جمعه ۲۸ خردادساعت ۱۴:۱۴Jun 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل»

فراز نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۰:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
فرازنیوز : مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر از نمایشگاه دست آفریده های زنان کارآفرین که به مناسبت دهه کرامت برگزار شده بود، بازدید کرد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۴:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر از صدور رأی نهایی برای 21 پرونده مزاحمت شغلی در کمسیون نهایی بند 20 ماده 55 قانون شهرداری ها خبر داد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر از اعطای مجوز فعالیت به ون کافه ها خبر داد و گفت: فعالیت قانونی و مجاز ون کافه ها از تیر ماه آغاز خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۵:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر از اعطای مجوز فعالیت به ون کافه ها خبر داد و گفت: فعالیت قانونی و مجاز ون کافه ها از تیرماه آغاز خواهد شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۰۹:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر از تخفیف 35 درصدی به دکه دارانی که معوقات خود را تا 15 خرداد ماه پرداخت کنند، خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۰:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر از وصول توافق با غرفه داران برای انعقاد قراردادهای جدید خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۱:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر از برگزاری نمایشگاه فروش محصولات زنان سرپرست خانوار به مناسبت دهه کرامت در تاریخ 18 تا 25 خرداد خبر داد.
شورا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۳:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر بر تسریع روند اعطای مجوز به متقاضیان فعالیت ون کافه تاکید کرد. به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر، سید علی مفاخریان با اشاره به سلسله نشست های خود با مناطق3، 5، 7 ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۱۶:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهرداری تهران درباره لایحه حمایت از حیوانات گفت: این لایحه که توسط دولت در حال تنظیم است، کمک می کند تا بتوانیم فعالیت های مربوط به مصادیق حیوان آزاری را استخراج کنیم؛ فضایی که تا امروز در کشور در رسیدگی به اعمال مجرمانه در این زمینه وجود نداشت.
پانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۱:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر از آماده سازی درمانگاه تخصصی سگ های بدون صاحب در نقاهتگاه آرادکوه خبر داد و گفت روزانه 15 سگ در این درمانگاه عقیم می شود که با آغاز به کار درمانگاه تخصصی، تعداد این اعمال جراحی بیشتر می شود. ...
چهار مرکز همگانی خرید و فروش خودرو در تهران از فردا با مجوز ستاد ملی مقابله با کرونا آماده خدمت رسانی به شهروندان است.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۷:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
روزنامه اعتماد: مقابل شورای شهر تجمع کرده بودند اما ضد مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران شعار می دادند. روز گذشته حدود 200 کیوسک دار مطبوعاتی به خیابان بهشت آمده بودند تا به نرخ های جدید اجاره دکه های مطبوعاتی اعتراض کنند ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۲۰:۴۷   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر با اشاره به ابلاغ دستورالعمل اجرایی ساماندهی مشاغل سیار و بی کانون با تاکید بر فعالیت ون کافه ها گفت: برای متقاضیان ون کافه ها پس از تایید کمیته اجرایی مربوط مجوز فعالیت صادر خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۴:۰۵   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر گفت: سامانه های هوشمندی امسال وارد مسیر اجرا و ارائه خدمات به شهروندان می شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر از تعطیلی روزبازارها، مراکز همگانی خرید و فروش خودرو و مراکز تجاری زیرمجموعه شرکت ساماندهی به تبعیت از ستاد ملی مقابله با کرونا خبر داد.
اقتصاد آنلاین / پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۸:۲۱   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر از تعطیلی روز بازارها، مراکز همگانی خرید و فروش خودرو و مراکز تجاری زیر مجموعه شرکت ساماندهی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر، برای واگذاری حق بهره برداری از 45 محل کیوسک های پیشخوان خدمات بانکی فراخوان اعلام کرد.
حامیان ولایت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۲۱    
مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهرداری تهران با بیان اینکه شیوع کرونا باعث تعطیلی 42 روز بازار شده است گفت: این بازارها محل حضور حداقل 10 هزار فروشنده بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۰۸   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران از نصب برچسب های QRکد بر روی بدنه کیوسک ها تا پایان اردیبهشت 1400 خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۶:۰۳   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر از تمدید مهلت برخورداری از تخفیف 25 درصدی اجاره معوقه کیوسک ها خبر داد.
شورا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۰:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران بزودی مراکز خرید و فروش خودرو در پایتخت هوشمندسازی و امکان خرید و فروش خودرو در فضای مجازی مهیا می شود. ...
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران می گوید اگر اتحادیه دخانیات جلوی فروش آن را در دکه های مطبوعاتی نگیرد، خودمان وارد عمل خواهیم شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۷:۵۰   + ۲۷ سایت دیگر  
تهران_ ایرنا_ مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران اعلام کرد: بزودی مراکز خرید و فروش خودرو در پایتخت هوشمندسازی و امکان خرید و فروش خودرو در فضای مجازی مهیا می شود.
خبرهای فوری   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۰۹:۵۴    
به گزارش بخش اقتصادی سایت خبرمهم ، چند روز پیش بود که سیدعلی مفاخریان، مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران اعلام کرد: شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل در زمینه جابه جایی کیوسک و اجاره بهای آن ها کنترل می شود ...
روزنامه راه مردم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۶:۴۰   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت حریم بان و شهربان تهران از شهروندان تهرانی خواست که تنها از روزبازارها و شب بازارهایی که شهرداری در نظر گرفته است خرید کنند و تاکید کرد: هیچ کس حق ندارد با دستفروش ها برخوردی داشته باشد؛ اقدام شهرداری تنها در قالب توصیه و نصحیت است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۰۹:۲۳   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر از اختصاص تخفیف خوش حسابی برای کیوسک داران خبر داد که پیش از پایان سال اقدام به تسویه حساب می کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۳:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران با بیان اینکه کیوسک های جدید با طراحی های موضوعی به زودی رونمایی می شود، گفت: جانمایی این کیوسک ها از خیابان ولیعصر و دیگرخیابان های اصلی تهران آغاز می شود.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۱۵:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
رکنا: مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر از تعیین تکلیف 25 پرونده مزاحمت شغلی در کمسیون نهایی بند 20 ماده 55 قانون شهرداری ها خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۹:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهرداری تهران اعلام کرد: در آستانه فرارسیدن عید نوروز مکان های خاصی را برای دست فروشان خیابانی درنظر گرفته است که اطلاعات 37 دستفروش در سامانه سامان بازار ثبت می شود.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۸:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه جامعه: شهرداری تهران در آستانه فرا رسیدن عید نوروز، مکان های مشخصی را برای دست فروشان در نظر گرفته است. به این ترتیب، سامانه سامان بازار برای نظم دهی به فعالیت دست فروشان در شهر آماده ارائه خدمات و نظم دهی به کسب وکار دستفروشان در 37 بازار تهران است ...
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر با بیان این امر گفت تا زمانی که وضعیت شیوع بیماری در شرایط زرد باشد روزبازارها دایر خواهد بود. ...
فراز نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۵:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
فرازنیوز : مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر با تأکید بر لزوم هوشمندسازی خدمات شهری برای پاسخگویی به نیازهای روز شهروندان گفت: رونمایی از سامانه های مدیریت تخلفات و ساماندهی مشاغل، مدیریت کیوسک های شهری و سامان بازار می تواند زمینه را برای خدمت رسانی مطلوب فراهم کند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۹:۱۲   + ۵۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر از تعیین الزامات فعالیت دست فروشان در روزهای پایانی سال خبر داد و گفت: قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مبارزه با کرونا دستورالعمل های لازم را برای فعالیت روزبازارها با توجه به شیوع بیماری کرونا صادر کرد.
فراز نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۸:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
فرازنیوز : مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران دستفروشی را یک پدیده اجتماعی دانست و گفت: امیدوارم با توجه به تجربه ای که در سطح شهر داریم بتوانیم برای حل این موضوع به متروی تهران کمک کنیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۶:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران اعلام کرد: مرکز همگانی خرید و فروش خودرو در بوستان ولایت راه اندازی می شود.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۲:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهرداری تهران گفت: برخی از اوراقچی ها به شهرک صنعتی ثامن الحجج در خاوران منتقل شده اند. همچنین در صدد هستیم تا دیگر اوراقچی ها هم تا پایان سال جاری ساماندهی شوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۹:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهرداری تهران با اشاره به اینکه هدف این نهاد حذف دستفروشان نیست، گفت: هدف شهرداری ساماندهی دستفروشان به صورت حمایتی و انضباطی است و صرف حمایت از آنان، با قانون شهرداری و ابلاغیه دولت مغایرت دارد.
شورا آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۰۹:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر، علی مفاخریان در حاشیه این بازدید اظهار کرد: با توجه به تغییر نیاز شهروندان در جامعه، برای خدمت رسانی باید به سمت هوشمند سازی خدمات حرکت کرد چراکه این امر راهی برای پاسخگویی به نیاز های جدید است . ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۲۱:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران ضمن ابراز گلایه از تغییرات لایحه ساپ در شورا و بیان اینکه شهرداری پیاده رو فروشی نمی کند، گفت: در لایحه شهرداری 8 رسته صنفی اجازه استفاده از پیاده روهای شهر را خواهند داشت.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۰۶:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
تهران شهری برای جولان موش ها است،باید دانست که مهار این حیوان به فرهنگ اجتماعی همچون مهار زباله ها تاثیرگذار است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۱:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر از شناسایی دقیق واحدهای بنکدار در محورهای مد نظر مناطق 11 و 12 شهرداری تهران خبر داد.
شورا آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر از ایجاد مرکز نگهداری سگ های بدون صاحب در منطقه 4 تهران خبر داد. به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر ...
شورا آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر صبح امروز از برخی یکشنبه بازارهای شهر تهران بازدید کرد. به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر،سید علی مفاخریان در این بازدید اظهار کرد:کیفیت برگزاری روزبازارها به دلایل بهداشتی ...
شورا آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۰۹:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر از ایجاد مرکز نگهداری سگ های بدون صاحب در منطقه 13 تهران خبر داد. به گزارش شوراانلاین و به نقل از روابط عمومی شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر ، سید علی مفاخریان با اعلام افزایش ظرفیت نگهداری سگ های بدون صاحب در شهرداری تهران گفت: زمینی به مساحت1 ...
شورا آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۰۸:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر از روزبازارهای شهران و مشیریه بازدید کرد . به گزارش شوراانلاین و به نقل از روابط عمومی شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر، سید علی مفاخریان در این بازدید ضمن نظارت بر اجرای دستورالعمل های بهداشتی ...
فراز نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۲:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
فرازنیوز : مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر با اشاره به اینکه روش های نوآورانه می تواند به حفظ مشاغل آلاینده در شهر کمک کند، گفت: شهرداری ترجیح می دهد که مشاغل مزاحم پس از رفع مزاحمت در شهر بمانند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۸:۰۶    
تهران- ایرنا- شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر به نمایندگی از شهرداری تهران برای واگذاری فعالیت های کلینیکی دامپزشکی و نگهداری نقاهتگاه سگ های بدون صاحب واقع در آرادکوه اقدام به برگزاری مناقصه می کند.
شورا آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۱۱:۵۲    
مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر طی جلسه ای رسمی، احمد محمد پور را به عنوان مدیر روابط عمومی این شرکت منصوب کرد. به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۱:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر از رونمایی کتاب راهنمای ساماندهی مشاغل و اصناف مزاحم شهری با حضور رئیس مرکز مطالعات برنامه ریزی شهری و روستایی وزارت کشور خبر داد.
شورا آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۱۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر به نمایندگی از شهرداری تهران برای واگذاری حق بهره برداری، حفظ و مراقبت، اجاره غرف تجاری، فرهنگی و غرف سیارمحور باب همایون و Street Food( غذای خیابانی ) در محور سی تیر اقدام به برگزاری مزایده عمومی می کند. ...