چهارشنبه ۰۸ بهمنساعت ۰۱:۳۱Jan 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سوال از رئیس جمهور»

روز نو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
استیضاح رئیس جمهور. موضوعی جذاب هم برای رسانه ها و هم برخی نمایندگان که هرازگاهی با مطرح کردن آن خود را بر سر زبان ها می اندازند. البته مجلس یازدهم که نمایندگان تمام اصولگرای آن با شعار روحانی باید برود پای به عرصه انتخابات گذاشتند، باید هم بارها موضوع استیضاح روحانی را مطرح کند ...
مرور نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم اراک در مجلس گفت: در این شرایط هیئت رئیسه مجلس باید اجازه دهد که سوال از رئیس جمهور کلید بخورد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۴۱   + ۱۶ سایت دیگر  
یک نماینده مردم اراک تاکید کرد: اگر هیات رئیسه اجازه داده بود که سوال از رئیس جمهور کلید بخورد و آقای روحانی به صحن مجلس آمده و پاسخ نمایندگان را دهد؛ امروز وزرا و مسئولان دولتی اینگونه پاسخ نامه های ما را نمی دادند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم شاهین شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی طی نامه ای در پاسخ به انتقاد جنبش عدالتخواه دانشجویی از عدم وصول طرح سوال از رئیس جمهور توسط هیئت رئیسه مجلس نوشت: من هم مانند شما منتقد اداره سلیقه ای مجلس در دوره های قبل و این دوره بوده و هستم.
فرارو   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۲۰:۵۰    
فرارو- با روی کار آمدن مجلس یازدهم دور جدیدی از روابط مجلس و دولت شکل گرفت که مبتنی بر نزاع و کشمکش های سیاسی بود. کشمکشی که حالا در پنجمین ماه از حیات مجلس یازدهم موجب شکایت دولت از مجلس شده است. ...
تیتر ۱   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
علی حدادی گفت: سوال از رئیس جمهور حق نمایندگان و پاسخگویی وظیفه رئیس جمهور است و من هم منتقد هیئت رئیسه مجلس درباره عدم طرح این موضوع در مجلس هستم. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون فراکسیون انقلاب اسلامی با اشاره به تبادل نظر پیرامون استیضاح یا سوال از رئیس جمهور در نشست امروز، گفت: تصمیم نهایی در نشست هفته آینده مجمع عمومی اتخاذ می شود.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
غلامرضا منتظری گفت: استیضاح باتوجه به شرایط کنونی کشورتبعات مناسبی ندارد و با توجه به دیدگاه کلی مقام معظم رهبری و شرایط فعلی نگاهم بر این است که سوال را در دستور کار قرار دهیم .
نبض بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۱:۰۰    
یک نماینده در مجلس از آقای قالیباف پرسید که چرا وی اجازه سوال از رئیس جمهور را نداده است؟چرا خبری از روحانی در اقتصاد کشور نیست.
برترین ها / توسعه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: نماینده مردم کاشمر در مجلس با تأکید بر اینکه باید روحانی محاکمه و استیضاح شود، گفت: دو هفته است که ما در حوزه انتخابیه ناسزا می شنویم. حجت الاسلام جواد نیک بین در صحن علنی مجلس: * دو هفته است که نماینده های مردم در حوزه های انتخابی از مردم نقد و ناسزا شنیده اند. ...
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۲۱   + ۳۲ سایت دیگر  
صدیف بدری، عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: بیش از 180 نماینده طرح سوال از رئیس جمهور را امضا کردند و هنوز این موضوع بلاتکلیف است. چرا هیات رئیسه نتوانسته حتی به صورت یک جلسه ویژه از رئیس جمهور دعوت کند تا مسائل اقتصادی، تورم، گرانی افسارگسیخته و معیشت مردم مورد رسیدگی قرار دهد؟ ...
برترین ها / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۳۸   + ۲۷ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: نماینده مردم کاشمر در مجلس با تأکید بر اینکه باید روحانی محاکمه و استیضاح شود، گفت: دو هفته است که ما در حوزه انتخابیه ناسزا می شنویم. حجت الاسلام جواد نیک بین در صحن علنی مجلس: * دو هفته است که نماینده های مردم در حوزه های انتخابی از مردم نقد و ناسزا شنیده اند. ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام نیک بین، گفت: طرح سوال از رئیس جمهور را مجدداً پیگیری خواهیم کرد همچنین دیوان محاسبات، سازمان بازرسی و نهادهای نظارتی باید از دولت گزارش بگیرند که مابقی یک میلیارد یورو برداشت شده از صندوق توسعه ملی که قرار بود به وزارت بهداشت اختصاص یابد را کجا هزینه کرده است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
علیزاده گفت: در خصوص سوال از رئیس جمهور تصمیمات بر مبنای مصلحت مردم اتخاذ خواهد شد و هر نتیجه ای حاصل شود، در صحن مطرح می شود.
عصر اترک   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۹:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: سوال از رئیس جمهور باید هر چه سریعتر در دستور کار مجلس شورای اسلامی قرار گیرد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۴:۵۰   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور امروز در حاشیه جلسه هیئت دولت در پاسخ به سوالی درباره موضوع سوال از رئیس جمهور و اینکه هر دو جریان سیاسی اصلی امروز به نوعی منتقد دولت شدند و حتی در برهه ای اصلاح طلبان نیز دنبال سوال از رئیس جمهور بودند و امروز هم موضوع استعفای وی را مطرح می کنند ...
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
احمدی بیغش استیضاح و سوال از رئیس جمهور را خواسته اصلی بسیاری از نمایندگان دانست و گفت: این اعتراض به هیئت رئیسه مجلس وجود دارد که چرا سوال از رئیس جمهور اعلام وصول نمی شود. بیش از 95 درصد از نمایندگان خواستار سوال از رئیس جمهور هستند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۲:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی خواستار حضور رئیس جمهور در جلسه علنی و توضیح در خصوص علت گرانی و مسائل اقتصادی شد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۴:۳۰    
منصورعلی زارعی از بررسی چند طرح دوفوریتی در حوزه اقتصادی در مجلس خبر داد و گفت: طرح سوال از رئیس جمهور با امضای 70 نماینده مجلس اعلام وصول شد.
صراط نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۸:۱۱    
مجلس یازدهم اگرچه در بدو آغاز بکار خود، چنان با نطق های آتشین و انتقادی، شمشیر را از رو برای دولت ورشکسته دوازدهم بست که بیم از حدنصاب افتادن کابینه به کابوسی روزانه برای اعتدالگرایان تبدیل شده بود، اما گذشت زمان نشان داد که آن شوری شور گویی به بی نمکی گراییده و دیگر خبری از استیضاح ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۹:۳۲   + ۱۶ سایت دیگر  
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس گفت: تصمیم گیری درباره سؤال از رئیس جمهور در فراکسیون انقلاب اسلامی انجام می شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۰۸:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
یک نماینده مجلس تاکید کرد: ما در مجلس نماینده تر از بقیه نماینده ها نداریم، رئیس مجلس هم نمی تواند در روند کاری وکلای ملت تغییر ایجاد کند بنابراین سوال از رئیس جمهور باید در دستور کار قرار گیرد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۴:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
حواشی قرارداد ویلموتس و سوال از رئیس جمهور از موضوعاتی بود که در آخرین جلسه علنی نمایندگان مجلس در مردادماه سنگینی می کرد.
رویداد 24   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۳:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
رییس مجلس در واکنش به اخطار یک نماینده درباره عدم اعلام وصول طرح سوال از رئیس جمهور گفت: هیات رییسه به آیین نامه عمل کرده و سوال از رییس جمهوری دنبال خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۲:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی گفت: 200 تن از نمایندگان مجلس سؤال از رئیس جمهور را امضا کردند، اما متأسفانه هیئت رئیسه مجلس آن را اعلام وصول نمی کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۲:۰۰   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: هیئت رئیسه مجلس به آیین نامه داخلی مجلس عمل می کند و بر این اساس سؤال از رئیس جمهور نیز پیگیری خواهد شد.
موج   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۱:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم اراک در مجلس گفت: سوال ما این است چه مسائلی مهمتر از تورم، گرانی و تعطیلی کارخانه ها وجود دارد که به طرح سوال از رئیس جمهور توجهی نمی شود این در حالی است که مردم به این مجلس امید بسته اند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۱:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم اراک در مجلس با اشاره به امضای طرح سوال از رئیس جمهور از سوی 200 نماینده گفت: امروز کسی قرار نیست گروکشی انجام دهد، تنها ما می خواهیم دولت را به خط کرده و کارهای مردم را انجام دهد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۱:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم رشت در مجلس با بیان اینکه 200 نفر از نمایندگان طرح سوال از رئیس جمهور را امضا کرده اند، خواستار در دستور کار قرار گرفتن این طرح شدند.
اقتصاد آنلاین / انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۱:۰۰   + ۵۳ سایت دیگر  
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی از تاخیر هیات رییسه در اعلام وصول سوال از رییس جمهور انتقاد کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۰:۵۹   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس آخرین وضعیت طرح سؤال از نمایندگان از رئیس جمهور را تشریح کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم کاشمر در مجلس از تاخیر در اعلام وصول سوال از رئیس جمهور از سوی هیئت رئیسه انتقاد کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۰۸:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگانی که سوال از رئیس جمهور را امضا کردند نه سوال و نه امضای شان را پس نگرفته اند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۲:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
نماینده اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: طبق قانون، رئیس مجلس باید در اسرع وقت طرح سوال از رئیس جمهور را به کمیسیون تخصصی ارجاع دهد تا با طی بررسی های لازم اجرا شود، اما متأسفانه این امر تا کنون محقق نشده است.
شهدای ایران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۱:۰۴    
به گزارش شهدای ایران ؛ سیدناصر موسوی لارگانی در نشست علنی مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک عید غدیر خم و روز خبرنگار گفت: فشار اقتصادی به مردم روز به روز در حال افزایش است، از این رو مردم از مجلس انقلابی و رئیس جهادی آن انتظار عمل دارند ...
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۶:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
نماینده اصفهان در مجلس با اشاره به امضای 200 نماینده برای سؤال از رئیس جمهور گفت: از رئیس مجلس به دلیل تخلف از آیین نامه داخلی و عدم ارجاع سؤالات نمایندگان از رئیس جمهور شکایت کردم.
اقتصاد آنلاین / خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۴:۰۴   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس با بیان اینکه رئیس جمهور یک روز مانند مردم عادی زندگی می کرد تا درک کند که چه بلایی سر مردم آمده، گفت: سوال از رئیس جمهور را جریان خاصی هدایت نمی کند و سوالات حول محور اقتصادی می چرخد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
نماینده خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکرات نمایندگان پیرامون تعلل در روند طرح سوال از رئیس جمهور گفت که این طرح در دستور کار مجلس قرار دارد و در حال بررسی محتوای سوالات است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در هفته ای که گذشت اظهارنظرهای مختلفی پیرامون مسائل مهم کشور انجام دادند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۲۰:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
رصد خانه تابناک خبر هایی از اخبار روز برای مخاطبان آماده می کند که غیررسمی هستند، یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می گیرند. تیتر هایی مانند فعال اصلاح طلب: با نامزد مجرب شناخته شده به صحنه انتخابات می آییم / اصلاح طلبان حتی در حد تغییر جلد هم نتوانسته اند گامی بردارند و.. ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر نماینده مردم تبریز درخصوص طرح سوال از رئیس جمهور گفت: هیات رئیسه طرح سوال از رئیس جمهور را از دستور کار خارج نکرده و در تلاش است با کمک نمایندگان این موضوع در مسیر درست حرکت کند.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۴:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: هیئت رئیسه مجلس به دنبال تمهید مقدمات سوال از رئیس جمهور است و اینطور نیست که ما آن را از دستور کار خارج کرده باشیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۱:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که سوال از رئیس جمهور در مجلس منتفی نشده است. اما هیات رئیسه در حال فراهم کردن تهمیداتی است تا سوال از رئیس جمهور بدون تشدید مشکلات صورت گیرد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۱:۴۳   + ۱۹ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس با انتقاد از بلاتکلیف ماندن طرح سوال از رئیس جمهور، خواستار تعیین تکلیف هر چه سریعتر آن شد.
الف   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
طراح اصلی سوال از رئیس جمهور با بیان اینکه طرح سوال از رئیس جمهور روی میز هیئت رئیسه مجلس است، گفت: این طرح تا فردا چهارشنبه تعیین تکلیف می شود.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۰۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
هیئت رئیسه مجلس تا کنون 2 جلسه درباره بررسی طرح سوال از رئیس جمهور در مجلس برگزار کرده اما هنوز جمع بندی خاصی در این زمینه صورت نگرفته است.
نامه نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۰۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
ناصر ایمانی گفت: که سوال از رئیس جمهور هیچ منعی ندارد و به هیچ وجه به معنای کارشکنی نیست. به فرض که حتی اکثریت نمایندگان هم خواستار سوال از رئیس جمهور باشند، هیچ اتفاق عجیبی رخ نخواهد داد. در آن صورت رئیس جمهور به مجلس می رود و بخشی از نمایندگان از پاسخ های او قانع می شوند و برخی هم نمی شوند.