شنبه ۲۳ تیرساعت ۲۱:۰۷Jul 2024 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس سازمان امور عشایر»

سازمان امور عشایر ایران   ۱۰ ساعت پیش    
رئیس سازمان امور عشایر ایران در حکمی دبیر و جانشین شورای راهبردی توسعه مدیریت سازمان را منصوب کرد.
رئیس سازمان امور عشایر ایران تاکید کرد: خدمات تعاونی های عشایری و امور عشایر در استان ها باید به دست عشایر واقعی برسد.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان امور عشایر ایران، نشست بررسی آمار عشایر برون کوچ استان های اصفهان و فارس باحضور رئیس سازمان امور عشایر ایران، معاون توسعه و امور زیربنایی سازمان ...
سامانه خدمات پشتیبانی تولید عشایر فارس باحضور رئیس سازمان امور عشایر ایران در سالن کوچ رونمایی و افتتاح شد.
رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: پالایش و شفاف سازی آمار جامعه عشایری در دستور کار قرار دارد و با شفافیت در آمار، مشکلات ارائه خدمات به این جامعه مرتفع می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۲۳:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور عشایر کشور با اشاره به نقش موثر و جایگاه جامعه عشایری گفت: شهید آیت الله رئیسی نخستین رئیس جمهوری بود که دستورالعمل 10بندی ویژه در خصوص حمایت از عشایر ابلاغ کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۱۴:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رئیس سازمان امور عشایر ایران، گوشت قرمز، صنایع دستی، گردشگری و گیاهان دارویی را چهار راهبرد این سازمان در سال 1403 دانست و بیان کرد: سال گذشته 1.6 همت تسهیلات در این بخش ها به عشایر پرداخت شده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۱۳:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - رئیس سازمان امور عشایر کشور با اشاره به نگاه ویژه شهید رئیسی به جامعه عشایری کشور گفت: حمایت از عشایر در کشور افزایش می یابد و دستگاه های دارای تکلیف قانونی در این موضوع باید به خوبی نقش آفرینی کنند.
رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: جامعه عشایری در پدافند غیرعامل، امنیت مرزها و امنیت غذایی کشور نقش مهمی دارند.
سازمان امور عشایر ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۱۳:۰۹    
رئیس سازمان امور عشایر ایران در حکمی مدیر امور مالی و ذیحساب سازمان امور عشایر ایران را منصوب کرد.
سازمان امور عشایر ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۱۳:۰۹    
رئیس سازمان امور عشایر ایران در حکم رئیس گروه پدافند غیر عامل و مدیریت بحران سازمان امور عشایر را منصوب کرد.
سازمان امور عشایر ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۱۳:۰۹    
رئیس سازمان امور عشایر ایران در حکمی مدیرکل امور عشایر استان گلستان را منصوب کرد.
سازمان امور عشایر ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۱۳:۰۹    
رئیس سازمان امور عشایر ایران در حکمی مدیرکل امور عشایر استان خراسان شمالی را منصوب کرد.
سازمان امور عشایر ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۱۸:۵۴    
رئیس سازمان امور عشایر ایران در ابلاغی سرپرست اداره کل امور عشایر استان سمنان را منصوب کرد.
سازمان امور عشایر ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۱۴:۳۴    
رئیس سازمان امور عشایر ایران برای دیدار با عشایر، بازدید و بررسی پروژه های عشایری به استان چهارمحال و بختیاری سفر کرد.
سازمان امور عشایر ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۱۳:۵۹    
رئیس سازمان امور عشایر ایران با تاکید بر بروزسانی سرشماری عشایر کوچنده کشور، گفت: ارائه خدمات به جامعه عشایری نیازمند آمار دقیق است.
سازمان امور عشایر ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۱۳:۵۹    
رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: سال گذشته 1.6هزار میلیارد تومان تسهیلات به جامعه عشایری پرداخت شد که در سال جاری به دوهزار میلیارد تومان افزایش می یابد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۱۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور عشایر بهبود معیشت و اقتصاد عشایر در حوزه گردشگری را از رویکرد ها جدید و اولویت کاری این سازمان است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۰۹:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: گردشگری عشایری در کشور مورد توجه این سازمان قرار دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۰۸:۴۹    
رئیس سازمان امور عشایر گفت: سال گذشته 1.6 همت تسهیلات داده شد و امسال نیز این رقم اگر مشکلی پیش نیاید بالای 2 همت خواهد بود.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۰۶:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
غلامعلی حیدری در نشست با معاون آب و خاک وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان امور عشایر کشور، اظهار داشت: فعالیت میدانی مدیران ملی، استانی و شهرستانی در روز های تعطیل و غیرتعطیل مایه خیر و برکت و از دستاورد های دولت سیزدهم در زمان مسئولیت شهید آیت الله رئیسی است. ...
سازمان امور عشایر ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۰۵ - ۰۰:۰۴    
رئیس سازمان امور عشایر ایران به مناسبت عید غدیر، در مراسمی پل ماشین رو غدیر را در منطقه عشایری "مازه ورگان" فریدونشهر افتتاح کرد.
رئیس سازمان امور عشایر ایران برای حضور در شورای عشایری، دیدار با عشایر و افتتاح و بهره برداری از پروژه های عشایری و کشاورزی به لرستان سفر کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۲۳:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: خرم آباد - رئیس سازمان امور عشایر کشور از توزیع 300 هزار تن نهاده دامی در بین عشایر خبر داد.
رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: برای اجرای طرح تولید قراردادی گوشت قرمز، توزیع 300هزار تن نهاده دامی در مناطق عشایری کشور در حال انجام است.
سازمان امور عشایر ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۲۰:۳۶    
رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: عشایر سالانه 195هزار تن از گوشت قرمز مورد نیاز کشور را تولید و به بازار مصرف عرضه می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۵:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
خرم آباد - رئیس سازمان امور عشایر کشور از تولید 195 هزار تن گوشت قرمز توسط عشایر در کشور خبر داد.
رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: باید رویکردهای جدید برای تقویت و بهبود زندگی جامعه عشایری کشور برنامه ریزی و تدوین شود.
سازمان امور عشایر ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۴:۱۶    
رئیس سازمان امور عشایر ایران در ابلاغی "محمد شهبازی" را به عنوان مشاور خود در امور برنامه و بودجه منصوب کرد.
گردهمایی مبلّغان غدیر در مناطق عشایری باحضور نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی و رئیس سازمان امور عشایر ایران در قم برگزار شد.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۰:۵۴    
با حضور رئیس کل دادگستری و دادستان مرکز استان ،مدیران کل بحران استانداری ،ثبت اسناد ،منابع طبیعی و رئیس سازمان امور عشایر و برخی از مدیران شهرستانی از تالاب صالحیه بازدید بعمل آمد. ...
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۰۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری و دادستان مرکز استان ،مدیران کل بحران استانداری ، محیط زیست ،ثبت اسناد ،منابع طبیعی و رئیس سازمان امور عشایر با میزبانی دکتر بغدادی فرماندار شهرستان نظرآباد، رئیس دادگستری و دادستان از تالاب فصلی صالحیه بازدید کردند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۴:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
همزمان با هفته جهادکشاورزی، شصت و نُه طرح تسهیلاتی و عمرانی جهادکشاورزی استان گلستان امروز متمرکز در روستای پیرواش سفلی شهرستان آق قلا با حضور معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان امور عشایر کشور افتتاح شد.
رئیس سازمان امور عشایر ایران به عنوان نماینده وزیر جهاد کشاورزی در سفر به گلستان به مناسبت هفته جهاد کشاورزی، پروژه های بخش کشاورزی این استان را افتتاح کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان امور عشایر گفت: با توسعه تولید قراردادی دام، سهم عشایر در تولید گوشت قرمز کشور، پنجاه درصد بیشتر می شود.
رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: عشایر حافظان امنیت غذایی و مرزی کشور هستند گفت: سازمان امور عشایر ایران به کمک دستگاه های اجرایی به دنبال خدمت رسانی به جامعه عشایری هستند.
سازمان امور عشایر ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۰۱:۲۷    
رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: بازرسی و ارزیابی عملکرد در دستگاه های اداری از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و مدیران باید توجه ویژه ای به آن داشته باشند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۰:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: تهران - ایرنا - رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: تعداد پنل های خورشیدی توزیع شده در مناطق عشایری از 700 دستگاه در ابتدای دولت سیزدهم به 20 هزار و 470 دستگاه تا پایان سال 1402 رسیده است.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۵:۱۹   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: تعداد پنل های خورشیدی توزیع شده در مناطق عشایری از 700 دستگاه در ابتدای دولت سیزدهم به 20 هزار و 470 دستگاه تا پایان سال 1402 رسیده است. این پنل ها از طریق وزارت نیرو توزیع می شود و 90 درصد هزینه های آنها را دولت و تنها 10 درصد هزینه را خود عشایر پرداخت می کنند ...
سازمان امور عشایر ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۴:۴۱    
رئیس سازمان امور عشایر ایران در ابلاغی "علی اسفندیاری" را به عنوان مشاور امور ایثارگران سازمان امور عشایر ایران منصوب کرد.
مشکلات و راه کارهای ادامه فعالیت کارخانه تولید خوراک دام "دشت روم" یاسوج با حضور رئیس سازمان امور عشایر ایران مورد بررسی قرار گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۱:۱۵    
رئیس سازمان امور عشایر کشور گفت: عشایر از طریق 16 هزار ایل راه به ییلاق رسیده اند که بخش زیادی از این مسیر ها بر اثر بارش های سیل آسا تخریب شده است.
کبنا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۹:۰۰    
مراسم گرامیداشت شهادت آیت الله رئیسی رئیس جمهور و همراهان وی با حضور رئیس سازمان امور عشایر کشور و نماینده مردم استان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری در کارخانه قند یاسوج برگزار شد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۸:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
نشست هم اندیشی هیئت مدیره شرکت پازن طبیعت بویراحمد (کارخانه خوراک دام تنگاری امور عشایر) با شایان نادری رئیس سازمان امور عشایر کشور به منظور بررسی مشکلات این کارخانه برگزار شد ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۵:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- کارخانه تولیدی خوراک دام و طیوریاسوج با سابقه فعالیت 40 ساله و با ظرفیت اسمی حدود 50 هزار تن در سال و یکی از نیازهای ضروری تامین علوفه مورد نیاز دام کهگیلویه وبویراحمد با چالش های متعددی مواجه شده و در آستانه تعطیلی دوباره است که در نشستی مشکلات و موانع احیای این واحد تولیدی با حضور ...
قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی در حکمی "شایان نادری" رئیس سازمان امور عشایر ایران را به عنوان عضو کمیته پدافند غیرعامل وزارت جهاد کشاورزی منصوب کرد.
رئیس سازمان امور عشایر ایران در ابلاغی "عبدالله پروندوار" را به سمت سرپرست دفتر ساماندهی و امور هماهنگی این سازمان منصوب شد.
رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: ستاد اجرایی فرمان امام (ره) برای ایجاد سرپناه های ایمن عشایری اعلام آمادگی کرده و استان ها باید از این فرصت طلایی استفاده کنند.
رئیس سازمان امور عشایر ایران تاکید کرد: آمار جمعیت جامعه عشایری کشور باید ب روزرسانی شود چراکه انجام برنامه ریزی برای آنان دقیق تر خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور عشایر ایران می گوید: رئیس جمهور شهید هنگام افتتاح کارخانه قند یاسوج با ذوق و شوق خاصی به جمع خانواده کارگران رفت.