پنجشنبه ۱۴ اسفندساعت ۱۵:۴۸Mar 2021 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تالار بورس»

شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۴:۵۸    
ریزش 8301 واحدی شاخص کل بورس در پایان آخرین روز معاملاتی بورس در هفته جاری این نماد را به ارتفاع یک میلیون و 177 هزار واحد رساند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۹:۴۲    
ریزش 3281 واحدی شاخص کل بورس در ابتدای ساعات کاری آخرین روز معاملاتی بورس در هفته جاری این نماد را به ارتفاع یک میلیون و 182 هزار واحد رساند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
سومین روز کاری بورس در هفته جاری با ریزش 3644 واحدی شاخص کل بورس و قرار گرفتن این نماد در ارتفاع یک میلیون و 181 هزار واحد آغاز شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
ریزش 3882 واحدی شاخص کل بورس در ابتدای معاملات اولین روز کاری بورس در هفته جاری این نماد را به ارتفاع یک میلیون و 201 هزار واحد رساند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
آخرین روز معاملاتی بورس در هفته جاری با رشد 4063 واحدی شاخص کل و قرار گرفتن این نماد در ارتفاع یک میلیون و 215 هزار واحد آغاز شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - سرپرست تالار بورس منطقه ای آذربایجان شرقی گفت: 59 درصد سهام داران این بورس طی بهمن ماه اقدام به فروش سهام خود کردند که ارزش آن بیش از 15 هزار میلیارد ریال بود.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
شاخص کل بورس در ابتدای معاملات سومین روز کاری خود در بورس با ریزش 3615 واحدی در ارتفاع یک میلیون و 218 هزار واحد قرار گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر بورس منطقه ای آذربایجان غربی گفت : ارزش معاملات تالار ارومیه طی هفته گذشته نسبت به هفته پیش از آن 58 درصد افزایش یافت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- سرپرست تالار بورس منطقه ای کرمانشاه با اعلام اینکه ارزش معاملات بورس در دی ماه امسال حدود سه هزار میلیارد تومان بود، گفت: در 10 ماه سپری شده از سال جاری این میزان به حدود 43 هزار میلیارد تومان رسید که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 317 درصدی را نشان می دهد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
دومین روز کاری بورس در هفته جاری با ریزش 2904 واحدی شاخص کل بورس و قرار گرفتن این نماد در ارتفاع یک میلیون و 229 هزار واحدی آغاز شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۵:۵۹    
همدان - حسن زاده، مدیر بورس منطقه ای همدان گفت: با توجه به 20 روز کاری فعالیت تالار بورس منطقه ای استان همدان در بهمن ماه متوسط ارزش دادوستد روزانه نسبت به دی ماه یک درصد افزایش داشته است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
شاخص کل بورس اوراق بهادار با کاهش 7 هزار و 487 واحدی معادل 0.60 درصد به یک میلیون و 238 هزار و 395 واحد رسید.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۹:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
دیروز برای دومین روز متوالی بازار سهام با مازاد عرضه سنگینی بسته شد و بسیاری از سهام داران در ترافیک صف های فروش ماندند. عاملی که معاملات امروز را تحت تاثیر خواهد داد
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
ریزش 3962 واحدی شاخص کل بورس در ابتدای سومین روز کاری اش در هفته جاری این نماد را به جایگاه یک میلیون و 260 هزار واحد رساند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر بورس منطقه ای فارس از مبادله تعداد 173 میلیون سهم در بورس استان در هفته گذشته خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
دومین روز کاری بورس در هفته جاری با رشد 12627 واحدی شاخص کل و ایستادن این نماد در ارتفاع یک میلیون و 147 هزار واحد آغاز شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۸:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
زنجان- نجفی، مدیر تالار بورس منطقه ای زنجان گفت: در معاملات هفته گذشته تعداد 156 میلیون و 900 هزار و 610 سهم در بورس منطقه ای زنجان معامله شد،گفت: حق تقدم جمعا به ارزش بیش از دو هزار و 128 میلیارد ریال داد و ستد شد.
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۸:۰۸    
فردا 19 بهمن ماه، هفت هزار تن شمش آلومینیومی شرکت های ایرالکو، سالکو، المهدی، آلومینای ایران و همچنین 500 تن بیلت آلومینیومی شرکت ایرالکو در تالار بورس کالای ایران، عرضه خواهد شد.
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۷:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
فردا 19 بهمن ماه، هفت هزار تن شمش آلومینیومی شرکت های ایرالکو، سالکو، المهدی، آلومینای ایران و همچنین 500 تن بیلت آلومینیومی شرکت ایرالکو در تالار بورس کالای ایران، عرضه خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - مدیر تالار منطقه ای بورس رشت گفت: در معاملات دی "ماه گذشته" یک میلیارد و 375 میلیون و 216 هزار و 88 سهم در تالار بورس رشت داد و ستد شد.
پولی مالی   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۲۳:۴۵    
اخبار پولی مالی-تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران روز دوشنبه 13 بهمن ماه میزبان عرضه122 هزار و 900 تن ورق گرم، 2 هزار تن ورق سرد است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۴:۲۱    
شاخص کل بورس اوراق بهادار با کاهش 28 هزار و 241 واحدی معادل 2.29 درصد به یک میلیون و 205 هزار و 426 واحد رسید.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۰:۱۵    
ریزش 5487 واحدی شاخص کل بورس در آغاز معاملات سومین روز کاری بورس در هفته جاری این نماد را به ارتفاع یک میلیون و 245 هزار واحد رساند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۱:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
زنجان- نجفی، مدیر تالار بورس منطقه ای زنجان گفت: در معاملات هفته گذشته تعداد 205 میلیون و 437 هزار و 290 سهم در بورس منطقه ای زنجان معامله شد که این میزان معاملات نسبت به هفته گذشته 66 درصد رشد دارد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۰۹:۳۹    
رشد 13725 واحدی شاخص کل بورس در ابتدای معاملات اولین روز کاری بورس در هفته جاری این نماد را در جایگاه یک میلیون و 221 هزار واحدی رساند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۲۱:۳۱    
مدیر تالار بورس کیش گفت: امکان انتقال سهام عدالت افراد متوفی به وراث پس از انجام انحصار وراثت وجود دارد،
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۹:۲۷    
ریزش 10341 واحدی شاخص کل بورس در ابندای سومین روز کاری بورس در هفته جاری این نماد را به ارتفاع یک میلیون و 224 هزار واحد رساند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۰۹:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیر تالار بورس منطقه ای زنجان گفت: در معاملات هفته گذشته تعداد 114 میلیون و 884 هزار و 693 سهم در بورس منطقه ای زنجان مبادله شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۲۱:۴۱    
مدیر بورس منطقه ای استان فارس گفت: در دی ماه امسال 662 میلیون سهم در بورس منطقه ای فارس مورد معامله قرار گرفت.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۷:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
زنجان- نجفی، مدیر تالار بورس منطقه ای زنجان گفت: در معاملات هفته گذشته تعداد 114 میلیون و 884 هزار و 693 سهم در بورس منطقه ای زنجان معامله شد که نسبت به هفته گذشته کاهش دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۱:۱۸   + ۱۵ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - سرپرست تالار بورس منطقه ای آذربایجان شرقی گفت: 54 درصد سهام داران بورس در استان در دی ماه گذشته بیش از 13هزار میلیارد ریال از سهام خود را فروختند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
اولین روز معاملاتی بورس در هفته جاری با رشد 22786 واحدی شاخص کل و قرار گرفتن این نماد در ارتفاع یک میلیون و 206 هزار واحد آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۶:۰۱    
سهام دارانِ نگران از شیب نزولی بازار سرمایه مقابل تالار بورس تجمع کردند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
رشد 385 هزار واحدی شاخص کل در پایان معاملات سومین روز کاری بورس در هفته جاری این نماد را به ارتفاع یک میلیون و 150 هزار واحد رساند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۳:۱۵    
ریزش 36989 واحدی شاخص کل بورس در پایان دومین روز معاملاتی بورس در هفته جاری این نماد را به ارتفاع یک میلیون و 149 هزار واحد رساند.
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۲:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
دنیای معدن - محمد وحید شیخ زاده مدیرعامل فکور صنعت در گفت و گو با کالاخبر به عرضه کنسانتره سنگ آهن این شرکت در بورس کالا اشاره کرد و اظهار داشت: عرضه هفته گذشته کنسانتره در بورس کالا به میزان 35 هزار تن ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۹:۵۱    
دومین روز کاری بورس در هفته جاری با ریزش 21637 هزار واحدی شاخص کل بورس و قرار گرفتن این نماد در ارتفاع یک میلیون و 165 هزار واحد آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر بورس منطقه ای استان فارس گفت: در هفته گذشته 158 میلیون سهم در بورس منطقه ای فارس مورد معامله قرار گرفت.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۳:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
خودرو باید در بورس عرضه شود، هر گرم طلای 18 عیار یک میلیون و 39 هزار تومان، آژیر تالار بورس به صدا درآمد، تعداد چک های برگشتی کاهش یافت، دلار 23 هزار و 953 تومان برخی از اخبار اقتصادی امروز شبستان است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۰۷    
شاخص کل بورس با ریزش 15151 واحدی در ابتدای معاملات اولین روز کاری خود در هفته جاری در ارتفاع یک میلیون و 214 هزار واحد ایستاد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۹:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
زنجان- نجفی، مدیر تالار بورس منطقه ای زنجان گفت: در معاملات هفته گذشته تعداد 214میلیون و 743 هزار و 155 سهم در بورس استان معامله شد که نسبت به هفته گذشته 48درصد رشد دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر بورس منطقه ای همدان گفت: دیروز 5 میلیون و 144 هزار و 661 سهم در تالار بورس منطقه ای استان معامله شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۹:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
ریزش 11340 واحدی شاخص کل بورس این نماد را در ابتدای معاملات آخرین روز کاری بورس در هفته جاری به ارتفاع یک میلیون و 249 هزار واحد رساند.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۵:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار از اعلام مجدد گزارش پیش بینی سود هر سهم (EPS) در شرکت های بورسی از اسفند یا اواخر بهمن خبر داد. به گزارش پیام فوری به نقل از تسنیم، حسن قالیباف اصل در جریان بازدید اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس از تالار بورس که روز گذشته انجام شد ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۳:۱۶    
ریزش 40627 واحدی شاخص کل بورس در پایان معاملات چهارمین روز معاملات بورس در هفته جاری این نماد را به ارتفاع یک میلیون و 260 هزار واحد رساند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۹:۴۷    
کارشناس بورس منطقه همدان از معامله 10 میلیون و 90 هزار و 988 سهم بورس در روز گذشته خبر داد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۹:۰۰   + ۶۷ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: حسن قالیباف اصل در جریان بازدید اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس از تالار بورس که روز گذشته انجام شد، گفت: از اسفند یا اواخر بهمن EPS ها اعلام خواهد شد. ...
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۲۰:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
در روز جاری اهالی مجلس از تالار بورس بازدید کردند، در جریان این بازدید مطالب و سخنانی میان نمایندگان مردم و مدیران بورسی مطرح شد که در ادامه به آن می پردازیم.
ارانیکو   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۷:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس از بررسی چالش های حوزه بورس با حضور مسئولین بورس و فرابورس و اعضای کمیسیون در تالار بورس تهران خبر داد.