دوشنبه ۳۰ فروردینساعت ۲۳:۲۱Apr 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شب عاشورا»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ - ۱۳:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
امروز تولد حجت است؛ همان مدافع حرمی که در سوریه هم دلش برای هیأتی که خودش راه انداخته بود، می تپید. مدام تماس می گرفت که مبادا هیأت خلوت باشد. شب تاسوعا آخرین تماس را گرفت و شب عاشورا مثل حضرت عباس (ع) با دو دست بریده پرواز کرد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ استاد سطوح عالی حوزه گفت: هیچ مصیبت و گرفتاری همانند مصیبت عاشورا نداریم اما حضرت زینب سلام الله علیها در شب عاشورا و شام غریبان با وجود ظلم های که به ایشان شده بود ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۲۸    
امام جمعه بردسیر گفت: هیچ مصیبتی حضرت زینب را از عبادت باز نداشت و حتی در حساس ترین شب زندگی یعنی شب عاشورا و شب شام غریبان هم شب زنده داری اش را ترک نکرد و این برای ما درس است که در فراز و نشیب های زندگی از عبادت و بندگی خدا غافل نشویم.
شریان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۸:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
یکی از حرکت های انقلابی در سال 57، ایراد خطبه شب عاشورا و سخنرانی تاریخی آیت الله خامنه ای در حرم مطهر رضوی بود.
انتخاب   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۷:۲۵    
امروز روس ها بنای گیر و دار و غارت بعضی خانه ها و خرابی جا ها را که سنگر بوده و یا مظنون بودند گذاشتند... تمامی پشت بام های اطراف قونسول خانه از سالدات [سرباز روسی]و کوچه های ارمنستان [محله ای در تبریز]از سواره قزاق مملو شده ...
پایگاه خبری نما   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۰:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش نما، در سال هایی که داعش در سوریه حضور پررنگی داشت و تا اطراف حرم حضرت زینب (س) هم نفوذ کرده بود، باز یا بسته بودن درهای حرم در زمان های مختلف مورد بحث متولیان حرم بود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۳۷   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون اماکن متبرکه حرم مطهر رضوی، گفت:: به دلیل شیوع بیماری کرونا این مراسم همانند مراسم خطبه خوانی شب عاشورا به صورت محدود با حضور 80 نفر از خدمه و خدام در صحن انقلاب حرم مطهر بعد از نماز مغرب و عشا برگزار خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۲:۲۷    
تهران- ایرنا- در دهم مهر 1359 خورشیدی در جلسه مجلس شورای اسلامی آخرین رویدادهای جبهه های جنگ ایران و عراق به مجلس گزارش شد، در یکی از این گزارش ها آمده بود روحیه سربازان و مردم موقعی که آنها را برای ماموریت های جنگی انتخاب می کنند درست مانند روحیه اصحاب امام حسین(ع) در شب عاشورا بود و آنها برای ...
ابنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۰:۲۶    
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا با حضور دهها تن از شیعیان و سوگواران حسینی، مراسم عزاداری شب عاشورا در حسینیه "الحوراء زینب" در شهر مونترآل کانادا برگزار شد.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۰۹:۰۱    
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا با حضور صدها تن از عزاداران حسینی، مراسم سوگواری شب عاشورا در مسجد المسالة شهر قطیف برگزار شد. گفتنی است قَطیف نام منطقه ای در شرق شبه جزیره عربستان در حاشیه خلیج فارس که دارای پیشینه کهن اسلامی و شیعی است و در طول تاریخ، شیعیان بخش عمده ساکنان آن را تشکیل داده اند.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا با حضور دهها تن از عزاداران حسینی، مراسم عزاداری شب عاشورا در مرکز اسلامی امیرالمومنین(ع) در اوستفولد از شهرهای نروژ برگزار شد.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۵:۲۷    
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا دسته عزاداری در شب عاشورای حسینی توسط جمعی از پیروان مکتب اهل بیت(ع) در منطقه "السنابس" در کشور بحرین برپا شد.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۵:۲۷    
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا مراسم عزاداری شب عاشورای حسینی با حضور جمعی از پیروان مکتب اهل بیت(ع) در حسینیه مرحوم حاج جاسم منصوری در شهر بصره در جنوب عراق برگزار شد.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۵:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا با حضور تعداد زیادی از عزاداران حسینی، مراسم سوگواری شب عاشورا در فضای باز و با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله اجتماعی در حسینیه امام حسین(ع) در محله القلعه شهر قطیف عربستان برگزار شد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
ویدئویی از مرثیه خوانی 5 سال پیش محمود کریمی در فضای مجازی منتشر شده است. محمود کریمی شب عاشورا سال 1394 در حضور رهبر انقلاب شعری زیبا خوانده بود که امروزه در توئیتر و اینستاگرام دست به دست می شود ...
ابنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۰۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا مراسم عزاداری شب عاشورای حسینی در موسسه المهدی(عج) در شهر "مانهایم" در کشور آلمان برگزار شد.
تبیان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۰۱:۳۶    
حضرت قاسم بن الحسن با این که از شب عاشورا از شهادتش مطلع بود ولی بدون هیچ ترسی از عمو اجازه میدان رفتن را گرفته تا مدافع دین و امام خود باشد.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۰۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا مراسم عزاداری شب عاشورای حسینی با حضور جمعی از پیروان مکتب اهل بیت(ع) در هیأت حضرت علی اکبر(ع) در شهر لندن پایتخت انگلیس برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۹:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل انتقال خون بوشهربا بیان اینکه ذخایرخون در این استان کاهش یافته و نیاز مبرم به گروه های خونی است گفت: در شب عاشورای حسینی 160 واحد خون به پایگاه های انتقال خون بوشهر اهداء شد که نیاز بیشتر به واحدهای خونی است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
امشب در شب عاشورای حسینی، حسینیان اردبیلی همزمان با سراسر کشور ندای جاودان "لبیک یا حسین" سر می دهند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مراسم عزاداری شب عاشورا با رعایت پروتکل های بهداشت توسط عزاداران حسینی در خرم آباد برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۹:۱۸    
مراسم شب عاشورا در مسجد حضرت ابوالفضل العباس شهرستان خاش برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۹:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
مراسم شب عاشورا در شهرستان سراوان با رعایت دستورالعمل های بهداشتی برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۹:۱۸    
مراسم سوگواری شب عاشورا ،با رعایت اصول بهداشتی و حضور آحاد مردم بویژه جوانان و نوجوانان به همت هیأت رزمندگان اسلام استان و پایگاه بسیج و مجموعه فرهنگی تپه نورالشهداء شهرکرد برگزارشد. این مراسم هرشب از صدا و سیمای استان پخش می شود.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۹:۱۸    
مردم دیار علویان همزمان با سراسر مردم ولایت مدار و حسینی ایران، در شب عاشورا با فریاد حماسی و نجات بخش لبیک یا حسین (علیه السلام) به ندای هل من ناصر ینصرنی امام حسین (علیه السلام)،وفاداری شان را در یاری رساندن به امام زمان خویش نشان دادند.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۱:۱۱    
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا با حضور دهها تن از شیعیان، مراسم عزاداری شب عاشورا در حسینیه "مظلوم کربلا" در شهر کارپی ایتالیا برگزار شد.
روزنامه سراج   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
سراج: بیشتر روایات و نقل های معتبر، بیماری حضرت زین العابدین(ع) را تنها در همان شب و روز عاشورا عنوان می کنند که ممکن است اثر آن تا چند روز بعد از آن نیز باقی بود. ...
گلستان 24   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۳:۳۸    
به گزارش گلستان 24؛ دکتر بیارجمندی یکی از فعالین رسانه ای استان در صفحه توییتر خود نوشت: تو خود حدیث مفصل بخوان از دانشگاهی که رئیسش سخنان یکی از چهره های جریان تحریف را برای اعضای صفحه اش در شب عاشورا نسخه می کند !
ابنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا مراسم عزاداری سید و سرور شهیدان امام حسین(ع) شب عاشورا با شرکت پرشور دوستداران انقلابی اهل بیت عصمت و طهارت و با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین سیدسلیمان حسینی در مسجد روح الله شهر "ناخان سیتامارات" تایلند برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
دادستان شهرقدس از بازجویی تخصصی پلیس از عوامل زیرگرفتن عزاداران در شب عاشورای حسینی در شهرقدس خبر داد .
ابنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۰:۴۵    
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا با حضور تعداد زیادی از عزاداران حسینی در کشور ساحل عاج، مراسم سوگواری شب عاشورا در سالن امام علی بن ابی طالب(ع) در مرکز الغدیر در شهر ابیجان برگزار گردید.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۰:۰۲    
گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز تابناک با تو را با کلیک بر تیتر آن بخوانید. کشف جالب درباره علاقه فراعنه به میمون ها صحبت کردن شگفت انگیز خفاش ها با بچه هایشان! پوشش متفاوت بهاره رهنما در یک فیلم +عکس مجری زن مشهور تلویزیون با پروتکل بهداشتی در شب عاشورا +عکس ...
نوای آبیدر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۰۸:۱۹    
مراسم عزاداری شب عاشورا شامگاه شنبه 8 شهریور 99 درجوار امام زاده بی بی هاجره خاتون خواهر گرامی امام رضا(ع) با سخنرانی ماموستا معروف خالدی از علمای اهل سنت و با رعایت پروتکل های بهداشتی توسط اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کردستان برگزار شد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۹:۳۰   + ۲۷ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: مجید کاویانی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قدس ظهر امروز با حضور در صحنه حادثه تصادف خودرو پژو با عزاداران در شب عاشورا ضمن تشریح حادثه در گفت وگو با خبرنگار فارس در شهرقدس، اظهار کرد: متهمان به واسطه استفاده از مشروبات الکلی و در حالت مستی دست به این اقدام زدند. ...
ابنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۴:۳۰    
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا با حضور دهها تن از سوگواران حسینی، مراسم عزاداری شب عاشورا در مرکز زینبیه در شهر "بریزبن" استرالیا برگزار شد. گفتنی است "بریزبِن" (به انگلیسی: Brisbane) پرجمعیت ترین شهر در ایالت کوئینزلند استرالیا و سومین شهر پر جمعیت در استرالیا می باشد.
تبیان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
حضرت عباس هنگام شهادت 35 سال داشتند، در شب عاشورا امام حسین(ع) خطاب به اصحابشان فرمودند: من یارانی بهتر از یاران خود ندیده ام و اهل بیت و خاندانی باوفاتر و صدیق تر از اهل بیت خود سراغ ندارم
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۳۹۹/۰۶/۰۹ - ۲۰:۴۹   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران با اشاره به حادثه زیرگرفتن عزاداران حسینی در شهرقدس توسط راننده مست یک دستگاه خودرو سواری، گفت: فرد مذکور پس از تعقیب و گریز توسط عوامل انتظامی دستگیر و مصدومان حادثه به مراکز درمانی منتقل شدند.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۲:۰۰    
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) با حضور صدها تن از سوگواران حسینی، مراسم عزاداری شب عاشورا در موکب عابس الشاکری در شهر کلن آلمان برگزار شد. سخنرانی، روضه خوانی، سینه زنی و شبیه خوانی از برنامه های از برنامه های عزاداری شیعیان در کلن آلمان بود.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا با حضور تعداد زیادی از شیعیان و عزاداران حسینی، مراسم سوگواری شب عاشورا در مرکز الزهرا(س) در نورنبرگ آلمان برگزار شد.
هشدار نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش هشدارنیوز ؛ سید حسن نصرالله در سخنرانی شب عاشورا از پیشنهاد آمریکایی ها به حزب الله خبر داد. این بخش از صحبت های دبیرکل حزب الله لبنان را می توانید در ادامه مشاهده کنید. دانلود پیشنهاد آمریکایی ها به سید حسن نصرالله
ابنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا با حضور عزاداران حسینی، مراسم سوگواری سالار شهیدان و یاران و اصحاب باوفای ایشان در شب عاشورا، در مرکز اهل بیت(ع) در شهر هلسینکی فنلاند برگزار شد.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۰۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا با حضور تعداد زیادی از شیعیان و عزاداران اباعبدالله(ع)، مراسم عزاداری شب عاشورا در حسینیه الزهرا(س) در شهر وایله برگزار شد. گفتنی است وایله شهری در جنوب شرق شبه جزیره یوت لاند در دانمارک است.
روز پلاس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۰۸:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
راحله امینیان عکسی از در حال عزاداری در شب عاشورا از خود منتشر کرد.
برترین ها / سیمرغ   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۸:۴۹   + ۱۸ سایت دیگر  
ایرنا: معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران گفت: راننده مستی که شب عاشورا، 6 تن از عزاداران حسینی(ع) شهر قدس را مصدوم کرده بود، دستگیر شد. ...
یزد آوا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۰۸:۰۴    
مراسم عزاداری شب عاشورا در محل حوزه علمیه مدینه العلم الکاظمیه با حضور عاشقان حضرت سیدالشهدا(ع) با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار شد.
برترین ها / ابنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۹:۰۲   + ۲۵ سایت دیگر  
ایرنا: صدها نفر از مردم عراق در اعتراض به اقدام موهن شبکه تلویزیونی دجله در شب عاشورا، عصر دوشنبه به دفتر این شبکه در بغداد حمله کردند. معترضان خشمگین تجهیزات و وسایل این شبکه تلویزیونی را شکستند و ساختمان آن را آتش زدند. ...