چهارشنبه ۳۰ مهرساعت ۲۲:۵۷Oct 2020 21

جدیدترین‌های «جندی شاپور»

ایرنا   ۹ ساعت پیش    
دزفول- ایرنا- رئیس دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول گفت: این دانشگاه پس از پیگیری فراوان موفق به اخذ مجوز راه اندازی کانون دانش، صنعت و هماهنگی بازار قند و شکر کشور شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۲:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: نمی شود به تعداد مغازه ها، در مراکز بهداشت نیروی انسانی داشته باشیم تا بر میزان رعایت دستورالعمل ها نظارت کنند اما اگر مردم این کار را انجام دهند، می توانند حتی بر دورافتاده ترین نقاط نظارت کنند.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۳۵    
گروه علمی:مدیرگروه سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: در صورتی که فرد احساس کند برای چند روز متوالی نمی تواند کارهای روزمره را انجام دهد یا بر احساس و شرایط خود کنترل ندارد باید به پزشک، روانپزشک یا روانشناس مراجعه کند ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با اشاره به افزایش بیماران بدحال، گفت: خطر افزایش میزان مرگ و میر وجود دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۷:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرگروه سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: در صورتی که فرد احساس کند برای چند روز متوالی نمی تواند کارهای روزمره را انجام دهد یا بر احساس و شرایط خود کنترل ندارد باید به پزشک، روانپزشک یا روانشناس مراجعه کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۹:۴۰    
ایسنا/خوزستان معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: اکثر جوانان و نوجوانان این واکسن را تزریق کرده اند و به این بیماری مبتلا نمی شوند و بیشتر مبتلایان ...
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز تصریح کرد: تخت های بیمارستانی و تخت های ICU تکمیل شده اند. طبق گفته رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز حدود 70 تا 80 درصد تخت های عادی بیماران مبتلا به کرونا و تقریباً تمام تخت های ICU پر شده اند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با اشاره به شروع پیک دوم کرونا در استان گفت: در پیک جدید کرونا در خوزستان، شاهد تغییر رفتار کرونا و ابتلای خانوادگی بیماران هستیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس گروه سلامت سالمندان و میانسالان معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: برای جلوگیری از استرس ها و مشکلات روحی و روانی باید از انگ زدن به مبتلایان به بیماری پرهیز و تا حد امکان از خواندن یا گوش دادن اخبار ناگوار خودداری شود و باید در کنار این موارد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از پر شدن 75 درصد ظرفیت تخت های ICU در نظر گرفته شده برای بیماران کرونا در خوزستان خبر داد.
سازمان انتقال خون ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۵۵    
جلسه ای با هدف همکاری مشترک اداره کل انتقال خون خوزستان و دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز برگزار و در آن آغاز کمپین اهدای خون و پلاسما کلید خورد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۷:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول با اشاره به مهم ترین فعالیت های این دانشگاه در حوزه آموزشی، پژوهشی، اجرایی و فرهنگی، گفت: دانشگاه باید به سمت دانشگاه های نسل سوم و چهارم حرکت کند و رفتن به این سمت زیرساخت هایی لازم دارد که یکی از آن ها شکوفا کردن استعداد دانشجویان ...
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۱:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا: کارشناس معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: با توجه به اینکه ابتلا به کووید – 19 در افرادی که بیماری زمینه ای دارند یا اخیرا از یک بیماری جدی بهبود یافته اند، می تواند شدت بیشتری داشته باشد، در مواردی که یکی یا هر دو نفر از زوجین، چنین شرایطی داشته باشند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: واژگونی یک دستگاه خودروی وانت مزدا در محور اهواز - آبادان در روز یکشنبه پنج مصدوم بر جا گذاشت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۹:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در واکنش به جان باختن یک کودک اهوازی براثر مواجه شدن با چالش موسوم به مومو گفت: محدودیت های دوران کرونا کودکان را در معرض افسردگی قرار می دهد بنابراین والدین باید از کودکان در برابر اطلاعات بیش از حد منفی فضای مجازی محافظت کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۸:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با همکاری کمیته امداد امام خمینی ره از مادران باردار نیازمند خوزستان حمایت می کند .
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۳:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: مصونیت از کرونا نیاز به تغییر سبک زندگی دارد و شیوع این ویروس با الگوی ابتلای خانوادگی در حال افزایش است.
لحظه آخر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۷:۱۵    
کتابخانه ایران مال یکی از زیباترین و محبوب ترین بخش های موجود در این مرکز تجاری می باشد که مورد توجه و استقبال مراجعین و گردشگران واقع شده است، به همین جهت نیز تصمیم گرفتیم در این بخش از سایت لحظه آخر اطلاعاتی کلی در رابطه با کتابخانه جندی شاپور یا همان کتابخانه ایران مال را در اختیاراتان قرار ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۵:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مشکلات جامعه پرستاری و خانه پرستار خوزستان با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز و نماینده مردم این شهر در مجلس شورای اسلامی بررسی شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۵:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیر سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با اشاره به تبعات بروز ناگهانی بیماری های عفونی بر سلامت روان؛ تشدید افسردگی، ایجاد بدبینی و اعتیاد را از آثار بیماری های عفونی برشمرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با اشاره به افزایش شدت بیماری زایی ویروس کرونا گفت: درصد افرادی که به وضعیت بحرانی می رسند افزایش پیدا کرده و میزان کشندگی و مرگ و میر نیز بیشتر شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۸:۳۲    
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: بیماری سل نه فقط هنوز یک مشکل بهداشتی در کشور های در حال توسعه است بلکه در تاپ لیست کشور های توسعه یافته نیز وجود دارد.
استانداری خوزستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۰:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
مشاور استاندار وسرپرست اداره کل امور بانوان و خانواده استانداری گفت: به مناسبت پیش رو بودن هفته سلامت زنان با اجرای معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز وبینارآموزشی در روز چهارشنبه 23مهرماه از ساعت 10 الی 12 تحت عناوین( تغذیه در دوران کرونا ...
تابناک خوزستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۸:۵۰    
در سال های اخیر با وجود فراهم بودن بسترهای لازم عدم حضور مُستمر رئیس دانشگاه در محل کار و پروازی بودن وی سبب شد این دانشگاه نتواند به آن شکلی که مدنظر بود موثر واقع شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۲۱   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: دستگاه ونتیلاتور با اعتبار 22 میلیارد تومان با کمک وزارت نفت به بیمارستان های مناطق نفتخیز اهدا شد.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۸:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: حدود 70 درصد از تخت های بخش مراقبت ویژه بیمارستان های استان اشغال شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۸:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: حدود 70 درصد از تخت های بخش مراقبت ویژه بیمارستان های استان اشغال شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۰:۰۶    
نیسی گمراوی گفت: نحوه رعایت شیوه نامه های بهداشتی در مدارس با همکاری دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز رصد می شود.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۸:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
در شهریور ماه 99 بر اساس پروتکل ابلاغی معاونت درمان دانشگاه جندی شاپور اهواز، بیماران مبتلا به کووید-19 به بیمارستان معین (بیمارستان رازی ) اعزام می شدند، اما به دلیل افزایش تعداد مراجعین تنفسی در مهر ماه، پذیرش بیماران مشکوک و مبتلا به کرونا در بیمارستان بزرگ نفت اهواز نیز آغاز شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۴:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: رعایت دستورالعمل های بهداشتی به کمتر از 50 درصد رسیده است و طبیعی است که در صورت فراموشی رعایت موازین بهداشتی، بیماری بیشتر شود و هیچ راه فراری از این مساله نداریم؛ اگر می خواهیم بیماری کنترل شود باید مردم و مسئولان رعایت کنند.
دانشگاه های علوم پزشکی اردبیل، ارومیه، اصفهان، بابل، بندرعباس، تبریز، جندی شاپور اهواز، زاهدان، زنجان، شهید بهشتی، کرمان، کرمانشاه، گلستان، گیلان، مازندران، مشهد، همدان و یزد دارای پردیس خودگردان هستند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۸:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان کنفرانس ملی مهندسی شیمی و نانوفناوری دی ماه امسال در دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول برگزار می شود.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۲۰:۳۰   + ۳۸ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با بیان اینکه 11 شهر خوزستان در وضعیت قرمز و خیلی پرخطر کرونا قرار دارند، گفت: سن فوتی های ناشی از ابتلا به این بیماری کاهش یافته است.
خبر روز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۲۰:۰۳    
تعدادی از پرسنل وکادر درمانی شرکت آوا سلامت به دلیل کاهش حق و حقوقشان درب دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور تجمع کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۵:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش گروه عکس خبرگزاری صدا و سیما مرکز اهواز: رئیس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: این حادثه صبح امروز در بازارچه عامری - خیابان علوی 2 رخ داد. ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۲:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
طبق آخرین آمار ستاد هدایت عملیات بحران دانشگاه جندی شاپور اهواز تاکنون شمار مصدومان انفجار گاز شهری بازار عامری از 6 نفر به 9 نفر رسیده است که هشت نفر آن ها برای درمان به بیمارستان و یک نفر بصورن سرپایی درمان شد. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۲:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
عدم پرداخت حقوق هفت ماهه ی نیروهای پایگاه میراث فرهنگی جندی شاپور و ایوان کرخه در خوزستان دارد به مرز پرداختی های معوقه ی سال گذشته می رسد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۱:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا- مرکز فوریتهای پزشکی دانشگاه جندی شاپور اهواز اعلام کرد تعداد فوتیهای ناشی از انفجار گاز در منطقه عامری این شهر به 4 نفر رسید.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۲۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان ، با حضور اقشار مختلف مردم، خانواده شهدا، ایثارگران و جامعه پزشکی و سلامت پیکر پاک و مطهر شهید عبدالله عسکری نخستین شهید مدافع سلامت دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز فردا تشییع می شود. ...
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۲۱:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا: رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: بسیاری از خانواده ها به صورت جمعی به مراکز درمانی مراجعه می کنند و مشخص است که این آلودگی در خانواده ها اتفاق می افتد؛ در برخی از خانواده ها چند نفر از اقوام نزدیک به کرونا مبتلا می شوند که نشان از حضور در دورهمی های خانوادگی دارد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۸:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: حدود 850 بیمار مبتلا به ویروس کرونا در بیمارستان های استان بستری هستند که از این تعداد 230 بیمار در بخش مراقبت های ویژه و مابقی در بخش های عادی در حال مداوا هستند.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۵:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
اهواز (پانا) - دکتر عبدالله عسکری اولین شهید مدافع سلامت دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز اعلام شد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اهواز ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۴:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
زلقی از اجرای عملیات ساندهی، حفاظت و مرمت این محوطه تاریخی خبر داد و گفت: این پروژه از اوایل مهرماه جاری با اعتباری به مبلغ سه میلیارد ریال از محل اعتبارات عمرانی ملی آغاز به کار کرده است و تا اواخر آبان ماه آینده ادامه دارد.
خوزپرس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۰۸   + ۲۴ سایت دیگر  
به گزارش خوزپرس از اهواز ، دکتر عبدالله عسکری پزشک بیمارستان رازی اهواز که اولین بیمارستان بستری بیماران کرونا در استان به شمار می رود، در راه مبارزه با این بیماری به شهادت رسید. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
اولین پزشک کادر درمانی بیمارستان رازی اهواز از زیرمجموعه های دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز، صبح امروز در راه مقابله با کرونا به شهادت رسید.
اهواز/ معاون سلامت و امور بیمه های مرکز خدمات حوزه های علمیه استان خوزستان و معاون بهداشتی دانشگاه جندی شاپور اهواز به منظور افزایش همکاری دو مجموعه دیدار و گفتگو کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۹:۴۹    
ایسنا/خوزستان مدیر پژوهشی و فناوری دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول گفت: از سال گذشته تولید مقالات دانشگاه افزایش یافته و از حدود 0.85 به 1.3 ارتقا پیدا کرده است.
کاوش خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۳:۰۷    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: امروز در پیک دوم کرونا بیشترین بیمار را در بیمارستان های استان بستری کردیم.
کاوش خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۰:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز نسبت به خطر تشدید اپیدمی هشدار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۹:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان رامشیر منصوب شد.