یکشنبه ۱۴ خردادساعت ۱۸:۲۵Jun 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ولی عهد سعودی»

شیعه نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۲:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری رسمی عربستان سعودی (واس)، امروز (پنجشنبه، 1 ژوئن) خبر داد که شب گذشته، ولی عهد سعودی در گفت وگوی تلفنی با اردوغان، دستیابی مجدد او به پست ریاست جمهوری ترکیه را تبریک گفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۶:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
روزنامه لبنانی الاخبار در گزارشی به دلایل و نشانه های وجود اختلافات در روابط امارات و عربستان پرداخت و نوشت: مسیر سیاست خارجی ابوظبی از اهداف ریاض جدا شده و حالا ولی عهد سعودی راضی به واگذاری نقش های خود به هیچ طرف دیگری نیست.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۰:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: وزارت امور خارجه عربستان سعودی، شامگاه امروز، در حساب کاربری خود در شبکه توئیتر اعلام کرد که به دنبال گفت و گوهای محمد بن سلمان ولی عهد سعودی و جاستین ترودو نخست وزیر کانادا، تصمیم گرفته شد که سطح روابط با اوتاوا به وضعیت سابق بازگردد.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
سرویس خارجی- رویترز در مطلبی با اشاره به دیدارهای گرم و روبوسی رئیس جمهور سوریه با مقامات ارشد کشورهای عربی از جمله ولی عهد سعودی و بازگشت مجدد سوریه به اتحادیه عرب، این مسئله را پیامی بسیار قوی و البته ناراحت کننده برای واشنگتن و کاخ سفید ارزیابی کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۸:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
به دنبال ادعای رسانه های صهیونیستی درباره گفت و گوی ولی عهد سعودی و بنیامین نتانیاهو ، مشاور امنیت داخلی رژیم صهیونیستی این گزارش را تکذیب کرد.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۲:۲۴   + ۲۲ سایت دیگر  
منابع صهیونیستی می گویند نخست وزیر و وزیر خارجه رژیم آپارتاید اسرائیل با ولی عهد سعودی درباره عادی سازی روابط گفت وگو کرده اند؛ گفت وگویی که گفته می شود با فشار آمریکا بوده است. ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۲۰:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور سوریه که در عربستان سعودی حضور دارد، به دیدار ولی عهد این کشور رفت. طرفین در این دیدار، از برقراری مجدد روابط ریاض-دمشق ابراز خرسندی کردند.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
محمد بن سلمان ولی عهد سعودی امروز از بشار اسد رئیس جمهور سوریه که برای شرکت در اجلاس اتحادیه عرب به جده سفر کرده، استقبال کرد و وی را در آغوش گرفت.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۶:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی الجزیره گزارش داد که سی و دومین اجلاس سران عرب در جده آغاز به کار کرد. از سوی دیگر سانا اعلام کرد که محمد بن سلمان ولیعهد سعودی از بشار اسد هنگام ورود به محل سالن برگزاری اجلاس استقبال کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۵:۴۲    
اقتصاد ایران: رئیس جمهور اوکراین در بدو ورود به عربستان تصریح کرد که با ولی عهد سعودی دیدار و درباره همکاری ها در بخش انرژی رایزنی خواهد کرد.
برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۵:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
محمد بن سلمان ولی عهد سعودی امروز از بشار اسد رئیس جمهور سوریه که برای شرکت در اجلاس اتحادیه عرب به جده سفر کرده، استقبال کرد و وی را در آغوش گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۵:۲۱   + ۱۹ سایت دیگر  
سی و دومین نشست سران کشورهای عربی به میزبانی عربستان و با استقبال ولی عهد سعودی از رئیس جمهور سوریه آغاز به کار کرده و محمد بن سلمان در ابتدای نشست تصریح کرد: اجازه نخواهیم داد که منطقه ما به میدان درگیری تبدیل شود.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۴:۴۰   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور اوکراین در بدو ورود به عربستان تصریح کرد که با ولی عهد سعودی دیدار و درباره همکاری ها در بخش انرژی رایزنی خواهد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۴:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
روزنامه فایننشال تایمز با انتشار گزارشی به تغییر روش ها و اهداف سیاست خارجی عربستان پرداخته و نوشته که ولی عهد سعودی به جای مشکل سازی، به دیپلماسی روی آورده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ - ۱۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور روسیه و ولی عهد سعودی در تماس تلفنی، درباره وضعیت منطقه غرب آسیا و حل وفصل شرایط بحرانی آن و همچنین چشم انداز همکاری ریاض با گروه بریکس گفتگو کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ - ۱۵:۳۷   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور روسیه و ولی عهد سعودی در تماس تلفنی، درباره وضعیت منطقه غرب آسیا و حل وفصل شرایط بحرانی آن و همچنین چشم انداز همکاری ریاض با گروه بریکس گفتگو کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۱۱:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
شاه اردن و ولی عهد سعودی، شب گذشته در جده با یکدیگر دیدار و درباره تلاش های عربی در خصوص قضیه فلسطین رایزنی کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۳:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین و ولی عهد سعودی در جده با هم دیدار و درباره آخرین تحولات فلسطین گفت وگو کردند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۰۷:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین با ولی عهد سعودی دیدار و در مورد تحولات منطقه و فلسطین رایزنی کرد.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۴:۰۸   + ۳۰ سایت دیگر  
رهبر جریان حکمت ملی عراق و ولی عهد سعودی در دیداری در جده درباره روابط دوجانبه ومنطقه ای ازجمله توافق اخیر ایران و عربستان سعودی در خصوص عادی سازی روابط، گفتگو کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۱:۴۹   + ۱۵ سایت دیگر  
رهبر جریان حکمت ملی عراق و ولی عهد سعودی ضمن دیدار با یکدیگر در جده، روابط دوجانبه عراق و عربستان سعودی را مورد بحث و بررسی قرار دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۲۱:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
ولی عهد عربستان سعودی در تماس تلفنی با نخست وزیر عراق بر تداوم همکاری متقابل در زمینه های مختلف به ویژه در بخش های اقتصادی و سرمایه گذاری تأکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۱:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور فرانسه و ولی عهد عربستان سعودی طی تماسی تلفنی، درباره همکاری های پاریس-ریاض برای حل بحران اقتصادی در لبنان رایزنی کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۲۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
ولی عهد سعودی که می خواست ایران را حذف و در منطقه یکه تازی کند، بعد از همه شکست هایش، تغییر رویه داد و به دنبال بازسازی رابطه با ایران افتاد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۴:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
یک روحانی عربستانی که مدتی پیش در ویدئویی زبان به انتقاد نرم از ولی عهد سعودی گشوده بود، مجبور شد این کشور را ترک کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۶:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
سازمان حقوق بشری داون در گزارشی فاش کرد که محمد بن سلمان ولی عهد سعودی خواستار محاکمه و اعدام 10 نفر از قضاتی شده که در اعدام شهروندان عربستان، از دستوراتش پیروی می کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۳:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
تلاش های عربستان برای بهبود روابط منطقه ای، پایان دادن به جنگ یمن و بهبود روابط با دولت سوریه، نشان می دهد ولی عهد سعودی برای فرار از مشکلات خود، سیاست به صفر رساندن مشکلات را در پیش گرفته است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۲۲:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
ولی عهد عربستان سعودی با رئیس جمهور ترکیه تلفنی گفتگو و جان باختن شماری از شهروندان این کشور در زلزله را تسلیت گفت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۲۱:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
ولی عهد سعودی و پادشاه اردن حادثه کشته و زخمی شدن صدها نفر از مردم ترکیه در زلزله امروز را به رئیس جمهور این کشور تسلیت گفتند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۲۰:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
ولی عهد عربستان سعودی با رئیس جمهور ترکیه تلفنی گفت وگو و جان باختن شماری از شهروندان این کشور در زلزله را تسلیت گفت.
کیهان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۲۲:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
روزنامه ساندی تایمز در مورد استانداردهای دوگانه ولی عهد سعودی با لحنی تمسخرآمیز نوشته، مراسم های رقص در این کشور [عربستان] مجاز و آزادی بیان ممنوع است! رژیم آل سعود در سال های اخیر به ویژه پس از برآمدن ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۱:۵۰   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه عراق خبر داد که ولی عهد سعودی از مسئولان عراقی خواسته است که این کشور میزبان دیدار وزرای خارجه جمهوری اسلامی ایران و عربستان سعودی باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۰:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
منابع سعودی نزدیک به خاندان سلطنتی خبر دادند که تل آویو به ریاض در ارتباط با مسئله فلسطین امتیاز نمی دهد، از این رو ولی عهد سعودی ترجیح می دهد به علت تفکر منفی مردم کشورها علیه خود روابط با تل آویو را پشت پرده نگاه دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۰۰:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
ده ها پروژه نیمه تمام یا رها شده در عربستان سعودی با هزینه های میلیاردی نشان می دهد که چشم انداز توسعه 2030 این کشور هیاهویی پوچ بیش نیست.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۲۰:۲۸    
جاری شدن سیل و نبود کانال های آب در یکی از شهرک های شرق ریاض باعث انتقاد شدید ساکنان محلی از دولت و ولی عهد سعودی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۱۸:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
جاری شدن سیل و نبود کانال های آب در یکی از شهرک های شرق ریاض موجب انتقاد شدید ساکنان محلی از دولت و ولی عهد سعودی شد.
کیهان   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۲۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
فعال رسانه ای مخالف آل سعود با اشاره بر تلاش محمد بن سلمان برای تغییر هویت اسلامی عربستان اعلام کرد که ولی عهد سعودی هشدارها را درخصوص خطرات این اقدام نادیده می گیرد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۰۲ - ۲۰:۲۶   + ۲۱ سایت دیگر  
روزنامه عبری یدیعوت آحارانوت ، امروز (جمعه)، فاش کرد که بنیامین نتانیاهو نخست وزیر مأمور به تشکیل کابینه در اراضی اشغالی به منظور عادی سازی روابط ریاض و تل آویو، از زمان انتخابات پارلمانی اخیر در اراضی اشغالی تماس هایی مخفی با محمد بن سلمان ولی عهد سعودی و جو بایدن رئیس جمهور آمریکا برقرار کرده است.
اکو فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۱۱:۲۳    
ولی عهد سعودی در تماس با رئیس جمهور اوکراین بر تداوم تلاش های میانجی گرانه ریاض در حل بحران این کشور تاکید کرد.
ملت بیدار آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۲۶ - ۱۶:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
نویسنده صهیونیست درباره عادی سازی ریاض با تل آویو گفت که عربستانِ جدید به رهبری ولی عهد سعودی مستعد امضای توافقنامه آبراهام بوده و در پشت پرده گام هایی در این مسیر برداشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۲۵ - ۱۶:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
حقایق و شواهد تأیید می کند که تبلیغات رسمی رسانه ای گسترده درعربستان درباره رشد صندوق سرمایه گذاری این کشور چیزی بیش از دروغ بزرگ محمد بن سلمان ولی عهد سعودی نیست.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۷:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
قاضی مسئول پرونده شکایت علیه محمد بن سلمان ولی عهد سعودی به دلیل صدور دستور قتل جمال خاشقچی ، این دادخواست را رد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۶:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
یک شبکه صهیونیستی به نقل از مقامات بلندپایه سعودی از حتمی بودن عادی سازی روابط ریاض و تل آویو و فهرست مطالبات ولی عهد سعودی برای پیشرفت این روند خبر داد.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۲۱:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
رویترز در گزارشی با اشاره به این که ولی عهد سعودی این هفته میزبان رهبر چین خواهد بود، چرخش ولی عهد آل سعود از غرب به شرق را خطرناک توصیف و اعلام کرده این چرخش می تواند شکاف های سیاسی در عربستان را بیشتر کند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۲۳:۱۴   + ۱۵ سایت دیگر  
وکیل نامزد جمال خاشقچی ، ولی عهد سعودی را به تلاش برای دستکاری در نظام قضایی آمریکا متهم کرد.
هم اندیشی   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۹:۲۱   + ۲۲ سایت دیگر  
وزارت دادگستری آمریکا با صدور یک رای مشورتی و موافقت دولت این کشور، به ولی عهد سعودی در پرونده قتل روزنامه نگار منتقد ریاض در استانبول، مصونیت اعطا کرد.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۲۱:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
سازمان حقوق بشریِ عفو بین الملل تأکید کرد که اعطای مصونیت آمریکا به ولی عهد سعودی که در پرونده قتل فجیع روزنامه نگار منتقد ریاض در کنسولگری عربستان در پایتخت ترکیه دست داشته، مایه شرم و ننگ است.
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۰۱:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
شهرهای هند شاهد تظاهرات گسترده علیه سفر احتمالی ولی عهد سعودی به این کشور بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۴:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
رسانه های غربی از کمک چند میلیارد دلاری ولی عهد سعودی به خانواده دونالد ترامپ، خبر دادند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۱:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
وعده 6 سال پیش، ولی عهد سعودی به مقامات قاهره برای ساخت پل مشترک بین مصر و عربستان بر روی دریای سرخ در حد حرف باقی مانده است.