سه شنبه ۱۱ آذرساعت ۰۷:۲۱Dec 2020 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پرونده تعزیراتی»

ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۷:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- مسوول واحد بازرسی و نظارت اتاق اصناف مهاباد گفت: 12 پرونده تعزیراتی برای واحدهای گرانفروش روغن خوراکی طی یک ماهه گذشته در این شهرستان تشکیل شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۸:۴۷    
مشهد- ایرنا- مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان رضوی از تشکیل 103 فقره پرونده تخلف مرتبط با قیمت مرغ به ارزش حدود 9 میلیارد ریال طی بازرسی از بازار مرغ مشهد خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۱:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
قزوین – ایرنا – معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 98 هزار و 870 فقره بازرسی از واحدهای صنفی قزوین انجام شد که به تشکیل پنج هزار و 595 فقره پرونده تعزیراتی منجر گردید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
عباس آشتیانی گفت:پرونده هایی که طبق قانون از مرحله انتهای مهلت و اجرای حکم گذر کردند دیگر قابلیت برگشت را ندارند و این مصوبه در حال حاضر ممکن است فقط گره ای از کار کسانی باز کند که در حال حاضر پرونده تعزیراتی دارند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۲:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی سازمان تعزیرات حکومتی از رشد 27 درصدی وصولی این سازمان در هفت ماهه نخست سال 99 خبر داد و گفت: در این بازه زمانی 5 هزار میلیارد ریال از جریمه ها وصول شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۸:۱۱    
ارومیه- ایرنا- مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان غربی با اشاره به تلاش روزافزون شعبه های این نهاد برای بررسی پرونده های تعزیراتی در حوزه کالا و خدمات، قاچاق کالا و ارز و بهداشت و درمان گفت: طی امسال حدود 12 هزار فقره پرونده در استان رسیدگی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۷:۲۴    
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمان گفت: بسیاری از تخلفات از مبداء یعنی واردکنندگان، توزیع کنندگان عمده، بنکداران و عمده فروشان شروع می شود.
بازتاب ایلام   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۲۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
بازتاب ایلام-عصر امروز(یک شنبه 18 آبان ماه) به دستور دادستان مرکز استان و در راستای تحقق مصوبات کارگروه نظارت بر مایحتاج عمومی دادستانی؛ گشت مشترک بازرسی و نظارت بربازار ایلام با حضور جانشین دادستان، مدیرکل امور اقتصادی استانداری، معاون بازرسی و بازرسان سازمان صمت، نماینده تعزیرات حکومتی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۷:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
در بازرسی از بنگاه های اقتصادی استان اصفهان، پنج هزار و 500 پرونده تعزیراتی تشکیل شده است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
عبادالله کنجوریان, فرماندار هرسین گفت: 3 آرایشگاه زنانه به علت رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی و فعالیت پلمپ شدند که در این راستا سه پرونده تعزیراتی تشکیل شد.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: فرماندار هرسین گفت: 3 آرایشگاه زنانه به علت رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی و فعالیت پلمپ شدند که در این راستا سه پرونده تعزیراتی تشکیل شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- فرماندار همدان از تشکیل پرونده تعزیراتی برای هفت نانوایی متخلف خبر داد و گفت: نانوایانی که دستورالعمل های بهداشتی را رعایت نکرده و نسبت به مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا بی اعتنایی کنند به شدت مجازات می شوند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۶:۰۰   + ۷۴ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور گفت: دولت بخاطر رعایت حال مردم و کمک به معیشت جامعه ارز کالاهای اساسی را با قیمت 4200 تومان تامین کرده است و اگر وارد کننده ای بخواهد از این ارز سوءاستفاده کند به کشور خیانت کرده است.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: نماینده فرماندار در کمیسیون نظارت هرسین گفت: در بازرسی های صورت گرفته 8 واحد نانوایی که پروتکل های بهداشتی و ساعات کاری را رعایت نکرده بودند برای انها پرونده تعزیراتی تشکیل داده شد.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۵:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: بنابه دستور فرماندار و درخواست های مکرر مردمی نظارت بر خبازی های شهرستان هرسین تشدید می شود.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۴:۵۳    
اکبری با تأکید بر اینکه از فردا به مدت 10 روز نظارت ها بر بازار سرخس تشدید و این روند تا کنترل تخلفات ادامه دارد، گفت: برای متخلفان پرونده تعزیراتی تشکیل می شود و دیگر چیزی به نام اخطار کتبی نداریم!
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۲:۰۸    
سرپرست تعزیرات حکومتی خراسان رضوی گفت: در حوزه تخم مرغ 45 پرونده، مرغ 221 پرونده، روغن خوراکی70 پرونده، حبوبات 45 پرونده، فولاد13 پرونده، لوازم خانگی 200 پرونده، برنج 184 پرونده وگوشت 64 پرونده و جمعا 843 پرونده وارده کالاهای اساسی در این 6ماهه داشتیم. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۸:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان البرز گفت: برای 6 واحد متخلف در شهر الوند پرونده تعزیراتی تشکیل شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۰:۱۰    
با ورود سازمان تعزیرات احکام جداگانه 2 پرونده تعزیراتی چای و فراورده های نفتی در خراسان رضوی اعلام شد.
هاژه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۳:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، رییس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان مهاباد از انجام بیش از هزار مورد بازرسی و تشکیل 55 پرونده تعزیراتی در این شهرستان خبر داد. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۳:۲۷    
لرستان- القاصی مهر، مدیرکل تعزیرات حکومتی استان لرستان گفت: بیش از 6 هزار پرونده تعزیراتی امسال در لرستان تشکیل شد.
بازتاب ایلام   ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ۲۱:۱۰    
بازتاب ایلام به نقل از روابط عمومی دادستانی؛ به دستور دادستان مرکز استان ایلام و در راستای تحقق مصوبات کارگروه نظارت بر مایحتاج عمومی دادستانی؛ گشت مشترک بازرسی و نظارت بر بازار ایلام با حضور نماینددادستان، معاون بازرسی و بازرسان سازمان صمت، نماینده تعزیرات حکومتی، رییس بسیج اصناف ...
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۰۳:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : برای شرکت خودرویی که مشغول به مونتاژ یک مدل شاسی بلند چینی در ایران بود به دلیل تاخیر در تحویل پرونده تعزیراتی تشکیل شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل گفت: امسال بیش از سه هزار و 800 پرونده تعزیراتی برای متخلفان اقتصادی و صنفی در این استان تشکیل و متخلفان به پرداخت 94 میلیارد ریال جریمه نقدی در حق دولت محکوم شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۰۸:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- معاون بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان از کشف 2 انبار احتکار اقلام بهداشتی و شناسایی چند گرانفروش در بازار همدان خبر داد و گفت: برای این متخلفان پرونده تعزیراتی تشکیل شده است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۲:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
6 واحد متخلف در زمینه گرانفروشی، درج نکردن قیمت و رعایت نکردن دستور های بهداشتی شناسایی و پرونده تعزیراتی آن ها به شعب تعزیرات حکومتی ارسال شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۱:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام مدیرکل تعزیرات حکومتی ایلام از تشکیل 1873 فقره پرونده تعزیراتی از ابتدای امسال در استان خبر داد.
بازتاب ایلام   ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۰۹:۲۳    
بازتاب ایلام-عصر دیروز(پنجشنبه 23 مردادماه) به دستور دادستان مرکزاستان و در راستای تحقق مصوبات کارگروه نظارت بر مایحتاج عمومی دادستانی، گشت مشترک بازرسی و نظارت بر بازار ایلام با حضور جانشین دادستان، مدیرکل امور اقتصادی استانداری، معاون بازرسی و بازرسان سازمان صمت، نماینده تعزیرات حکومتی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۱۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
برای 24 واحد فروش سم و کود شیمیایی متخلف در مراغه پرونده تعزیراتی تشکیل شد .
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۲۱:۰۰    
نماینده مردم مهاباد در مجلس شواری اسلامی گفت: رئیس سازمان تعزیزات حکومتی کشور دستور مساعدت در پرونده های تعزیراتی کولبران در شهر های کردنشین را صادر کرد.
بازتاب ایلام   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۰۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
بازتاب ایلام-عصر دیروز(یکشنبه 12 مردادماه) به دستور دادستان مرکز استان و در راستای تحقق مصوبات کارگروه نظارت بر مایحتاج عمومی دادستانی، گشت مشترک بازرسی و نظارت بر بازار ایلام(بویژه آهن فروشان و لوازم خانگی) با حضور جانشین دادستان، مدیرکل امور اقتصادی استانداری، معاون بازرسی و بازرسان سازمان صمت ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۲:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مسوول رسیدگی به شکایات سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: تاکنون 10 مورد تخلف گران فروشی از واحدهای صنفی مشهد مورد رسیدگی قرار گرفته و پرونده تعزیراتی برای آنها تشکیل شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۲۲:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره تعزیرات حکومتی بینالود از کشف یک دستگاه خودروی بنز اس 500 قاچاق با پلاک جعلی و تشکیل پرونده تعزیراتی در این خصوص خبر داد.
بازتاب ایلام   ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۰۸:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
بازتاب ایلام-عصر دیروز(چهارشنبه 25 تیرماه) با دستور "دکتر خسروی زاد" دادستان مرکز استان و در راستای تحقق مصوبات کارگروه نظارت بر مایحتاج عمومی دادستانی؛ گشت مشترک بازرسی و نظارت با حضور جانشین دادستان مرکز استان، معاون بازرسی و بازرسان سازمان صمت، معاون اجرایی تعزیرات حکومتی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۷:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - فرماندار کرمانشاه با اشاره به مصوبه ستاد ساماندهی اجاره بها گفت: 140 پرونده برای مشاوران املاک متخلف در کرمانشاه تشکیل شده است.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۵:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
آریا ارزانی دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: کشف این انبار با همکاری اداره صمت این شهرستان، هماهنگی فرمانده ای سپاه امام حسن مجتبی (ع) و ناحیه انتظامی و جرائم اقتصادی و فرمانداری باوی انجام گرفت. وی گفت: پرونده تعزیراتی برای این تخلف به ارزش 55میلیارد و 719 میلیون و 600 هزار [...]
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۲:۵۰    
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: شش زنجیره عرضه مستقیم ، گوشت مرغ را به قیمت مصوب 15500 تومان در نقاط مختلف مشهد به مردم ارائه خواهند کرد.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۲:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر کل امور حقوقی و تعزیرات سازمان حمایت، از تشکیل 539 پرونده تعزیراتی در سه ماهه اول سال جاری خبر داد. *** تشکیل 539 پرونده تعزیراتی به گزارش خبرگزاری صنایع ، سید مجتبی سجادی با اعلام این خبر، اظهار داشت: ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۲۱:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس رئیس کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استانداری فارس با اشاره به تشکیل 6 هزار و 32 پرونده تعزیراتی در راستای مقابله با قاچاق کالا در سال گذشته، گفت: به بیش از پنج هزار و 557 پرونده از مجموع کل پرونده ها رسیدگی شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۲۲:۵۶    
دو پرونده تعزیراتی در خراسان شمالی بررسی شد.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۵:۵۰   + ۶۶ سایت دیگر  
مدیرکل امور حقوقی و تعزیرات سازمان حمایت ضمن اشاره به تخلف شش هزار و صد میلیارد ریالی 2 شرکت پتروشیمی فعال در بورس کالا از تشکیل پرونده تعزیراتی برای این دو شرکت خبر داد. *** تشکیل پرونده تخلفاتی برای 2 شرکت پتروشیمی ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ - ۱۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
قاضی تعزیرات حکومتی استان ایلام، گفت: 5 واحد صنفی میوه و تره بار به علت گرانفروشی پلمب و برای برخی دیگر از واحدها پرونده تعزیراتی تشکیل شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۳:۰۱    
اعلام زمان ثبت نام مشمولین متقاضی امریه سربازی در قوه قضاییه، فراکسیون روحانیت مجلس تشکیل شد، مجلس یازدهم دولت را در اصلاح ساختار بودجه همراهی کند، رسیدگی به 10 هزارو 800 پرونده تعزیراتی در دو ماهه نخست سال 99 برخی از اخبار سیاسی امروز شبستان است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۰۹:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی شهر تهران در رابطه با آمار پرونده های تشکیلی در حوزه قاچاق، گرانفروشی و... گفت: از تاریخ 99/1/1 تا 99/3/12 در بخش کالا و خدمات 10هزار و 883 پرونده وارده و 7799 پرونده مختومه شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۲:۰۶    
رئیس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان مهاباد گفت: 41 پرونده قاچاق کالا بررسی و متخلفان به پرداخت جریمه نقدی محکوم شدند.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۲/۲۳ - ۱۰:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار کلاله از 61 بازدید توسط بازرسان اداره صمت و تشکیل 6 پرونده تعزیزاتی برای خبازی های متخلف این شهرستان خبر داد.
جماران   ۱۳۹۹/۰۲/۰۸ - ۱۹:۱۰   + ۱۷ سایت دیگر  
علی مبشری، دوشنبه بیانکرد: با دریافت اطلاعاتی مبنی بر نگهداری چهار دستگاه خودرو فاقد مدارک گمرکی در یک ملک شخصی واقع در شهر شیراز، ماموران انتظامی با اخذ مجوز قضایی، خودروهای مکشوفه را توقیف و یک نفر را در این رابطه بازداشت کردند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۰۸ - ۱۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان جنوبی گفت: از ابتدای امسال تاکنون 204 پرونده تخلف وارد شعب تعزیرات حکومتی استان شد که 177 پرونده تاکنون مختومه شده است.