دوشنبه ۲۹ شهریورساعت ۰۷:۱۷Sep 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون کل وزارت بهداشت»

تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۵:۴۵   + ۳۶ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از وزارت نیرو، به دنبال کشف مرکز استخراج غیرمجاز رمزارز در یک واحد تولید اکسیژن و گازهای طبی، معاون وزیر نیرو در امور برق وانرژی با ارسال نامه ای به حریرچی معاون وزیر بهداشت، خواستار نظارت بر شرکت های دارویی و برخورد قانونی با شرکت متخلف شد. ...
روز نو   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
آماری را که چند روز پیش ایرج حریرچی، معاون کل وزارت بهداشت بازگو کرد، نشان از 612 هزار نفر از مردم کشور است که در یکسال اخیر به زیر خط فقر ناشی از پرداخت هزینه های درمانی رسیدند، کشور است که در یکسال اخیر به زیر خط فقر ناشی از پرداخت هزینه های درمانی رسیدند
معاون کل وزارت بهداشت گفت: کرونا عملکرد نظام سلامت را تحت تاثیر قرار داد. به دلیل بحران کرونا و عملکرد موفق 8 سال گذشته، نظام سلامت در صدر اخبار کشور بوده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۰۲:۰۵   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون کل وزارت بهداشت با اشاره به تاثیر واکسیناسیون بر کاهش تعداد فوتی های کرونا، تاکید کرد: البته در نوع دلتای ویروس باید پوشش واکسیناسیون را به 90 درصد برسانیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۲۳:۲۰   + ۳۹ سایت دیگر  
معاون کل وزارت بهداشت از افزایش 4 برابر مرگ و میر در ایالات متحده در یک و نیم ماه گذشته خبر داد.
اقتصاد آنلاین / انتخاب   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۲۲:۴۵   + ۴۰ سایت دیگر  
حریرچی گفت: میزان بستری و فوتی ها در رده های سنی بالای 60سال کاهش پیدا کرده و پوشش واکسیناسیون در افراد بالای 65سال به 96درصد رسیده است.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
13:02 – 01 شهریور 1400 7865362 نظر دادن دانلود PDF معاون کل وزارت بهداشت در گفت وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح کرد؛ نظر دادن دانلود PDF ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۲۷ - ۱۶:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
حریرچی، معاون کل وزارت بهداشت گفت: در هفته گذشته 230 هزار آزمایش و تست کرونا در کشور داشتیم که به اضافه مواردی که بدون تست مبتلا می شوند، 220 هزار نفر از مردم ایران روزانه به بیماری کووید- 19 مبتلا می شوند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۲۷ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
ایرج حریرچی، معاون کل وزارت بهداشت گفت: در 14 استان نشانه های عبور از پیک پنجم دیده شده است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۲۷ - ۰۸:۲۳   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون کل وزارت بهداشت با اشاره به افرادی که تست کرونا نمی دهند، گفت: تخمین زده می شود روزانه تا حدود 220 هزار نفر از مردم به کرونا مبتلا می شوند.
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: ایرج حریرچی معاون کل وزارت بهداشت در ارتباط زنده تلویزیونی اظهار کرد: برخلاف برخی از کمبودهای موجود در کشور، خوشبختانه در 14 استان علائم اولیه گذر از پیک پنجم را مشاهده می کنیم. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۲۱:۵۵    
حریرچی، معاون کل وزارت بهداشت گفت: در 14 استان نشانه های عبور از پیک پنجم دیده شده است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۲ - ۲۰:۳۵   + ۲۹ سایت دیگر  
معاون کل وزارت بهداشت گفت: مرگ و میر و بستری در افرادی که واکسن زده اند بسیار کاهش یافته و بیشتر موارد در پیک پنجم مربوط به کسانی است که در گروه 50 تا 60 سال هستند و واکسن نزده اند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ - ۲۳:۲۹    
حریرچی معاون کل وزارت بهداشت گفت :متأسفانه تا یک ماه آینده تعداد موارد ابتلای به کرونا در کشور افزایش خواهد یافت و تا یک ماه و نیم دیگر، موارد مرگ ومیر صعودی خواهد بود. پوشش ماسک در اماکن عمومی در 23 استان از 32 استان، زیر 50 درصد است. رعایت شیوه نامه ها در 4 استان به کمتر از 25 درصد رسیده است ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ - ۱۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: معاون کل وزارت بهداشت با اشاره به کمک های نیروهای مسلح در طول دوران کرونا به نظام بهداشتی کشور گفت: اکنون مشکل بزرگتر از کمبود اکسیژن و تخت بیمارستانی،معضل کمبود نیروی انسانی است، ولی ما هنوز به شرایطی که نیاز به راه اندازی بیمارستان های صحرایی باشد، نرسیده ایم.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ - ۱۶:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
دکتر ایرج حریرچی معاون کل وزارت بهداشت چندی با استناد به یک برآورد بین المللی هشدار داد اگر به رعایت پروتکل های بهداشتی بی اعتنایی شود تعداد تلفات ویروس کرونا به 600 تا 800 نفر در روز خواهد رسید.
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ - ۱۲:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
معاون کل وزارت بهداشت با اشاره به روند بیماری کرونا در کشور و انتقاد از کاهش رعایت پروتکل ها، گفت: پیش بینی چندین مرجع بین المللی این است که تا یک ماه آینده تعداد موارد ابتلاء بالا خواهد رفت و تا یک ماه و نیم آینده موارد مرگ صعودی خواهد بود ...
معاون کل وزارت بهداشت گفت: متأسفانه تا یک ماه آینده تعداد موارد ابتلای به کرونا در کشور افزایش خواهد یافت و تا یک ماه و نیم دیگر، موارد مرگ و میر صعودی خواهد بود.
معاون کل وزارت بهداشت گفت: متأسفانه تا یک ماه آینده تعداد موارد ابتلای به کرونا در کشور افزایش خواهد یافت و تا یک ماه و نیم دیگر، موارد مرگ و میر صعودی خواهد بود.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ - ۰۰:۲۴   + ۸۰ سایت دیگر  
معاون کل وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: رعایت شیوه نامه های بهداشتی در کشور به 38درصد کاهش یافته است.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ - ۲۳:۱۰   + ۱۹ سایت دیگر  
حریرچی معاون کل وزارت بهداشت اظهار کرد: پیش بینی چندین مرجع بین المللی این است که متاسفانه ما تا یک ماه دیگر تعداد موارد مبتلاهایمان بالا خواهد رفت و مرگ و میر هم صعودی خواهد شد.این در حالی است که باید در تمام کشورها نکات رعایت شود.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ - ۰۹:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
اپیدمی کرونا در ایران به بدترین روزهای خود رسیده است، تعداد مبتلایان روزانه از مرز 35 هزار نفر عبور کرده و تعداد جانباختگان روزانه دوباره مرز 400 نفر را رد کرده و هر روز بیشتر می شود ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۵ - ۰۲:۵۵   + ۳۶ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: معاون کل وزارت بهداشت با اشاره به قرارگرفتن کشور در یکی از بدترین شرایط اپیدمی کرونا گفت: راه اصلی رفع این اوضاع، انجام واکسیناسیون در کشور است.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
ایرج حریرچی، معاون کل وزارت بهداشت می گوید: هر 4 دقیقه یک ایرانی بر اثر کرونا فوت می کند و این در حالی است که هنوز به قله پیک پنجم نرسیده ایم و ممکن است تعداد فوتی های روزانه به کانال 400 تا 500 فوتی هم برسد و طبق برخی پیش بینی ها اگر دستورالعمل ها را رعایت نکنیم ممکن است به 600 یا حتی 800 مرگ ...
ایران پزشک   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون کل وزارت بهداشت گفت: روز گذشته 366 نفر فوتی کرونا داشتیم و اگر وضعیت به همین صورت پیش برود، ممکن است فوتی های روزانه کرونا به حدود 400 تا 500 نفر در روز برسد.
اقتصاد آنلاین / سلام نو   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۰:۴۶   + ۴۱ سایت دیگر  
قائم مقام وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: آماری که در کشورمان درباره کرونا اعلام می شود، رسمی و بر اساس شیوه نامه سازمان جهانی بهداشت است که تعداد کرونا مثبت، میزان فوتی ها و بستری ها را شامل می شود.
افق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۷:۵۲    
معاون کل وزارت بهداشت بااشاره به اینکه هنوز به قله پیک نرسیده ایم، گفت: تعداد فوتی ها در هفته های آینده افزایش پیدا می کند. معاون کل وزارت بهداشت بااشاره به اینکه هنوز به قله پیک نرسیده ایم، گفت: تعداد فوتی ها در هفته های آینده افزایش پیدا می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۰:۱۵   + ۳۹ سایت دیگر  
معاون کل وزارت بهداشت بااشاره به اینکه هنوز به قله پیک نرسیده ایم، گفت: تعداد فوتی ها در هفته های آینده افزایش پیدا می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۱:۵۳    
چند روز پیش معاون کل وزارت بهداشت با حرفهایی ضد و نقیض، از یک طرف از تصمیم جدید عقلا و بازگشایی مدارس گفت و از طرف دیگر هرگونه اجتماع بالای دو نفر را مخرب دانست! مشتی که تنها یک نمونه از خروار تصمیمات غیر علمی ستاد کرونا است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۰:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون کل وزارت بهداشت گفت: پروتکل های محرم، مثل پارسال خواهد بود. برگزارکنندگان مراسم عزاداری از رهبر انقلاب و مراجع تقلید جلو نزنند.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۲:۲۳   + ۲۲ سایت دیگر  
فکرشهر: حریرچی گفت: باتوجه به قدرت سرایت پذیری ویروس دلتا نظر تمام مراجع بین المللی این است که باید یک آرایش جدید برای مقابله با این بیماری در نظر بگیریم. ...
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۲:۲۲    
برچسب ها انتقال سویه دلتا کنترل ویروس کزونا واریانت دلتا واکسناسیون برچسب ها
اقتصاد آنلاین / خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۰:۲۲   + ۱۲ سایت دیگر  
حریرچی گفت: قدرت سرایت سویه دلتا بیشتر از انواع دیگرست ، هر مبتلا به واریانت دلتا میتواند 5 الی 9 نفر را درگیر کند. نظر تمام مراجع بین المللی به آرایش جدید برای مقابله با این بیماری است. امکان از بین رفتن تمام دستاوردهای اکثر کشورها تا به الان هست ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۱:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
حریرچی، معاون کل وزارت بهداشت گفت: واکسیناسیون از ابتلای شدید، بستری و مرگ نزدیک به 100 درصد کاهش می دهد. توضیحات درباره سویه دلتا و اثر واکسیناسیون بر آن را در ویدیو ببینید.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
واکسیناسیون اساتید،دانشجویان وکارکنان دانشگاه های کشور صبح امروز با حضور ایرج حریرچی معاون کل وزارت بهداشت و محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد در دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات آغاز شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۳:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
مراسم آغاز واکسیناسیون اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه های کشور با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و معاون کل وزارت بهداشت در واحد علوم و تحقیقات برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۲:۵۵    
معاون کل وزارت بهداشت گفت: واکسیناسیون نمادین برخی از گروه ها از جمله خبرنگاران، معلمان و استادان دانشگاه ها از امروز شروع می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۲:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
معاون کل وزارت بهداشت گفت: رکورد 435 هزارتزریق واکسن در کشور زده شده است و طی چند روز گذشته آمار تزریق ها به بالای 400 هزار رسیده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۲:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون کل وزارت بهداشت گفت: تنها راه مقابله با ویروس کرونا واکسیناسیون است، بنابراین از مردم درخواست دارم که به شایعات مخرب و منفی در خصوص تزریق واکسن توجه نکنند.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۲:۳۴   + ۱۵ سایت دیگر  
دکتر ایرج حریرچی امروز در حاشیه آغاز واکسیناسیون اساتید دانشگاه آزاد در محل واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی در جمع خبرنگاران گفت: روز گذشته رکورد 435 هزار واکسناسیون حاصل شد و 3 روز است که بالای 400 هزار دوز در هر روز تزریق می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۲:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون کل وزارت بهداشت از ظرفیت راه اندازی 300 مرکز واکسیناسیون در دانشگاه آزاد اسلامی برای واکسیناسیون روزانه 300 هزار نفر خبر داد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۱:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون کل وزارت بهداشت گفت: عمده مرگ ومیرهای کشور مربوط به افراد بالای 60 سالی است که برای تزریق واکسن مراجعه نکردند.
برترین ها / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۱:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
ایلنا: معاون کل وزیر بهداشت توضیحاتی درباره گرانی دارو در کشور ارائه داد. ایرج حریرچی معاون کل وزیر بهداشت، در یک برنامه زنده تلویزیونی در پاسخ به سوالی درباره گرانی دارو گفت: دارو نسبت به دوره مشابه سال گذشته گران نشده است ...
دولت   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۸:۱۵   + ۳۲ سایت دیگر  
هفتاد و ششمین جلسه کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی مدیریت بیماری کرونا در محل وزارت کشور برگزار و بر استمرار و تشدید روند شتاب گرفته واکسیناسیون برای کاهش شدت بیماری تاکید شد. ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۵:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی در همین زمینه: جزئیات واکسیناسیون افراد و صاحبان مشاغل از هفته آینده
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۴:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
معاون کل وزارت بهداشت گفت: بیماری زایی ویروس جهش یافته افزایش داشته به طوری که در بعضی استان ها مثل تهران، هرمزگان، کرمان و البرز وضعیت بسیار خطرناک شده و پذیرش بیمارستان ها، بیشتر از ظرفیت آن ها است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۵:۴۷   + ۳۷ سایت دیگر  
کرج -ایرنا - معاون کل وزارت بهداشت و درمان اعلام کرد که واردات واکسن کرونا به حد مطلوب در کشور رسیده و عملیات واکسیناسیون شتاب گرفته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون کل وزارت بهداشت گفت: ستاد کل نیرو های مسلح، ارتش قهرمان، سپاه فداکار و نیروی انتظامی عزیز در مقابله با کرونا در تمام مراحل سنگ تمام گذاشتند.
ایران پزشک   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون کل وزارت بهداشت گفت: تعطیلی های دفعه های گذشته بسیار موثر بود، اما تعطیلی 6 روزه اخیر فایده ای نداشته و متوسط رعایت دستورالعمل های بهداشتی در 5 استان تهران، البرز، قم، مازندران و گیلان به کمتر از 40 درصد رسیده است.
روزنامه سپید   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۸:۲۲    
تعطیلی تهران اگر نگوییم مضر بود، حداقل فایده ای نداشت معاون کل وزارت بهداشت با عنوان این مطلب که مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا طبق اجازه مقام معظم رهبری مثل مصوبه شورای عالی امنیت ملی است، گفت: محدودیت های ماه محرم مثل سال گذشته خواهد بود و تشدید خواهد شد. ...