یکشنبه ۲۸ دیساعت ۱۶:۵۷Jan 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدافعان حرم»

هنر صدا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۰:۵۳    
برنامه “عطر یاس ” میزبان خانواده شهید مدافع حرم اسماعیل سیرت نیا شد . به گزارش هنرصدا به نقل از روابط عمومی رادیو صبا ، برنامه مستند- گزارشی “عطر یاس ” یکی از ویژه برنامه های ایام فاطمیه است . در برنامه “عطر یاس ” با مادران و همسران شهدای دفاع مقدس و مدافعان حرم گفتگو می شود . ...
بسیج   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۲۲:۵۳    
به مناسبت ششمین سالروز آزادسازی شهرهای نبل و الزهرا سوریه، اولین گردهمایی بزرگ مدافعان حرم خراسان شمالی برگزار شد.
سراج24   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۵:۰۷    
شهید مدافع حرم مجید قربانخانی که در محله او را مجید بربری صدا می زدند به واسطه شهادت در سوریه و تحولی که در او رخ داد حر مدافعان حرم نام گرفت.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۲۰:۴۳    
اقتصاد ایران: کرج - آیین وداع، تشییع و خاکسپاری سردار شهید غلامحسن دهقان آزاد از یادگاران دفاع مقدس و مدافعان حرم اهل بیت (ع) روز سه شنبه با حضور همرزمان و خانواده شهدا در کرج برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۹:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
کرج - آیین وداع، تشییع و خاکسپاری سردار شهید غلامحسن دهقان آزاد از یادگاران دفاع مقدس و مدافعان حرم اهل بیت (ع) روز سه شنبه با حضور همرزمان و خانواده شهدا در کرج برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - آیین وداع، تشییع و خاکسپاری سردار شهید غلامحسن دهقان آزاد از یادگاران دفاع مقدس و مدافعان حرم اهل بیت (ع) روز سه شنبه با حضور همرزمان و خانواده شهدا در کرج برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۴:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - آیین وداع، تشییع و خاکسپاری سردار شهید غلامحسن دهقان آزاد از یادگاران دفاع مقدس و مدافعان حرم اهل بیت (ع) روز سه شنبه با حضور همرزمان و خانواده شهدا در کرج برگزار شد و در خانه ابدی خود آرام گرفت.
دانا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۹:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
حسن افشار گفت: با نگاه به وصیت نامه سردار حاج قاسم سلیمانی، شهدای دفاع مقدس و مدافعان حرم همگی تاکید بر اطاعت از رهبری دارند تا انقلاب را حفظ کنیم.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۲:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار حماسه و جهاد دفاع پرس ، همسر شهید خبرنگار مدافع حرم محسن خزائی به مناسبت ایام سالگرد شهادت سردار سلیمانی در تشکر از جوانانی که فرهنگ و سیره شهدا را ترویج می دهند، نوشت: ...
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۰:۳۷    
مسئول بسیج ورزشکاران سپاه کربلا مازندران گفت: با نگاه به وصیت نامه سردار حاج قاسم سلیمانی، شهدای دفاع مقدس و مدافعان حرم همگی تاکید بر اطاعت از رهبری دارند تا انقلاب را حفظ کنیم.
انتخاب   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۷:۵۰    
سرلشکر صفوی با اشاره به آیه شریفه کتب الله لاغلبن انا و رسلی تصریح کرد: کمترین تأثیر خون شهید سلیمانی، شهید ابومهدی المهندس و شهید فخری زاده و مدافعان حرم اخراج قرای تروریستی امریکا از غرب آسیا و ازادی قدس شریف خواهد بود که به حول قوه الهی و با پیاده سازی مکتب سلیمانی به دست جوانان مجاهد جبهه ...
جام جم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۶:۴۶    
انتشارات روایت فتح آثارش را در در چند دسته بندی متنوع ارائه می کند؛ دسته بندی های موضوعی با عناوینی مانند نیمه پنهان ماه، اینک شوکران، مادران، سرداران، یادگاران، روزگاران، روایت نزدیک، زندگی، بین الملل، هنر مقاومت، مدافعان حرم و برخی دسته بندی های دیگر.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۶:۳۲   + ۵۷ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا مکتب شهید سلیمانی را قدرت نرم افزاری و راهبردی شکست آمریکا و صهیونیسم بین الملل دانست و گفت: در این مکتب از ظرفیت های عظیم ملت های اسلامی در سوریه و عراق و یمن و لبنان استفاده شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۸:۰۷    
بخش دوم گفت وگو با همسر شهید مدافع سلامت محمود قاسم پور در خصوص اقدامات انسان دوستانه و همین طور اعزامش برای مداوای مدافعان حرم در سوریه را در ادامه مشاهده می کنید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۷:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
ویدئویی از سخنان سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در جمع مدافعان حرم در شهر الحاضر سوریه پس از فتح الفتوحی که منجر به آزادی این شهر شده بود و ماجرایی از این آزادسازی بزرگ را در ادامه مشاهده می کنید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۷:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
ویدئویی از سخنان سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در جمع مدافعان حرم در شهر الحاضر سوریه پس از فتح الفتوحی که منجر به آزادی این شهر شده بود و ماجرایی از این آزادسازی بزرگ را در ادامه مشاهده می کنید.
جهان نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۵:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
سردار غلامحسن دهقان آزاد، رزمنده و جانباز هشت سال دفاع مقدس و مدافع حرم و حریم اهل بیت(ع) به دوستان شهیدش پیوست.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۳:۲۱    
چشم ایرانی مستندی به کارگردانی ساسان فلاح پور و راه یافته به فیلم فجر امسال است که در آن بخشی از رشادت مدافعان حرم روایت می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۱:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
کرج - سردار غلامحسین دهقان آزاد از یادگاران دوران دفاع مقدس از استان البرز و از مدافعان حرم پس از سال ها تحمل درد و رنج ناشی از عوارض شیمیایی به همرزمان شهیدش پیوست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۰:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - سردار غلامحسن دهقان آزاد از جانبازان شیمیایی دفاع مقدس و مدافعان حرم اهل بیت (ع) استان البرز پس از سال ها تحمل درد و رنج ناشی از عوارض شیمیایی به همرزمان شهیدش پیوست.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۲:۴۹    
حوزه/ کارگردان مستند کیان ایرانی از پیوند مفاهیم والای مدافعان حرم و مدافعان سلامت در مستند کیان ایرانی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
کاروان قرآنی انقلاب، نخستین محفل قرآنی خود در سومین سال اجرای این طرح را با تجلیل از خانواده های شهدای دفاع مقدس، مدافعان حرم و مدافعان سلامت آغاز کرد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۰۹:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
فیلم سینمایی به وقت شام که در آن بخشی از دلاورمردی های مدافعان حرم روایت شده است، در پاکستان به نمایش درآمد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۰۷:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
امیر خورشیدی فر ماجرای برنامه از آسمان که موجب دیدار رهبر معظم انقلاب اسلامی با مادر سه شهید قمی شد را روایت کرد و گفت: تولید مستند از شهدای مدافع حرم دستور سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی بود.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۱:۳۰    
هم زمان با ایام سوگواری حضرت زهرا( س) وسالگرد شهادت سردار قاسم سلیمانی رزمندگان گردان 112 امام حسین علیه السلام با حضور در سازمان انتقال خون شهرضا اهداء خون نمودند
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۰۰:۱۵    
کاروان قرآنی انقلاب، نخستین محفل قرآنی خود، در سومین سال اجرای این طرح را با تجلیل از خانواده های شهدای دفاع مقدس، مدافعان حرم و مدافعان سلامت آغاز کرد و در آستانه دهه فجر، با برپایی محافل متعدد در اقصی نقاط کشور می کوشد، ندای قرآن را با تمرکز بر راه و یاد شهدای مقاومت، طنین انداز کند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۰۹:۵۱   + ۲۹ سایت دیگر  
محمدباقر قالیباف صبح امروز به گلزار شهدای شهرکرد رفت و با قرائت فاتحه ای به مقام شامخ شهدای هشت سال دفاع مقدس و مدافعان حرم ادای احترام کرد.
تابا خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۰۸:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش تابا ، قدرت اله طمیمیان با بیان اینکه دومین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه رسام (دفاع مقدس و مقاومت) را با رویکرد مدافعان وطن و مدافعان حرم در دو بخش اصلی فیلم (180 ثانیه ای- مستند- داستانی- پویانمایی- نماهنگ) و فیلمنامه برگزار شد ...
ایثار   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۰۸:۳۳    
رئیس بنیاد فراهان گفت: مدافعان حرم نمونه های بارزی از ولایتمداری نسل جوان هستند .
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۸:۱۵    
یار ارتشی سردار سلیمانی در ویژه برنامه 1:20 دقیقه ، از رفاقت 40 ساله اش با حاج قاسم و نقش ارتش در پشتیبانی از مدافعان حرم گفت.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۶:۵۵    
کاروان قرآنی انقلاب برای سومین سال متوالی، طی بازه زمانی 40 روزه تا 22 بهمن ماه، محافلی را همراه با پایش سلامت خانواده مدافعان حرم و دیدار با این خانوده ها اجرا می کند.
کتاب حاج قاسم سلیمانی و مدافعان حرم به همت وابستگی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در استانبول گویا سازی شد و بر روی درگاه اینترنتی و کتابهای صوتی انتشارات اونسوز ناشر اثر، برای استفاده خوانندگان در فضای مجازی عرضه خواهد شد. ...
جهان نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۰۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مداحی حاج مهدی رسولی ویژه ایام فاطمیه و مراسم سالگرد شهادت سیدالشهدای مدافعان حرم را خواهید شنید.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۰۸:۵۷    
به گزارش ایثار واحد اصفهان ،مراسم نخستین سالگرد شهادت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس در مسجد صاحب الزمان (عج)زرین شهر برگزار شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۰۸:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها سردار حق بین تازه ترین جزئیات نحوه تأسیس داعش توسط غربی ها را تشریح کرد و از تقدیر حاج قاسم از رزمندگان گیلانی پس از شکست محاصره نبل و الزهرا گفت.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۲۰:۴۸    
در گرامیداشت دهه بصیرت و سالگرد شهادت سردار سلیمانی و یارانش برنامه های متنوعی به همت پایگاه های حوزه بسیج مساجد و محلات حمزه سیدالشهدا منطقه کلاته خیج برگزار شد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان در آیین اختتامیه نخستین دوره سوگواره "سردار دلها " در خرم آباد، گفت: خون پاک شهید حاج قاسم سلیمانی، شهدای دفاع مقدس و مدافعان حرم نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی است.
پیک هشت رود   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۳:۱۹    
مراسم بزرگداشت سالروز شهادت سردارسپهبد حاج قاسم سلیمانی و تجلیل از مدافعان حرم در مسجد جامع هشترود با حضور مسئولان و بسیجیان برگزار شد.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۲:۰۵   + ۲۷ سایت دیگر  
سردار صفوی گفت: رژیم صهیونیستی که طرح از نیل تا فرات را دنبال می کرد، اکنون در امنیت سرزمین های اشغالی هم ناکام مانده است.
هشدار نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۱:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش هشدارنیوز ، خبرگزاری فارس در خبری نوشت : سردار سلیمانی در آخرین سفر خود از ایران به سوریه و پس از آن به لبنان می رود و در حالی که به دعوت عراق وارد این کشور می شود، بامداد جمعه 13 دی ماه در حمله تروریستی آمریکا در فرودگاه بغداد به شهادت می رسد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۰۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
در مراسمی با حضور مردم و مسئولان شهرستان شوش دانیال از نماد شهید سردار سلیمانی رونمایی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۲۱:۱۵   + ۲۳ سایت دیگر  
گروه استان ها فرمانده قرارگاه مرکزی امام حسین( ع) سپاه پاسداران گفت: یکی از تک تیراندازان حرفه ای داعشی در بوکمال سوریه قصد ترور سردار سلیمانی را داشت که با ذکاوت ایشان ناکام ماند.
صبح قزوین   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۲۰:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
همرزم سردار سلیمانی گفت: دشمن با وحشتی که از حاج قاسم داشت فکر می کرد با ترور این شهید می تواند جبهه مقاومت را سست کند در حالی که عکس این موضوع رخ داد و جبهه مقاومت، قوی تر از گذشته عمل خواهد کرد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۶:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا، این آیین معنوی با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی و قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید و مداحی ذاکران اهل بیت(ع) در وصف شهدای هشت سال جنگ تحمیلی، مدافعان حرم و به ویژه حاج قاسم سلیمانی به عنوان سیدالشهدای جبهه مقاومت در قطعه 26 گلزار [...]
بوشهر نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۳:۵۸   + ۱۴ سایت دیگر  
اگر رضاشاه با بودجه ای بالغ بر 40 درصد درآمد 20 سال کشور با اشاره سفیر انگلستان به نخست وزیرش دستور ترک مقاومت داد و کشور را ترک کرد، حاج قاسم چنان اقتداری داشت که حتی از تحویل گرفتن نامه پمپئو خطاب به او سر باز زد.؛
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۱:۲۵    
گروه استان ها – فرمانده سپاه نینوای استان گلستان که مدت ها در لباس مدافعان حرم با داعش مبارزه کرد حالا از نقش حاج قاسم در شکست داعش و خنثی شدن توطئه صهیونیستی آمریکایی گفت.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۱:۱۸    
مردم درباره مدافعان حرم و مدافعان سلامت چه می گویند؟ نگاه مردم به مدافعان حرم و مدافعان سلامت را در این ویدئو ببینید.
عصر اترک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۰:۳۳    
فیلم داستانی کوچه سرو در زمان 4 دقیقه با موضوع مدافعان حرم تولید شده که بازگو کننده زندگی زنی همسر شهید مدافع حرم است در کشاکش سختی های زندگی روزمره سعی دارد تا مشکلات را با همت و تلاش پشت سر بگذارد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۰۹:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
همزمان با دهه بصیرت و در روز سالگرد شهادت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، آئین تجدید میثاق با شهدا و مدافعان حرم در گلزار مطهر شهدای شهرستان ورامین برگزار شد.