شنبه ۱۱ تیرساعت ۰۰:۰۶Jul 2022 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گران فروشی»

کیهان   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نبود سازوکار مشخص در تعیین قیمت محصولات فرهنگی برخط باعث شده برخی از پلتفرم های ویدیوی درخواستی به مانند کاسبان سر گردنه، خود اقدام به افزایش مدام حق اشتراک کنند و در این میان آنچه باید به جایی برسد فریاد گلایه های مخاطبان است. ...
امام جمعه بندرعباس با بیان اینکه بازاریان در شرایط سخت فعلی قیمت ها را کنترل کرده و مانع از گران فروشی و احتکار شوند گفت: دولت نیز در بحث نظارت ها، نظارت خود را افزایش داده و اجازه رشد قیمت ها را اندهند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۱۰:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- شرکت هواپیمایی آتا در واکنش به دریافت اخطار از سازمان هواپیمایی کشوری، اعلام کرد: گران فروشی بلیت هواپیما در لایه های زیرین شبکه فروش توسط اشخاص و شبکه های فروش بلیت به طور خودسرانه انجام می شود و بدیهی است که این اعمال خلاف نباید بپای شرکت های هواپیمایی نوشته شود.
شعار سال   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۲۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از اخطار این سازمان به شرکت هواپیمایی آتا به دلیل عدم رعایت نرخ مصوب شورای عالی هواپیمایی کشوری مندرج در پرتال انجمن شرکت های هواپیمایی خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۲۲:۱۰   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرانا، خلبان سهیل قیاسی روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران افزود: متاسفانه در لایه های زیرین شبکه فروش بلیت هواپیما، برخی شرکت ها، اشخاص و شبکه های فروش بلیت بطور ناخواسته اقدام به گران فروشی می کنند و بدیهی است که این اعمال خلاف نباید بپای شرکت های هواپیمایی نوشته شود؛ [...]
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۲۰:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری در پایان از مسافران خواست در صورت عدم دریافت پول خود مراتب را به سازمان هواپیمایی کشوری اعلام و مدارک خود را در سامانه حقوق مسافر پرتال سازمان به نشانی www.caa.gov.ir بارگذاری کنند تا اقدامات لازم در این خصوص به عمل آید.
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۵:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
نصر: سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: از سوی سازمان هواپیمایی کشوری نسبت به گران فروشی هواپیمایی آتا اخطاری صادر شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۴:۱۴   + ۴۸ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از اخطار این سازمان به شرکت هواپیمایی آتا به دلیل عدم رعایت نرخ مصوب شورای عالی هواپیمایی کشوری مندرج در پرتال انجمن شرکتهای هواپیمایی خبر داد.
هه وال موکریان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۴:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
جعفر نوری در گفت وگو با خبرنگار هه وال موکریان ، گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 750 پرنده مربوط به بخش خدمات و کالا در مهاباد تشکیل شده که این تعداد از لحاظ ارزش ریالی پنج برابر و از نظر تعداد 2 برابر شده است. ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
این روز ها تخقیف های غیر واقعی شگرد برخی فروشگاه های زنجیره ای بزرگ برای فریب مردم شده است. تیم بازرسی سازمان صمت و قاضی شعب چهارم تعزیرات حکومتی در بررسی قیمت های یک فروشگاه بزرگ زنجیره ای و نام آشنا در اصفهان متوجه تخفیف های غیر واقعی شدند ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۰:۲۶    
فروشگاه رفاه اصفهان (شعبه لاله) به دلیل گران فروشی و تخفیفات غیر واقعی به مدت یک هفته از سوی مقام قضایی پلمپ کرد.
سلام نو / 55آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۷:۱۲   + ۴۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی گفت: در حالی که قیمت مرغ در روزهای گذشته تا 64 هزار تومان افزایش یافته بود دوباره کاهش یافت و اکنون در بازار به 55 هزار تومان به فروش می رسد.
نبض بازار   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۹:۵۶    
عضو هیات مدیره اتحادیه مشاوران املاک با بیان اینکه مشاوران املاک نقشی در گرانی مسکن ندارند، اظهار کرد: مالکان در بخش اجاره مسکن گران فروشی نمی کنند، اما تورم کالا های سرمایه ای منجر به سطحی از افزایش قیمت اجاره شده که پرداخت اجاره مسکن را برای بخش زیادی از مستاجران غیرممکن کرده است.
شاتا نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۷:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
شرایط حاکم بر بازار روغن موتور در سطح کشور به گونه ای است که باوجود تولید مکفی و اصلاح قیمت ها، متأسفانه عده ای سودجو با سوءاستفاده از شرایط کمبود عرضه در ماه های گذشته اقدام به احتکار ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۰۹:۴۲   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیرکل تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو گفت: براساس سوابق ترخیص سمعک طی 4 سال اخیر ،گزارشات نشان می دهد که نیاز واقعی کشور حدود یک چهارم اعداد اعلامی اعضا محترم انجمن شنوایی سنجی بوده که طی نامه رسمی از ایشان درخواست ارایه توضیحات در خصوص اظهارات ایشان که می تواند موجب نگرانی مددجویان عزیز ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۹:۱۵    
9 واحد صنفی به دلیل گران فروشی و کم فروشی در اهواز مهر و موم شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۷:۵۵    
گروههای واکنش سریع برای مقابله با گران فروشی و برخورد با خاطیان در استان کرمان فعال شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۲:۴۶    
گرگان- برزعلی، رییس سازمان جهاد کشاورزی گلستان، گفت: افزایش قیمتی در روغن های خوراکی مصرفی مردم وجود ندارد مردم در صورت مشاهده گران فروشی با شماره 124 تماس گرفته و آن را گزارش دهند.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۲۰:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل تعزیرات حکومتی خراسان رضوی گفت: مکان توریستی نداریم همه جا قیمت یکسان است بسیاری از جاها با عنوان تفرجگاه و مکانهای توریستی گران فروشی میکنند.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۱:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ "بهمن امیری مقدم" در جلسه ستاد تنظیم بازار استان اظهار داشت: طرح مردمی سازی یارانه ها با همراهی و همکاری مردم شریف استان به شکل مطلوبی در کرمانشاه اجرا شد و باید از این همراهی مردم و تلاش دست اندارکاران ذیربط طرح تشکر کنیم اما همچنان مراقبت ها و نظارت ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۰:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
سید حامد عاملی گفت: برخورد قانونی جدی با گران فروشان و محتکران کالاهای اساسی دنبال شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۰۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
خداآفرین- رئیس دادگستری خداآفرین گفت: گران فروشی در شهرستان خداآفرین بیداد می کند و باید نظارت بر بازار تشدید شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۸:۳۰    
ائمه جمعه مناطق مختلف کهگیلویه و بویراحمد بر ادامه برخورد دستگاه قضا با مخلان نظم، امنیت، مخلان بازار و گران فروشی ها تاکید کردند.
ربیع   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۷:۱۸    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، گرانی و گرانفروشی و حتی کم فروشی مردم به ستوه آورده است! مردم هر روز با قیمت های جدیدی رو به رو می شوند از طرفی بسته های مواد غذایی و برخی کالاها کوچک می شود همچنانی که نان گران می شود و چانه کوچک؟ حالا قرار است نان با ترازو وزن شود و وزنی به فروش برسد و قرص نان به مردم ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۵:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه بوشهر باتأکید بر برخورد قاطع با گران فروشی های کاذب گفت: از مسئولان تقاضا می شود در عرصه مقابله با گرانی های کاذب توجه ویژه شود تا بازار و محیط اقتصادی دچار گرانی کاذب نشود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۴:۵۷    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان گفت: دستگاه قضا و دولت باید در این شرایط که عده ای گران فروشی می کنند با مبارزه با گران فروشی کمک کنند تا مردم دچار مشکل نشوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۳:۵۱    
امام جمعه کرمان گفت: برخوردهایی که با گران فروشان انجام می شود به مردم اطلاع رسانی شود.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۸:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
برنامه رویداد رادیو گفت وگو در خصوص رصد بازار برای کنترل قیمت ها با محمدعلی اسفنانی سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی به صورت تلفنی گفتگو کرد. محمدعلی اسفنانی با اشاره به گرانی محصولات و کالاها در کشور گفت: بیش از آنکه با تخلفات گران فروشی در حوزه عرضه مواجه باشیم ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۵:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف تهران گفت: خریداران هنگام خرید کالا از واحدهای صنفی حتما فاکتور دریافت کنند تا بتوانند تخلفات و گران فروشی های احتمالی را پیگیری کنند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۰۰:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
رضا باکری/ دبیر انجمن صنایع فرآورده های لبنی ایران طی هفته های اخیر در بخش های مختلف خبری صدا و سیما با موضوع افزایش قیمت محصولات لبنی و اتهام گران فروشی در این محصولات از سوی تولیدکنندگان گزارش های متعددی منتشر شد که در موارد متعددی فاقد صحت بوده و البته مسوولیت این اتهام زنی بیش از اینکه متوجه ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۲۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی قوچان گفت: برای کارخانه آرد قوچان پرونده تعزیراتی به ارزش 7 میلیارد و 245 میلیون تومان به دلیل تخلفات درزمینه گران فروشی، خرید خارج از شبکه و عرضه آرد کپک زده تشکیل شده است.
اهل کاشانم   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۸:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره تعزیرات حکومتی کاشان با بیان اینکه عرضه خارج از شبکه آرد، کم فروشی و گران فروشی از جمله تخلفات واحدهای صنفی است، گفت: با توجه به شرایط حساس کنونی و نظارت بیش از پیش بر روی نانوایی ها 28 واحد صنفی متخلف نانوایی با کسر سهمیه جریمه شدند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۲:۲۰    
معاون هماهنگی امور زائران استانداری خراسان رضوی خواستار اهتمام ویژه مسئولان به جلوگیری از گران فروشی اصناف و مراکز اقامتی شد.
عصر دنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۰:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir): رئیس تعزیرات حکومتی شهرستان کهگیلویه از پلمب 4 واحد متخلف در این شهرستان خبر داد. علمدار بازرگان در جمع خبرنگاران از پلمب 4 واحد متخلف در این شهرستان به دستور قضائی خبر داد و اظهار کرد ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۵:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار فرهنگی ایران اکونومیست ، ظهیرالاسلام این روزها شاهد جنب و جوش فروشندگانی است که با افزایش قیمت های اخیر با کاهش مشتری نیز روبرو شده اند ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۸:۱۸   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرکل بازرسی ویژه و امور تعزیرات سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان از انجام 41 هزار و 654 مورد گشت مشترک برای کنترل بازار و مبارزه با گران فروشی در اردیبهشت سال جاری خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۷:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
برخورد ویژه با گران فروشی در فارس آغاز شد؛ شهروندان گران فروشی را گزارش دهند
شبستان   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۴:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله عبادی با اشاره به اینکه در شرایطی که دولت حتی استراحت نمی کند اما برخی گران فروشی و احتکار می کنند که با انسانیت سازگار نیست، گفت: امروز باید تلاش کنیم با همکاری همه بتوانیم قدرت ملی و منافع ملی خود را بدست بیاوریم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۲:۳۹    
گروه استان ها- مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین گفت: با توجه به مطالبه شهروندان و اصحاب رسانه به معضل گران فروشی و چندنرخی بودن قیمت میوه و سبزیجات در بازار قزوین رسیدگی می کنیم و نتایج آن از طریق رسانه ها به اطلاع عموم خواهد رسید.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۰۰:۱۶    
نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: باید قضیه مبارزه با گرانی و گران فروشی از مرحله تولید تا مصرف در استان و کشور مورد توجه قرار بگیرد.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۳/۲۷ - ۱۶:۴۲    
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان لرستان با بیان اینکه باید با احتکار کنندگان و گران فروشی برخورد جدی شود، تصریح کرد: مقابله با گران فروشی باید از مرحله تولید تا مصرف دنبال شود و در این خصوص مسئولان تدابیر لازم را اتخاذ کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۷ - ۱۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه خرم آباد گفت: مبارزه با گران فروشی و گرانی از مرحله تولید کالا تا مصرف در کشور و استان شکل بگیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۲۷ - ۱۵:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
خرم آباد- نماینده ولی فقیه در لرستان تاکید کرد: مبارزه با گرانی و گران فروشی مورد توجه مسئولان قرار گیرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۳/۲۷ - ۱۳:۲۸    
در حالی رئیس سازمان هواپیمایی کشوری ماه گذشته از نابرابری درخواست پرواز با میزان عرضه صندلی اظهارنظر کرد که این گفته ها چراغ سبز افزایش قیمت بلیط پرواز را از همان روزها روشن کرد.
کمال مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۱۴:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت البرز گفت: بر اساس آمار، بیشترین تخلف در سه هفته گذشته از نظر کالایی و گزارش های مردمی در زمینه نان و گران فروشی در این زمینه بوده است
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۱۳:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت البرز گفت: بر اساس آمار، بیشترین تخلف در سه هفته گذشته از نظر کالایی و گزارش های مردمی در زمینه نان و گران فروشی در این زمینه بوده است.
صراط نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۰۳:۲۱   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی دولت تاکید کرد: با مصوبه جدید سران قوا مبنی بر پنج برابر شدن مجازات تعزیراتی، با گران فروشی به صورت قاطع تر برخورد می شود.
روند بازار   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۲۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: با مصوبه جدید سران قوا مبنی بر پنج برابر شدن مجازات تعزیراتی، با گران فروشی به صورت قاطع تر برخورد می شود. به گزارش روند بازار ، سخنگوی دولت تاکید کرد: با مصوبه جدید سران قوا مبنی بر پنج برابر شدن مجازات تعزیراتی، با گران فروشی به صورت قاطع تر برخورد می شود. ...
فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۲۳:۳۴   + ۴۳ سایت دیگر  
علی بهادری جهرمی در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت: پس از الزام شش شرکت لبنیاتی به اصلاح و کاهش قیمت محصولات، امروز نیز 2500 تن انواع شوینده از شبکه پخش به کارخانه بازگردانده و قیمت درج شده روی آن ها اصلاح شد. ...