دوشنبه ۱۳ آذرساعت ۱۱:۱۷Dec 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استاندار اردبیل»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۲۲:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: مسوولان اردبیل اهتمام ویژه در راستای مناسب سازی فضای شهری برای استفاده معلولان داشته باشند.
موج   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۶:۴۱    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: قانون سه درصد سهمیه استخدام ویژه افراد دارای معلولیت باید به درستی اجرا شود،همچنین دستگاه های اداری استان موظف به معرفی مشاور خود در امور معلولان به استانداری هستند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: دستگاه های اداری استان به معرفی مشاور خود در امور معلولان به استانداری موظف هستند و قانون سه درصد سهمیه استخدام ویژه افراد دارای معلولیت نیز باید به درستی اجرا شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۳:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت:جایگاه اول در شبکه سازی تشکل های خیریه کشور به استان اردبیل تعلق دارد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل به جایگاه اول استان در شبکه سازی تشکل های خیریه اشاره کرد و افزود: باید به وجود خیران افتخار کنیم که در این استان با تلاشی مضاعف سعی می کنند تا در ابعاد مختلف یاریگر انسان های محروم، نیازمند و دردمند باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل گفت: موسسات خیریه باید به بحث آموزش و توانمندسازی توجه ویژه کنند به طوری که با آموزش های مفید و کاربردی مددجوهای خود را توانمند کنند و روزی برسد که تمام این مددجویان خود خیر باشند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۲:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: این استان رتبه اول کشوری شبکه سازی تشکل های خیرین را داشته و عملکرد بسیار قابل قبول و قابل توجهی در این زمینه کسب کرده است.
معاون استاندار اردبیل گفت: آمار منتشر شده اخیر در مورد بالا بودن میزان خشونت در اردبیل مخدوش و غیرقابل قبول است.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
حقیقت نژاد ادامه داد: یکی از نمونه ها بحث سوآپ نفت است. وقتی من استاندار اردبیل بودم و محصولی وزیر کشور، او به من خیلی فشار می آورد که این پرونده را جمع کنم؛ به موقع خواهم گفت چه کسانی در این پرونده بودند.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۰۱:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
استاندار اردبیل با اشاره به نقش تاریخی عشایر در حوزه های مختلف به خصوص تولید و اقتصاد، حفظ و ادامه این روند را نیازمند داشتن نگاه ویژه به این قشر و رفع عملیاتی مشکلات و تسهیل امور آنان دانست و گفت: دولت اقدامات قبل توجهی در زمینه راه عشایر از جمله آغاز آسفالت 2 مسیر مهم عشایری ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۸:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: کنترل تورم در کشور نیازمند تشکیل گفتمان تخصصی و اصلاح ساختارها در بدنه دولت و بخش تولید است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - استاندار اردبیل بر لزوم اتخاذ استراتژی منسجم و یکپارچه برای توسعه تولید و صنعت تاکید کرد و گفت: باید از ظرفیت های مولدسازی برای تامین منابع مورد نیاز زیرساخت های عمرانی این استان استفاده شود.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
استاندار اردبیل با بیان تأثیر افزایش تولید در پیشرفت اقتصادی کل استان، وظیفه مدیران در حمایت از بخش تولید را سنگین دانست و گفت: لازم است با تشکیل کمیته حمایت از سرمایه گذاری در ادارات و بررسی هفتگی مسائل سرمایه گذاران در آن، فرآیندهای اضافی در بخش تولید حذف شود. ...
استانداری اردبیل   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۹:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل از آغاز عملیات اجرایی خط انتقال 8 اینچ گاز به واحد در حال اجرای آهن و فولاد الماس آرتاویل خبر داد و گفت: برای تأمین نیازمندی واحدهای تولیدی بزرگ و گلخانه ها به گاز، پروژه خط دوم انتقال گاز به استان اردبیل در حال اجرا است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۸:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: آموزش و انتقال پیام به شکل درست و اصولی آسیب های ناشی از زلزله و خطرات آن را به شکل کاهش می دهد.
سبلان ما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۷:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
دستیار استاندار اردبیل در امور مردمی سازی دولت از اجرای طرح ملی شهریاران در اردبیل خبر داد و گفت: طرح ملی شهریاران در راستای ارائه ایده و هدف برای پیشرفت شهر در اردبیل اجرا می شود.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۵:۴۷   + ۱۶ سایت دیگر  
فعال سیاسی اصولگرا، درباره برخی اظهارات مبنی بر موتور محرکه ای به نام ثروت محصولی در جبهه پایداری گفت: ثروت محصولی در جبهه پایداری موثر است، اما همه چیز نیست. آنچه باعث شکل گیری جبهه پایداری است، اولا سرمایه و ثروت محصولی نیست، بلکه مدار فکری و زاویه تفکری است که این ها به اسم انقلابی گری گرفته اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۵:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: با برگزاری بیست و پنجمین مانور سراسری زلزله در مدارس اردبیل، آمادگی دستگاه های اجرایی در مقابله با حوادث سنجش و بررسی شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۸:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار اردبیل گفت: پژوهشگران و فناوران برتر استان اردبیل در سال 1402 تجلیل می شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۲۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل گفت: ایجاد و ارتقای زیرساخت ها، یکی از گام های اساسی در نهضت تکمیل زنجیره های پیشرفت استان اردبیل است.
یکصد و شانزدهمین جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان اردبیل به ریاست استاندار اردبیل و با حضورحجت الاسلام موسوی نماینده مردم اردبیل ، نیر ، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی ، دادستان و معاون رییس کل دادگستری ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۹:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون اقتصادی استاندار اردبیل گفت: بر اساس پروژه هایی که در استان اجرا می شود 12 هزار شغل تا پایان سال 1403 ایجاد خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۸:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
دستیار استاندار اردبیل در امور مردمی سازی دولت گفت: طرح ملی شهریاران زمینه ای را فراهم کرده است تا تمامی دغدغه مندان استان که برای پیشرفت اردبیل ایده و طرحی دارند بتوانند ایده های خود را ثبت کرده و در راستای اجرای آن ها از حمایت و شتاب دهی لازم برخوردار شوند.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۸:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار اردبیل با اشاره به در حال اجرا بودن واحدهای طرح نهضت ملی مسکن در سطح استان، استفاده از پیمانکاران بومی و مصالح تولیدکنندگان داخل استان اردبیل را برای اجرای این طرح دارای اولویت عنوان کرد. ...
استانداری اردبیل   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۰۸:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
استاندار اردبیل با تأکید بر هماهنگی همه حوزه های اداری و مردمی برای اجرای سیاست های خانواده و جوانی جمعیت، گفت: ایجاد اشتغال برای جوانان در راستای تسهیل ازدواج آن ها و فرزندآوری، به صورت جدی دنبال می شود. ...
بهداشت نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۲۲:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
اولین عکس محمود احمدی نژاد در روزنامه ها را می بینید. به دنبال اعلام استان شدن اردبیل با مرکزیت این شهر، وزارت کشور در اول آذر 1372 اولین استاندار اردبیل را معرفی کرد. روزنامه اطلاعات 2 آذر 1372 خبر معرفی استانداری محمود احمدی نژاد در ادبیل را منتشر کرد.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۵:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرآنلاین، اولین عکس محمود احمدی نژاد در روزنامه ها را بازنشر کرد.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل با بیان اینکه ترویج فرهنگ مطالعه در ارتقای سطح علمی جامعه نقش آفرین است، ارتقای علم و آگاهی را هم در ایجاد قدرت پایدار موثر عنوان کرد. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۰:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
استاندار اردبیل در آیین افتتاح بزرگترین مجموعه ورزشی آموزش و پرورش کشور گفت: کمبود در فضای ورزشی مراکز تعلیم و تربیت استان جبران شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۰۵:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
استاندار اردبیل با اشاره به افزایش 30 سانتی متری سرانه فضای آموزشی استان اردبیل گفت: بزرگترین مجموعه ورزشی آموزش و پرورش کشور با هفت فضای باز ورزشی در اردبیل افتتاح شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۰۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: حکومت ها سه شعار و وظیفه مهم از جمله امنیت، رفاه و آزادی را برای خود تعریف می کنند اما به برکت انقلاب اسلامی در کشور ما علاوه بر آنها، 2 اصل اساسی مهم یعنی عدالت و کرامت نیز از رسالت های حکومت شمرده می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۲۲:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
اردبیل- استاندار اردبیل گفت: رونق گمرک بیله سوار مورد تاکید دولت سیزدهم است و هیچ مانعی در این مسیر پذیرفتنی نیست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۹:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- استاندار اردبیل گفت: یکی از برنامه ها در استان اردبیل در مسیر ایجاد اشتغال توسعه و ارتقای بنگاه های اقتصادی کوچک و متوسط است.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۷:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
استاندار اردبیل تقویت مهاجرت معکوس روستاییان و اشتغال زایی پایدار روستایی را نیازمند ایجاد زیرساخت های لازم در زمینه آب شرب، گاز، فناوری اطلاعات، تأمین مسکن محرومان، راه، خدمات بهداشتی و... و هم چنین توانمندسازی دهیاران عنوان کرد. ...
استانداری اردبیل   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۵:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
در دومین دوره انتخابات تعیین نمایندگان شورای توسعه و حمایت از تشکل های مردم نهاد استان اردبیل که با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل برگزار شد، صادق پناهی و امین قدیمی به عنوان نفرات اصلی و ایرج عزیزی به عنوان علی البدل انتخاب شدند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۰۹:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
استاندار اردبیل از برنامه ریزی عملی برای ایجاد 12هزار شغل جدید در حوزه هایی اعم از کشاورزی، صمت، گردشگری و دانش بنیان تا پایان سال 1403 در راستای نهضت تکمیل زنجیره های پیشرفت استان خبر داد.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۰۸:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: با توجه به بیابان زایی های انجام گرفته در برخی نقاط استان اردبیل و از بین رفتن پوشش گیاهی و و خطر گردوغبار ناشی از آن، لازم است دستگاه هایی چون منابع طبیعی، جهاد کشاورزی و محیط زیست، در راستای بیابان زدایی برنامه ارائه دهند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۷:۳۶    
استاندار اردبیل گفت: استفاده از ظرفیت های مردمی و گروه های جهادی در دو سال گذشته در توسعه زیر ساخت های روستایی موجب پیشرفت های چشمگیری در استان شده است.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۵:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل جداسازی باند رفت و برگشت در جاده ها را برای جلوگیری از وقوع برخی تصادفات بسیار موثر دانست و بر تکمیل پروژه های نیمه کاره در این بخش و هم چنین ورود جدی رسانه ها به فرهنگ سازی رانندگی صحیح تأکید کرد. ...
استانداری اردبیل   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۵:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
استاندار اردبیل پرستاران را فرشتگان تسکین دهنده آلام دردمندان عنوان کرد و گفت: کمبود تخت درمانی در استان اردبیل باعث زحمت بیش تر برای پرستاران است که در این راستا در تلاش هستیم با احداث بیمارستان های نجف زاده و 1000 تخت خوابی، این کمبود و عقب ماندگی را برطرف کنیم. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۵:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
اردبیل- معاون امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: نیروهای انسانی، تجهیزات و پشتیبانی با توجه به پیش بینی های انجام شده هواشناسی آماده انجام خدمات رسانی در ایام بارش و زمستان هستند.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۰۰:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
استاندار اردبیل با اشاره به اندیشه جهادی بسیج و گستره آن در خارج از مرزهای کشور، خدمت خالصانه، جهادی، خدمت در گمنامی و مجاهدت با تمام توان را از جمله ویژگی های حرکت بسیج عنوان کرد و خواستار استمرار اقدام خدمتگزاران مردم بر مبنای ارزش های بسیج و تقویت روحیه بسیجی در ادارات شد. ...
استانداری اردبیل   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۸:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل از در حال اجرا بودن 15هزار واحد مسکن محرومان در سطح استان خبر داد و گفت: لازم است با احصای پروژه های در حال اجرای مسکن محرومان به تفکیک شهرستان ها و همکاری نهادها و دستگاه های اجرایی مرتبط، اجرای این پروژه ها سرعت گیرد. ...
استانداری اردبیل   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با سراسر کشور، تجمع محکومیت نسل کشی در غزه و حمایت از کودکان مظلوم فلسطین با حضور اقشار مختلف مردم دارالارشاد، سیدحامد عاملی، استاندار اردبیل و جمعی از مسؤولان در پیاده راه عالی قاپوی اردبیل برگزار شد.
سبلان ما   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۰۶:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و استاندار اردبیل از بیماران بخش دیالیز بیمارستان بوعلی اردبیل عیادت و از کارکنان این بخش تجلیل کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۰۰:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: یک هزار و 700 تخت در مراکز بیمارستانی کمبود داریم و این کمبود مانع از ارائه خدمات مطلوب به بیماران شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۰۰:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: دستگاه های اجرایی در حوزه اطلاع رسانی و خدمات انجام شده دولت در استان اردبیل با ضعف و کاستی روبه رو هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۰۰:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون منابع انسانی استاندار اردبیل گفت: تمام دستگاه های اجرایی موظف هستند امکانات اعم از سخت افزاری و نرم افزاری خود را در برگزاری باشکوه انتخابات به کار گرفته و از آن بهره بگیرند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۲۳:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل-ایرنا- استاندار اردبیل با بیان اینکه راهبرد اصلی توسعه در استان تکمیل زنجیره های توسعه است، گفت: باید از ظرفیت های مولدسازی برای تامین منابع مورد نیاز زیرساخت های عمرانی استان استفاده شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۲۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: تمام دستگاه های اجرایی موظف هستند معاون سرمایه گذاری و بهبود فضای کسب و کار را در سریعترین زمان تعیین و معرفی کنند.