چهارشنبه ۱۷ خردادساعت ۰۳:۲۲Jun 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حسین دهباشی»

جهت پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۲:۱۹    
حسین دهباشی درباره دروغ دیگری که درباره رهبر معظم انقلاب گفته بود در حساب شخصی خودش توضیح داد و توجیه کرد که اشتباه تایپی بوده است.
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۴:۳۴    
حسین دهباشی ادعا کرده که فرزند مسعود درخشان برای مدت ها پژوهشگر ارشد یکی از مهم ترین مراکز فوق پیشرفته تحقیقات نظامی جهان در اسرائیل بوده است و صرفا به خاطر لطف بزرگان تنبیه نشده است.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۴:۲۶   + ۳۹ سایت دیگر  
حسین دهباشی ادعا کرده که فرزند مسعود درخشان برای مدت ها پژوهشگر ارشد یکی از مهم ترین مراکز فوق پیشرفته تحقیقات نظامی جهان در اسرائیل بوده است و صرفا به خاطر لطف بزرگان تنبیه نشده است.
برترین ها / چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۲/۰۲ - ۱۱:۵۸   + ۱۴ سایت دیگر  
کافه متفاوت خیابان وصال شیرازی بعد از دو سال و 8 ماه فعالیت، تعطیل شد.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۳ - ۱۸:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی چند ثانیه به نقل از محمدعلی ابطحی در گفت و گوی تصویری با حسین دهباشی نوشت: یقین پیدا کردم که من را اعدام می کنند و این بازی روانی نیست. قاضی مرتضوی از من وصیت نامه و امضا برای اعدام گرفت و من را برای اعدام آماده کردند! ...
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۳ - ۱۷:۰۸   + ۱۳ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی چند ثانیه به نقل از محمدعلی ابطحی در گفت و گوی تصویری با حسین دهباشی نوشت: یقین پیدا کردم که من را اعدام می کنند و این بازی روانی نیست.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۲۳ - ۱۳:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
ابطحی گفت: قاضی مرتضوی از من وصیت نامه و امضا برای اعدام گرفت و من را برای اعدام آماده کردند!
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۰:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه ، توئیت جنجالی میثم مطیعی، مداح معروف اهل بیت با واکنش تند حسین دهباشی همراه شد. میثم مطیعی در این توئیت نوشته بود: دین سوپر مارکت نیست! تا آن دسته احکام و دستوراتش را که می پسندیم انتخاب کنیم و برخی دیگر را نه! این وعده قرآن است که این نوع مواجهه با قوانین الهی ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
صادق زیباکلام طی یادداشتی در تلگرام نوشت: ️هفتۀ گذشته، دهم اسفند، دادسرای محترم فرهنگ و رسانه شکوائیه ای علیه اینجانب ارسال داشتند مبنی بر ترویج مطالبی که به اساس ج.ا لطمه وارد می کند... . ظرف پنج روز مهلت داشتم که به آن دادسرای معظم مراجعه نمایم و اِلّا، الی آخر ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۱:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
جماران نوشت: ین اتهام فقط یک توهین و یا دروغ درباره یک فرد و یا یک انسان معمولی نیست. همه می دانند اگر تهمت آغاز جنگ به امام و انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی ایران زده شود و این دروغ با تکرار های غیر مسئولانه در رسانه جا باز کند، تا چه حد آثار زیان بار حقوقی و اجتماعی دارد. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۳:۵۱   + ۱۴ سایت دیگر  
جماران نوشت: موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی بنا به مسئولیت قانونی خود با طرح شکایت از شهاب الدین حائری خواهد خواست تا در دادگاه نسبت به ادعای خود پاسخگو باشد. اعلام رضایت خانواده مرحوم یادگار امام درپی عذرخواهی حسین دهباشی
عرشه آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۰:۴۷    
فعال رسانه ای از ناکارآمدی دولت سیزدهم انتقاد طعنه آمیزی کرد.
برترین ها / انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۲۳:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
حسین دهباشی، فعال رسانه ای به سخنان رئیسی مبنی بر اینکه آینده را برای اقتصاد، سفره مردم و معیشت، بسیار روشن می بینم ، واکنش کنایه آمیز نشان داد.
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۱۰:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی طی مصاحبه ای که حسین دهباشی با ابراهیم یزدی وزیر امور خارجه دولت موقت در جریان تاریخ شفاهی ایران داشت که در آبان 95 منتشر شده است ...
رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۰۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
شروین حاجی پور پس از دریافت جایزه گرمی پست توییتری منتشر کرد که حسین دهباشی به آن واکنش نشان داده است.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۳:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
بهادری جهرمی (سخنگوی دولت) توییتی درباره میزان سواد در زمان قبل از انقلاب به اشتراک گذاشت. جواب حسین دهباشی به این توییت جالب توجه است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۵:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: جوان در یادداشتی به قلم قاسم تبریزی از پژوهشگران اصولگرای تاریخ انتشار خاطرات شفاهی دولتمردان رژیم پیشین توسط حسین دهباشی انتقاد کرد!
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۳:۱۸    
حسین دهباشی فعال رسانه ای به توییت نماینده اصفهان واکنش نشان داد.
برترین ها / رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۰۱:۱۵   + ۱۹ سایت دیگر  
دهباشی، فعال سیاسی به پیشنهاد نماینده اصفهان در مجلس واکنش نشان داد.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۱:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرآنلاین/ ادعای سخنگوی دولت درباره خروج کلیه جواهرات خاندان پهلوی از ایران با پاسخ حسین دهباشی مواجه شد.
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۰/۰۹ - ۲۱:۴۷    
پیش بینی دهباشی از گیس و گیس کشی در تیم اقتصادی دولت را در زیر ببینید. حسین دهباشی نوشت: همکاری آقایان فرزین و خاندوزی به پیوند شاخه ی بادام با بُته ی بادمجان می ماند. این -به اصطلاح- بانک مرکزی و آن -به اصطلاح- وزارتِ اقتصاد -به دوهفته نکشیده- کارشان به گیس و گیس کشی می کشد. حالا ببین!
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۰/۰۸ - ۰۹:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
واکنش جنحالی دهباشی به توئیت یک طلبه درباره قیمت دلار را در ادامه بخوانید.
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۰/۰۲ - ۱۵:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
حمید رسایی، نماینده پیشین، در توییتر خود نوشت: آنقدر که ابقای مدیران ناکارآمد و انتصابات غلط و نابجا لطمه می زند اعتصابات و اغتشاشات براندازان لطمه نمی زند. حسین دهباشی در پاسخ به او نوشت: باوجود آن همه هتاکی و دلواپسی ش.نگهبان خودتان را هم ردصلاحیت کرده آشیخ! این هم تقصیر رئیسی یه؟ ...
کیهان   ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۲۲:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
شعارنویسی علیه انگلیس آقای شومن باز را ناراحت کرد کارگردان فیلم تبلیغاتی حسن روحانی در انتخابات 96، نسبت به شعارنویسی روی دیوارهای سفارت انگلیس ابراز ناخرسندی کرد. ...
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۱۳:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
حسین دهباشی فعال رسانه ای به اتفاقات عجیب جام جهانی 2022 واکنش نشان داد. دهباشی با انتشار توئیتی از جیب خالی مردم و اینکه تنها عده ای زالو و دلقک از جیب بیت المال توانستند برای تماشای جام جهانی به قطر بروند انتقاد کرد.
برترین ها / تازه نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۲۷ - ۱۲:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
فعال رسانه ای از اصرار اصولگرایان برای تکرار شعارنویسی روی دیوار سفارت های غربی انتقاد کرد.
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۱/۰۹/۲۷ - ۱۱:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
مصطفی میرسلیم، نماینده تهران که هر از چند گاهی با اظهاراتش در بین مردم خبرساز می شود، در تازه ترین توئیتش راهکار حل مشکل آلودگی هوا را اعلام کرد!
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۰۹/۲۷ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
حسین دهباشی فعال رسانه ای، به شعارنویسی روی دیوار سفارتخانه ها واکنش نشان داد.
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۲۴ - ۱۸:۳۱    
حسین دهباشی با انتشار تصویر نامه دفتر رهبر انقلاب از تذکر تند رهبری به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و کتابخانه ملی در سال 98 خبر داد.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۹/۲۰ - ۱۱:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
واکنش حسین دهپاشی به مواضع اخیر چین درباره جزایر سه گانه ایران و کنایه تند این فعال سیاسی به سفیر چین در ایران را در زیر ببینید.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۵:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
حسین دهباشی فعال رسانه ای به توییت مصطفی میرسلیم ، نماینده مجلس یازدهم واکنش نشان داد. مصطفی میرسلیم در صفحه توییترش نوشته بود: آیا کسانی که با سوءاستفاده از نجابت مردم مبادرت به فساد و تبهکاری و فرصت سوزی و هنجارشکنی نموندند ، و حامیان آمریکایی آنها ...
عرشه آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۱۸:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
چندی پیش مولوی عبدالحمید مصاحبه ای با حسین دهباشی روزنامه نگار کرده که بخشی از آن به حجاب زنان و قانون حجاب اجباری اشاره دارد. دهباشی در مصاحبه از مولوی عبدالحمید می پرسد اگر قانون حجاب را گذاشتید و زنان قبول نکردند، چه می کنید؟ پاسخ مولوی عبدالحمید و نگاه او به حجاب را در این فیلم ببینید.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۰۴ - ۱۴:۳۳   + ۱۹ سایت دیگر  
آقای حسین دهباشی برای توجیه کار دانشجویانی که در تجمع خود دشنام های رکیک داده بودند، با اشاره به توییت انتقادی من به سه مورد از دوره نمایندگی بنده استناد کرده اند که هر سه مورد باطل است.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۰۴ - ۰۱:۳۵   + ۳۲ سایت دیگر  
حسین دهباشی، فعال سیاسی به توئیت انتقادی علی مطهری، نماینده مجلس دهم درباره دانشجویان دانشگاه شریف واکنش تندی نشان داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۷/۲۷ - ۱۶:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
حسین دهباشی به توئیت عباس عبدی واکنش نشان داد و نوشت: از دیوار سفارتخانه که رد شدید بی طرف، اصغرزاده و میردامادی شدند سخنگوی شما. مدام مصاحبه می کردند که دیپلمات های گروگان را می فرستیم ویتنام تا محاکمه و اعدام شوند.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۰۸:۵۱    
در پی خبر مرگ ملکه انگیس، سید نظام الدین موسوی نماینده محترم مردم در مجلس با درج توئیت کنایه آمیزی به موروثی بودن سلطنت درانگلیس پرداخت که عصبانیت حسین دهباشی را به دنبال داشت.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۰۰:۳۵    
حسین دهباشی ، پژوهشگر تاریخ و مستندساز ایرانی به اقامت فرزند انسیه خزعلی در کانادا واکنش نشان داد. وی نوشت: ولی در عوضی بودن غرب همین بس که تحریم هایش برای مردم معمولی است و ویزاها و عشق و حالش برای بچه های همین ها که فحش اش می دهند!
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۱۷:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
ماجرای زندگی فرزند انسیه خزعلی، معاون امور زنان و خانواده دولت رئیسی در کانادا با واکنش حسین دهباشی، فعال رسانه ای روبرو شد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۱۴:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
حسین دهباشی در توییت خطاب به انسیه خزعلی درباره حضور فرزندش در خارج از کشور نوشت: بچه هاتون برای دانش بنیان هاشون چراچین و روسیه نمی روند؟
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۱۶:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون پژوهش و منابع دیجیتال کتابخانه ملی ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های این معاونت گفت: آثار حسین دهباشی در زمینه تاریخ شفاهی روند معمول داوری در شورای انتشارات را طی نکرده بودند.
الف   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۱۶:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش الف وی در یادداشتی نوشت : به نام خدا. تصحیح یک اشتباه تاریخی. چنانکه مستحضرید این جانب در بخشی از توییتی که پیشتر نوشته بود -بنا به استناد منابعی که مستند می دانست- و اکنون به ناتمام بودن آن پی برده ...
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۱۰:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
از روز اول طرح این ادعا از طرف دهباشی، بیت امام(ره) اعلام کرده بود که اگر ایشان رسماً حرف خود را پس بگیرد و اعلام کند که سندی دراین باره ندارد از شکایت صرف نظر می کند.
افق نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۰۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
حسین دهباشی با انتشار متنی از خانواده امام راحل عذرخواهی کرد.