دوشنبه ۱۴ آذرساعت ۲۱:۰۶Dec 2022 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سخنگوی وزارت امور خارجه»

سخنگوی وزارت امورخارجه گفت: بهبود مناسبات ایران و عربستان را در راستای منافع دوجانبه و هم منافع منطقه می دانیم. موضع جمهوری اسلامی ایران در این رابطه کاملا روشن است. ...
همشهری   ۲ ساعت پیش    
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: اگر آمریکا و سایر کشورهای غربی موفق به انجام این کار شوند عملا یک بدعت را پایه گذاری کرده و حق رای آزادانه کشورهای عضو این مجموعه را زیر سوال می برند.
آنا   ۶ ساعت پیش    
نشست خبری ناصر کنعانی سخنگوی وزارت امور خارجه صبح دوشنبه 14 آذر 1401 در وزارت امور خارجه برگزار شد.
سخنگوی وزارت خارجه: هرگونه سو استفاده از تحولات داخلی برای اعمال فشار سیاسی محکوم و غیرقابل قبول است.
بورس نیوز   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: کاخ سفید می داند که جمهوری اسلامی ایران با تهدید؛ راضی به مذاکره نمی شود.
خبرگزاری مهر   ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
کنعانی سخنگوی وزارت امورخارجه گفت: اگر آمریکا و سایر کشورهای غربی موفق به حذف ایران از کمیسیون زن شوند عملا یک بدعت را پایه گذاری کرده و حق رای آزادانه کشورهای عضو را زیر سوال می برند.
ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: مقامات آمریکایی به خوبی می دانند که ایران زیر فشار و با تهدید نه مذاکره می کند و نه امتیاز خواهد داد.
ایران پرس   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایران پرس: سخنگوی وزارت امور خارجه درباره ادعای ناوگان پنجم نیروی دریایی آمریکا مبنی بر توقیف یک کشتی ماهیگیری حامل مهمات در خلیج عمان گفت: اتهام زنی به ایران در راستای سیاست آمریکا در تجاوز به یمن است.
دنیای اقتصاد   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری دانشجو : سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: اخبار خوبی از استقرار ارتش عراق در اقلیم کردستان شنیده می شود،تحقق این اقدام در جهت تحکیم امنیت و ثبات در کشور است.
جماران   ۹ ساعت پیش    
ناصر کنعانی سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در نشست خبری گفت: روند اجرای توافقات ایران و چین از جمله قرارداد 25 ساله و روابط دوجانبه رو به جلو و پیشرفت است ولی اقتضائات فعالیت در شرایط تحریم مانع از علنی شدن بسیاری از همکاری های دو جانبه است.
ایلنا   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان عنوان کرد: مواضع ایران در بحث برجام روشن و مشخص است، ایران به تعهدات خود در برجام عمل کرد اما دولت خاطی و کشورهای اروپایی به تعهدات خود عمل نکردند ...
افکار نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۴۶ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امورخارجه گفت: مقامات آمریکایی می دانند ایران در زیر فشار و با تهدید حاضر به مذاکره و امتیاز نیست، توافق منطق خود را دارد و موضع ایران با مذاکرات برجام کاملاً روشن است.
کنعانی گفت: دولت عراق مصمم است نیرو های دولت مرکزی را در مرز های مشترک دو کشور به ویژه در طول مرز های ایران با منطقه اقلیم کردستان مستقر کند.
کنعانی گفت: دولت عراق مصمم است نیرو های دولت مرکزی را در مرز های مشترک دو کشور به ویژه در طول مرز های ایران با منطقه اقلیم کردستان مستقر کند.
ایران پرس   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نشست خبری ناصر کنعانی سخنگوی وزارت امور خارجه هم اکنون به صورت زنده در حال پخش از خبرگزاری ایران پرس است.
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش   + ۳۴ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه با بیان اینکه نیاز به برجام نیاز یکجانبه ایران نیست و از موضع ضعف و نیاز مذاکره نمی کنیم، تصریح کرد: مقامات آمریکایی می دانند ایران تحت فشار و تهدید نه حاضر به مذاکره است، نه امتیاز.
آنا   ۱۰ ساعت پیش    
سخنگوی دستگاه دیپلماسی گفت: مقامات آمریکایی می دانند ایران در زیر فشار و با تهدید حاضر به مذاکره و امتیاز نیست، توافق منطق خود را دارد و موضع ایران با مذاکرات برجام کاملاً روشن است.
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۳۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: مقامات آمریکایی به خوبی می دانند که ایران زیر فشار و با تهدید نه مذاکره می کند و نه امتیاز خواهد داد.
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: مقامات آمریکایی به خوبی می دانند که ایران زیر فشار و با تهدید نه مذاکره می کند و نه امتیاز خواهد داد.
میزان   ۱۰ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
نشست خبری سخنگوی وزارت امور خارجه برگزار شد. خبرگزاری میزان – ناصر کنعانی ، سخنگوی وزارت امور خارجه در آغاز نشست خبری هفتگی خود در جمع خبرنگاران با اشاره به این که تناقص رفتار و گفتاری در میان اعضای غربی برجام و آمریکا امر جدیدی نیست ...
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۶:۴۳   + ۱۸ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه در کنایه به مواضع اروپایی ها درباره اعتراضات ایران، گفت: اعتراضات مردمی در انگلیس، آلمان، فرانسه شایسته برخورد شدید اما اغتشاشات در کشورهای مورد هدف شایسته حمایت است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۴:۱۴   + ۵۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران ، با اشاره به نوع موضع گیری برخی از مقامات غربی در مورد اعتراضات در داخل ایران و نوع مواجهه آن ها با اعتراض کنندگان در داخل کشور های خودشان گفت: سران این رژیم ها پس از تقسیم تروریسم به خوب و بد، از اغتشاش و اعتراض نیز تعریف دلخواه خود را ارائه می کنند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۲۳:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
فارس : ند پرایس سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا گفت که ایالات متحده با متحدان خود آماده مقابله با آزمایش اتمی محتمل کره شمالی است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۲۳:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
ند پرایس سخنگوی وزارت خارجه آمریکا افزود: چند هفته است که نشانه هایی ازآمادگی کره شمالی برای هفتمین آزمایش احتمالی هسته ای مشاهده می شود. این مقام وزارت خارجه آمریکا گفت: آزمایش هسته ای کره شمالی یک اقدام به شدت ثبات کننده در منطقه خواهد بود. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۵:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، ژائو لیجیان، سخنگوی وزارت امور خارجه چین در واکنش به اظهار نظر وزیر امور خارجه آمریکا درباره چالش های ایجاد شده از سوی چین و متهم ساختن پکن به داشتن سیاستهای زورگویانه ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۸:۲۰    
به گزارش گروه بین الملل ایران اکونومیست ، سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، جنایت امروز نظامیان صهیونیست در به شهادت رساندن یک جوان فلسطینی در کرانه باختری را محکوم کرد. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، ژائو لیجیان جمعه شب در پاسخ به سوال خبرنگار روزنامه گلوبال تایمز چین، مبنی بر این که امانوئل مکرون، رئیس جمهور فرانسه در سفرش به آمریکا اظهار داشته است که قانون کاهش تورم ایالات متحده و قانون های موسوم به تراشه ها و علم غرب را متلاشی می کند ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۲۳:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، با انتقاد از سکوت برخی از مجامع حقوق بشری نسبت به جنایت های رژیم صهیونسیتی علیه مردم فلسطین گفت :حقوق بشر⁩ بازیچه چند دولت مجرم است.
روز پلاس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۲۲:۱۱   + ۲۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، با انتقاد از سکوت برخی از مجامع حقوق بشری نسبت به جنایت های رژیم صهیونسیتی علیه مردم فلسطین گفت :حقوق بشر⁩ بازیچه چند دولت مجرم است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۲۱:۱۰   + ۱۸ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران از سکوت مدعیان دروغین دفاع از حقوق بشر در برابر جنایات صهیونیست ها علیه ملت فلسطین انتقاد کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۸:۲۷   + ۴۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه ضمن محکوم کردن حمله مسلحانه به سفارت پاکستان در کابل، گفت: نتیجه تداوم حملات تروریستی، بی ثبات سازی افغانستان است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۶:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش حوزه سیاست خارجی ایران اکونومیست، ناصر کنعانی با انتشار رشته توییتی در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت: زنگ های خطر برای رژیم صهیونیستی و حامیان آن به صدا درآمده است؛ بحران و بن بست سیاسی و امنیتی داخلی در اسرائیل، تسری مقاومت ضداشغالگری از غزه به کرانه غربی و سرزمین های اشغالی 1948 ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۵:۵۹   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: ایران سربلند⁩ از دیروز تا به امروزِ تاریخ، مشحون از سرداران غیرتمندی مثل میرزا کوچک خان، رئیسعلی دلواری، باقرخان و ستارخان و ⁧حاج قاسم سلیمانی⁩ است.
آنا / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۳:۱۵   + ۷۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه ایران گفت: تقلّای رژیم اسرائیل با حمایت رژیم آمریکا به منظور سازش با تعداد بیشتری از دولت ها، تأثیری در تقلیل تنفر ملت های جهان نسبت به این رژیم و ماهیت نامشروع آن نخواهد داشت.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۲۰:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران گفت دولت آمریکا و بسیاری از مدعیان غربی در محکمه وجدان بشری به دلیل سوابق شرم آور نقض حقوق بشر محکومند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۷:۴۵   + ۴۰ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: رژیم اشغالگر، تروریست و نژادپرست صهیونیستی، صلاحیت اخلاقی اظهار نظر در خصوص مقوله حقوق بشر و عملکرد دیگران در این زمینه را ندارد.
دولت   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۷:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
جام جهانی2022⁩ فوتبال در ⁧قطر⁩ به نمایشگاه انزجار افکار عمومی از ⁧رژیم آپارتاید صهیونیستی⁩ و اعلام همبستگی ملتها با آرمان ⁧فلسطین⁩ تبدیل شده است.
صراط نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۷:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا مدعی شد که اقدام تیم ملی فوتبال این کشور در دستکاری پرچم جمهوری اسلامی ایران و حذف نام الله از این پرچم با هماهنگی این وزارتخانه انجام نشده است!
آنا / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۵:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: مدعیان دروغین حقوق بشر بیش از 7 دهه است که حامی رژیمی نژادپرستی هستند که نه فقط مرتکب نقض فاحش حقوق بشر، بلکه مرتکب نسل کشی علیه ملت فلسطین است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۵:۱۱    
اقتصاد ایران: سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در توئیتی نوشت، جام جهان قطر به نمایشگاه انزجار افکار عمومی از رژیم آپارتاید صهیونیستی تبدیل شده است.
آنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۳:۵۵   + ۳۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه نوشت: جام جهانی2022 فوتبال در قطر به نمایشگاه انزجار افکار عمومی از رژیم صهیونیستی و اعلام همبستگی ملت ها با آرمان فلسطین تبدیل شده است.
آنا / وزارت امور خارجه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۴:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: کشورهایی مثل آلمان چطور به خودشان حق می دهند که خود را مدعی و مدافع حقوق بشر نشان بدهند.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۳:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه که دیروز همراه با یک ماسک شیمیایی در نشست هفتگی خود در جمع خبرنگاران حضور یافته بود در پاسخ به سوالی در مورد شکایت ایران به شرکت های آلمانی مبنی بر فروش مواد و سلاح شیمیایی گفت: روز چهارشنبه روز همبستگی با قربانیان سلاح شیمیایی است ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
ژائو لیجیان، سخنگوی وزارت امور خارجه چین روز سه شنبه اعلام کرد تلاش های این کشور برای مهار کووید-19 موفقیت عمل کرده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۰۰:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : نشست هفتگی سخنگوی وزارت امور خارجه ایران با یک اقدام نمادین همراه بود. ناصر کنعانی روز دوشنبه با یک ماسک شیمیایی در جمع خبرنگاران حضور یافت ...
رویداد 24   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۲۲:۴۶   + ۲۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا به سی ان ان گفت که در این تصمیم گیری نهاد تیم ملی فوتبال این کشور هماهنگی و همکاری نداشته است.
ایران خبر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۲۲:۲۲    
کنعانی سخنگوی وزارت امورخارجه گفت: در حوزه ورزشی شاهد رفتارهای غیراخلاقی از سوی آمریکا هستیم و دستگاه دیپلماسی نسبت به اقدام فدراسیون آمریکا به تغییر پرچم ایران بلافاصله واکنش نشان داد.