چهارشنبه ۲۷ تیرساعت ۱۷:۳۱Jul 2024 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دموکرات»

ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی 20 روز از مناظره انتخاباتی بایدن و ترامپ می گذرد و عملکرد شدیدا ضعیف نامزد حزب دموکرات در این برنامه، باعث شده هر روز بیشتر بر تعداد کسانی که خواهان کناره گیری بایدن از ادامه انتخابات هستند، افزوده شود.
اتاق نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
دیدارنیوز: باب منندز، سناتور دموکرات در پرونده دریافت رشوه مجرم شناخته شد و احتمال دارد به مجازاتی سنگین محکوم شود. گفته می شود که او در ازای دریافت رشوه از نفوذ سیاسی خود برای پیشبرد منافع مصر و قطر استفاده کرده است. ...
دنیای اقتصاد   ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
تسنیم : در دومین روز گردهمایی ملی حزب جمهوری خواه در شهر میلواکی، و پس از گذشت چند روز از ترور ناموفق دونالد ترامپ در پنسیلوانیا، نیکی هیلی که پیشتر ترامپ را فردی شایسته برای ریاست جمهوری نمی دانست، از هوادارانش خواست تا برای غلبه بر جو بایدن دموکرات و برای صلاح ملت به ترامپ رای دهند.
عصر ایران   ۴ ساعت پیش    
بر اساس این نظرسنجی، رای دهندگان امریکایی دونالد ترامپ را به عنوان نامزد قوی تر برای اقتصاد می بینند، در حالی که از رویکرد جو بایدن برای حفاظت از دموکراسی حمایت می کنند ...
ایسنا   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
کارشناسان به یک رسانه روسی گفته اند که احتمالا، کارزار انتخاباتی جو بایدن نامزد حزب دموکرات انتخابات ریاست جمهوری 2024 آمریکا در پی حادثه ترور علیه دونالد ترامپ نامزد رقیب، انتقادها از او را متعادل تر خواهد کرد اما این به معنای تغییری چشمگیر در فعالیت های او نخواهد بود.
ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
برخی از دموکرات های مجلس نمایندگان در نامه ای به اعضای کمیته ملی دموکرات خواستار لغو برنامه ای جهت اعلام زودهنگام نامزدی جو بایدن شدند؛ برنامه ای که قرار است طی یک رای گیری شفاهی احتمالا در تاریخ 21 ژوئیه (31 تیر) و پیش از کنوانسیون ملی حزب دموکرات در ماه اوت، برگزار شود.
میزان   ۷ ساعت پیش    
تعدادی از اعضای دموکرات کنگره آمریکا درصدد هستند تا از اعلام نامزدی بایدن از سوی کمیته ملی حزب دموکرات جلوگیری کنند.
میزان   ۸ ساعت پیش    
پناهجویانی که از سمت مرز های جنوبی خواهان ورود به آمریکا هستند، همواره از سوی دولت های جمهوری خواهان و دموکرات مورد خشونت قرار گرفته اند و این روند همچنان ادامه خواهد داشت.
آنا   ۸ ساعت پیش    
بایدن اصرار دارد کماکان نامزدی حزب دموکرات در رقابت انتخاباتی امسال را به عهده داشته باشد، اما فشار های صورت گرفته از سوی دموکرات ها و رأی دهندگان مستقل گزینه دیگری را پیش پای وی می گذارد.
ایلنا   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
تحلیل گر سیاست خارجی گفت: دولت، وزارت امور خارجه و شورای عالی امنیت ملی باید با کمک نخبگان و بدنه کارشناسی کشور سناریوهای مختلف را طراحی و آماده کنند. اگر قرار شود به هر شکلی رئیس جمهور در ایالات متحده تغییر کند ...
جو بایدن پس از فشار دموکرات ها برای کناره گیری از رقابت انتخاباتی گفت تنها در یک صورت از نامزدی خود انصراف می دهد.
ایمنا   ۹ ساعت پیش    
نظرسنجی ها نشان می دهد پس از نخستین مناظره انتخاباتی آمریکا بایدن مضحکه ترامپ قرار گرفت و محبوبیت خود را از دست داد و همین مسئله دستاویزی برای سران حزب دموکرات فراهم کرد تا کار از کار نگذشته به فکر علاج مسئله و جایگزینی برای جو بایدن بیفتند.
میزان   ۹ ساعت پیش    
آمریکا در حالی به استقبال انتخابات ریاست جمهوری می رود که رویدادهایی مانند ترور نافرجام نامزد حزب جمهوری خواه و آشفتگی در اردوگاه حزب دموکرات می توانند در روند انتخابات تاثیر بسزایی داشته باشند.
خبر آنلاین   ۱۰ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
ماجرای ترور ترامپ آنچنان برای امریکایی ها اهمیت داشت که سرنوشت انتخابات امریکا را تحت تاثیر قرار دهد. اما ماجرای ترور ترامپ چه میزان بر کمیپن بایدن اثرگذاشت و آیا دموکرات ها قادر خواهند بود با این رویداد، در انتخابات موفق شوند؟ نظرسنجی ها چه می گویند؟
پارسینه   ۱۴۰۳/۰۴/۲۷ - ۰۶:۱۹   + ۷۱ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه به نقل از تسنیم، جو بایدن در اولین موضع خود که نشان از تشدید فشار دموکرات ها بر وی دارد، به شبکه آمریکایی BET گفت: اگر پزشکان به من بگویند که مشکل سلامتی دارم، برای ادامه حضور در رقابت ها تجدیدنظر می کنم . ...
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۷ - ۰۵:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس مسائل آمریکا گفت: نامزد حزب جمهوری خواه که صرفاً چند سال از رقیب خود کوچک تر است، با انتخاب گزینه معاونت خود به دنبال آن است تا یک فرد جوان را به افکار عمومی معرفی کرده و او را مکمل خود بداند.
ستاره صبح   ۱۴۰۳/۰۴/۲۷ - ۰۳:۵۶    
نظام انتخاباتی این کشورالکترونیکی و رأی دهندگان باید قبل از انتخابات ثبت نام کنند. این نظام انتخاباتی به گونه ای است که امکان تقلب در آن صفرایت. دلیلش این است که ترامپ ییس جمهور وقت آمریکا سال 2020 با تمام قوا کوشید تقلب کند و مجبور شد کاخ سفید را به جو بایدن دموکرات تحویل دهد ...
رئیس جمهور پیشین آمریکا به سیاست های خارجی دموکرات ها تاخت و گفت آن ها عربستان سعودی را به دامن چین انداخته اند.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۳/۰۴/۲۷ - ۰۲:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهوری سالخورده آمریکا به هرقیمتی دنبال ادامه حضور به عنوان کاندیدای دموکرات ها است. جو بایدن در تازه ترین مصاحبه اش گفت که قصد دارد طبق تاریخ تعیین شده در ماه سپتامبر دومین مناظره را با رقیبش دونالد ترامپ برگزار کند و در عین حال تاکید کرد که این رئیس جمهوری سابق آمریکا همچنان نهادهای ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۶ - ۲۳:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- باب منندز قانونگذار دموکرات و رئیس کمیته روابط خارجی مجلس سنا در آمریکا از سوی دادگاه فساد فدرال ایالات متحده در تمامی موارد از جمله اقدام به عنوان عامل یک سازمان خارجی، مجرم شناخته شد.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۴/۲۶ - ۲۲:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
یک قانونگذار دموکرات آمریکا و رئیس کمیته روابط خارجی سنای این کشور سه شنبه شب با رای دادگاه فدرال به اتهام دریافت رشوه های کلان مجرم شناخته شد. سناتور چاک شومر رهبر اکثریت سنا بلافاصله پس از صدور حکم منندز خواستار استعفای او شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۲۶ - ۲۲:۲۷    
در حال حاضر نحوه واکنش جمهوری خواهان و دموکرات های ارشد بسیار مهم است. ریگان در سال 1981 با مرگش به شوخی گفت که امیدوار است جراح جمهوری خواه باشد. عاقلانه است که ترامپ نیز به همین شکل عمل کند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۲۶ - ۲۱:۵۵    
سناتور دموکرات آمریکایی که از دولت های مصر و قطر رشوه دریافت کرده، از سوی هیئت منصفه دادگاه نیویورک مجرم شناخته شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۲۶ - ۱۵:۴۰    
سی ان ان اعلام کرد دموکرات ها به طور خصوصی همچنان از بایدن می خواهند از رقابت در انتخابات کناره گیری کند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۲۶ - ۱۲:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
تا سال 2019 جی دی ونس بر حماقت ترامپ پافشاری می کرد. اما او دشمنی با دموکرات ها و لیبرالبیسم را در فعالیت های خود فراموش نمی کند. ونس سال 2019 وقتی نظرش درمورد ترامپ دچار تغییر شد؛ گفته بود واکنش خشمگینانه لیبرال ها باعث شده تا او از ترامپ حمایت کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۲۶ - ۱۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در 4 ماه آینده دموکرات ها را با یک طوفان سیاسی بزرگ روبرو کرده است.
اقتصاد آنلاین / یکتا پرس   ۱۴۰۳/۰۴/۲۵ - ۲۳:۴۹   + ۲۷ سایت دیگر  
دونالد ترامپ رئیس جمهور پیشین آمریکا با دریافت حمایت بیش از 1215 نماینده در کنوانسیون ملی جمهوری خواهان، به طور رسمی نامزد این حزب در انتخابات ریاست جمهوری 2024 آمریکا شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۶ - ۰۹:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کاهش چشمگیر محبوبیت جو بایدن رئیس جمهوری کنونی و نامزد حزب دموکرات برای انتخابات 2024 پس از مناظره نخست، همزمان با برخی رخدادهای دیگر باعث شده است تا تلاش های پشت پرده برای کنار گذاشتن وی افزایش یابد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۴/۲۶ - ۰۸:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
ایرنا : رابرت اف. کندی نامزد مستقل انتخابات ریاست جمهوری آمریکا دوشنبه شب در شبکه اجتماعی ایکس نوشت: شایعات زیادی درباره دیدارم با ترامپ وجود دارد. هدف ما از این دیدار گفت وگو درباره وحدت ملی بود و امیدوارم که در این باره با سران دموکرات ها نیز دیدار داشته باشم ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۲۶ - ۰۸:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
تلاش برای ترور، جایگاه دونالد ترامپ را در نظرسنجی ها افزایش می دهد، اما این افزایش محبوبیت ممکن است کوتاه مدت باشد. همچنین اکنون کمتر احتمال دارد جو بایدن به عنوان نامزد دموکرات ها با شخص دیگری جایگزین شود زیرا این سوءقصد توجه ملت و رسانه ها را برای مدتی منحرف می کند.
اکوایران: در صورتی که بایدن و دموکرات ها در انتخابات مجدد پیروز شوند، در غیاب هر گونه تحول غیرمنتظره ای، وضعیت شکننده در رابطه با ایران احتمالاً به همین شکل باقی خواهد ماند ...
فرارو   ۱۴۰۳/۰۴/۲۶ - ۰۱:۰۹    
دموکرات ها انتخابات نوامبر را به عنوان یک همه پرسی در مورد شایستگی "دونالد ترامپ" برای ریاست جمهوری معرفی کرده بودند. اکنون کفش روی پای دیگر است*.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۵ - ۱۹:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان شاید برای برخی عجیب باشد که هنوز خانواده هایی از این دیار چشم انتظار فرزندان، پدران و همسرانی هستند که روزی با خانواده خداحافظی کرده و برای دفاع از این خاک و حفظ تمامیتِ ایران رفتند و بازنگشتند نه خودشان و نه هیچ نشانی از آنها ...
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۵ - ۱۷:۵۱    
شفقنا- مجله آمریکایی پولیتیکو امروز(دوشنبه) در گزارشی اعلام کرد که برای نزدیک به یک دهه، ترامپ بزرگترین نیروی وحدت در میان دموکرات ها و بزرگترین منبع تفرقه در حزب خود بوده است. در حالی که اکنون جمهوری خواهان برای سومین بار پیاپی ترامپ را نامزد کرده اند، این موضوع برعکس شده است. ...
رجا نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۲۵ - ۱۷:۲۶    
این حمله فالس فلگ نیست و یک حمله واقعی بود. یک فرهنگ خشونتی در آمریکا وجود دارد که پدیده جدیدی نیست. حمله به رئیس جمهور در آمریکا دو مورد در قرن 19 میلادی وجود داشت که یک مورد مشهور آن ترور آقای لینکولن بود که کشته شد و چند مورد هم در قرن بیستم بود.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۲۵ - ۱۶:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
آکسیوس به نقل از یکی از مشاوران دونالد ترامپ، رئیس جمهوری پیشین آمریکا نوشت: دموکرات ها دیگر نمی توانند به ترامپ حمله لفظی کنند.
تیتر کوتاه   ۱۴۰۳/۰۴/۲۵ - ۱۰:۵۹    
خالد عزیزی دبیر کل حزب تروریستی و تجزیه طلب دموکرات کردستان به شکست در پروژه براندازی اعتراف کرد .
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۵ - ۰۶:۰۸    
کارشناس مسائل آمریکا گفت: خلق فضای تقابلی موضوعی است که می تواند ریشه ترور اخیر باشد و تعجبی ندارد که در این فضای دو قطبی شده و متشنج سیاسی، یک نفر اسلحه به دست بگیرد و کاندیدای انتخابات را ترور کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۲۱:۵۵    
گزارش ها حاکی از آن است که پس از حادثه تیراندازی به دونالد ترامپ، دموکرات ها از برکنار کردن بایدن منصرف شده اند.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۲۰:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
نتایج یک نظرسنجی نشان می دهد، اکثر رای دهندگان دموکرات در آمریکا در صورت پیشنهاد جایگزینی برای نامزدی این حزب در انتخابات، بایدن را رها می کنند. طبق نتایج این نظرسنجی، 30 درصد از دموکرات ها حاضرند به هر فردی دیگری به غیر از بایدن رای دهند.
ساعت24   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۱۸:۵۶    
انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا در سال جاری تبدیل به یکی از بی سابقه ترین تحولات انتخاباتی در طول تاریخ این کشور شده است؛ زیرا از یکسو بر خلاف سنت سیاسی این کشور دونالد ترامپ که دوره قبل در انتخابات شکست خورده بود، حالا با متقاعد کردن جمهوری خواهان و علیرغم حواشی بسیاری که متوجه اوست ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۱۶:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
نشریه انگلیسی نوشته است، به نظر می رسد تصمیم دموکرات ها برای برکناری جو بایدن به عنوان نامزد ریاست جمهوری این حزب، پس از سوء قصد علیه دونالد ترامپ در شنبه شب دیگر فایده ای نداشته باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۱۶:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
بسیاری از اعضای جمهوری خواه کنگره آمریکا، حزب دموکرات و رئیس جمهور این کشور را مقصر سوءقصد به جان دونالد ترامپ اعلام کردند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۱۶:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
نتایج نظرسنجی جدیدی مشخص کرد 66 درصد رای دهندگان دموکرات آمریکا در صورتی که گزینه جایگزینی به آنها پیشنهاد شود دیگر برای انتخابات ریاست جمهوری به جو بایدن رای نخواهند داد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۱۵:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
رویترز نوشت: در کشور ناآرام کنونی، تلاش برای ترور رئیس جمهوری سابق، حامیان وی را نگران وکارزارهای انتخاباتی حزب دموکرات را متوقف کرده و نگرانی ها را درباره تشدید خشونت سیاسی در آستانه رقابت های انتخاباتی ماه نوامبر (آبان) برانگیخته است.
ستاره صبح   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۱۴:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
ترور ترامپ می تواند آثار مثبتی بر رای آوری او داشته باشد، آثاری که دموکرات ها را دچار چالش می کند. سؤال اساسی اینجاست که آیا ترامپ می تواند با این گلوله به ریاست جمهوری برسد. ...
اقتصاد آنلاین / تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۱۵:۴۴   + ۱۵ سایت دیگر  
توماس متیو کروکس، جوان 20ساله ساکن حومه بتپ پارک در پتسبورگ در ایالت پنسیلوانیا بود؛ جایی که با محل سخنرانی ترامپ در این ایالت 56 کیلومتر فاصله داشت. این فرد به یک کمیته وابسته به دموکرات ها به میزان 15 دلار کمک مالی کرده بود.
سلام نو / وبگاه خبری قلم   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۱۳:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس مسائل آمریکا با بیان این که ترور نافرجام ترامپ تاثیری بر آرای دموکرات ها ندارد، ابراز عقیده کرد که چه بسا این سوء قصد می تواند موجب افزایش محبوبیت ترامپ شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۱۴:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
نتایج نظرسنجی جدید نشان داد اگر نامزد متفاوتی برای جایگزینی جو بایدن نامزد فعلی این حزب معرفی شود، اکثر رای دهندگان دموکرات (66 درصد) بایدن را ترک می کنند.