پنجشنبه ۰۹ آذرساعت ۱۴:۳۰Nov 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سخنگوی وزارت امور خارجه»

زیر نویس   ۲ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس به نقل از الجزیره، وزارت امور خارجه قطر از تمدید آتش بس در نوار غزه برای یک روز دیگر خبر داد. ماجد الانصاری سخنگوی وزارت امور خارجه قطر اعلام کرد که دو طرف فلسطینی و اسرائیلی برای تمدید آتش بس به مدت یک روز دیگر به توافق دست یافتند. الانصاری افزود که تلاش ها با [...]
فردا نیوز   ۶ ساعت پیش    
سخنگوی وزارت امور خارجه در پاسخ به سؤالی درباره اظهارات اخیر رافائل گروسی گفت که از مدیرکل انتظار می رود با رعایت بیطرفی و حفظ حرفه ای گری، در مصاحبه های خود به نحوی صحبت کند که بیطرفی او و جایگاه مستقل مدیرکل آژانس زیر سؤال نرود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۲۰:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: خدمات بهداشت و درمان به خصوص موفقیت های علمی سازمان انتقال خون در دنیا، جایگاه و تراز ایران را در عرصه بین المللی ارتقا می بخشد و تجارب ما نیز به عنوان یک کشور موفق در اختیار کشور های دنیا قرار می گیرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۹:۱۸   + ۱۵ سایت دیگر  
ایسنا : سخنگوی وزارت امور خارجه قطر گفت: تمدید آتش بس میان اسرائیل و جنبش حماس طی ساعات آتی اعلام می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۸:۱۴   + ۱۹ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه قطر شامگاه چهارشنبه در مصاحبه با یک شبکه خبری آمریکایی گفت که مذاکرات درباره ادامه آتش بس در غزه در فضایی مثبت دنبال می شود.
موج   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۸:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه اعلام داشت که نشست وزرای امور خارجه کشورهای ساحلی دریای خزر با مشارکت ایران سه شنبه هفته آینده به ریاست لاوروف در مسکو برگزار می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۷:۰۳   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه در پاسخ به سؤالی درباره اظهارات اخیر رافائل گروسی گفت که از مدیرکل انتظار می رود با رعایت بی طرفی و حفظ حرفه ای گری، در مصاحبه های خود به نحوی صحبت کند که بی طرفی او و جایگاه مستقل مدیرکل آژانس زیر سؤال نرود.
سخنگوی وزارت امور خارجه در دیدار با مدیر عامل سازمان انتقال خون و اهدای خون، پس از استماع گزارش عملکرد این سازمان در عرصه ملی، منطقه ای و بین المللی، گفت: موفقیت های سازمان انتقال خون در دنیا، تراز ایران را درعرصه بین المللی ارتقا می بخشد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۵:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه هدف انگلیس از برگزاری اجلاس امنیت غذایی جهانی اخیر را تبرئه کردن خود از نقشش در ایجاد بحران غذایی دانست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۴:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه امروز در خصوص سخنان جو بایدن درباره راه حل مناقشه خاورمیانه، ثابت شدن "دست نشانده بودن مقامات کی یف" توسط خود آنها و ادامه اقدامات بی ثبات کننده ناتو در منطقه بالکان صحبت کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۳:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه جزئیات برگزاری نشست وزرای امور خارجه کشورهای حاشیه دریای خزر را اعلام کرد.
موج   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۸:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
ماجد الانصاری سخنگوی وزارت امورخارجه قطر سه شنبه شب تأیید کرد: امروز 30 غیرنظامی فلسطینی در برابر 10 اسرائیلی آزاد شدند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۲۲:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
ماجد الانصاری سخنگوی وزارت امورخارجه قطر سه شنبه شب تأیید کرد: امروز 30 غیر نظامی فلسطینی در برابر 10 اسرائیلی آزاد شدند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۲۲:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- ماجد الانصاری سخنگوی وزارت امورخارجه قطر سه شنبه شب تأیید کرد: امروز 30 غیر نظامی فلسطینی در برابر 10 اسرائیلی آزاد شدند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۲۱:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- سخنگوی وزارت امورخارجه چین تاکید کرد: ژاپن باید به خواسته های قانونی ذی نفعان برای ارزیابی و جبران خسارت ناشی از رهاسازی پساب نیروگاه فوکوشیما رسیدگی کند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۷:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- سخنگوی وزارت امور خارجه چین گفت: آمریکا بارها به بهانه های امنیتی مانع همکاری پکن با شرکت های توسعه دهنده خاورمیانه شده است.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۶:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه قطر با بیان اینکه تمدید آتش بس برای دو روز دیگر در نوار غزه با همان شروط پیشین خواهد بود، گفت: مجموع اسرای آزاد شده اسرائیلی از غزه طی 4 روز گذشته 69 نفر و فلسطینی های آزاد شده از زندان های اسرائیل 150 نفر است.
598   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۴:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه قطر اعلام کرد که در آتش بس موقت چهار روزه در نوار غزه 150 زندانی فلسطینی و 69 اسیر اسرائیلی آزاد شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۴:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه قطر اعلام کرد که در آتش بس موقت چهار روزه در نوار غزه 150 زندانی فلسطینی و 69 اسیر اسرائیلی آزاد شدند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه در گفت وگویی از استانداردهای دوگانه دولت های غربی، به ویژه آمریکا در قبال مسائلی همچون تهدیدات هسته ای و تروریسم انتقاد کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- ماریا زاخارووا سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه در بیانیه ای، با شرورانه دانستن حمله رژیم اسرائیل به فرودگاه دمشق، آن را محکوم و پیامدهای این حمله را همزمان با درگیری ها در غزه، بسیار خطرناک توصیف کرد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۸:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، متیو میلر سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا با انتشار بیانیه ای عنوان کرد: آنتونی بلینکن، وزیر امور خارجه ایالات متحده از تعهد الهام علی اف، رئیس جمهوری آذربایجان برای توافق صلحی بادوام میان جمهوری آذربایجان و ارمنستان استقبال کرده است. ...
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۵:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
پایگاه خبری هشت صبح : سخنگوی وزارت امور خارجه ناصر کنعانی امروز (دوشنبه) ششم آذر ماه در نشست هفتگی با خبرنگاران به تشریح آخرین تحولات در حوزه سیاست خارجی پرداخت. به گزارش انتخاب، سخنگوی وزارت خارجه درباره بیانیه سه کشور اروپایی گفت: پاسخ ایران به این بیانیه توسط نمایندگی ایران در وین داده شد. [...]
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۰:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: آنچه از دلایل و شواهد برمی آید این است که رژیم صهیونیستی تمایل به ادامه ماجراجویی دارد و جامعه جهانی باید جلوگیری کند. ناصر کنعانی، صبح دیروز، در نشست خبری هفتگی خود با خبرنگاران درخصوص آینده غزه و دخالت های آمریکا در این رابطه، گفت: در ارتباط با موضوع فلسطین ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۲۲:۱۰    
نشست هفتگی ناصر کنعانی سخنگوی وزارت امورخارجه دیروز (دوشنبه) برگزار شد. بخش عمده سوالات خبرنگاران معطوف به جنگ غزه، ادامه آتش بس، واکنش گروه های مقاومت و نقش آمریکا در تحولات خاورمیانه بود.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۲۱:۵۸    
سخنگوی وزارت امور خارجه در نشست خبری هفتگی عنوان داشت: دولت آمریکا از پایگاه های نظامی خود در منطقه در راستای حمایت از رژیم صهیونیستی استفاده می کند. در صورت تداوم حمایت آمریکا از رژیم صهیونیستی امکان تکرار این قبیل اقدامات از سوی گروه های مقاومت متصور است.
الف   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۲۱:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه ایران در نشست خبری امروزش اظهار کرد: آمریکا بخشی از مشکل موضوع فلسطین است و نه بخشی از راه حل آن.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۲۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه قطر از تمدید آتش بس میان رژیم صهیونیستی و حماس برای دو روز دیگر خبر داد.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۲۰:۰۹   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه و به نقل از ایسنا؛ جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس اعلام کرد که با برادران قطری و مصری در مورد تمدید آتش بس بشردوستانه موقت برای دو روز دیگر و با همان شروط آتش بس پیشین به توافق رسیدیم . ...
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۲۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در واکنش به حملات جدید رژیم صهیونیستی به سوریه تاکید کرد مسئولیت تبعات گسترش بحران در منطقه بر عهده این رژیم خواهد بود. ...
روزنامه الوطن نوشت: جنگنده های ارتش رژیم صهیونیستی عصر امروز یکشنبه فرودگاه دمشق و ورودی غربی دمشق به سمت منطقه السومریه را هدف قرار دادند. هواپیماهای در حال پرواز از حلب و لاذقیه به سمت دمشق، مسیر پروازی خود را تغییر داده اند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۸:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در واکنش به حملات جدید رژیم صهیونیستی به سوریه تاکید کرد مسئولیت تبعات گسترش بحران در منطقه بر عهده این رژیم خواهد بود.
رجا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۸:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان با اشاره به اینکه همه شواهد نشان می دهد که رژیم صهیونیستی به دنبال ماجراجویی است، اظهار داشت: بر اساس رصدهای ما با طرف های مختلف، آمریکا مایل است آنچه را محقق نکرده است، از طرق سیاسی محقق کند.
یکتا پرس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۷:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه امروز در نشست هفتگی با خبرنگاران ابراز امیدواری کرد که آتش بس در غزه جنبه پایدار بگیرد و شاهد تکرار درگیری و جنگ مجدد نباشیم.
نسیم آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۷:۱۲   + ۳۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه ایران در نشست خبری امروزش اظهار کرد: آمریکا بخشی از مشکل موضوع فلسطین است و نه بخشی از راه حل آن.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: اکنون آنچه که مسلم است این است که در طول جنگ اخیر نتوانستند آنچه که در حوزه نظامی طراحی کرده بودند را اجرا و پیاده سازی کنند. براساس رصد ها و پایش هایی که ما داریم اینطور است که دولت آمریکا تمایل دارد آنچه را که در جنگ نتوانستند محقق کنند، در سازمان ملل دنبال کند.
مرور نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۵:۴۲   + ۱۹ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه در نشست هفتگی با خبرنگاران گفت که سرنوشت فلسطین به دست ملت فلسطین رقم خواهد خورد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۵:۲۷   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به حملات رژیم صهیونیستی به زیرساخت های سوریه نوشت: مسئولیت تبعات هرگونه گسترش بحران در منطقه بر عهده رژیم صهیونیستی خواهد بود.
عصر امروز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۵:۱۷   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش عصر امروز، ناصر کنعانی در نشست خبری امروز (دوشنبه 6 آذر ماه) خود ضمن تسلیت شهادت حضرت زهرا (س)، اظهار داشت: ایام سالروز تشکیل بسیج مستضعفان را خدمت آحاد نیروهای مخلص بسیجی کشور تبریک عرض می کنم. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۵:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
ناصر کنعانی، سخنگوی وزارت امور خارجه صبح امروز دوشنبه 6 آذر 1402 در نشست هفتگی با خبرنگاران رسانه های داخلی و خارجی شرکت کرد.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۵:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه در پاسخ به سوالی مبنی بر این که به نظر می رسد کشور های اروپایی، از مکانیزم ماشه به عنوان تهدیدی بالای سر جمهوری اسلامی استفاده می کنند گفت: تهدیدی بالای سر جمهوری اسلامی ایران نیست و ایران نشان داده که یک کشور تهدیدپذیر نیست.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اطلاعات آنلاین ناصر کنعانی سخنگوی وزارت امور خارجه امروز دوشنبه ششم آذر ماه در نشست هفتگی با خبرنگاران گفت: همکاری ایران با آژانس تحت الشعاع اظهارات غیرسازنده برخی طرف ها قرار نخواهد گرفت و همکاری های ایران با آژانس بر مبنای توافق و بیانیه مشترک امضا شده بین ایران و آژانس ادامه خواهد یافت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۴:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
ناصر کنعانی سخنگوی وزارت امور خارجه تاکید کرد: امریکا و رژیم صهیونیستی با وجود حملات گسترده به غزه به اهداف شان نرسیدند و حالا قصد ماجراجویی دارند؛ جامعه جهانی باید در این باره حساس باشد.
طلا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۴:۴۷   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه ایران در نشست خبری امروزش اظهار کرد: آمریکا بخشی از مشکل موضوع فلسطین است و نه بخشی از راه حل آن.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۴:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا - سخنگوی وزارت امور خارجه چین با بیان اینکه وانگ یی وزیر امور خارجه این کشور، ریاست نشست آتی شورای امنیت در باره موضوع سرزمین های اشغالی را در سطح عالی بر عهده خواهد داشت، تصریح کرد که پکن از هیچ تلاشی برای حل مسئله فلسطین کوتاهی نخواهد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۴:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه اسرائیل می گوید که تمام اسرای اسرائیلی نزد حماس نیستند و برخی از آن ها تحت بازداشت غیرنظامیان و دیگر گروه های فلسطینی قرار دارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۴:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان با اشاره به اینکه همه شواهد نشان می دهد که رژیم صهیونیستی به دنبال ماجراجویی است، اظهار داشت: بر اساس رصدهای ما با طرف های مختلف، آمریکا مایل است آنچه را محقق نکرده است، از طرق سیاسی محقق کند.