پنجشنبه ۱۶ تیرساعت ۲۱:۱۷Jul 2022 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مشروبات الکلی»

ایلنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۶ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی اجتماعی پلیس فتا فراجا از دستگیری فردی خبر داد که در فضای مجازی اقدام به تبلیغ و فروش مشروبات الکلی کرده بود.
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۵ - ۱۲:۳۳    
رضایی پور با اشاره به لزوم نظارت مستمر در بازار ساحلی آستارا تصریح کرد: با هماهنگی با دادستان عمومی و انقلاب شهرستان، نیروی انتظامی، سپاه و بسیج و هیئت امنای بازار گشت های مقابله با توزیع مواد مخدر و مشروبات الکلی به طور مداوم برقرار خواهد شد.
سلام نو / ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۵ - ۱۳:۳۱   + ۲۴ سایت دیگر  
رییس پلیس پایتخت خاطرنشان کرد: در بخش سلاح و مهمات نیز 3 قبضه سلاح کشف و در این رابطه 3 نفر دستگیر شدند.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۰۴/۱۴ - ۰۸:۱۵    
دوره آموزشی مضرات مصرفی مشروبات الکلی برای کارگران نیروگاه سیکل ترکیبی داورزن برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۱۳ - ۱۷:۵۷    
مصرف مشروبات الکلی در شرع اسلام حرام است و منشأ بسیاری از جرائم و انحرافات اجتماعی و مشکلات خانوادگی است.
ناطقان   ۱۴۰۱/۰۴/۱۳ - ۰۳:۲۴    
طلاق از شوهر معتاد ،بند 2 ماده 1130 قانون مدنی: اعتیاد زوج به یکی از انواع مواد مخدر و یا ابتلا وی به مشروبات الکلی که به اساس زندگی خانواده خلل وارد آورد و امتناع یا عدم امکان الزام وی به ترک آن در مدتی که به تشخیص پزشک برای ترک اعتیاد لازم بوده است در صورتی که زوج به تعهد خود عمل ننماید و یا پس ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۲۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
آخرین آمار مبتلایان کووید-19 / شکایت از مادر به اتهام ربودن فرزندانش/ طلاق بخاطر رفتار های ناشایست و پرخاشگری های همسر/ ماجرای قتل دو برادر به خاطر زمین/ محکوم به قصاص به زندگی برگشت/ قتل به خاطر مزاحمت برای همسر/ دستگیری عاملان توزیع مشروبات الکلی در بم/ پایان 19 سال بلاتکلیفی قاتل مادر و خواهر
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۰۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
دادستان بم گفت: دستگیری 2 نفر از عوامل توزیع مشروبات الکلی در شرق استان در دستور کار دادستانی و پلیس قرار گرفت
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۰۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مسمومیت با مشروبات الکلی 7 نفر را روانه بیمارستان، و یک نفر را به کام مرگ برد.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۱۸:۴۱   + ۱۷ سایت دیگر  
از محل اختفای متهمان بالغ بر یک هزار لیتر مشروبات الکلی دست ساز و مقادیری مشروبات الکلی خارجی و موادمخدر کشف و ضبط شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۱۱:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
مسمومیت با مشروبات الکلی 7 نفر را در شرق استان کرمان روانه بیمارستان، و یک نفر فوتی به همراه داشت
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مسمومیت با مشروبات الکلی 7 نفر را در شرق استان کرمان روانه بیمارستان، و یک نفر فوتی به همراه داشت
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۹:۲۹   + ۱۱ سایت دیگر  
طبق اعلام معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بم 7 نفر بر اثر مسمومیت با مشروبات الکلی در شرق استان کرمان روانه بیمارستان شدند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۸:۲۴   + ۲۳ سایت دیگر  
کرمان-ایرنا- معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بم از مسمومیت 6 نفر و فوت یک تن به دنبال مصرف مشروبات الکلی در شرق استان کرمان خبر داد.
آوای رشت   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۱:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
او که دیگر کلافه شده بود با برادر کوچک تر خود مشورت کرد که چگونه به مقداری مشروب دست پیدا کند! علی (برادر کوچک تر) که اوضاع را این گونه دید به برادرش گفت: نیازی به تماس با دیگران نیست، خودت لوازم تولید مشروبات الکلی را در خانه داری و در کمتر از ساعتی مشروب تولید می کنی! ...
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۸:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
کارن ویلیامز شهردار ردلند بعد از تصادف در زمانی که حالت طبیعی نداشت از سمت خود در کمیته برگزاری بازیهای المپیک و پارالمپیک بریزبن استعفا داد. وی اعلام کرد که استفاده از مشروبات الکلی کار اشتباهی بوده که او انجام داده و منجر به تصادف شده است. ...
دانا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۰۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
به همت و تلاش سربازان گمنام امام زمان(عج) در سپاه کربلای مازندران در عملیاتی مقادیر بسیار زیادی از مشروبات الکلی خارجی و همچنین داخلی کشف شد.
دانا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۲۰:۲۱    
باند بین المللی قاچاق سازمان یافته کالا های ممنوعه با محوریت سلاح و مشروبات الکلی خارجی در مازندران شناسایی و متلاشی شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۹:۱۶    
با هوشیاری و اشراف سازمان اطلاعات سپاه کربلا، شبکه سازمان یافته و بین المللی قاچاق سلاح و مشروبات الکلی خارجی شناسایی و منهدم شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۸:۰۵    
باند بین المللی قاچاق سازمان یافته کالا های ممنوعه با محوریت سلاح و مشروبات الکلی خارجی در مازندران متلاشی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۲:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
به همت و تلاش سربازان گمنام امام زمان(عج) در سپاه کربلای مازندران در عملیاتی مقادیر بسیار زیادی از مشروبات الکلی خارجی و همچنین داخلی کشف شد. در این عملیات 11 نفر به همراه 10 هزار بطری از انواع مشروبات الکلی خارجی، 18هزار لیتر مشروبات الکلی داخلی، 27 قبضه سلاح جنگی و شکاری ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۱:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام ملاکریمی گفت: بیش از ده هزار لیتر مشروبات الکلی خارجی ، 18هزار لیتر مشروبات الکلی دست ساز ،27 قبضه سلاح شکاری ،چندین قبضه سلاح جنگی و کالای قاچاق کلا به ارزش 15میلیارد تومان به همت سربازان گمنام اطلاعات سپاه کربلا کشف و ضبط شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۱:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
ساری- فرمانده سپاه کربلا گفت: با همت سربازان گمنام امام زمان (عج) در سپاه کربلا، باند بین المللی سازمان یافته کالاهای ممنوعه متلاشی و مقادیری مشروبات الکلی و سلاح شکاری و جنگی کشف شد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۰:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده سپاه کربلا گفت: باند بین المللی قاچاق سازمان یافته کالا های ممنوعه با محوریت سلاح و مشروبات الکلی خارجی در مازندران شناسایی و متلاشی شد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۵:۵۱   + ۲۰ سایت دیگر  
در آمریکا فروش مواد مخدر مجاز است همانگونه که فروش اسلحه و مشروبات الکلی مجاز است اما این مجاز بودن به معنای بی ضرر بودن آن نیست.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۲:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس بخش مسمومیت بیمارستان رازی اهواز گفت: آن چیزی که در بازار قاچاق و در دسترس مردم وجود دارد، مشروبات الکلی حاوی متانول و کشنده است بنابراین مردم تحت هر شرایطی باید از مصرف مشروبات الکلی جدا پرهیز کنند.
هراز نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۲:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
کشف بیش از 1000 لیتر مشروبات الکلی در بندپی غربی در پی گزارشات مردمی به دادستانی از فعالیت یک کارگاه مشروبات الکلی در یکی از محلات بخش بندپی غربی موضوع در دستور کار قرار گرفت. ...
گیتی آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۲۳:۴۰    
گیتی آنلاین - کرمانشاه - دادستان کرمانشاه در نشست خبری با اصحاب رسانه از رصد فضای مجازی برای مبارزه با تبلیغات فروش سلاح و مشروبات الکلی برخورد قاطع با قاچاقچیان اسلحه و اراذل و اوباش سطح استان خبر داد
حوزه   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۶:۲۹    
حوزه/ بر اساس داده های سازمان بهداشت جهانی، اروپا منطقه ای است که بالاترین سرانه مصرف الکل را دارد و بیشترین نرخ مرگ و میر نیز در این کشورها بخاطر مصرف مشروبات الکلی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۰:۱۱   + ۳۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان اردبیل گفت : به دلیل مصرف مشروبات الکلی صنعتی در شهرستان مشگین شهر، 31 نفر مسموم شدند که یک نفر فوت کرد.
سلام نو / سبلان ما   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۰۸:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان اردبیل از مسمومیت الکلی حدود 12 نفر در مشگین شهر و فوت یک نفر از این افراد خبر داد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۰۰:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ جک گریلیش، بازیکن انگلیسی، روزهای گذشته در مهمانی های شبانه و استخر پارتی های لاس وگاس دیده شد. بازیکن 100 میلیون پوندی منچستر سیتی در حالی که در گرمای 33 درجه سانتیگراد کلاه سطلی بر سر داشت و به خاطر نوشیدن مشروبات الکلی حالت عادی نداشته در استخر همراه با اندی رابرتسون ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۷:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- ستاره اسبق تیم فوتبال رئال مادرید در فاصله سال های 2005 تا 2007، از مشکلات خود در دوران حرفه ای و دست و پنجه نرم کردن با مصرف مشروبات الکلی پرده برداشت.
رادیو ایران   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش شبکه رادیویی ایران، بیماری شکاف لب یا کام یک بیماری مادرزادی است که در نتیجه اختلال در بسته شدن درز لب و یا کام در دوران جنینی ایجاد می شود. ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۰۳:۵۲    
باند پنج نفره ای که مشروبات الکلی دست ساز و خطرناک را در پوشش برندهای خارجی بسته بندی و به صورت گسترده اقدام های غیرقانونی خود را رقم می زدند در پی یک سلسله عملیات پیچیده پلیسی توسط مأموران امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی خراسان رضوی ردزنی، متلاشی و دستگیر شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۰۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
یک منزل مسکونی در خمینی شهر که در آن سرکه سیب غیر بهداشتی و مشکوک به تولید مشروبات الکلی تهیه می شد مهرو موم شد.
حادثه 24   ۱۴۰۱/۰۳/۲۷ - ۱۶:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
حادثه 24 - رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی گفت: بر اثر مسمومیت الکلی یک نفر فوت و 14 نفر مسموم شدند. محمد جمالیان اظهار کرد: 15 نفر با علائم مسمومیت شدید الکلی به بیمارستان ولیعصر (عج) اراک مراجعه کردند که یک نفر فوت کرد و حال سه نفر از بیماران نیز وخیم اعلام شده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۷ - ۱۴:۳۱    
در سه روز گذشته 15 نفر با علائم مسمومیت شدید الکلی به بیمارستان اراک مراجعه کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۷ - ۱۲:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
فرماندهی انتظامی شمال شهر تهران از دستگیری سارقان، مالخرها، فروشندگان مواد مخدر و مشروبات الکلی و توقیف خودرو های هنجار شکن و کشف خودرو و موتورسیکلت های مسروقه خبر داد.
نبض بازار   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۱۳:۴۰    
زمین شرکت خلار شیراز که قبل از انقلاب در زمینه تولید مشروبات الکلی فعالیت داشت مصادره شده بود که مورد اعتراض این شرکت واقع شده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۵:۳۰   + ۲۳ سایت دیگر  
پنجاه و ششمین مرحله از طرح رعد صبح امروز 24 خرداد 1401 با حضور سردار حسین رحیمی، رئیس پلیس پایتخت برگزار شد و 733 متهم که سارق، مالخر، گوشی قاپ، سارق موتور و خودرو بودند بازداشت شدند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۳:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
پلیس هیوستون تگزاس اعلام کرد که در تعقیب سه سارقی است که دوربین های مدار بسته یک فروشگاه مشروبات الکلی آن ها را در حال سرقت یک بطری مشروب به ظاهر گران بها، اما ارزان قیمت بود، نشان می دهد. آن ها یک مشروب ارزان قیمت را به جای یک لیکور 4200 دلاری سرقت کردند. منبع: فرارو
ناطقان   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۰۴:۱۴    
این کار بسیار ناپسند تلقی میگردد و از آن در ردیف جزایی مانند زنا ، قتل عمد و نوشیدن مشروبات الکلی یاد شده است. البته به نحوه های مختلف جرم فحاشی اتفاق میافتد؛ در ابتدا اصطلاحات مربوط به این جرم را به اختصار معرفی میکنیم و سپس به مجازات های هر یک از آنها می پردازیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۱۶:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
با شناسایی شبکه تولید و توزیع مشروبات الکلی، با همکاری معاونت اطلاعات سپاه صاحب الزمان (عج) استان بیش از 58 هزار لیتر مشروبات الکلی جمع آوری شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۱۳:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
رئیس بخش مسمومیت های بیمارستان لقمان حکیم ضمن هشدار نسبت به مصرف مشروبات دست ساز، درباره عوارض خطرناک مصرف این مشروبات الکلی، توضیح داد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۳/۱۵ - ۱۶:۱۴   + ۱۹ سایت دیگر  
4 مرد و 2 زن نیز در این رابطه دستگیر شدند و پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مراجع قضایی قرار گرفت.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۹ - ۱۳:۴۵    
شهرداری پلزن چک مصرف مشروبات الکلی را در مکان های عمومی ممنوع کرده است. هدف از این فرمان جدید افزایش ایمنی شهروندان و حمایت از جوانان است.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۳/۰۹ - ۱۳:۴۳   + ۱۴ سایت دیگر  
ایلنا: پل پلوسی همسر نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان آمریکا به دلیل رانندگی در حالت غیرطبیعی بازداشت شد. روزنامه نیویورک پست در این باره نوشت که همسر نانسی پلوسی به دلیل رانندگی تحت تأثیر مشروبات الکلی در ناپا کانتی ایالت کالیفرنیا توسط پلیس محلی دستگیر شد. ...
مرور نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۰۹ - ۱۳:۱۶   + ۱۹ سایت دیگر  
فرمانده انظامی پایتخت با بیان اینکه 20 قبصه سلاح جنگی و شکاری در این مرحله از طرح کشف و ضبط شد، گفت: 9 شبه سلاح و 1238 عدد انواع فشنگ جنگی، 56 قبضه سلاح سرد و 10 هزار و 38 لیتر مشروبات الکلی نیز کشف و توقیف شد. همچنین هفت دستگاه خودرو و موتورسیکلت متعلق به اراذل و اوباش نیز توقیف شده است.