شنبه ۱۸ مردادساعت ۱۲:۳۹Aug 2020 8

جدیدترین‌های «قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء»

 
آنا / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۷:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
استاندار زنجان گفت: باید طرح های جهش تولید با جدیت دنبال شود و اگر بتوانیم این طرح ها را امسال به سرانجام برسانیم 7 هزار فرصت شغلی با ارزش تولیدی 13 هزار و 655 میلیارد تومان در استان زنجان ایجاد می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۱:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
هلدینگ تخصصی نیرو از مجموعه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء در پروژه خط 7 مترو تندیس نقره جایزه ملی کیفیت را دریافت کرد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۷:۵۶    
با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه، فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) ، استاندار فارس، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر شیراز، عملیات اجرایی خط 3 مترو، درکلانشهر شیراز آغاز شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۰:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
شیراز – فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء گفت: قرارگاه در حال ساخت ساخت 290 کیلومتر از 590 کیلومتر مترو در کشور است که خوشبختانه در این راستا هیچ وابستگی به خارج نداریم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۵:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
نائب رئیس شورای اسلامی شهر اراک با اشاره به موافقت اکثریت اعضای شورای شهر با واگذاری پروژه های عمرانی به قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) گفت: تکلیف واگذاری پروژه های عمرانی شهر اراک به قرارگاه، بعد از تعطیلی شورا مشخص خواهد شد.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۴:۰۶    
می متالز - فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) با اشاره به اینکه با اراده وزارت صنعت، ظرفیت معادن باید هر چه سریع تر به جایگاه خود بازگردد، عنوان کرد: قرارگاه خاتم با آغاز فعالیت هلدینگ معدن، 15 پروژه مهم را در دستور کار دارد.
موج رسا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء با اشاره به فعالیت قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء در حوزه های معدنی گفت: این قرارگاه 15 پروژه مهم معدنی را در دستور کار خود داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۳:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء از ورود به اکتشافات معدنی خبر داد و گفت: استخراج معا دن "سرب، روی، آهن، مس، منگنز و کرومیت" شتاب گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۲:۲۱   + ۱۷ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) با اشاره به اینکه با اراده وزارت صنعت، ظرفیت معادن باید هر چه سریع تر به جایگاه خود بازگردد، عنوان کرد: قرارگاه خاتم با آغاز فعالیت هلدینگ معدن، 15 پروژه مهم را در دستور کار دارد.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۷:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) از افتتاح آزادراه غدیر در آبان سال 99 خبر داد. *** کمبود تخت بیمارستانی در بیمارستان پوست به گزارش خبرگزاری صنایع ، سعید محمد در نشست خبری با اصحاب رسانه با اعلام این مطلب، اظهار داشت: ...
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۶:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) از پیشنهاد قرارگاه خاتم برای ساخت بیمارستان های سریع النصب خبر داد و گفت: بیمارستان پوست رازی در ضلع شرقی بیمارستان رازی تهران در خیابان وحدت اسلامی در قالب 8 طبقه با 160 تختخواب توسط قرارگاه تکمیل شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۶:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا با بیان اینکه پالایشگاه آناهیتا نقش عمده ای در صادرات به همسایگان غربی ایران خواهد داشت، گفت: محصولات آن هم به گونه ای طراحی شده که تحریم پذیر نیست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۵:۵۳   + ۱۳ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) از پیشنهاد قرارگاه خاتم برای ساخت بیمارستان های سریع النصب خبر داد و گفت: بیمارستان پوست رازی در ضلع شرقی بیمارستان رازی تهران در خیابان وحدت اسلامی در قالب 8 طبقه با 160 تختخواب توسط قرارگاه تکمیل شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۸:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها فاز نهایی آبرسانی از رود کارون به 85 روستای غیزانیه با نام پروژه شهید سلیمانی از سوی مدیریت قرارگاه خاتم الانبیا سپاه با 30 کیلومتر لوله گذاری تا پایان تابستان به پایان رسیده و مردم برای همیشه از آب پایدار برخوردار می شوند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۲۱:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء گفت: هر جا که دولت احساس نیاز کند، ورود خواهیم کرد و به دولت کمک می کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۲:۵۶   + ۲۲ سایت دیگر  
قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) با همکاری بنیاد مستضعفان، عملیات اجرای لوله گذاری فاز سوم آبرسانی به غیزانیه را آغاز کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۷:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
سردار حسن شاهوارپور گفت: دومین مرحله از طرح آبرسانی به منطقه غیزانیه توسط آبفای خوزستان برنامه ریزی و در حال انجام است، اما گام سوم که آبرسانی به جنوبی ترین مناطق غیزانیه است به همت قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا و مشارکت بنیاد مستضعفان پیش بینی شده و در این هفته عملیات اجرایی آن آغاز می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۰۳:۰۶    
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) گفت: این قرارگاه در بخش نفت و گاز فعالیت های خوبی داشته و در حال حاضر 30 درصد از گازوئیل کشور را تولید می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۲۰:۰۳    
قزوین - ایرنا - فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) گفت: آزادراه آبیک-چرمشهر که موجب تسهیل در عبور و مرور خودروها بین چندین استان نزدیک تهران می شود، پاییز امسال به بهره برداری خواهد رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) با بیان اینکه ساختار بودجه نویسی در کشور معیوب است، گفت: متاسفانه نقشه راه تعالی کشور را ترسیم نکرده و نمی دانیم مسیر پیشرفت و بهره برداری از این ظرفیت های عظیم به کدام سمت است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۸:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله عبدالکریم عابدینی، نماینده ولی فقیه در استان قزوین در دیدار فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) گفت: قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) الگوی برجسته امید و خودباوری و تکیه بر توانمندی های داخلی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۵:۴۹    
قزوین - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین گفت: قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء را باید به مثابه یک الگوی برجسته و بارز امید و خودباوری و تکیه بر توانمندی های داخلی در میهن اسلامی دانست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) گفت: در حال حاضر این قرار گاه با 5 هزار پیمانکار همکاری دارد و هیچگاه به دنبال سود نیست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) گفت: قرارگاه خاتم الانبیا(ص) تنها مسئولیت اجرای پروژه ها را به عهده دارد و در حیطه فعالیت های دولتی ورود نمی کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) در جمع نخبگان استان قزوین خواستار استفاده از ظرفیت های داخلی کشور برای تبدیل کردن تهدید ها به فرصت شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۰۹:۰۱    
فرمانده قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) که در سفری یک روزه وارد استان قزوین شده است، دقایقی قبل از پروژه راه قزوین-الموت-تنکابن بازدید کرد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۰۷:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء سپاه، صبح امروز وارد قزوین شد و مورد استقبال مسوولان استان قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۶:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
تفاهم نامه ای بین قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء و شهرداری اهواز در جهت محرومیت زدایی به امضا رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۵:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
در راستای استفاده از ظرفیت های قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء در توسعه زیرساخت های شهر اهواز و توسعه همکاری در اجرای طرح های ساماندهی حاشیه این شهر امروز تفاهم نامه ای بین قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء و شهرداری اهواز به امضا رسید.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۱۹:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل هلدینگ نیروی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) با اشاره به اینکه تمام طرح های انتقال آب بین حوضه ای نیاز به اخذ مجوزهای ارزیابی زیست محیطی و شورای عالی آب دارد، اجرای این طرح ها را منوط به حل مسائل اجتماعی دانست.
گفتارنو   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۱۳:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان با اشاره به پژوهش علمی عملکرد معین های اقتصادی استان گفت: حضور معین های اقتصادی و برنامه های اجرا شده توسط آنها به لحاظ ارتقاء شاخص های اقتصادی در ابعاد محتلف مثبت بوده است و از نظر تاثیرگذاری نیز این معین های اقتصادی بر برنامه های اجرایی استان اثر ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۱۳:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر نفت گفت: با قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا درباره ساخت فاز مجازی 4 پالایشگاه ستاره خلیج فارس مذاکراتی داشته ایم. در این راستا در حال بررسی سازوکار تخصیص خوراک به آنها هستیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۲۰:۳۷   + ۱۵ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون صنایع مجلس از ارائه گزارش فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء در جلسه این کمیسیون خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۱۳:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - مرزنشینان گنبدکاووس که در سال های اخیر همواره با مشکل کمبود آب شرب دست به گریبان هستند پس از امضای قرارداد 120 هزار میلیارد ریالی استانداری گلستان به نمایندگی از دولت با قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) برای اجرای طرح های زیربنایی و توسعه ای از جمله در حوزه آب منطقه ای ...
پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۱۲:۱۶   + ۱۶ سایت دیگر  
سعید محمد بیان کرد: در حال توافق با وزارت نفت برای احداث فاز جدیدی در پالایشگاه میعانات گازی ستاره خلیج فارس هستیم و درصورت توافق با وزارت نفت، برنامه ریزی 100 درصدی برای ایرانیزه کردن ساخت و به کارگیری تجهیزات داریم. ...
آنا / خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۳:۰۲   + ۹۲ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه با تأکید بر اینکه سختی ها را دور می زنیم و از میان آن ها عبور می کنیم، گفت: اما در مقابل سختی ها زانو نخواهیم زد و متوقف نخواهیم شد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۰۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- مسئول بسیج سازندگی خوزستان با اشاره به اقدامات دستگاه های مختلف برای آب رسانی به غیزانیه و برطرف کردن مشکلات مردم این منطقه گفت: فاز سوم پروژه آب رسانی به غیزانیه توسط قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) به امتداد 30 کیلومتر است که در هفته جاری عملیات اجرایی آن آغاز می شود و امید است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۲۳:۲۹    
قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) استان گلستان با امضای تفاهمنامه همکاری با استانداری و دانشگاه علوم پزشکی گلستان به عرصه توسعه زیرساخت های بهداشت و درمان استان گلستان وارد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۵:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - استاندار گلستان و فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) قرارداد 120 هزار میلیارد ریالی برای اجرای طرح های توسعه ای و زیربنایی در این استان امضا کردند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۴:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
سعید محمد با بیان این که قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) بازوی توانمند همه دولت ها بوده و خواهد بود، گفت: با وجود تحریم ها، توانسته ایم جای شرکت های بزرگ خارجی را در کشور پر کرده و برگ زرینی را در اوج تحریم ها به ثبت رسانیم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۲۲:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
زاهدان - فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) گفت: مقام معظم رهبری 300 میلیون یورو از صندوق ذخیره ارزی به پروژه راه آهن چابهار-زاهدان اختصاص دادند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۶:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها عملیات ریل گذاری راه آهن چابهار زاهدان امروز با حضور وزیر راه و شهرسازی و فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) آغاز شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۶:۳۳   + ۱۶ سایت دیگر  
زاهدان - فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) با بیان اینکه عملیات اجرایی راه آهن چابهار زاهدان سرعت می گیرد، گفت: روزانه یک کیلومتر ریل گذاری می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۱:۳۴   + ۱۳ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص)، سد شرفشاه را از جمله زیرساخت های اصلی توسعه شهرستان گیلانغرب، سومار و نفت شهر دانست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۴:۰۲   + ۱۹ سایت دیگر  
فاز نخست خط دوم آبرسانی به کلان شهر شیراز شامل خط انتقال، ایستگاه پمپاژ و تصفیه خانه بزرگ آب شیراز از پروژه های قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) روز پنجشنبه (12 تیرماه) توسط رئیس جمهور افتتاح می شود.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۰۷:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
نماینده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) در رشت گفت: اجرایی شدن پروژه های پنجگانه عقد قرارداد شده با این قرارگاه سازندگی سبب توسعه و پیشرفت شهر رشت می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۰۲:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان عضو شورای شهر اهواز با اشاره به فسخ قرارداد پروژه متروی اهواز با شرکت کیسون؛ در خصوص انتخاب پیمانکار جدید این پروژه، گفت: با قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء در این خصوص صحبت های ضمنی شده است.
دیپلماسی ایرانی   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۵:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
ایرنا- نایب رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به ساخت پالایشگاه خلیج فارس توسط قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء گفت: ساخت این پالایشگاه نشان داد، آمریکا با تحریم بنزین نیز نتوانست به اهداف شوم خود برسد؛ زیرا کشور ما در حال حاضر به یکی از صادرکنندگان بنزین در دنیا تبدیل شده است. ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۵:۰۲    
مرحله چهارم رزمایش کمک مومنانه در شهرستان فردوس با همکاری قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) با اهداء 200 بسته حمایت معیشتی به ارزش 400 میلیون ریال با حضور نماینده این قرارگاه و مسئولین شهرستانی در حسینیه ثارالله ناحیه مقاومت بسیج سپاه فردوس برگزار شد