شنبه ۰۸ آذرساعت ۰۷:۰۴Nov 2020 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شستا»

تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۷:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
در هفته ای که گذشت با وجود اینکه عرضه در نمادهایی چون شستا زیاد بود اما شاخص کل بازار سهام روندی صعودی داشت و به یک میلیون و 367 هزار واحد رسید.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۶:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
اکوایران : معاملات شستا در بازار اعتراض بسیاری از سهامداران را برانگیخت. برخی معتقد بودند که عدم وجود بازارگردان باعث شد تا وضعیت معاملات امروز این نماد بدین شکل انجام شود.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۲۱:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
نماد شستا که بیش از 2 ماه متوقف بود، در جریان معاملات هفته قبل بازگشایی شد و در روزهای اخیر عرضه در این نماد باعث ریزش شاخص کل شده است. آیا روند صعودی شستا بازمی گردد یا باید این سهام را فروخت؟
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۹:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، راز و جرگلان، گرمه و جاجرم در مجلس شواری اسلامی گفت: نگران واگذاری شرکت آلومینیای جاجرم به شستا هستیم.
نبض بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
چخزر از زیرمجموعه های هلدینگ تاپیکو و از شرکت های اقماری شستا به شمار می رود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۵:۳۰    
گروه استان ها-رئیس مجمع نمایندگان استان خراسان شمالی گفت: واگذاری پتروشیمی به شستا اشتباه بود و نگران واگذاری آلومینا به این مجموعه هستیم.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۵:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
امروز شستا با افت قیمت چهار درصدی به قیمت 27هزار ریال رسید و صف فروش آن پس از تحمل حجم هایی سنگین برچیده شد.
پولی مالی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۴:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
توئیت- شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز چهارشنبه 5 آذرماه، ده هزار و 60 واحد رشد کرد و به یک میلیون و 367 هزار و 168 واحد رسید. همچنین شاخص کل هم وزن نیز 4551 واحد رشد کرد و به 395 هزار و 129 واحد رسید ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۴:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز چهارشنبه 5 آذرماه، ده هزار و 60 واحد رشد کرد و به یک میلیون و 367 هزار و 168 واحد رسید. همچنین شاخص کل هم وزن نیز 4551 واحد رشد کرد و به 395 هزار و 129 واحد رسید. ...
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۴:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
در پاتیان معاملات امروز بورس شاخص کل با 10 هزار واحد رشد، مجددا وارد فاز صعودی شد. این در حالی بود که شاخص کل هم وزن نیز امروز بیش از یک درصد رشد کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۳:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
افراد حقیقی تا ظهر امروز هزار و 300میلیارد تومان وارد بازار سهام کردند که بیشترین ورود پول حقیقی به بورس یا فرابورس مربوط به گروه فلزات اساسی و همچنین سهام وتجارت بود.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
شاخص کل بورس روز سه شنبه مورخه 3 آذر ماه 1399 در نهایت با کاهش 18597 واحدی بر روی کانال یک میلیون و 356 هزار و 944 واحدی آرام گرفت. امروز چهارشنبه مورخه 5 آذرماه 1399 با گزارش لحظه به لحظه از تالار شیشه ای سعادت آباد با ما همراه باشید.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
شاخص کل بورس روز سه شنبه مورخه 3 آذر ماه 1399 در نهایت با کاهش 18597 واحدی بر روی کانال یک میلیون و 356 هزار و 944 واحدی آرام گرفت. امروز چهارشنبه مورخه 5 آذرماه 1399 با گزارش لحظه به لحظه از تالار شیشه ای سعادت آباد با ما همراه باشید.
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
امروز چهارشنبه (پنجم آذر ماه) شاخص کل بورس با رشد 6 هزار واحدی روی پله یک میلیون و 364 هزار واحدی قرار گرفت. امروز نماد های شستا،فملی،فولاد ، فملی ،فارس ،تاپیکو ، شپنا و وتجارت بیشترین تاثیر را روی شاخص کل بورس داشته اند. ...
ناطقان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
معاملات امروز بازار بورسبا کاهش شاخص آغاز به کار کرد. امروز دوشنبه 5 آذر 1399 نمادهای شرکت های بزرگ و شاخص ساز از جمله شستا، فارس، تاپیکو و کچاد در رنج نزولی حضور داشتند و نمادهای شپنا، شستا و وتجارت نیز پرتراکنش ترین نمادها هستند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۳۴    
بازار امروز نیز روند جذابی داشت. کشمکش عرضه و تقاضا کاملا مشهود است ولی بر خلاف روز پیشین که عرضه از تقاضا پیشی گرفت، امروز تا این لحظه از بازار تقاضا روند بهتری داشته است.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۰۳   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، در جریان معاملات امروز چهارشنبه 5 آذر 99 شاخص کل بورس با رشد 401 واحدی در یکساعت ابتدایی معاملات، به یک میلیون و 357 هزار و 509 واحد رسید. همچنین شاخص کل هم وزن نیز با رشد 2538 واحدی به 393 هزار و 116 واحد رسید. ...
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۰:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : رفتار حقوقی های نماد شستا که هفته گذشته بعد از دو ماه و نیم بسته بودن با معرفی بازارگردان باز شده بود، دیروز صدای سهامداران را درآورد.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۸:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
به نظر می رسد در مرحله پیش گشایش بورس امروز عرضه مانند روز گذشته بیشتر از تقاضا باشد و نمادهایی چون شستا نیز عرضه بیشتر از تقاضا دارند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۱:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
نماینده مردم اصفهان: اقعاً داستان کفش ملی، انسان را دردمند می کند. کارخانه ای که چندین هزار کارگر داشته و با برند و شهرتی که داشته است می توانسته در سطح جهان شعبات و فروشگاه هایی داشته باشد، نباید امروز وضعیتش نسبت به آن ایام درخشان رو به افول باشد.
صدای ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۷:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ، در پایان معاملات امروز بازار سهام شاخص کل بیش از یک درصد افت کرد اما شاخص هم وزن مثبت بود. بورس فردا چه می شود؟ به نوشته تجارت نیوز، ایمان رئیسی ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
در جریان معاملات امروز، علی رغم ورود 370 میلیارد تومان پول از سوی حقوقی ها، نمادهای بزرگ و شاخص ساز به ویژه شستا معاملات خود را منفی آغاز کردند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
شستا در پایان معاملات امروز 4.4درصد افت کرد. این نماد بعد از بازگشایی شاهد یک روز رشد و سه روز متوالی افت بود.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
در جریان معاملات امروز بازار سهام، شاخص کل بورس اگر چه با افتی 1٫35 درصدی به کار خود پایان داد اما شاخص کل هم وزن 0٫75 درصد رشد داشت.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز سه شنبه 4 آذر با افت 18 هزار و 597 واحدی به یک میلیون و 356 هزار و 944 واحد رسید. شاخص کل هم وزن 2963 واحد رشد کرد و به 390 هزار و 570 واحد رسید. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۵۸    
امروز مطالبی همچون رد پای ثمسکن در قفل شدن این چهار نماد در صف فروش، کاهش پلکانی نرخ دلار در بازار تهران آغاز شد، مراحل ثبت نام وام یک میلیون تومانی توسط سرپرست خانوار، جهش قیمت نفت با امید به واکسن کرونا، توضیحات وزارت نفت درباره سهام پالایش یکم؛ در سایت نبض بورس قرار گرفته است.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس بازار سرمایه با بیان اینکه مدیران شستا با مصاحبه های خود فقط به دنبال تهیج سهامداران خرد بودند، گفت: این مصاحبه ها در قیمت ها اثر دارد ومصداق قیمت سازی است و باید با آن برخورد کرد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد24 -بورس در یک ساعت نخست معاملات هر چند با آغازی مثبت کار خود را شروع کرد، اما در ادامه با پس دادن رشد خود با افت 3 هزار و 352 واحدی نماگر بورس نیز همراه شد. این افت شاخص را تا ارتفاع یک میلیون و 372 واحد پایین آورد. ...
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
با شروع معاملات امروز بازار سهام در حالی که پیش بینی می شد به علت تقاضای زیاد در نمادهای خودرویی و بانکی روند بازار سهام صعودی باشد اما شاخص کل به علت عرضه در نماد شستا روندی نزولی پیدا کرد.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
با شروع معاملات امروز بازار سهام شاخص کل به دلیل تقاضای زیاد رشد کرد اما در ادامه روند معاملات عرضه در نمادهای شستا، فارس و فملی زیاد شد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۰:۲۴    
گروه شرکت ها : افزایش سرمایه شستا با آماده شدن گزارش توجیهی هیات مدیره در انتظار تایید و اخذ مجوز از سازمان بورس و اوراق بهادار است تا پس از برگزاری مجمع عمومی فوق العاده به مرحله اجرایی برسد ...
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۰:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
با حمایت های شستا و دستور مدیرعامل شرکت صنایع چوب و کاغذ ایران(چوکا)، فرایند بازسازی و نوسازی مجموعه تولیدی صنایع چوب اسالم آغاز گردیده است که در اولین گام و به جهت صرفه جویی در هزینه های تعمیرات، واحد تراشکاری این مجتمع که از سال 92 تاکنون غیر فعال بود ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۷:۰۲    
امروز معامله گرها حدود 850میلیارد تومان سهام شستا خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه خودرو و ساخت قطعات تعلق داشت و 6درصد از کل سهام تلیسه معامله شد.
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۶:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
بورس امروز هم مثل روز گذشته گشایش خوبی داشت ولی در ادامه تحت تاثیر منفی بودن نمادهای شاخص سازی مثل شستا و فولاد قرار گرفت. به گزارش کاماپرس، بورس بازان این روزها با بیم و امید به نوسان های بازار سهام چشم دوخته اند چرا که بازار نشانه هایی از آمادگی برای صعودهای انفجاری از خود بروز می دهد اما این ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۶:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه دلیل اصلی کند شدن روند صعودی بورس را سهم های شستا و فولاد مبارکه دانست و گفت: اتفاق عجیب و غریبی در بورس نیفتاده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۶:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
شستا با حجم معاملاتی 3.5برابر میانگین حجم و دو درصد کاهش قیمت، پرونده معاملات امروز خود را بست.
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
✔️شاخص کل بورس تهران در جریان معاملات امروز 16690 واحد رشد کرد. شاخص هم وزن هم با رشد 4923 واحدی همراه شد. ✔️ ارزش معاملات این بازار در روز جاری به حدود رقم 11700میلیارد تومان رسید. ✔️ شپنا ، کگل و کچاد سه نمادی بودند که بیشترین تاثیر را در شاخص داشتند. ...
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
در معاملات امروز بورس، شاخص کل بورس در حالی با رشدی 1٫2 درصدی به سطح یک میلیون و 375 هزارتایی رسید که شاخص کل هم وزن حدود 1٫3 درصد رشد داشت.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۰۵    
شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) از رشد 837 درصدی ارزش پرتفو خود نسبت به بهای تمام شده آن طی آبان ماه خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
در روز های پایانی آبان ماه سال جاری عنوان شد یکی از مدیران میانی شستا برای مدیرعاملی باشگاه استقلال انتخاب شده، ولی این خبر خیلی سریع در نطفه خفه شد!
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون اصناف مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه عملکرد مدیران شستا قابل تقدیر است، گفت: سودآوری و شفافیت شستا با همین ترکیب فعلی مدیران در هیات مدیره های شستا به دست آمده است.
محمدرسول سماکچی در گفت وگو با خبرنگار شبستان در رشت با تاکید بر اینکه جلوگیری از افزایش بی ضابطه و خارج از منطق ارز بر سایر امور ارجحیت دارد و دولت باید در این مورد ورود جدی تری داشته باشد اظهار داشت: افزایش هزینه های تولید ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
شکور علیشاهی / تحلیلگر بازار سرمایه روند کلی شاخص چند رشته ای صنعتی، صعودی برآورد می شود. در چهار هفته گذشته با حدود 8 درصد کاهش از محدوده 196 هزار و 165 واحد به محدوده 180 هزار و 400 واحد رسید ...
کیهان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۲:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) در تکمیل پروژه راه اصلی خلخال به منجیل مشارکت می کند. اکبر بهنامجو افزود: مقدمات مشارکت شرکت شستا برای ساخت بخشی از این راه اصلی آماده شده و قرارداد ساخت 18 کیلومتر از این مسیر و نیز حدفاصل روستای درو تا روستای قشلاق دیز واقع در بخش ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۷:۱۸    
امروز معامله گرها بیش از هزار و 340میلیارد تومان سهام شستا خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه خودرو و ساخت قطعات تعلق داشت و 7.9درصد از کل سهام قنیشا معامله شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۵:۵۵   + ۱۸ سایت دیگر  
شاخص کل بورس تهران روز را با روند کاهشی شروع کرد و با افت 27 هزار واحدی همراه بود. بسیاری از نمادها با افزایش عرضه روبرو بودندو شستا بیشترین اثر را در روند شاخص گذاشت اما در ساعات پایانی روندی صعودی به خود گرفت. همچنین ارزش سبد دارندگان سهام عدالت با کاهش نسبت به روز قبل مواجه شد .
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
سهام شستا در معاملات بورس امروز با حجم معاملات 433میلیونی افتی سه درصدی را تجربه کرد.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۴:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
نماد شستا که مدت زیادی نیست بازگشایی شده امروز سود 232 میلیارد تومانی شناسایی کرد.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۴:۰۳    
در پایان معاملات بورس در دومین روز آذرماه، شاخص کل بورس پس از 6 روز مثبت با افتی 0٫56 درصدی به کار خود خاتمه داد. این در حالی بود که شاخص کل هم وزن نیز 0٫23 درصد کاهش یافت.