یکشنبه ۱۶ آذرساعت ۰۲:۴۳Dec 2020 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون کل وزارت بهداشت»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۰۹:۳۵   + ۵۳ سایت دیگر  
معاون کل وزارت بهداشت گفت: در این روز ها و به دنبال تعطیلی های دو هفته ای در شهر های قرمز، شاهد کاهش موارد مراجعه سرپایی، بستری و مرگ و میر بیماران کرونایی هستیم.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۰:۱۲    
به گزارش خبرنگار حوزه قضائی گروه اجتماعی خبرگزاری آنا ، سومین موج کرونا با پشتکار بیشتری فعالیت خود را آغاز کرد، تا جایی که منجر به تعطیلی دوهفته ای سراسر کشور و برقراری حکومت شبه نظامی در شب ها شد ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۸:۴۰   + ۴۸ سایت دیگر  
سازمان انتقال خون از اوایل اردیبهشت امسال اقدام به جمع آوری پلاسمای بهبودیافتگان کرونا با هدف درمان مبتلایان کرد اما معاون کل وزارت بهداشت گفته متاسفانه تنها 2 درصد بهبودیافتگان کرونا برای اهدای پلاسما اقدام کرده اند.
بیش از ده سال است که تاریخ تولد لاکچری و دستکاری تاریخ زایمان در جامعه باب شده ، طوری که با رند شدن تاریخ برخی روزها، آمار سزارین به قول معاون کل وزارت بهداشت تا چند برابر بالا می رود .
سالم خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۲۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
سالم خبر: معاون کل وزارت بهداشت به تازگی درباره ی ساخت واکسن کرونا گفته است:" سخت مشغول ساخت واکسن کرونا در کشورمان هستیم که چهار مورد آن طی روزهای اخیر به سازمان جهانی بهداشت ارائه شده بطوری که آنها از پیشرفت هایمان شگفت زده شده اند."
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۱:۱۲   + ۴۵ سایت دیگر  
معاون کل وزارت بهداشت با اشاره به وضعیت کرونا در کشور بعد از گذشتن یک هفته از اعمال محدودیت ها، گفت: طی این مدت درون دادهای سیستم مقابله با کرونا کاهش خوبی داشته اند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۲۲:۳۵   + ۱۹ سایت دیگر  
ایرنا : طبق گفته معاون کل وزارت بهداشت ایران با همکاری چند کشور واکسن کرونا تولید می کند و سخنگوی این وزارت خانه نیز اعلام کرده که ایران و روسیه در مورد واکسن کرونا همکاری می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۲۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
ایرج حریرچی معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی عصر امروز6آذر1399 به زنجان سفر کرد و در جلسه ستاد پیشگیری کرونا ویروس استان زنجان حضور یافت و در این جلسه با بیان اینکه کرونا و تحریم های اقتصادی معیشت مردم را دچار مشکل کرده است ...
برترین ها / آبادان نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۰:۲۳   + ۹۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: معاون کل وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته و اجرای طرح های مردم محور 69 شهرستان کشور از وضعیت قرمز خارج و به وضعیت نارنجی و زرد تبدیل شده اند. ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۳:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
معاون کل وزارت بهداشت با تاکید بر اینکه داروی قطعی درمان کرونا در کشور وجود ندارد، گفت: هر داروی که سیکل لازم را در سازمان غذا و دارو طی کرده و مراحل تایید علمی آن انجام شده باشد از هر شهر و استانی مورد تایید است.
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۹:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - ایرج حریرچی چهارشنبه شب با حضور در یک برنامه زنده تلویزیونی به تشریح وضعیت کشور در پایان پنجمین روز از تعطیلات کرونایی و ارزیابی موفقیت های این طرح پرداخت و افزود: مردم بدانند که باید رعایت پروتکل ها و کاهش تردد ها ادامه دار باشد و این رعایت ها به داخل خانه هم کشیده شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۹:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
دکتر حریرچی معاون کل وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی کشور به منظور شرکت در نشست ستاد مقابله با کرونا به قزوین سفر کرده است.
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۰:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون کل وزارت بهداشت گفت: مردم ما انتظار دارند توزیع واکسن بر اساس اصول علمی و عدالت محور باشد و هیچ تبعیضی قائل نشویم والویت بندی های شفاف و روشن ارائه شود.
اقتصاد آنلاین / افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۲۳:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
معاون کل وزیر بهداشت گفت: تامین واکسن مورد نیاز کشور از سه مسیر در حال تحقق است. اولویت ارائه واکسن کرونا با سالمندان و بیماران صعب العلاج است.
اقتصاد آنلاین / تهران پرس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۲۳:۵۲   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون کل وزارت بهداشت، گفت: در کاهش ترددها بعد از آغاز تعطیلی های دو هفته ای، روند مثبتی را شاهد هستیم.
تابش کوثر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۳۷   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون کل وزارت بهداشت و درمان با حضور در برنامه طبیب با اشاره به اینکه ما برای خرید 18 میلیون دوز واکسن کرونا اقدام کردیم، تصریح کرد: مردم به این نکته توجه کنند که واکسن عادلانه و براساس اصول علمی توزیع خواهد شد اول افراد پر خطر ...
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۷:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون کل وزارت بهداشت و درمان گفت: مردم به این نکته توجه کنند که واکسن عادلانه و براساس اصول علمی توزیع خواهد شد اول افراد پر خطر، کادر بهداشت و درمان در اولویت خواهند بود و هیچ تبعیض و شهروند درجه اولی هم وجود ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۰۹   + ۴۹ سایت دیگر  
معاون کل وزارت بهداشت و درمان گفت: مردم به این نکته توجه کنند که واکسن عادلانه و براساس اصول علمی توزیع خواهد شد اول افراد پر خطر، کادر بهداشت و درمان در اولویت خواهند بود و هیچ تبعیض و شهروند درجه اولی هم وجود ندارد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون کل وزارت بهداشت با اشاره به اینکه هدف از اعمال محدودیت ها کاهش 50 درصدی بیماران بستری و 40 درصدی مرگ و میرهای کرونایی است، گفت: بعد از دو هفته این مسئله ارزیابی می شود و اگر نیاز باشد این محدودیت ها تمدید خواهد شد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۱۴   + ۲۲ سایت دیگر  
خبرگزاری آنا: معاون کل وزارت بهداشت گفت: با توجه به شدت کاهش و ملاحظات اقتصادی و اجتماعی ممکن است محدودیت ها ادامه داشته باشد ولی همه چیز به آینده و روند بیماری بستگی دارد. ...
برترین ها / آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۷:۲۲   + ۳۳ سایت دیگر  
روزنامه شرق: با خبر موفقیت آمیزبودن نتایج تحقیقات دو کمپانی بزرگ ساخت واکسن آمریکایی، امید تازه ای در جهان کرونا زده پیدا شد. دو کمپانی فایزر و مدرنا مدعی هستند واکسن های تولیدی آنها بیش از 90 درصد موفقیت داشته و در 10 درصد باقی مانده نیز آنهایی که گرفتار کرونا شده اند ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۳:۱۱    
به گفته معاون کل وزارت بهداشت بررسی آثار محدودیت ها زمان بر است و برای کاهش میزان بستری ها به دو تا سه هفته و همچنین برای کاهش موارد فوتی حداقل یک ماه تا پنج هفته زمان لازم است و البته این اثرگذاری به همراهی مردم مشروط است ...
برترین ها / تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۶:۰۹   + ۵۳ سایت دیگر  
خبرگزاری برنا: اخیرا و پس از اعلام خبر تولید واکسن کووید-19 توسط کمپانی آمریکایی فایزر، خبرهایی با مضمون عدم توانایی ایران برای خرید واکسن، در شبکه های اجتماعی باز نشر می شود؛ در این خبرها آمده است، با این که دو دوز از واکسن کمپانی فایزر کمتر از 20 دلار قیمت دارد، ایران توانایی خرید آن را ندارد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۲۵   + ۵۵ سایت دیگر  
معاون کل وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: با کیت های تشخیص سریع ویروس کرونا ظرفیت آزمایش های ما افزایش می یابد به طوری که حداقل صد هزار آزمایش در روز انجام خواهیم داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۱:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر سینما بهمن با اشاره به بازدید معاون کل وزارت بهداشت از روند رعایت پروتکل های بهداشتی در بازه های اعلام فعالیت سینماها، تأکید کرد حتی یک مورد تخلف در این زمینه ثبت نشده است.
رکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۹:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: معاون کل وزارت بهداشت از رایگان شدن تست کرونا خبر داد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۲۳:۳۸   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا: ایرج حریرچی، معاون کل وزارت بهداشت با حضور در شبکه افق اعلام کرد: به زودی پنج هزار مرکز بهداشتی، از مردم تست رایگان کرونا می گیرند و به مبتلایان داروی رایگان می دهند.
صراط نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۰:۴۹   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون کل وزارت بهداشت با بیان اینکه مهمانی های خانوادگی عامل 51 درصد انتشار کرونا بوده است، گفت: با متخلفین در هر سطحی برخورد شدید خواهد شد و تا سه ماه انفصال از خدمت و جرائم نقدی برای آنها پیش بینی شده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۲۳:۱۷   + ۴۹ سایت دیگر  
معاون کل وزارت بهداشت درباره فعالیت کارمندان در بخش های دولتی و خصوصی توضیحاتی ارائه کرد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۲۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
دکتر ایرج حریرچی معاون کل وزارت بهداشت وضعیت شیوع کووید-19 را در ایران با توجه به نرخ ابتلا، مرگ و بستری در مقایسه با دیگر کشورهای جهان تشریح کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۲۱:۲۴   + ۳۲ سایت دیگر  
مهر : معاون کل وزارت بهداشت گفت: اکثر کشورها هیچ برنامه ای تا 6 ماه و یک سال آینده برای واکسیناسیون افراد زیر 50 سال ندارند.
رویداد 24   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
ایرج حریرچی، معاون کل وزارت بهداشت گفت: ایران عضو کنسرسیوم سازمان جهانی بهداشت است و 18 واکسن معرفی شده است.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۸:۴۲    
دکتر ایرج حریرچی معاون کل وزارت بهداشت از عضویت کشورمان در کنسرسیوم تامین واکسن کرونا با حضور 18 شرکت تولیدکننده خبر داد و به تشریح جزئیات واکسیناسیون کرونا در ایران پرداخت.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۸:۱۷    
معاون کل وزارت بهداشت گفت: ایران عضو کنسرسیوم سازمان جهانی بهداشت برای خرید واکسن کرونا است و 18 واکسن معرفی شده است. بسیاری کشورها از جمله ایران برای 20 درصد از جمعیت شامل افراد بالای 65 سال، افراد دارای بیماری زمینه ای و کادر درمانی از این واکسن ها خریداری خواهند کرد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۸:۰۴    
سیما نیوز: ایرج حریرچی، معاون کل وزارت بهداشت گفت: ایران عضو کنسرسیوم سازمان جهانی بهداشت است و 18 واکسن معرفی شده است. بسیاری کشورها از جمله ایران برای 20 درصد از جمعیت شامل افراد بالای 65 سال، افراد دارای بیماری زمینه ای و کادر درمانی از این واکسن ها خریداری خواهند کرد. ...
ایران آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۵:۱۳   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون کل وزارت بهداشت طرح سفر هوشمند وزارت میراث فرهنگی و گردشگری را زیر سوال برد و گفت که هرنوع تجمعی بالای 15 نفر خلاف پروتکل است و باید منع شود که شامل سفر هم می شود. هر نوع سفری احتمال ابتلا به ویروس کرونا را بالا می برد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۲:۳۹   + ۱۶ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان : معاون کل وزارت بهداشت گفت: بر اساس پیش بینی موسسه آی اچ ام ای تا دو هفته دیگر میزان فوتی های کرونایی در کشور به 800 نفر در روز خواهد رسید.
ایران آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۱:۰۷   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون کل وزارت بهداشت بر لزوم اجرای تعطیلات شدید به منظور مقابله با ویروس کرونا تاکید کرد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۰:۵۶    
دکتر ایرج حریرچی معاون کل وزارت بهداشت گفت: شکستن کمر کرونا در کشور ما که حدود 3 هزار کشته در هفته می گیرد، یک راه حل دارد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
دکتر ایرج حریرچی معاون کل وزارت بهداشت درباره مکان هایی که افراد در آنها بیشتر به کووید-19 مبتلا می شوند، به ویژه در شهر تهران، توضیح داد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۲۳:۵۴   + ۳۵ سایت دیگر  
تهران (پانا)- معاون کل وزارت بهداشت از بستری شدن روزانه بیش از سه هزار مبتلا به کرونا خبر داد و گفت پیش بینی می شود آمار مرگ و میر و تعداد بستری ها در کشور در 2 هفته آینده به 2 برابر آمار فعلی برسد. ...
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۲۳:۵۰    
حریرچی معاون کل وزارت بهداشت گفت: طبق پیش بینی های سایت IHME آمریکا کشور ما با افزایش موارد مرگ ومیر مواجه است. هموطنان باید توجه داشته باشند هیچگونه راه معجزه آسایی برای مقابله با کرونا وجود ندارد. ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۴:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
برترین ها: شرایط حاصل از شیوع روزافزون ویروس کرونا اکنون به وضعیت بحرانی رسیده است. حریرچی معاون کل وزارت بهداشت دقایقی پیش خبری وحشتناک در صورت عدم اقدام فوری داد و گفت: روند ابتلا و مرگ ومیر بر اثر کرونا تا 2 هفته آینده 2 برابر می شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۰:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون کل وزارت بهداشت گفت: وقتی میزان بستری بالا است به ظرفیت بیمارستانی فشار می آورد و این موضوع در تمام کشورها ثابت شده که میزان مرگ و میر هم با این شرایط بالا خواهد رفت.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۱:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
ایرج حریرچی معاون کل وزارت بهداشت شب گذشته از اجراع طرح محدودیت های کرونا در منطقه میدان انقلاب تهران بازدید کرد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
ایرج حریرچی معاون کل وزارت بهداشت شب گذشته از اجراع طرح محدودیت های کرونا در منطقه میدان انقلاب تهران بازدید کرد.
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۹:۰۷   + ۲۹ سایت دیگر  
معاون کل وزارت بهداشت درباره ارزیابی های این وزارتخانه از نحوه اجرای محدودیت های جدید کرونایی از روز گذشته، گفت: در کشوری به این وسعت و گستره جغرافیایی درصدی هم بودند که محدودیت ها را رعایت نکردند و ما از آنها گله داریم و امیدوار هستیم خودشان موارد بهداشتی را رعایت کنند.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۲۱:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
ایرج حریرچی، معاون کل وزارت بهداشت درپی اعلام محدودیت های کرونایی از ساعت 6 به صورت سرزده از خیابان انقلاب حد فاصل میدان انقلاب تا دانشگاه تهران بازدید کرد. منبع: خبرگزاری صدا و سیما
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۲۰:۵۶    
فیلمی از حضور سرزده معاون کل وزارت بهداشت در محدوده خیابان انقلاب در اجرای طرح محدودیت های مقابله با کرونا را مشاهده می کنید.