چهارشنبه ۱۳ اسفندساعت ۰۵:۵۳Mar 2021 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نکات بهداشتی»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۶:۳۶    
بنابر اعلام دانشگاه علوم پزشکی مشهد کاهش رعایت نکات بهداشتی و افزایش سفر ها به مشهد سبب شده تا مانند برخی دیگراز مناطق کشور، درگیر ویروس جهش یافته کرونا شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد گفت: باتوجه به شیوع ویروس جهش یافته کرونا در استان های خوزستان و مرکزی انتظار می رود شهروندان بروجردی ضمن رعایت نکات بهداشتی از تردد غیر ضرور در خیابان ها و بازار پرهیز کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار اصلاندوز گفت: در صورت عدم رعایت نکات بهداشتی در سطح شهر اصلاندوز، فعالیت اصناف و بازار مجددا تعطیل می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۴:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
برنامه های متنوعی ویژه 17 رجب، سالروز شهادت حضرت شاهچراغ (ع) تدارک دیده شده است که همه برنامه ها با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و نکات بهداشتی همراه خواهد بود.
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۸:۵۱   + ۳۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رعایت نکات بهداشتی مهم ترین عوامل در پیشگیری از بیماری کرونا به شمار می رود و رعایت دستورالعمل ها می تواند منجر به قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۴۶    
سرپرست اداره صمت باغملک گفت: صدور کارت بهداشت و رعایت نکات بهداشتی طبق روال قبل از طریق شبکه بهداشت و درمان صورت می گیرد.
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۲۷   + ۴۸ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رعایت نکات بهداشتی مهم ترین عوامل در پیشگیری از بیماری کرونا به شمار می رود و رعایت دستورالعمل ها می تواند منجر به قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۰:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی شرکت توزیع نیروی برق اهواز گفت: برای دومین هفته متوالی، به دلیل رعایت نکردن نکات بهداشتی برق بازار مرکزی این شهر قطع شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۸:۱۲    
مادرانی که نمی توانند به نوزاد خود شیر بدهند باید شیر خود را بدوشند و با رعایت نکات بهداشتی شیر را در یخچال یا فریزر نگهداری کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
ستاد ملی مدیریت کرونا، این اختیار را به استاندار خوزستان داد که مدیران این استان در صورت رعایت نکردن نکات بهداشتی از خدمت منفصل شوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
اهواز-ایرنا- دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز به خبر منتشر شده در برخی سایت های خبری مبنی بر "کم رنگ شدن رعایت نکات بهداشتی در این واحد دانشگاهی " توضیحاتی ارائه داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - استاندار لرستان گفت: احتمال ورود ویروس جهش یافته کرونای انگلیسی در این استان با توجه به همجواری با خوزستان زیاد است بنابراین مردم باید همچنان نکات بهداشتی را رعایت کنند.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
با احتمال بروز موج چهارم کرونا کارشناسان توصیه می کنند حتماً افراد در زمان حضور در مکان های عمومی همزمان از دو ماسک استفاده کنند اما کارآمد بودن این اقدام متضمن یکسری نکات بهداشتی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۴۱    
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان: شمار مبتلایان به ویروس کرونا همچنان رو به افزایش ، نکات بهداشتی را جدی بگیرید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۲۳:۴۵    
با وجود هشدار های روز های اخیر درباره خطر آغاز موج چهارم کرونا، اما کاهش رعایت نکات بهداشتی از مهم ترین چالش های کرونایی این روزهاست.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۵:۲۴    
حجت الاسلام امیدی گفت: مراسم جشن میلاد امام امیرالمومنین علی (ع) به میزبانی کانون های مساجد فارس برگزار شد، این برنامه های فرهنگی مذهبی به صورت مجازی و یا حضوری با رعایت پروتکل ها و نکات بهداشتی در مساجد سراسر استان برگزار شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۴:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام صفایی پور رعایت مسائل بهداشتی را معرف شخصیت انسان ها دانست وگفت: مردم باید نکات بهداشتی را به منظور پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا جدی بگیرند تا این بیماری در کشور ما ریشه کن شود.
سلامت نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۳:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
سلامت نیوز : رعایت نکات بهداشتی مهم ترین عوامل در پیشگیری از بیماری کرونا به شمار می رود و رعایت دستورالعمل ها می تواند منجر به قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا شود. ...
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
جشن میلاد باسعادت مولی الموحدین حضرت علی علیه السلام توسط دانش آموزان دختر بسیجی حوزه 10دانش آموزی خواهران ناحیه مقاومت بسیج امام صادق با رعایت نکات بهداشتی برپاشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۴:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- همزمان با میلات با سعادت حضرت علی (ع) و روز پدر، نخستین یادواره 300 شهید سادات یزد روز پنجشنبه با حضور جمعی از مردم و مسوولان و با رعایت نکات بهداشتی در آستان امامزاده سید نصرالله (ع) مرکز این استان برگزار شد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز در واکنش به خبر منتشر شده در یکی از رسانه های کشور با عنوان کمرنگ شدن رعایت نکات بهداشتی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز جوابیه ای صادر کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۸:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - آیین جشن میلاد حضرت علی (ع) به عنوان نخستین امام شیعیان ، چهارشنبه شب در برخی از مساجد و تکایا برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا با رعایت نکات بهداشتی با شکوه خاصی و با حضور مردم مومن شهرها و روستاهای استان یزد برگزار شد.
آبادان نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۰۳   + ۱۹ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان گفت: اگر پروتکل های بهداشتی و اعمال محدودیت ها با همین شدت در خوزستان ادامه یابد و مردم نیز همکاری کنند آمار مبتلایان به کرونا در این استان نزولی خواهد شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
معاون امنیتی استانداری خوزستان گفت: دانشگاه آزاد اهواز در شرایط قرمز کرونایی نسبت به رعایت نکات بهداشتی اقدام مناسبی انجام نداده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۹:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
استفاده از ماسک بین مردم شادگان با اعمال محدودیت و ممنوعیت های کرونایی، به حدود 70 درصد رسید.
سلام نو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۴۱   + ۵۶ سایت دیگر  
اداره کل دامپزشکی استان تهران اعلام کرد که ویروس کرونا عامل بیماری کووید 19 در ماهیان نیست اما رعایت نکات بهداشتی ضروری است.
شیرازه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۳۶    
بسیاری از ما هنوز هم خطر و هشدار بیماری کرونا را جدی نگرفته ایم، در خیابان ها، جاده ها و بازارها جولان می دهیم؛ حال این سوال مطرح است که معیشت مهم تر است یا سلامت؟ و به نظر می رسد در چنین شرایطی فعلا معیشت بر سلامت و زنده ماندن ارجح تر است که اگر چنین نبود هم مردم و هم فروشندگان و کسبه بیش از پیش ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۵۹    
فوت یک بیمار کرونایی دیگر در 24 ساعت گذشته و پرسه کرونای انگلیسی در پشت دوازه های استان ضرورت رعایت نکات بهداشتی را دوچندان کرده است.
دانستنی آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۵۳    
برچسب ها چند نکته مهم در مورد نگهداری و خرید ماهی قرمز عید دانستنی آنلاین ماهی قرمز ویروس کرونا برچسب ها
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۰۵   + ۴۷ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رعایت نکات بهداشتی مهم ترین عوامل در پیشگیری از بیماری کرونا به شمار می رود و رعایت دستورالعمل ها می تواند منجر به قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۷:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
همزمان با شب میلاد امام جواد (ع)، مراسم جشن ولادت آن حضرت با حضور مردم و رعایت نکات بهداشتی با نوای صادق آهنگران در حرم حضرت رقیه (س) برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۱:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل پدافند غیر عامل استانداری لرستان گفت: باتوجه به شیوع ویروس جهش یافته کرونا در استان همجوار، رعایت نکات بهداشتی برای مقابله با ویروس کرونا در لرستان ضروری است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۰:۳۲    
بازگشایی تالار ها در بوکان، طبق برنامه ریزی و شرایط کنترل شده صورت می گیرد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
محمد شنبدی در گفت وگو با مهر بیان کرد: با توجه به وضعیت حاد استان خوزستان و شهرستان ماهشهر و همچنین تذکر مسئولان به ویژه مجموعه بهداشت و درمان اما همچنان شاهد رعایت نشدن نکات بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی توسط شهروندان هستیم که این روند باعث رفتن به وضعیت قرمز کرونایی شده است. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۲۰    
حجت الاسلام امیدی گفت: مراسم جشن امام جواد (ع) به میزبانی کانون های مساجد فارس برگزار شد، این برنامه های فرهنگی مذهبی به صورت مجازی و یا حضوری با رعایت پروتکل ها و نکات بهداشتی در مساجد سراسر استان برگزار شد.
اقتصاد آنلاین / پانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۲:۱۴   + ۱۶ سایت دیگر  
در شرایط شیوع کروناویروس، شست وشوی دست ها بیش از پیش اهمیت پیدا کرده اما ممکن است کودکان مانند بزرگسالان عادت به این امر مهم نداشته باشند و ترغیب آن ها به شست وشوی مرتب دست ها دشوار به نظر برسد.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: امید قبادی با تاکید بر رعایت نکات بهداشتی از سوی مردم گفت: از مردم کشورمان خواهش می کنیم که اگر می خواهند دستورات بهداشتی مربوط به کرونا را کمتر رعایت کنند یا خسته شده اند، یادشان باشد که تعداد زیادی جوان زیر 20 سال در لیست انتظار اهدای عضو هستند.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۸:۱۸    
به گزارش خبرنگارخبرگزاری بسیج از بوشهر، فراخوان جهادی نوروز1400 همراه باگروه جهادی افسران ولایت استان بوشهر درکنارمحرومان استان عرصه های فعالیت اشتغال زایی، آبرسانی، عمرانی، آموزش، بهداشت درمان همراه با رعایت کامل نکات بهداشتی و سخت گیری در رعایت موارد بهداشتی ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۶:۲۷    
آموزشگاه آریا تهران ارائه دهنده انواع مختلف آموزش های اتوکد به صورت دوره های حضوری با رعایت نکات بهداشتی در دوره کرونا می باشد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه جامعه: اداره کل دامپزشکی استان با صدور اطلاعیه ای رعایت نکات بهداشتی در مرغداری ها را خواستار شد و هشدار داد: با توجه به شناسایی نخستین مورد مثبت بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در سال 99 در طیور بومی اطراف تبریز ضروری است ...
اوشیدا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۰۰    
هادی میرزایی گفت:طرح شهید سلیمانی در روند کاهشی ویروس کرونا بسیار تاثیرگذار بوده است.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۰:۰۳    
انتخاب: ربات نظافتچی و خوش اخلاق موسوم به فرانزی یک ربات حرفه ای برای پاکسازی کفپوش ها در محیط های بیمارستانی محسوب می شود. این ربات در بیمارستان مونیخ کار می کند و اجازه نمی دهد حتی یک لکه کوچک از دسترسش خارج شود. ...
استانداری کرمانشاه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۹:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه، علیرضا حیدری با تاکید بر اینکه کرونا تمام نشده و خطر این ویروس هنوز جدی است گفت : قدرت سرایت کرونای جهش یافته چندبرابر شده که بیشتر در کمین جوانان و نوجوانان است و برای قطع زنجیره شیوع کرونا رعایت فاصله گذاری اجتماعی ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۳:۴۸    
ایسنا/خراسان رضوی یک هنرمند نقاش با اشاره به برگزاری نمایشگاه های آثار هنری در شرایط کرونایی، گفت: در نمایشگاه های هنری معمولاً نکات بهداشتی به میزان قابل قبولی رعایت می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۲:۱۱    
فتحی با اشاره به اهمیت رعایت نکات بهداشتی گفت: در حال حاضر 303 بیمار کرونایی در مراکز درمانی و بیمارستانی استان البرز بستری هستند.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۴۰   + ۲۹ سایت دیگر  
رکنا: به گفته سخنگوی ستاد ملی مبارزه با کرونا رعایت پروتکل ها در کشور 14 درصد کاهش یافته و در بعضی از مناطق خوزستان رعایت نکات بهداشتی حتی کمتر از 20درصد رسیده است.
وقت صبح   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۲۰:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
رعایت نکات بهداشتی مهم ترین عوامل در پیشگیری از بیماری کرونا به شمار می رود و رعایت دستورالعمل ها می تواند منجر به قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا شود. ...
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۹:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
تبریز(پانا) - اداره کل دامپزشکی آذربایجان شرقی اعلام کرد نخستین مورد مثبت بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در تبریز مشاهده شد. اداره کل دامپزشکی استان با صدور اطلاعیه ای رعایت نکات بهداشتی در مرغداری ها را خواستار شد و هشدار داد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا- یزد- کارگاه های تولید گلاب، انواع عرق گیاهی و ظروف مسی با رعایت نکات بهداشتی در روستای منشاد بخش مرکزی مهریز به حیات خود ادامه می دهد. عکس: کاظم سبحان زاده