یکشنبه ۰۶ آذرساعت ۰۲:۳۳Nov 2022 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استاندار اردبیل»

شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۲:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
آیت الله سید حسن عاملی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل و سید حامد عاملی استاندار اردبیل با صدور پیام های جداگانه پیروزی تیم ملی فوتبال ایران در رقابت های جام جهانی 2022 را تبریک گفتند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
استاندار اردبیل با اشاره به پایین بودن بسیاری از شاخص های پیشرفت استان از میانگین کشوری ارتقای این شاخص ها را نیازمند مشارکت خیرین سلامت دانست.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۲۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل-ایرنا- سید حامد عاملی استاندار اردبیل در پیامی پیروزی تیم ملی کشورمان در مقابل تیم ملی ولز را در مسابقات جام جهانی قطر تبریک گفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۲۱:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل با اشاره به نقش مهم روستاییان در تولید و استقلال کشور گفت: منازل و محصولات تولیدی روستاییان با همکاری نهادهای حمایتی و محرومیت زدایی بیمه می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۴:۴۵    
اردبیل- استاندار اردبیل گفت: منابع محدود دولتی در حوزه بهداشت و درمان پاسخگوی روند توسعه ای نیست و باید از ظرفیت بخش خصوصی و خیرین در این راستا استفاده شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۲:۱۵    
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل ظرفیت های آبی استان را زمینه ساز رشد اقتصادی دانست و از حل مشکلات فعالان اقتصادی بخش آب خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۱:۵۵    
استاندار اردبیل با اشاره به اجرای پروژه بزرگراه شمال - جنوب استان، گفت: طبق برنامه ریزی و اقدامات انجام یافته، پیشرفت بزرگراه اردبیل - سرچم تا پایان سال جاری به 75 کیلومتر خواهد رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۱:۱۷    
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، استاندار اردبیل، معاون وزیر راه و شهرسازی و نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس در بازدید از پروژه راه آهن اردبیل - میانه، آخرین وضعیت پیشرفت این پروژه و موانع و مشکلات موجود را به صورت میدانی پیگیری کردند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- عاملی، استاندار اردبیل گفت: تامین مالی و افزایش ظرفیت اشتغال بالای یک هزار نفری در واحدهای تولیدی استان در آینده ای نزدیک با جدیت پیگیری و دنبال می شود.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۰:۲۵    
استاندار اردبیل در حاشیه این نشست در گفت وگو با خبرنگاران گفت: استفاده حداکثری از ظرفیت های قانونی برای پرداخت سرمایه در گردش واحدهای تولیدی از موضوعات مهمی است که از مرکز پیگیری می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: استفاده حداکثری از ظرفیت های قانونی برای پرداخت سرمایه در گردش واحد های تولیدی از موضوعات مهمی است که از مرکز پیگیری می شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۸:۳۱    
اردبیل- عبداللهی، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل گفت: باید اجرای قوانین و مقررات باید به دنبال حمایت از بخش خصوصی باشد و شرایط را برای فعالیت اقتصادی هموار کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۲۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل-ایرنا- استاندار اردبیل گفت: برخی از واحدهای تولیدی در بخش ادای تعهدات گمرکی و مالیاتی مسائلی داشتند که مقرر شد با ارائه اسناد تعهدی به جای پرداخت نقدی، زمینه برای حل مشکلات این واحدهای تولیدی فراهم شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۲۰:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
استاندار اردبیل با اشاره به کمبود فضا در حوزه قضایی استان، خواستار اختصاص اعتبارات بیش تر از سوی قوه قضاییه برای تکمیل ساختمان های در حال اجرای این حوزه شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۵:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصاد استاندار اردبیل گفت: ظرفیت های آبی این استان با هدف رونق تولید و اشتغال به بخش خصوصی واگذار می شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- عاملی، استاندار اردبیل گفت: انتظار می رود بخش خصوصی و دستگاه ها نسبت به شناسایی بازارهای مهم و صادراتی ورود پیدا کنند که تشکیل کمیته بازارهای صادراتی و تسهیل گری برای بازار در اولویت است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۹:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
استاندار اردبیل با بیان این که استفاده از فرصت های صادراتی برای استان در بهبود وضعیت اقتصادی تولید کنندگان حائز اهمیت است، از اخذ مجوز صادرات 100هزار تن سیب زمینی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل با تأکید بر توجه به پتانسیل هر منطقه برای صدور مجوزهای تولیدی و صنعتی، خواستار اشرافیت دستگاه های اجرایی مرتبط در این راستا شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- عاملی، استاندار اردبیل گفت: تامین منابع مالی برای اجرای برنامه های تولید و اشتغال و استفاده از ظرفیت بازار سرمایه برای بهره مندی از تسهیلات جزو اولویت های اساسی و ضروری است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: تحقق 32 هزار فرصت شغلی جدید در استان با هدف رونق تولید و اشتغال در بلند مدت یکی از اهداف مهم و اساسی در استان اردبیل است که با جدیت دنبال می شود تا بتوانیم مشکلات 65 هزار بیکار استان را برطرف کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اردبیل با اشاره به تدوین برنامه اقتصادی استان و ضرورت تأمین منابع مالی مورد نیاز، استفاده از بازار سرمایه را برای سرعت بخشی به امر تولید و اجرای برنامه اقتصادی در استان اردبیل ضروری دانست.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۱:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا- استاندار اردبیل گفت: ایجاد 32 هزار فرصت شغلی جدید در این استان با هدف رونق تولید و اشتغال در بلند مدت قابل تحقق است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۰۸:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- عاملی، استاندار اردبیل گفت: علی رغم تلاش های به عمل آمده متاسفانه فرآیند تولید ثروت در کشور شکل نگرفته و هزینه ها بیشتر از درآمد کسب شده است.
سبلان ما   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۰۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل از عرصه فضای مجازی بعنوان اصلی ترین میدان نبرد دشمنان علیه ملت ایران نام برد و گفت: شهرستان های استان اردبیل از ظرفیت بالایی برای تولید محتوای دیجیتال برخوردار هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۷:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- استاندار اردبیل گفت: فرآیند تولید ثروت در کشور مورد غفلت قرار گرفته و هنوز به صورت کامل شکل نگرفته است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۷:۱۳    
اقتصاد ایران: اردبیل-معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل گفت: سامانه اطلس سرمایه گذاری اردبیل در مرحله اخذ تأییدیه اتصال به سامانه نقشه برداری کشوری قرار دارد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۴:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل-ایرنا - استاندار اردبیل با بیان اهمیت علم و تولید ثروت در سایه دانش ، ایجاد زمینه و فضای علم آموزی را گامی برای تولید ثروت پایدار در جامعه دانست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۲:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار اردبیل با اشاره به این که تلاش دولت سیزدهم تحقق عدالت مالیاتی است، رسیدن به این هدف را در افزایش رضایتمندی ها موثر عنوان کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۱:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل با بیان این که اردبیل جزو استان های پیشرو در راه اندازی سامانه اطلس سرمایه گذاری است، از بارگذاری اطلاعات استانی در آن خبر داد و گفت: این سامانه در مرحله اخذ تأییدیه اتصال به سامانه نقشه برداری کشوری است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۰:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: بزرگ ترین مشکل استکبار جهانی و غرب، دانایی و آگاهی ملت ها است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل با اشاره به طرح جامع پسماند، صنعت بازیافت را دارای اهمیت بسیار بالای اقتصادی و محیط زیستی دانست.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۱:۵۰    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: نمایندگی دفتر اسناد و کتابخانه ملی در استان اردبیل راه اندازی می شود که این موضوع عقبه و پیشینه کشور را با علم و سواد آمیخته و در کشور دانایی و فهم یک ارزش واقعی محسوب می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۰۸:۳۹    
استاندار اردبیل گفت: باید در حوزه فرهنگ به ویژه کتاب و کتابخوانی سرمایه گذاری های انجام شود تا بتوانیم فرزندان خود را با کتاب مانوس کرده و با کاهش خلأها در این حوزه ها و نگهداری قدرت نفوذ کتاب عرصه کتابخوانی را به یک حرکت قابل توجه تبدیل کنیم.
شیوا بیان   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۰۸:۱۹    
نتیجه ی یک بازدید!در سفر اخیر حامد عاملی به گرمی، مجموعه ی آنقوتلار در مساحتی به عرصه 10 هکتار و با بیش از 50 هزار متر مربع گلخانه احیا شده و به چرخه ی تولید برگشت. این بازآفرینی، یکی از نتایج بازدیدهای دور اول سفر استاندار اردبیل به شهرستان ها تلقی می شود
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۲۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل گفت: اردبیل به عنوان سیزدهمین استان کشور، صاحب نمایندگی دفتر اسناد و کتابخانه ملی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۲۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- استاندار اردبیل گفت: شایسته است آموزش و پرورش، دانشگاه ها و مراکز فرهنگی زمینه دسترسی دانش آموزان و دانشجویان را به کتابخانه های عمومی فراهم کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۷:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: مطالعه کتاب های گوناگون در عموم حوزه ها، در پیشرفت هر جامعه ای و تصمیم گیری های درست و پرهیز از اقدامات غلط تأثیرگذار است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۶:۰۶    
اردبیل- سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: آماده سازی تالار وزنه برداری اردبیل با حمایت استاندار و با تزریق اعتبار شتاب می گیرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۶:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
اردبیل-ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: به منظور تخصیص اعتبار لازم برای تکمیل پروژه های نیمه تمام دانشگاه محقق اردبیلی در سفر مقامات کشوری و دور دوم سفر رئیس جمهور به استان اردبیل برنامه ریزی لازم انجام شده است.
معاون عمرانی استاندار اردبیل در بازدید از پروژه سالن آمفی تئاتر کتابخانه مرکزی اردبیل، از تخصیص بیش از 50 میلیارد ریال برای تکمیل این پروژه خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۲۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل از سوی استاندار اردبیل علی نور علی پور به عنوان دبیر شورای فضای استان اردبیل و مشاور استاندار معرفی شد.
استاندار اردبیل همکاری دستگاه های اجرایی استان را با همه امکانات برای خدمت رسانی به عشایر و رفع مشکلات آنان ضروری دانست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۲۰:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
استاندار اردبیل با بیان این که در هفته گذشته 15میلیارد تومان از اعتبارات مصوب سفر استانی رئیس جمهور به تونل دوم حیران تخصیص یافت، بر تلاش برای بهره برداری هر چه سریع تر از این پروژه جهت رفع گره های ترافیکی تأکید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۱۳:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل پیشگیری از خشونت علیه کودکان را نیازمند توسعه آموزش مهارت های زندگی به خانواده ها عنوان کرد.
ایثار   ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۰۹:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
سید حامد عاملی استاندار اردبیل در بازدید از روند پیشرفت پروژه مجتمع فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار اردبیل گفت: تأمین منابع تکمیل مجتمع فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار اردبیل در اولویت قرار دارد و بخشی از منابع آن در آینده نزدیک تأمین می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۰۸:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
استاندار اردبیل با اشاره به ضرورت ارتقای کمی و کیفی آب شهر اردبیل، اجرای پروژه هایی همچون طرح جامع تأمین آب پایدار، خط انتقال دوم از سد یامچی به تصفیه خانه آب، پروژه جلبک زدایی از آب، بهبود وضعیت تصفیه خانه و بازسازی تجهیزات و تأسیسات آن را در این راستا عنوان کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۲۰:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل- استاندار اردبیل گفت: تا پایان سال در مرکز استان اردبیل بیش از 220 واحد مسکن تکمیل و تحویل متقاضیان می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۹:۲۳    
استاندار اردبیل با بیان این که امسال 30میلیارد تومان برای تکمیل اماکن ورزشی نیمه تمام استان اختصاص می یابد، از تکمیل خانه وزنه برداری اردبیل طی سال جاری خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۹:۱۳    
اردبیل - ایرنا - استاندار اردبیل از پروژه های جهش تولید مسکن 70 واحدی کارگر و 150 واحدی داروپخش اردبیل بازدید و آخرین وضعیت پیشرفت این پروژه ها را از نزدیک بررسی کرد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۷:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
اردبیل- استاندار اردبیل گفت: سال گذشته برای تکمیل اماکن ورزشی حدود 200 میلیارد ریال منابع تخصیص داده شد.