جمعه ۰۳ بهمنساعت ۰۱:۲۴Jan 2021 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سیمان تهران»

نبض بورس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۸:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
شرکت سیمان تهران در دوره 9 ماهه برای هر سهم 525 ریال سود محقق کرد که به نسبت دوره قبل رشد 456 درصدی داشته است.
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
حال این روزهای این مکان ارزشمند تاریخی بسیار بد است، کوه خواری رسمی توسط سیمان تهران ، بخش های بزرگی از این میراث پر اهمیت تاریخی را در سکوت عامدانه بسیاری از دستگاه ها به یغما برده است . محیط زیست و میراث به نظر توان اقدام ندارند . محمدباقر فرهند کارشناس حوزه شهری ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۳:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل کارخانه سیمان تهران گفت: از چهارشنبه برق کارخانه سیمان تهران قطع شده و تولید این کارخانه به صفر رسیده است.
مهندس حسینی در گفتگو با خبرنگار صدای نهاوند، با ابراز خرسندی از حضور در کارخانه سیمان نهاوند اظهار داشت: اینکه در مجموعه سیمان نهاوند بیش از 90 درصد مدیران و سرپرستان بومی منطقه هستند هم مایه ی خوشحالی و مباهات است و هم نشان دهنده ی افزایش توانمندی های پرسنل طی سال های گذشته است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
در پی آلودگی هوا در شهر تهران و شهرستان ری صنایع بزرگ مستقر در این شهرستان از جمله کارخانه سیمان تهران و نیروگاه برق ری از حدود 10 روز پیش به حالت غیرفعال درآمده و باتوجه به اینکه به دلیل ممنوعیت از سوخت مازوت نمی توانند از این سوخت آلاینده استفاده کنند ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۰۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان تهران بیان کرد: اولویت شرکت گاز استان تهران تامین گاز خانگی و تجاری است.
می متالز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۶:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - عرضه محصولات شرکت سیمان تهران به دلیل نداشتن سوخت متوقف شد و بازار سیمان شهر تهران با کمبود سیمان بیش از 50 درصدی روبروست.
سیمان خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۴:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش سیمان خبر و به نقل از روابط عمومی شرکت سیمان تهران، سید عباس حسینی، مدیرعامل شرکت سیمان تهران، با انتقاد از قطع گاز از هفته گذشته تاکنون گفت: کارخانه سیمان تهران، روزانه بیش از 14 هزار تن سیمان به بازار مصرف، عرضه می کند که در پی قطع گاز کارخانه ...
می متالز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۴:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
می متالز - شرکت سیمان تهران بیش از 50 درصد سیمان تهران را تامین می کند قطعی گاز این کارخانه را در شرف تعطیلی قرار داده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۰۸:۵۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی هفتمین روز دی ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۰۸:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
شرکت گاز بار دیگر، گاز بزرگ ترین کارخانه سیمان تهران کرد. به اعتقاد رئیس اتحادیه فروشندگان مصالح ساختمانی، ادامه توقف کار این کارخانه باعث گرانی سیمان می شود.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۲:۴۲    
عبدالرضا شیخان دبیر انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان درخصوص قطعی گاز صنایع سیمان تهران و افزایش قیمت سیمان توضیحاتی ارائه داد.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۵ - ۰۲:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
ایرنا: زهره عبادتی روز جمعه اظهار داشت: گاز کارخانه سیمان تهران روز دوشنبه هفته جاری به دلیل افزایش مصرف گاز در بخش خانگی قطع شد ولی با پیگیری های اداره فرمانداری ویژه شهرستان ری، اداره محیط زیست و اداره گاز این مشکل روز سه شنبه برطرف شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۲۱:۲۰    
رئیس اداره محیط زیست شهرستان ری گفت: گاز کارخانه سیمان تهران به دلیل افت فشار گاز قطع و بدون آنکه از مازوت استفاده کنند، یک روز پس از قطعی گاز وصل شد.
معدن24   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۱۰:۰۶    
بررسی عملکرد شرکت سیمان تهران در سامانه کدال حاکی از تولید 2 میلیون و 200 هزار و 126 تن سیمان داخلی توسط این شرکت از ابتدای سال مالی تا پایان آذر ماه است. ...
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۵:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان مصالح ساختمانی می گوید: چنانچه قطع گاز کارخانه سیمان تهران تداوم داشته باشد از هفته آینده تولید سیمان کاهش می یابد و قیمت سیمان گران تر می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۷:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان مصالح ساختمانی تهران گفت: امروز صبح، گاز کارخانه سیمان تهران قطع شد که این مسئله می تواند بازار سیمان را در هر شرایطی تحت تاثیر خود قرار دهد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۰۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
کیفیت آب روستاهای امام زاده ابوالحسن(ع) ، اسلام آباد نظامی، اسلام آباد سیمان تهران و غنی آباد در جلسه ای با حضور بخشدارمرکزی ری بررسی شد.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۰۹:۰۹    
شرکت سیمان تهران درآبان ماه سال جاری، میزان فروش محصول خود را طی این دوره برابر با 279.355 تن اعلام کرده که در مقایسه با مهرماه افزایش فروش 14 درصدی را به همراه داشته است.
میانگین 5 ساله سود نقدی شرکت سیمان تهران برابر 143 ریال است و سود نقدی در سال 99 مبلغ 200 ریال است که بالاتر از میانگین است و در این سال درصد تقسیم سود 72 درصد است.
شرکت سیمان تهران در دوره منتهی به 31 شهریور ماه 1399، در مقایسه با دوره 6 ماهه سال گذشته افزایش 43 درصدی در درآمدهای عملیاتی، افزایش 50 درصدی در سود عملیاتی، افزایش 608 درصدی در سود خالص، افزایش 14 درصدی در دارایی ها و افزایش 27 درصدی در سود انباشته داشته است.
شبکه ایران کالا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۶:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سیمان تهران گفت: با همت مهندسان ایرانی شاهد رشد 30 درصدی تولید سیمان بوده ایم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۶:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
شهرری - ایرنا - مدیر عامل کارخانه سیمان تهران با اشاره به تلاش شبانه روزی کارکنان این کارخانه در دوران تحریم های ظالمانه دشمنان، گفت: تولید سیمان نسبت به پنج سال گذشته 30 درصد افزایش داشته است.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۰:۴۱    
مدیرعامل شرکت سیمان تهران در خصوص دلایل برگزاری مزایده فروش ملک اداری این شرکت توضیحاتی ارائه کرد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۲۳:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
مراسم گرامیداشت هفته بسیج با حضور فرمانده بسیج کارگری و کارخانجات استان تهران ، فرمانده بسیج کارگری و کارخانجات شهرستان ری و جمعی از بسیجیان در مجتمع صنعتی سیمان تهران برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۲۲:۴۷    
فرمانده حوزه بسیج کارگری و کارخانجات استان تهران ضمن بازدید از بخش های مختلف مجتمع سیمان تهران از بسیجیان نمونه و متخصصان راه اندازی خط ششم کارخانه قدردانی کرد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۲۲:۱۷    
سرهنگ علمدار فرمانده بسیج کارگری استان تهران به همراه بقائیان فرمانده بسیج کارگری شهرستان ری از بخش های مختلف مجتمع سیمان تهران بازدید و از بسیجیان نمونه کارخانه قدردانی کردند.
نماد سیمان تهران به مدت دو روز کاری متوقف شد.
معدن24   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۹:۳۶    
بررسی عملکرد شرکت سیمان تهران در سامانه کدال حاکی از تولید یک میلیون و 959 هزار و 129 تن سیمان داخلی توسط این شرکت از ابتدای سال مالی تا پایان آبان ماه است. ...
می متالز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۲۲:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - شرکت سیمان هگمتان از حضور این شرکت در مزایده شرکت سیمان تهران خبر داد.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۲۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - شرکت سیمان تهران (ستران) از نتایج برگزاری مزایده این شرکت خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۳:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
میراث باستانی نهفته در اطراف کوه بی بی شهربانو در اثر فعالیت های کارخانه سیمان تهران و کوه خواری های انجام گرفته از بین می رود، اتفاقی که سال ها از آن می گذرد اما توجهی به آن نمی شود.
سیمان خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۹:۵۲    
به گزارش سیمان خبر و به نقل از روابط عمومی شرکت سیمان ایلام، روز سه شنبه مورخ 27آبان 1399 ضمن بازدید از خطوط تولید، جلسه ای در سالن جلسات شرکت با رعایت پروتکل های بهداشتی، با حضور مدیریت عامل گروه سیمان تهران،معاونت امور شرکت ها و معاونت امور سهام آن شرکت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۵:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره محیط زیست شهرستان ری اعلام کرد که واحدهای آلاینده ای نظیر سیمان تهران که در محدوده حوزه شهرستان ری قرار دارد، به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی نباید از گازوئیل و مازوت استفاده کنند و استفاده از این سوخت ممنوع است.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۶:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت سیمان تهران از عملیات بازارگردانی سهام شرکت سیمان تهران، سیمان ایلام و سیمان هگمتان در بورس اوراق بهادار تهران خبر داد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، جلسه بررسی موضوعات زیست محیطی و مشکلات کارخانه سیمان تهران با حضور حسین توکلی کجانی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری، موسوی - روح الامینی - دهنوی و یزدی خواه نمایندگان مردم تهران - ری - شمیرانات - اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۰:۵۳    
علی خضریان در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره بازدید اعضای این مجمع از کارخانه سیمان تهران اظهار داشت: نمایندگان استان تهران در مجلس بنا دارند تا مشکلات تولیدی، زیست محیطی و حاشیه نشینی های پایتخت را بررسی کرده و برای برون رفت از آن با کمک مسئولین استانی و ملی راه حل پیدا کنند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
شهرری - ایرنا - مدیرعامل شرکت سیمان تهران با بیان اینکه قیمت سیمان در کارخانه تغییری نکرده است، گفت: نظام توزیع این کالا باید اصلاح شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۸:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
کارگران سیمان تهران که یکی از بزگترین کارخانه های سیمان در کشور است، علیرغم روند روبه رشد تولید و اوضاع مساعد کارخانه، دغدغه های معشتی دارند. اکثریت آنها پیمانکاری هستند و از مزایای مزدی رسمی ها محروم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۸:۰۶   + ۲۴ سایت دیگر  
سخنگوی مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس از بازدید اعضای این مجمع از کارخانه سیمان تهران برای رفع مشکلات تولیدی و زیست محیطی آن خبر داد و گفت: تلاش داریم حاشیه نشینی های کلانشهر تهران ر ا ساماندهی کنیم.
سیمان خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۵:۱۶   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش سیمان خبر ، سید محسن دهنوی عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در تشریح بازدید از شرکت سیمان تهران به همراه جمعی از اعضای مجمع نمایندگان تهران، گفت: ضمن بازدید از کارخانه سیمان در جریان وضعیت فعلی این واحد تولیدی قرار گرفتیم ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۰۹:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
شهرری - ایرنا - جمعی از نمایندگان تهران در مجلس شورای اسلامی عصر یکشنبه به همراه مسئولان شهرستان ری در راستای بررسی مسائل و مشکلات صنعت سیمان و آشنایی با روند فعالیت های مجموعه سیمان تهران از این شرکت بازدید کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۱:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
شرکت سیمان تهران یکی از قدیمی ترین شرکت های سیمانی کشور که سابقه افتتاح آن برای سال 1335 بوده و در حال حاضر این شرکت در دو محل غنی آباد شهرری و شهرک مشیریه کارخانه های خود را مستقر کرده که به تأثر موجب پدیدآمدن بعضی از مخاطرات زیستی نیز شده است.
معدن24   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۱:۴۵    
بررسی آمارهای منتشره سامانه کدال حاکی از تولید یک میلیون و 676 هزار و 735 تن سیمان داخلی در شرکت سیمان تهران از ابتدای سال مالی 99 تا پایان مهر ماه امسال است. ...
رادیو سهام   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۳:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
شرکت سیمان تهران طی عملکرد 1 ماهه منتهی به انتهای مهر معادل 606,813 میلیون ریال از محصولات خود را به فروش رسانده که نسبت به دوره 1 ماهه مشابه سال قبل 30% افزایش داشته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۲:۵۹    
رئیس اداره محیط زیست استان تهران گفت: واحد 6 سیمان تهران در حال حاضر و فعلا دارای استانداردهای محیط زیستی است و کنترل و ارزیابی به طور پیوسته از این واحد ودیگر واحدها انجام می شود.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۲۳:۵۷   + ۱۸ سایت دیگر  
ایلنا: درپی انتقاد رئیس کمیته میراث شورای شهر تهران از راه اندازی مجدد واحد شش کارخانه سیمان تهران همزمان با فصل سرما و افزایش غلظت آلاینده ها، رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ری گفت: این واحد فعال و از گذشته مجوزهای لازم را برای فعالیت دریافت کرده بود اما به دلیل انتشار آلایندگی ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۸:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
ردائی گفت: برای استخراج ماده معدنی باید کوه تراشیده شده که در صورت داشتن مجوز از سازمان صنعت معدن تجارت واژه تصرف، تخلف و کوه خواری اتلاق نمی شود زمانی که مرجع صدور پروانه بهره برداری هیچ گزارشی برای تخلف ارائه نکرده اگر نهاد دیگری بدون اطلاع بگویند کوه خواری انجام گرفته جالب نیست.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۵۴   + ۳۰ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران با انتقاد از راه اندازی واحد ششم کارخانه سیمان تهران در آستانه فصل سرما، آلودگی هوا و ویروس کرونا گفت سازمان محیط زیست در این ایام این هدیه مسموم را به مردم تهران تقدیم کرده است.
برترین ها / خبر خودرو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
همشهری آنلاین: جالب اینجاست قیمت سهام نسبت به ارزش پول آن موقع بسیار بالاست؛ مثلا هر سهم سیمان تهران(ستران) 8000تومان قیمت گذاری شده است! نکته دیگر فروش ربع سهم شرکت هاست. در این تابلو ربع سهم شرکت سیمان تهران 2000تومان است.