پنجشنبه ۰۶ آذرساعت ۱۹:۴۲Nov 2020 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دستاوردهای نظامی»

خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
این هفته ناوشکن های جدید به ناوگان دفاعی ایران وارد می شود. برخی از تازه ترین دستاوردهای دفاعی را در این ویدیو ببینید. منبع: ایرنا
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۲:۲۷    
حجت الاسلام رضا احمدی نیک گفت: دستاوردهای نظامی و دفاعی از یک سو دارای پیام صلح و دوستی و امنیت برای همسایگان و دوستان و از سوی دیگر پیامی کوبنده برای دشمنان ایران اسلامی است بنابراین تفکر بسیجی، زیرساخت تمدن سازی و پیشرفت است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۰:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان در مجلس گفت: دستاوردهای نظامی ایران می تواند به افزایش سطح امنیت و ثبات در عراق کمک کند از این رو رفع تحریم های تسلیحاتی نیز رسیدن به این مهم را بیش از گذشته فراهم کرده است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۳:۱۴   + ۱۴ سایت دیگر  
نمایشگاه دائمی توانمندی های راهبردی نیروی هوافضای سپاه تحت عنوان پارک ملی هوافضا ، مجموعه از دستاوردهای نظامی و امنیتی کشورمان است و روزانه میزبان جمعی از اقشار مختلف مردم خواهد بود ...
ندای گیلان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۲:۱۶    
طبق مفاد این آتش بس مقرر شد هر دو طرف موقعیت های سرزمینی فعلی خودشان را به شکلی که در حال حاضر هست، حفظ کنند؛ این به معنی آن است که دستاوردهای نظامی به دست آمده برای جمهوری آذربایجان از زمان آغاز درگیری ها حفظ خواهند شد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۰۸:۱۲   + ۱۷ سایت دیگر  
چهارشنبه 7 آبان ماه بود که نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران طی مراسمی از 500 دستاورد بازسازی و تقویت شده خود در یک مراسم رونمایی و آن ها را به ناوگان خود الحاق کرد. این خودروها در سه کلاس کیان، ذوالفقار و برخی دیگر نیز به صورت تقویت و بازسازی به ناوگان نیروی زمینی ارتش ملحق شدند. ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۳:۵۳   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری تسنیم ، امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح امشب در برنامه زنده تلویزیونی با اشاره به دستاوردهای نظامی و تسلیحاتی کشورمان گفت: بسیاری از مقامات خارجی که به ایران آمدند با دیدن اینهمه پیشرفت ما در عین تحریم تعجب کردند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۷:۵۲   + ۳۳ سایت دیگر  
فرمانده کل ارتش با اشاره به اهمیت دستاوردهای نظامی کشور، گفت: سامانه راداری قدیر در هوافضای سپاه پاسداران نمایش قدرت پدافند هوایی کشور است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۵:۲۴   + ۷۹ سایت دیگر  
تسنیم نوشت: فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اگر در دنیا 20 کشور ساخت رادار وجود دارد، حتماً ایران اسلامی جزو 10 کشور اول است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۶:۴۷   + ۲۱ سایت دیگر  
یک نشریه صهیونیستی نوشت، ایران با عرضه دستاوردهای نظامی خود نشان می دهد که یک قدرت جهانی در تولید سلاح و بسیار فراتر ازمهندسی معکوس ادوات روسی ، چینی یا کره شمالی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۸:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا-ارشد نظامی ارتش در استان های فارس و کهگیلویه و بویراحمد گفت: برای نخستین بار، چترهای جدید تیپ 55 هوابرد که توسط کارکنان یگان بارریزی این تیپ و برای پرتاب نفربر طراحی و تولید شده در نمایشگاه دستاوردهای نظامی پایگاه هوایی شهید دوران شیراز رونمایی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۶:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
به مناسبت هفته دفاع مقدس نمایشگاه دستاوردهای نظامی در پایگاه هوایی شهید دوران شیراز در حال برگزاری است. امیر سرتیپ دوم ابوالقاسم رضایی فرمانده ارشد نظامی ارتش در استان فارس گفت: به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۷:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس نمایشگاه دستاوردهای نظامی در پایگاه هوایی شهید دوران شیراز گشایش یافت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۷:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
بیست و هشتمین نمایشگاه "یادمان ایثار" ویژه هفته دفاع مقدس با رونمایی از جدیدترین دستاوردهای نظامی کشور از امشب در میدان بهارستان افتتاح می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۶:۲۶    
فرمانده قرارگاه منطقه ای شمال شرق نیروی زمینی ارتش به تشریح برنامه های هفته دفاع مقدس را تشریح کرد. با توجه به شرایط کرونا و برگزار نشدن رژه نظامی، نمایشگاه هفته دفاع مقدس امسال قرار است دستاوردهای نظامی نیروهای مسلح و ارتش جمهوری اسلامی ایران را به نمایش بگذارد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۰:۳۳   + ۳۳ سایت دیگر  
خبرگزاری دانشجو نوشت: معاون پژوهشی دانشگاه دفاع ملی در یک مصاحبه رادیویی به ابعاد تازه ای از انفعال آمریکا در زمان حمله ایران به پایگاه نظامی عین الاسد اشاره کرد. ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۰:۱۵   + ۵۰ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: با حضور وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گیربکس دریایی بومی سازی شده انواع شناورهای دریایی در نمایشگاه نهضت قطعه سازی رونمایی شد.
میلاد لارستان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۰۰:۵۳    
چند روز پیش از دستاوردهای نظامی جدید در جمهوری اسلامی رونمایی شد که یکی از آنها موشک کروز شهید ابومهدی المهندس بود.این موشک را میتوان یک دستاورد استراتژیک دانست که...
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۰۷:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
شنبه این هفته بود که امیر سرتیپ حاتمی وزیر دفاع کشورمان عازم مسکو پایتخت روسیه شد تا از نمایشگاه دستاوردهای نظامی و فنی این کشور در مسکو بازدید کند؛ البته برنامه مهم دیگری که در این سفر دنبال شد ملاقات با وزیر دفاع روسیه بود. ...
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۰:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
قزوین- فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: آمادگی و اقتدار نیروی زمینی ایران در جهان بی نظیر است و می تواند هر دشمنی را به زمین زده و هر تهدیدی را در کمترین زمان در هم بپیچد. ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۶:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران به تشریح دستاوردهای نظامی کشورش در حوزه های موشکی، صنایع هوایی و دریایی پرداخت.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۳:۰۰   + ۲۱ سایت دیگر  
با دستور رئیس جمهوری توسط مدیر عامل سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع خط تولید موتور توربوجت ملی اوج در سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع افتتاح شد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۲۲:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا، سریع که در کنفرانس خبری از دستاوردهای نظامی این نیروها طی عملیاتی علیه ائتلاف متجاوز سعودی و مزدوران تحت امر این ائتلاف سخن می گفت، از آزادسازی بیش از هزار کیلومتر مربع از استان البیضاء خبر داد. وی با بیان این که “نیروهای مسلح یمن یکی از جبهه های [...]
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۲۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی نیروهای مسلح یمن در نشست خبری از دستاوردهای نظامی این نیروها طی عملیاتی علیه ائتلاف سعودی و عناصر تروریستی تحت امر این ائتلاف در استان البیضاء خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۲۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی نیروهای مسلح یمن در نشست خبری از دستاوردهای نظامی این نیروها طی عملیاتی علیه ائتلاف سعودی و عناصر تروریستی تحت امر این ائتلاف در استان البیضاء خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۶:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه عاشورا استان آذربایجان شرقی گفت: نشان دادن دستاوردهای نظامی دفاع مقدس پرداخت رسانه ای خاصی می طلبد. همچنین ابعاد فرهنگی و اجتماعی و پشتیبانی ملی هم نیاز به بازخوانی دارد تا نسل فعلی و آینده از جنبه های مختلف ایثارگری ها اطلاع یابند، مورد توجه جدی قرار بگیرد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۱۴:۲۵    
تسنیم نوشت: مدیرعامل موسسه تحقیقات و جهاد خودکفایی شهید زین الدین نیروی زمینی سپاه گفت: ما قطعا می توانیم از پس ساخت یک خودوری زرهی بر آییم و ظرفیتی که در موسسه از حیث نیروی انسانی و تجهیزات مورد نیاز وجود دارد این کار را برای ما ممکن می سازد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۱:۴۳   + ۲۹ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حضور در نمایشگاه سازمان تحقیقات و جهاد خودکفایی نیروی زمینی سپاه از آخرین دستاوردهای این سازمان مطلع شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ۱۱:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
یک روزنامه لبنانی در سالگرد ساقط شدن پهپاد آمریکایی به دست نیروهای ایرانی، به دستاوردهای نظامی ایران در برابر آمریکا پرداخت.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
منابع وابسته به ارتش خلیفه حفتر از بازپس گیری شهر الاصابعه در غرب لیبی از دست نیروهای دولت وفاق خبر دادند. به گزارش شیعه پرس به نقل از روسیاالیوم، احمد المسماری سخنگوی ارتش خلیفه حفتر از دستاوردهای نظامی این ارتش سخن گفت. ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ - ۰۰:۵۲   + ۱۷ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا در یک کنفرانس خبری شامگاه جمعه مدعی شد آمریکا موشکی ساخته که 17 بار سریعتر از موشک های فعلی است. ترامپ در این کنفرانس خبری که مارک اسپر ...
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۲۲ - ۰۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز:موشک هایپرسونیک جدید ارتش آمریکا از جمله آخرین دستاوردهای نظامی این کشور است که به تازگی ماکتی از آن رونمایی شده است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۲/۲۱ - ۱۶:۴۶   + ۳۰ سایت دیگر  
مهر نوشت: فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به نام جهش تولید نامیده شد، در حوزه تولید قطعات نظامی یک جهش مطلوبی در سطح نزاجا خواهیم داشت.
رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در سوریه یادداشتی پیرامون اهمیت پرتاب ماهواره نور در نسخه اینترنتی روزنامه الوطن ( الوطن آنلاین ) منتشر نمود . به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی ...
حامیان ولایت   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
سرانجام پس از مدت ها انتظار نخستین نمایشگاه دستاوردهای نظامی انصارالله یمن در حوزه تجهیزات پدافند هوایی در سال 2020 که با نام سال یگان پدافندی یمن نامگذاری شده است برگزار شد. در این نمایشگاه که به نام شهید عبدالعزیز المهرم نامگذاری شده بود از 4 سامانه پدافندی نیروهای مردمی یمن رونمایی شد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۰۸:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش از به کارگیری سلاح های لیزری دورایستا در سطح این نیرو خبر داد.
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۰۸:۴۸    
در سال 2020 که برنامه تسلیحاتی دولتی 2010 – 2020 برای ارتش روسیه به پایان می رسد، پیش بینی می شود نیروی دریایی روسیه دو کشتی حامل بالگرد از نوع کشتی های فرانسوی میسترال، همچنین دو زیردریای هسته ای از نوع مدرن شده "یاسن – ام" را دربافت نماید.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۲۸ - ۱۰:۳۹   + ۱۷ سایت دیگر  
مهر نوشت:وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه قدرت موشکی کشور خار چشم دشمنان شده است، گفت: برنامه های موشکی کشور امروز محقق شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۱۱:۵۴   + ۱۶ سایت دیگر  
گروه استان ها فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از برگزاری رزمایش بسیار بزرگ سپاه در آینده نزدیک خبر داد و گفت: در این رزمایش از جدیدترین تجهیزات، سلاح ها و دستاوردهای نظامی رونمایی می شود.
مشرق نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۲:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
هیچ کشوری در عصر مدرن به اندازه جمهوری اسلامی در منطقه موفق نبوده است موفقیت هایی که نتیجه ثبات قدمِ رهبریِ انقلابی آیت الله خامنه ای است؛ در میان دشمنان ایران کم تر کشوری این قدر ثبات رهبری دارد.
شبکه یک سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه یک، در این برنامه که امروز دوشنبه ساعت 40 : 10 دقیقه پخش می شود، سردار" حسنی آهنگر"، فرمانده دانشگاه جامع امام حسین (ع) درباره دستاوردهای نظامی که دانشجویان این دانشگاه از ابتدای جنگ تحمیلی تاکنون به آن دست یافته اند، صحبت می کند. ...
تهران پرس   ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ - ۱۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تهران پرس روزنامه لبنانی البناء در گزارشی درباره تحولات شمال و شرق سوریه به دنبال تجاوز نظامی ترکیه به این منطقه نوشت ...
سلام نو   ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ - ۲۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، زمانی که دستاوردهای نظامی ارتش و سپاه حال حاضر را با زمانی که به تازگی انقلاب شده بود، مقایسه می کنیم به عمق پیشرفت های نظامی کشور پی می بریم. ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۷:۲۱   + ۳۴ سایت دیگر  
طرح های مختلف خودکفایی عملیاتی و آموزشی با حضور امیر سرلشکر موسوی در پایگاه هوایی شهید یاسینی بوشهر بهره برداری شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۰:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
دستاورد های نظامی و اجتماعی همراه با استقامت اقتصادی، مقامات جمهوری اسلامی را، از جمله فرماندهان سپاه که هرگونه سازش با ایالات متحده را رد می کنند، تشجیع کرده است ...
راهبرد معاصر   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۳:۳۵   + ۴۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با تشریح دستاوردهای نظامی کشورمان پس از انقلاب اظهار داشت: صنعت دفاعی پیشرفته ای را که قبل از پیروزی انقلاب تقریبا در حد صفر بود سازماندهی کرده و امروز در حوزه موشکی، پهپاد، رادار، مخابرات و ... حرف های اساسی در سطح جهانی برای گفتن داریم.
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۷:۵۱    
معاون دبیر سابق شورای امنیت ملی گفت: بعد از گذشت 40 سال از انقلاب به جایگاهی رسیدیم که حالا تحریم کننده ها می خواهند دستاوردهایمان در حوزه نظامی و هسته ای که فناوری و سرمایه آن در داخل کشور تامین شده را از ما بگیرند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۰۷:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مدعیان لزوم تصویب FATF باید توضیح بدهند که مردم و کشور چگونه می توانند عقلانیت خود را کنار گذاشته و دوباره به جماعت برجامیان و کسانی که پس از 6 سال گفتند مذاکره با آمریکا دیوانگیست؛ اعتماد کنند؟!
راهبرد معاصر   ۱۳۹۸/۰۸/۰۶ - ۱۷:۰۰   + ۶۱ سایت دیگر  
جانشین فرمانده کل سپاه با تشریح دستاوردهای نظامی جمهوری اسلامی اظهار داشت: توانمندی های نظامی ایران اسلامی امروز حتی با 5 سال گذشته قابل قیاس نیست و با وجودی که دشمنان با همه توان علیه جمهوری اسلامی ایستاده اند، اما در مقابل ما شکست خورده اند.