سه شنبه ۲۹ مهرساعت ۲۱:۰۷Oct 2020 20

جدیدترین‌های «رئیس اداره جهاد کشاورزی»

همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره جهاد کشاورزی سقز از آغاز فصل صید ماهی در دریاچه سد شهید کاظمی این شهرستان استان کردستان خبر داد و گفت: سالانه بیش از 2 هزار تن ماهی در شهرستان سقز تولید می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس اداره جهاد کشاورزی بروجرد تغییر کاربری زمین کشاورزی را ممنوع دانست و گفت: از ابتدای امسال تاکنون 22 مورد از اراضی کشاورزی که بدون طی مراحل قانونی و به صورت غیر مجاز تغییر کاربری داده شده بودند با حکم مستقیم دستگاه قضا تخریب شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۰:۱۰    
گروه استان ها - رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان شمیرانات گفت : 10 هزار متر از اراضی کشاورزی به ارزش 300 میلیارد ریال در منطقه خوش آب و هوای لواسانات که ساخت و ساز های غیر مجاز در آن بنا شده بود تخریب و آزاد سازی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۰:۵۴    
رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان فیروزکوه از برداشت 2200 تن گردو و افزایش 10 در صدی نسبت به سال گذشته خبر داد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۲۳:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اداره جهاد کشاورزی بروجرد با اشاره به ساخت و ساز غیر مجاز در اراضی زراعی و باغی این شهرستان، گفت: از ابتدای امسال تا کنون 12 هزار متر مربع از این اراضی آزاد سازی شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره جهاد کشاورزی تایباد گفت: سطح زیر کشت این نهاده مهم دامی امسال به میزان 20 درصد نسبت به سطح کشت پارسال ذرت علوفه ای در تایباد بیشتر شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان سرخه از برداشت پیاز قرمز در این شهرستان خبر داد و گفت: کشاورزان شهرستان سرخه با توجه به شرایط آب و هوایی از میزان برداشت محصولات خود راضی بوده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۲:۴۶    
رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان دماوند با اشاره به وجود 5 هزار و 700 هکتار باغ سیب در دماوند، گفت: پیش بینی می شود در سال جدید 220 هزار تن سیب برداشت شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۱:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
شاهرود- رئیس اداره جهاد کشاورزی شاهرود بابیان اینکه به دلیل تگرگ و سرما با کاهش تولید انگور در سطح شهرستان مواجه هستیم، گفت: برداشت 35 هزار تن انگور در سطح باغات شاهرود پیش بینی می شود.
تهران نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۲۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره جهاد کشاورزی دماوند گفت: 80 درصد از محصولات کشاورزی دماوند ارزش صادرات دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۲:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس اداره جهاد کشاورزی کاشان ضمن تاکید بر لزوم حضور تشکل های فعال در بخش کشاورزی گفت: کیفیت پایین آب کاشان مشکلاتی را در تجهیز اراضی به آبیاری نوین ایجاد کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۲۰:۳۵    
گچساران- ایرنا - رئیس اداره جهاد کشاورزی باشت گفت: سه هزار هکتار از مزارع این شهرستان زیر کشت محصولات تابستانه رفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۴:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان پردیس گفت: سبزیجات فراسودمند "میکرو گرین" کاملا ارگانیک بوده و به روش هیدروپونیک در محیط کنترل شده بدون استفاده از کود، آفت کش و سموم شیمیایی کشت شده و نیاز به شست و شو ندارند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان آستانه اشرفیه از آغاز کشت دوم در شالیزارهای این شهرستان خبر داد و گفت: پیش بینی کارشناسان جهاد کشاورزی امسال 90 درصد محصولات کشت شده در کشت دوم در شالیزارهای این شهرستان راتون باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره جهاد کشاورزی دلفان گفت: برداشت عسل از 59 هزار کلنی در مناطق مختلف این شهرستان آغاز شد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۲:۴۲    
علی سلیمانی, رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان سرپلذهاب گفت: وزش تندباد این هفته به مزارع ذرت و باغات زیتون شهرستان خسارت وارد کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ۰۷:۰۰    
گروه استان ها - رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان کاشان ضمن اشاره به افتتاح 22 طرح کشاورزی تا پایان سال در این شهرستان گفت: تولیدکنندگان ماهیان زینتی و سبزی کاران کاشانی بیشترین آسیب را از شیوع کرونا متحمل شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۰۲:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره جهاد کشاورزی آستانه اشرفیه با بیان اینکه محصول بادام یکی از استراتژیک ترین محصولات آستانه اشرفیه است که کشت آن از اردیبهشت و برداشت آن از شهریورماه آغاز می شود و تا مهرماه ادامه دارد ...
عصر همدان   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
سقراط بیرنگ رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان اسدآباد در گفت وگو با خبرنگار عصر همدان ، با اشاره به فرا رسیدن هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان باهنر و رجایی، اظهار کرد: امسال در این هفته تعداد پنج پروژه در بخش کشاورزی و دامی به بهره برداری می رسد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
به گفته رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان آستانه اشرفیه 40 درصد شالیزارهای این شهرستان دچار آسیب شدند ولی بااین حال پیش بینی می شود امسال پنج هزار تن برنج سفید در آستانه اشرفیه برداشت شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۲۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره جهاد کشاورزی سقز از بهره برداری 37 طرح کشاورزی در شهرستان سقز در هفته دولت خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استانها- رئیس اداره جهاد کشاورزی بروجرد تغییر اراضی کشاورزی را جرم دانست و گفت: برخورد با تغییر کاربری 8500 مترمربع از اراضی زراعی بروجرد انجام گرفت.
کانون سبحان   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۸:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره جهاد کشاورزی کوهدشت گفت: در کوهدشت 70 هکتار سطح کشت باغات انجیر بوده و مرغوبیت انجیر سیاه چهار قلعه کوهدشت در سطح ملی است.
استانداری قزوین   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۰۹:۲۰    
جلسه شورای شهرستان تاکستان با حضور طاهری فرماندار ، فیضی رئیس شورای شهرستان ، دکتر رحمانی مدیر شبکه بهداشت و درمان ، رحمانی رئیس اداره جهاد کشاورزی و اعضای شورای شهرستان در فرمانداری تشکیل گردید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره جهاد کشاورزی خلخال گفت: 1000 تن محصول خیار از جالیزهای روستایی خلخال برداشت شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۱۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره جهاد کشاورزی مشهد گفت: پرورش مرغ بومی در مشهد به 2 صورت در قفس و بستر و به صورت ارگانیک صورت می گیرد.
عصر همدان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
سقراط بیرنگ، رئیس اداره جهاد کشاورزی اسدآباد در گفت وگو با خبرنگار عصر همدان؛ با بیان اینکه در اسد آباد هزار و 250 هکتار سطح زیر کشت گوجه فرنگی است، اظهار کرد: پیش بینی می شود بیش از 60 الی 70 هزار تن گوجه فرنگی از این مزارع برداشت شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره جهاد کشاورزی آستانه اشرفیه با بیان اینکه بارندگی نیمه تابستان باعث خسارت به شالیزارهای شهرستان شده است، گفت: به دلیل بارش باران شالیزارهای این شهرستان 80 میلیارد تومان خسارت دید.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۲:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
جهرم- رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان جهرم از برداشت آویشن باغی در سطح 10 هکتار در این شهرستان خبر داد.
عصر همدان   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۰۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان اسدآباد در گفت وگو با خبرنگار عصر همدان ؛ با اشاره به اینکه از میزان 5 هزار باغات در سطح این شهرستان هزار و 200هکتار باغ هلو و شلیل است، اظهار کرد: از این میزان یک هزار هکتار آن باربر، 200 هزار آن غیر باربر است که هنوز به میوه دهی نرسیده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۰۸:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره جهاد کشاورزی کاشان ضمن اشاره به صرفه جویی 33میلیون متر مکعبی مصرف آب در سال های اخیر گفت: کشاورزی تنها دلیل کاهش منابع آبی کاشان نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان رودان گفت: آتش سوزی به بخش کشاورزی این شهرستان بیش از سه هزار میلیارد ریال خسارت وارد کرده است.
سفیر افلاک   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
امیری، رئیس اداره جهاد کشاورزی کوهدشت با اشاره به افزایش سطح باغات پسته به 60 هکتار گفت: 50 هزار تن گندم مازاد بر نیاز کشاورزان خریداری و 90 درصد مطالبات کشاورزان از طریق بانک کشاورزی پرداخت شده است.
پانا   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۱۲:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
تبریز(پانا) - حمله ملخ ها به 80 هکتار از باغهای شهرستان مرند موجب ایجاد خسارت به درختان شده است. به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز آذربایجان شرقی، رئیس اداره جهاد کشاورزی مرند با اعلام این خبر گفت: این ملخ ها از نوع مراکشی، ایتالیایی ...
شهرخوان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره جهاد کشاورزی خلخال ادامه داد: استخر سجن اولین سد معیشتی بخش شاهرود بوده که در سال 89 مطالعات آن در اطراف شهر کلور آغاز شده و به علت نبود اعتبارات تاکنون نیمه تمام مانده که برای تکمیل آن نیازمند 7 میلیارد و 900 میلیون تومان بوده و به غیر از سد سجن ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره جهاد کشاورزی خلخال گفت: پس از یک دهه تعطیلی، اعتبارات لازم برای اتمام مطالعات و شروع فاز اجرایی احداث سدهای معیشتی در خلخال اختصاص داده شد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۰۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره جهاد کشاورزی شمیرانات اعلام کرد: عملیات برآورد عملکرد (کیل گیری) محصول گیلاس باغات روستای آهار به منظور انتخاب بهره بردار برتر کشوری اجرا شد.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۰۹:۰۵    
نشست رئیس بنیاد سوادکوه با رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان بمنظور پیگیری سند اردوگاه باب الحوائج(ع) برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۷:۳۵    
شست اعضای شورای اسلامی شهر شاهرود با رئیس اداره جهاد کشاورزی و بانوان فعال در حوزه صنایع دستی در صحن شورای اسلامی شهر شاهرود با محوریت بحث و تبادل نظر پیرامون واگذاری غرفه های بازارچه خیابان تهران جهت فروش صنایع دستی شاهرود برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۰۹:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سرخه از برداشت آلبالو و گیلاس از باغ های این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۲:۳۸    
رئیس اداره جهاد کشاورزی دزفول گفت: بعد از تغییر در قوانین هرساله 500 پرونده تخلف در خصوص باغ ویلاها تشکیل می شود.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۰۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره جهادکشاورزی شهرستان سرخه از برداشت 13 تن زردآلو در باغات شهرستان سرخه در سال 99 خبر داد
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان فریمان گفت: دو مکان دپوی درختان قطع شده جنگلی و باغی در این شهرستان کشف شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان خلخال گفت: ضریب خام فروشی محصولات زراعی و باغی و کشاورزی بالاتر از80 درصد است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۰:۲۷    
ساوه - ایرنا - رئیس اداره جهاد کشاورزی ساوه گفت: با توجه به بارش برف در فروردین امسال و موج سرمازدگی، متوسط تولید جو از مزارع این شهرستان در هر هکتار تا مرز 70 درصد کاهش یافت.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۰۹:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
مشهد- رئیس اداره جهاد کشاورزی مشهد از تخریب 100 بنای غیر مجاز در اراضی کشاورزی تغییر کاربری یافته خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۰۹:۵۵   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس اداره جهاد کشاورزی کهگیلویه گفت: 100 راس دام در آتش سوزی باقی مانده کاه و کلش مزارع منطقه راک و دشت مازه کهگیلویه زنده زنده در آتش سوختند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۰۹:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان کهگیلویه گفت: تاکنون 25 هزار تن گندم تضمینی از کشاورزان شهرستان خریداری شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۹:۳۵    
رئیس اداره جهاد کشاورزی فهرج از حمله ملخ های صحرایی طی روز گذشته به مزارع این شهرستان خبر داد.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ - ۱۵:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره جهاد کشاورزی سقز از پرداخت 190 میلیارد ریال تسهیلات بانکی و اعتبار بلاعوض به کشاورزان این شهرستان خبر داد. محمدنافع علایی نیا در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در سال گذشته بیش از 190 میلیارد ریال اعتبار، اعم از تسهیلات بانکی و اعتبار بلاعوض در زمینه های زراعت، صنایع تبدیلی ...