سه شنبه ۳۱ فروردینساعت ۱۲:۳۳Apr 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حوزه های گردشگری»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی استان قزوین از پرداخت 132 میلیارد ریال تسهیلات حمایتی به آسیب دیدگان حوزه های گردشگری و صنایع دستی برای جبران خسارت ناشی از شیوع ویروس کرونا در سال گذشته خبر داد.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۴:۰۷   + ۴۵ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری مشترک بانک آینده و انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ایران با حضور حسین مجاهدی عضو هیأت مدیره، نادر خواجه حق وردی معاون امور شعب و بازاریابی ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۶:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - فرماندار آستارا از سرمایه گذاران بخش خصوصی و کارآفرینان خواست، از ظرفیت های گردشگری این شهرستان برای اشتغالزایی و ایجاد رونق اقتصادی استفاده کنند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۰۷:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
فاطمه اسماعیلی سه دهه از تولد منطقه آزاد قشم می گذرد و این منطقه استراتژیک طی سال های گذشته با شتابی فزاینده در ریل توسعه و رونق اقتصادی قرار گرفته است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۸:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی استان اردبیل گفت: نمایشگاه گردشگری تهران فرصتی برای معرفی و شناساندن ظرفیت های استان اردبیل درحوزه های صنایع دستی و گردشگری می باشد.
استانداری گیلان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۲:۴۸   + ۱۶ سایت دیگر  
استاندار گیلان در دیدار با معاون اول رئیس جمهوری، با اشاره به برنامه صادرات کالاهای غیرنفتی از گیلان، گزارشی از تحقق برنامه هدف گذاری شده صادرات غیرنفتی استان طی 9 ماه سال جاری را بیان داشت و خواستار استمرار رویکرد حمایتی دولت از مشاغل آسیب دیده ناشی از شیوع کرونا بویژه حوزه های گردشگری و خدمات در ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۰:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- مسوول اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان پاسارگاد اعلام کرد: 11 میلیاردریال تسهیلات خسارت ناشی از شیوع ویروس کرونا به حوزه های گردشگری وصنایع دستی در این شهرستان اختصاص یافت.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت: 70درصد اشتغال در شیراز به مباحث خدماتی مربوط میشود که بحث گردشگری مهم ترین آنهاست ولی متاسفانه همه حوزه های گردشگری اعم از فرهنگی، مذهبی، تاریخی طی این یک سال و پس از همه گیری کرونا آسیب جدی دیدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۴:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان از پرداخت 80 میلیارد ریال تسهیلات به آسیب دیدگان کرونا در حوزه های گردشگری و صنایع دستی این استان خبر داد.
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۲۲:۳۹   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون توسعه اشتغال و کارآفرینی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در کرمانشاه، گفت: حوزه های گردشگری و صنایع دستی، ورزش و فرهنگ و هنر بیش از چهار هزار میلیارد تومان تسهیلات دریافت می کنند.
ساعت24   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۲۱:۵۱   + ۴۴ سایت دیگر  
ساعت 24معاون توسعه اشتغال و کارآفرینی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در کرمانشاه گفت: حوزه های گردشگری و صنایع دستی، ورزش و فرهنگ و هنر بیش از چهار هزار میلیارد تومان تسهیلات دریافت می کنند
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۱۷:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
برای تحقق شعار سال، 22 طرح در آذربایجان غربی در حوزه های گردشگری و کشاورزی اجرا میشود.
در سال های اخیر مدیریت منطقه آزاد قشم با رویکرد اصلاحی به میدان آمد و برای توسعه و به منصه ظهور رساندن ظرفیت های مستعدترین منطقه آزاد کشور آستین بالا زد. منطقه ای که با دارا بودن پتانسیل های بالا در حوزه های گردشگری ، صنعتی، انرژی، شیلات و.. ...
سازمان منطقه آزاد انزلی در راستای جذب سرمایه گذار جهت اجرای برنامه های خود در زمینه رونق کسب و کارهای حوزه گردشگری، در نظر دارد دو قطعه زمین به مساحت 14000 متر مربع، را در فاز تجارت و گردشگری منطقه به سرمایه گذاران واجد شرایط واگذار نماید.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۸:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
وبینار گردشگری اتاق مشترک ایران و ایتالیا با عنوان "گردشگری و اقتصاد" با حضور سفیر جمهوری اسلامی ایران در ایتالیا، رئیس بخش تجاری و اقتصادی سفارت ایتالیا در ایران، مدیران حوزه های گردشگری فرهنگی و نوآوری از اتحادیه اروپا ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
گردشگری خوراک از جمله حوزه های گردشگری خلاق است که گردشگران صرفا برای کسب تجربه و خلاقیت و چشیدن طعم غذاهای ملل مختلف سفر می کنند و ایران نیز قصد دارد با تکمیل اطلس خوراک، گام در این حوزه از گردشگری بگذارد.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۲:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
سیدجلال سید محمدی غروب یکشنبه در جلسه بررسی پروژه های دست اجرای حوزه گردشگری این شهرستان اظهارداشت : کرونا خسارت های زیادی در حوزه های گردشگری بوجود آورده است و واحدهای بومگردی رستوران ها در این بخش بیشترین خسارت ها را دیده اند . ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون گردشگری و سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی چهارمحال و بختیاری گفت: در نیمه نخست سال جاری 51 بازدید نظارتی به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی از حوزه های مختلف گردشگری استان انجام شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۲:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
خرم آباد- مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان از پرداخت سه میلیارد تومان تسهیلات به مشاغل آسیب دیده از کرونا در حوزه های گردشگری و صنایع دستی خبر داد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
هم زمان با هفته گردشگری تفاهم نامه همکاری در حوزه های گردشگری و میراث فرهنگی بین پرهام جانفشان مدیر کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان تهران و حسن تمجیدی معاون پیشگیری از وقوع جرم ، فرهنگی و اجتماعی اداره کل دادگستری استان تهران امضا شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۳:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
هم زمان با هفته گردشگری تفاهم نامه همکاری در حوزه های گردشگری و میراث فرهنگی بین مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان تهران و معاون پیشگیری از وقوع جرم، فرهنگی و اجتماعی اداره کل دادگستری استان تهران امضا شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۴:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - رییس فراکسیون گردشگری و میراث فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: ظرفیت های ایران در حوزه های مختلف طبیعی، فرهنگی و مذهبی، بی شمار و قابل عرضه و اتکا هستند اما چنین تنوع کم نظیری در جهان و منطقه کمتر شناخته شده است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون گردشگری و سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان در آستانه فرارسیدن روز جهانی جهانگردی و پاسداشت هفته گردشگری گزارشی از فعالیت های حوزه های گردشگری و سرمایه گذاری اداره کل را در طی یک و نیم سال گذشته ارائه کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
هفته بیست و پنجم از افتتاح طرح های ملی با بهره برداری از 422 طرح در حوزه های گردشگری و ورزشی برگزار شد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۱:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی در همین زمینه: افتتاح پایانه صادراتی و ترمینال نفتی با دستور رییس جمهور
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۱:۰۷   + ۲۳ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه ؛ در بیست و پنجمین هفته از افتتاح طرح های ملی در سراسر کشور با شعار تدبیر و امید برای جهش تولید، 422 طرح شامل 335 طرح در حوزه ورزش و جوانان و 87 طرح در حوزه گردشگری، با دستور رئیس جمهور به بهره برداری رسید. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۰:۳۰   + ۲۸ سایت دیگر  
مراسم افتتاح طرح های زیربنایی و ملی کشور در حوزه وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و وزرات وزارت ورزش و جوانان با حضور رئیس جمهور برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۰:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- آیین بیست وپنجمین هفته افتتاح طرح های زیربنایی و ملی کشور با شعار تدبیر و امید برای جهش تولید ، در حوزه وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و وزرات وزارت ورزش و جوانان با حضور رییس جمهوری آغاز شد.
کاشف اسرار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۵:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
کاشف اسرار- نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی،از وضعیت حوزه های گردشگری،درمان و کشاورزی استان گیلان انتقاد کرد. به گزارش کاشف اسرار، سید علی آقازاده دافساری” طی سخنانی در نطق میان دستور خود، در نشست علنی امروز (سه شنبه، 1 مهرماه) مجلس شورای اسلامی ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۸:۵۸   + ۳۸ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی روز سه شنبه در نشست مشترک هیات های عالی رتبه ایران و ترکیه در ششمین جلسه شورای عالی همکاری های راهبردی دو کشور، اظهار داشت: توافقات ایران و ترکیه در حوزه های مختلف از جمله همکاری در حوزه انرژی و پتروشیمی ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گلستان در نشست هم اندیشی برقراری پرواز گرگان-اکتائو گفت: برقراری پرواز گرگان-اکتائو می تواند زمینه ساز ورود گردشگران سلامت و سایر حوزه های گردشگری به استان باشد.
اخبار رسمی   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۶:۰۱    
چهارشنبه 99/6/05 ، تهران , (اخبار رسمی) : نرم افزار حسابداری آژانس های هواپیمایی، به طور تخصصی متناسب با نیاز فروشندگان حوزه های گردشگری طراحی شده است به همین دلیل بیشتر در شرکت ها و آژانس های مسافرتی مورد استفاده قرار می گیرد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۰۶:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان گفت: متاسفانه بیشترین ضربه کرونا در حوزه های گردشگری و صنایع دستی این استان بوده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۵:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
در حال حاضر دولت با پرداخت 160 میلیون ریال وام به منظور ادامه فعالیت کارکنان واحدهای تولیدی و خدماتی در حوزه های گردشگری و صنایع دستی اقدام خوبی را آغاز کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۲۰:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
کرمانشاه ایرنا بخشدار باینگان گفت: باینگان پتانسیل ها و ظرفیت های گسترده ای در حوزه های گردشگری و دامداری دارد که این مهم زمینه توسعه این بخش را فراهم کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۱۷:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه گفت: ظرفیت های بسیاری در حوزه های گردشگری و کشاورزی در شهرستان وجود دارد و سرمایه گذاری در این 2 حوزه به طور قطع نتیجه بخش خواهد بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۰۸:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان قزوین گفت: مشاغل فاقد کد بیمه کارگاهی در حوزه های گردشگری و صنایع دستی تا 25 تیر ماه جاری برای ثبت نام در سامانه کارا فرصت دارند.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۴:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
کانون جهان گردی و اتومبیل رانی جمهوری اسلامی ایران و صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش با هدف توسعه حوزه های گردشگری و اتومبیل رانی کشور، تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
سینا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۱:۲۲    
سیناپرس: گردشگری دریایی و ساحلی، از سودآورترین و جذاب ترین حوزه های گردشگری جهان محسوب می شوند؛ حوزه ای که اکنون در ایران طفلی نوپاست و نیاز به توجه بیشتری دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۰:۲۲    
ایسنا/خراسان رضوی عضو هیات علمی پژوهشکده گردشگری جهاد دانشگاهی خراسان رضوی گفت: برخی حوزه های گردشگری به نسبت دیگر مشاغل و مجموعه های موجود در توریسم از بازگشایی ایجاد شده در شرایط کرونایی به لحاظ خروج از رکود اقتصادی نفع بیشتری می برند.
ایمیدرو   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۰:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
گردشگری معدن یکی از جدیدترین حوزه های گردشگری طبیعت یا همان ژئوتوریسم است که می تواند تجربه ای جدید و هیجان انگیز برای گردشگران رقم بزند.
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۰:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: شرکت های اینترنتی سال سختی را می گذارنند. این سال سخت به دنبال کاهش سطح تقاضا در اقتصاد و رشد منفی، می تواند سخت تر هم بشود؛ شرایطی که توسط کرونا تشدید شده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۲۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه رودسر با اشاره بر اینکه حوزه های گردشگری شهرستان رودسر برای گردشگران مقید به فرهنگ منطقه باز است، گفت: تفرجگاه های شهرستان رودسر مکان امنی برای جولان دادن هنجارشکنان نیست.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۱۶:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام صفوی با بیان اینکه ظرفیت های طبیعی و صنعتی فومن باید مورد توجه قرار بگیرد گفت: مسئولان نسبت به جذب سرمایه گذاران در حوزه های گردشگری و صنعتی به شهرستان اهتمام بیشتری داشته باشند.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی امیدیه از برگزاری کارگاه های آموزش مجازی در حوزه های گردشگری و صنایع دستی به صورت رایگان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۳:۱۹    
ایسنا/همدان فرماندار شهرستان نهاوند گفت: در مناطق گردشگری ما آماده پذیرایی از مسافران را نداریم و تا زمانی که بیماری منحوس کرونا از بین نرود، حوزه های گردشگری نهاوند بسته است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۳:۴۶    
گرگان- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گلستان گفت: هرچند کرونا آسیب های جدی به حوزه های گردشگری استان وارد کرد اما هنرمندان صنایع دستی گلستان در این ایام فعال بودند و بیش از 260 تا 270 هزار گان و ماسک تولید کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی چهارمحال و بختیاری گفت: 184 میلیارد و 500 میلیون ریال تسهیلات از محل طرحهای اشغال زایی روستایی و فراگیر به متقاضیان سرمایه گذاری حوزه های گردشگری و صنایع دستی این استان پرداخت شد.
جماران   ۱۳۹۹/۰۲/۲۵ - ۱۰:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
امید قادری روز پنجشنبه در دیدار با رییس و معاونین دانشگاه رازی کرمانشاه که در دفتر رییس دانشگاه رازی برگزار شد، بر لزوم توسعه همکاری های 2 جانبه و عقد تفاهم نامه فی مابین تاکید کرد و گفت ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۳ - ۱۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: این امکان وجود دارد تا از ظرفیت بهشت زهرا در بحث گردشگری استفاده کرده و علاوه بر این که به خدمات شهرداری اضافه می کنیم برای آن درآمد پایدار هم ایجاد کنیم.