دوشنبه ۲۹ اسفندساعت ۲۲:۰۵Mar 2023 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مسعود رجوی»

رسا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۲۲:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
مسعود رجوی و همسرش مریم قجرعضدانلو به طور مستقیم عملیات مروارید را فرماندهی کرده و طی پیامی که با بی سیم به کلیه نیروها مخابره شد به صراحت دستور دادند تا خانه های روستاییان و شهرک های کردنشین عراق را با توپ و تانک ویران نمایند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۰:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
چاپ دوم کتاب تهران تا تیرانا شامل خاطرات مسعود خدابنده از اعضای مرکزیت سازمان مجاهدین خلق و سرتیم حفاظت از مسعود و مریم رجوی، با تدوین محمد جعفربگلو توسط انتشارات شهید کاظمی منتشر شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۵:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
رجوی هیچ وقت اقرار نمی کند که این خرابه را برده هایی که مزدی به آنان داده نمی شد طی دو دهه ساختند. برخی از این بردگان بی اراده، در این سال ها مردند و برخی ناقص شدند.
روز پلاس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۰:۴۷    
دکتر شمس الدین مجابی یکی از فعالان سیاسی پیش از انقلاب که در زمان پیروزی انقلاب در فرانسه به سر می برد و اخبار حوادث داخلی ایران را از آنجا رصد می کرد خاطره جالبی را از مسعود رجوی در شب قبل از پیروزی انقلاب اسلامی به شرح زیر بیان می کند.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۲۰:۲۳    
من جان مسعود رجوی را به خاطر برادرش(کاظم) که مامور ما بود و خودم در سوئیس او را استخدام کرده بودم نجات داده ام.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۸:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
گزارش افشاگرایانه مشرق از ارتباط گسترده عنصر منافقین با یکی از سیاسیون داخلی که سال ها است تحرکات سیاسی خود را به گروه های برانداز خارج از کشور گره زده آن قدر برای منافقین گران تمام شده که ...
برترین ها / روز نو   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۴:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
روز های منتهی به خروج شاه از ایران روز های خاصی بود و در حقیقت تاریخ ایران را رقم زد. رویداد24 در این گزارش اتفاقات روزی که منجر به این اتفاق شد را روایت کرده است.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۲۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: لحظه تاریخی مراسم تحویل مریم رجوی (قجر عضدانلو) از طرف شوهرش مهدی ابریشم چی به مسعود رجوی فیلمی تاریخی از سازمان مجاهدین خلق منتشر شد.
شهدای ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۵:۵۶    
به گزارش شهدای ایران ،فرخ نگهدار رئیس گروهک فدائیان خلق مدت هاست در لندن اقامت دارد و از چپ کمونیستی به لیبرالیسم گرایش پیدا کرده و با شبکه بی بی سی همکاری می کند.او 14 بهمن 1390 در گفت و گو با سایت میهن وابسته به اپوزیسیون خارج کشور درباره نفوذ امام خمینی، نکات قابل تاملی را بازگو کرد: ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۷:۰۸   + ۲۳ سایت دیگر  
چند روزی می شود تصویر و فیلم نماز جماعت منافقین در فضای مجازی در حال دست به دست شدن است. با وجود انتشار خاطرات اعضای سابق گروهک تروریست منافقین، اما هیچکس به صورت دقیق نمی داند دقیقا چه چیزی به زنان اردوگاه اشرف پشت آن دیوارها گذشت و نمازگزاران این تصویر چه ظلم ها و تجاوزهای جنسی ای بر اعضای خود ...
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۰۹:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
منافقین مجید معینی را به اسم آقا میشناختند و صدای خیلی خوبی هم دارد. بعدها در نشست مسعود رجوی ترانه های عرفانی به حالت نوحه میخواند.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۰:۱۳    
خطر نفوذی ها از خطر دشمنان شناسنامه داری که در مقابل ما ایستاده اند بیشتر است چون دیده نمی شوند و به این ترتیب می توانند هولناک ترین خسارت ها را وارد کنند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۲۲:۲۲    
سرویس شبکه های اجتماعی جوان آنلاین: این بروشور چند روز پیش جلو مترو پخش میشد. در مورد افرادی که زمانی به زندان افتادن و تا مرز اعدام پیش رفتن، ولی بخشیده شده و آزاد شدن و بعد آزادی جنایت های بدتری انجام دادن. افرادی مثل هیتلر، ابوبکر بغدادی، مسعود رجوی و... ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۰۵ - ۰۵:۰۷    
آنچه در مقال پی آمده ارائه می گردد، خوانش فراز هایی از زندگی مسعود رجوی رهبر سازمان موسوم به مجاهدین خلق است که می توان او را یک ماکیاولیست تمام دانست! مهم نیست که وی الان مرده است یا زنده، مهم بنایی است که برپا کرد و آثار و پیامد های آن، همچنان بر سازمان مورد اشاره حکمفرماست. امید آنکه مفید آید.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۰/۰۴ - ۱۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
خضاب: سازمان سرتیم حفاظت رجوی در کتاب تهران تا تیرانا خاطرات خود را منتشر کرده که اطلاعات خوبی در دسترس می گذارد. در این کتاب ماجرای رسوایی جنسی مریم و مسعود رجوی روایت شده است.
شهدای ایران   ۱۴۰۱/۱۰/۰۳ - ۱۵:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
شهدای ایران :مرکز اسناد انقلاب اسلامی؛ جلاد دهه 60 لقبی است که در تاریخ معاصر ایران، یادآور سازمان مجاهدین خلق است؛ این گروهک، در دهه 60 نه تنها مسئولین نظام، که حتی مردم عادی را نیز طعمه جنایت خود قرار داد ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۰۳ - ۰۷:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
رسانه اصولگرا نوشت: دوگانه ای میان حمایت از خاندان پهلوی و منافقین میان سیاستمداران آمریکایی وجود دارد. چرا که سابقه ی این دو هرگز با یک دیگر جمع نمی گردند.
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۰/۰۱ - ۲۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مدتی بعد در26خرداد64از مهدی ابریشمچی طلاق گرفت و3روز بعد در29خرداد64در حالیکه از نظر شرعی هنوز در عُده ابریشمچی بود به عقدِ مسعود رجوی در آمد، آنهم جلو چشم ابریشمچی! کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
جهت پرس   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۰۹:۲۸    
سیدعطاالله مهاجرانی، وزیر اسبق اصلاحات طی توییتی نوشت:" پیش بینی مرحومان بنی صدر و رجوی: وقتی ابوالحسن بنی صدر و مسعود رجوی در ماه جولای 1981، مرداد 1360، مخفیانه از ایران گریختند، در پاریس دولت در تبعید تشکیل دادند، پیش بینی می کردند که ظرف چند هفته رژیم خمینی سقوط می کند!"
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۰۴:۳۱    
نوک پیکان حملات در جنگ ترکیبی جاری، متوجه نهاد و شخص رهبری است. در این فرایند، اما منافقین نقشی مهم، ولی نامرئی دارند. بازخوانی نسبت آن ها با نهاد رهبری انقلاب و نظام اسلامی طی نیم قرن گذشته، به فهم رفتار ایشان در اکنون، کمک شایانی خواهد کرد ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۲۷ - ۱۱:۴۱   + ۲۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار تاریخ و اندیشه ایران اکونومیست، مسعود خدابنده عضو سابق سازمان مجاهدین خلق و سرتیم حفاظت از مسعود رجوی می گوید: یادم است سازمان مجاهدین خلق تا مدت ها دنبال محمدرضا شجریان بود تا او را جذب کند. رجوی بارها دنبالش فرستاد و شجریان هر بار دست رد به سینه فرستاده ها زد ...
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۸ - ۱۰:۴۷   + ۳۸ سایت دیگر  
سرتیم حفاظت از مسعود رجوی در برنامه قرار شنبه ها گفت: تاریخ مصرف رجوی تمام شده و مرده و زنده بودن او تفاوت چندانی ندارد، اما از روی برخی شواهد می توان به زنده بودن او پی برد.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۲۲:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
کتاب خاطرات عضو مرکزیت سازمان منافقین سرتیم محافظین مسعود رجوی برخی فجایع انباشته در این سازمان تروریستی و منحرف را بازگو کرده است.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۲۲:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
کتاب تهران تا تیرانا ؛ خاطرات مسعود خدا بنده، عضو سابق سازمان مجاهدین خلق و سرتیم حفاظت از مسعود و مریم رجوی توسط انتشارات شهید کاظمی روانه بازار شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۲۱:۰۵    
آنچه در پی می آید، تحلیلی از خاطرات نو انتشار مسعود خدابنده، سرتیم محافظین مسعود رجوی و عضو سازمان موسوم به مجاهدین خلق است.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۰۷:۰۰    
گروهک منافقین به سرکردگی مسعود رجوی یقیناً نقطه ای تاریک در تاریخ این مرز و بوم به حساب می آید، این مطلب تنها به گوشه ای ازفجایع منافقین نه در مورد دیگران بلکه در مورد زنان سر سپرده به آرمان های سازمان اشاره می کند.
روز پلاس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۱۶:۰۱    
سخنرانی های مسعود رجوی را در کمپ اشرف ببینید. سخنرانی های عبدالمالک ریگی را هم. یک وجه اشتراک مهم دارند، وقتی نیروهای شستشوی مغزی شده شان علیرغم آنهمه تبلیغات و اقدامات و هزینه های انجام شده تردید میکنند که ما برای هدفی ارزشمند میجنگیم.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۵:۳۵    
اسلام آباد غرب، بیمارستان امام خمینی (ره). فقط چند روز قبل، قطعنامه صلح 598 سازمان ملل توسط ایران پذیرفته شد. اما در شرایط صلح، بیمارستان امام خمینی (ره) اسلام آباد به همراه مجروحان بستری قربانی کینه ورزی منافقین می شود ...
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۱۳:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
کتاب تهران تا تیرانا ؛ خاطرات مسعود خدا بنده، عضو سابق سازمان مجاهدین خلق و سرتیم حفاظت از مسعود رجوی به زودی توسط انتشارات شهیدکاظمی روانه بازار می شود.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۰۹:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
مریم علوی طالقانی عضو شورای مرکزی سازمان تروریستی مجاهدین خلق به هلاکت رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۱۱:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
تهران تا تیرانا خاطرات مسعود خدابنده، سرتیم حفاظت از مسعود رجوی توسط انتشارات شهید کاظمی منتشر شد. این کتاب اطلاعاتی جدید و تاکنون گفته نشده از منافقین را در اختیار مخاطبان می گذارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۱۶:۰۹   + ۱۳ سایت دیگر  
کتاب تهران تا تیرانا ؛ خاطرات مسعود خدابنده، عضو سابق سازمان مجاهدین خلق و سرتیم حفاظت مسعود رجوی به زودی توسط انتشارات شهیدکاظمی روانه بازار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۱۴:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
کتاب خاطرات مسعود خدابنده، عضو جداشده سازمان مجاهدین خلق و سرتیم حفاظت از مسعود رجوی با تدوین محمد جعفربگلو به زودی توسط انتشارات شهید کاظمی منتشر می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۰۳ - ۱۱:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
در زندان اوین افرادی مثل موسی خیابانی و مسعود رجوی نیز حضور داشتند. البته افرادی نبودند که زیاد اهل گفتگو و رفت و آمد باشند و نسبت به ما نگاهی از بالا به پایین داشتند از همان موقع هم مشخص بود که فکرها و برنامه هایی در سر دارند.
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۱ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
درباره اقدامات تروریستی سازمان مجاهدین خلق و سایر گروه های ضد انقلاب در کتاب تاریخ ایران پس از انقلاب اسلامی آمنده است: راضیه جلالیان مادر مسعود رجوی رهبر سازمان مجاهدین خلق ایران، در مصاحبه ای تلویزیونی ضمن ابراز شکایت از قدرنشناسی پسرش، چگونگی زندانی شدن خود را در خانه تیمی مجاهدین خلق تشریح کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۲۸ - ۰۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
موقع انقلاب اسلامی در ایران، مسعود رجوی آدم مشهوری بود. ولی یک مشکلی داشت؛ در هر انتخاباتی شرکت می کرد مردم به او رأی نمی دادند. برای همین رفت اپوزیسیون شد و البته نه از آن معمولی هایش؛ قشنگ افتاد به مردم کُشی.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۲۴ - ۰۹:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
روزنامه جوان به مناسبت سالروز درگذشت ابوالحسن بنی صدر نوشت:آنچه در دوران اختفای بنی صدر و همگامی او با مجاهدین خلق روی داد، به او اجازه تداوم حضور در ایران را نمی داد. او نهایتاً در 7 مرداد 1360 و همراه با مسعود رجوی از ایران گریخت ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۴:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: مدعیان دروغینی که از نظام مشروعیت زدایی می کنند، دنباله روی منافقین و مسعود رجوی هستند.
صدای ایران   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۹:۳۸    
به گزارش صدای ایران ،مریم رجوی (با نام اصلی قجر عضدانلو؛ زادهٔ 13 آذر 1332) به همراه همسرش مسعود رجوی رهبر سازمان مجاهدین خلق ایران است. شورای ملی مقاومت ایران که بازوی سیاسی سازمان مجاهدین خلق و گروه های متحد با آن سازمان است ...
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۱۵:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
محسن رضایی در کتاب تاریخ شفاهی خود با عنوان راه به کینه منافقین از شهید آیت آلله قدوسی اشاره کرده و بیان می کند: آیت الله قدوسی دو هفته قبل از شهادتش برای من تعریف کرد مسعود رجوی مدتی قبل، پیش من آمد و گفت که ما مخلص روحانیت هستیم. شما من را نخست وزیر کنید، تا هرچه میل و خواست شماست، اجرا کنم.
ایران آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۱۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مسعود رجوی، رهبر منافقین، جزو معدود بازماندگان نسل اولیه سازمان مجاهدین خلق بود که شهریورماه 1350 توسط ساواک دستگیر شده بودند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۰۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا : مسعود رجوی، جزو معدود بازماندگان نسل اولیه سازمان مجاهدین خلق بود که شهریورماه 1350 توسط ساواک دستگیر شده بودند. فردای اجرای حکم، روزنامه ها اعلام می کنند مجازات مسعود رجوی به دلیل همکاری در جریان رسیدگی به پرونده، از جانب شاه با یک درجه تخفیف به حبس ابد تبدیل شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۱۷:۲۲   + ۴۶ سایت دیگر  
مسعود رجوی سرکرده منافقین، جزو معدود بازماندگان نسل اولیه سازمان مجاهدین خلق بود که شهریورماه 50 توسط ساواک دستگیر شد اما اعدام نشد؛ برای نخستین بار با مروری بر اسناد پرونده برادران رجوی در ساواک، علت عفو وی از سوی شاه مشخص می شود.
برترین ها   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۰۸:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
ویدئویی از مراسم مسخره خواستگاری ایدیولوژیک مسعود رجوی از مریم رجوی که در اینجا هنوز مریم قجر بود و شوهر داشت را مشاهده کنید.
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۰۵ - ۰۷:۵۵    
انتشار سند درخواست ساواک برای تخفیف مجازات مسعود رجوی، سرکرده گروهک تروریستی منافقین بخاطر همکاری با ساواک، در شبکه های اجتماعی خبرساز شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۰۱ - ۲۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، کانال تلگرامی مرکز اسناد انقلاب اسلامی تصویری از سند همکاری مسعود رجوی با ساواک در سال 1351 را منتشر کرد. *بازنشر مطالب شبکه های اجتماعی به منزله تأیید محتوای آن نیست و صرفا جهت آگاهی مخاطبان از فضای این شبکه ها منتشر می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۰۱ - ۱۵:۳۰   + ۲۰ سایت دیگر  
مسئول سابق تیم حفاظتی مسعود رجوی گفت: با تصمیم عربستان سعودی و مخصوصاً ترکی الفیصل مسئول سابق استخبارات سعودی قرار شده است شبکه اینترنشنال بازوی تبلیغاتی و زبان سازمان مجاهدین شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ - ۲۳:۱۵    
مرکز اسناد انقلاب اسلامی بخشی از بیانیه مسعود رجوی در حمایت از موسوی پس از عاشورای 88 را منتشر کرد.