چهارشنبه ۲۸ مهرساعت ۲۳:۴۴Oct 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استاندار اردبیل»

ایرنا   ۳۶ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا- استاندار اردبیل اعلام کرد که رئیس جمهوری در هشتمین سفر استانی خود روز جمعه سفر یک روزه به این استان خواهد داشت.
استاندار اردبیل گفت: رئیس جمهور در هشتمین سفر خود به استان ها، روز جمعه به استان اردبیل سفر خواهد کرد.
خبرگزاری مهر   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل- معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل گفت: هشت وزیر و معاون رئیس جمهور به عنوان نمایندگان ویژه رئیس جمهور با حضور در شهرستان های مختلف استان اردبیل به بررسی مشکلات می پردازند.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل گفت: رئیس جمهور در هشتمین سفر خود به استان ها، روز جمعه به استان اردبیل سفر خواهد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۱:۱۴    
ایسنا/اردبیل معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل گفت: ایمنی در برابر ویروس چموش کرونا با واکسیناسیون بیش از 90 درصدی جمعیت استان اردبیل ایجاد شده و تحققی عینی پیدا می کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۸:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
اردبیل- ایرنا- آیت الله سید حسن عاملی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل و سید حامد عاملی استاندار اردبیل با صدور پیامی مشترک ضمن تبریک هفته وحدت، این مناسبت را سرمایه عظیم معنوی و عنصری در رقم خوردن انسجام اسلامی در منطقه عنوان کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۴:۲۲    
استاندار اردبیل گفت: ارتباطات فرهنگی و انسانی مردم استان اردبیل با مردم جمهوری آذربایجان ریشه در تاریخ داشته و ناگسستنی است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: روابط ما با جمهوری آذربایجان به عنوان یک ارتباط قدیمی، مستحکم تر از قبل، ادامه دارد.
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۹:۱۴    
به گزارش سبلان ما ، علی نیکزاد نائب رئیس مجلس صبح امروز در نشست تخصصی که با حضور محمدعلی زلفی گل وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، سیدحامد عاملی استاندار اردبیل و رئیس دانشگاه محقق اردبیلی برگزار به بررسی مسائل و مشکلات پیش روی دانشگاه صنعتی اردبیل پرداخت و گفت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
در نشست مشترک استاندار اردبیل با سفیر کشورمان در جمهوری آذربایجان بر افزایش روابط اقتصادی و تعاملات فرهنگی بین ایران با جمهوری آذربایجان تاکید شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۶:۱۶    
عضو مجمع نمایندگان استان اردبیل در دیدار مجمع نمایندگان استان با استاندار اردبیل گفت: در این نشست بر ضرورت فراهم نمودن زمینه برای ایجاد اشتغال پایدار برای جوانان استان اردبیل تاکید شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: طبق اظهارات مالک سبلان پارچه تمامی کارگران این مجموعه بر سر کار حاضر شده و هیچ کارگری اخراج نشده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۸:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون استاندار اردبیل گفت: همه افراد بالای 12 سال باید نسبت به دریافت واکسن اقدام کنند و تاکنون بالای 80 درصد جمعیت بالای 12 سال استان واکسینه شده اند.
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۰:۲۵    
بهروز ندایی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل در گفتگو با سبلان ما ، از معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل از بازگشت کارگران مجموعه سبلان پارچه به سرکار خبرداد و گفت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۵۶    
استاندار اردبیل گفت: پروژه های عمرانی در سطح شهر اردبیل و سایر شهرستان ها باید طبق برنامه ریزی دقیق و با زمان بندی اجرا شوند.
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۸:۰۵    
به گزارش سبلان ما ، ارژنگ عزیزی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل صبح امروز در جمع خبرنگاران به مشکلات گاز و برق مجتمع گلخانه ای مغان اشاره کرد و گفت: در راستای خدمت رسانی به واحدهای تولیدی استان، گاز و برق 5 واحد از مجتمع گلخانه ای 1600 هکتاری مغان تامین شد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۹:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: پروژه های عمرانی در سطح شهر اردبیل و سایر شهرستان ها باید طبق برنامه ریزی دقیق و با زمان بندی اجرا شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- استاندار اردبیل گفت: تکمیل و افتتاح پل قدس بعد از گذشت 6 سال قابل قبول نیست و مردم انتظار سرعت عمل بیشتری در اجرای پروژه های عمرانی دارند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل-ایرنا - استاندار اردبیل با تاکید بر احصا و رفع مشکلات بانوان گفت: با رفع و دستکم کاهش مشکلات بانوان، مسائل خانوادگی نیز کاهش یافته و بنیاد خانواده استحکام می یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
استاندار اردبیل با تاکید براینکه مدافع حق و حقوق کارگران سبلان پارچه هستیم، گفت: این مجموعه باید در مسیر تولید قرار گیرد.
شهرخوان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۸:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: مدافع حقوق کارگران سبلان پارچه خواهیم بود و هشدار های لازم را در این رابطه با حضور پرسنل خواهیم داد و اجازه کج روی از مسیر تولید و سواستفاده و رانت خواهیم را نخواهیم داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
اولین ملاقات مردمی استاندار اردبیل در جهت رفع مشکلات مردم انجام شد و این بازدید به صورت هفتگی تداوم خواهد داشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۶:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل گفت: طی شش ماهه نخست امسال 125 هزار تن کالا از گمرکات استان صادر شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - استاندار اردبیل گفت: استان اردبیل از لحاظ وقوع جرم در بین استان ها رتبه 31 را دارد که جای خوشحالی دارد و این موفقیت در سایه احساس مسوولیت همه عوامل انتظامی حاصل شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۹:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: 7 شهرستان اردبیل با جمهوری آذربایجان دارای مرز مشترک است و این مرز ها می تواند در تولید ثروت به یک فرصت نیز تبدیل شوند.
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۷:۵۵    
به گزارش سبلان ما ، ارژنگ عزیزی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل صبح امروز در جمع خبرنگاران به مشکلات تولید کنندگان در استان اردبیل اشاره کرد و گفت: یکی از محدودیت های اصلی تولیدکنندگان و بنگاه های اقتصادی کمبود منابع به ویژه کاهش تسهیلات سرمایه در گردش از سوی بانک ها است. ...
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۲۱:۱۶    
به گزارش سبلان ما ، سید حامد عاملی استاندار اردبیل امروز با حضور در ستاد فرماندهی هنگ مرزی استان ، ضمن بازدید از نوار مرزی کشور هفته نیروی انتظامی را گرامی داشته و از محافظان امنیت و مدافعان مرزهای کشورمان قدردانی کزد. انتهای پیام/ج ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- استاندار اردبیل گفت: هیچ مانعی در مسیر تولید و اشتغال قابل قبول نیست و باید همه به رفع آن کمک کنند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
سید حامد عاملی در گفت وگو با میزان، با اشاره به اقدامات مهم در دستورکار استانداری اردبیل گفت: رسیدگی به مسائل اقتصادی مهم ترین اولویت در دوره کاری جدید خواهد بود. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۰:۴۲    
ایسنا/اردبیل رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل گفت: برای زدودن چهره فقر و عدم توسعه یافتگی استان اردبیل، تلاش جدی مدیران در مقطع کنونی بسیار ضروری است که ما از استاندار اردبیل خواسته ایم در این زمینه تلاش و جهاد شبانه روزی در دستور کار قرار گیرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۹:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: کوتاهی در رفع موانع واحدهای تولیدی پذیرفتنی نیست و بانک ها و دستگاه های مرتبط باید با پشتیبانی و مانع زدایی نسبت به فعال سازی واحدها اقدام کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۹:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها - استاندار اردبیل گفت: تنش آبی و کمبود منابع آب در 6 شهر و 250 روستای استان اردبیل مشهود بوده که به همین منظور نیازمند بهره گیری از نظرات سازنده اندیشمندان و نخبگان به صورت تخصصی محور هستیم.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۸:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل- عزیزی، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل گفت: به غیر از بانک ها، شرکت های تأمین سرمایه باید در کشور پشتیبان و کمک کار بنگاه های اقتصادی و تولیدی باشند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۶:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی استاندار اردبیل گفت: بمنظور پیشگیری از ورود به پیک ششم، تداوم اطلاع رسانی درباره اهمیت رعایت شیوه نامه های بهداشتی، ضروری است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل گفت: فضای کسب و کار در استان با سرمایه گذاری بخش خصوصی بهبود می یابد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - استاندار اردبیل گفت: دستگاه های مربوطه را موظف کرده ایم تا پایان مهر ماه ضریب واکسیناسیون دز اول را به 85 درصد برسانیم تا ایمنی نسبی در کل استان ایجاد شود.
آذرمغان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
میرغنی نظری در گفت وگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، اظهار کرد: امروز اولین جلسه مجمع نمایندگان استان با استاندار اردبیل برگزار شد که در این جلسه همه نمایندگان بر وحدت و همگرایی بیشتر در مسیر توسعه، عمران و آبادانی کشور تاکید کردند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۱:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
استاندار اردبیل با اشاره به توسعه سرمایه گذاری شرکت های معدنی در استان با ایجاد صنایع فرآوری، از تسهیل در رفع موانع و صدور پروانه کشف و فعالیت خبر داد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۱:۰۵    
سید حامد عاملی در گفت وگو با میزان، با اشاره به آخرین وضعیت ابتلاء به کرونا در استان اردبیل گفت: پیک موج پنجم کرونا در استان اردبیل فروکش کرده است. وی با بیان اینکه تعداد مبتلایان و فوتی های ناشی از کرونا در استان اردبیل کاهش یافته است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۸:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: ایمن سازی محور های مواصلاتی و راه های روستایی استان با سرعت بیشتری اجرا می شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۴:۴۷    
استاندار اردبیل گفت: باید درب تمامی مدیران کل و کارمندان به روی ارباب رجوع باز باشد و دردها و مشکلات مردم را بشنویم.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: تفکر حمایت از تولید باید در جای جای استان اردبیل ساری و جاری شود چرا که ما در مباحث اقتصادی بیشترین تاکید و توجه را بر امر تولید و تقویت این حوزه داریم.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۲:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: تفکر ضد تولید در استان اردبیل جایی ندارد و همه وظیفه داریم موانع را از پیش روی تولیدکنندگان و سرمایه گذاران برداریم. سید حامد عاملی در ششمین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان اردبیل با قدردانی از تلاش ها و زحمات استاندار سابق و مدیران پرتلاش که منشا خیر و برکت در مسیر ...
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۲:۱۳   + ۳۲ سایت دیگر  
مدیر عامل بانک رفاه کارگران در سفر به استان اردبیل، ضمن دیدار با مسئولان این استان، بر آمادگی این بانک برای حضور در بخش های مختلف اقتصادی استان تاکید کرد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: سازمان مدیریت و برنامه ریزی و فرمانداران متناسب با سند آمایش لیست پروژه های پیشران توسعه استان را مشخص کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۹:۴۷    
اردبیل - ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل گفت: هرگونه توسعه و تقویت سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال در بخش های مختلف گردشگری ،کشاورزی ،صنعت و خدمات در این استان نیازمند همکاری بین بخشی و همراهی بانک های عامل در پرداخت بموقع تسهیلات بانکی مصوب کارگروه اشتغال و یا ستاد تسهیل است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۸:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل گفت: بیش از یک هزار میلیارد تومان در مجموعه گردشگری اندبیل سرمایه گذاری می شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۸:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل- عاملی، استاندار اردبیل گفت: تولید و حمایت از سرمایه گذاران تنها راه نجات کشور و استان از چالش های اقتصادی و نارسایی های معیشتی است که باید اهتمامی جدی به این حوزه انجام شود.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۷:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رکنا:معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار اردبیل در نامه ای به کلیه دستگاه های اجرایی و فرمانداری های استان، پایان دورکاری کارمندان را ابلاغ کرد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۶:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: استاندار اردبیل گفت: طرز تفکر و عملکرد مدیری که انگیزه لازم را برای حمایت از سرمایه گذاری بخش خصوصی ندارد مورد قبول دولت نیست.