جمعه ۲۶ شهریورساعت ۲۰:۱۳Sep 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گران فروشی»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۹:۰۵    
مدیر کل تعزیرات حکومتی سازمان تعزیرات حکومتی: مردم در صورت مشاهده هرگونه تخلف در زمینه گرانفروشی بلیط اربعین آن را به سامانه 124 صمت و 135 تعزیرات گزارش کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل روابط عمومی تعزیرات با تاکید بر ممنوع بودن گران فروشی بلیط اربعین، گفت: آژانس های هواپیمایی گران فروش پلمپ می شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۷:۲۵   + ۱۴ سایت دیگر  
فروش سیلندرگاز خانگی بالاتر از قیمت مصوب، گران فروشی است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه قنادان وشیرینی فروشان استان یزد گفت: قیمت انواع شیرینی در یزد کاملا مشخص است و هیچ کس حق ندارد به بهانه های غیر واقعی اقدام به گران فروشی کند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۱۱    
با اینکه شورای عالی هواپیمایی قیمت مصوب بلیت هواپیما در ایام اربعین را 5 میلیون تومان اعلام کرده اما گزارش ها حاکی از آن است که برخی از ایرلاین ها با توجیه رهاسازی قیمت، بلیت ها را تا 20 میلیون تومان هم به فروش می رسانند.
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیر بازرسی و نظارت بر اصناف مشهد بیان کرد: بیش از 120 هزار واحد صنفی در کلانشهر مشهد فعالیت دارد و در پی دستور استاندار خراسان رضوی مبنی بر تشدید مقابله با گران فروشی و تخلفات در حوزه عرضه کالاهای اساسی ...
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۲:۳۸    
گران فروشی و قیمت های نجومی پروازهای اربعین طی روزهای گذشته، منجر به گلایه زائران ایرانی شده است.
اقتصاد آنلاین / کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۹:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
رییس بازرسی فرمانداری کرج اعلام کرد که تخلفات واحدهای نانوایی این شهرستان با اتخاذ تدابیر لازم رصد و به صورت ویژه مورد بررسی قرار می گیرد.
اقتصادگردان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۵:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی خواستار رسیدگی دستگاه قضایی به مرخصی های بی حد و اندازه محکومان امنیتی شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۳:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی خواستار رسیدگی دستگاه قضایی به مرخصی های بی حد و اندازه محکومان امنیتی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: گرانی ها میراث سیاست گذاری های غلط دولت روحانی است و لازم است دولت جدید مهار تورم و جلوگیری از گران فروشی را در دستور کار خود قرار دهد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: بیشترین تخلف اصناف در زنجان گران فروشی با 276 پرونده تشکیل شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۱:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
بازدیدهای مکرر مسوولان قضایی از میدان الغدیر اهواز گواه جولان دلالان و پیدایش برخی حواشی در این بازار است. هفته گذشته نیز بازرسی ستاد تنظیم بازار خوزستان از میدان الغدیر حاشیه هایی در پی داشت چرا که 6 غرفه فعال در این میدان به دلیل تکرار تخلفات و گران فروشی پلمب شدند.
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۳:۰۱    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل در ادامه سرکشی های تیم بازرسی از نانوایی های این شهرستان، دکتر بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل امروز جمعه 19 شهریور ماه، تیم بازرسی از نانوایی ها را به نانوایی های بخش کویرات در شهر ابوزیدآباد و روستاهای 8 گانه این بخش اعزام کرد. ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۶:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس مسئول نظارت بر کالا و خدمات سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی از کشف تخلفات عرضه خارج از شبکه و گران فروشی در سه واحد صنفی و یک واحد صنعتی در مشهد خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۵:۴۵    
دست روی هرکدام از کالا های اساسی که بگذاریم، حتما با تورم همراه بوده است، اما برخی از این اقلام، جدای از تورم به دلیل ورود دلالان و افراد سودجو به بازار با قیمتی بیش از نرخ مصوب به دست مردم می رسد.
نرخ های متفاوت بلیت هواپیما برای سفر به کشور عراق بعد ازاعلام نرخ بلیت سفر به این کشور درایام اربعین سوالاتی را برای متقاضیان این سفر ایجاد کرده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۲:۴۵   + ۲۴ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: نرخ های متفاوت بلیت هواپیما برای سفر به کشور عراق بعد ازاعلام نرخ بلیت سفر به این کشور درایام اربعین سوالاتی را برای متقاضیان این سفر ایجاد کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۵:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مسوول نظارت بر کالا و خدمات سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: گروه های ویژه نظارتی و بازرسی برای مقابله با گران فروشی با همکاری تعزیرات حکومتی استان تشکیل و برخورد ویژه با گران فروشان را آغاز کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۳:۲۶    
ایسنا/خراسان رضوی کارشناس مسئول نظارت بر عرضه کالا و خدمات سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: از ابتداء سال 1400 تا کنون، در سطح استان 5369 بازرسی از واحدهای لبنی صورت گرفته که این بازدیدها منجر به تشکیل 291 پرونده گران فروشی شده است ...
رهیاب   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
انتظار مردم از قوای مجریه ،مقننه و قضائیه این است که با همکاری وهم افزایی برای اصلاح زیرساخت ها و ساختارهاوکاهش شکاف عمیق خرید و قدرت خرید تدبیر جدی بیندیشند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۴:۱۰    
مشکل گران فروشی بلیت هواپیما توسط ایرلاین ها با گذشت بیش از دو ماه همچنان ادامه دارد و اخطارهای سازمان هواپیمایی کشوری و وزارت راه و شهرسازی تاکنون چاره ساز نشده؛ البته احتمالاً در جلسه هفته آینده شورای عالی هواپیمایی کشوری در این مورد تصمیم گیری خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان غذا و دارو گفت: در خصوص رمدسیویر تولید داخل نه تنها گران فروشی نشده بلکه در ابتدا از قیمت جهانی هم ارزانتر توزیع شده و اکنون هم علت کاهش قیمت رمدسیویر بدلیل کاهش قیمت ماده اولیه در دنیاست.
استانداری خراسان رضوی   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۶:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی بر لزوم برخوردهای شدید با گران فروشان تاکید و عنوان کرد: نظارت ها در برابر گران فروشی زودتر تشدید پیدا کند، همچنین ظرفیت بسیج و دستگاه های گوناگون پای کار باشند و برخوردهای بازدارنده با گران فروشان فورا آغاز شود.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
این روزها به گفته بسیاری از نانوایی های استان البرز پخت نان دیگر برای آنها به صرفه نیست و برای آنها درآمدی ندارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۰۹:۲۴    
ایسنا/زنجان در حال حاضر علاوه بر پدیده گرانی، شاهد گران فروشی از جانب اصناف و شرکت های مختلف هستیم که این مهم در وهله اول سفره مصرف کنندگان را تحت تاثیر قرار می دهد.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۲۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
فکرشهر: معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کننده سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: گران فروشی و تقلب در صدر تخلفات اصناف استان بوشهر است. ...
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۲:۳۴    
خلیج فارس: معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کننده سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: گران فروشی و تقلب در صدر تخلفات اصناف استان بوشهر است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۲:۲۷   + ۱۸ سایت دیگر  
بوشهر- معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کننده سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: گران فروشی و تقلب در صدر تخلفات اصناف استان بوشهر است.
سفیر افلاک   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رحیمی گفت: در راستای مقابله با گران فروشی ها و ساماندهی قیمت کالاها در بازار، گشت های نظارتی اتاق اصناف فعال می شوند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۰:۲۳   + ۶۸ سایت دیگر  
دبیر اتحادیه بنکداران مواد غذایی از افزایش 38 درصدی قیمت پنیر خبر داد و گفت که در بازار سویا گران فروشی 200 درصدی نسبت به سال گذشته و سودجویی در حال وقوع است .
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۲۱:۲۵    
اگر گران فروشی تایید شود، شعبه رسیدگی 3 عضو دارد که فقط یک عضو آن از تعزیرات است. مردم می گویند این ها همه دولت هستند و فرقی ندارد. ما طرحی داریم که چند وزارتخانه دخیل در موضوع، با تشکیل ستادی هماهنگ شوند تا همه فرآیند قیمت گذاری، نظارت، بازرسی و اجرا زیر نظر آن باشد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۰:۴۵    
گران فروشی در میدانِ تره بار را به بازرسان آنجا اطلاع دهید.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۰:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
قاسمعلی حسنی در گفت وگو با میزان، در خصوص افزایش قیمت رب گوجه فرنگی گفت: در سال 97 هر قوطی 800 گرمی رب گوجه فرنگی به 19 هزار تومان رسید که به علت کرونا و ممنوعیت صادرات این قیمت اُفت پیدا کرد و به قیمت 11 هزار تومان رسید که خیلی ها نیز متضرر شدند. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۰۵:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
نجفی سهی، عضو هیات مدیره انجمن صنایع همگن قطعه سازان کشور با اشاره به گران فروشی در دولت قبل گفت: تحریم ها را بهانه کردند و به سراغ برجام رفتند درحالی که معضل اصلی صنایع دست های پشت پرده داخل بود.
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۱:۲۶    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل؛ دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل به همراه تیم بازرسی فرمانداری، از تعدادی از نانوایی های شهر آران و بیدگل بازدید کرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۰۹:۵۰    
رئیس اتحادیه صنف میوه و سبزی شهرستان اصفهان گفت: تمامی فروشندگان موظف به درج قیمت در کنار میوه ها هستند و با متخلفان به شدت برخورد می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۰۰:۰۹    
داود چراغی استادیار موسسه مطالعات و پژوهش های بازرگانی در یکی دو سال اخیر، قیمت بسیاری از کالاها و خدمات به دنبال رشد نقدینگی و افزایش نرخ تورم رشد بالایی داشته است ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۰۸:۱۳   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان با تاکید بر اینکه نه تنها کمبود تولید مرغ نداریم، بلکه بیش از نیاز مرغ وارد بازار می شود، گفت: فروش مرغ با قیمت بالای 30 هزار و 100 تومان در بازار تخلف و مصداق گران فروشی است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
کمالی سروستانی، مشاور اتحادیه مرغداران گوشتی گفت: قیمت جوجه یکروزه گوشتی به بالای 10 هزار تومان رسیده است که این خود مصداق گران فروشی است وبه دلیل عدم کنترل دستگاه های مسئول رقم خورده است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۰۹:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
رضا الفت نسب در گفت وگو با میزان، در خصوص روش های ثبت شکایت از پلتفرم های کسب وکارهای اینترنتی، گفت: یک سری از محصولات قیمت مصوب و تعرفه دارد و از سوی سازمان های ذی ربط و سامانه 124 نرخ آن ها اعلام می شود ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۶:۰۸    
در پی برخی گزارش ها و گلایه های مردمی از گران فروشی و کمبود برخی داروها مانند سرم در داروخانه های سرخس، امام جمعه، فرماندار، فرمانده سپاه و رئیس اداره صمت سرخس به صورت سرزده از داروخانه های این شهرستان بازدید کردند.
عصر شرق   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۶:۰۲    
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دماوند از صدور جریمه 14 میلیارد ریالی برای دلالان گران فروشی و عرضه خارج از شبکه مرغ دولتی در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۵:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه شهرقدس با تأکید بر اهمیت مسئله سلامت و برخورد با کمبود و گران فروشی دارو گفت: برای رفع مشکلات کشور لازم است تحول مدیریتی ایجاد شده و مدیران انقلابی روی کار آیند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
دماوند- امام جمعه دماوند گام اول دولت را کنترل بازار، مهار تورم و جلوگیری از گران فروشی دانست و گفت: در دماوند نظارت بر قیمت ها ضعیف شده و مردم از گرانی های بی منطق به شدت گلایه مند هستند.
هم اندیشی   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: فرزاد الماسی، فرماندار کنگاور، طی سخنانی در جلسه ستاد تنظیم بازار این شهرستان گفته است: هرگونه گران فروشی توسط صنوف مختلف مصداق حق الناس بوده و با افراد خاطی برخورد قاطعانه خواهد شد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۵:۲۰   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت (صمت) استان تهران اعلام کرد که اهم تخلفات مکشوفه نانوایی ها در پنج ماهه اول امسال مربوط به کم فروشی، گران فروشی و وزن چانه بوده است.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۰۸:۳۶   + ۳۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کانون سراسری مرغ داران گوشتی در واکنش به افزایش شدید قیمت مرغ در تهران، گفت: عرضه مرغ به این قیمت ها، گران فروشی و سودجویی است و دستگاه های نظارتی باید با آن برخورد کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۹:۵۳    
کرمانشاه - ایرنا - فرماندار کنگاور با تاکید بر اینکه نباید معیشت 80 هزار نفر جمعیت شهرستان فدای برخی فرصت طلبان و سودجویان شود، متذکر شد: با هرگونه گران فروشی گوشت قرمز در کنگاور برخورد قضایی و قانونی خواهد شد.
اقتصاد آنلاین / آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۶:۴۴   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر پیشنهادی دادگستری، گفت: ارتقاء کارآمدی در قوه قضاییه در تمامی زمینه ها همچون پیشگیری وقوع جرم، اطاله دادرسی، دغدغه احقاق حق، تکریم مردم و در یک کلام ارتقاء امنیت قضایی در جامعه باید صورت بگیرد بدین معنی که اگر کسی مورد ظلم قرار گرفت مطمئن باشد جایی هست که اگر مراجعه کند به آن رسیدگی می شود.