دوشنبه ۲۰ مردادساعت ۰۳:۵۳Aug 2020 10

جدیدترین‌های «دانشگاه صنعتی شریف»

 
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
شماره یازدهم "منبر" نشریه علمی- مذهبی دانشجویی هیات الزهرا دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف منتشر شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۰۹:۳۳    
کریوت ، مجموعه ای متشکل از فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف می باشد که با ایده بهره گیری از اینترنت اشیا جهت مدیریت ناوگان های خودرویی ، گام به رقابت با برندهای خارجی نهاده است ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
انجمن علمی دانشکده فیزیک دانشگاه صنعتی شریف اولین دوره همایش ماده چگال را به صورت مجازی برگزار می کند.
مرجع دانش سیویلیکا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۰:۰۳    
مقالات چهارمین کنفرانس ملی پژوهش های کاربردی در تربیت بدنی، علوم ورزشی و قهرمانی در تاریخ 16 مرداد 1399 در پایگاه سیویلیکا نمایه و منتشر شد. این رویداد در تاریخ 18 بهمن 1398 توسط دانشگاه شمس - انجمن فن آوری های بومی دانشگاه صنعتی شریف و تحت حمایت سیویلیکا در شهر تهران-دانشگاه خوارزمی برگزار شده ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۵:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام کاندیداهای هفدهمین دوره انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف از 20 مرداد ماه سال آغاز و تا 22 این ماه ادامه دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۰۹:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
دانشگاه صنعتی شریف اعلام کرد دانشجویان تا 22 مرداد فرصت دارند نسبت به پرداخت اجاره بها به صورت اینترنتی اقدام کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۰۷:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
دبیر کل انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف از توافق صورت گرفته بین انجمن فارغ التحصیلان، دانشگاه و بنیاد حامیان دانشگاه صنعتی شریف برای تأمین 50 درصد از هزینه هر اتاق توسط حامی و 50 درصد مابقی توسط دانشگاه خبرداد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف با اشاره به انتفاع متقابل شرکت های نوپا و دانشگاه به عنوان مهم ترین برنامه سال 99، گفت: تیم هایی که از خدمات پارک استفاده می کنند وقتی به تجاری شدن تکنولوژی خود می رسند داوطلبانه بخشی از درآمد شرکت را به دانشگاه هدیه می کنند.
روزنامه شهروند : جمعیت در جهان مدام در حال جابه جایی است، اما بعضی کشور ها بیشتر و بعضی کمتر درگیر جابه جایی می شوند. در ماه های اخیر به دلیل شیوع ویروس کرونا جابه جایی در جهان کاهش پیدا کرده است، ولی همچنان ایده آن در ذهن خیلی از مردم وجود دارد؛ مردمی که به دلیل جنگ، گرسنگی ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۰۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
کانون شعر و ادب دانشگاه صنعتی شریف در نشست مجازی کتابخوانی، با نگاهی به "رمانِ نو" به بررسی رمانِ به سوی فانوس دریایی می پردازد.
آنا / خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۶:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف طی نامه ای مهرداد بذرپاش جهت پاسخگویی به سؤالات و ابهامات پیش آمده بر افکار عمومی به یک برنامه زنده سریع و عمومی دعوت کرد تا پاسخ به این اتهامات پاسخ دهد.
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۴:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
علی شریفی زارچی عضو هیئت علمی دانشکده مهندسی کامپیوتر، دانشگاه صنعتی شریف در یادداشتی با عنوان اسناد یک تقلب در سایت روزنامه دانشگاه شریف که زیر مجموعه سایت اصلی دانشگاه است نوشت: ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۰۷:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف از ارائه تسهیلات و حمایت عملیاتی از متخصصان، کارآفرینان و دانش آموختگان ایرانی دانشگاه های برتر خارج در قالب برنامه کلان بازگشت نخبگان به کشور خبر داد و آخرین وضعیت، مهم ترین برنامه های سال 99 و اقدام سال گذشته پارک را تشریح کرد.
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۰۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
شورای صنفی دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف پیرامون جلسه ی ملاقات با علی یونسی و امیرحسین مرادی بیانیه ای صادر کرد. به گزارش انصاف نیوز متن کامل بیانیه به این شرح است: ...
تقریب   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۲۰:۲۴    
آزمون دکتری سال 99 صبح پنج شنبه در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد .
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۷:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتایج نهایی آزمون دکتری تخصصی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی تا اواخر مهرماه اعلام می شود. به گزارش مهر، دکتر ابراهیم خدایی امروز در حاشیه بازدید از آزمون دکتری تخصصی (نیمه متمرکز) سال 1399 در محل دانشگاه صنعتی شریف در جمع خبرنگاران اظهار داشت ...
روز نو   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۳:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: اگر قرار باشد تاریخ برگزاری آزمون های سراسری از جمله ارشد و کنکور تغییر کند، تنها مرجع مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا است. ...
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۱:۴۵   + ۱۶ سایت دیگر  
شفقنا- دکتر ابراهیم خدایی امروز در حاشیه بازدید از آزمون دکتری تخصصی (نیمه متمرکز) سال 99 در محل دانشگاه صنعتی شریف در جمع خبرنگاران در پاسخ به این موضوع که برگزاری آزمون دکتری مجوزی برای برگزاری کنکورهای سراسری است یا خیر؟ گفت: در مواجهه با برگزاری کنکور ...
آنا / پارسینه   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۰:۳۶   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور از پذیرش بیش از 24 هزار داوطلب آزمون دکتری در سال 99 خبر داد و گفت: نتایج اولیه این آزمون دهه اول شهریور اعلام خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۰۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف از افزایش 20 درصدی تعداد شرکت های حاضر در این پارک علم و فناوری خبر داد.
دیجیاتو   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۶:۳۹    
کتاب سالنامه مهاجرتی ایران توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، رصدخانه مهاجرت ایران و پژوهشکده سیاست گذاری دانشگاه صنعتی شریف منتشر شد. بر اساس آمار مندرج در این کتاب، جمعیت مهاجران ایرانی در جهان 1.9 میلیون نفر معادل 2.29 درصد جمعیت ایران است ...
اقتصاد آنلاین / عصر خودرو   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۳:۳۷   + ۸۰ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا و رئیس دانشگاه صنعتی شریف پس از برگزاری یک ویدئوکنفرانس آنلاین، تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی شریف گفت: رئیس جمهور وزارت صمت را به گروگان گرفته؛ چون هدفش این است تا وزارت صمت را به دو وزارتخانه بازرگانی و صنعت تبدیل کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۰۶:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه صنعتی شریف گفت: زمانی که اغلب آموزش ها در دانشگاه بر پایه حضور استاد و دانشجو در دانشگاه بود، تصور نمی کردیم که بتوانیم ترمی را به صورت مجازی برگزار کنیم اما هم آموزش و هم امتحانات مجازی را به خوبی پشت سر گذاشتیم.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۶:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
دراولین جلسه رسمی هیات امنای مرکز نوآوری امور گمرکی و مدیریت یکپارچه مرزی اساسنامه این مرکز به امضای رییس دانشگاه صنعتی شریف و رییس کل گمرک ایران رسید و رییس هیات امنا، نایب رییس و رییس انتخاب شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۶:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس دانشگاه صنعتی شریف با اشاره به اجرای طرح بازگشت متخصصان و کارآفرینان ایرانی به کشور گفت: 70 درصد اعضای هیات علمی جذب شده این دانشگاه از سال 94 تا 97 از بین این متخصصان بوده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۶:۰۶    
رییس دانشگاه صنعتی شریف گفت: سالنامه مهاجرتی ایران تکلیف دانشگاه با آمار های غیررسمی مهاجرت دانشجویانش را روشن کرد.
آنا / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۶:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
مرکز نوآوری گمرکی با 2 هدف آموزش های تخصصی گمرک، پژوهش، مطالعه و تامین نیازهای فن آورانه گمرک کشور با مشارکت دانشگاه صنعتی شریف و گمرک ایران راه اندازی شده است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۴:۴۹    
دانش آموخته دانشگاه صنعتی شریف با بیان اینکه به سازمان حاکم بر دانشگاه آزاد اسلامی ایمان دارم، دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم را سکوی پرتاب دانش آموزان برای پیشرفت در عرصه علمی و زندگی برشمرد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۴:۲۸    
رئیس دانشگاه صنعتی شریف گفت: انتشار آمارهای غلط در خصوص مهاجرت نخبگان بر روند تصمیم گیری حوزه اعزام دانشجو تأثیر بسزایی می گذارد.
معاون وزیر در جلسه شورای مرکزی ناظر بر نشریات و درحضور اعضای دانشجویی این شورا با صراحت تمام اذعان کرد تمام هزینه های برخورد با نشریه فروغ دانشگاه صنعتی شریف باید متوجه معاون فرهنگی دانشگاه صنعتی شریف باشد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
کانون انتظار دانشگاه صنعتی شریف به مناسبت عید سعید غدیر مسابقه و گپ و گفتی دوستانه حول محور کتاب "ناقوس ها به صدا در می آیند"را برگزار می کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۰۹:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف طی اطلاعیه ای نسبت به شفاف سازی سوابق کاری رئیس دیوان محاسبات که با حواشی همراه بود، واکنش نشان داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۰۴:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
استاد هوش مصنوعی دانشگاه شریف گفت: سیستم هوشمند تشخیص کرونا که در دانشگاه ما طراحی شد در بیمارستان ها مورد استفاده قرار گرفته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
توقیف نشریه فروغ انجمن اصلاح طلب دانشگاه صنعتی شریف که در شماره چهاردهم خود با بهانه پرداختن به مسائل بهداشت زنان به مسائلی همچون سقط جنین، مسائل قاعدگی، روسپی گری و... پرداخته بود، حواشی زیادی را در پی داشت.
آنا / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۹:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
مراسم دعای پر فیض روز عرفه بعدازظهر امروز در مسجد ارک تهران برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۰:۱۵   + ۶۳ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی ضمن تشریح روند انتخاب دو گزینه این کمیسیون برای ریاست دیوان محاسبات، تاکید کرد که مهرداد بذرپاش بیش از 20 سال سابقه کاری دارد و مسئولیت بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف را به عنوان سوابق 20 ساله احتساب نکرده است.
روز نو   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۰۹:۳۲    
به عزیزان بسیجی و تمامی فعالان جنبش دانشجویی اطمینان می دهم هیچ یک از فعالیت های تشکیلاتی ام را به عنوان سابقه کاری به مجلس ارائه نداده ام. بنده از سال 79 تا نیمه 82 در مراکز تحقیقاتی و پژوهشی دانشگاه صنعتی شریف مشغول به کار بوده و افتخار همکاری با شهید مصطفی احمدی روشن را داشتم ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۲۰:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
مجموعه رقابت های تخصصی مهارت سنجی فن آورد در نظر دارد نمایندگان خود را در دانشگاه های سراسر ایران افزایش دهد. به گزارش روابط عمومی فن آورد، این مجموعه که از سال 1393 در دانشگاه صنعتی شریف آغاز به کار کرده و تاکنون شش دوره مسابقات ملی برگزار کرده است ...
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۶:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
یکی دیگر از ادعاها درباره ی اطلاعات سوابق شغلی / پژوهشی مهرداد بذرپاش رییس جدید دیوان محاسبت واقعیت ندارد؛ او هیچ گاه عضو هیات امنای دانشگاه شریف نبوده است. ...
آنا / نماینده   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۷:۳۰   + ۲۹ سایت دیگر  
پژوهشکده شهید رضایی در پاسخ به شبهات انتخاب رئیس دیوان محاسبات بیانیه ای صادر کرد
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۶:۰۸    
ضوابط دورکاری کارکنان اداری دانشگاه صنعتی شریف اعلام شد.
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۲:۲۸    
جمعی از مدیران مسئول نشریات دانشجویی دانشگاه های تهران در انتقاد به عملکرد شورای مرکزی ناظر بر نشریات دانشجویی بیانیه ای منتشر کردند که به امضای 76 مدیرمسئول رسید ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۰۸:۴۳    
کانون هنرهای تجسمی دانشگاه صنعتی شریف کلاس آموزش مجازی و آنلاین "تصویرسازی و آبرنگ" را برگزار می کند.
برترین ها / بازتاب   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۱۰:۳۲   + ۳۶ سایت دیگر  
برترین ها: رییس جدید دیوان محاسبات کشور با اشاره به برخی ابهامات ایجاد شده در زمینه سوابق اجرایی خود گفت: هیچ یک از فعالیت های تشکیلاتی ام را به عنوان سابقه ی کاری به مجلس ارائه نداده ام. مهرداد بذرپاش در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت: ...
نسیم   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۴:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
دکتر حمیدرضا ربیعی، استاد دانشگاه صنعتی شریف و رئیس گروه علم و فناوری اطلاعات و ارتباطات جایزه مصطفی (ص) امروز در نشست بررسی سامانه های هوشمند تشخیص کووید-19 با اشاره به طراحی و ساخت سامانه هوشمند برای تشخیص این بیماری، گفت: این تحقیق را از فوریه 2020 ( بهمن، اسفند 1398) آغاز کردیم ...
باشگاه خبرنگاران: استاد هوش مصنوعی دانشگاه صنعتی شریف گفت: روش های مختلفی برای تشخیص کرونا وجود دارد اما یکی از قطعی ترین روش ها، استفاده از تصاویر سی تی اسکن قفسه سینه است. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۵:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری شرکت توانیر و انجمن علمی شبکه هوشمند انرژی ایران با حضور معاون هماهنگی توزیع توانیر و رییس دانشگاه صنعتی شریف در توانیر به امضا رسید.