چهارشنبه ۰۵ آبانساعت ۱۲:۳۲Oct 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رؤسای جمهور»

میزان   ۱ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان - محمدجواد مهریار - از مهم ترین مسائل حیاتی در دنیای اسلام، مسئله وحدت شیعه و اهل سنت با یکدیگر است. استکبار جهانی با ایجاد تفرقه در بین مسلمانان، به ثمر رسیدن این امر مهم را به تأخیر انداخته و سبب کندی تعاملات مسلمانان با یکدیگر شده است. ...
خبرگزاری فارس   ۴ ساعت پیش    
آمادگی قرقیزستان برای تقویت همکاری های بانکی و تجاری با ایران، امضای 20 سند همکاری رهاورد دیدار رؤسای جمهور قزاقستان و ترکمنستان و حضور ازبکستان در نشست وزرای خارجه کشورهای همسایه افغانستان در تهران ؛ تنها بخشی از مهم ترین اخبار آسیای مرکزی در 24 ساعت گذشته است.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۸:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- بر اساس اعلام کاخ سفید، جو بایدن و امانوئل ماکرون جمعه در شهر رم دیدار و رایزنی می کنند. به گزارش شفقنا به نقل از مهر، رؤسای جمهور فرانسه و آمریکا قرار است جمعه هفته جاری در شهر رم واقع در ایتالیا با یکدیگر دیدار و گفتگو می کنند. ...
فرارو   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۵:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
فرودگاه بین المللی فضولی با حضور رؤسای جمهور آذربایجان و ترکیه افتتاح شد. به گزارش فرارو، هواپیمای حامل اردوغان در فرودگاه بین المللی فضولی اولین فرودگاهی که آذربایجان پس از پایان بخشی به اشغال منطقه احداث کرد، فرود آمد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۲۷    
رؤسای جمهور برخی کشورها پیروزی میرضیایف در انتخابات ریاست جمهوری ازبکستان را تبریک و برای وی موفقیت های بزرگ آرزو کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۹:۲۴    
رؤسای جمهور قزاقستان و ترکمنستان بر توسعه مشارکت استراتژیک و همکاری میان کشورهای منطقه تاکید کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۱:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
محبوبیت جو بایدن طی 9 ماه نسبت به سایر رؤسای جمهور آمریکا به شدت سقوط کرده به نحوی که وی رتبه نخست در این کاهش را از زمان جنگ جهانی دوم تا کنون به خود اختصاص داده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۰:۰۷    
پایان بی نتیجه مذاکرات تدوین قانون اساسی سوریه، کشته شدن یک رهبر ارشد القاعده در حمله پهپادی آمریکا و گفت وگوی تلفنی رؤسای جمهور آمریکا و فرانسه از جمله مهم ترین اخبار جهان در 12 ساعت گذشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس هیأت مدیره دیده بان شفافیت و عدالت طی نامه ای به رئیس جمهور و رئیس مجلس ، خواهان اصلاح مصوبه کنکوری شورای عالی انقلاب فرهنگی شد.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۵:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه جهانی علمای مقاومت تصریح کرد: دوری جستن کشورهای جهان اسلام از شعار وحدت اسلامی نشأت گرفته از ضعف این شعارو یا ضعف مضمون آن نیست، بلکه نشأت گرفته از سیطره امپریالیسم آمریکایی بر حکام، حکومت ها، پادشاهان و رؤسای جمهور کشورهای اسلامی است.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۴:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
طبق اعلام کاخ کرملین، احتمالا پوتین و بایدن رؤسای جمهور روسیه و آمریکا تا پایان سال جاری میلادی با یکدیگر دیدار خواهند کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۳:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ کرملین ضمن اشاره به احتمال دیدار بین رؤسای جمهور روسیه و آمریکا تا قبل از سال جدید میلادی، درباره افغانستان نیز گفت که هیچکسی نمی خواهد شاهد فلج شدن این کشور باشد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و چین گفت: همه رؤسای جمهور چین به جز یک نفر از آنها به ایران سفر کرده اند، این موضوع نشان می دهد رابطه ایران و چین جناحی نیست، تاکنون کسی منکر این رابطه نشده و همواره به ویژه در حوزه های اقتصادی پیشرفت کرده است.
مدار شرقی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
احمد غلامی- دموکراسی، مفهومی روشن و یک دست در میان دولت ها و آحاد مردم ایران ندارد. دولت ها و بخش های مختلف کشور، برداشت و تعریف خودشان را از این مفهوم دارند و مردم با تعریف و انتظار خودشان از دموکراسی پای صندوق های رأی می روند و نمایندگان مجلس و رؤسای جمهور را انتخاب می کنند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۰۰    
نشست ویدئویی شورای رؤسای جمهور کشورهای عضو جامعه کشورهای مستقل مشترک المنافع برگزار شد.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۲۱:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
یک روزنامه اصلاح طلب می گوید آقای رئیسی برخلاف رؤسای جمهور قبلی در تبختر و خودبزرگ بینی و نرفتن به میان مردم را ندارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۶:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
منابع مصری از مقدمه چینی مسئولان مصری برای هماهنگی گفت وگوی تلفنی میان رؤسای جمهور مصر و سوریه طی روز های آتی خبر دادند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۵:۴۷    
وزیر خارجه اوکراین اعلام کرد که کشورش انتظار دارد موسکو در مورد دیدار رؤسای جمهور روسیه و اوکراین شفاف باشد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۰:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
منابع مصری از مقدمه چینی مسئولان قاهره برای هماهنگی گفتگوی تلفنی میان رؤسای جمهور مصر و سوریه طی روزهای آتی خبر دادند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۲:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم قائنات در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر رؤسای جمهور متخلف لباس زندان بر تن کنند شاهد نابسامانی های اقتصادی امروز نخواهیم بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۷:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
صدراعظم آلمان و رئیس جمهور فرانسه در تماسهای تلفنی جداگانه با رؤسای جمهور روسیه و اوکراین توانستند موافقت آنان را برای برگزاری نشستی چهارجانبه در سطح وزرای خارجه جلب کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۲۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
کرملین اعلام کرد که در جریان گفتگوی تلفنی امروز میان رؤسای جمهور روسیه و فرانسه با صدراعظم آلمان، طرفین درباره تنش ها در شرق اوکراین و مبارزه با تروریسم در آفریقا گفتگو کردند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۱:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
یک عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی تاکید کرد: مقامات دولتی باید آمادگی پاسخگویی را داشته باشند که اگر مصوبه ای لازم الاجرا بوده و اجرا نشده است و یا اگر با موانعی برای اجرا روبه رو بوده است با ذکر دلایل روشن و بدون پرده پوشی به اطلاع مردم برسانند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۹:۱۵    
گفت وگوی تلفنی رؤسای جمهور قرقیزستان و روسیه، حضور بردی محمداف در نمایشگاه اکسپو-2021 دوبی و آمادگی جبهه مقاومت پنجشیر برای مذاکره با طالبان در تاجیکستان؛ تنها بخشی از مهم ترین اخبار آسیای مرکزی در 24 ساعت گذشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۷:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رؤسای جمهور قرقیزستان و روسیه در گفت وگویی تلفنی وضعیت و چشم اندازهای توسعه روابط در زمینه های مختلف را مورد بحث و بررسی قرار دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
دولت فراگیر در افغانستان محور گفت وگو مقامات ازبکستان و آمریکا، افزایش موارد ابتلا به آنفلوانزا در پایتخت قرقیزستان و رایزنی تلفنی رؤسای جمهور ترکمنستان و روسیه؛ تنها بخشی از مهم ترین اخبار آسیای مرکزی در 24 ساعت گذشته است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
نگاهی به عملکرد رؤسای جمهور و مسئولان کشور بر روی میز پاسخگویی بخصوص در برابر دانشجویان و تشکل های دانشگاهی نشان می دهد که این روند در طی سال های اخیر به شدت نزولی شده است.
وی یادآور شد: در سال های قبل، سفرهای استانی رؤسای جمهور همراه با تجملات زیاد و هزینه بر بود، اما امروز اینگونه نیست و سفرهای استانی رئیسی کم هزینه است، رئیس جمهور در روستاها و مناطق محروم حضور می یابد و مطالبات مردم را به سرعت پیگیری می کند.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۷:۲۸   + ۴۰ سایت دیگر  
وب سایت دولت بهار، نزدیک به رئیس دولت نهم و دهم تصاویری منتشر کرده که نشان می دهد احمدی نژاد بعد از مدت ها سکوت و برای اولین بار بعد از انتخابات 1400 در خیابان محل زندگی اش، با مردم دیدار و نامه هایشان را برای پیگیری دریافت کرده است. سکوت روحانی خواهد شکست؟ احمدی نژاد کمتر سخن می گوید ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۵:۰۳    
رؤسای جمهور ازبکستان و تاجیکستان در گفت وگویی تلفنی بر تحکیم دوستی، حسن همجواری و شراکت راهبردی تأکید کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۴:۰۸    
امام جمعه موقت اصفهان گفت: به کشورهای منطقه اعلام می کنیم، خودتان را وابسته به دشمنان اسلام نکنید، دستتان را بر شانه های دشمنان قسم خورده اسلام نیندازید، از ارتش های بیگانه استفاده نکنید، اینها فقط کشور را غارت می کنند و همه چیز کشور حتی دین آنها را می گیرند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۳:۲۱    
رؤسای جمهور ترکمنستان و روسیه در گفت وگویی تلفنی با رضایت از ماهیت مثبت همکاری بر تعهد خود به توسعه همه جانبه روابط دوستانه تأکید کردند.
خبرهای فوری   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۴:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
خبرمهم: سخنگوی کرملین تصریح کرد که احتمال دیدار رؤسای جمهور ایران و روسیه تا پایان سال جاری میلادی و آمادگی برای برگزاری چنین دیداری وجود دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۴:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
دیمیتری پسکوف سخنگوی کاخ کرملین از احتمال دیدار رؤسای جمهور ایران و روسیه تا پایان سال جاری میلادی خبر داد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۴:۱۲    
سخنگوی دفتر ریاست جمهوری روسیه از احتمال دیدار رؤسای جمهور ایران و روسیه تا پایان سال جاری میلادی خبر داد.
سخنگوی کرملین تصریح کرد که احتمال دیدار رؤسای جمهور ایران و روسیه تا پایان سال جاری میلادی و آمادگی برای برگزاری چنین دیداری وجود دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۱:۰۷    
سخنگوی کاخ سفید از توافق میان رؤسای جمهور این کشور و چین برای برگزاری نشست مجازی دوجانبه تا پایان سال جاری میلادی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۰:۲۲    
نخست وزیر لبنان از امضای قانون لغو مصونیت قضایی برای تمامی مسئولان در همه سطوح خبر داد و گفت: قانون اساسی لبنان ایجاب می کند که رؤسای جمهور و وزرا در دادگاه ویژه محاکمه شوند.
یک مقام آمریکایی می گوید که نمایندگان پکن و واشنگتن به توافق رسیده اند که رؤسای جمهور دو طرف تا قبل از پایان سال جاری میلادی، نشست مجازی برگزار کنند.
صدای ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۶:۳۴   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ، وزیر امور خارجه کشورمان گفت: در آینده نه چندان دور روسای جمهور ایران و روسیه در پایتخت یکی از دوکشور دیدار و رایزنی می کنند امیرعبداللهیان با بیان اینکه دولت آقای رئیسی دولت عمل گرا و نتیجه محور است ...
شهدای ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۴:۴۷   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش شهدای ایران ، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان که به مسکو سفر کرده است، ظهر امروز (چهارشنبه) در نشست خبری مشترک با سرگئی لاوروف وزیر خارجه روسیه اظهار کرد: امروز با آقای لاوروف وزیر امور خارجه روسیه درباره موضوعات دو جانبه، مسائل منطقه ای و بین المللی گفتگو کردیم. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۰۹:۴۵    
رئیس جمهوری آمریکا اعلام کرد که با رئیس جمهوری چین گفت وگو کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۰۳:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا می گوید که در رایزنی با همتای چینی خود درباره تایوان صحبت کرده و هر دو موافقت کرده اند که به توافق تایوان پایبند باشند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
استحکام مرز تاجیکستان و افغانستان از محورهای تماس تلفنی رؤسای جمهور روسیه و تاجیکستان عنوان می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۵:۳۹    
کاخ کرملین می گوید با اینکه مسکو هیچ منعی برای دیدار رؤسای جمهور روسیه-اوکراین ندارد؛ بعید است آنها در 2021 دیداری با هم داشته باشند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۴:۲۲    
نایب رئیس کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت: همواره سفرهای استانی در دستور کار رؤسای جمهور قرار دارد و متأسفانه در برخی دوره ها به صورت فرمایشی انجام می شد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۰۹:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
بدنبال اظهارات حسن رحیم پور ازغدی مبنی بر اپوزیسیون خواندن روسای جمهور پیشین، روزنامه شرق، بخشی از مقاله امیرمحبیان در سال 1391 منتشر کرده است. امیر محبیان، تحلیلگر و روزنامه نگار اصولگرا که این روزها کمتر مصاحبه می کند یا می نویسد ...
فرارو   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۰۰:۲۳   + ۲۱ سایت دیگر  
آنچه اخیرا رحیم پور ازغدی به آن اشاره کرده است، نکته تازه ای نیست؛ پیش تر رئیس اسبق قوه قضائیه نیز گفته بود و برخی دیگر از اصولگرایان هم. اپوزیسیون خوانی رؤسای جمهور سابق تا پیش از پدیده احمدی نژاد سابقه نداشت؛ تنها نمونه ای که به واقع نقش و رخ اپوزیسیون به خود گرفت، بنی صدر بود ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۰۱:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی ولادیمیر پوتین در سخنانی به بیان جزئیاتی از دیدار اخیر رؤسای جمهور ترکیه و روسیه پرداخت.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۶:۴۱    
کرملین اعلام کرد که رؤسای جمهور روسیه و ترکیه طی دیدار در سوچی بر لزوم همکاری در زمینه پرونده سوریه تاکید کردند.