پنجشنبه ۰۱ آبانساعت ۱۳:۴۶Oct 2020 22

جدیدترین‌های «اعطای تسهیلات بانکی»

شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۱۶    
مجید خوبی زاده گفت: از سوی ستاد هماهنگی کانون های مساجد کشور به 8 کانون فرهنگی هنری جنوب کرمان که در نخستین رویداد ملی فهما حائز کسب رتبه شده و به عنوان کانون های فرهنگی هنری برتر فهما شناخته شده اند تسهیلات بانکی اعطا می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۳۶   + ۶۶ سایت دیگر  
شورای فقهی بانک مرکزی در حالی اعطای تسهیلات به خریداران کالا در بورس کالا را تصویب کرد که براساس آن مقرر شد خریداران مواد اولیه به صورت سلف از بورس کالا ...
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۸:۳۶    
دکتر علیرضا رضوی شهیدی-وکیل دادگستری- هیات وزیران در تاریخ 1/7/1388 به استناد ماده 5 قانون تسهیلات اعطای تسهیلات بانکی مصوب 1386، آئین نامه ای تحت عنوان وصول مطالبات سررسید گذشته، معوق و مشکوک الوصول موسسات اعتباری ابلاغ کرد که به موجب ماده 12 آن ...
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۲۰:۴۵   + ۳۶ سایت دیگر  
دکتر بیگدلی، آمادگی بانک ملت را برای مشارکت بیشتر در زمینه حمایت از نیروهای مسلح، اعطای تسهیلات بانکی جهت ارتقاء زیر ساخت ها و تسهیلات رفاهی به پرسنل نیروهای مسلح اعلام کرد.
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۰:۵۳   + ۳۸ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، یاسر مرادی گفت: بانک مرکزی برای اولین بار در سالیان اخیر، با صدور بخشنامه ای، از بانک های عامل اکیداً خواسته تا تخصیص عمده منابع و اعطای تسهیلات را به عقود غیرمشارکتی اختصاص داده و اعطای تسهیلات مشارکتی را به طور جدی محدود کرده و صرفاً در مواردی تسهیلات ...
برابر تصمیم اعضای ستاد ملی کرونا، دارندگان چک های برگشتی تسهیلات کرونایی از اول اسفندماه سال 1398 از تمامی محدودیت های متعارف در اعطای تسهیلات بانکی مستثنی شد ه اند.
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۶:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
مهدیان از ابلاغ 110 هزار تسهیلات بانکی 50 میلیون تومانی مسکن روستایی از سوی بانک های عامل خبر داد و گفت: از سال 84 تاکنون بیش از یک میلیون و 800 هزار واحد مسکونی با اعطای تسهیلات بانکی احداث و نوسازی شده است.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۲:۴۶   + ۷۷ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک صادرات ایران از تخصیص 8 هزار میلیارد ریال تسهیلات این بانک به شرکت های دانش بنیان در شش ماهه دوم 99 خبر داد. *** اعطای تسهیلات بانکی به شرکت های دانش بنیان ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۲:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قزوین گفت: به منظور اجرای تفاهم نامه احداث دو هزار واحد مسکن برای نیازمندان استان، مبلغ 30 میلیون تومان کمک بلاعوض و 50 میلیون تومان وام بانکی اعطاءمی شود تا بتوانیم مددجویان کمیته امداد و سایر نیازمندان فاقد مسکن را خانه دار کنیم.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۲۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان –بهمن راعی : مدیرعامل پست بانک استان اصفهان و هیات همراه با حضور در فرمانداری شهرستان و دیدار با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ضمن گفتگو با وی نسبت به رویه اعطای حمایت ها و تسهیلات بانکی در 6 ماه دوم سالجاری به بحث، بررسی و تصمیم سازی پرداختند ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۰:۱۳    
دنیای اقتصاد : کانون مشاوران اعتباری و سرمایه گذاری بانکی به عنوان یک نهاد انتظامی و غیردولتی با هدف نظام مندکردن فرآیند اعطای تسهیلات بانکی و تحلیل و ارزیابی افراد و شرکت های متقاضی تاسیس شده است ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۰۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از بانک مرکزی، در راستای اجرای مصوبه ستاد اقتصادی دولت و مصوبه مورخ 11 مرداد ماه 1399 ستاد ملی مقابله با کرونا ، بانک مرکزی هرگونه همکاری و هماهنگی لازم به منظور تسریع در اعطای تسهیلات بانکی به مستأجران (کمک ودیعه مسکن) را با وزارت راه و شهرسازی و بانک های عامل اعطای ...
ایثار   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران خراسان رضوی گفت: طی تفاهم نامه بنیاد و بانک توسعه تعاون مقرر شد تسهیلات قرض الحسنه خارج از تعهد جاری جهت حمایت از اشتغال فرزندان شهدا و ایثارگران توسط این بانک انجام شود.
اقتصاد آنلاین / انتخاب   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۸:۰۲   + ۱۰۹ سایت دیگر  
تاکنون تعداد 2358 پرونده در بانک های عامل به منظور دریافت تسهیلات بانکی کمک ودیعه مسکن تشکیل و از تعداد یاد شده، 1639 فقره تسهیلات به مبلغ 285.250 میلیون ریال به متقاضیان پرداخت شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۱:۴۴    
گروه استانها- وضعیت موجود اقتصاد و بی ثباتی آن سرمایه های خرد را مانند سایر بخش های اقتصادی دچار آسیب های جدی کرده است؛ در این میان تعاونی ها نیز از این شرایط لطمه خورده اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۰۹:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
یزد - ایرنا، رییس شورای هماهنگی بانک های استان یزد گفت: به دنبال اعلام سیاست دولت در خصوص اعطای تسهیلات بانکی به آسیب دیدگان ویروس کرونا در چهار ماه گذشته، پنج هزار فقره درخواست تسهیلات از سوی مردم در سامانه وزارت کار و امور اجتماعی ثبت شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر شعب صندوق قرض الحسنه امداد ولایت استان یزد، از اعطای تسهیلات بدون دریافت سود بانکی به مددجویان کمیته امداد استان یزد خبر داد.
چک برگشتی متقاضیان و ضامنان تسهیلات کرونایی، شامل طرح های اعطای تسهیلات به کسب وکارهای آسیب دیده از کرونا و تسهیلات ودیعه اجاره مستأجران، از محدودیت های متعارف در اعطای تسهیلات بانکی مستثنی خواهد شد.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۲۳:۳۸   + ۱۷ سایت دیگر  
می متالز - نظام بانکی کشور دسترسی کامل به سامانه معرفی متقاضیان توسط وزارت راه را انجام داده است و فرآیند اعطای کمک ودیعه مسکن به مستاجران کم درآمد، آغاز می شود.
قلم نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۰:۰۰    
طبق اعلام بانک مرکزی، چک برگشتی متقاضیان، ذینفعان و ضامنان که صرفاً برای تسهیلات کرونایی، شامل طرح های اعطای تسهیلات به کسب وکارهای آسیب دیده از کرونا و تسهیلات ودیعه اجاره مستأجران، از محدودیت های متعارف در اعطای تسهیلات بانکی مستثنی می شود.
چک برگشتی متقاضیان، ذی نفعان و ضامنان صرفاً برای تسهیلات کرونایی، از محدودیت های متعارف در اعطای تسهیلات بانکی مستثنی می شود.
برترین خبر   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۰۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
چک برگشتی متقاضیان، ذی نفعان و ضامنان صرفاً برای تسهیلات کرونایی، از محدودیت های متعارف در اعطای تسهیلات بانکی مستثنی می شود.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۹:۴۸   + ۱۹ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : طبق اعلام بانک مرکزی، چک برگشتی متقاضیان، ذی نفعان و ضامنان صرفاً برای تسهیلات کرونایی شامل طرح های اعطای تسهیلات به کسب وکارهای آسیب دیده از کرونا و تسهیلات ودیعه اجاره مستأجران، از محدودیت های متعارف در اعطای تسهیلات بانکی مستثنی می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۸:۳۹   + ۸۸ سایت دیگر  
چک برگشتی متقاضیان، ذی نفعان و ضامنان صرفاً برای تسهیلات کرونایی، شامل طرح های اعطای تسهیلات به کسب وکارهای آسیب دیده از کرونا و تسهیلات ودیعه اجاره مستأجران، از محدودیت های متعارف در اعطای تسهیلات بانکی مستثنی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۰۹:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - دبیر کمیسیون هماهنگی بانک های کردستان گفت: اعطای تسهیلات بانکی به صاحبان کسب و کارهای آسیب دیده از بیماری کرونا تا سقف 160 میلیون ریال نیازی به معرفی ضامن ندارد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
برای تسهیلات کمک ودیعه مسکن، نرخ سود 13درصد و بازپرداخت یکساله یا با نرخ سود 12درصد و باز پرداخت 36ماهه در نظر گرفته شده است.
میزان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۲۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- طی 24 ساعت گذشته اخباری درباره کاهش قیمت نفت، تشریح جزئیات تسهیلات بانکی و افزایش تولید کالا های منتخب صنعتی در خبرگزاری میزان منتشر شد. تاریخ انتشار: 22:04 - 13 مرداد 1399 - کد خبر: 643492
اقتصاد تهران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۸:۵۶   + ۲۲ سایت دیگر  
اقتصادتهران: قائم مقام بانک مرکزی پیرامون ابهامات شرعی مرتبط با ارائه وام ودیعه مسکن گفت: شورای فقهی بانک مرکزی باتوجه به اعلام شبهه فقهی از سوی مراجع و پس از مشورت با سایر صاحبنظران، موضوع این تسهیلات از ودیعه مسکن خارج کرد و به عنوان خرید کالا و خدمات ارائه خواهد شد. ...
فکر اقتصادی   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۸:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
قائم مقام بانک مرکزی در گفت وگو با روابط عمومی این بانک، جزئیات طرح اعطای تسهیلات بانکی به مستأجران (کمک ودیعه مسکن)، را ارائه کرد. به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی، اکبر کمیجانی ضمن اشاره به چرایی اخذ این تصمیم گفت: با توجه به گرانی های اخیر در قیمت و اجاره مسکن و در راستای ایجاد ثبات در [...]
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۴:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- سایه سنگین محدودیت های کرونایی، گرانی مواد اولیه و نبود درآمد خانوارها بر مشاغل خانگی نیز سایه افکنده است؛ اکنون صاحبان این مشاغل چشم انتظار حمایت مسئولان هستند.
پول پرس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۲:۴۷   + ۱۸۵ سایت دیگر  
قائم مقام بانک مرکزی، جزئیات طرح اعطای تسهیلات بانکی به مستأجران (کمک ودیعه مسکن)، را ارائه کرد.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۵:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
تسهیلات پرداختی بانک ها طی سه ماهه ابتدای سال 99 به بخش های مختلف اقتصادی، 50 درصد افزایش یافت. *** افزایش اعطای تسهیلات بانکی به گزارش خبرگزاری صنایع ، سهم تسهیلات پرداختی در قالب سرمایه در گردش در کلیه بخش های اقتصادی طی سه ماهه نخست سال جاری مبلغ 1406 هزار میلیارد ریال معادل 62 ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۰:۰۸   + ۷۱ سایت دیگر  
تسهیلات پرداختی بانک ها طی سه ماهه ابتدای سال 1399 به بخش های اقتصادی مبلغ 2247.8 هزار میلیارد ریال است که در مقایسه با دوره مشابه سال قبل مبلغ 754 هزار میلیارد ریال (معادل 50.5 درصد) افزایش داشته است.
معدن نامه   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۰:۰۰   + ۴۹ سایت دیگر  
معاون امور بانکی، بیمه و شرکت های دولتی وزارت امور اقتصاد می گوید تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری سهم بخش صنعت و معدن از تسهیلات اعطایی 34.8 درصد بوده که این عدد نسبت به سال گذشته 2.8 درصد رشد داشته است. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۰:۵۸   + ۱۱۸ سایت دیگر  
بر اساس بخشنامه روز گذشته بانک مرکزی به شبکه بانکی کشور، اعطای هر گونه تسهیلات به اشخاص حقیقی /حقوقی صرفاً پس از تکمیل اطلاعات درخواستی در سامانه متمرکز الکترونیکی تسهیلات و تعهدات (سمات) و دریافت شماره پیگیری از سامانه مذکور، مجاز خواهد بود.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۲۳:۱۸   + ۱۵ سایت دیگر  
محمدمهدی شهریاری روز یکشنبه در سومین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان اظهار داشت: بانک های خصوصی هیچ نقشی در روند توسعه استان ندارند. وی با انتقاد شدید از روند اعطای تسهیلات بانکی توسط بانک های خصوصی در استان ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۲۰:۱۹   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی استاندار آذربایجان شرقی، بر حذف فرآیندهای زاید اداری در اعطای تسهیلات بانکی به بنگاه های تولیدی تأکید کرد و گفت: بسیاری از قوانین فعلی نیازمند تغییر به نفع تولید بوده و در برخی موارد شاهد ایرادهای بی مورد از سوی بانک ها در اعطای وام به تولیدکنندگان هستیم.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۰۰:۱۸    
مجتبی نقدی رئیس گروه تامین مالی وزارت صنعت، معدن و تجارت اعطای تسهیلات بانکی به صنعتگران و تولیدکنندگان در اقتصاد بانک محور ایران مهم ترین روش تامین مالی بنگاه است که البته چرایی و درستی آن موضوع بحث این مطلب نبوده و در محل خود قابل مطالعه و تعمق است ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان مدیر عامل بانک ملی کشور وعده داد که مشکلات برخی از واحدهای تولیدی و سرمایه گذاران استان سمنان از طریق اعطای تسهیلات بانکی رسیدگی و مرتفع می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۰۹:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه بااشاره به پیشرفت 80 تا 90 درصدی دو پروژه هتل بیمارستان در کرمانشاه ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۰۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور باغبانی سازمان جهادکشاورزی جنوب کرمان گفت: به متقاضیان واجدشرایط برای کشت گیاهان دارویی در جنوب کرمان تسهیلات بانکی با سود 12/5 درصد پرداخت می شود.
رسا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۴:۱۱    
نماینده مجلس خبرگان رهبری گفت: وام میلیاردی در اختیار برخی افراد قرار می گیرد اما برای وام های مردم مستضعف، حتی وام ازدواج و مسکن هزار نوع مشکل وجود دارد.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهادکشاورزی گالیکش گفت: برای رونق تولید و جذب اشتغال بیشتر در صنعت زنبورداری؛ گالیکش نیاز به اعطای تسهیلات کم بهره بانکی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۲۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده ای فارس گفت: در راستای اعطای تسهیلات بانکی کمک معیشتی به مشاغل آسیب دیده از کرونا، ثبت نام برای شاغلان و رانندگان حمل و نقل مسافربری آغاز شده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۵:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- رئیس صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: تاکنون بیش از 80 میلیارد ریال تسهیلات بانکی در اختیار تعدادی از واحد های صنعتی بوکان قرار گرفته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۲۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان گفت: در راستای اعطای تسهیلات بانکی کمک معیشتی به مشاغل آسیب دیده از کرونا، ثبت نام متقاضیان فعال در بخش حمل و نقل مسافر بین شهری آغاز شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۳/۲۸ - ۱۴:۱۱   + ۱۴ سایت دیگر  
بر اساس تفاهم نامه همکاری بانک قرض الحسنه رسالت و صندوق نوآوری و شکوفایی نهاد ریاست جمهوری، به شرکت های دانش بنیان تسهیلات قرض الحسنه اعطا می شود.
فکر اقتصادی   ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۱۱:۱۲   + ۳۴ سایت دیگر  
ارائه کارت های اعتباری مرابحه در شعب موسسه اعتباری ملل موسسه اعتباری ملل با بیش از33سال سابقه در امر ارائه خدمات پولی و مالی همواره به منظور تامین نیازهای مالی اقشار مختلف جامعه و همچنین کاهش فرآیندهای زمانبر و پر هزینه، اعطای تسهیلات بانکی رااز طریق طرح های مختلف عرضه می نماید. به گزارش روابط [...]
ایران جیب   ۱۳۹۹/۰۳/۲۲ - ۱۰:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
بررسی روند وام دهی بانکی استان های کشور طی 11 ماهه نخست سال گذشته نشان می دهد میزان اعطای تسهیلات بانکی در استان ایلام ...