جمعه ۰۹ آبانساعت ۰۵:۵۲Oct 2020 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قانون منع به کارگیری بازنشستگان»

ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۳:۰۹   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون رییس جمهوری و رییس سازمان امور اداری و استخدامی کشور درباره قانون مصوب مجلس دهم در مورد منع به کارگیری بازنشستگان، گفت: چون این دولت داشت از مدیرانی استفاده می کرد که در دولت های سازندگی و اصلاحات کار کرده بودند لذا خواستند دست دولت در به کارگیری آن بخش از نیروها که بازنشسته ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۱۹    
در حالی که فریدون اصفهانیان دو سال پیش به دلیل قانون منع به کارگیری بازنشستگان از سمت خود کنار رفته بود، دو روز گذشته به پست قبلی خود بازگشت!
مدیرعامل مجتمع فولاد مبارکه بیان کرد: صورت های مالی شرکت فولاد مبارکه به دلیل اینکه در بورس کالا حضور دارد؛ و تمامی اطلاعات مالی آن در سامانه کدال بورس افشا می شود، شفاف است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی گفت: فدراسیون های دیگر قانون منع به کارگیری بازنشستگان را اجرا می کنند، در فدراسیون فوتبال اجرا نمی شود و این کج دهنی به مجلس و قانون است.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها ، فریدون اصفهانیان درباره دلیل بازگشتش به کمیته داوران فدراسیون فوتبال باوجود قانون منع به کارگیری بازنشستگان گفت: من که این کار را نمی کنم! تصمیم گیرنده اعضای هیات رئیسه هستند. فیفا و کنفدراسیون آسیا می گویند رئیس کمیته داوران باید عضو هیات رئیسه باشد ...
خبرورزشی   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۶:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
قانون منع به کارگیری بازنشستگان باعث شده که فریدون اصفهانیان علی رغم در دست داشتن حکم ریاست کمیته داوران اما برای این عنوان معرفی نشود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۳:۲۹    
محمدمهدی تندگویان گفت:در راستای جوان گرایی، باید یک دستگاهی را موظف به نظارت بر قانون منع به کارگیری بازنشستگان کنیم تا اگر مورد تخلفی دیده شد سریعا برخورد شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۷:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
محمدعلی امید، مولف، پژوهشگر و از اعضای کتابخانه ملی که انتقاداتی را نسبت به مدیریت این مجموعه به ویژه در دوره کرونا وارد کرده بود، می گوید: به کارگیری مجدد مدیران بازنشسته در کتابخانه ملی باعث عدم پویایی در کارمندهای سازمان شده که از جمله آن کمتر توجه کردن به نوآوری و ایده پردازی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۸:۳۴   + ۴۰ سایت دیگر  
باشگاه پیکان در اطلاعیه ای اعلام کرد که رفتن گرشاسبی از مدیریت باشگاه ارتباطی به عدم صدور رضایت نامه سعید واسعی برای انتقال به استقلال ندارد.
برترین ها / 598   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۰:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
روزنامه اعتماد در شماره امروز خود نوشت: صمت همچنان در بلاتکلیفی است. وزارتخانه ای که نه در بازار صنایع آرامش را به خود دیده نه در حوزه مدیریتی و قریب به 4 ماه است که بدون وزیر اداره می شود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها عضو هیئت رئیسه مجلس درباره مقاومت مدیران دربرابر قانون منع به کارگیری بازنشستگان افشاگری کرد و گفت: موضوع در کمیسیون اصل 90 پیگیری می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۰۹:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم ساری در مجلس، گفت: اگر رئیس جمهور بازنشستگان به کار گرفته شده در زیر مجموعه های دولتی را عزل نکند لیست اسامی این افراد آماده است و در قالب سوال در جلسه علنی مطرح خواهد شد.
نسیم   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۱۴:۱۵   + ۴۱ سایت دیگر  
علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت: سرمایه های علمی و مدیریتی جوان و ظرفیت های بی بدیل بخش خصوصی تضمین کننده شکوفایی اقتصادی و توسعه پایدار است. ...
تدبیر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۰:۵۱    
با تصویب قانون منع به کارگیری بازنشستگان در مجلس، دولت باید استانداران بازنشسته را کنار بگذارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۹:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
در پی انتشار دو خبر تخلف در دانشگاه علامه از قانون منع به کارگیری بازنشستگان و افشای حمایت ضد انقلاب مشهور از اساتید ارتباطات دانشگاه علامه روابط عمومی این دانشگاه توضیحاتی ارائه داد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس گفت: علیرغم تصویب قانون منع به کارگیری بازنشستگان متاسفانه اکثر بازنشستگان در هیات مدیره اتحادیه های صنفی به کارگیری می شوند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده نیشابور در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اجرا نشدن درست قانون منع به کارگیری بازنشستگان گفت که انگیزه ای برای فعالیت جوانان باقی نمانده است.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۰۹:۵۲    
چون منافع عده ای منفعت طلب به خطر افتاد، تلاش بسیاری گسترده ای کردند تا به رغم اینکه قانون منع به کارگیری بازنشستگان شامل شهردار نمی شد این قانون به شهرداران تعمیم داده شود.
روز نو   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۰۹:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
محمدعلی افشانی، شهردار سابق تهران که مدت حضورش در بهشت تنها به 6 ماه رسید در گفت وگو با اعتماد از روزهای پس از شهرداری گفته و روایتی مختصر از ترک کرسی ریاست در این سازمان دارد ...
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۲۰:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
یک سال و 8 ماه از اجرای رسمی قانون منع به کارگیری بازنشستگان می گذرد و با وجود اینکه تعدادی از بازنشستگان دولتی، همزمان با تصویب قانون، از سمت خود کناره گیری کردند و یا در برخی از سازمان ها به بازنشستگی اجباری رفتند؛ در بخش هایی از دستگاه هایی اجرایی، این اتفاق نیفتاده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
دانشگاه علامه در یک تخلف، قانون منع به کارگیری بازنشستگان را زیر پا گذاشته و همچنان به ادامه کار یکی از روسای دانشکده ها اصرار می ورزد.
برترین ها / آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۱۱:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: علی کفاشیان نایب رئیس پیشین فدراسیون فوتبال و رئیس کمیته فوتسال به دلیل قانون منع به کارگیری بازنشستگان از سمت هایش در این فدراسیون استعفا کرد اما دو سال از استعفایش نگذشته بود که بار دیگر و همزمان با بحث اصلاح اساسنامه فدراسیون و برگزاری انتخابات، به فوتبال بازگشت. ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ۱۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - یک نماینده مردم در مجلس یازدهم با اشاره به قانون منع به کارگیری بازنشستگان، گفت: ریاست کفاشیان بر فدراسیون فوتبال منع قانونی دارد. احمد دنیا مالی در گفت وگو با خانه ملت در واکنش به خبر بازگشت علی کفاشیان به فدراسیون فوتبال ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۰۸:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- پایبندی وزارت ورزش و جوانان به قانون منع به کارگیری بازنشستگان در این حوزه موجب شد تا پای قهرمانان ورزشی و مدیران جوان به کرسی های تصمیم گیری باز شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۱۶:۰۴    
ایسنا/خراسان رضوی علیرضا جعفرزاده، دبیر هیات فوتبال مشهد به دلیل قانون منع به کارگیری بازنشستگان از هیات فوتبال مشهد جدا شد.
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ - ۱۳:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
احسان قاضی زاده هاشمی، نماینده مجلس بازگشت علی کفاشیان به فدراسیون فوتبال و بر عهده گرفتن سمت سرپرستی ریاست را مطابق قوانین داخلی کشور جرم دانست. به گزارش ایسنا ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ - ۰۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
وقتی مجری آنقدر تپق می زند که نمی توان تحملش کرد، گوینده بازنشسته ای با طرح احساسات شخصی اش برای تلویزیون دردسر می شود، دانشگاه صداوسیمایی که معلوم نیست خروجی هایش کجایند و قانون منع به کارگیری بازنشستگان که درست اجرا نمی شود.
آنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۰ - ۰۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
به تازگی وزیر آموزش و پرورش سید حسن الحسینی از مدیران اسبق و بازنشسته این وزارتخانه را به عنوان مسئول برنامه شاد برگزیده که به ظاهر این انتصاب برخلاف قانون منع به کارگیری بازنشستگان در دستگاه های دولتی است.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۲۱:۵۰    
به گزارش ایرنا؛ حجت نظری روز یکشنبه در دویست و شانزدهمین جلسه شورا اظهار داشت: شهردار در پاسخ به تذکر بنده در مورد عدم اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان در شهرداری تهران نامه ای را به شورا ارسال کردند که دارای ابهامات فراوانی است. ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۵:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز؛ حجت نظری روز یکشنبه در دویست و شانزدهمین جلسه شورا اظهار داشت: شهردار در پاسخ به تذکر بنده در مورد عدم اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان در شهرداری تهران نامه ای را به شورا ارسال کردند که دارای ابهامات فراوانی است. وی افزود: در این نامه آمده است مستخدمینی که در حال حاضر [...]
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۲ - ۰۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
کارگران شاغل در مجتمع کشت و صنعت نیشکر هفت تپه از اداره کل کار و تامین اجتماعی خوزستان به خاطر طولانی شدن روند پیگیری به کارگیری تعدادی از افراد بازنشسته در بخش های مختلف مدیریتی این واحد تولیدی انتقاد کردند.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۹/۰۲/۰۶ - ۲۱:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
ناصر پورعلی فرد، رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام سرانجام به پایان خط رسید و باید با این پست خداحافظی کند. مدیر کهنه کار فدراسیون که نزدیک به یک دهه و نیم ریاست این فدراسیون را برعهده داشت و با وجود همه انتقادها و مخالفت ها هرگز حاضر به عقب نشینی از ریاست نشد ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۲/۰۵ - ۲۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
محمدمهدی تندگویان ضمن انتقاد از عدم اجرای درست قانون منع به کارگیری بازنشستگان گفت: در انتصاب جوانان شایسته سالاری رعایت نشده بلکه برخی از افراد به دلیل روابط فامیلی، رانت و ... به فعالیت می پردازند.
گلستان 24   ۱۳۹۹/۰۲/۰۵ - ۰۹:۳۷    
محمدمهدی تندگویان ضمن انتقاد از عدم اجرای درست قانون منع به کارگیری بازنشستگان گفت: در انتصاب جوانان شایسته سالاری رعایت نشده بلکه برخی از افراد به دلیل روابط فامیلی، رانت و ... به فعالیت می پردازند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۲/۰۲ - ۲۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
سیدفرید موسوی نسبت به دور زدن قانون منع به کارگیری بازنشستگان و استفاده از جوانان بدون تخصص در لایه های مختلف مدیریتی واکنش نشان داد.
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۱۰:۲۱   + ۱۵ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران از بازگشت به کار 170نفر از بازنشستگان شهرداری تهران انتقاد کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۱:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
نایب رئیس پیشین فدراسیون فوتبال معتقد است قوانین حاکمیتی از جمله قانون منع به کارگیری بازنشستگان باید در اساسنامه فدراسیون فوتبال گنجانده شود.
آمد خبر   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۰:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش وانانیوز، فدراسیون فوتبال بارها در مقاطع مختلف اعلام کرده که شامل حال مقررات دولتی نمی شود. این اتفاق سال 97 و در جریان قانون منع به کارگیری بازنشستگان به اوج خود رسید و بارها از زبان مسئولان فعلی و سابق فدراسیون شنیده شد که فدراسیون فوتبال مستقل است و اینگونه قوانین مربوط به آنها نمی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۱۳ - ۱۴:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
وزارت صنعت مانند تمام دستگاه های دولتی مشمول قانون منع به کارگیری بازنشستگان می شود و باشگاه های صنعتی نیز در این بخش قرار می گیرند.
برترین ها / خرداد نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۰۳:۰۵   + ۲۶ سایت دیگر  
ورزش سه: علی فتح الله زاده در حالی پس از کش و قوس های فراوان به عنوان سرپرست باشگاه استقلال و جانشین اسماعیل خلیل زاده معرفی شد که احتمالا بازنشستگی او موجب شود تا نتواند حکم مدیرعاملی که مدت ها در انتظار آن بود را دریافت کند. ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مشاور اسبق فدراسیون فوتبال تأکید کرد: اگر بگوییم فیفا با موضوع بازنشستگی به عنوان قانون بالادستی مشکل دارد مغالطه کردیم زیرا به هیچ وجه اینگونه نیست.
آمد خبر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۷:۱۳    
به گزارش گروه اجتماعی رکنا، ایمان محمدی نرگسی عضو هیات رئیسه مجمع ملی جوانان گفت: جوانان به عنوان موتور پیشران در تمام عرصه های مورد نیاز کشور آماده مبارزه با مشکلات به ویژه چالش های اقتصادی هستند. فرصت و اعتماد به جوانان در عرصه های تصمیم گیری و مدیریت اساسی ترین نیاز امروز کشور به نظر میرسد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۸:۰۲    
عضو هیئت رئیسه سازمان لیگ گفت: اگر من نماینده مجلس بودم سعی می کردم قانون منع به کارگیری بازنشستگان در ورزش را تعدیل دهم، زیرا بازنشستگی در ورزش معنی ندارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۶:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
نامزد ریاست فدراسیون فوتبال در انتخابات پیش رو می گوید که با توجه به قانون منع به کارگیری بازنشستگان تاریخ انتخابات باید تغییر کند.
فرهیختگان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
فدراسیون به صورت تقریبی (و نه کامل) از قانون منع به کارگیری بازنشستگان در دو بازه زمانی آذرماه 95 و 97 تمکین کرده و حالا در آستانه انتخابات باید دید شرایط برای بازنشستگان چطور پیش خواهد رفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۰۹:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
فیاض شجاعی، دادستان دیوان محاسبات کشور به صراحت اعلام کرد که قانون منع به کارگیری بازنشستگان شامل فدراسیون فوتبال نیز می شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۰۷:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
در صورتی که قانون منع به کارگیری بازنشستگان در فدراسیون فوتبال اجرا نشود، انتخابات این فدراسیون به کارزار رقابت مدیران بازنشسته تبدیل و در نتیجه ساختمان فدراسیون فوتبال نیز بنوعی به "کانون بازنشستگان" تغییر نام خواهد داد.
شعار سال   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۲۳:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
در حال حاضر این سؤال از مسئولان وزارت ورزش و شخص وزیر مطرح می شود که آیا او با حضور بازنشسته ها در فدراسیون فوتبال موافق است؟ ممکن است صلاحیت بازنشستگان برای حضور در این انتخابات تأیید نشود اما به نظر می رسد تا آن زمان وزیر ورزش باید موضع خود را در این باره اعلام کند ...
آمد خبر   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۶:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش “ورزش سه” ساعت 16 عصر یکشنبه (فردا) سوت پایان ثبت نام در انتخابات فدراسیون فوتبال دمیده می شود و کاندیداهای احتمالی باید ظرف ساعات باقیمانده خود را به محل فدراسیون فوتبال برسانند تا بتوانند در کارزار مهم و داغ انتخابات فدراسیون برای جانشینی مهدی تاج شرکت کنند ...
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۲:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
نصف جهان: اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان در حوزه های مختلف عملیاتی شد، اما در فوتبال به سد محکمی مثل فدراسیون برخورد کرد که با بازنشسته های مصمم و سختکوش همچنان با قاطعیت از اجرای قانون خودداری می کرد. ...