چهارشنبه ۰۵ آبانساعت ۱۳:۵۴Oct 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شستا»

تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۰:۴۳    
بهروز محبی نجم آبادی عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: متاسفانه تناسبی بین حق بیمه و خدمات ارائه شده از سوی بیمه تامین اجتماعی وجود ندارد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۰:۰۴    
سازمان تامین اجتماعی: سرپرست سازمان تامین اجتماعی گفت: سود سالانه شستا از پنجم آبان توسط سامانه سجام به حساب سهامداران واریز می شود. میرهاشم موسوی اظهار کرد ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۴:۰۳    
گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز تابناک با تو را با کلیک بر تیتر آن بخوانید. قوانین مخفی رهبران با هوش هیجانی خاص پایتخت شکلات دنیا کجاست؟ 11 باور اشتباه و غیرعلمی برای واکسن نزدن حضور چین برای پروژه های مسکن در ایران تایید شد آپ دیت رابط کاربری جدید تصویر در تصویر واتساپ ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۰۰:۱۴    
در ماهی که گذشت، ارزش بازاری شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی، بیش از 6هزار و 850میلیارد افزایش یافت که بخش عمده این رشد، به دلیل افزایش ارزش بازاری نمادهای شیمیایی این شرکت بود. همچنین شستا در این مدت 38میلیارد تومان، درآمد حاصل از سود سهام حکشتی کسب کرد.
تامین اجتماعی   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۲:۱۹   + ۷۴ سایت دیگر  
سرپرست سازمان تأمین اجتماعی گفت: سود سالیانه شستا از پنجم آبان توسط سامانه سجام به حساب سهام داران واریز می شود. به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۵:۴۶    
در سبدی که شرکت مشاور سرمایه گذاری سهم آشنا ، در تاریخ 30مهر ماه ارائه کرده نام چهار نماد وسین ، فرآور ، پکرمان و شستا برای سرمایه گذاری میان مدت به چشم می خورد. همچنین این شرکت، تک سهم صندوق سرمایه گذاری امین آشنا ایرانیان را برای سرمایه گذاری بلندمدت پیشنهاد داده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۵:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
مهر : -وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته طرح شستا در حوزه دامپروری تسریع شده و کارخانه آسفالت جهت رفع موانع تولیدی خود 5 میلیارد تومان تسهیلات بانکی دریافت خواهد کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۶:۵۱   + ۱۴ سایت دیگر  
سرپرست سازمان تامین اجتماعی گفت: زمینه هایی وجود دارد که می توانیم برای مردم فراهم کنیم تا به عنوان بیمه شدگان وارد صندوق شوند و ما را در رفع چالش موجود یاری دهند.
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۱:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس اطلاعیه منتشر شده در کدال، شستا برای سال 1399 به ازای هر سهم 135 تومان به سهامدارانش سود نقدی می دهد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۱:۱۵    
امروز مطالبی همچون سیگنال صالح آبادی به بازار ارز، سنگین ترین صفوف خرید و فروش بازار + فیلم، سودده ترین رمزارز در هفته اخیر، سفته بازان بورس در کدام بازار فعال ترند؟، زمان واریز سود شستا تغییر کرد، چند ترفند ساده برای اینکه در بورس ضرر نکنید، چرا قیمت هر سهم شستا بعد از برگزاری مجمع کاهش یافت؟ ...
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۰:۰۹    
زمان پرداخت سود " شستا " تغییر کرد 1400/07/28 - 14:27 شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی از تغییر زمان پرداخت سود خبر داد. " ولشرق " در اندیشه برگزاری مجمع 1400/07/28 - 14:14 مجمع عمومی فوق العاده شرکت لیزینگ ایران و شرق در تاریخ 1400/08/09 برگزار می شود. ...
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۰:۰۰    
با توجه به برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) و تصویب تقسیم سود نقدی به ازای هر سهم، قیمت سهام شستا کاهش یافته است. علت کاهش قیمت هر سهم شستا چیست؟
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی با نماد شستا مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام خود را روز سه شنبه مورخ 1400/07/27 برگزار کرد و سودی معادل 1350 ریال برای سهامدارانش تصویب کرد. زمان و نحوه پرداخت سود سهامداران چه زمانی و چگونه است؟
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۵:۱۵    
در حال حاضر افراد بسیاری جهت هدایت ابرهلدینگ تامین اجتماعی مطرح شده اند که یکی از جدی ترین این افراد علی رستمی است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۳:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
شرکت بورس تهران اعلام کرد: با توجه به برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی(شستا) در تاریخ 27 مهر 1400 و تصویب تقسیم سود نقدی 1،350 ریالی به ازای هر سهم، قیمت اعمال اوراق اختیار فروش تبعی سهام شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی(شستا) تغییر یافته است. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۱:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
همدان - نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی از پیگیری احداث یک واحد دامداری 6 هزار رأسی توسط شستا در نهاوند خبر داد.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی با نماد "شستا" برگزار شد. پرداخت سود 135 تومانی به ازای هر سهم در این مجمع تصویب شد.
اقتصاد آنلاین / پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۲۹   + ۲۸ سایت دیگر  
فهرست 50 شرکت برتر بورس در سه ماهه دوم سال 1400 بر پایه معیارهای نقدشوندگی سهام، میزان تاثیر گذاری بر بازار و برتری نسبت های مالی از سوی بورس تهران منتشر شد.
عضو هیات رییسه مجلس بر لزوم پرداخت سود سهامداران از طریق سامانه سجام تاکید و اعلام کرد: شستا سود سهامداران را از شعب بانک رفاه می پردازد. در شرایط کرونا به چه دلیل مردم را به بانک ها پاس می دهید؟
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۶:۵۰    
مجمع شستا در سال 1400 امروز مورخه 27 مهر 1400 برگزار شد و در انتهای این مجمع به ازای هر سهم 135 تومان سود تخصیص داده شد. گزارش جامع و کامل نبض بورس از این مجمع را بخوانید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۵:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
آمار معاملات شرکت های زیر مجموعه شستا در بازار فیزیکی بورس کالا نشان می دهد، حجم عرضه 1466درصد و حجم معاملات 1767درصد رشد داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۴:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
امروز 27 مهر ماه مجمع شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی تشکیل شد و در این مجمع در خصوص مطالبی همچون سود تقسیم شده و عرضه اولیه های تامین اجتماعی بحث شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۴:۴۵   + ۱۶ سایت دیگر  
در حالی که قرار بود سود سهام شستا، با مراجعه به شعب بانک پرداخت شود، اما امروز در مجمع شستا طریقه پرداخت سود مشخص شد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که پیش از این و مطابق با شفاف سازی شستا روی سامانه کدال، قرار بر واریز سود سهام از 4 آبان با مراجعه به شعب بانک رفاه بود، در مجمع این شرکت مقرر شد که سود از طریق سجام در تاریخ 25 آبان ماه پرداخت شود.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۰:۲۵    
سرپرست شستا در مجمع این شرکت که اکنون در حال برگزاری است، خبر از 1172 درصد افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی داد و گفت: تا ماه آینده گزارش تاییدیه این افزایش سرمایه به سازمان بورس ارسال می شود
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش اصلاحات نیوز؛ احتمال انتصاب علی رستمی به مدیرعاملی شستا جدی شده و همزمان طی روزهای اخیر، یک رسانه با انتشار تصاویری که ادعا می کند فیش های حقوق وی از دو شرکت مس و خاک چینی، مدعی حقوق ماهانه 92 میلیونی رستمی شد. ...
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
نماد شستا از گروه چندرشته ای با داد و ستد بیش از 203 میلیون سهم به ارزش بیش از 264 میلیارد تومان توانست بیشترین ارزش معاملات بازار را از آن خود کند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۹:۵۴   + ۱۶ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره و قایم مقام شستا گفت: علت عدم پرداخت سود سهامداران شستا به سجام، رفاه حال خود سهامداران است؛ البته لازم به ذکر است که این تصمیم هنوز قطعی نشده است و باید در مجمع درمورد آن تصمیم گیری کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۶:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
امروز معامله گرها 264میلیارد تومان سهام سرمایه گذاری تأمین اجتماعی خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه فلزات اساسی تعلق داشت و 6.8درصد از کل سهام شیر پاستوریزه پگاه گیلان معامله شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
در معاملات بورس امروز، سهام شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی با رشد یک درصدی، قیمت 12,970ریال را ثبت کرد. همچنین ارزش معاملات این شرکت به رقم 265میلیارد تومان نزدیک شد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۹:۵۷   + ۳۰ سایت دیگر  
با جدی تر شدن احتمال انتصاب علی رستمی به مدیرعاملی شستا، یک کانال تلگرامی گمنام با انتشار فیش های مخدوش حقوق وی از دو شرکت مس و خاک چینی، مدعی حقوق ماهانه 92 میلیونی رستمی شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۸:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: امروز نمادهای فولاد ، فملی و شستا بیشترین تاثیر را در رشد شاخص کل بورس داشتند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۷:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
عملکرد علی رستمی براساس گزارش ارائه شده در مجمع معدنی املاح ایران در 29 اسفند ماه سال 1398نشان از تغییرات قابل ملاحظه در دوران مدیریت وی دارد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۶:۰۹   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، شاخص کل بورس در پایان معاملات شنبه 24 مهر ماه 40 هزار و 58 واحد رشد کرد و به ارتفاع 1 میلیون و 437 هزار و 445 واحد رسید. شاخص هم وزن 9396 واحد مثبت شد و 402 هزار و 174 واحد افزایش یافت. فولاد، فملی و شستا نمادهای با بیشترین تأثیر در رشد شاخص بودند. ...
عصر خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۲۴    
امیر انباردار عضو جدید شرکت است.شرکت دوه صنعتی پارس از شرکت های تحت پوشش شستا است.
عصر خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۱۵   + ۳۷ سایت دیگر  
به قول های مسئولان سابق عمل خواهیم کرد، در حال حاضر با عدالت فاصله زیادی داریم و طی سه ماه آینده شاخص عدالت در ارائه خدمات بهداشتی و درمانی را ارائه خواهیم کرد و 6 ماه بعد شاخص را محاسبه خواهیم کرد تا ببنیم که به سمت بهتر شدن عدالت در خدمات درمانی رفته ایم یا نه؟
عصر خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور سابق پیش از این گفته بود: امروز شستا که در مورد آن این همه حرف بود، شفاف شده است.مشخص نیست که آیا وی از وزارت کار و شرکتهای آن خبر نداشته و یا این که موضوع چیز دیگری بوده است؟
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۷:۰۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی بیست و چهارمین روز مهر ماه پرداخته می شود که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
تامین اجتماعی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۷:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
در اقدامی کم سابقه نشست سرپرست سازمان تامین اجتماعی با مدیران شرکتهای تابعه شستا در خوزستان برگزار شد. به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۵:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
دستور حمله رسانه ای در فضای مجازی برای کسب کرسی مدیرعاملی شستا توسط چه کسانی صادر می شود.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۴:۰۰    
با توجه به اینکه زمان برگزاری مجامع شرکت های بورسی و فرابورسی برای سهامداران از اهمیت بالایی برخوردار است، این مطلب برنامه زمانبندی اعلامی مجامع این هفته را گزارش می دهد ...
سود خالص تلفیقی شستا با جهشی چشمگیر، از 2،663 میلیارد تومان در سال 1397 به بیش از 39،000 میلیارد تومان در سال 1400 رسیده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۴:۱۶   + ۳۷ سایت دیگر  
دبیرکل کانون عالی انجمن های صنفی کارگران ضمن تشریح جزییات دیدار با مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، از برنامه تحول سازمان خبر داد و موضوع بیمه درمان کارگران، پرداخت سود شستا برای تقویت حقوق بازنشستگان ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۳:۲۰    
در معاملات بورس امروز، سهام شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی با افت 0.64درصدی، قیمت 12,360ریال را ثبت کرد. همچنین ارزش معاملات این شرکت از رقم 80میلیارد تومان عبور کرد.
عصر خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۲:۰۹    
به نظر می رسد یکی از وزارتخانه هایی که ظرفیت گسترده ای در بکارگیری زنان کارآمد که البته معتقد به اصول دولت مردمی رئیسی باشند وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۲۰:۵۵    
عضو کمیسیون بهداشت مجلس گفت: شستا به عنوان مجموعه ای متعلق به تامین اجتماعی از دغدغه های نمایندگان است و تامین اجتماعی باید برای حل مشکلات این مجموعه درآمدزا تلاش کند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۶:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، بورس تهران معاملات امروز خود را با سرخ پوشی کامل و افت 38 هزار واحدی شاخص کل به پایان رساند و با ثبت افت دو درصدی شاخص، به یک میلیون و 418 هزار واحد رسید. شاخص هموزن هم با افت 12 هزار و 184 واحدی به 401 هزار و 574 واحد رسید. ...