دوشنبه ۰۶ بهمنساعت ۰۷:۵۶Jan 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کوفی عنان»

اعتدال   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۲۱:۲۱    
کوفی عنان رییس بنیاد متنفذین در پیامی ویژه با تبریک موفقیت آمیز بودن ماراتن مذاکرات هسته ای ایران و 1+5 گفت: مردم و کشورهای جهان باید برای امیدی که این توافق به ارمغان آورده است، سپاسگزار باشند.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۰:۱۲    
دبیرکل سازمان ملل در دوحه و در مراسم گشایش نهمین اجلاس سران سازمان کنفرانس اسلامی طی سخنانی از رئیس جمهوری اسلامی ایران به خاطر صداقت و شکیبایی اش، قدردانی و تجلیل کرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۶:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
پژوهشگر تاریخ اسلام گفت: این نهایت ضلالت و بدبختی است که غرب با داشتن قدرت نظامی، اقتصادی و صنعتی باز هم به 1400 سال قبل بازمی گردد و از ترسش با اهانت با اسلام مقابله می کند.
رجا نیوز   ۱۳۹۸/۰۶/۲۹ - ۱۰:۵۵    
معاون دبیرکل اسبق سازمان ملل متحد در گفتگو با تلویزیون ایران ابعاد جدیدی از دخالت و اعمال نفوذ آمریکا در تشکیلات سازمان ملل متحد را تشریح کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۹:۰۴    
مونیخ - ایرنا - برت کویندرز وزیر خارجه هلند، پاول کلیمکین وزیر خارجه اوکراین، کوفی عنان دبیرکل سابق سازمان ملل متحد، بروت پاهور رییس جمهور اسلوونی روز جمعه به طور جداگانه با محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران دیدار و درباره مسائل مورد علاقه گفت وگو کردند.
میزان   ۱۳۹۸/۰۱/۱۲ - ۰۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- سال 2018 برخی از شخصیت های برجسته سیاسی و فرهنگی درگذشتند که از میان آنان می توان به کوفی عنان و آنتونی بوردین مجری آمریکایی اشاره کرد.
دیپلماسی ایرانی   ۱۳۹۷/۱۲/۱۷ - ۱۶:۳۸    
(ناتانیل پرسیلی از سال 2013 استاد حقوق در دانشکده حقوق دانشگاه استنفورد استو حقوق قانون اساسی، حقوق دموکراسی و نظارت حقوق بر روند سیاسی تدریس می کند. او در سال های 2013 و 2014 مدیر ارشد تحقیقاتی کمیسیون ریاست جمهوری در اداره انتخابات بود و اکنون هم به عنوان یکی از اعضای کمیسیون دموکراسی و انتخابات ...
همشهری   ۱۳۹۷/۰۷/۱۱ - ۱۳:۱۲    
اوضاع بالکان از 2 روز پیش که آمریکا شهروندانش را از یوگسلاوی فراخواند، مبهم شده است و هر آن بیم آن می رود که تهاجم نظامی ناتو به سرکردگی آمریکا به یوگسلاوی آغاز شود. قرار است ناتو تا چند روز دیگر بررسی نهایی خود را در این زمینه آغاز کند ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۸:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
نیویورک- ایرنا- مجمع عمومی سازمان ملل متحد روز سه شنبه در ابتدای هفتاد و سومین نشست عالی رتبه خود به احترام کوفی عنان دبیرکل پیشین فقید سازمان ملل متحد ایستاد و یک دقیقه سکوت کرد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۳ - ۰۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
الجزیره- ایرنا- آیین خاکسپاری و گرامیداشت کوفی عنان دبیرکل پیشین سازمان ملل متحد روز پنجشنبه در محل مرکز کنفرانس های بین المللی آکرا پایتخت غنا برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۲ - ۱۷:۱۵   + ۱۹ سایت دیگر  
مراسم خاکسپاری کوفی عنان، دبیرکل پیشین سازمان ملل با حضور برخی از رهبران پیشین و کنونی جهان، مقامات مختلف و محلی در غنا برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۵:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
پیکر کوفی عنان دبیرکل فقید سازمان ملل از شهر ژنو به پایتخت غنا منتقل شده و قرار است روز پنجشنبه با حضور جمعی از تشییع کنندگان در پایتخت کشور غنا مراسم خاکسپاری رسمی او برگزار شود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۷:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - پیکر دبیرکل اسبق سازمان ملل متحد که هجدهم ماه اوت ( 27 مرداد ماه) پس از یک دوره بیماری در سوئد درگذشت، روز سه شنبه برای خاکسپاری وارد کشور زادگاهش، غنا شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۵:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
پیکر کوفی عنان که 18 اوت ، پس از یک دوره بیماری در سوئد درگذشت، روز دوشنبه وارد کشور زادگاهش غنا شد.
آنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۳:۱۳    
مراسم تشییع و خاک سپاری دبیرکل سابق سازمان ملل متحد امروز برگزار می شود.
آنا   ۱۳۹۷/۰۶/۰۷ - ۱۴:۰۷    
دفتر سازمان ملل در تهران و انجمن ایرانی روابط بین الملل روز گذشته مراسم گرامیداشت دبیر کل اسبق سازمان ملل را در محل دفتر این سازمان برگزار کرد.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۷/۰۶/۰۷ - ۱۲:۰۴    
مراسم یادبود کوفی عنان، دبیر کل پیشین سازمان ملل متحد با مروری بر زندگی و فعالیت های این مقام فقید پیشین سازمان ملل در مرکز اطلاعات این سازمان در تهران برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۶/۰۷ - ۱۱:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
مراسم یادبود کوفی عنان، دبیر کل پیشین سازمان ملل متحد با مروری بر زندگی و فعالیت های این مقام فقید پیشین سازمان ملل در مرکز اطلاعات این سازمان در تهران برگزار شد.
فرارو   ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۰:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
حسین آخانی استاد دانشگاه تهران در روزنامه شرق نوشت: اول: شما کوفی عنان هم که باشی، ممکن است پسرتان فاسد شود، نلسون ماندلا هم که باشی، ممکن است همسرتان فاسد شود، گاندی هم که باشی، ممکن است پسرت دروغگو شود، آدم حسابی هم که باشی، ممکن است پسرت فرصت طلب شود، رئیس جمهور هم که باشی ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۰۹:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
سفیر کشورمان در مکزیک با حضور در دفتر سازمان ملل متحد در مکزیکوسیتی دفتر یادبود کوفی عنان دبیر کل اسبق سازمان ملل را امضاء کرد.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۶/۰۵ - ۲۱:۳۷    
معاون سیاسی وزیر امور خارجه با حضور در سفارت غنا در تهران، دفتر یادبود درگذشت دبیر کل پیشین سازمان ملل را امضا کرد.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۶/۰۵ - ۱۵:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امور خارجه با حضور در محل سفارت غنا در تهران دفتر یادبود درگذشت کوفی عنان دبیرکل اسبق سازمان ملل را امضا کرد.
پانا   ۱۳۹۷/۰۶/۰۵ - ۱۴:۳۹    
تهران (پانا) - معاون سیاسی وزارت امور خارجه امروزدوشنبه (5 شهریور ماه) با حضور در سفارت غنا در تهران دفتر یادبود کوفی عنان ، دبیرکل پیشین سازمان ملل را امضا کرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۶/۰۵ - ۱۳:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- سید عباس عراقچی معاون سیاسی وزیر امور خارجه با حضور در سفارت غنا در تهران دفتر یادبود درگذشت کوفی عنان دبیر کل اسبق سازمان ملل متحد را امضا کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۶/۰۵ - ۱۳:۴۴   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امور خارجه ایران امروز (دوشنبه) با حضور در محل سفارت غنا در تهران دفتر یادبود درگذشت کوفی عنان دبیرکل اسبق سازمان ملل را امضا کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۱۱:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
مراسم خاکسپاری دبیرکل اسبق سازمان ملل متحد روز 22 شهریور و محل آن کشور غنا خواهد بود.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۱۰:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رئیس جمهور غنا اعلام کرد کوفی عنان، دبیرکل فقید سازمان ملل که چند روز پیش درگذشت قرار است در تاریخ 13 سپتامبر (22 شهریور) در زادگاهش در غنا طی یک مراسم خاکسپاری رسمی و مردمی دفن شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۰۵:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
کوفی عنان دبیرکل اسبق سازمان ملل متحد روز 13 سپتامبر در کشورش غنا دفن خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۶/۰۲ - ۱۱:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
الجزیره-ایرنا- نصرت الله مالکی سفیر جمهوری اسلامی ایران در غنا پیام تسلیت جداگانه حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری و محمد جواد ظریف وزیر خارجه کشورمان را به مناسبت درگذشت کوفی عنان دبیر کل پیشین سازمان ملل ، تسلیم مقام های کشور غنا کرد.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۶/۰۲ - ۰۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
نیویورک- ایرنا- شورای امنیت سازمان ملل متحد به احترام کوفی عنان دبیرکل پیشین سازمان ملل متحد که در 27 مرداد ماه امسال درگذشت، یک دقیقه سکوت کرد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۶/۰۲ - ۰۱:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
نیویورک- ایرنا- شورای امنیت سازمان ملل متحد به احترام کوفی عنان دبیرکل پیشین سازمان ملل متحد که در 27 مرداد ماه امسال درگذشت، یک دقیقه سکوت کرد.
انتخاب   ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۱:۰۰    
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کارمندان سازمان ملل متحد در ژنو مراسم بزرگداشت کوفی عنان، دبیر کل پیشین سازمان ملل متحد را برگزار کردند. کوفی عنان روز شنبه 18 اوت 2018 در سن 80 سالگی دیده از جهان فروبست. ...
انصاف نیوز   ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۰۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
نصرت الله تاجیک ، دیپلمات سابق در ستاره صبح نوشت: کوفی عنان هفتمین و از موفق ترین دبیر کل های سازمان ملل که عمرش را در همین سازمان گذرانده بود و از کارمندی ساده پله های ترقی را طی کرده بود و به دبیرکلی رسید یک فرد خوشبین مصمم بود و به دلیل باز کردن در سازمان ملل به روی مردم و تقویت نقش سازمان ...
برترین ها / روزنامه باختر   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۰۳:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: کوفی عنان، هفتمین دبیر کل سازمان ملل متحد، اولین دبیر کل سیاه پوست این سازمان، برنده جایزه ی صلحِ نوبل ، به دنبال دوره کوتاه بیماری درگذشت. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۰۸:۴۶    
ممنوعیت واردات بنزین روسی به قزاقستان، عشق آباد در حال آماده شدن برای برگزاری نخستین همایش اقتصادی خزر و پیام تسلیت روسای جمهور آسیای مرکزی برای درگذشت کوفی عنان ، تنها بخشی از مهمترین اخبار آسیای مرکزی در 24 ساعت گذشته می باشد.
شفقنا   ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۰۷:۳۴    
شفقنا- محمد طاهری؛ سفیر پیشین در نوشتاری با عنوان آقازاده ها و تبعیض اجتماعی در روزنامه ستاره صبح نوشت؛ شنبه، 18 اوت 2018 (27 مرداد) دنیا شاهد از دنیا رفتن مردی بود که یکی از مهم ترین رهبران سازمان ملل طی 9 سال از 1997 تا 2006 بود ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
روسای جمهور کشورهای آسیای مرکزی در پیام های جداگانه درگذشت دبیر کل سابق سازمان ملل متحد را تسلیت گفتند.
جام نیوز   ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۲:۴۰    
رویترز در باکس عکسی به دیدارهای مقامات با کوفی عنان از چند سال گذشته تا زمان مرگ وی پرداخت
پایگاه خبری جامعه   ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۲:۰۲    
دبیرکل پیشین سازمان ملل در 80 سالگی درگذشت
جهان نیوز   ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
آقای عنان در ملاقاتی که با من داشت پرسید شما راه حل سوریه را چه می دانید؟ گفتم راه حل سوریه یک کلمه بیشتر نیست و آن دموکراسی است.
فانوس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۰:۴۱    
کاظم پالیزدار دبیر ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی درباره حواشی دستگیری احمد عراقچی معاون پیشین ارزی بانک مرکزی در برنامه 10:10 دقیقه توضیح داد.
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۰۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
این دیپلمات غنایی بین سالهای 1997 تا 2006 بعنوان هفتمین دبیر کل سازمان ملل متحد خدمت کرد. عنان پس از دبیر کلی سازمان ملل و پس از آغاز جنگ داخلی در سوریه، در سال 2012 به عنوان نخستین فرستاده ویژه سازمان ملل متحد و اتحادیه عرب در سوریه منصوب شد ...
میزان   ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۰۸:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل گفت: در گفت وگوی خصوصی، کوفی عنان رفتار غیرسازنده آمریکا را نکوهش کرد و وقتی فهمید آمریکا، سعودی و متحدین آن، پشت ماجرای جنگ تروریستی سوریه اند از سمت نماینده UN در سوریه کنار کشید.
آنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۰۸:۳۳    
دبیرکل سازمان ملل با ارسال پیامی به خانواده کوفی عنان دبیرکل اسبق سازمان ملل، درگذشت وی را تسلیت گفت و نوشت: کوفی عنان نیروی هدایت گر ابدی بود.
قم پرس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۰۶:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
پیام تسلیت وزیربهداشت به مناسبت درگذشت کوفی عنان دبیرکل پیشین سازمان ملل متحد ؛ کوفی عنان یکی از چهره های فعال سازمان جهانی بهداشت در دهه 60 و 70 میلادی به شمار می رفت / خدمات بسیار گرانبهای دبیرکل پیشین سازمان ملل متحد در عرصه های جهانی و سلامت و صلح بین الملل ...
فانوس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۰۶:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
کوفی عنان دبیرکل اسبق سازمان ملل که در زمان تصدی این سمت دو بار در جریان سفرهایش به تهران با رهبر معظم انقلاب دیدار کرد، از شخصیت معنوی رهبر انقلاب تمجید کرده بود.
مردم نیوز   ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۰۶:۱۸   + ۱۶ سایت دیگر  
مردم نیوز : کوفی عنان دبیرکل اسبق سازمان ملل که شنبه در سن 80 سالگی و در بیمارستانی در ژنو درگذشت، در دوران تصدی این سمت چندین بار به تهران سفر کرد و در سال های 1379 و 1380 به دیدار حضرت آیت الله خامنه ای مقام معظم رهبری رفت و با ایشان ملاقات و گفت وگو کرد. ...
روز پلاس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۰۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
کوفی عنان دبیرکل پیشین سازمان ملل متحد که برای درمان، به سوئیس رفته بود، اوایل وقت صبح امروز (شنبه) در سن 80 سالگی و در بیمارستانی در ژنو درگذشت.
شفا آنلاین   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۹:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
تابلو عکس کوفی عنان دبیر کل اسبق و فقید سازمان ملل در مقر سازمان ملل در نیویورک