دوشنبه ۰۲ خردادساعت ۱۳:۴۵May 2022 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سردار شریف»

سردار شریف گفت: شهادت سردار خدایی عزم پاسداران انقلاب برای دفاع از امنیت، استقلال و منافع ملی و مقابله با دشمنان ملت را مستحکم تر می سازد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۹:۵۷   + ۳۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: سردار شریف گفت : اگر شرارتی از صهیونیست ها در هر گوشه ای برای ما محرز شود پاسخ های قاطع و ویران گر قبلی تکرار می شود و ما از منافع مردم هرگز کوتاه نخواهیم آمد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۶:۳۶    
سردار شریف گفت: حضور روحانیت در همه عرصه ها از انقلاب تا دفاع مقدس و خدمت رسانی در بحران ها، همواره امیدآفرین و الهام بخش بوده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۰:۵۲   + ۲۶ سایت دیگر  
سردار شریف گفت: با فعالیت های رسانه ای در کنگره ملی شهدای روحانی به دنبال ارایه یک تصویر دقیق و جامع از شهیدان این قشر هستیم.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۰۹ - ۱۳:۳۸    
سردار شریف با بیان اینکهروز قدس جبهه متحد علیه صهیونیست ها بسیج کرده است گفت: اسرائیل در نازل ترین شرایط سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و امنیتی است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۱۶:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با بیان این که راهپیمایی روز جهانی قدس در سراسر استان به شکل سال های قبل از شیوع بیماری کرونا برگزار می گردد، بیان کرد: سردار رمضان شریف، رئیس ستاد مرکزی انتفاضه و قدس سخنران مراس در رشت خواهد بود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۱/۲۲ - ۱۲:۱۷   + ۴۰ سایت دیگر  
سردار شریف با تاکید بر برگزاری هرچه باشکوهتر مراسم روز جهانی قدس گفت: رژیم صهیونیستی روی گسل مقاومت قرار گرفته و در حال فرسایش است.
سلام نو / عصر ایران   ۱۴۰۰/۱۲/۲۶ - ۱۹:۴۶   + ۷۲ سایت دیگر  
سردار شریف گفت: در صورتی که مقامات عراقی برای برچیدن دیگر مقرهای صهیونیست ها در این کشور اقدام نکنند، بی تردید پاسخ خواهیم داد.
رسا   ۱۴۰۰/۱۲/۲۵ - ۱۷:۲۵   + ۳۱ سایت دیگر  
سردار شریف با بیان این که رژیم صهیونیستی امروز در شرایط خوبی قرار ندارد، گفت: رژیم صهیونیستی در بزرگ ترین هدف خود که به فراموشی سپردن اشغال فلسطین بود، ناکام مانده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۲/۲۱ - ۱۶:۰۵   + ۲۹ سایت دیگر  
سردار شریف با قدردانی از حضور آگاهانه مردم در آیین های تشییع و وداع با پاسداران غیور مدافع حرم "احسان کربلایی پور" و "مرتضی سعید نژاد" ، برخورداری از این سرمایه بی بدیل را مایه مباهات و مدال افتخار سپاه و پاسداران امنیت و آرامش توصیف و تصریح کرد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۲/۱۸ - ۱۵:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
سردار شریف گفت: راهبرد ایران قوی دستور کار دائمی سپاه پاسداران و نیرو های مسلح کشور است و دشمن قادر به متوقف کردن مسیر بالندگی و پیشرفت ما نیست.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۱۲/۱۸ - ۱۴:۵۶   + ۴۷ سایت دیگر  
سردار شریف پرتاب ماهواره نور 2 را نماد پیروزی ملت ایران در عرصه جنگ تحریم دشمنان دانست و گفت: راهبرد ایران قوی دستور کار دائمی سپاه و نیرو های مسلح کشور است و دشمن قادر به متوقف کردن مسیر بالندگی و پیشرفت ما نیست.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۲/۱۵ - ۰۹:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی شصت ودومین جلسه ی شورای شهر تبریز روز یکشنبه، 15 اسفندماه، با حضور رئیس و اعضای شورای شهر تبریز و سرپرست شهرداری در عمارت ساعت تبریز در حال برگزاری است.
سلام نو / شهدای ایران   ۱۴۰۰/۱۱/۲۵ - ۱۶:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی سپاه گفت: انتشار مجدد فایل صوتی مربوط به این پرونده در راستای راهبرد ترمیم زخم های ناشی از پیامدهای مجاهدت های سپاه و شهید سلیمانی بر پیکره استکبار است.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۲۵ - ۱۵:۴۷   + ۱۰۵ سایت دیگر  
تسنیم: سخنگوی سپاه به انتشار فایل صوتی قدیمی جلسه فرمانده سابق کل سپاه با معاون پیشین اقتصادی این نهاد واکنش نشان داد. سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه در گفتگویی با اشاره به فایل صوتی قدیمی جلسه فرمانده سابق کل سپاه و معاون پیشین اقتصادی این نهاد پیرامون ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۱۱/۲۰ - ۱۹:۲۱   + ۲۶ سایت دیگر  
شفقنا- سردار شریف گفت: سپاه همواره کانون توجه، تمرکز و تهاجم اردوگاه سلطه و صهیونیزم به ویژه سرویس های جاسوسی بیگانه بوده است به گزارش شفقنا، سخنگوی سپاه گفت ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۱۱/۲۰ - ۱۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت و گو، سردار رمضان شریف، سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد دستاوردهای سپاه پاسداران در عرصه های مختلف سازندگی و فناوری، در برنامه جشن ملی مصاحبه تلفنی کرد. ...
ناطقان   ۱۴۰۰/۱۱/۱۹ - ۱۹:۱۵   + ۳۵ سایت دیگر  
سردار شریف با تأکید بر اینکه سپاه راه شهیدان را ادامه می دهد گفت: هرکجا که سپاه برای رفع مشکلات اقدام کرد، پای کارترین دستگاه بود و امروز نیز اعلام می کنیم که سپاه آماده است تا دولت مردمی را برای توسعه نظام کمک کند.
گلستان ما   ۱۴۰۰/۱۱/۱۷ - ۱۰:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
سردار شریف گفت: سپاه نشان داده که در طول این 40سال گذشته فدایی امت اسلامی و مردم عزیز ایران اسلامی است و خدمتگذار آحاد مردم ایران صرف نظر از جغرافیا، مذهب و قومیت است.
صبح قزوین   ۱۴۰۰/۱۱/۱۷ - ۰۹:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
سردار شریف گفت: سپاه نشان داده که در طول این 40سال گذشته فدایی امت اسلامی و مردم عزیز ایران اسلامی است و خدمتگذار آحاد مردم ایران صرف نظر از جغرافیا، مذهب و قومیت است.
سلام نو / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۱۱ - ۱۷:۱۶   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دشمن در فضای مجازی دست و پا می زند تا دو قطبی ساختگی ایجاد کند و مسائل را تخفیف دهد و تمام این ها برای انحراف افکار عمومی است.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۱۱/۱۱ - ۱۷:۳۱   + ۳۱ سایت دیگر  
سردار شریف گفت: به برکت هدایت های مقام معظم رهبری و بصیرت و ولایتمداری مردم از همه توطئه های دشمن عبور کردیم و امروز تبدیل به یک قدرت در عرصه بین الملل شده ایم.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۱/۱۱ - ۱۳:۵۸    
سردار شریف گفت: هیچ مانعی در برابر اراده پولادین فرزندان این سرزمین وجود ندارد و دشمن تلاش می کند داشته های ما را کوچک و نداشته ها را بزرگ کرده و امید را از جوانان بگیرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۴:۲۵   + ۲۷ سایت دیگر  
سردار شریف با اظهار خرسندی از روند خدمت رسانی به مردم در مناطق آسیب دیده از بارش های اخیر گفت: ظرفیت ها و امکانات سپاه تا بازگشت شرایط عادی به زندگی مردم در خدمت هموطنان عزیز است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۷:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
سردار شریف از دستور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای تداوم امدادرسانی به مردم گرفتار در سیل و برف برخی استانهای کشور خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۵:۴۷   + ۳۸ سایت دیگر  
سردار شریف از دستور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای تداوم امدادرسانی به مردم گرفتار در سیل و برف برخی استانهای کشور خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۶:۳۱   + ۱۲۲ سایت دیگر  
سخنگوی سپاه با نقل روایت دیدار سرلشکر حسین سلامی با خانواده شهیدان اسدی لاری (شهدای پرواز هواپیمای اوکراینی) تصریح کرد : روایت خانم اسدی لاری از این دیدار ناقص ،جهت دار و تحریف شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۰:۴۲   + ۴۹ سایت دیگر  
تسنیم : سردار شریف اعلام کرد: بالگردهای نیروی زمینی و نیروی هوافضای سپاه آمادگی دارند تا در صورت نیاز به منطقه اعزام و امدادرسانی را انجام دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۱۶:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
مراسم بزرگداشت دومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی و روز جهانی مقاومت با سخنرانی سردار شریف معاون روابط عمومی سپاه پاسداران, امروز در محل مصلی شهر ایلام برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۱۳:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
سردار شریف گفت: ملت ما با تاسی از فرهنگ و مکتب امام حسین(ع) در تداوم مکتب حاج قاسم سلیمانی، ملت ما یقه ترامپ و رژیم جنایتکار آمریکا و همه همدستان آنان را رها نخواهند کرد.
سلام نو   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۱۷:۰۳   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی سپاه صیانت از امنیت مردم را خط قرمز سپاه دانست و گفت: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران راهی جز پذیرفتن توانمندی ایران اسلامی ندارند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۱۶:۵۱    
سردار شریف گفت: امنیت مردم خط قرمز سپاه و نیروهای مسلح است بنابراین همه بدانند سپاهی که از میان آن قاسم سلیمانی ها بلند شدند هزاران قاسم بی نام نشان نیز دارد بس دشمنان اشتباه نکنند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۱۵:۴۵   + ۲۶ سایت دیگر  
ایرنا : سردار شریف با اشاره به اینکه سردار سلیمانی با وجود عده و تجهیزات کمتر مقابل تروریست های تا بن دندان مسلح سوریه و عراق پیروز شد، گفت: حاج قاسم مدت ها پیش از شکست کامل داعش و ایادی آمریکا در منطقه ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۷:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف عصر شنبه در نشست خبری با خبرنگاران گفت: پنج میلیون دُز هم از واکسن نورا آماده است که بعد از این 10 هزار تزریق که فردا آغاز می شود، به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تحویل خواهد شد. سردار شریف اظهار داشت: در کنار سایر [...]
سلام نو / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۶:۱۸   + ۲۹ سایت دیگر  
سخنگوی سپاه گفت: الان که یک هفته از پایان رزمایش می گذرد پیام این رزمایش از سوی دشمنان انقلاب اسلامی از جمله رژیم صهیونیستی دریافت شده است
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۶:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
سردار شریف از اجرای گسترده ترین رزمایش مواسات و همدلی سپاه با توزیع 2 میلیون بسته کمک معیشتی از فردا در سراسر کشور خبر داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۶:۳۲    
سردار شریف گفت: پیام رزمایش پیامبر اعظم 17 را دشمنان به ویژه صهیونیست ها دریافت کردند و دوستداران نظام مطمئن شدند چنانچه دشمنان خطای راهبردی را انجام دهد ایران آماده پاسخگویی است.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۶:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف عصر شنبه در نشست خبری با خبرنگاران گفت: پنج میلیون دز هم از واکسن نورا آماده است که بعد از این 10 هزار تزریق که فردا آغاز می شود به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تحویل می شود. ...
انتخاب   ۱۴۰۰/۱۰/۰۹ - ۱۸:۲۵   + ۱۸ سایت دیگر  
سردار شریف با تاکید بر اینکه برگزاری رزمایش پیامبر اعظم 17 به لفاظی و خیالات باطل اخیر اسرائیل و دشمنان ملت ایران پایان داد گفت: آنان به خوبی دریافتند که دست فرزندان ملت بر روی ماشه است و هر گونه خطای دشمنان را به فاجعه ای برای آنان مبدل خواهد کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۰۰:۲۴    
انتخاب نوشت : سردار شریف، سخنگوی سپاه پاسداران گفت: برخی کوچک ترین توجه و اطلاعاتی از دستاوردهای ایران در عرصه تامین امنیت و نظامی ندارند و همگام با دشمن علیه دستاوردهای نظامی کشور صحبت می کنند که شلیک موشک موجب تغییر رویکرد کشورهای دیگر در مذاکرات شد درحالی که این دو موضوعی از هم جدا است و ربطی به ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۲۳:۳۶    
سردار شریف گفت: دنیای امروز دنیای تقابل قدرت هاست و هرکس که توان کافی برای رقابت نداشته باشد نمی تواند از منافع ملت خود دفاع کند.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
سردار شریف با بیان اینکه دنیای امروز دنیای موازنه قدرت است گفت: دغدغه های سپاه پاسداران ایجاد امنیت، رفاه و آسایش است
انتخاب   ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۱۲:۱۵   + ۳۹ سایت دیگر  
سردار شریف با بیان اینکه 50 میلیون از جمعیت کشور دوران مبارزاتی روحانیت و مردم علیه پهلوی را ندانسته و اطلاعاتی ندارند، تصریح کرد امروز یکی از عملیاتی ترین محورهای دشمن این است که به مردم القا کند که انقلاب مردم ایران اشتباه بود و برای آن از پخش فیلم های تقطیع شده و تحریف شده از دوران ستم شاهی در ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۰۴ - ۲۰:۳۷   + ۲۸ سایت دیگر  
سردار شریف گفت: این رزمایش نمایشگاه بزرگی از خلاقیت، ابتکار و نوآوری برای تقویت و استحکام بخشی مطمئن تر به هندسه قدرت نظامی کشور بود و با پیام های مقتدر و معنادار خود دشمنان را از هرگونه اندیشه برای خطای محاسباتی و پیگیری آمال و آرزوهای شوم برحذر می دارد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۱۰/۰۴ - ۱۸:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
سردار شریف رزمایش پیامبر اعظم (ص) 17 را نمایش اقتدار و اراده مردم یاری سپاه دانست و گفت: این رزمایش صحنه جدید قدرت نمایی ملت ایران برای مقابله با تهدیدات متصور از اردوگاه دشمنان بود.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۸ - ۲۳:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
سردار شریف سخنگوی سپاه گفت: آمریکایی ها امروزچاره ای جز فرار ذلیلانه از سرزمین های اسلامی و پذیرش شکست تمام عیار در صحنه تقابل با محور مقاومت ندارند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۸ - ۱۵:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
سردار شریف با بیان این که افول رژیم صهیونیستی به بالاترین حد خود در 70 سال گذشته رسیده است، گفت: خون سرخ شهید حاج قاسم سلیمانی توان و قدرت جدیدی به امت اسلامی داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۸ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
سردار شریف بر ضرورت جهاد تبیینی به عنوان یک رسالت تأکید کرد و گفت: ما نتوانستیم تصویر واقعی حداقل از دوران پهلوی به جامعه خود ارائه بدهیم و یا حتی یک تصویر واقعی از جمهوری اسلامی هم با همه مشکلاتی که بوده ارائه ندادیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۸ - ۱۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- همایش رزمندگان فرهنگی تبلیغی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس استان کرمان با حضور سردار شریف سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۲۲:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها – سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز شاهد افول و فروپاشی آمریکا و تحقق آرمان های شهید سپهبد قاسم سلیمانی در منطقه هستیم.