دوشنبه ۰۶ بهمنساعت ۰۴:۰۸Jan 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رؤسای جمهور»

نصف جهان: جو بایدن روز چهارشنبه در اولین روز کاری خود در کاخ سفید، ساعت استیل ضدزنگ رولکس مدل دیت جاست با صفحه آبی به دست بسته بود. رئیس جمهور آمریکا با انتخاب این ساعت هفت هزار دلاری، رویه متفاوتی از رؤسای جمهور پیشین نظیر بیل کلینتون ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۲:۰۴    
سناتور جمهوری خواه آمریکا هشدار داد که محاکمه رئیس جمهوری پیشین این کشور برای دومین بار می تواند پای رؤسای جمهور سابق دموکرات را نیز به محاکمه کشاند.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۰۷:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
جان کورنین سناتور ارشد جمهوری خواه: در صورتی که استیضاح و مجازات رؤسای جمهور سابق این کشور فکر خوبی است، چطور است که در سال 2022 و زمانی که حزب جمهوری خواه به پیروزی رسید، اقدام به استیضاح روسای جمهور دموکرات کنیم؟
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۰۳:۳۱   + ۱۸ سایت دیگر  
سناتور ارشد جمهوری خواه به دموکرات ها هشدار داد اگر استیضاح رئیس جمهور سابق آمریکا را پیش ببرند، در صورت اکثریت شدن جمهوری خواهان در دوره بعدی سنا، رؤسای جمهور سابق دموکرات نیز استیضاح خواهند شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۰۲:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
سناتور ارشد جمهوری خواه به دموکرات ها هشدار داد اگر استیضاح رئیس جمهور سابق آمریکا را پیش ببرند، در صورت اکثریت شدن جمهوری خواهان در دوره بعدی سنا، رؤسای جمهور سابق دموکرات نیز استیضاح خواهند شد.
ترنجی   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۲۲:۲۲    
لری کینگ، مجری شاخص برنامه تلویزیونی زنده ای با نام خودش که در آن با شخصیت های بی شماری از جمله رؤسای جمهور و بازیگران مصاحبه می کرد، در سن 87 سالگی از دنیا رفت. لری کینگ مجری باسابقه برنامه مصاحبه تلویزیونی در سن 87 سالگی درگذشت ...
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۲۱:۰۹    
امیر محمدحسن نامی گفت: هرچند هر دو رئیس جمهور آمریکا از یک حزب زیر نظر صهیونیست ها هدایت می شوند اما دارای استراتژی و تاکتیک های متفاوتی هستند که تفاوتی در نوع سیاست رفتاری آنها با ایران وجود ندارد.
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۵:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا به نقل از پایگاه میدیم نوشت: در سال 1811، تکومسه از رهبران بومی آمریکا می خواست قبایل سرخپوست غرب کشورش را متحد کند و افرادش با رهبری نظامی ایالات متحده توسط ویلیام هنری هریسون روبرو شدند. نبرد در رودخانه تیپکانو با شکست تکومسه پایان یافت و منجر به مرگ برادرش شد ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
گِرِگ شِیپلند گفت: بایدن با وجود تجربه ای طولانی در سیاست و روابط خارجی، شاهد بوده که رؤسای جمهور پیشین ایالات متحده که سعی در حل مسئله فلسطین داشتند، شکست خوردند و دولت جدید به دلیل داشتن اولویت های مهم تر، احتمالاً همان کار را نخواهد کرد. بنابراین ممکن است این روند متوقف شود.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
سفیر روسیه در واشنگتن گفت: احتمال دیدار رؤسای جمهور روسیه و آمریکا در سال جاری میلادی به وضعیت شیوع کرونا بستگی دارد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
حسین جابری انصاری-کارشناس سیاست خارجی دوره 4ساله ریاست جمهوری دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا با برگزاری مراسم تحلیف جوزف بایدن، رئیس جمهور جدید این کشور پایان یافت ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۲۲:۵۵    
درباره امروز امریکا واقع بینانه ترین سخن آن است که دولت مستعجل یکی از شرور ترین رؤسای جمهور امریکا که برای ملت ایران از بدترین ها بود، به سرآمد و دولت تحریم ساز و جنگ آفرین بایدن جای او را گرفت. اگر این واقع بینی به کار ماه های پایانی دولت آقای روحانی نیاید، خسارتی روی خسارت های گذشته بار خواهد شد.
فرادید   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۱:۵۲    
در طول تاریخ از رؤسای جمهوری پیشین آمریکا، فارغ از نقص هایشان، اسطوره سازی شده و از آن ها به عنوان نیرو های خیر در آمریکا نامبرده شده است. حتی نیکسون بعد از رسوایی بزرگی که در دوران ریاست جمهوری اش رخ داد در سیستم سیاسی آمریکا نفوذ داشت. آیا چنین چیزی در مورد دونالد ترامپ هم صدق می کند؟
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
بایدن هم مانند دیگر رؤسای جمهور امریکا از مدتی قبل برای نهایی کردن راهبرد و سیاست های خود در چهار سال آینده، به تصمیم های مستقل دموکرات ها و نتایج هماهنگی تصمیمات دوحزبی تکیه دارد ...
پایگاه خبری نما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
شاید بتوان گفت که رژیم صهیونیستی و سپس سعودی و امارات، حساس ترین رژیم ها در قبال رویکرد رئیس جمهور جدید امریکا نسبت به ایران باشند. البته صهیونیست ها از هر دو حزب و رؤسای جمهور آن ها تا آخرین لحظه بهره برداری می کنند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۴:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
نتایج نظرسنجی نشان می دهد رضایت آمریکایی ها از رئیس جمهورشان به 29 درصد رسیده است.
آنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۲:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور کنونی آمریکا در فهرست نامحبوب ترین رؤسای جمهور تاریخ این کشور قرار گرفت.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
رؤسای جمهور ترکیه و جمهوری آذربایجان امروز در تماسی تلفنی به رایزنی پیرامون روابط دوجانبه و آخرین تحولات منطقه پرداختند.
سلام نو   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۹:۵۲    
الهام علی اف و رجب طیب اردوغان رؤسای جمهور ترکیه و جمهوری آذربایجان با یکدیگر به صورت تلفنی گفگتگو کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۹:۴۶    
رؤسای جمهور ترکیه و جمهوری آذربایجان امروز در تماسی تلفنی به رایزنی پیرامون روابط دوجانبه و آخرین تحولات منطقه پرداختند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۶:۱۵    
دبیر پارلمان سوریه تاکید کرد که ما سوری ها به هیچ یک از رؤسای جمهور آمریکا اعتماد نداریم بلکه کاملاً آگاه هستیم که نجات ما فقط به دست خودمان خواهد بود و هیچ گزینه ای غیر از مقاومت پیش روی خود نمی بینیم.
صدای ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۶:۰۱    
به گزارش صدای ایران میچ مک کانل، رهبر جمهوری خواهان سنا احتمال برکناری ترامپ، از طریق استیضاح و پیش از تحلیف بایدن را مردود دانست. مک کانال افزود:به هیچ وجه امکان ندارد که استیضاح منصفانه و جدی ترامپ پیش از سوگند ریاست جمهوری جو بایدن در 20 ژانویه (1 بهمن) به نتیجه برسد ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۷:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
در گفتگوی تلفنی رؤسای جمهور ترکیه و روسیه تاکید شد که یکی از نتایج نشست سه جانبه قره باغ، تایید قصد جمهوری آذربایجان و ارمنستان برای عادی ساز روابط است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۹:۲۵    
رؤسای جمهور چین و تاجیکستان، پیروزی سادیر جباراف در انتخابات ریاست جمهوری قرقیزستان را به طور جداگانه تبریک گفتند.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۳:۴۶   + ۳۵ سایت دیگر  
آیا آقای ماهاتیر محمد در مالزی یا رؤسای جمهور و رهبران چین جدید شیائو پینگ را منع کرده اند که رییس جمهور بشوند؟
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۸:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
رؤسای جمهور روسیه و فرانسه امروز در تماسی تلفنی درباره نشست سه جانبه فردا میان سران مسکو، باکو و ایروان گفتگو کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۰:۱۰    
نماینده تبریز گفت: پس از تأیید داوطلبان ریاست جمهوری از سوی شورای نگهبان و اعلام رسمی وزارت کشور، در مقطع دو هفته تبلیغات، نامزدها معاون اولشان را معرفی کنند.
الف   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۲۱:۲۳   + ۱۳ سایت دیگر  
چهارشنبه گذشته در تاریخ آمریکا یک روز سیاه بود. آمریکایی ها طی دو قرن گذشته رؤسای جمهور متفاوتی را با کاراکترهای مختلف تجربه کرده بودند. اما یک رئیس جمهور قمارباز را برای اولین بار به کاخ سفید فرستادند تا مشکلات آن ها را حل کند ...
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۰۸:۳۹    
اصلاح طلبان بهتر از هرکسی می دانند حضور یک چهره نظامی در رأس دولت سرنوشتی متفاوت از رؤسای جمهور دیگر نخواهد داشت. ▫️اگر این گفته درست باشد، اصلاح طلبان بدشان نمی آید تا این بار چهره نظامی بر صدر بنشیند و آزمون سیاسی اش را پس بدهد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۶:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
فارس: طارق حرب کارشناس حقوقی عراقی در واکنش به حکم دادگاهی در این کشور برای بازداشت دونالد ترامپ، گفت که این حکم باید صادر می شد. به نوشته السیاسه نیوز، او گفت که حکم بازداشت ترامپ طبق قانون است و این راهی است که می توان به متهم برای حضور در مقابل دادگاه فشار آورد. ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۱:۲۹    
به گزارش مشرق، احسان تقدسی، فعال رسانه ای در توییتر نوشت: ساختمان کنگره آمریکاست. بیش از 2 ماه از انتخابات گذشته و هر 2 طرف ماجرا خود را پیروز انتخابات می دانند. ترامپ انتخابات را باخته ولی رأیش از همه رؤسای جمهور تاریخ آمریکا منهای بایدن بیشتر است. جنگ حتی بعد از آغاز به کار بایدن هم ادامه دارد ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۵:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام کازرونی با اشاره به مجاهدت شهید سلیمانی در دفاع از مستضعفان گفت: رؤسای جمهور برخی کشور ها مجذوب حاج قاسم بودند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رؤسای جمهور قزاقستان و ترکیه در تماس تلفنی با یکدیگر در مورد افزایش مبادلات تجاری در سال نو میلادی تبادل نظر کردند.
میلاد لارستان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۲۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه لارستان با تأکید بر اینکه تغییر رؤسای جمهور در آمریکا برای ایران هیچ فرقی نمی کند، گفت: آمریکایی ها با اتکاء به قدرت رسانه ای به دنبال پیشگیری از سیلی سخت...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور ازبکستان با "قربانقلی بردی محمداف" همتای ترکمن خود تلفنی گفت وگو کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۳:۴۸    
رؤسای جمهور تاجیکستان و روسیه در تماس تلفنی با یکدیگر در مورد روابط دو کشور در سال 2020 و چشم انداز سال 2021 گفت وگو کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۶:۲۲    
رؤسای جمهور ازبکستان و تاجیکستان در گفت وگویی تلفنی موضوعات روز دوجانبه و منطقه ای را بررسی و بر تحکیم روابط دوستی، حسن همجواری و شراکت راهبردی تأکید کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۲۰:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
رؤسای جمهور چین و روسیه در تماسی تلفنی پیرامون ادامه همکاری های راهبردی میان دو کشور و تلاش های مشترک در خصوص مقابله با ویروس کرونا گفتگو کردند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۹:۱۱    
رؤسای جمهور روسیه و چین تلفنی گفت وگو کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۹:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
رؤسای جمهور روسیه و چین روز دوشنبه در گفت وگوی تلفنی درباره تقویت همکاری میان دو طرف در زمینه های علمی و نوآوری تاکید کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۰۴:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ کرملین می گوید که روابط فردی میان رؤسای جمهور روسیه و ترکیه و نگرش سازنده آنها امکان دستیابی به راه حل های هماهنگ و دوستانه برای مناقشات را فراهم می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۳:۲۹    
رئیس جمهور قزاقستان در تماس تلفنی تولد همتای آذربایجانی را تبریک و در مورد توسعه همکاری میان دو کشور تبادل نظر کرد.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۴:۵۰    
نصف جهان: ولادیمیر پوتین ، رئیس جمهور روسیه قانونی را امضا کرده که بعد از ترک کاخ کرملین، برای وی و خانواده اش مصونیت کامل قضایی را در پی خواهد داشت. این قانون تعقیب قضایی تمامی رؤسای جمهور سابق روسیه و اعضای خانواده آنها را ممنوع می سازد ...
شورای نگهبان   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۲:۱۸    
از ابتدای انقلاب تا کنون موضوع مسئولیت اجرای قانون اساسی محل نزاع قوای حکومتی با رؤسای جمهور بوده است. در طول دوره های مختلف، رؤسای جمهور خود را مسئول اجرای قانون اساسی و پاسداری از آن تلقی کرده و اقدام به ایجاد نهاد بازرسی و یا هیأتهای نظارت بر اجرای قانون اساسی نموده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۵ - ۱۷:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه فریدونشهر خطاب به رئیس جمهور گفت: شما تمام اختیارات یک رئیس جمهور را داشته اید و حتی بیش از رؤسای جمهور سابق نیز اختیارات داشته اید اما با حاشیه سازی نتوانسته اید از فرصت های ایجاد شده استفاده کنید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۵ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه آستارا با اشاره به اینکه به آمریکا جنایت کار نمی توان اعتماد کرد، گفت: اهداف روسای جمهور آمریکا چه آمریکای با ترامپ و چه آمریکای بی ترامپ یکی بوده و همه آن ها در مسیر براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گام برمی دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۵ - ۰۹:۵۹    
رؤسای جمهور قزاقستان و آذربایجان در تماسی تلفنی با یکدیگر گفت وگو کردند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۱۴:۴۲    
ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه، قانونی را تصویب کرد که به موجب آن، رؤسای جمهور روسیه پس از ترک مقام خود از مصونیت قضایی مادام العمر برخوردار خواهند شد.