یکشنبه ۱۰ اسفندساعت ۰۱:۱۲Feb 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جندی شاپور»

رکنا   ۳ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
رکنا: رییس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: آمار فوت های ناشی از شیوع ویروس کرونا در خوزستان، در هفته گذشته نسبت به هفته پیش از آن 100 درصد افزایش یافت.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: هم اکنون یک هزار و 200 بیمار مبتلا به ویروس کرونا در بیمارستان های خوزستان بستری هستند.
ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با تاکید بر لزوم ادامه اعمال محدودیت ها، گفت: حلقه محدودیت ها در خوزستان باید تنگ تر شود و مردم بیشتر رعایت کنند تا عدد انتقال بیماری از هر فرد، به کمتر از یک برسد.
تدبیر و امید   ۹ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با بیان اینکه بیمارستان ها برای بستری بیماران در بخش های ویژه، تحت فشار هستند، از اشغال صددرصدی ظرفیت تخت های ICU در بیمارستان های اهواز خبر داد.
تابا خبر   ۱۰ ساعت پیش    
به گزارش خبرنگار تابا از بهبهان؛ آیین افتتاحیه پایگاه هوایی اورژانس بهبهان با حضور رئیس دانشگاه جندی شاپور و مسئولین محلی برگزار شد. در این مراسم، دکتر ابول نژادیان رئیس دانشگاه جندی شاپور اهواز گفت: بهبهان یکی از مناطق چهارگانه خوزستان است که بعد از اهواز، اورژانس هوایی آن فعال گردیده است ...
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
در کنگره بین المللی جندی شاپور که در روزهای 19 و 20 اسفندماه جاری با حضور وزیر علوم برگزار می شود، نقش دانشگاه باستانی جندی شاپور در ترویج و اشتراک گذاری علمی بررسی می شود.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
دو تن از کادرهای درمان خوزستان به دلیل ابتلا به بیماری کرونا جان باختند. به گزارش عصر جنوب؛ فاطمه نجمه سادات “ماما بیمارستان امیرالمومنین اهواز” و حمیرا احمدی “بهورز شبکه بهداشت شهرستان باغملک” به علت ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست دادند. ...
اول فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده عملیات مقابله با کرونا در حوزه بهداشت و درمان استان خوزستان در پیامی درگذشت دو تن از مدافعان سلامت خوزستانی را تسلیت گفت. به گزارش اول فارس به نقل از دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز، در پیام دکتر فرهاد ابول نژادیان آمده است: “انا لله و انا الیه راجعون ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با بیان اینکه بیمارستان ها برای بستری بیماران در بخش های ویژه، تحت فشار هستند، از اشغال صددرصدی ظرفیت تخت های ICU در بیمارستان های اهواز خبر داد.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: یک ماما در اهواز بر اثر کرونای انگلیسی جان باخت. به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایلنا، فرهاد سلطانی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز عنوان کرد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول از برگزاری سومین دوره کنگره بین المللی جندی شاپور در روزهای 19 و 20 اسفندماه به صورت مجازی خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۱:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با بیان اینکه همچنان روند بیماری در خوزستان افزایشی است، گفت: اعمال محدودیت ها در هفته پیش رو، به تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا وابسته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۲۲:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: آمار مراجعین کرونایی از ظرفیت تعداد پرستاران حاضر در بیمارستان ها بیشتر است و مراکز درمانی نمی توانند این حجم بیمار را پاسخگو باشند.
ورزش خوزستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۹:۱۸    
خوزستان اسپورت- آغاز دور برگشت از مرحله گروهی لیگ برتر فوتبال جوانان کشور با یک امتیاز برای نمایندگان استان همراه شد. به گزارش خوزستان اسپورت، دور برگشت از مرحله گروهی مسابقات لیگ برتر فوتبال جوانان ایران آغاز شد که با یک تساوی و یک باخت برای دو تیم خوزستانی در گروه الف این بازی ها همراه شد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۳:۳۶    
مهلت حذف و اضافه دروس نیمسال دوم تحصیلی 1400-1399 دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز تا نهم اسفندماه تمدید شد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۱:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه حوادث: در دو حادثه جداگانه در شهرستان باوی و رامهرمز 10 بر اثر استنشاق گاز مصدوم شدند. ایلنا، مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۲:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با بیان اینکه موارد ابتلا به ویروس کرونا در استان خوزستان، 74درصد نسبت به هفته گذشته افزایش داشته است، گفت: موارد بستری نیز حدود 90درصد و موارد مرگ نیز حدود 45درصد در مقایسه با هفته قبل افزایش داشته اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۵:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: اقدامات سختگیرانه درخصوص منع تردد افراد مشکوک به کرونا در مرزهای استان باید با جدیت دنبال شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۴:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز و معاون امنیتی انتظامی استانداری خوزستان از نقاط صفر مرزی شلمچه و چذابه بازدید کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۳:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
تعدادی قایق موتوری به ناوگان اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز برای امداد رسانی در حوادث غیرمترقبه مانند سیل اضافه شد .
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۳:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با اشاره به نیاز نیروهای بهداشتی خوزستان برای پشتیبانی در بیماریابی گفت: در خوزستان ارگان ها و سازمان های ثروتمند زیادی مانند نفت و فولاد و پتروشیمی وجود دارد که می توانیم از کمک آن ها بهره مند شویم ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۳:۵۵   + ۱۸ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: آمار مراجعه کنندگان به بیمارستان های خوزستان کاهش پیدا نکرده و همچنان بالا است و این مساله می تواند بر خستگی و فرسودگی پرستاران اثر منفی بگذارد و کیفیت خدمات را تحت تاثیر قرار دهد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور گفت: برای ششمین روز متوالی تعداد مبتلایان در مراکز سرپایی روند ثابتی داشته است که امیدواریم با رعایت حداکثری دستورالعمل ها، روند ابتلای بیماران نزولی شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از کمبود نیروی پرستار در تمامی بیمارستان های اهواز با اوج گیری شرایط شیوع کرونا در خوزستان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۱:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با بیان اینکه آمار مراجعه کنندگان به بیمارستان ها و مراکز بهداشتی کاهشی نشده است، گفت: ستاد استانی مدیریت کرونا دلایل خود را به ستاد ملی به منظور اعمال قرنطینه در استان خوزستان ارسال کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۸:۳۳   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: قریب به 10 هزار تست تشخیص بیماری کرونا از مراجعین به مراکز بهداشتی، درمانی و آزمایشگاه های سیار انجام شد.
شفا آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
با برنامه ریزی هایی که در این یک سال انجام شده است از قبیل منع ورود و خروج خودروها و همچنین منع تردد در داخل خود شهرها، انجام قرنطینه کاملا میسر است و دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور هم این درخواست را داشته است
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۲۷    
خلیج فارس: دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز به منظور انجام تست از بیمارانی که معرفی نامه از پزشک متخصص و عمومی داشته باشند، آزمایشگاه های سیار تست سریع کرونا را در دو نقطه شهر اهواز مستقر کرد و از ساعت 5 عصر تا پیش از زمان اعمال محدودیت کرونایی به مردم ارایه خدمت می کنند
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۸:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با بیان اینکه پیشنهادهایی در خصوص شهرهای قرمز به ستاد ملی مقابله با کرونا ارائه شده تا محدودیت های بیشتر و هدفمندتری در شهرهای قرمز خوزستان لحاظ شود، گفت: این محدودیت های جدید پیشنهادشده ...
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۶:۰۵    
خلیج فارس:دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز به منظور انجام تست از بیمارانی که معرفی نامه از پزشک متخصص و عمومی داشته باشند، آزمایشگاه های سیار تست سریع کرونا را در دو نقطه شهر اهواز مستقر کرد .
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۱:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در خصوص احتمال قرنطینه کامل خوزستان گفت: محدودیت هایی سخت تر از شرایط قرمز در استان خوزستان اعمال شده است و اگر این محدودیت ها به نتیجه نرسد، ممکن است ستاد ملی مقابله با کرونا تصمیمات دیگری لحاظ کند.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۹:۱۱   + ۲۰ سایت دیگر  
ایسنا: مشاور رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز با رد اخبار منتشرشده در خصوص تصمیم گیری جدید برای وضعیت خوزستان، از ارائه مجدد پیشنهاد قرنطینه استان خوزستان به ستاد ملی مقابله با کرونا خبر داد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با اشاره به افزایش چشمگیر تعداد مبتلایان در خوزستان، گفت: افزایش آمار بیماران بستری، بار سنگینی به مراکز بهداشتی و درمانی وارد کرده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با بیان اینکه تنها راه کنترل شرایط خوزستان، لاک داون و تعطیلی همه جانبه و گسترده و هدفمند است، گفت: ما می گوییم تردد نباشد که الزام آن، تعطیلی ادارات است اما اکنون ادارات در حال فعالیت هستند و برخی با تمام ظرفیت در حال کار هستند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
تقویم آموزشی نیمسال دوم تحصیلی 1400-1399 دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز اعلام شد و مطابق آن، دانشجویان از دوم تا سوم اسفندماه فرصت حذف و اضافه دروس دارند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۷:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: از نظر ما تب، سرماخوردگی، بدن درد، گلو درد و سر درد شدید ابتلا به کووید19 است مگر پس از آزمایش نتیجه خلاف آن را نشان بدهد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۶:۴۱   + ۳۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز به منظور انجام تست از بیمارانی که معرفی نامه از پزشک متخصص و عمومی داشته باشند، آزمایشگاه های سیار تست سریع کرونا را در دو نقطه شهر اهواز مستقر کرد.
55آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۲۶    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با بیان اینکه اکنون سوش غالب جامعه، سوش انگلیسی است، گفت: با وجود اینکه 40 روز از این پیک می گذرد، تعداد مبتلایان 6 تا 14 ساله در این پیک، بیش از دو برابر شده و موارد ابتلای 15 تا 29 ساله ها نیز 17 درصد نسبت به پیک اول بیشتر شده است.
نامه نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) : به گزارش نامه نیوز، رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفته است که مقامات استان خوزستان با درخواست این دانشگاه برای قرنطینه دو هفته ای این استان مخالفت کرده اند. ...
سلامت نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۲۲   + ۱۸ سایت دیگر  
سلامت نیوز : مشاور معاون بهداشت وزارت بهداشت در نامه ای خطاب به سعید نمکی، خواستار لاک داون (قرنطینه) دو هفته ای خوزستان شد. به گزارش سلامت نیوز به نقل از دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز، دکتر محمداسماعیل مطلق مشاور معاون بهداشت وزارت در کاهش خطر بلایا ...
صراط نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۲۹    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: در 10 روز گذشته گزارشاتی به دست ما رسیده است که آن طرف مرز ها تست منفی کرونا به صورت کاغذ، خرید و فروش می شد.
کاوش خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۸:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
مجتمع تجاری کارون در خیابان سلمان فارسی اهواز امروز توسط کارشناسان مرکز بهداشت دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز پلمب شد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۶:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مشاور رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از عدم موافقت با درخواست این دانشگاه برای قرنطینه دو هفته ای استان خوزستان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۶:۰۹   + ۴۹ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: درخواست تعطیلی و در قرنطینه قرار گرفتن استان خوزستان به مدت 2 هفته مورد موافقت قرار نگرفت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۳:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با اشاره به گسترش شیوع ویروس جهش یافته کرونا گفت: در این ویروس جدید، دوره کمون بیماری کوتاه شده است یعنی در مدت کوتاهی، بروز آن دو برابر شده است.
کاوش خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۲:۴۱    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: عراقی ها صداقت را زیر پا گذاشتند و به دروغ برگه های تست منفی برای عبور از مرز ارائه کردند و باعث گسترش ویروس انگلیسی در خوزستان شدند.
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۱:۵۱    
معاون دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور در گفت وگو با سپید: خوزستان در حال حاضر وضعیت مناسبی از نظر شیوع کرونا ندارد یاسر مختاری تقریبا دو هفته ای است که خوزستان از نظر شیوع کرونا ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۱:۳۱   + ۳۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با بیان اینکه اکنون سوش غالب جامعه، سوش انگلیسی است، گفت: با وجود اینکه 40 روز از این پیک می گذرد، تعداد مبتلایان 6 تا 14 ساله در این پیک، بیش از دو برابر شده و موارد ابتلای 15 تا 29 ساله ها نیز 17 درصد نسبت به پیک اول بیشتر شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۰:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مشاور رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از عدم موافقت با درخواست این دانشگاه برای قرنطینه دو هفته ای استان خوزستان خبر داد.
برترین ها / آبادان نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۲۰:۰۳   + ۲۲ سایت دیگر  
ایرنا: رییس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از فوت 2 کودک خوزستانی بر اثر ابتلا به کرونای جهش یافته انگلیسی خبر داد. دکتر فرهاد ابول نژادیان روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: کودکی یک ساله و یک کودک 9 ساله در استان خوزستان به دلیل ابتلا به کرونای انگلیسی جانشان را از دست دادند. ...