دوشنبه ۰۱ مردادساعت ۰۳:۰۶Jul 2024 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پرونده تعزیراتی»

ایمنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۰۹:۰۲    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: برای 115 نانوایی متخلف پرونده تعزیراتی تشکیل شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۳:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان شرقی، گفت: سال گذشته سه هزار و 341 فقره پرونده تعزیراتی در استان تشکیل شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۰۹:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
یک مقام مسوول ضمن اشاره به تشکیل 16 هزار و 616 پرونده تعزیراتی برای واحدهای تولیدی، توزیعی و مراکز نگهداری کالاهای اساسی و اولویت دار، بر استمرار بازرسی از بازار کالاهای اساسی تاکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۹ - ۱۷:۴۹    
شاهرود - ایرنا - رییس اداره تعزیرات حکومتی شاهرود گفت: 461 پرونده تعزیراتی این شهرستان در حوزه های کالا و خدمات، قاچاق کالا و ارز و بهداشت، دارو و درمان طی بهار 1403 با صدور رای 143 میلیارد و 498 میلیون ریالی مختومه شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان گلستان با اشاره به رسیدگی 2 هزار و 681 فقره پرونده تعزیراتی مرتبط با حوزه بهداشت، دارو و درمان گفت: 40 درصد محکومیت ها مالی تحمیلی مربوط به این حوزه است.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۸:۳۵    
رکنا: مدیرکل تعزیرات حکومتی اصفهان اظهار کرد: برای واحدهای تولیدی که عرضه قطره چکانی سیمان دارند پرونده تعزیراتی تشکیل می شود.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۸:۵۱    
بیست ودومین همایش ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان با حضور وزیر صنعت، معدن، تجارت و رئیس سازمان حمایت برگزار شد. حسین فرهیدزاده، سرپرست سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، از 20 همت پرونده تعزیراتی از شروع فروردین سال جاری خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۲۲:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس سازمان حمایت گفت: در یک ماه اخیر 423 هزار بازرسی انجام داده ایم که منجر به 12 همت پروانه تعزیراتی شد همچنین از ابتدای طرح نوروزی تاکنون ارزش پرونده های تعزیراتی به 20 همت رسیده است.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۳:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
رییس سازمان حمایت از مصرف کنندگان خبر داد: از ابتدای سال جاری تاکنون 20 همت پرونده تعزیراتی شکل گرفته است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۳:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با بیان اینکه شهید جمهور روزانه قیمت کالاها را پیگیری می کرد، گفت: در طرح نوروزی 20 هزار میلیارد تومان پرونده تعزیراتی داشته ایم که در راستای برخورد با متخلفان و حمایت از مصرف کنندگان بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۸:۰۵    
مدیر کل تعزیرات حکومتی آذربایجان غربی از تشکیل بیش از هزار پرونده به ارزشض یک میلیارد و 207 میلیون تومان در شهرستان نقده خبرداد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۰۸:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- مدیر بازرسی و نظارت بر اصناف مشهد گفت: چهار پرونده تعزیراتی بابت کم فروشی و گران فروشی اعضای هیات مدیره اتحادیه نانوایان مشهد تشکیل شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۰۸:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
قم - ایرنا - معاون بازرسی و نظارت اداره کل صنعت، معدن و تجارت قم گفت: در سال 1402، درصد قابل توجهی از شکایات واصله به سامانه 124 با توجه به تلاش و اهتمام بازرسان و کارشناسان این اداره کل منجر به کشف تخلف و تشکیل پرونده تعزیراتی شد که در این رابطه استان قم رتبه نخست کشور را کسب کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۲۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان اداره کل صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: 333 تن عرضه خارج از شبکه محصولات فولادی از 2 شرکت سوله سازی در مشهد کشف و برای آنها پرونده تعزیراتی تشکیل شد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۳:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
ایرج مرندی معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی اظهار کرد: در فروردین ماه 1403 در حوزه بازرسی قاچاق کالا و ارز 294 مورد بازرسی انجام و منجر به تشکیل 64 فقره پرونده تعزیراتی گردیده است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین مدیرکل تعزیرات حکومتی قزوین گفت: در تعزیرات حکومتی استان قزوین تا پایان فروردین ماه 1403 هزار و 67 پرونده تشکیل شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۰۸:۵۵    
طرح تشدید نظارت بر فعالیت نانوایان در مشهد از ابتدای امسال آغاز شده و تاکنون 57 پرونده تعزیراتی برای نانوایی های متخلف در این شهر تشکیل شده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۰۸:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
مشهد -ایرنا- مدیر بازرسی و نظارت بر اصناف مشهد گفت: طرح تشدید نظارت بر فعالیت نانوایان در مشهد از ابتدای امسال آغاز شده و تاکنون 57 پرونده تعزیراتی برای نانوایی های متخلف در این شهر تشکیل شده است.
طلوع ایلام   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۰۹:۲۳    
به گزارش پایگاه خبری طلوع ایلام؛ محمدی در جمع اصحاب رسانه گفت : در سال 1402 سرجمع پرونده های تشکیل شده در حوزه های کالا و خدمات ، قاچاق کالا و ارز و بخش بهداشت و درمان و دارو بالغ بر 6100 مورد بوده است ، از این تعداد با احتساب پرونده های جا [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
محکوم متواری در پرونده تعزیراتی بوشهر با همکاری تعزیرات حکومتی فارس در اتوبان اصفهان-شیراز دستگیر شد.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۳:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمانشاه؛ در کارگروه گندم، آرد و نان عملکرد واحد های خبازی استان در سامانه نانینو به صورت کامل مورد بررسی قرار می گیرد و درصورت عدم تخلف در این سامانه و عدم وجود پرونده تعزیراتی و گزارش تخلف بازرسی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۵:۱۶    
52 پرونده تخلف تعزیراتی در آران و بیدگل ثبت و پیگیری شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۶:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه گفت: همزمان با ایام نوروز و ماه رمضان و اجرای طرح نظارت ویژه، 707 پرونده تخلف برای اصناف استان کرمانشاه تشکیل شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۲:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون نظارت وبازرسی صمت مازندران : از آغاز اجرای طرح نوروزی تا کنون 681 پرونده تعزیراتی عدم درج قیمت در استان تشکیل شد .
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۱:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان جنوبی از رسیدگی به 12 هزار و 182 پرونده تعزیراتی در سال 1402 خبر داد و گفت: میزان محکومیت این پرونده ها بیش از چهار هزار میلیارد ریال بوده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان مرکزی: از آغاز طرح نوروزی تا کنون برای هزار و 350 متخلف پرونده تعزیراتی تشکیل شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۳:۰۰    
در اجرای طرح تشدید بازرسی های بهداشت محیط 45 در بوکان لیتر روغن و 100 کیلوگرم انواع مواد غذایی غیر قابل مصرف معدوم و برای 3 واحد متخلف پرونده تعزیراتی تشکیل شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۲۴ - ۱۳:۲۵    
مشهد- سید مرتضی مدنی، مدیر کل تعزیرات حکومتی خراسان رضوی گفت: از ابتدای سال جاری تا آخر بهمن، بالغ بر 55 هزار پرونده ورودی تشکیل شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۱۰:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
خرم آباد - پرونده تعزیراتی برای چهار آرایشگاه زنانه متخلف در شهرستان خرم آباد تشکیل شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۲۲:۴۱    
بیرجند - ایرنا - مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان جنوبی گفت: از ابتدای امسال 11 هزار و 172 پرونده تعزیراتی در استان تشکیل شده که 99 درصد آن رسیدگی و چهار هزار میلیارد ریال جریمه مشمول این پرونده ها شده است.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ - ۱۲:۲۷   + ۵۱ سایت دیگر  
رییس سازمان تعزیرات حکومتی گفت: در 11 ماهه امسال تعداد 38 هزار و 412 تیم گشت مشترک اعزام شده و 260 هزار و 501 مورد بازرسی انجام شده است که منجر به تشکیل 72 هزار و 489 پرونده شده است و همچنین 188 هزار و 12 واحد صنفی بدون تخلف بودند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۲۲:۱۲    
روابط عمومی اداره کل تعزیرات حکومتی استان فارس به نقل از غلامرضا سالاری افزود: بازرسان سازمان صمت استان طی بازدید سرزده از یک انبار کالا در شهر شیراز ، بیش از 90 هزار عدد انواع شوینده و مواد غذایی احتکار شده کشف کردند. وی با اشاره به تشکیل پرونده تعزیراتی برای مالک این انبار افزود [...]
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۱۴:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان از تشکیل بیش از 30 هزار پرونده تعزیراتی از ابتدای سال خبر داد و گفت: یک هزار و 62 پرونده در بخش قاچاق کالا و ارز در تعزیرات همدان رسیدگی شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۱/۰۲ - ۱۸:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
همدان-مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان با بیان اینکه 953 پرونده تعزیراتی از شهرستان نهاوند داشته ایم، گفت: 197 پرونده به علت گرانفروشی، احتکار و... علامت خوبی از وضعیت بازار نهاوند نشان نمی دهد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۹ - ۱۵:۵۶    
قزوین - ایرنا - سرپرست مدیریت بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی سازمان جهاد کشاورزی قزوین از تشکیل پرونده تعزیراتی برای یک هزار و 228 صنف متخلف این استان طی 9 ماه نخست امسال و در حوزه کالاهای اساسی خبر داد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۱۳ - ۱۳:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی قزوین از پلمب 129 نانوایی استان قزوین در 9 ماهه سال جاری خبر داد. پایگاه خبری تحلیلی صبح قزوین به نقل از روابط عمومی اداره کل تعزیرات حکومتی استان قزوین نوشت: مدیرکل تعزیرات حکومتی قزوین گفت: در اجرای طرح تشدید نظارت بر عرضه آرد و نان، و بازرسی های سرزده ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۰/۰۷ - ۱۵:۴۲    
مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان جنوبی گفت: از ابتدای امسال بیش از هزار پرونده در حوزه کالا و خدمات در استان مختومه شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۰/۰۷ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار کلاله گفت:از ابتدای سال تاکنون 326 پرونده به ارزش 11 میلیارد و 280 میلیون ریال برای واحد های صنفی این شهرستان تشکیل شده است.
کلام تازه   ۱۴۰۲/۱۰/۰۱ - ۲۲:۱۲    
کلام تازه | 43 مورد تخلف واحد های صنفی در شب یلدا در شهرهای چناران، سیدآباد و رادکان کشف و برای آنها پرونده تعزیراتی تشکیل شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۰۱ - ۱۳:۴۵    
با اجرای طرح پایش بازار در فیروزکوه برای اصناف متخلف و گران فروش پرونده تعزیراتی تشکیل شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۲۸ - ۱۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند_ مدیر کل تعزیرات حکومتی خراسان جنوبی از تشکیل 9 هزار و 129 پرونده تعزیراتی در 9 ماهه سال جاری خبر داد.
روزانه نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۹ - ۱۳:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست مدیریت بازرسی و نظارت بر بازار محصولات کشاورزی از انجام 4 هزار و 193 مورد بازرسی از واحدهای صنفی در سطح استان خبر داد و گفت: از این میزان یک هزار و 374 مورد پرونده تعزیراتی تشکیل شده است. به گزارش روزانه نیوز، مسعود سعیدی با ارائه گزارشی از بازرسی های این حوزه اظهار کرد: [...]
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۱۹ - ۱۰:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان رضوی گفت: هزار و 15 فقره پرونده تخلف مرتبط با گوشت مرغ از ابتدای امسال در استان تشکیل شده است و نظارت بر بازار با جدیت ادامه دارد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۲۰:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - قائم مقام سازمان تعزیرات حکومتی گفت: از ابتدای امسال تا پایان آبان ماه، 450 هزار پرونده تخلف تعزیراتی در کشور تشکیل شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۱:۴۹    
کلاله- فرماندار کلاله از تشکیل 103 پرونده تعزیراتی برای واحد های صنفی متخلف در این شهرستان خبر داد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۲:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
با شکایت های مردمی و طی بازدیدهای صورت گرفته برای چهار نانوایی متخلف در صفادشت پرونده تعزیراتی تشکیل و یک واحد نیز پلمب شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان از تشکیل بیش از 11 هزار پرونده تعزیراتی از ابتدای سال خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۱۱:۳۰    
دانشگاه علوم پزشکی کردستان در هشت ماهه امسال کمترین پرونده های تعزیراتی را برای اداره کل تعزیرات حکومتی استان ارسال کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۰۵:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
امین خادمی رئیس تعزیرات حکومتی شهرستان بروجرد گفت: یک هزار و 750 پرونده برای اصناف، قاچاق و پزشکی و درمانی از ابتدای امسال تاکنون در تعزیرات حکومتی بروجرد رسیدگی شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۱۳ - ۰۹:۲۰   + ۲۹ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از رشد 78 درصدی وصولی های اجرای احکام این سازمان در هفت ماهه امسال خبر داد.