دوشنبه ۰۴ مردادساعت ۰۰:۳۱Jul 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پرونده تعزیراتی»

ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۰:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
اسفند ماه سال گذشته بود که جمعیت هلال احمر کشورمان و یک شرکت روسی قراردادی را برای خرید بالگرد با یکدیگر امضا کردند. قراردادی که به موجب آن شرکت روسی طی 10 ماه پس از آن ملزم به تحویل این بالگرد به ایران شده است ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۵:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
محمد جهین روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: امسال در مجموع 3 هزار و 23 بازرسی شامل 2 هزار و 623 بازرسی از واحدهای صنفی و 400 بازرسی از واحدهای غیر صنفی انجام شده که در مجموع برای هر کدام به ترتیب 215 و 11 پرونده تعزیراتی تشکیل شده است. وی ادامه [...]
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۵:۵۹    
مرصاد نیوز: رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت اسلام آبادغرب گفت: در بازرسی های بعمل آمده از سطح عاملین فروش انواع روغن موتور خودروهای سبک و سنگین این شهرستان تعداد 11 فقره پرونده گران فروشی تشکیل شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۱۵:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
سنندج- مدیرکل تعزیرات حکومتی کردستان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 2 هزار و441 پرونده به تعزیرات حکومتی استان وارد شده که بیش از 39 میلیارد ریال از آن ها وصول شده است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۱۵:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
قهرمان شاهی گفت: از ابتدای امسال 5 هزار پرونده در حوزه کالا و خدمات، 1000 پرونده در بخش قاچاق کالا و ارز و 600 پرونده مربوط به بهداشت، دارو و درمان رسیدگی شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی قم: در یکسال گذشته بیش از 12 هزار پرونده تعزیراتی برای متخلفان تشکیل شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۳:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرکل تعزیرات حکومتی ایلام گفت: سال گذشته پنج هزار ورودی پرونده داشتیم که همه آنها مختومه و از این میزان چهار هزار و 388 فقره نیز اجرا شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۰:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
اسکو- فرماندار شهرستان اسکو از تشکیل 12 پرونده تعزیراتی برای عاملان احتکار سیمان در این شهرستان خبر داد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار کلاله در جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان گفت: طی یک ماهه گذشته 89 مورد بازدید میدانی از خبازی های شهرستان انجام گرفت که منجر به تشکیل 2 پرونده تعزیراتی با ارزش 9 میلیون ریال شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۵:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل تعزیرات حکومتی گلستان از تشکیل هزار و 323 فقره پرونده تخلفاتی در بخش کالا و خدمات، قاچاق کالا و ارز و بخش بهداشتی، دارویی و درمانی و دامپزشکی در اردیبهشت ماه در استان خبرداد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد-ایرنا-مدیرکل تعزیرات حکومتی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اجرای طرح ضیافت ماه رمضان گفت: 343 پرونده تعزیراتی در استان در حوزه کالا و خدمات و بهداشت و و دارو و درمان تشکیل شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۹:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
قزوین -ایرنا- مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین گفت:457 پرونده تعزیراتی در طرح ضیافت ماه رمضان تشکیل و جریمه یک میلیارد و 700 میلیون ریالی برای متخلفان صادر شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۰:۳۳   + ۲۰ سایت دیگر  
ایلنا : از هفته های گذشته زمزمه افزایش قیمت نان قوت گرفت و حال معاون بازرسی و نظارت اتاق اصناف ایران می گوید برای نانوایی هایی که تخلف کنند و نان را بیش از نرخ مصوب بفروشند پرونده تعزیراتی تشکیل می شود ...
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۹:۱۵    
رئیس تعزیرات حکومتی شهرستان دماوند از تشکیل بیش از 170 فقره پرونده تعزیراتی برای تخلفات قاچاق کالا و بهداشتی در این شهرستان خبر داد و گفت: تاکنون 22 میلیارد ریال برای پرونده های محکومی در تعزیرات حکومتی دماوند صادر شده است.
هه وال موکریان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش هه وال موکریان ، محمد اقوامی روز پنج شنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: این میزان جریمه پس از بررسی 6 هزار و 90 پرونده تعزیراتی برای متخلفان صادر شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۶:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان نهاوند گفت: سال گذشته در حوزه قاچاق کالا ، خدمات و ارز یک هزار و 817 پرونده از سوی این اداره تشکیل و مورد بررسی قرار گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها JJ مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان غربی گفت: در سال گذشته در 3 بخش کالا و خدمات، بهداشت درمان و قاچاق کالا و ارز تعداد 21هزار و 297 فقره پرونده به تعزیرات حکومتی استان واصل شده است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۹:۰۰    
افشار خسروی زاد در گفت وگو با میزان از پلمب یک واحد صنفی عرضه مرغ در استان ایلام خبر داد و گفت: در راستای تحقق مصوبات کارگروه نظارت بر مایحتاج عمومی دادستانی و به منظور نظارت بر حسن اجرای وظایف محوله در قوانین امور صنفی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان و مبارزه با تخلفات ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۵:۳۰   + ۱۷ سایت دیگر  
ارومیه - معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی، گفت: انتظار می رود با توجه به افزایش قیمت و تولید مرغ در استان، روند عرضه مرغ گرم در بازار استان به تعادل برسد.
شاتا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون بازرسی و حمایت از حقوق تولیدکنندگان و مصرف کنندگان سازمان صمت کرمانشاه با تاکید بر ادامه روند بازرسی و نظارت بر واحدهای مختلف صنفی در استان گفت: به دنبال اجرای طرح نظارت نوروزی، پرونده تعزیراتی برای یک واحد عرضه برنج به ارزش 16 میلیون و 250 هزار ریال تشکیل و به مراجه ذیربط ارجاع داده شد. ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۱:۲۸    
فرماندار شهرستان کلاله بهمراه رییس اداره صمت، مرکز بهداشت و بازرس اداره غله شهرستان، مجدد از خبازی های شهری و روستایی بازدید بعمل آورد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری;محمد ابراهیمی تودرورای فرماندار شهرستان کلاله در حاشیه این بازدید گفت: طی بازدید امروز ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۰۹:۰۵    
اکبری گفت: در ایام تعطیلات نوروز بیش از 400 واحد صنفی در شهرستان سرخس مورد بازدید قرار گرفتند که تاکنون یک واحد صنفی متخلف پلمب و برای 30 واحد دیگر پرونده تعزیراتی تشکیل شده است.
هه وال موکریان   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۶:۳۶    
یوسف شریف زاده در گفت وگو با خبرنگار هه وال موکریان ، اظهار کرد: در طول سال جاری، اصناف متخلف با تشکیل 985 فقره پرونده تعزیراتی محکوم به بیش از 6 میلیارد ریال جریمه نقدی شدند. پرونده تخلفاتی ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۵:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی شهر تهران با بیان اینکه در طرح نوروزی 1400 تعزیرات، افزایش تعداد واحدهای گشت نسبت به سال گذشته را داشته ایم، گفت: تا الان تقریبا نزدیک به 200 پرونده تشکیل شده که بیشتر موارد در مورد گرانفروشی در رابطه با مرغ، میوه و روغن بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۳:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت ملایر از انجام 21 هزار و 893 مورد بازرسی طی امسال خبر داد و گفت: در این زمینه 2 هزار پرونده با ارزش ریالی 88 میلیارد ریال به تعزیرات معرفی شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۲:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیر بازرسی و نظارت اصناف استان اصفهان گفت: تشکیل پرونده تعزیراتی و احکام تعزیرات پیش گیرنده تخلفات نیست و علت آن هم نقص برخی قوانین وضع شده و ضعف قانونگذار است که نمایندگان مجلس باید نسبت به تغییر آنها اقدام کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اصفهان گفت: از 16 تا 24 اسفندماه امسال 231 پرونده تعزیراتی در گشت های نوروزی مورد بررسی قرار گرفته است.
شاتا نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون بازرسی و حمایت از حقوق تولیدکنندگان و مصرف کنندگان سازمان صمت کرمانشاه گفت:، در پی اجرای طرح نوروزی و تشدید بازرسی ها در سطح بازار، بازرسان موفق به کشف مقادیر متنابهی لوازم آرایشی قاچاق در بازار شدند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تعزیرات: از ابتدای سال تاکنون 500 هزار پرونده رسیدگی کرده ایم که نیمی از آن را سازمان حمایت به ما ارسال کرده است.
فرماندار شهرستان اسکو از تشکیل 1065 فقره پرونده تعزیراتی و ثبت 8638 فقره بازرسی در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره حکومتی تعزیرات مراغه از تشکیل پرونده تعزیراتی برای 20 واحد مرغداری گوشتی در این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۶:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مراسم تودیع مدیر و معارفه سپرست اداره کل تعزیرات زنجان با حضور معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تعزیرات برگزار شد.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
از وقوع طوفان و بارش برف در سراسر استان تا رسیدگی به 7000 پرونده تعزیراتی از جمله مهمترین اخبار پنجشنبه 2 بهمن ماه در گلستان بود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: گرگان- مدیرکل تعزیرات حکومتی استان گلستان از رسیدگی به 7657 فقره پرونده تخلف در 9 ماهه سال جاری خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها _ رئیس اداره تعزیرات حکومتی قشم از تشکیل پرونده گرانفروشی برای شرکت مشعل گاز در این شهرستان خبر داد.
هه وال موکریان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۶:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش هه وال موکریان ، محمد جهین روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: امسال در مجموع 14 هزار و 138 بازرسی شامل 10 هزار و 880 بازرسی از واحدهای صنفی و سه هزار و 258 بازرسی از واحدهای صنفی انجام شده که در مجموع برای هر کدام به ترتیب 674 و 108 پرونده تعزیراتی تشکیل شده است. ...
میزان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۹:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – جباری، دادستان عمومی و انقلاب گالیکش از پلمب انبار دپوی کود شیمیایی خبر داد و گفت: در این انبار حدود 6 تن کود کشاورزی دپو شده بود که با گزارش قرارگاه 17 ربیع سپاه شناسایی و پلمب شد. دادستان عمومی و انقلاب گالیکش افزود: برای مالک انبار پرونده تعزیراتی تشکیل شده است. ...
مرصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۵:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس اداره صمت هرسین گفت: در بازرسی هایی صورت گرفته از اصناف سطح شهر حدود 81 تخلف صنفی به ثبت رسید که در این راستا تعداد 68 پرونده تعزیراتی تشکیل و به مراجع قضایی معرفی شد.
عصر تبریز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۵:۱۵    
اسکو - فرماندار شهرستان اسکو از تشکیل 913 فقره پرونده تعزیراتی در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۳:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
اسکو- فرماندار شهرستان اسکو از تشکیل 913 فقره پرونده تعزیراتی در این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۳:۲۵    
ایسنا/گیلان مدیرکل تعزیرات گیلان، از ابتدای امسال تاکنون 10 هزار و 778 پرونده در حوزه کالا – خدمات وارد تعزیرات استان گیلان شده است، گفت: 10 میلیارد و 70 میلیون تومان جریمه در بخش قاچاق کالا و 116 میلیون تومان جریمه در بخش کالا – خدمات اعمال شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۰۱:۱۵   + ۳۶ سایت دیگر  
در پی بروز مشکلاتی در بازار لاستیک خودروهای سنگین که با وجود اختصاص ارز دولتی 4200 تومانی برای واردات آن ها به دست کامیونداران نمی رسید، مدیرکل حمل و نقل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از تشکیل پرونده تعزیراتی برای این متخلفان و برخورد با آن ها خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۵:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران با اشاره به فعالیت این شرکت در حوزه انبارداری گمرکی با 300 انبار در 33 نقطه کشور، گفت: فعالیت انبارداری در تهران و شهرری در حوزه انبارداری غیر گمرکی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- مسوول واحد بازرسی و نظارت اتاق اصناف مهاباد گفت: 10 پرونده تعزیراتی به جرم گرانفروشی برای واحدهای تعویض روغن موتور خودرو در این شهرستان تشکیل شده است.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۰:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رییس اداره صنعت، معدن و تجارت سرپلذهاب گفت: در سه ماهه سوم سالجاری تعداد یک هزار و 526 مورد بازرسی در سطح واحدهای صنفی و خدماتی انجام گرفته که در مجموع 62 فقره پرونده تعزیراتی تشکیل شده است.
سفیر افلاک   ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۰۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
سرلک، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت الیگودرز گفت: 9 فروشگاه متخلف عرضه کالا در الیگودرز به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۷:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- مسوول واحد بازرسی و نظارت اتاق اصناف مهاباد گفت: 12 پرونده تعزیراتی برای واحدهای گرانفروش روغن خوراکی طی یک ماهه گذشته در این شهرستان تشکیل شده است.
شاتا نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۷:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: از ابتدای امسال تاکنون 98 هزار و 870 فقره بازرسی از واحدهای صنفی قزوین انجام شد که به تشکیل پنج هزار و 595 فقره پرونده تعزیراتی منجر گردید. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۸:۴۷    
مشهد- ایرنا- مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان رضوی از تشکیل 103 فقره پرونده تخلف مرتبط با قیمت مرغ به ارزش حدود 9 میلیارد ریال طی بازرسی از بازار مرغ مشهد خبر داد.