چهارشنبه ۱۲ آذرساعت ۱۳:۲۹Dec 2020 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طرح تولیدی»

ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۱:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا- مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید استان اردبیل از اجرای 2 هزار و 367 طرح تولیدی و اشتغال زا در مناطق روستایی و شهرهای کوچک این استان در سال جاری با پرداخت تسهیلات قرض الحسنه این صندوق خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس سازمان صمت استان اردبیل گفت: برای امسال راه اندازی 142 طرح تولیدی و صنعتی در استان محقق شده است که برنامه ریزی برای بهره برداری از این طرح ها اولویت اساسی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۵:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
استاندار : با اجرای 92 طرح تولیدی با عنوان جهش تولید 4 هزار شغل در گیلان ایجاد می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۷:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
22 طرح تولیدی در چهارمحال و بختیاری 420 میلیارد ریال تسهیلات دریافت کردند.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۳:۱۹    
ششمین جلسه کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی استان در سال 99 به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی و با حضور مدیرکل دفتر فنی استانداری، مدیرکل راه و شهرسازی و سایر مدیران عضو جلسه در محل سالن جلسات حوزه معلونت عمرانی استانداری برگزار شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۰:۵۷    
گروه استان ها- استاندار قزوین گفت: بانک های استان باید طرح های تولیدی را از خود تولیدکننده قبول کنند و هیچ بانکی حق ندارد تولیدکننده را مجبور کند که تدوین طرح تولیدی اش را به شرکتی خاص واگذار کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۸:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر گفت: 482 طرح تولیدی ناتمام با مساحت 293 هکتار در شهرک ها و نواحی صنعتی این استان توسط سرمایه گذاران در مرحله تامین زمین و احداث است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
استاندار خراسان شمالی گفت: بر اساس سند جهش تولید در خراسان شمالی تا پایان امسال 81طرح با 2هزار و 500میلیارد تومان اعتبار تکمیل و به بهره برداری می رسد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
گروه استان ها چند طرح تولیدی و عمرانی با حضور محمد مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در گیلان به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت مازندران گفت که هم اکنون 15 هزار میلیارد ریال طرح تولیدی و صنعتی در این استان آماده بهره برداری است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۷:۲۸    
همدان- 80 طرح تولیدی راکد از ابتدای سال گذشته تاکنون در استان همدان احیا شده و به چرخه تولید برگشته و در حالی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید به دنبال احیای مابقی واحدهای راکد است که بدهکاران بانکی تقاضای تقسیط بدهی ها را دارند اما از آنجا که منابع بانکی کاهش یافته این امر چالشی جدی ایجاد کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: همزمان با سال جهش تولید 150 طرح تولیدی و صنعتی در اردبیل تا پایان امسال به بهره برداری خواهد رسید.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۸:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
خیریانپور از پرداخت 550 میلیارد تومان تسهیلات بانکی به 262 طرح تولیدی در مازندران خبر داد و گفت: سال گذشته هزار و 702 میلیارد تومان به 4 هزار و 967 طرح کمیته امداد امام(ره) و بهزیستی استان پرداخت شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - معاون اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور روز چهارشنبه از چند طرح تولیدی دارای مشکل در شهرستان های مختلف مازندران بازدید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۴:۳۱    
در حال حاضر چند طرح تولیدی در شهرستان دیواندره در دست اجراست که در صورت تحقق آن ها در آینده ای نزدیک شاهد یک تحول چشمگیر اقتصادی در این شهرستان خواهیم بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۸:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
بخشدار دشتابی از آغاز دریافت طرح های متقاضیان برای راه اندازی طرح تولیدی پردیس روستایی شاهین تپه از توابع این بخش خبر داد.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۲۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - معاون هماهنگی و نظارت اقتصادی و زیربنایی معاون اول رئیس جمهوری از 2 واحد و طرح تولیدی در شهرک صنعتی کاسپین قزوین بازدید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۸:۵۷   + ۱۴ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - معاون هماهنگی و نظارت اقتصادی و زیربنایی معاون اول رئیس جمهوری روز شنبه از 2 واحد و طرح تولیدی در شهرک صنعتی کاسپین قزوین بازدید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۰۷:۰۰    
بندرعباس- ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان گفت: 7 طرح تولیدی با اعتبار 14 میلیارد ریال برای ایجاد اشتغال و رونق تولید در استان به تصویب رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۵۱    
باهدف توسعه مجتمع های تولیدی صادرات در سواحل مکران، تاکنون حدود 20 طرح تولیدی و صنعتی از محل تسهیلات بانکی اجرا شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۷:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
سیرجان - در سفر استاندار کرمان امروز به سیرجان دو طرح تولیدی صنعتی و معدنی کلنگ زنی شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۶:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با افتتاح سراسری طرح های اشتغال روستایی و عشایری صندوق کارآفرینی امید در روز روستا، با حضور اصحابی معاون ساماندهی و توانمندسازی صندوق کارآفرینی امید، پرورش مدیر صندوق استان هرمزگان، طرح تولیدی ادوات و ماشین آلات کشاورزی شرکت هوا فلز روستای چهچکور شهرستان بندرعباس ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۹:۳۶    
اردبیل- بابائی مهر، مدیر صندوق کارآفرینی امید اردبیل گفت: 923 طرح تولیدی و اشتغال زا با پرداخت 638 میلیارد ریال منابع حمایتی از طریق صندوق از تسهیلات مناسب و کم بهره بهره مند شدند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۷:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
اردبیل- صادقی، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت اردبیل گفت: با راه اندازی واحدهای جدید در سالجاری و سال آینده فرصت اشتغال برای 19 هزار نفر در بخش صنعت و تولید استان فراهم می آید.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۴:۳۳    
سمنان- تشنه دل رئیس صنعت معدن و تجارت سمنان با اشاره به طرح های جهش تولید در سطح استان و اقدامات این حوزه، گفت: از ابتدای سال 99 تاکنون 149 طرح در قالب تسهیلات رونق تولید توانسته اند از بانک ها وام دریافت کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۱:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر با اشاره به تدوین 32 طرح با هدف جهش تولید در استان بوشهر گفت: تکمیل این طرح های تولیدی و صنعتی که در نقاط مختلف استان بوشهر در حال اجرا است، در سال جهش تولید در اولویت قرار دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۶:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
طرح انتقال آب شیرین شده خلیج فارس به تاسیسات گل گهر سیرجان امروز به صورت آزمایشی به بهره برداری رسید. عملیات اجرایی دو طرح تولیدی صنعتی و معدنی با حضور استاندار کرمان در مجتمع گل گهرسیرجان آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۶:۱۶    
عملیات اجرایی دو طرح تولیدی صنعتی و معدنی در مجتمع گل گهرسیرجان آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۵۱    
6 طرح تولیدی و خدماتی به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس، در شهرستان عباس آباد به بهره برداری رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۳۶    
6 طرح تولیدی و خدماتی به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس، در شهرستان عباس آباد به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۷:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
نوشهر - ایرنا - 2 طرح تولیدی و ورزشی روز شنبه همزمان با ششمین روز از هفته دفاع مقدس در راستای اقتصاد مقاوتی در شهرستان رامسر به بهره برداری رسید.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه/قلم: رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با بیان اینکه اکنون 17 طرح و پروژه ناتمام در کرمانشاه وجود دارد که تا پایان سال 99 باید به اتمام برسد، از کلید خوردن 52 پروژه تولیدی تحت عنوان جهش تولید در استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۶:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
هشت طرح تولیدی و اشتغالزا ، چهارمین روز هفته دفاع مقدس در شهرستان نکا به بهره برداری رسید.
ندای پیشوا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۳:۲۴    
فرماندار پیشوا با اشاره به اجرای 72 طرح تولیدی و عمرانی در یک سال گذشته در پیشوا گفت: الگوگیری از ارزش های دفاع مقدس راهگشای مشکلات امروز کشور است/ به گزارش خبرگزاری ندای ...
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۲۰:۱۶    
به گزارش خبرگزاری کردپرس، فست فودها از گروههای غذایی بسیار خوشمزه و مورد علاقه فراوان مردم خصوصاً قشر نوجوانان و جوانان است. علی رغم خوشمزه بودن فست فودها، مردم اغلب بخاطر اطلاع نداشتن از مواد تشکیل دهنده فست فودهای کارخانه ای خصوصاً گروه کالباس، سوسیس و همبرگر ...
فرمانداری کاشان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۴:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی اصفهان گفت: سفره واحدهای تولیدی و صنعتی غیرفعال و راکد در این استان جمع آوری می شود. به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری کاشان به نقل از ایرنا-کاشان -سیدحسن قاضی عسگر روز سه شنبه در حاشیه بازدید از چند طرح تولیدی و صنعتی شهرستان کاشان به خبرنگاران بیان کرد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- سفر روز گذشته سخنگوی دولت به زاهدان علاوه بر اینکه با افتتاح چند طرح تولیدی و صنعتی همراه بود سبب شد تا باری دیگر کارنامه دولت تدبیر و امید در سیستان و بلوچستان در طول 7 سال گذشته مرور و برنامه ریزی های انجام شده برای سال آخر دولت در این استان تشریح شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۹:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/تهران فرماندار شهرستان پیشوا گفت: طی یک سال اخیر و با وجود تمامی مشکلات و تنگناهای اقتصادی ناشی از تحریم های ناجوانمردانه، 72 پروژه در حوزه صنعت، کشاورزی و عمران و خدماتی با اعتباری بالغ بر 131 میلیارد تومان در پیشوا اجرا و برای صدها نفر شغل ایجاد شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- معاون برنامه ریزی فرماندار شیروان گفت: عملیات اجرایی سه طرح بزرگ اقتصادی این شهرستان که از اواخر پارسال آغاز شده هم اکنون از پیشرفت فیزیکی خوبی برخوردار است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
یک کارگاه مکانیزه تولید ماسک در لالی افتتاح شد .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۷:۴۶    
در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید 58 میلیارد تومان به 46 طرح تولیدی مشکل دار کهگیلویه وبویراحمد اختصاص یافت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد از اختصاص 58 میلیارد تومان به 46 طرح تولیدی مشکل دار و در دست اجرا در استان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۵:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
کرج-ایرنا - همزمان با سراسر کشور 12 طرح تولیدی و صنعتی با پیام دکتر حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران به صورت ویدئو کنفرانس روز پنجشنبه در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام استان البرز راه اندازی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۳:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: باید از ایران، منافع، اسلام و ارزش های خود به خوبی دفاع کنیم. صهیونیست ها و اذناب آنان در دنیا دارند مسیر توهین و اهانت به اسلام و به پیامبر را مجدداً در بعضی از موارد و مجلات از نو باز آفرینی می کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۱:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
کرج-ایرنا - همزمان با سراسر کشور 12 طرح تولیدی و صنعتی با پیام دکتر حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران به صورت ویدئو کنفرانس روز پنجشنبه در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام استان البرز راه اندازی شد.
استانداری اردبیل   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۰۸:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: به منظور راه اندازی واحدهای تعاونی مبلغ311میلیارد تومان وام ارزان قیمت روستایی با معرفی اداره کل تعاون استان پرداخت شده است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۰۸:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان تهران گفت: موانع و مشکلات یکهزار و 500 طرح تولیدی نیمه تمام در محدوده این شهرک ها احصا شده و در حال بررسی است تا این واحدها هرچه زودتر به چرخه تولید استان بازگردد.
ایران اکونومیست   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۳:۰۶    
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از شاتا، در این بازه زمانی 7 هزار و 139 طرح با مبلغ 738 هزار و 907 میلیارد ریال در حوزه تولید و صنعت در بانک صنعت و معدن برای ارائه تسهیلات مصوب شد. ...
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان گفت: 97 میلیارد و 400 میلیون تومان طرح تولیدی با اشتغال آفرینی برای حدود یک هزار و 443 نفر در مجموعه تعاونی های این استان بصورت متمرکز آماده بهره برداری شده است.
برترین ها / تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۵:۴۹   + ۶۰ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: با توجه به نامگذاری امسال از سوی رهبر فرزانه انقلاب به عنوان جهش تولید ، بخش تولید ملی را بی توجه به تحریم ها جهش می دهیم. ...