جمعه ۱۲ خردادساعت ۰۳:۱۴Jun 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «علی اکبر رائفی پور»

آخرین نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر، دو تولید جدید واحد مهندسی مؤسسه مصاف ایرانیان با مدیریت علی اکبر رائفی پور متشکل از جوانان دغدغه مند، معرفی شد.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۰۱:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
حمد ایراندوست که پیش تر در صفحات خود در شبکه های اجتماعی به انتقاد های شدید از علی اکبر رائفی پور پرداخته بود، با انتشار ویدیویی از خود و رائفی پور در صفحه اینستاگرامش گفت: در مورد استاد رائفی پور اشتباه می کردم؛ ایشان هم مثل خودمان منتقد هستند !
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۲۲:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
مردی که 20 هزار درخت انجیر در حاشیه جاده های گلوگاه کاشته و به پدر انجیر ایران معروف بود دار فانی را وداع گفت.
برترین ها / اصلاحات نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
اشتباه فاحش علی اکبر رائفی پور در ترجمه عربی، سوژه کاربران فضای مجازی شده است.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
پانیذ پریزاد، پیش از این حمایت خود را از علی اکبر رائفی پور نیز نشان داده بود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۰۵:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: موسسه مصاف به تصدی علی اکبر رائفی پور در نامه ای به سایت عصرایران که به استفاده از صفت"علامه" برای نامبرده اعتراض کرده بود پاسخ داد.
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۲۲:۳۶    
موسسه مصاف: “صدها نفر از بهترین جوانان این مملکت در حوزه های مختلف علمی و فناوری، زیر پرچم مصاف به مدیریت آقای رائفی پور، به طور شبانه روزی مشغول کار و مطالعه و پژوهش هستند.”
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۲۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
موسسه مصاف: "صدها نفر از بهترین جوانان این مملکت در حوزه های مختلف علمی و فناوری، زیر پرچم مصاف به مدیریت آقای رائفی پور، به طور شبانه روزی مشغول کار و مطالعه و پژوهش هستند."
آخرین نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۰۸:۰۱    
علی اکبر رائفی پور در پاسخ به توییت مالک شریعتی نماینده تهران نوشت: بنده به عنوان کسی که عَلم مطالبه شفافیت از مجلس شورای اسلامی را سر دست گرفت و نزدیک به نود درصد نمایندگان #مجلس_انقلابی مزورانه با وعده آن رای آوردند عرض می کنم : انتخابات پیشرو دیگر در بر همان پاشنه نخواهد چرخید. ...
آخرین نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۰۸:۰۱    
علی اکبر رائفی پور در واکنش به توییت ربع پهلوی نوشت: گوساله نفهم یا روباه خائن! تو اگر دو قرون سواد می داشتی می فهمیدی پروژه GAP که طی سال های اخیر عامل اصلی بی آبی و سرازیر شدن غبار در منطقه از جمله ایران شده یک پروژه اسرائیلی است. ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۰:۱۴    
یکی از حوادث مرتبط با هفته های پایانی سال 1401 سخنان علی اکبر رائفی پور درباره ائمه(ع) و انتساب برخی شوخی های زشت به ایشان بود که با واکنش برخی شخصیت های حوزوی مواجه شد و نصیحت گونه به او تذکر دادند.
خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۰:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
علی اکبر رائفی پور از چهره های جنجالی فضای مجازی با سید حسن خمینی دیدار کرد.
بیتوته   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش شرق؛ در فیلمی چند دقیقه ای از علی اکبر رائفی پور که در شبکه های اجتماعی پربازدید شده است، سخنانی درباره ایلان ماسک، توییتر و خودش بیان کرده است که هم خلاف واقع است و هم این سؤال مطرح می شود که چگونه می توان در چند جمله، چند اطلاع غلط را بیان کرد ...
برترین ها / رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۶:۱۲   + ۱۶ سایت دیگر  
اعتماد آنلاین فیلمی از سخنان رائفی پور در واکنش به مسمومیت سریالی دختران دانش آموز را منتشر کرد
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۲۲:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
علی اکبر رائفی پور در یک مصاحبه گفت داماد ترامپ که نزدیک به اسرئیل است برای ایلان ماسک توئیتر را خریده و در این پلتفرم به سرعت مخالفین را حذف می کند. بارها من را نیز از توئیتر بیرون انداخته اند ، مگر شما آزدی بیان ندارید؟!
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۴:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
بخشی از یک سخنرانی علی اکبر رائفی پور که در آن درباره شروین حاجی پور و پیروز صحبت می کند را ببینید.
آخرین نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۷:۵۲    
امیدواریم و دعا می کنیم که حال یوز ایرانی خوب شود ولی به هر حال در انتها این موضوع هم همانند باقی مسائل به دست فراموشی سپرده خواهد شد و همه یادشان خواهد رفت که دلسوزانی مثل علی اکبر رائفی پور چه چیزی را پیش بینی کرده بود.
آخرین نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۰۸:۲۲    
توضیحات مهم علی اکبر رائفی پور درخصوص پشت پرده حضور پرویز ثابتی در ملا عام را در فیلم زیر ببینید:
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۷:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
بهزاد عبدی، دبیر جشنواره موسیقی فجر، در نشست خبری سی و هشتمین دوره جشنواره موسیقی فجر بار دیگر به اظهارات علی اکبر رائفی پور که توهین به موسیقی و موزیسین ها توصیف شده بود، واکنش نشان داد ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۹:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره آخرین روند شکایت از علی اکبر رائفی پور گفت: ایشان صحبت های خود را تصحیح کرده و ابهام زدایی شده است.
برترین ها / بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۰۷:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
انتشار ویدئویی از صحبت های رائفی پور حاوی الفاظ رکیک درباره هنرمندان موسیقی کشور در آستانه جشنواره فجر سر و صدای زیادی به پا کرده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۳:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
به تازگی کلیپی از سخنرانی دوازده سال پیش علی اکبر رائفی پور منتشر شده بود که موجب رنجش هنرمندان موسیقی شد و او به همین دلیل از همه هنرمندان عذرخواهی کرد و درباره ماجرا توضیحاتی ارائه داد.
آخرین نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۵:۳۲    
آخرین نیوز: بعد از سخنرانی اخیر علی اکبر رائفی پور درخصوص عملکرد خوب قوه قضائیه در اعدام جاسوس انگلیس یعنی علیرضا اکبری، موج تازه حملات به وی با تقطیع سخنرانی های رائفی پور آن هم اغلب مربوط به سخنان سال های گذشته ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
به دنبال انتشار فیلمی از علی اکبر رائفی پور درباره موسیقی، مسئولان مختلفی از جمله وزیر ارشاد به آن واکنش نشان دادند و وی در پاسخ به این موارد عذرخواهی کرد.
اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از عصر ایران، علی اکبر رائفی پور بعد از واکنش ها نسبت به سخنانش درباره اهالی موسیقی با پخش یک ویدئو جدید درباره آن توضیح داد و یک معذرت خواهی ضمنی (نیم بند) هم کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۱:۴۴   + ۱۵ سایت دیگر  
بهزاد عبدی آهنگساز و دبیر هنری جشنواره موسیقی فجر چند روز بعد از بازنشر ویدیویی از اظهارات علی اکبر رائفی پور در فضای مجازی به ارائه توضیحاتی درباره موضع گیری خود پرداخت.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۰:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
علی اکبر رائفی پور سخنران مشهور اصولگرا به درخواست وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برای پیگیری حقوقی و قضایی اظهارات توهین آمیزش درباره اهالی موسیقی واکنش نشان داد.
فرهیختگان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
سجاد مشهدی: چند روز پیش برای چندمین بار اظهارات علی اکبر رائفی پور در یکی از مساجد کشور حاشیه ساز شد. این بار ماجرا کمی حساس تر بود. در این کلیپ چنددقیقه ای این سخنران مدعی شده که اهل بیت(ع) شوخی هایی داشتند که من نمی توانم در این جلسه برای شما بگویم و از این شوخی ها یک کتاب جمع آوری شده است ...
علی اکبر رائفی پور درباره کلیپ تقطیع شده 12 سال پیش درباره موسیقی با انتشار ویدیویی گفت: از عذرخواهی ابایی ندارم اما در این برهه حمله به بنده بازی در زمین انگلیس است.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۹:۴۱   + ۲۰ سایت دیگر  
میانگین هر 2 ماه یک بار علی اکبر رائفی پور با یک توهین و هتاکی بحث داغ روز می شود، فرقی هم برایش ندارد یک روزی به سینماگران، روزی دیگر به فوتبالیست ها و ورزشکاران و اخیرا هم که دیگر به اهالی موسیقی.
سلام نو / بانی فیلم   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۹:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
وزیر ارشاد با تاکید بر اینکه وزارت فرهنگ هیچ توهینی به جامعه هنری نجیب ایران را بر نمی تابد، دستور پیگیری حقوقی و قضایی این مسئله را صادر کرد.
بانی فیلم   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۶:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
بانی فیلم: در حالی که استعفای بهزاد عبدی از دبیری جشنواره موسیقی فجر در پی اظهارات علی اکبر رائفی پور با واکنش ها مثبت علاقمندان به موسیقی و برخی از اهالی موسیقی روبرو شده، خبرگزاری دولتی ایسنا در گزارشی با تیتر اقدام عجیب دبیر جشنواره موسیقی فجر از واکنش این موسیقیدان سرشناس اعلام شگفتی کرد! ...
برترین ها / نواندیش   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۶:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
دبیر هنری جشنواره موسیقی فجر اقدام به بازنشر ویدیویی قدیمی از اظهارات علی اکبر رائفی پور، حاوی لفظی ناشایست و رکیک درباره هنرمندان موسیقی، پرداخت و ادامه همکاری با جشنواره را به عذرخواهی رسمی او از اهالی موسیقی منوط دانست.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۵:۴۹   + ۵۸ سایت دیگر  
در پی انتشار ویدیویی در فضای مجازی با محتوای توهین به هنرمندان حوزه موسیقی ، محمد مهدی اسماعیلی دستور پیگیری ویژه را در این باره صادر کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۰:۰۲   + ۱۹ سایت دیگر  
سه عضو شورای هنری ارکستر ملی ایران با انتشار متنی خطاب به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی نسبت به انتشار اظهارات علی اکبر رائفی پور درباره موسیقی در فضایی مجازی، واکنش نشان دادند.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۸:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
یکی از چهره های پرحاشیه وابسته به جناح های تندرو در سخنرانی ها، علی اکبر رائفی پور است که هر از گاهی بخش هایی از سخنانش سوژه فضای مجازی شده و موجب ایجاد تنش می شود.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۸:۴۶   + ۳۷ سایت دیگر  
یک روزنامه با انتقاد از سخنران حامی دولت نوشت: به احترام کلمه، یکی پیدا شود و تریبون را از جلوی او بردارد. از قدیم گفته اند "همه چیزدان" هیچی نمی داند چنان که "همه کاره، هیچ کاره" در کلام مردم عنوان می گیرد.
عقیق   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۳:۳۶    
در پی انتشار سخنانی از علی اکبر رائفی پور درباره امیرالمومنین (ع) و پاسخ برخی سخنرانان از جمله حجت الاسلام علوی تهرانی به او، حاج حسین سازور در یادداشتی، به او توصیه هایی ارائه داده است.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۹:۴۲   + ۲۱ سایت دیگر  
بهزاد عبدی آهنگساز و دبیر هنری سی و هشتمین جشنواره موسیقی فجر با انتشار یک متن انتقادی و بازنشر ویدئوهایی از اظهارات علی اکبر رائفی پور خواستار عذرخواهی رسمی او از اهالی موسیقی شد.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
در چند روز گذشته و پس از اعتراض علنی آیت االله علوی تهرانی به علی اکبر رائفی پور در فضای رسانه ای و مجازی کشور؛ موجی از مخالفت با افکار این شخص به راه افتاده است.
برترین ها / شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۰:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
اخیرا ویدئویی از سخنان علی اکبر رائفی پور منتشر شده که وی ادعایی درباره شوخی های اهل بیت علیهم السلام مطرح می کند. این اظهارات ابتدا با واکنش حجت الاسلام شیخ جعفر تبریزی مواجه شد.
صراط نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۶:۵۷    
با وجود حاشیه های بسیار به دلیل اهانت رائفی پور به ساحت امیرالمومنین(ع)، لشکر فحاش هواداران وی در فضای مجازی مشغول هتاکی و فحاشی به منتقدان هستند.اکثر این افراد را دختران نوجوان و اکانت های فیک تشکیل می دهند.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۱:۱۶    
اخیرا ویدئویی از سخنان علی اکبر رائفی پور منتشر شده که وی ادعایی درباره شوخی های اهل بیت علیهم السلام مطرح می کند. این اظهارات با واکنش تند حجت الاسلام والمسلمین علوی تهرانی مواجه شد وی انتقادات صریحی نسبت به علی اکبر رائفی پور مطرح کرد. حالا رائئفی پور به درخواست مناظره وی اینگونه پاسخ داده است.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۰:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
حجت الاسلام فاضل میبدی در نقد سخنان علی اکبر رائفی پور درباره امام علی گفته سخنان این فرد نامعتبر است و چون اسلام را درست نمی شناسند و بررسی دقیق و سواد این کارها را ندارد، حرف هایی می زند که برای خودش تریبون جمع کند.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
حامیان علی اکبر رائفی پور گفته اند که سخنان او تقطیع شده است. آنها در اقدامی عجیب به زاویه انعکاس نور یک لیوان استناد کرده اند!
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۶:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
کلیپی از سخنرانی علی اکبر رائفی پور به تازگی منتشر شده است که انتقادات بسیاری از علما را به همراه داشته. در ادامه قسمتی از کلیپ و جوابیه علما و توضیح حواشی آن آمده است. روزنامه اصولگرای فرهیختگان در همین باره نوشته است: ...
فرهیختگان آنلاین با انتشار ویدئوی کامل سخنان اخیر چهره جنجالی اصولگرا نوشت: با طرح انتقاداتی به سخنان اخیر علی اکبر رائفی پور _که ادعاهایی درباره اهل بیت (ع) مطرح کرده_ از سوی حجج اسلام علوی تهرانی و جعفر تبریزی رسانه های منتسب به وی کلیپ هایی با عنوان روشنگری منتشر کرده و از منتقدان می خواهند تا ...
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۸:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
علی اکبر رائفی پور که با سرپرستی مؤسسه مصاف، استخدام بخشی از این سربازان مجازی نظام را بر عهده دارد در توییتی اعتراض کرده است که رقیبانش زحمت مجموعه او را به نام خودشان فاکتور و رزومه کرده اند!