چهارشنبه ۲۵ فروردینساعت ۰۹:۰۹Apr 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رکوردگیری»

تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش تابا ؛ پس از رکوردگیری از وزنه برداران حاضر در اردوی تیم ملی، رضا دهدار از خوزستان در دسته 102 کیلوگرم با ثبت رکورد لازم به عضویت تیم اعزامی ایران به رقابت های قهرمانی آسیا درآمد. دهدار مدال طلای دوضرب و برنز مجموع رقابت های قهرمانی جهان را نیز در کارنامه دارد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۷:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس انجمن پارادوومیدانی فدراسیون جانبازان و معلولین گفت: دومین اردو رکوردگیری پارالمپین ها نتایج درخشانی به همراه داشت و چند رکورد جهانی در آن جابجا شد که به طور حتم نوید دهنده روزهای طلایی برای این رشته است.
هانا خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۰۸:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
رییس انجمن پارادوومیدانی گفت: لیست نهایی دوومیدانی کاران اعزامی به پارالمپیک توکیو بعد از برگزاری مسابقات شانس مجدد رکوردگیری در اوایل خرداد مشخص خواهد شد.
خبرنما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۰۰:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرنما به نقل از ایرنا، رقابت رکوردگیری اردونشینان تیم ملی وزنه برداری کشورمان کروز چهارشنبه 18 فروردین ماه انجام شد و کادر فنی پس از بررسی عملکرد ملی پوشان اسامی نفرات اعزامی را به مسابقات ازبکستان اعلام کرد ...
شبکه ورزش   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۳:۰۰   + ۳۳ سایت دیگر  
در رقابت رکوردگیری اردونشینان تیم ملی وزنه برداری ایران که روز چهارشنبه 18 فروردین ماه انجام شد نفرات ذیل موفق شدند به حدنصاب های لازم جهت حضور در مسابقات آسیایی ازبکستان دست یابند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
اراک- رئیس هیأت دوومیدانی استان مرکزی از رقابت رکوردگیری دوومیدانی استان مرکزی، آغاز فصل سال 1400 بخش آقایان در اراک خبر داد.
رضایی گفت: امسال به لحاظ برگزاری رقابت های پارالمپیک توکیو اهمیت بالایی دارد. بهمن رضایی رئیس انجمن دوومیدانی در گفت وگو با روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین بیان کرد: در سال گذشته پس از صدور مجوز از سوی ستاد عالی کرونا در ورزش ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۳:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
شبنم حقیقی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مسابقات رکوردگیری شنای بانوان، در پایان سال 99، با عنوان یادواره سردار شهید قاسم سلیمانی در رده های سنی 13 – 14 سال و 15 – 17 سال و نیز عمومی به صورت غیرمتمرکز در سه شهر اصفهان، تهران و مشهد برگزار شد. ...
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۳:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
در پایان دو مرحله رکوردگیری پارادوومیدانی جانبازان و معلولین، 9 ورزشکار در لیست شانس مجدد قرار گرفتند.
فدراسیون شنا و شیرجه   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
در مسابقات شنا رکوردگیری بانوان پایان سال 1399 که به صورت غیر متمرکز در سه شهر اصفهان، تهران و خراسان رضوی برگزار شد، 9 رکورد جدید به ثبت رسید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر ورزش قهرمانی و حرفه ای فدراسیون جانبازان و معلولان از مشخص شدن لیست دوومیدانی کاران اعزامی به پارالمپیک توکیو پس از برگزاری آخرین مرحله رکوردگیری و انتخابی تیم ملی خبر داد و گفت: در لیست اعلام شده 9 نفر در شانس مجدد رکوردگیری قرار گرفتند.
جلسه شورای مدیران فدراسیون با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری فیزیکی برگزار شد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، این جلسه امروز شنبه بیست و سوم اسفند ماه، با حضور رئیس، نواب رئیس، دبیر و مدیران فدراسیون تشکیل شد. ...
تابا خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۰:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش تابا ، دومین مرحله رکوردگیری تیم ملی پارا دوومیدانی امروز در جزیره کیش آغاز شد . در این مرحله امان اله پاپی در ماده پرتاب نیزه کلاس F57، با ثبت رکورد 50 متر و 52 سانتی متر موفق به شکستن رکورد جهانی شدند. ...
جزیره کیش میزبان دومین مرحله رکوردگیری دوومیدانی جانبازان و معلولین بود. به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، مرحله دوم رکوردگیری دوومیدانی کاران جانباز و معلول امروز جمعه بیست و دوم اسفند ماه برگزار شد و ورزشکاران در 6 ماده رکورد خود را به ثبت رساندند. ...
مرحله دوم رکوردگیری ورزشکاران دوومیدانی جانبازان و معلولین، امروز به میزبانی جزیره کیش برگزار شد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، دومین مرحله رکوردگیری دوومیدانی امروز جمعه 22 اسفند ماه، با حضور 18 ورزشکار در جزیره کیش صورت گرفت. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۵:۳۶    
استاد فرزانه نمینی بانوی کتل بل ایران و ینیانگذار رشته پاراکتل بل در جهلن _ایرلن ، اولین مسابقه رکوردگیری در رشته پاراکتل بل را در روز عید مبعث در برج میلاد تهران استارت زد .
فدراسیون شنا و شیرجه   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۰:۱۱    
در مسابقات رکوردگیری پایان سال 1399 که به میزبانی استخر قهرمانی آزادی برگزار شد، 10 رکورد ملی در رده های سنی پایه به ثبت رسید.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۱۵:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
آخرین مرحله مسابقات رکوردگیری و انتخابی تیم ملی دوومیدانی جهت مشخص شدن تیم اعزامی به بازیهای پارالمپیک توکیو روز جمعه 23 اسفند در جزیره کیش برگزار می شود.
فدراسیون شنا و شیرجه   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۲۳:۴۱    
مسابقات تایم ترایال بانوان رده سنی 13 – 14 سال و 15 – 17 سال و عموم تحت عنوان یادواره شهید قاسم سلیمانی امروز (چهارشنبه) به میزبانی استان اصفهان برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۳:۱۴   + ۱۵ سایت دیگر  
لیگ برتر شنا سال 1399 به دلیل محدودیت ترددهای بین شهری به دلیل شیوع کرونا به تعویق افتاد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۸:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
تنها بانوی دونده کم بینا گفت: برای شرکت در آخرین مرحله مسابقات رکوردگیری دوومیدانی و کسب سهمیه پارالمپیک از 2 سال گذشته تاکنون نزدیک به صد میلیون تومان هزینه کرده ام.
مرحله دوم رقابت های رکوردگیری دوومیدانی جانبازان و معلولین به میزبانی جزیره کیش برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، با توجه به شرایط نامساعد آب و هوایی در تاریخ برگزاری رکوردگیری در شهر تهران و در راستای کاهش عوامل محیطی بر عملکرد ورزشکاران ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۰:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
آخرین مرحله مسابقات رکوردگیری و انتخابی تیم ملی دوومیدانی جهت مشخص شدن تیم اعزامی به بازیهای پارالمپیک توکیو روز جمعه 23 اسفند در جزیره کیش برگزار می شود.
فدراسیون شنا و شیرجه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۵:۵۳    
کمیته فنی شنا آئین نامه اجرایی مسابقات رکوردگیری پایان سال 1399 را اعلام کرد.
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۰:۰۵    
عباس نظریان در گفت وگو با میزان، در خصوص اینکه با توجه به عملکرد ضعیف اسکی بازان در مسایقات جهانی، چه لزومی به اعزام آنها به این رقابت ها وجود داشت، اظهار داشت: ما در هر مسابقات جهانی تعدادی سهمیه داریم که برای کسب تجربه از این سهمیه ها استفاده می کنیم ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۰:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون قایقرانی گفت: درباره ترخیص قایق های روئینگ از گمرک قشم قول های خوبی به ما دادند و امیدوارم قبل از مسابقات المپیک به دست مان برسد.
فدراسیون شنا و شیرجه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
آئین نامه اجرایی هجدهمین دوره مسابقات قهرمانی شنای باشگاه های کشور – جام خلیج فارس و رکورد گیری پایان سال اعلام شد.
فدراسیون شنا و شیرجه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۱:۲۳    
کمیته برگزاری مسابقات تایم ترایال ویژه بانوان اطلاعیه تکمیلی در خصوص این رقابت ها را اعلام کرد.
فدراسیون شنا و شیرجه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۹:۲۳    
آئین نامه اجرایی مسابقات تایم ترایال بانوان رده سنی 13 – 14 سال و 15 – 17 سال و عموم تحت عنوان یادواره شهید قاسم سلیمانی اعلام شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۵:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
نایب قهرمان کم بینای بازی های پارالمپیک لندن و ریو گفت: برای شرکت در مرحله دوم رکوردگیری دوومیدانی و کسب سهمیه پارالمپیک توکیو نزدیک به 2 سال است که سخت ترین شرایط را تحمل کردم تا برای سومین بار در پارالمپیک حضور پیدا کنم اما به خاطر کلاس بندی پزشکی به راحتی کنار گذاشته شدم.
فدراسیون شنا و شیرجه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۸:۱۷    
رقابت های تایم ترایال و انتخابی تیم ملی شنا آب های آزاد روز گذشته (چهارشنبه) با رعایت دستورالعمل های بهداشتی ستاد ملی مبارزه با کرونا برگزار شد.
فدراسیون شنا و شیرجه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
روز گذشته (چهارشنبه) رقابت های تایم ترایال و انتخابی تیم ملی شنا آب های آزاد بصورت غیر متمرکز در سه شهر اصفهان، تهران و خراسان رضوی با رعایت دستورالعمل های بهداشتی ستاد ملی مبارزه با کرونا برگزار شد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۷:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
محسن سمیع زاده در گفتگو با مهر درباره برگزاری اولین دوره مسابقات رکوردگیری شنا پس از شیوع ویروس کرونا گفت: ویروس کرونا در سطح ایران و جهان همه فعالیت های ورزشی را در حالت نیمه تعطیل درآورد؛ ورزش های آبی به ویژه شنا متحمل بیشترین آسیب به دلیل عدم بازگشایی استخرها شد ...
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۸:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی شنا گفت: اگر قرار است که پول خوبی به شناگران نرسد، همان بهتر که اصلاً لیگ برتر شنا برگزار نشود.
فدراسیون شنا و شیرجه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۵:۱۷    
آئین نامه اجرایی مسابقات تایم ترایال و انتخابی تیم ملی شنا آب های آزاد بالای 15 سال (15-17 سال و عموم) اعلام شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۷:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
مسابقات رکوردگیری شنا و همچنین لیگ برتر واترپلو بعد از حدود یک سال تعطیلی به سبب شیوع کرونا قرار است در اسفندماه استارت بخورد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دبیر فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو، گفت: نخستین دوره مسابقات رکوردگیری شنا پس از شیوع ویروس کرونا در سال 1399 به صورت غیر متمرکز ششم اسفند برگزار خواهد شد.
فدراسیون شنا و شیرجه   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مقرر شد مسابقات رکوردگیری شنا و انتخابی تیم ملی آب های آزاد ویژه شناگران رده سنی 15-17 سال و عموم ششم اسفند 1399 برگزار شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۴:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
دارنده مدال نقره مسابقات جهانی امارات در پرتاب دیسک گفت: با تمریناتی که طی یکسال گذشته داشتم به دنبال ثبت بالاترین رکورد در مسابقات رکوردگیری و تثبیت جایگاه خود برای اعزام به بازی های پارالمپیک توکیو هستم.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۸:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه ورزشی: ورزشکار مراغه ای رکورد جهانی بلند کردن وزنه در دسته 95 کیلوگرم را به نام خود ثبت کرد. ایرنا، آرش سلیمی، ورزشکار اهل شهرستان مراغه در رکوردگیری کشوری در تهران موفق به شکست رکورد وزنه برداری قدرتی (بلند کردن کنده قدرتی) در دسته 95 کیلوگرم شد ...
جلسه مسئولین هیئت ورزش های جانبازان و معلولین خوزستان با هیئت های ایذه و دزفول برگزار شد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، مسئولین هیئت خوزستان در راستای بازدید از هیئت های شهرستانی و بررسی وضعیت آنها، با حضور در ایذه و دزفول ...
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
مسابقات رکوردگیری داخل سالن کمیته های تخصصی دوومیدانی برگزار نخواهد شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۰۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رزمایش اقتدار 99 نزاجا که به منظور ارزیابی تیپ های متحرک هجومی و واکنش سریع نزاجا به مدت 2 روز در سواحل مکران و در راستای مقابله با تهدیدات ترکیبی و رکوردگیری تاکتیک های نوین رزمی نزاجا انجام گرفت با دستیابی به اهداف از پیش تعیین شده به کار خود پایان داد.
شبکه مجازی میبدما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۰:۱۲    
باستانی کاران میبدی در مسابقات رکوردگیری شنو باستانی کشور دارای رتبه شدند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۵:۲۴    
دوومیدانی کاران اردبیلی از سوی فدراسیون جهت شرکت در مسابقات رکوردگیری تخصصی دعوت شدند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۲:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس انجمن دوومیدانی جانبازان و معلولین گفت: نفراتی در مرحله نهایی مسابقات رکوردگیری شرکت می کنند که کلاس بندی IPC و رنکینگ جهانی دارند.
روزنامه اصفهان امروز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۹:۵۷   + ۱۴ سایت دیگر  
در حالی که حمید اسلامی دلیل عدم حضور خود در مسابقات رکوردگیری دوومیدانی را آسیب دیدگی مچ پای راست مطرح می کند، کمیته بین المللی پارالمپیک از محرومیت این ورزشکار نابینای ایرانی به دلیل دوپینگ خبر داده است.
هورگان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۹:۴۶    
مسابقات رکوردگیری شنو زورخانه ای در رده پیشکسوتان فارس با قهرمانی علیرضا شیری از نی ریز به کار خود پایان داد.