چهارشنبه ۱۵ مردادساعت ۱۸:۵۶Aug 2020 5

جدیدترین‌های «نماینده مردم قم»

 
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۶:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم قم در مجلس نوشت: یکی از موانع بالندگی ایران عزیز، نظام ناکارآمد آموزش در کشور از جمله امتحان کنکور است.
قم نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۸:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
قم نیوز: نماینده مردم قم در مجلس با اشاره به اینکه مطالعه موجب تقویت ابعاد ملی و مذهبی و ایجاد غیرت دینی می شود، گفت: ترویج کتابخوانی در راستای مصلحت و منفعت مردم و انقلاب انجام می شود.
قم نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۲۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
قم نیوز: نماینده مردم قم در مجلس گفت:در دانشگاه ها سعی در بدست آوردن مدرک تحصیلی است در حالی یکی از حلقه های مفقوده حل بیکاری آموزش فنی و حرفه ای و تربیت نیروی انسانی متخصص است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۹:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده مردم قم در مجلس گفت: حضور کتابداران در مدارس و مراکز فرهنگی و امکان مذهبی و ارتباط گیری با مردم نقش بسزایی در ترغیب مردم به سمت کتاب خوانی و کتابخانه ها دارد.
برترین ها / موج   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۰۲:۲۶   + ۱۴ سایت دیگر  
پایگاه خبری پلیس: حجت الاسلام والمسلمین مجتبی ذوالنوری، رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در دیدار سردار سید محمود میرفیضی فرمانده انتظامی استان قم، ضمن تبیین شمایی از ساز و کار ارتقاء ضریب امنیت در کشور، ضرورت توجه ویژه به مولفه های امنیت را در افزایش رضایتمندی مردم مهم ارزیابی کرد. ...
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم قم و رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش کتابخانه های عمومی در توسعه زیرساخت های کشور، گفت: بی توجهی به ترویج مطالعه از جمله ظلم های بزرگ در کشور است.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۲۲:۴۵   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا از سیمای جمهوری اسلامی مرکز قم، حجت الاسلام مجتبی ذوالنوری نماینده مردم قم و رئیس کمیسیون امنیت ملی شورای اسلامی روز جمعه در گفتگو با این شبکه ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۱۵:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: هرچه بتوانیم نماد های دینی، اعتقادی و ایثار و شهادت را در سطح جامعه ترویج و کنیم در حقیقت خدمت ماندگاری به فرهنگ ایثار و شهادت انجام داده ایم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۱۳:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: برای تقویت و تجهیز امکانات جمعیت هلال احمر و همچنین تامین نیروهای انسانی نیازمند حمایت، همکاری و تلاش بیشتر دولت، نمایندگان مجلس، مسئولین دستگاه ها و وزارتخانه های ذیربط هستیم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۰۸:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین مجتبی ذوالنوری نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با حضور در بخش کهک، از یادمان شهدای گمنام این بخش بازدید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۲۳:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
قم - نماینده مردم قم در مجلس گفت:در دانشگاه ها سعی در بدست آوردن مدرک تحصیلی است در حالی یکی از حلقه های مفقوده حل بیکاری آموزش فنی و حرفه ای و تربیت نیروی انسانی متخصص است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۹:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده مردم قم پایین بودن سرانه ورزشی استان قم را موردتوجه قرار داد و گفت: از مسئولان درخواست جدی تر گرفته شدن مسئله کمبود فضاهای ویژه بانوان در بخش ورزش را داریم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۸:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها- عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با تأکید بر لزوم استفاده از ظرفیت بخش خصوصی در بهبود سرانه ورزشی استان گفت: باید استفاده از این ظرفیت را تسهیل کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۳:۲۵    
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی تحقق چشم انداز های علمی در این استان را نیازمند تلاش جهادی و مستمر نخبگان، اساتید و کارشناسان خبره در دانشگاه ها دانست.
دانا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۴:۴۰    
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی بابیان این که اقدام جنگنده های آمریکایی جنایت کارانه و تروریستی است، گفت: وزارت امور خارجه باید ورود قاطعی به این اقدام داشته باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۶:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: قم مرکز مواصلاتی کشور است و نیاز دارد که بحث امداد هوایی و پایگاه های امدادی آن تقویت شود، به ویژه زائرپذیری قم موجب می شود نگاه ویژه ای به آن داشته باشیم.
جهان نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۰:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
علیرضا زاکانی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در صفحه شخصی خود در توییتر به حادثه هواپیما ماهان واکنش نشان داده است.
برترین ها / توسعه   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۰۰:۳۳   + ۱۳ سایت دیگر  
شفقنا: احمد امیرآبادی فراهانی، نماینده مجلس دهم و یازدهم به اسامی از دو جریان اصلاح طلب و اصولگرا برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری 1400 اشاره و اظهار کرد: آقایان مطرح در طیف اصولگرا امیرحسین قاضی زاده هاشمی ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۲۱:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
شفقنا نوشت: نماینده مردم قم می گوید: در طیف اصولگرا امیرحسین قاضی زاده هاشمی، نیکزاد و مخبر کاندیدای ریاست جمهوری 1400 هستند و از طیف اصلاح طلبان هم آقایان آذری جهرمی، سورنا ستاری و اردکانیان هستند و احتمالا جهانگیری هم شرکت کند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۳ - ۱۹:۵۰    
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی و عضو هیئت رییسه مجلس از بوستان و یادمان شهدای گمنام شهر قنوات بازدید و با دو تن از خانواده های معظم شهدا و جانبازان روستای حاجی آباد دیدار کرد.
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان ، رئیس جدید مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی برای یک دوره 4 ساله انتخاب شد. بر همین اساس دکتر علیرضا زاکانی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی به عنوان رئیس جدید مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی انتخاب شد. ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۲۰:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت:مبارزه با فساد و پیگیری مساله فرهنگ دو رویکرد اصلی فراکسیون مردمی انقلاب اسلامی در مجلس یازدهم خواهد بود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۱۴:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: فرهنگ عاشورایی دفاع مقدس و روحیه انقلابیگری در هر عرصه ای که وارد شد، توانست همچون اکسیری تحول آفرین باشد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
علیرضا زاکانی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی از پروژه در حال تکمیل مرکز فرهنگی و موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس استان قم بازدید کرد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۴/۲۷ - ۱۴:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه الان همه نگاه ها به مجلس است گفت: مجلس غیر از پیگیری مسائل مبارزه با فساد یک جنبه های ایجابی را دنبال می کند و ما در مجلس درحال تهیه بسته جامع برای وضع کشور هستیم.
برترین ها / خبر خودرو   ۱۳۹۹/۰۴/۲۷ - ۱۱:۵۹   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی از تلاش برای فراهم شدن زمینه پخش زنده جلسات کمیسیون های تخصصی مجلس خبر داد. احمد امیرآبادی نماینده مردم قم و عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت ...
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۷ - ۱۲:۱۰   + ۲۵ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: نماینده مردم قم در مجلس گفت: مجلس شورای اسلامی در مقوله مسائل داخلی مواجهه اش با دولت و دستگاه قضا به عنوان برادر بزرگتر است. علیرضا زاکانی: * با وجود مجلس فعلی الان بهترین فرصت برای ایجاد تحول هست. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۲۲:۴۷    
نماینده مردم قم در در حاشیه مراسم افتتاح دفتر مجمع نمایندگان استان در شهر دستجرد، از تدوین بسته های قانونی برای حل مشکلات اقتصادی کشور خبر داد و گفت: تامین معیشت مردم دغدغه نمایندگان مجلس شورای اسلامی است.
دیپلماسی ایرانی   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۰۸:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: مجلس یازدهم از هیچ اقدامی برای کمک به دولت دریغ نخواهد کرد و تمام تلاش خود را بکار می گیرد تا بتواند دولت را به حرکت وا دارد و به جلو پیش ببرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۳:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها نماینده مردم قم در مجلس با بیان اینکه گفته می شود قرار است جزیره ای به چین بدهیم دروغ است، گفت: مهم این است که از فرصت های آنها استفاده و بتوانیم مسیر انقلاب اسلامی را طی کنیم.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
علیرضا زاکانی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در نشست تخصصی با بسیج اساتید حوزه علمیه قم گفت:مجلس در شرایط کنونی هنوز به انسجام نرسیده است و در مسیر احساسی حرکت می کند.
قم نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۲۱:۲۰    
قم نیوز: نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: عمق یافتگی تفکر انقلاب اسلامی در دفاع مقدس تجلی پیدا کرد و به همین خاطر ما از دوران دفاع مقدس به عنوان دانشگاه انسان ساز یاد می کنیم، منتهای مراتب متأسفانه فرهنگ دفاع مقدس و روحیه مجاهدت آن طور که باید و شاید در عرصه اقتصاد ...
موج   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۴:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی از دانشگاه قم بازدید و در جلسه هیئت رئیسه دانشگاه حضور یافت.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۰:۳۰    
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی: در گام دوم انقلاب باید با شناسایی تنوع نیازها در پی فرصت های جدید برای خدمتگذاری خالصانه و خلاقانه به مردم باشیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
با حضور علیرضا زاکانی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی و مهندس دارایی دبیر کشوری تشکل های جهادی کمیته امداد نخستین هم اندیشی فعالان حرکت های جهادی در قم برگزار شد ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۰۹:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی نوشت: در راستای نمایش شفافیت آراء نمایندگان در کمیسیون ها یکی از موارد قابل اجرا در کمیسیون ها پخش زنده جلسات کمیسیون های مجلس ازطریق شبکه های اجتماعی به ویژه اینستاگرام است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۲۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم قم در مجلس گفت:به فرموده رهبر معظم انقلاب هرکس خسته و منحرف شود جوان ها نخواهند گذاشت بار انقلاب زمین بماند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۴:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
حوزه/ نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امروز یکی از ضرورت های مهم در کشور همگانی کردن فعالیت های جهادی و جبهه سازی در گام دوم انقلاب است.
برترین ها / رویداد 24   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۰۰:۱۹   + ۲۱ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: علیرضا زاکانی نماینده مردم قم در مجلس یازدهم در همایش مطالبه گری تخصصی، درباره پرونده تاجگردون اظهار کرد: ما در مجلس درباره اعتبارنامه سه نفر ورود کردیم که این سه نفر هم مانند هم دیگر نبودند. دو نفر دیگر یک فاصله معنا داری با ایشان داشتند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۲۰:۱۵    
نماینده مردم قم گفت: وقتی پرونده تاجگردون وارد کمیسیون تحقیق شد، این کمیسیون به وظیفه اصلی خود عمل نکرد.
هشدار نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۱:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش هشدارنیوز ؛ احمد امیرآبادی فراهانی نماینده مردم قم در مجلس یازدهم ونائب رئیس مجلس در صفحه شخصی خود در توییتر به محاکمه آخوندی اشاره کرده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۱:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی نوشت: ان شاء الله گام اصلی، حرکت در رفع مشکلات اقتصادی مردم خواهد بودکه بی شک خدمت به همگان علی الخصوص عزیزان گچساران و باشت اولویت نمایندگان مجلس می باشد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۰:۲۶   + ۱۴ سایت دیگر  
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی نوشت: مبارزه قاطع با فساد اقتصادی همراه با جهاد بی وقفه در جهش تولید و کنترل بازار فوریت مجلس یازدهم می باشد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۰:۳۷   + ۴۰ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: حجت الاسلام مجتبی ذوالنوری در جریان گزارش وزیر امور خارجه در جلسه علنی امروز مجلس (یکشنبه 15 تیر 99) گفت: آقای ظریف! ریل گذاری و هدف گذاری در خصوص سیاست خارجی ما در دوران شما از ابتدا غلط بود. شما مسیر را کج ریل گذاری کردید. اهداف ملت در مسیری که شما تعیین کردید محقق نشد. ...
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۰:۰۱   + ۲۵ سایت دیگر  
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ما به همه تعهدات خود در برجام عمل کرده ایم اما طرف مقابل به هیچ یک از وظایف و تعهدات خود پایبند نبوده است، تأکید کرد: بر این اساس ما باید در مختصات اصلی خودمان بایستیم و از منافع ملی و مصالح انقلاب اسلامی دفاع کنیم.
نسیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۰۹:۱۲   + ۳۰ سایت دیگر  
احمد امیرآبادی فراهانی عضو هیات رئیسه مجلس از حضور محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه در جلسه علنی روز یکشنبه (15 تیر ماه) مجلس شورای اسلامی خبر داد و گفت: دعوت از ظریف در ادامه حضور وزرا در مجلس یازدهم به منظور ارائه گزارش هایی از اقدامات وزارتخانه خود انجام شده است. ...
برترین ها / آوای رودکوف   ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۰۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
برترین ها: علیرضا زاکانی؛ نماینده مردم قم در مجلس یازدهم به برخی ادعا درباره اعضای خانواده اش پاسخ داد. طی روزها اخیر افراد نزدیک به تاجگردون منتخب گچساران در مجلس مدعی استفاده اعضای خانواده زاکانی از امکانات خاص شده بودند. او نوشت:
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۱۷:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
قم - نماینده مردم قم در سفر بخش خلجستان طرحهای آبرسانی به 85 هکتار از اراضی کشاورزی دهستان قاهان را که با مشارکت بسیج سازندگی سپاه استان ساخته شده ، افتتاح کرد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۱۳:۳۲   + ۲۷ سایت دیگر  
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: تمام رانت خانواده ام عبارت است از معرفی دو دامادم برای نوکری مردم در اردوهای جهادی، سیل و زلزله.