جمعه ۱۵ اسفندساعت ۰۱:۵۲Mar 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان انتقال خون کشور»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۳:۵۲   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان انتقال خون کشور گفت: باید جوابگوی تامین خون و فرآورده های آن مثل گلبول قرمز فشرده شده پلاکت و پلاسما نزدیک به 900 بیمارستان و مرکز درمانی در سراسر کشور باشیم.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۶:۳۹   + ۳۵ سایت دیگر  
مدیران و کارکنان بیمه پارسیان با استقبال از عمل خداپسندانه اهدای خون با رعایت دستورالعمل ها و پروتکل های بهداشتی در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی و کمک به بیماران نیازمند در این امر مشارکت کردند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۳:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مشاور مدیر عامل سازمان انتقال خون کشور گفت: افزون بر سه هزار و 400 بیمار تالاسمی در سیستان و بلوچستان سکونت دارند که این تعداد نگران کننده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مشاور عالی سازمان انتقال خون کشور گفت: از مجموع 100میلیارد ریال بدهی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان به سازمان انتقال خون استان، در ماه های اخیر بیش از 60 میلیارد ریال پرداخت شده و بیش از 15 میلیارد ریال نیز در چند روز آینده پرداخت خواهد شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۵:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون فنی و فناوری های نوین سازمان انتقال خون خراسان رضوی گفت: معاف بودن اتباع خارجی از اهدای خون مبتنی بر دستور العمل سازمان انتقال خون کشور است که طبق شاخص های بین المللی تهیه شده و ارتباطی با کرونا و شیوع بیماری ندارد.
مدیرعامل سازمان انتقال خون ایران که در آستانه اعمال محدودیت های اخیر با حضور چندباره در جمع داوطلبین و بازدید سرزده از مراکز انتقال خون چگونگی تامین ذخایر خون در سخت ترین روزهای شیوع ویروس کرونا را از نزدیک شاهد بود همت و سختکوشی همه ی کارکنان سازمان انتقال خون کشور را تحسین برانگیز خواند. ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۷:۰۲    
سید محمد حسینی با اشاره به راه اندازی پویش مِلی “همدلی؛ از جنس اهدای زندگی توسط مجمع ملی جوانان ، گفت: با توجه به اعلام نیاز سازمان انتقال خون کشور و شرایط بحرانی ذخایر خونی، مجمع ملی جوانان برای حل این مشکل همت کرد و به صحنه آمد.
مجله سلامت/ مراکز اهدای خون سازمان انتقال خون کشور تشابهی با مراکز درمانی ندارند و میزبان داوطلبین اهدای خون هستند که در گروه سالم ترین اقشار جامعه جای گرفته اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۰:۴۵   + ۴۹ سایت دیگر  
سازمان انتقال خون کشور جمع آوری پلاسمای بهبود یافتگان کووید 19 را در قالب پویش شکرانه سلامت از یکم اردیبهشت امسال آغاز کرد.
با کاهش ذخایر خونی کشور، قهرمانان جانباز و معلول از مردم کشورمان برای اهدای خون دعوت کردند. به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۹:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- با فراخوان عمومی سازمان انتقال خون کشور و همچنین گروه های مردمی در خصوص اهدا خون وزندگی بخشیدن به بیماران نیازمند مشارکت افراد در اهدای خون از گذشته بیشترشده است.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۴:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
با توجه به کاهش ذخایر خونی در سطح کشور و نیاز مبرم مراکز درمانی و بیماران به خون سالم، با فراخوان عمومی سازمان انتقال خون کشور و همچنین گروه های مردم نهاد ...
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۲۱:۴۴    
درپی درخواست سازمان انتقال خون کشور مبنی بر نیاز این سازمان به خون در جهت رفع مشکل بیماران نیازمند به خون، شهرداری و شورای اسلامی شهر آبسرد با استقرار تیم پزشکی این سازمان به یاری هموطنان نیازمند می رود.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۱:۱۲    
رئیس سازمان انتقال خون کشور گفت: استان های سیستان و بلوچستان و کهگیلویه و بویر احمد امروز (چهارشنبه، 28 آبان) با کمترین ذخیره خونی مواجه هستند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی سازمان انتقال خون کشور گفت: استان تهران به عنوان پر مصرف ترین فراورده های خونی در کشور محسوب می شود.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۳:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان انتقال خون کشور با اشاره به درخواست بالای بیمارستانها برای دریافت پلاسما از بهبود یافتگان کرونا به خصوص در کلانشهرها، گفت: از این افراد درخواست می کنیم که جهت اهدای پلاسما به مراکز انتقال خون مراجعه کنند. ...
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۳:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
همزمان با هفته کتاب و با هدف تأمین نیاز کشور به خون سالم، پویش کتابخون با همکاری نهاد کتابخانه های عمومی و سازمان انتقال خون کشور راه اندازی شد.
موج   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۱:۰۴   + ۴۴ سایت دیگر  
بشیر حاجی بیگی سخنگوی سازمان انتقال خون کشور اعلام کرد هم اینک ذخایر خون در کشور فقط برای 5 روز است.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۹:۳۸    
این مسئول گفت: همه پایگاه های انتقال خون کشور را موظف کرده ایم که فاصله گذاری مناسب و پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند و بالاترین سطح استاندارد بهداشتی را در همه مراکز اهدای خون رعایت کنند و مردم هم با اطمینان خاطر برای اهدای خون مراجعه کنند ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۷:۵۱   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان انتقال خون کشور گفت: به دنبال کاهش آمار اهدای خون به دلیل سردی و آلودگی هوا و نیز شیوع ویروس کرونا، از هفته آینده پایگاه های سیار اهدای خون راه اندازی خواهد شد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۵:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان انتقال خون کشور با بیان اینکه در حال حاضر به تمامی گروه های خونی نیاز داریم و گروه خونی منفی در اولویتند، افزود: تنها 2 درصد از بهبودیافتگان از بیماری کرونا جهت اهدای پلاسما به مراکز انتقال خون مراجعه کرده اند که آمار بسیار پایینی است.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۱۳   + ۱۵ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان انتقال خون کشور درباره انتشار خبری مبنی بر پلاسمافروشی افراد بهبودیافته از کرونا، گفت: این اتفاق غیرممکن است. چون این موضوع یک پروسه مشخص دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان انتقال خون کشور با اشاره به زمان طلایی اهدای پلاسما بهبودیافتگان کرونایی از آخرین آمار اجرای این طرح خداپسندانه در استان های مختلف خبر داد.
استاندار مازندران بر اهمیت تعامل سازمان های مردم نهاد و رسانه هایی مانند صدا و سیما با انتقال خون تاکید کرد و گفت: سازمان های مانند انتقال خون باید اجتماعی محور و پرتحرک باشند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۸:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان انتقال خون کشور در آمل از برگزاری آزمون استخدامی برای جذب 248 نیروی جذب با هدف کاهش کمبود شدید نیروی انسانی در سراسر کشور خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۶:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
ساری- رئیس سازمان انتقال خون کشور با بیان اینکه دنیا در روزهای ابتدایی شیوع کرونا با کمبود مواجه بوده است، گفت: در حال حاضر ذخیره خونی کشور قابل قبول و مطلوب است.
استانداری مازندران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی استانداری، احمد حسین زادگان، استاندار مازندران در دیدار با پیمان عشقی، مدیر عامل سازمان انتقال خون کشور ضمن اعلام آمادگی لازم برای فرهنگ سازی اهدای خون در جامعه، گفت: سازمان هایی همانند انتقال خون بایست اجتماعی محور باشند و با حضور فیزیکی در جامعه فعالتر در این حوزه عمل کنند ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
ساری- رئیس سازمان انتقال خون کشور با اشاره به اینکه نیمی از جمعیت کشور را بانوان تشکیل می دهند، گغت: خون بانوان از سالم ترین منابع خونی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان انتقال خون کشور در ساری:شاخص امنیت خون در مازندران از میانگین شاخص های کشوری بالاتر است.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۲:۳۳   + ۲۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سخنگوی سازمان انتقال خون کشور از ادامه برنامه نذر خون و پلاسما تا پایان ماه صفر خبر داد و گفت: از ابتدای شروع جمع آوری پلاسمای کووید- 19 تاکنون 10 هزار و 500 نفر از بهبودیافتگان کرونا، جهت اهدای پلاسما به مراکز انتقال خون مراجعه کردند. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۱:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان انتقال خون کشور از ادامه برنامه نذر خون و پلاسما تا پایان ماه صفر خبر داد و گفت: از ابتدای شروع جمع آوری پلاسمای کووید- 19 تاکنون 10 هزار و 500 نفر از بهبودیافتگان کرونا، جهت اهدای پلاسما به مراکز انتقال خون مراجعه کردند.
کازرون نما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۶:۱۷    
به گزارش دریافتی کازون نما، دیدار دکتر فریدون عباسی با دکتر عشقی مدیرعامل سازمان انتقال خون کشور در شرایطی برگزار شد که پایگاه انتقال خون کازرون از امکانات اولیه محروم است و صرفا برای دریافت خون اهدایی مردم فعالیت می کند و در شرایط نیاز اضطراری به خون ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۱:۲۰    
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس، جمعی از بسیجیان به مناسبت هفته دفاع مقدس به پایگاه انتقال خون لارستان رفتند تا به یاری بیماران در این شرایط سخت کرونا بشتابند. رییس سازمان انتقال خون کشور هم در بازدید از پایگاه انتقال خون لارستان توانمندی ها و امکانات این پایگاه را ارزیابی کرد کد ویدیو ...
میلاد لارستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۵:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
در دیدار مدیر عامل سازمان انتقال خون کشور با معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان؛ جلیل حسنی خواستار ارتقاء پایگاه انتقال خون لارستان به اداره کل شد. به گزارش میلاد...
معاون فنی و فن آوری های نوین سازمان انتقال خون کشور صبح امروز در جلسه ای با حضور مدیرعامل سازمان انتقال خون و مدیران زیرمجموعه این معاونت در گزارشی از عملکرد واحدهای مربوط از اهدای 6 هزار و 788 واحد پلاسمای بهبود یافتگان کووید 19 در مراکز انتقال خون کشور خبر داد. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۰۸:۵۸    
مدیرعامل سازمان انتقال خون کشور گفت: سیستان و بلوچستان برای خودکفایی در تامین نیاز خونی به ایستگاه های سیار انتقال خون مجهز می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۵:۱۸    
مدیرعامل سازمان انتقال خون کشور : ،پراکندی جمعیت در سیستان و بلوچستان، رسالت سازمان انتقال خون را در این استان سنگین تر کرده است.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۰۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان خون گفت: در تاسوعا و عاشورای امسال 34 هزار و 541 داوطلب اهدای خون به مراکز انتقال خون سراسر کشور مراجعه کردند و در این مدت 28 هزار و 378 واحد خون کامل به بیماران نیازمند اهدا شد. ...
اقتصاد آنلاین / شعار سال   ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ۱۷:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
حاجی بیگی گفت: از ابتدای سال 99تا پایان مرداد ماه 956هزار نفر برای اهدای خون به مراکز انتقال خون در سراسر کشور مراجعه کرده اند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۸ - ۱۵:۵۸   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان انتقال خون کشور گفت: شش هزار واحد پلاسمای خون از بیماران بهبود یافته از کووید19 دریافت شده و دو درصد از بهبودیافتگان برای اهدای پلاسما مراجعه کرده اند، از ابتدای امسال تا پایان مردادماه 114 هزار نفر برای اولین بار اقدام به اهدای خون کرده اند.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۲:۰۵   + ۲۵ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: سخنگوی سازمان انتقال خون کشور گفت: تنها دو درصد از افرادی که از ویروس کرونا بهبود یافته اند مراجعه کرده و پلاسما اهدا کرده اند. بشیر حاجی بیگی سخنگوی سازمان انتقال خون ایران درخصوص نذر اهدای خون گفت: ایام سوگواری اباعبدالله را خدمت همه تسلیت می گویم. ...
پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۲:۴۸   + ۱۹ سایت دیگر  
کارکنان بانک ملت در راستای کمک به ذخایر خون کشور و به مناسبت فرارسیدن نهم مرداد، روز اهدای خون، به این امر پسندیده اقدام کردند.
وانا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۴:۰۵   + ۲۴ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان انتقال خون کشور از اهدای بیش از پنج هزار واحد پلاسما از سوی بهبود یافتگان کرونا خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۳:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان انتقال خون کشور از اهدای بیش از پنج هزار واحد پلاسما از سوی بهبود یافتگان کرونا خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۲:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان انتقال خون کشور با دعوت از مردم برای شرکت در نذر خون در ماه های محرم و صفر، گفت: حدود 6 هزار نفر یعنی 2 درصد بهبود یافتگان کرونا پلاسمای خود را اهدا کرده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۸:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی مدیر عامل سازمان انتقال خون کشور اکبری دهبالایی به عنوان مدیر کل انتقال خون استان ایلام منصوب شد.
برترین ها / فرهیختگان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۰۴:۴۹   + ۴۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: سخنگوی سازمان انتقال خون ایران با بیان اینکه سالانه بیش از دو میلیون واحد خون و فرآورده های خونی در کشور اهداء می شود، گفت: کمیاب ترین گروه خونی در کشور AB منفی است، اما در عین حال باید توجه کرد که نیاز به همه گروه های خونی وجود دارد. ...
598   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۱:۰۹   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان انتقال خون کشور با تاکید بر این که بهبودیافتگان کرونا برای اهدای پلاسما مراجعه کنند، گفت: اکنون در 24 استان کشور تهیه و جمع آوری پلاسمای هایپرایمیون از بیماران بهبودیافته از کووید19 برای مصرف در بیمارستان ها انجام می شود.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۰:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
با گذشت 46 سال از تاسیس سازمان انتقال خون کشور و ایرانیان از بدو تاسیس این سازمان تاکنون 52 میلیون واحد خون اهدا کرده اند.