سه شنبه ۰۹ خردادساعت ۰۲:۲۳May 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس سازمان امور عشایر»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۱۴    
رئیس سازمان امور عشایر کشور گفت: از طریق سامانه هوشمند و به صورت برخط نهاده دامی، سوخت، کالا و آموزش به عشایر کشور ارائه می شود.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۶:۰۰   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور عشایر کشور گفت: از طریق سامانه هوشمند و به صورت برخط نهاده دامی، سوخت، کالا و آموزش به عشایر کشور ارائه می شود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی ...
سازمان امور عشایر ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۵:۲۴    
رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: تعداد دام عشایر 28.5 راس است که 45 درصد از دام کشور را شامل می شود و 25 درصد از گوشت قرمز کشور معادل 200 هزارتن در سال را تولید می کنند.
سازمان امور عشایر ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۵:۵۲    
رئیس سازمان امور عشایر ایران در حکمی مدیرکل امور عشایر جنوب استان کرمان را منصوب کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۹:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
جانشین رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: گاها معادن حاضر در مناطق عشایری باعث ایجاد مشکلاتی همچون تعرض به مراتع و چراگاه ها، از بین بردن ایلراه ها و... میگردند که طبق قانون، متولیان این معادن موظف به ارائه خدماتی منجمله تعمیر و بازگشایی ایلراه ها، استفاده از نیروی انسانی از عشایر و.. ...
رئیس سازمان امور عشایر ایران در پیامی فرارسیدن 27 اردیبهشت ماه "روز ارتباطات و روابط عمومی" را به دست اندرکاران روابط عمومی تبریک گفت.
سازمان امور عشایر ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۰۷:۳۴    
مشاور رئیس سازمان امور عشایر ایران در امور زنان و خانواده در سفر به سیستان و بلوچستان مشکلات صندوق های اعتبارات خرد زنان عشایری این استان را مورد بررسی قرار داد.
سازمان امور عشایر ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۰۹:۴۲    
رئیس سازمان امور عشایر ایران در پی شهادت حمیدرضا الداغی، شهید غیرت و امر به معروف، پیامی صادر کرد.
سازمان امور عشایر ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۵:۵۰    
گزارش تصویری حضور رئیس سازمان امور عشایر ایران در جشنواره بین المللی کوچ عشایر ایل شاهسون اردبیل
سازمان امور عشایر ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۳:۳۵    
رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: امسال چهار طرح اقتصادی متناسب با توانمندی ها و ظرفیت های جامعۀ عشایری را در راستای تحقق شعار سال اجرا خواهیم کرد.
سازمان امور عشایر ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۳:۰۴    
طی ابلاغی از سوی رئیس سازمان امور عشایر ایران، سیاوش احمدی میرقائد به سمت سرپرست معاونت توسعه و مدیریت منابع این سازمان منصوب شد.
سازمان امور عشایر ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۰:۲۳    
مراسم اختتامیه نخستین جشنواره بین المللی کوچ عشایر شاهسون اردبیل با حضور رئیس سازمان امور عشایر ایران و سفرای کشورهای عضو اکو در جعفرآباد مغان برگزار شد.
اولین جشنواره بین المللی کوچ عشایر شاهسون اردبیل با حضور رئیس سازمان امور عشایر ایران، جمعی از مسئولین استان و عشایر 6 استان کشور در جعفر آباد مغان برگزار شد.
رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: شرکت کشت و صنعت مغان با واگذاری اراضی عشایر که سالها مورد مناقشه بود کار تاریخی ای را از خود به یادگار گذاشت.
به دنبال برگزاری جشنواره طعم کتاب با عشایر در راستای اجرای طرح ویژه ارائه خدمات فرهنگی و مذهبی به جامعه عشایر، رئیس سازمان امور عشایر ایران از برگزاری این جشنواره تقدیر کرد.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۰۸:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
سرپرست دفتر توسعه عدالت آموزشی و آموزش عشایر آموزش و پرورش از وجود 7 هزار و 319 مدرسه عشایری در 26 استان کشور خبر داد تیتربرتر، علی تیرگیر سرپرست دفتر توسعه عدالت آموزشی و آموزش عشایر وزارت آموزش و پرورش در نشستی با عباس پاپی زاده معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان امور عشایر کشور که با هدف ...
سازمان امور عشایر ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۱:۰۲    
رئیس سازمان امور عشایر ایران تاکید کرد: دستگاه های فرهنگی، رسانه ها و صدا و سیما باید سهم خود را نسبت به حوزه های فرهنگی عشایر ادا کنند.
ایانا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور عشایر ایران با اشاره به اهمیت و نقش عشایر در تامین گوشت قرمز کشور، گفت: این سازمان به دنبال تسهیل فرآیند کوچ است.
رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: طرح ملی نوروزگاه های عشایری برای استقبال از مسافران در نوروز 1402 در کیلومتر 30 و 60 ورودی شهرهای سراسر کشور اجرا شده است.
اولین پروژه ساخت سکوهای سیمانی برای برپایی سیاه چادر در استقرارگاه های عشایری با حضور رئیس سازمان امور عشایر ایران و فرمانده بسیج وزارت جهادکشاورزی کلنگ زنی شد.
سازمان امور عشایر ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۳:۲۲    
رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: زنان عشایری نقش مهمی در اقتصاد خانوارها عشایری دارند و بسیاری از امور زندگی کوچندگی را زنان سختکوش عشایری انجام می دهند.
سازمان امور عشایر ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۲۲:۱۳    
مشاور رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: باید به سمت ایجاد تحول و تنوع در کسب و کار و معیشت عشایر حرکت کنیم.
سازمان امور عشایر ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۲۱:۴۳    
رئیس سازمان امور عشایر ایران در حکمی سرپرست اداره کل امور عشایر استان گلستان را منصوب کرد.
رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: نوروزگاه های عشایری در نوروز 1402 برای استقبال از مسافران و گردشگران در 30 کیلومتری ورودی شهرها برپا می شود.
رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: عشایر به جای پروانه چرا، طرح مرتعداری بگیرند که 30 ساله است و به نوعی مالکیت مرتع محسوب می شود.
سازمان امور عشایر ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۲۳:۰۴    
رئیس سازمان امور عشایر ایران در پیامی درگذشت مدیر جهادی زنده یاد اسماعیل احمدی مدیرکل حوزه وزارتی وزارت ورزش و جوانان را تسلیت گفت.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۷:۵۵   + ۱۶ سایت دیگر  
سازمان امور عشایر ایران و بسیج وزارت جهاد کشاورزی با هدف توسعه همکاری های مشترک و اجرای طرح ملی ساخت سکوی نصب سیاه چادر در استقرارگاه های عشایر تفاهمنامه منعقد کردند. ...
رئیس سازمان امور عشایر ایران از تفاهم با منابع طبیعی برای احداث سکوهایی در سکونتگاه های عشایر برای آسایش و امنیت بیشتر عشایر خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۱۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: عشایر چهارمحال و بختیاری از ظرفیت های قابل توجه گردشگری در سطح ملی و بین المللی برخوردار است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۱۲:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی پروژه تولید خوراک دام کامل تخمیری ویژه دام عشایری در خراسان رضوی، صبح امروز 21 بهمن ماه با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان امور عشایر ایران به بهره برداری رسید.
جشن بزرگ عشایر و انقلاب اسلامی با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهور، رئیس سازمان امور عشایر ایران و استاندار خراسان شمالی در مانه و سملقان برگزار شد.
رئیس سازمان امور عشایر ایران از اختصاص پنج هزار میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی با هدف بهبود و تحول در اقتصاد و معیشت عشایر با هماهنگی ستاد اقتصادی دولت خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۰:۳۴    
رئیس سازمان امور عشایر کشور درباز دید از غرفه استان فارس در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران از اختصاص میز تخصصی گردشگری عشایر ایران به استان فارس خبر داد.
رئیس سازمان امور عشایر ایران از نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی در نمایشگاه بین المللی تهران بازدید کرد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۵:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان امور عشایر ایران با اشاره به اینکه استان البرز دارای پتانسیل های زیادی در حوزه گردشگری عشایری است، گفت: مطالعات و زیرساخت های اولیه گردشگری عشایری در منطقه تونل کندوان و پیست دیزین در حال انجام است ...
رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: با منابع طبیعی تفاهم کرده ایم عشایر بتوانند یک سرپناه ایمن در محل استقرار خود بسازند تا از بلایای طبیعی محفوظ بمانند.
سازمان امور عشایر ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۸:۴۳    
جشن بزرگ عشایر و روستاییان در فیروزآباد شهر ری با حضور رئیس سازمان امور عشایر ایران و رئیس فراکسیون عشایری مجلس برگزار شد.
رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: عشایر در این شرایط سخت خشکسالی و شرایطی که کشور نیاز به خودکفایی دارد 25 درصد گوشت قرمز و 35 درصد صنایع دستی کشور را تامین می کنند.
سازمان امور عشایر ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۲۱:۴۳    
رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: عشایر کشور با شعار وحدت اقوام و عشایر در راهپیمایی روز 22 بهمن و نمازجمعۀ تهران شرکت خواهند داشت.
رئیس سازمان امور عشایر ایران اعلام کرد: در دهه فجر امسال 800 پروژه زیربنایی و خدماتی در مناطق عشایری کشور با اعتبار 1000 میلیارد تومان به بهره برداری می رسد.
سازمان امور عشایر ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۲:۱۳    
رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: عشایر کشور با شعار وحدت اقوام و عشایر در راهپیمایی روز 22 بهمن و نمازجمعۀ تهران شرکت خواهند داشت.
سازمان امور عشایر ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۲۳:۱۳    
رئیس سازمان امور عشایر ایران بر اولویت اجرای دقیق طرح های چهارگانه ایجاد تنوع در اشتغال و کسب و کار عشایر با تشکیل کارگروه های ملی و استانی تاکید کرد.
سازمان امور عشایر ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۲:۴۳    
رئیس سازمان امور عشایر ایران از راه اندازی شبکه ملی گیاهان دارویی در مناطق عشایری با هدف اتصال به بازار های داخلی و جهانی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور عشایر کشور گفت: بنابر ظرفیت بالقوه و عظیم ایران در تولید انواع گیاهان دارویی به ویژه در مناطق عشایری، شبکه ملی گیاهان دارویی با هدف اتصال به بازار های جهانی راه اندازی شد.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۶:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: عشایر کشور با تامین 25 درصد از گوشت قرمز و پروتئین دامی کشور، نقش بی بدیلی در تامین امنیت غذایی کشور به عهده دارند . ...
سازمان امور عشایر ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۵:۱۲    
رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: عشایر کوچنده ایران به عنوان یک جامعه تولیدکننده، واجد ارزش های اقتصادی و اجتماعی ارزشمندی می باشند.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۲۰:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
همایش مشترک ایران و بولیوی با هدف گسترش تبادلات فرهنگی در حوزه اقوام و عشایر دو کشور در تهران برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، صبح امروز "همایش و نمایشگاه مشترک ایران و بولیوی در حوزه اقوام و عشایر" با حضور رئیس سازمان امور عشایر ایران ...
سازمان امور عشایر ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۲۳:۱۲    
رئیس سازمان امور عشایر کشور از برگزاری مراسم مشترک دو کشور ایران و بولیوی در حوزه اقوام و عشایر در تهران خبر داد.
رئیس سازمان امور عشایر ایران از برگزاری "پویش ملی هر سیاه چادر یک پرچم" در چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۲۱:۵۱    
رئیس سازمان امور عشایر کشور از برگزاری مراسم مشترک دو کشور ایران و بولیوی در حوزه اقوام و عشایر خبر داد.