یکشنبه ۲۹ فروردینساعت ۰۶:۳۳Apr 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گران فروشی»

روزنامه سپهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۱۳    
گزارش: چرا مردم مجبورند در صف کالاهای اساسی باشند چون به اندازه جیبشان دنبال خرج کردن هستند. معیشت: مردم گران فروشی مرغ را به سامانه اطلاع دهند گران فروشان بعید نیست سامانه را هم دور بزنند! خبر: کاهش 4 درجه ای دمای شبانه همدان کم شدن دمای شب ها طبیعی است، خبر پُرمعنا نیست. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۳:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رئیس اتحادیه مرغ، ماهی، تخم مرغ و پرنده فروشان همدان با اشاره به کاهش قیمت تخم مرغ و فراوانی این ماده غذایی در همدان گفت: هیچ دلیلی برای افزایش قیمت و گران فروشی وجود ندارد و با تخلفات واحدهای صنفی برخورد قانونی می شود.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
هم زمان با آغاز ماه مبارک رمضان شهروندان گیلانی از نبود نظارت جدی، قیمت های سلیقه ای و گران فروشی در برخی واحدهای صنفی گلایه دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۵:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: برای یک واحد عرضه کننده مرغ به اتهام گران فروشی پرونده تخلف 2 میلیارد و 300 میلیون ریالی تشکیل شده است.
صبح قزوین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت استان قزوین گفت: با گران فروشی یا کم فروشی برخورد می کنیم و طرح نظارتی ویژه ماه رمضان توسط بسیج اصناف و سازمان صمت در دو شیفت صبح و بعدازظهر اجرا می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۷:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری از احراز تخلف گران فروشی مرغ و شکر در دو واحد عرضه شهرستان ری به ارزش تقریبی 455میلیون ریال خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۱۴    
رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صمت استان کردستان گفت: در صورت مشاهده هرگونه تخلف اعم از گران فروشی و عدم درج قیمت با متخلفان قاطعانه برخورد خواهد شد و شهروندان می توانند موارد تخلف را به سامانه 124 صمت گزارش کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر حمل و نقل مسافری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: در صورت فروش بلیت خارج از قیمت مصوب با ناوگان حمل و نقل اتوبوسی برخورد می کنیم.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
بنانژاد، عضو هیأت رئیسه اتاق اصناف ایران گفت: متأسفانه همیشه شبکه صنفی به گران فروشی متهم می شود در حالی که این گونه نیست، البته تخلفاتی ممکن است انجام شود.
روزنامه گسترش صمت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه بنکداران مواد غذایی گفت: روغن 50 درصد بالاتر از قیمت مصوب در بازار فروخته می شود. حسنی در برنامه تیتر امشب عنوان کرد: روغن 50 درصد بالاتر از قیمت مصوب در بازار فروخته می شود ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - به گفته معاون سازمان تعزیرات حکومتی گران فروشی روغن و عرضه و فروش کالای تحمیلی همراه آن از تخلفات عمده بوده است، اعلام کرد طرح نظارت نوروزی تا پایان ماه رمضان ادامه دارد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
قاسم علی حسنی گفت: اگر کمبودی در بازار بود امکان خرید روغن با نرخ های آزاد هم وجود نداشت این درحالی است که متقاضیان می توانند هرمیزان روغن را با نرخ آزاد تهیه کنند.
تابناک ایلام   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۸:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام گفت:سازمان صمت استان ایلام طی یک سال گذشته با تشدید بازرسی از مراکز عرضه و تولید کالا در استان، با هرگونه گران فروشی و کم فروشی مقابله کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- سه معدن متخلف شهرستان مهریز که اقدام به ایجاد التهاب در بازار و گران فروشی شن و ماسه کرده بودند پلمب شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون بازرسی و نظارت اتاق اصناف ایران اظهار داشت: از اول تا شانزدهم فروردین، 26 هزار و 331 بازرسی از بازار مرغ صورت گرفته که از این میان 1027 تخلف در کل کشور احراز شده است ...
پایگاه خبری استناد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۵۴    
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان جویبار با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون 18 واحد صنفی متخلف در این شهرستان به تعزیرات حکومتی معرفی شدند، گفت: این واحدهای صنفی بدلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی و گران فروشی به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۵:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
قیمت مرغ در مراکز شهر و فروشگاه های بزرگ کاهش یافته اما برخی مغازه ها به ویژه حاشیه های شهر که نظارت بر آنها نیست گران فروشی و قطعه فروشی می کنند، صفهای خرید هم وجود دارد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۵۷   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس شورای تامین دام کشور حضور دلال و شبکه توزیع بیمار را نتیجه فشار بر تولیدکننده دانست و افزود: فشار بر تولیدکننده موجب شده آن ها به سراغ کسانی بروند که نقدینگی لازم را تامین می کنند.
تابناک ایلام   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۲:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام گفت: قیمت مصوب قرارگاه ساماندهی مرغ کشور باید در این استان رعایت شود در غیر اینصورت متخلفان به مراجع قضایی معرفی می شوند.
رییس اتاق اصناف گفت: برای ماه رمضان برنامه ریزی ها انجام گرفته و هیچ کمبودی در زمینه ارزاق و کالا ها نداریم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۸:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران تخمگذار ایران گفت: اکنون تولیدکنندگان هر کیلوگرم تخم مرغ را دو هزارتومان زیر قیمت مصوب ستاد تنظیم بازار می فروشند، اما عمده فروشان و خرده فروشان همچنان با قیمت های بالا این محصول را عرضه می کنند.
اقتصاد آنلاین / تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۷:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
ذیبخش گفت: رعایت نکردن نرخ مصوب فروش بلیت و هر گونه فروش پکیج های مختلف به مسافران به صورت اجباری،همراه با بلیت ممنوع است.
خبرگزاری مهر: روابط عمومی تعزیرات حکومتی در پاسخ به سوالاتی مبنی بر برخورد با عرضه مرغ خارج از نرخ مصوب اعلام کرد مساله گران فروشی و نظارت بر آن به تعزیرات مربوط نمی شود و باید از وزارت صمت پیگیری کنید. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۳:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
خوشخو گفت: در این روزها برخی از افراد اقدام به فروش بلیت در قالب بسته به مسافران می کنند که با آنها برخورد شدید خواهیم کرد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۰:۵۷    
سیدمرتضی مدنی فدکی، مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان رضوی پس از اعلام قیمت جدید مرغ گرم و احتمال جولان برخی سودجویان در این بازار، در واکنش به پیگیری های صورت گرفته از سوی خبرنگار قدس گفت ...
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۳:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ، رامین صادقی ظهر امروز در جلسه ای که با حضور فرماندهان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس (ع) استان در محل سازمان برگزار شده بود اظهار داشت : اقلام اساسی مورد نیازمردم توسط ستاد تنظیم بازار استان با استفاده از شبکه توزیع ...
جام جم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۲:۲۷    
وضعیت قرمز کرونایی و صف های طولانی خرید مرغ تنها مشکل شهروندان آذربایجان غربی نیست. نبود مرغ و گران فروشی چالش های زیادی برای شهروندان ارومیه ایجاد کرده است. نگرانی ها برای افزایش پاندومی کرونا روز به روز بیشتر می شود و شیوع موج چهارم و ادامه داشتن صف ها به این مشکلات افزوده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۰:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
زاهدان_ایرنا_ معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: برخورد با خاطیانی که اقدام به احتکار و گران فروشی کرده و باعث مشکل در چرخه توزیع آرد و نان در استان شدند باید با شدت انجام شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
فروشگاه زنجیره ای در شهرستان قائنات، بابت گران فروشی قند به پرداخت جریمه محکوم شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان سرپرست اداره کل تعزیرات حکومتی استان زنجان گفت: سال گذشته بیشترین تخلفات مربوط به درج نکردن قیمت، گران فروشی و کم فروشی بوده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۸:۴۸    
گروه استان ها- استاندار قزوین گفت: با توجه به اختیارات ستاد تنظیم بازار استان و برای جلوگیری از گران فروشی، کم فروشی و خروج مرغ از استان قیمت این محصول مطابق مصوبه ستاد ملی کیلویی 24 هزار و 900 تومان می شود.
نگاه اصفهان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۴:۲۴    
امام جمعه شاهین شهر تأکید کرد: سزای گران فروشی اقلام مصرفی نخریدن است. حجت الاسلام و المسلمین قاسم هاشمی امام جمعه شاهین شهر در گفت و گو با خبرنگار نگاه اصفهان گفت ...
فرتاک نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
بازرسان معاونت بازرسی و حمایت از حقوق تولیدکنندگان و مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه در پی اجرای طرح ویژه نوروز 1400 و تشدید بازرسی و نظارت از سطح بازار، از آرایشگاه های زنانه در سطح شهر کرمانشاه به صورت ویژه بازدید و بازرسی به عمل آورده اند. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۲:۲۳    
مدیرکل تعزیرات استان تهران گفت: امیدواریم به میزان کافی مرغ عرضه شود، چراکه وقتی مرغ به میزان کافی عرضه شود، ما دیگر نه شاهد صف خواهیم بود و نه با گران فروشی مواجه خواهیم شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۴:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه دهگلان گفت: مبارزه با گران فروشی و کم فروشی باید قاطعانه و حالت بازدارندگی داشته باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی همدان گفت: سازمان صمت گران فروشان مرغ را به تعزیرات حکومتی معرفی کند تا برخورد لازم صورت گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۶:۰۹   + ۱۸ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری: این سازمان در راستای وظایف ذاتی خود با هرگونه گرانفروشی به هر نحو برخورد خواهد کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- رییس اداره صنعت، معدن و تجارت دهگلان گفت: سال گذشته در مجموع 170 پرونده تخلف برای بازاریان این شهرستان تشکیل و متخلفان به دستگاه قضایی معرفی شدند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۱:۰۳    
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت سرخس از تشکیل 6 پرونده گران فروشی عرضه کنندگان مرغ زنده در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۰۸:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
نانوایی هایی که تعطیلات در آستارا تعطیل بودند و مرغ فروشی هایی که گران فروشی کردند، بیش از 28 میلیون تومان جریمه شدند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۵:۱۸    
اکبری گفت: برای 6 واحد عرضه کننده مرغ زنده در شهرستان سرخس به دلیل گران فروشی پرونده تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۵:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
بیشترین پرونده ها در تعزیرات حکومتی کهگیلویه وبویراحمد مربوط به گران فروشی و کم فروشی است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۶:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
چرخه معیوب سیاست گذاری در ایران، ما را گرفتار تورم مستمر و مزمنی کرده است که تا ریشه ها و عوامل اصلی ایجاد تورم مرتفع نشود، رشد اقتصادی پایدار را تجربه نخواهیم کرد. سیاست های دولت برای مهار تورم، تنها مانند مقابله با مظاهر گران فروشی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۵:۰۵    
گروه استان ها رئیس پلیس امنیت اقتصادی نیروی انتظامی آذربایجان غربی گفت: امسال 94 تن انواع کالای اساسی از جمله روغن نباتی، آرد و همچنین نهاده های دامی در چند شهر آذربایجان غربی کشف و ضبط شد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۱۸:۳۲    
معاون بازرسی سازمان صمت کهگیلویه و بویراحمد از گران فروشی و عرضه خارج از شبکه در بازار استان به عنوان بیشترین ترین تخلفات نوروزی 1400 خبر داد.
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۰۹:۳۷    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل همزمان با ایام نوروز؛ گشت بازرسی فرمانداری با همکاری دستگاه های نظارتی، صنعت، معدن و تجارت، تعزیرات، اتاق اصناف، شبکه بهداشت و درمان، دامپزشکی و نیروی انتظامی این شهرستان از فروشگاه ها ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
شیوع ویروس منحوس کرونا و آشفتگی بازار کالاهای اساسی در حالی جیب برخی از سودجویان را پر زرق و برق کرد که در هیاهوی کم فروشی و گران فروشی ها، کاسبانی هم بودند که در خرید و فروش ها انصاف را رعایت کردند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ - ۱۱:۰۹    
ساری- اصغرزاده، معاون بازرسی سازمان صمت مازندران با بیان اینکه روزانه نرخ 60 قلم کالا در استان رصد و نظارت می شود، گفت: با هر گونه تخلف و گران فروشی برخورد می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۱۱:۴۳    
عطر بهار نارنج که در هوا پراکنده می شود، نسیم بهاری که می وزد و رویش شکوفه ها از سر گرفته می شود، همه چیز بوی طراوت می گیرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان سرپرست اداره کل تعزیرات حکومتی استان زنجان گفت: طی 11 ماه گذشته بیشترین تخلفات مربوط به درج نکردن قیمت، گران فروشی و کم فروشی بوده است.