جمعه ۲۹ تیرساعت ۰۱:۰۶Jul 2024 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون فرهنگی حوزه»

ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان معاون فرهنگی حوزه هنری گیلان گفت: به همت میز کودک حوزه هنری استان گیلان، محفل پاتوک پاتوک در آخرین سه شنبه هر ماه برگزار می شود.
رسا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۱:۱۵    
معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان فارس گفت: بیش از 1300 نفر از مبلغان حوزه علمیه خواهران فارس برای حضور آحاد مردم در انتخابات به جهاد تبیین پرداختند.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران مازندران گفت: مصاحبه مبلغین فردی و گروهی، در استان مازندران همزمان با 10 استان کشور، در راستای ساماندهی مبلغین انجام شد.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۰۷:۳۲    
حوزه/ معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان هرمزگان گفت: جشن بزرگ روز مباهله همراه با بزرگداشت روز استکبار ستیزی در بندرعباس برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۰۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران مازندران گفت: همایش پیوند آسمانی ویژه طلاب مازندرانی برگزار شد.
راضیه عباسیان با اشاره به اینکه بهترین راه برای رسیدن به خدا، الگوی زندگی ائمه (ع) است، گفت: وصال به ائمه موجب پاکی اخلاق و تزکیه می شود از بین معصومین (ع)، زندگی حضرت فاطمه (س) می تواند برای زنان ما الگوی مناسب باشد. زندگی مشترک ...
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۳:۵۵    
راضیه عباسیان با اشاره به اینکه بهترین راه برای رسیدن به خدا، الگوی زندگی ائمه (ع) است، گفت: وصال به ائمه موجب پاکی اخلاق و تزکیه می شود از بین معصومین (ع)، زندگی حضرت فاطمه (س) می تواند برای زنان ما الگوی مناسب باشد. زندگی مشترک معاون فرهنگی حوزه علمی خواهران بروجن ادامه داد: ایشان مطیع همسر [...]
حوزه   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۰۷:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان هرمزگان گفت: با وجود اینکه دو سال از همکاری من به عنوان معاون فرهنگی در این حوزه علمیه می گذرد، خادم مبلغان خواهر بوده ام، بارها و بارها بعد از دریافت گزارش فعالیت های تبلیغی مبلغان خواهر استان هرمزگان در مناسبت های مختلف مذهبی و ملی ...
حوزه   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۲۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
حوزه / معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان یزد از برگزاری همایش تبیین ابعاد عظیم شخصیت امام خمینی (ره) خبرداد.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی حوزه نمایندگی ولی فقیه در وزارت جهادکشاورزی گفت: هزاران جوان ، راه شهدای خدمت را ادامه خواهند داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهادکشاورزی، حجت الاسلام حسنعلی خوئینی معاون فرهنگی حوزه نمایندگی ولی فقیه در وزارت جهادکشاورزی در مراسم تشییع پیکر رئیس جمهور شهید و همراهانش ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۱:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران مازندران گفت: طلاب، اساتید، نخبگان و کادر حوزه علمیه خواهران مازندران، با امضای طوماری حمایت خود از طرح نور را اعلام کردند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۷:۵۸    
بوشهر- ایرنا- معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان بوشهر گفت: در فرهنگ اسلامی و سیره اهل بیت عصمت و طهارت (ع) بها و جایگاه والایی که به دختر داده می شود قابل طرح و بالیدن است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۸:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
مشهد- معاون فرهنگی حوزه هنری انقلاب اسلامی خراسان رضوی از رونمایی از 21 عنوان کتاب تولیدی این معاونت از شهریورماه سال جاری خبر داد.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۲۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
حوزه / معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان بوشهر با مبلغین خواهر شهرستان گناوه دیدار کرد.
صبح قزوین   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۲:۴۳    
معاون فرهنگی حوزه هنری استان قزوین گفت: کامران آوینی به واسطه انقلاب اسلامی و عظمت شخصیت امام خمینی(ره)، تبدیل به سید شهیدان اهل قلم شد و در دوران انقلاب و دفاع مقدس آثاری را خلق کرد که گرد زمان از ارزش آن نخواهد کاست.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۳ - ۰۹:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان یزد با اشاره به برگزاری جلسات قرآن کریم در ماه مبارک رمضان از اعزام حدود 300 نفر از مبلغان به این جلسات برای قرائت، تفسیر و پاسخگویی به سؤالات شرعی بانوان خبر داد.
تجارت جنوب آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۱۴:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش تجارت جنوب آنلاین ، آیین اختتامیه چهارمین جشنواره استانی تئاتر خیابانی جوانه با حضور اسلام خواجه یی سرپرست ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد هرمزگان، محمود قاسمی مسئول بسیج هنرمندان استان، ایمان خواجویی معاون فرهنگی حوزه هنری استان، مصطفی کریمی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ...
حوزه   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۵:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران مازندران گفت: طرح مسطورا در حقیقت حفظ سطرسطر آیه ها است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۱۹:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون فرهنگی حوزه نمایندگی ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی گفت: امسال 7 هزار نفر از روستاییان سراسر کشور در مرحله نهایی مسابقات کشوری قرآن کریم وزارت جهاد کشاورزی ثبت نام کردند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۶:۵۰    
بوشهر- ایرنا - معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان بوشهر گفت: کسانی که بر بی اثر بودن رای مردم تاکید می کنند باید به این سوال پاسخ دهند که چرا رای ندادن را تبلیغ و تایید می کنند؟
حوزه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۴:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران مازندران گفت: کانون نورالثقلین مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س) تنکابن رتبه برتر کشوری را در جشنواره برترین های قرآنی کسب کرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۸:۰۱    
معاون فرهنگی حوزه نمایندگی ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی گفت: درخواست و برنامه ما این است که محافل و جلسات خانگی قرآن در روستاها پررنگ تر از گذشته برگزار شود تا شاهد رشد این محافل در روستاها و عشایر باشیم.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۳:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان مرکزی گفت: آزمون سراسری حفظ قرآن، نهج البلاغه و صحیفه سجادیه ویژه طلاب خواهر سراسر کشور در حال برگزاری است.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ خانم حسن پور، معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان یزد گفت: آزمون سراسری حفظ قرآن، نهج البلاغه و صحیفه سجادیه، جهت ارج نهادن به تلاش حافظان و بهره مندی از هدیه رهبرمعظم انقلاب ویژه طلاب خواهر سراسر کشور درحال برگزاری است.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۸:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران خوزستان همزمان با آغاز ایام البیض مراسم اعتکاف دخترانه در 14 شهرستان استان توسط مدارس علمیه خواهران برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۰۶:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون فرهنگی حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کرمانشاه، از برگزاری نمایشگاه کاریکاتور، عکس و پوستر با موضوع غزه در استان خبر داد.
گلستان ما   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۱۳:۳۷    
نشست سواد رسانه در جمع معتکفین دهه هشتادی با حضور صالح کاهانی معاون فرهنگی حوزه هنری انقلاب اسلامی استان گلستان به همت مجموعه فرهنگی مشکات الحسین(ع) گنبدکاووس برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۱/۰۶ - ۱۲:۵۷    
حوزه/ مرتاض گفت: ایام اعتکاف فرصت ویژه ای است، هدف این است که انسان در این مکان مقدس حضور یابد، با خدای خود خلوت کرده و به پاکسازی کدورت های درون خود بپردازد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۰۵ - ۱۳:۵۵    
معاون فرهنگی حوزه هنری استان قزوین گفت: : حوزه هنری با پرورش استعدادی جوان و حمایت از تولید آثار هنری تلاش دارد تا به یک کنشگر جدی در عرصه هنر و فرهنگ بومی تبدیل شود.
هرمز   ۱۴۰۲/۱۱/۰۵ - ۰۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران نرجسیه(س) رودان گفت: اعتکاف و سایر فرایض دینی، سپر بلای انحرافات فرهنگی و اعتقادی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۱۵:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
سجاد عباسی معاون فرهنگی حوزه کودک و نوجوان گفت: در رویداد سفر قهرمان تعریف ما از قهرمان کاملا متفاوت با هالیوود و دیگر روایت های خارجی است.
قم پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۱۳:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس رویداد ملی سفر قهرمان با حضور سجاد عباسی معاون فرهنگی و هنری حوزه کودک و نوجوان حوزه هنری و با هدف رشد و پرورش نوجوانان مستعد و هدایت آنها در مسیر تولید در حوزه های ایستانمایی، داستان مصور، نقالی و پرده خوانی امروز اول بهمن در تماشاخانه مهر حوزه هنری برگزار شد. ...
حوزه   ۱۴۰۲/۱۰/۱۷ - ۱۶:۳۱    
حوزه/ معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران آذربایجان غربی گفت: دشمن تفکر خامی دارد و فکر می کند با به شهادت رساندن عده ای از هموطنان ما می تواند ما را به عقب براند، اما نمی داند شیعه از شهادت نمی ترسد.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۰/۱۲ - ۰۷:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان هرمزگان گفت: کارگاه پیش از ازدواج برای 14 زوج طلبه و دانشجو که ازدواج آسان فاطمی را برگزیدند در بندرعباس برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۰/۱۰ - ۰۹:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
قم- معاون فرهنگی حوزه هنری قم گفت: حوزه هنری قم 87 عنوان برنامه فرهنگی هنری در قالب برنامه های مستمر، ویژه برنامه و مناسبتی طی یک ماه گذشته برگزار کرده است.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۰/۰۵ - ۱۵:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ حکم مسئولیت خانم فاطمه امانی معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان مرکزی در امور مساجد استان صادر شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۳ - ۱۱:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان معاون فرهنگی حوزه هنری گیلان، با بیان اینکه متاسفانه نهادهای فرهنگی استان نتوانسته اند آنگونه که شایسته است، جامعه به ویژه نسل جوان را با زبان مادری پیوند بزنند، بیان کرد: آیا اشعار شیون از شبکه استانی شنیده می شود تا زبان مادری و فرهنگ بومی و محلی برای مردم جذابیت داشته باشد؟!
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۳۰ - ۰۸:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
معاون فرهنگی حوزه های علمیه خواهران استان یزد گفت: همایش طلیعه حضور با شرکت 300 نفر از طلاب سطح 2 حوزه های علمیه خواهر سراسر استان در بافق برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۲۵ - ۱۳:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان معاون فرهنگی حوزه هنری استان زنجان گفت: در زمان حملات رژیم صهیونیستی به غزه وقتی دیدیم بیشتر هنرمندان به این اتفاق ها واکنش نشان می دهند، تصمیم به برپایی نمایشگاه آثار زیتون زخم خورده گرفتیم.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۹/۲۳ - ۱۴:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان مازندران از برگزاری همایش مجاهدان فاطمی در ساری خبر داد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۶:۴۵    
حوزه/معاون فرهنگی حوزه های علمیه خواهران گفت: طلبگی مسیری برای رسیدن به حکمت نظری و حکمت عملی است، یعنی شناخت عالم و انسان آن چنان که هست و شناخت وظایف انسانی آن چنان که که بایسته است در این مسیر ایفا کند.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۶:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ معاون فرهنگی حوزه های علمیه خواهران با تأکید بر این که کار فرهنگی زمان بر است و زودبازده نیست، گفت: مهم ترین و بنیادی ترین نظام، نظام تعلیم و تربیت می باشد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران مازندران با اشاره به برگزاری مسابقات ورزشی بین طلاب خواهر این شهرستان گفت: جامعه ما امروز به طراوت و نشاط نیازمند است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۸/۱۳ - ۱۸:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران یزد گفت: دوره بینات برای فعالان ذهن پویا و زبان گویا برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۸/۱۱ - ۰۸:۴۸    
معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان یزد در پایان اولین رویداد ملی بینات که به میزبانی یزد و با حضور مدیران مدارس علمیه خواهران استان یزد، سفیران هنری و رسانه ای و رابطان گفتمانی کانون های رضوان مدارس علمیه خواهران استان و با سفر مدیر روابط عمومی مرکز مدیریت حوزه های خواهران و مسئولان عملیات ...
حوزه   ۱۴۰۲/۰۸/۱۰ - ۱۵:۰۱    
حوزه/ معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان مرکزی گفت: در مسیر طلبگی و پیمودن راه تبلیغ دین باید حتما" نقشه راه داشته و مهندسی ذهن خیلی صحیحی را برای خود ترسیم کرده باشیم .
حوزه   ۱۴۰۲/۰۸/۰۹ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون حوزه علمیه خواهران استان یزد از برگزاری رویداد ملی بینات یکی از سه رویداد ملی کانون های هنری و رسانه ای رضوان حوزه های علمیه خواهران کشور برای اولین بار با پیشتازی استان یزد خبر داد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۸/۰۴ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
حوزه / معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان هرمزگان گفت: یازدهمین همایش بزرگ کریمه اهل بیت(س) همراه با قرائت پیام مرجع عالیقدر حضرت آیت الله مکارم شیرازی در هرمزگان برگزار می شود.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۸/۰۲ - ۱۷:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس، نشست سیاست گذاری اولین رویداد ملی رشد و تولید بازیستا با حضور علی جانباز رئیس حوزه هنری کودک و نوجوان، مسعود حسنلو رئیس ستاد فناوری های نرم و فرهنگی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مسعود مهراد مدیر دفتر هنر و سرگرمی حوزه هنری کودک و نوجوان ...
در راستای عمومی سازی و با حکم مدیرکل و رییس ستاد جشنواره ی بین المللی قصه گویی استان، حجت الاسلام قاسمی معاون فرهنگی حوزه علمیه ی استان به عنوان عضو ستاد برگزاری جشنواره ی قصه گویی کرمانشاه منصوب شد .