دوشنبه ۰۶ بهمنساعت ۲۰:۲۹Jan 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سامانه جامع روابط کار»

سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان آران و بیدگل از برگزاری جلسه آموزشی سامانه جامع روابط کار خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۱۱:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان، گفت: سامانه صلاحیت ایمنی پیمانکاران به سامانه جامع روابط کار (ساجار) پیوست.
روزنامه راه مردم   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۷:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
دومین نشست کمیته توسعه دولت الکترونیک و هوشمندسازی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور غلامرضا پناه معاون توسعه مدیریت و منابع ، سید جواد رضوی رییس مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری و سایر اعضای کمیته برگزار شد .
برای مشاهده پرسش و پاسخ های متداول درباره ی سامانه جامع روابط کار مطالب زیر را مطالعه کنید.
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۱:۰۵   + ۲۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، حاتم شاکرمی گفت : برای تسهیل روند احراز هویت کارگران و کارفرمایان در سامانه جامع روابط کار تفاهم نامه ای با بانک رفاه کارگران به امضا رسید که افراد بتوانند علاوه بر پیشخوان های دولت از این طریق نیز احراز هویت نمایند. ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۵:۱۶   + ۴۰ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران، اسماعیل لله گانی مدیر عامل این بانک در مراسم امضای تفاهم نامه با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اعلام این مطلب گفت: با امضای این تفاهم نامه، سامانه جامع روابط کار به منظور احراز هویت کارگران و کارفرمایان شروع به کار می کند که این موضوع ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۳:۱۶    
پارسینه: در راستای تسهیل ثبت نام و احراز هویت کارگران و کارفرمایان در سامانه جامع روابط کار، علاوه بر دفاتر پیشخوان به منظور استفاده از ظرفیت بانک رفاه، صبح امروز تفاهم نامه همکاری سامانه جامع روابط کار میان بانک رفاه کارگران و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی امضا شد .. ...
نبض بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۸:۰۶   + ۷۳ سایت دیگر  
به گزارش نبض بازار؛مدیر کل بیمه بیکاری وزارت تعاون:افرادی که از اول خرداد امسال بیکار شدند حداقل دو میلیون تومان دریافت می کنند. از اول خرداد تاکنون 196 هزار و 246 نفر در سامانه جامع روابط کار برای دریافت بیمه بیکاری ثبت نام کرده اند. برای عضویت در کانال تلگرام نبض بازار کلیک کنید.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۵:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: کارگران و کارفرمایان استان قزوین جهت ثبت نام و احراز هویت سامانه جامع روابط کار به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۳:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
خرم آباد- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان، تاکید کرد: تا هفتم مردادماه امسال همه متقاضیان دریافت مقرری بیمه بیکاری باید در سامانه جامع روابط کار ثبت نام کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست مدیریت روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان گفت: کارگران و کارفرمایان برای ثبت نام در سامانه جامع روابط کار نیاز به احراز هویت دارند که با مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت می توانند هویت خود را احراز کنند.
افق تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۳:۵۱   + ۹۴ سایت دیگر  
معاون روابط کار وزارت تعاون بیان کرد: اطلاع رسانی درباره سامانه جامع روابط کار ضروری است و باید همه مدیران اجرایی باید فرایند این سامانه را برای جامعه هدف تشریح کنند.
مدیرکل بیمه بیکاری وزارت کار گفت: طبق آخرین آمار، افرادی که بیکاری شان تحت تاثیر شیوع کرونا از اسفند استمرار داشته و یا اینکه از ابتدای خرداد ماه بیکار شده اند 155 هزار و 700 نفر هستند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۵:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری وزارت رفاه با اشاره به زمینه شکل گیری و راه اندازی سامانه ثبت درخواست بیمه بیکاری در دوران کرونا گفت: به موازات سامانه بیمه بیکاری، طراحی سامانه جامع روابط کار هم در دستورکار قرار گرفت و اکنون همه متقاضیان می توانند پس از احراز هویت ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۹:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
فتح الله بیات درباره سامانه جامع روابط کار و کارآیی آن برای پرداخت بیمه بیکاری می گوید: اولا این سامانه پیچیده است و کارگران نمی توانند با آن کار کنند. ثانیا کارگران برای ثبت نام در این سامانه، مجبورند به کافی نت ها مراجعه کنند و مبالغی را در عین بی پولی خرج ثبت نام در این سامانه کنند ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان گفت: متقاضیان دریافت بیمه بیکاری برای ثبت و یا پیگیری درخواست های خود باید به زیر سامانه بیمه بیکاری در سامانه جامع روابط کار مراجعه کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۳:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
دویست و نود و سومین نشست شورای عالی کار با دستور کار تشکیل تعاونی های مسکن کارگری و بررسی مشکلات سامانه جامع روابط کار برگزار می شود.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو کارگری شورای عالی کار از برگزاری جلسه شورای عالی کار در روز سه شنبه خبر داد. به گزارش خبرنگار ایلنا، علی خدایی گفت: آنگونه که در دعوتنامه وزارت کار آمده، این جلسه روز سه شنبه، 18 شهریور ماه در وزارت کار با 2 دستور کار برگزار می شود ...
نیوز فلاورجان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۰۱:۰۸    
احسان رضایی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان فلاورجان : ثبت نام کارگران و کارفرمایان در سامانه روابط کار برای دریافت خدمات غیرحضوری ضروری است.وتمامی مراحل دادرسی و شکایات کارگر و کارفرمائی از طریق سامانه روابط کار انجام میشود
رادیو ایران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۱:۱۱    
به گزارش شبکه رادیویی ایران، کوروش یزدان مدیرکل روابط کار و جبران خدمت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در برنامه سلام صبح بخیر درباره سامانه جامع روابط کار گفت: سامانه جامع روابط کار؛ دقت، سرعت، شفافیت و ارائه خدمت به جامعه هدف را محور و اساس کار خود قرار داده است. ...
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۲:۵۹   + ۳۷ سایت دیگر  
معاون وزیر کار، از برنامه راه اندازی و اجرای سامانه جامع روابط کار با هدف گذاری 45 زیرسامانه خبر داد و گفت: در حال حاضر، زیر سامانه تحت وب بیمه بیکاری در سراسر کشور در حال بهره برداری است.
اقتصاد آنلاین / تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مسعود بابایی مدیرکل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت کار گفت: تاکنون یک میلیون و 33 هزار نفر بیمه بیکاری ناشی از کرونا دریافت کرده اند.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۲۰:۵۹   + ۷۲ سایت دیگر  
بررسی آخرین وضعیت حمایت از بیکاران در دوره کرونا، حاکی از آن است که اگر مدت بیکاری افراد تا خرداد ادامه داشته باید به دفاتر پیشخوان مراجعه کنند و سپس وارد سامانه جامع روابط کار شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۱۳:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بیمه بیکاری وزارت کاردرباره پرداختی های بیمه بیکاری گفت: پرداخت بیمه بیکاری از خرداد ماه مطابق قانون بیمه بیکاری است و متقاضیان باید در سامانه جامع روابط کار ثبت نام کنند.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۴:۱۶    
مدیر روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: متقاضیان بیمه بیکاری که بیکاری آنان از خرداد ماه همچنان تداوم دارد باید به سامانه جامع روابط کار مراجعه کنند. ...
متقاضیان بیمه بیکاری در زیر سامانه این بیمه احراز هویت کنندمدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان مراحل ثبت درخواست بیمه بیکاری توسط متقاضیان را تشریح کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۶:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: متقاضیان جدید جهت دریافت مقرری بیمه بیکاری از این پس برای ثبت درخواست خود باید به سامانه جامع روابط کار به نشانی prkar.mcls.gov.irمراجعه کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: متقاضیان دریافت بیمه بیکاری از این پس برای ثبت و یا پیگیری درخواست های خود باید به زیر سامانه بیمه بیکاری در سامانه جامع روابط کار مراجعه کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
متقاضیان دریافت بیمه بیکاری به سامانه جامع روابط کار مراجعه کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: متقاضیان دریافت بیمه بیکاری از این پس برای ثبت و یا پیگیری درخواست های خود باید به زیر سامانه بیمه بیکاری در سامانه جامع روابط کار مراجعه کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۱:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
متقاضیان جدید جهت دریافت مقرری بیمه بیکاری از این پس برای ثبت درخواست خود باید به زیرسامانه بیمه بیکاری از سامانه جامع روابط کار به نشانی prkar.mcls.gov.irمراجعه نمایند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
خواجه گفت: کارگرانی که بیکاری آنها به دلیل کرونا تداوم یافته است می توانند برای دریافت حق بیمه بیکاری به سامانه جامع روابط کار مراجعه کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۰۹:۱۷   + ۴۵ سایت دیگر  
در ادامه تکمیل سامانه جامع روابط کار زیرسامانه جدید بیمه بیکاری در پنج استان فارس، سمنان، قزوین، اردبیل و هرمزگان به شکل آزمایشی آغاز به کار کرد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۰۹:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
زنجان (پانا) - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان عنوان کرد هدف از استقرار سامانه جامع روابط کار، تحقق وظیفه ذاتی وزارت متبوع در استقرار قانون کار و نظارت بر حسن انجام آن است. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس بازار کار گفت: علت کاهش تقاضای کار کم بودن دستمزد و امنیت شغلی نیست بلکه اثرات شیوع کرونا بر اقتصاد و تعطیلی کسب و کار ها است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۱۹ - ۰۰:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل بازرسی کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: نادیده گرفتن پایه حق سنوات کارگران تخلف است و کارگران می توانند در شورای حق اختلاف و یا از طریق سامانه جامع روابط کار موارد را گزارش کنند.
سامانه جامع روابط کار برای الکترونیکی شدن مناسبات بین کارگر و کار فرما و ثبت شکایت کارگران راه اندازی شده که برای احراز هویت کارگران باید با پرداخت 5000تومان در دفاتر پیشخوان دولت الکترونیک اقدام شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۱۷ - ۱۵:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
مشاور حقوقی کانون عالی انجمن های صنفی کارگران گفت: متأسفانه برخی کارفرمایان برخلاف قانون کار، پایه حق سنوات کارگرانی که از کارگاه دیگری آمده اند را لحاظ نمی کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۲/۱۱ - ۱۹:۳۱    
در نشست مسئولان با کارگران ضمن تجلیل از کارگران مهابادی از راه اندازی سامانه جامع روابط کار برای این قشر زحمتکش خبر داده شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۸:۲۴   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار ور فاه اجتماعی آذربایجان شرقی از راه اندازی سامانه جامع روابط کار با هدف تسهیل و تسریع در روند ارائه خدمات به کارگران و کارفرمایان از طریق پرتال وزارت تعاون، کار ور فاه اجتماعی خبر داد.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۸:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
حسن عزیزی روز جمعه به ایرنا افزود: افرادی که شغل خود را از دست داده اند، به منظور حفظ سلامت برای ثبت نام بیمه بیکاری به ادارات مراجعه نکنند و فقط در سامانه بیمه بیکاری به نشانی bimebikari.mcls.gov.ir ثبت نام نمایند و برای رصد بیمه خود فقط از طریق سامانه مربوطه پیگیری نمایند. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۶:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس با اشاره به راه اندازی سامانه جامع روابط کار گفت: این سامانه ضمن کاهش مراجعات حضوری، جلوگیری از بوروکراسی و حذف هزینه های جاری شهروندان ...
اتاق نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۳:۲۰    
به گزارش اتاق خبر ، به نقل از ایسنا، حاتم شاکرمی درباره روند تکمیل سامانه جامع روابط کار جهت خدمت رسانی به مردم، گفت: در حال حاضر 49 زیر سامانه بر اساس نیازها و اولویتهای ادارات کل حوزه روابط کار در دست طراحی و تولید است ...
آمد خبر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۵:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) : معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه سامانه جامع روابط کار به یک بانک اطلاعاتی بزرگ تبدیل خواهد شد، گفت: با راه اندازی این سامانه، ارسال نسخه ای از قراردادهای کار به شکل الکترونیکی انجام می شود. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۴:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه سامانه جامع روابط کار به یک بانک اطلاعاتی بزرگ تبدیل خواهد شد، گفت: با راه اندازی این سامانه، ارسال نسخه ای از قراردادهای کار به شکل الکترونیکی انجام می شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۰:۳۹    
ایلام - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام گفت: تاکنون احراز هویت یک هزار و 450 نفر کارگر و کارفرما در استان برای ثبت نام در سامانه جامع روابط کار انجام پذیرفته شده است.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۰:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام ثبت نام اولیه بیش از یک هزار کارگر و کارفرمای ایلام در سامانه جامع روابط کار در این استان خبر داد.
بولتن نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۵:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان از آغاز بکار سامانه جامع روابط کار در این استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۰۸:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان از ثبت نام هزار نفر از کارگران و کارفرمایان سیستان و بلوچستان در سامانه جامع روابط کار خبرداد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۳ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری از احراز هویت یک هزار و 900 کارگر و کارفرما در سامانه جامع روابط کار خبر داد و گفت: جلوگیری از انعقاد قراردادهای سفیدامضا و پیشگیری از سوءاستفاده برخی از کارفرمایان از کارگران از عمده ترین مزایای این سامانه است.