چهارشنبه ۰۵ آبانساعت ۱۳:۳۸Oct 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «عمران خان»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۷:۳۱    
نخست وزیر پاکستان و رئیس جمهور چین در گفتگویی تلفنی بر ضرورت تقویت روابط دو کشور در حوزه های مختلف از جمله اقتصادی، حمل ونقل و سلامت تأکید کردند.
جهت پرس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۲:۵۴    
محمد بن سلمان، در مراسم استقبال از عمران خان حضور پیدا نکرد و نخست وزیر پاکستان مورد استقبال سعود بن خالد الفیصل قرار گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر پاکستان در تماسی تلفنی با شی جین پینگ بر لزوم تقویت روابط و همکاری های اقتصادی مشترک تاکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۲:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
عمران خان، نخست وزیر پاکستان با محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان در حاشیه اجلاس "ابتکار عمل خاورمیانه سبز" در ریاض با یکدیگر دیدار و گفت وگو کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
نخست وزیر پاکستان در حاشیه اجلاس ابتکار سبز خاورمیانه (MGI) در ریاض با محمد بن سلمان ولیعهد عربستان سعودی دیدار کرد.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۷:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا از منابع رسمی پاکستان، همزمان با دیدار عمران خان نخست وزیر این کشور با محمدبن سلمان ولیعهد سعودی، وزیران امور خارجه دو کشور نیز در حاشیه اجلاس بین المللی ابتکار سبز خاورمیانه به میزبانی دولت ریاض، نشست دوجانبه برگزار کردند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۷:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
اسلام آباد - ایرنا - نخست وزیر پاکستان در حاشیه یک کنفرانس بین المللی زیست محیطی در عربستان با نماینده ویژه دولت آمریکا در امور تغییرات آب و هوایی دیدار و ضمن تبادل نظر پیرامون چالش های اقلیم تحولات منطقه ای، خواستار آزادسازی دارایی های افغانستان شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۰:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
عمران خان نخست وزیر پاکستان در اولین مقصد سفر سه روزه به عربستان سعودی، وارد شهر مدینه منوره شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۴:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
عمران خان نخست وزیر پاکستان در راس یک هیئت بلندپایه سیاسی راهی عربستان شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۹:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
عمران خان نخست وزیر پاکستان امروز برای رایزنی با مقامات سعودی، راهی عربستان می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
اسلام آباد - ایرنا - عمران خان نخست وزیر پاکستان قرار است هفته آینده به دعوت ولیعهد سعودی برای هشتمین بار طی سه سال اخیر در سفری رسمی به عربستان برود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۱:۳۳    
تهران- ایرنا- عمران خان روز چهارشنبه در دیدار با سردار باقری و هیات بلندپایه نظامی ایران، دیدگاه اسلام آباد در مورد آخرین تحولات افغانستان را برای هیات بلندپایه نظامی ایران به اشتراک گذاشت و گفت که ایران و پاکستان به عنوان همسایگان افغانستان، در صلح و ثبات این کشور نقش مستقیم دارند.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۲۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری رئیس ستاد کل نیرو های مسلح جمهوری اسلامی ایران امروز در رأس یک هیات بلندپایه نظامی ایران در شهر اسلام آباد با عمران خان نخست وزیر پاکستان دیدار کرد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۲۱:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در راس یک هیات بلندپایه نظامی شامگاه ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۹:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
در بسته خبری امروز تابناک تیتر هایی مانند: آخرین وضعیت بقایی و مشایی از زبان سخنگوی قوه قضائیه / توییت کنایه آمیز عباس عبدی به مسئولان کشور / جزئیات دیدار عمران خان با سرلشکر باقری و ... را می خوانید.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۹:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
نخست وزیر پاکستان در دیدار با رئیس ستاد کل نیرو های مسلح ایران، مرز پاکستان و ایران را مرز صلح و دوستی توصیف و بر اهمیت اقدامات انجام شده در راستای افزایش امنیت هر دو کشور تاکید کرد.
الف   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۸:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
نخست وزیر پاکستان در دیدار با رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ایران، مرز پاکستان و ایران را مرز صلح و دوستی توصیف و بر اهمیت اقدامات انجام شده در راستای افزایش امنیت هر دو کشور تاکید کرد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۲۳:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
ایرنا: نخست وزیر پاکستان با اعلام تعهد این کشور برای گسترش روابط و همکاری های دوجانبه با جمهوری اسلامی ایران، مرزهای دو کشور را مرز "صلح و دوستی" دانست و تاکید کرد: تقویت امنیت مرزهای مشترک بسیار حائز اهمیت است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۵:۲۱   + ۲۳ سایت دیگر  
اسلام آباد - ایرنا - رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران و نخست وزیر پاکستان طی دیداری، بر لزوم تحکیم روابط دوجانبه در حوزه های مختلف از جمله امنیت مرزی و همکاری های دفاعی تاکید کردند.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۷:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از آناتولی، عمران خان نخست وزیر پاکستان روز دوشنبه در گفتگو با درگاه خبری میدل ایست آی ، از دولت ایالات متحده خواست تا افغانستان را به سمت تبدیل شدن به مأمن و پناهگاهی برای تروریست ها سوق ندهد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۰:۱۲    
جاناتان ای. هیلمان محقق ارشد مرکز CSIS ترجمه: محمدحسین باقی عمران خان، نخست وزیر که در سال 2018 قدرت را به دست گرفته، بسیاری از پروژه های باقی مانده CPEC را به حال تعلیق درآورده است ...
خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۴:۱۳   + ۱۵ سایت دیگر  
عمران خان افزود: صلح و ثبات در افغانستان برای تمام منطقه ضروری است چرا که این کشور مهم ترین مسیر تجاری برای همسایگان بوده و کشورهای آسیای مرکزی می توانند از طریق افغانستان به پاکستان دسترسی داشته باشند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۵:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
درحالیکه پس از تحریم طالبان، نهادهای بین المللی نسبت به بحران انسانی در افغانستان هشدار می دهند، نخست وزیر پاکستان خواستار کمک بنیاد گیتس به افغانستان شد.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۰۸:۰۹    
ایران پرس: نخست وزیر پاکستان سیاست های امپریالیستی آمریکا در افغانستان را عامل اصلی بحران در این کشور دانست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۱:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور تاجیکستان در تماس تلفنی با نخست وزیر پاکستان آخرین وضعیت افغانستان را مورد بررسی قرار دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
عمران خان نخست وزیر پاکستان در واکنش به انتشار اسنادی درباره فساد مالی در این کشور تاکید کرد: دولت در خصوص افراد نامبرده در اسناد مذکور تحقیق خواهد کرد و در صورت اثبات تخلف مالی و یا پولشویی، با آنها برخورد قانونی خواهد شد.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۰۹:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
نخست وزیر پاکستان گفت، دیر یا زود ایالات متحده باید دولت طالبان افغانستان را به رسمیت بشناسند. به گزارش ایسنا، عمران خان نخست وزیر پاکستان در گفتگویی با شبکه خبری تی.آر ...
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۰۸:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
پاکستان ایران را همسایه نزدیک خود می داند و به دنبال روابط خوب با آن است، همانطور که عربستان را شریک اساسی خود در بسیاری مسائل سیاسی، اقتصادی و نظامی می داند، در این شرایط است که دخالت پاکستان برای کاهش تنش بین ریاض و تهران اهمیت می یابد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۰۷:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
در پی افشای اسنادی موسوم به پاندورا، رهبر اپوزیسیون و مسلم لیگ نواز پاکستان خواستار استعفای عمران خان از مقام نخست وزیری این کشور شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۲:۳۰    
اسلام آباد - ایرنا - منابع خبری پاکستان با اشاره به تماس تلفنی روز گذشته سران تاجیکستان و پاکستان، گفتند: عمران خان در تلاش برای تنش زدایی میان دوشنبه و دولت موقت طالبان است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۱:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور تاجیکستان و نخست وزیر پاکستان در تماسی تلفنی درباره مسئله افغانستان، بر اهمیت آشتی ملی در این کشور و نقش آن در تامین امنیت منطقه تاکید کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۰۱:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
نخست وزیر پاکستان می گوید که مسأله افغانستان راه حل نظامی ندارد و نگاه امپریالیستی آمریکا و بی خبری آن ها از وضعیت افغانستان سبب شده که بحران انسانی در افغانستان شکل جدی تری به خود بگیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۲۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
نخست وزیر پاکستان گفت اگر آمریکا ذخایر ارزی افغانستان را آزاد نکند و دولت افغانستان از هم بپاشد، این کشور وارد وضعیتی هرج و مرج زده می شود.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۲۰:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش روز شنبه ایرنا، رسانه های پاکستانی با انتشار مصاحبه کامل عمران خان با شبکه تی آر تی ترکیه که بخش هایی از آن روز گذشته منعکس شده بود، به نقل از وی نوشتند: اسلام آباد با همسایگان افغانستان درخصوص به رسمیت شناختن دولت موقت طالبان صحبت کرده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۶:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
عمران خان نخست وزیر پاکستان روز جمعه در مصاحبه با یک تلویزیون ترکیه ای، از نخستین دور مذاکرات رسمی صلح با طالبان پاکستان از سال 2014 خبر داد.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۱:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
تصمیم گروه تحریک طالبان پاکستان برای برقراری آتش بس موقت تنها ساعاتی پس از اظهارات عمران خان نخست وزیر این کشور مبنی بر مذاکرات میان طرفین برای برقراری آشتی عنوان می شود.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۰۹:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
شفقنا افغانستان-نخست وزیر پاکستان تایید کرده که مذاکرات دولت این کشور با تحریک طالبان پاکستانی با میانجی گری دولت طالبان در افغانستان آغاز شده و هم اکنون جریان دارد. ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۰۸:۲۴    
الهام علی اف رئیس جمهوری آذربایجان به تازگی در مصاحبه ای برگزاری رزمایش سپاه در مناطق شمال غرب ایران و نزدیک به مرزهای این کشور را اقدامی شگفت آور عنوان کرده و مدعی شد آذری زبان های کل دنیا دلیل آن را می پرسند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۱۸:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
اسلام آباد- ایرنا- نخست وزیر پاکستان از تلاش جدید دولت خود برای مذاکره با عناصر گروه غیرقانونی "تحریک طالبان پاکستان" با هدف برقراری آشتی خبر داد، یک گام مشابهی که 8 سال پیش نیز اسلام آباد آن را برداشت اما به صلحی منجر نشد.
ابنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۰۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
پیشوای فرقه شیعه بُهره داودی با عمران خان دیدار کرد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۵:۵۲   + ۱۴ سایت دیگر  
نخست وزیر پاکستان گفت اسلام آباد مقصر سقوط ارتش مجهز افغانستان و دولت اشرف غنی نیست، بلکه عامل اساسی وضعیت پیش آمده ساختار دولت اشرف غنی بود که از نظر مردم عادی مشروعیت نداشت.
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۳:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
نخست وزیر پاکستان خواستار کمک کشورهای جهان به تثبیت دولت طالبان شد. به گزارش انصاف نیوز، عمران خان گفت: تنها راه پیشرفت و کمک به افغانستان، تقویت و کمک به تثبیت دولت فعلی است. این امر به خاطر مردم افغانستان ضروری است. ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر پاکستان از دبیر کل سازمان ملل متحد خواست برای مقابله با اسلام هراسی در سطح جهان، نشستی بین المللی برگزار کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۲:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
عمران خان در سخنرانی خود در مجمع عمومی سازمان ملل متحد پاکستان را قربانی ناسپاسی آمریکا و استاندارد دوگانه بین المللی خواند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
نخست وزیر پاکستان جامعه بین الملل را به حمایت از دولت فعلی افغانستان فرا خواند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- هند و پاکستان در مجمع عمومی سازمان ملل متحد وارد یک جنگ لفظی شدند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از فرانس24؛ عمران خان در سخنرانی خود در مجمع عمومی سازمان ملل متحد کشور رقیب-هند- را به ایجاد فضای وحشت و تروریسم علیه مسلمانان متهم کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۴:۳۵    
عمران خان در سخنرانی ضبط شده خود در اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک گفت اسلام هراسی یک پدیده منفور است و همه ما باید با آن مقابله کنیم.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۹:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: همزمان با استقبال دولت اسلام آباد از افزایش تعداد اعضای کابینه دولت موقت طالبان در افغانستان، نخست وزیر پاکستان پیش بینی کرد که طالبان می توانند شریک ایالات متحده آمریکا برای صلح باشند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
نخست وزیر عراق در تماس تلفنی با همتای پاکستانی خود بر اهمیت هماهنگی اقدامات مشترک در منطقه تأکید کرد.