یکشنبه ۲۹ فروردینساعت ۰۲:۰۳Apr 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس سازمان امور عشایر»

رئیس سازمان امور عشایر ایران پروژه بزرگ سد خاکی "گاو خفت" در مناطق عشایری فریدونشهر را افتتاح کرد و آبگیری سد آغاز شد.
رئیس سازمان امور عشایر ایران و استاندار اصفهان توافق کردند 30 میلیارد تومان از اعتبارات ملی و 30 میلیارد تومان از اعتبارات استانی برای تامین آب عشایر اختصاص دهند.
فرمانداری فریدونشهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۰:۱۷    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدونشهر جلسه مشترک شورای عشایری استان اصفهان و شهرستانهای عشایری استان به ریاست دکتر رضایی استاندار اصفهان و با حضور دکتر علایی مقدم رئیس سازمان امور عشایری کشور و همراهی مدیران کل استان و فرمانداران 6 شهرستان برگزار شده . ...
فرتاک نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۳:۰۳    
به گزارش فرتاک نیوز ؛صبح امروزمدیر کل امور عشایر استان و رئیس امور عشایر شهرستان چرداول با فرماندار شهرستان دیدار کردند در این دیدار مدیر کل امور عشایر استان ضمن تشریح برنامه های آن اداره کل در توسعه حمایت از عشایر ...
رئیس سازمان امور عشایر ایران کاهش بارندگی در کشور طی 50 سال گذشته را بی سابقه عنوان کرد و از نمایندگان مجلس خواست جامعه عشایری را حمایت کنند.
رئیس سازمان امور عشایر ایران در حکمی مدیرکل امور عشایر استان کهگیلویه و بویراحمد را منصوب کرد.
سازمان امور عشایر ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۰۲    
رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: اثرگذاری عشایر در فرهنگ ایثار و شهادت با تقدیم ده هزار شهید به انقلاب کم نظیر است.
سازمان امور عشایر ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۳۲    
رئیس سازمان امور عشایر ایران با اهدای لوح سپاس از زحمات پرسنل حراست سازمان تقدیر کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: کارخانه تولید کنسانتره دام با سرمایه گذاری بخش خصوصی در شهرستان خلخال راه اندازی می شود.
سازمان امور عشایر ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۱:۳۲    
شورای عشایری خلخال با حضور عضو هیئت رئیسه مجلس و رئیس فراکسیون عشایری و رئیس سازمان امور عشایر ایران برگزار شد.
رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: با تکمیل سامانه صدور کارت شناسایی هوشمند، 100 هزار خانوار غیرعشایری از جمعیت عشایری کشور حذف می شوند.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور عشایر کشور و رئیس فراکسیون عشایری مجلس شورای اسلامی با همراهی بدری، رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل و نظری، نماینده خلخال وارد استان شده و مورد استقبال ارژنگ عزیزی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قرار گرفتند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۰:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: امسال توجه خاصی از سوی دولت به بهسازی راه های عشایری شده و اعتبارات مربوط به بهسازی مسیرهای دسترسی عشایر به ییلاقات و قشلاقات نیز افزایش یافته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: اولین واحد تولید کنسانتره در شهرستان خلخال ایجاد می شود.
سازمان امور عشایر ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۵:۰۲    
در حکمی از سوی رئیس سازمان امور عشایر ایران "سیروس نصیری" به عنوان مشاور رئیس سازمان منصوب شد.
سازمان امور عشایر ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۳۲    
رئیس سازمان امور عشایر ایران در حکمی معاون توسعه و امور زیربنایی سازمان امور عشایر را منصوب کرد.
سازمان امور عشایر ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۰۲    
رئیس سازمان امور عشایر ایران در حکمی مدیرکل دفتر مطالعات جامع عشایر سازمان امور عشایر را منصوب کرد.
رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: با 60 تا 65 میلیارد تومان می توانیم بخشی از هزینه های کوچ ماشینی عشایر را پرداخت کنیم.
سازمان امور عشایر ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۵:۰۲    
رئیس سازمان امور عشایر ایران در احکامی رئیس و اعضای کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم در سازمان امور عشایر را منصوب کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۴:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: تقویت اقتصاد عشایر از طریق پشتیبانی از فعالیت های این قشر در حوزه دامپروری، کشت گیاهان دارویی و گردشگری در دولت تدبیر و امید کلید زده شده است.
سازمان امور عشایر ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۷:۰۴    
رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: شرایط تولید در سیستان و بلوچستان باتوجه به شرایط اقلیمی شرایط سخت تری است.
رئیس سازمان امور عشایر ایران به مدیران امور عشایر استانها تاکید کرد با راه اندازی کمیته تحقق شعار سال بر اساس سیاست ها و برنامه های سازمان عمل نمایند.
سازمان امور عشایر ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۱:۳۳    
رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: تمام همت ما این است که تولید تقویت و پشتیبانی ها انجام شود و در مانع زدایی ها نیز بروکراسی دست و پا گیر آسان سازی شود و شعار سال تحقق پیدا کند.
رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: تنظیم زمان کوچ بر عهده ستاد تنظیم کوچ در استان ها است و به دلیل جلوگیری از شیوع کرونا پیش بینی می شود کوچ بهاره با یک ماه تعویق انجام شود.
سازمان امور عشایر ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۱۱:۰۰    
بهار طبیعت تجلی قدرت الهی است و تقارن سال جدید با ماه شعبان را به ملت شریف ایران و مقام معظم رهبری و جامعه عشایری تبریک عرض می کنم.
سازمان امور عشایر ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۹:۳۰    
رئیس سازمان امور عشایر ایران در حکمی مدیرکل دفتر برنامه و بودجه سازمان امور عشایر را منصوب کرد.
رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: عشایر ظرفیت تولید 300 هزارتن گوشت در سال را دارند و از طریق اصلاح نژاد دام و اصلاح روش تغذیه دام می توانیم به این عدد برسیم.
سازمان امور عشایر ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۶:۰۰    
رئیس سازمان امور عشایر ایران از جذب رایگان 1000 نفر از دانش آموز عشایری در هنرستان های شبانه روزی وزارت جهاد کشاورزی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس سازمان امور عشایر کشور با تاکید بر اجرای طرح های اصلاح نژاد، تغذیه و پشتیبانی از طریق تسهیلات گفت: با تحقق این مهم می توان تا 100 هزار تن تولید گوشت قرمز در یک افق برنامه 5 ساله افزایش داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۶:۰۹    
بوشهر- معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان امور عشایر کشور گفت: 63 درصد عشایر کشور به آب آشامیدنی سالم و بهداشتی دسترسی دارند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۵:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- رئیس سازمان امور عشایر کشور از توسعه صنایع فرآوری در مناطق عشایری خبر داد و گفت: از 84 میلیون هکتار مراتع موجود در کشور 34 میلیون هکتار در اختیار عشایر است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس سازمان امور عشایر کشور با اشاره به افزایش تولید گوشت قرمز در جامعه عشایری گفت: تولید گوشت قرمز در جامعه عشایری با اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی از 163 هزار تن به 200 هزار تن افزایش یافت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۲:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان امور عشایر گفت: برای نخستین بار با اذن رهبر معظم انقلاب 388 میلیارد تومان اعتبار از محل صندوق توسعه ملی در بخش تامین آب آشامیدنی سالم و بهداشتی عشایر هزینه شده است.
رئیس سازمان امور عشایر ایران و رئیس موسسه آموزش و ترویج کشاورزی تفاهم نامه همکاری مشترک در حوزه آموزش دانش آموزان عشایری امضا کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۱:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
شیراز - رئیس سازمان امور عشایر کشور گفت: جامعه عشایری کشور در برنامه ششم توسعه دارای جایگاه ویژه و ارزش افزوده مناسبی است و امیدواریم ردیف بودجه خاص نیز در نظر گرفته شود.
رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: بر اساس نتایج سرشماری ثبتی مبنایی در سال جاری، تعداد خانوارهای عشایری کشور افزایش یافته است.
سازمان امور عشایر ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۹:۰۰    
در مراسمی با حضور رئیس سازمان امور عشایر ایران کلنگ احداث یک باب مدرسه عشایری در بیخ و بنگل شهرستان داراب زده شد.
رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: نیاز گوشت قرمز کشور حدود 860 هزار تن است که 200 هزار تن آن معادل 25 درصد توسط جامعه عشایری تامین می شود.
سازمان امور عشایر ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۳:۳۰    
رئیس سازمان امور عشایر ایران در مشهد گفت: تولید گوشت توسط عشایر از 163 به 200 هزار تن افزایش یافته که دلیل آن استفاده از روشهای علمی در تولید است.
با دستور رئیس سازمان امور عشایر ایران در سفر به گلستان، دو میلیارد تومان تسهیلات کم بهره به عشایر مراوه تپه اختصاص داده شد.
سازمان امور عشایر ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۰۸:۳۰    
رئیس سازمان امور عشایر ایران به همراه عضو هئیت رئیسه مجلس و رئیس فراکسیون عشایری به منظور بررسی مسائل و مشکلات عشایر به استان گلستان سفر کردند.
رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: درخواست 100 هزار تن نهاده دامی برای عشایر کرده ایم و این آخرین محموله ای است که در سال جاری برای عشایر تامین می شود.
سازمان امور عشایر ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۷:۴۸    
رئیس سازمان امور عشایر ایران در ابلاغی سرپرست دفتر برنامه و بودجه سازمان امور عشایر را منصوب کرد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۲:۴۱    
با موافقت رئیس سازمان امور عشایر ایران، طی حکمی از سوی مدیرکل امور عشایر سیستان و بلوچستان "سیما دهقان" به عنوان اولین زن در کشور به سمت رئیس اداره امور عشایر شهرستان نیکشهر منصوب شد.
سازمان امور عشایر ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۱:۴۹    
رئیس سازمان امور عشایر ایران در ابلاغی سرپرست اداره کل امور عشایر استان خوزستان را منصوب کرد.
سازمان امور عشایر ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۴۹    
رئیس سازمان امور عشایر ایران در حکمی مدیرکل دفتر عمران و امور زیربنایی سازمان امور عشایر ایران را منصوب کرد.
سازمان امور عشایر ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۴۹    
رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: دولت ظرفیتی ایجاد کرده که 100 هزار نفر از عشایر کشور به صورت رایگان بیمه می شوند.
سازمان امور عشایر ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۱:۱۴    
رئیس سازمان امور عشایر ایران با انتقاد از حذف نام عشایر از فدراسیون ورزش های روستایی و بازی های بومی و محلی خواستار احیای نام عشایر در این فدراسیون شد.
رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: گوشت قرمز مورد نیاز کشور در سال 860 هزار تن است و عشایر امسال رکورد تولید 200 هزار تنی را زدند.
رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: اعتبارات سازمان امور عشایر در سال های اخیر رشد داشته است اما این اعتبارات جوابگوی نیازهای عشایری کشور نیست.