پنجشنبه ۰۶ مهرساعت ۰۹:۱۱Sep 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خواب آلودگی رانندگان»

ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۲:۴۹   + ۱۷ سایت دیگر  
اصفهان–ایرنا–رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: حدود 45 درصد از تصادفات استان به سبب خواب آلودگی رانندگان رُخ می دهد که در بیشتر مواقع به واژگونی خودرو و جان باختن مسافران منجر می شود.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۱۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: 35 درصد از تصادفات سال های گذشته در مراسم اربعین به علت واژگونی و خواب آلودگی رانندگان اتفاق افتاده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۸:۴۲    
رییس پلیس راههای فارس گفت: در روز های اخیر علت اصلی وقوع حادثه در جاده ها خستگی و خواب آلودگی رانندگان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۷:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
یکی از عوامل اصلی تصادفات در برگشت از سفر اربعین، خستگی و خواب آلودگی رانندگان است که در صورت عدم مدیریت، این موضوع زمینه ساز تصادفات و خدای نکرده جان باختن زائران می شود.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۶:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس ; ماموریت پلیس راهور از 27 مرداد ماه به صورت طرح ترافیکی اربعین حسینی شروع شده و تا همین لحظه همکاران پلیس راه و راهور فراجا در طول شبانه روز آماده خدمات رسانی به زائرین محترم در 6 مرز زمینی اربعینی هستند. ایشان در ادامه افزودند: ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۳:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه گفت: یکی از عوامل اصلی تصادفات در برگشت از سفر اربعین، خستگی و خواب آلودگی رانندگان است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۰:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
پلیس راه راهور فراجا گفت: یکی از دغدغه های اصلی ما در ایام اربعین خستگی و خواب آلودگی رانندگان است که بیشتر تصادفات هم به این دلیل اتفاق می افتد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۱۴:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان اصفهان بر استفاده از هوش مصنوعی به منظور جلوگیری از وقوع تصادفات تاکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۶:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
پژوهشگران استرالیایی یک آزمایش خون برای تشخیص خواب آلودگی در رانندگان ایجاد کرده اند که می گویند با تخصیص بودجه کافی می توان آن را در پنج سال آینده در جاده ها استفاده کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۷:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
دانشمندان با استفاده از یک نوع آزمایش خون توانستند بفهمند که راننده چند ساعت بیدار بوده است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی گفت: برای تسهیل سفرهای نوروزی و بمنظور رفع خستگی و خواب آلودگی رانندگان و مسافران عبوری از جاده های استان، چهار ایستگاه پویش همراهان سفر ایمن استان مرکزی تا 15 فروردین ماه پذیرای مسافرین خواهد بود.
صدای زرند   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۰:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور فراجا گفت:30درصد تصادفات نوروزی مرتبط با واژگونی وسایل نقلیه به علت خواب آلودگی رانندگان است.
بیتوته   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور فراجا گفت: 30درصد تصادفات نوروزی مرتبط با واژگونی وسایل نقلیه به علت خواب آلودگی رانندگان است.
اقتصاد آنلاین / تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۴:۴۵   + ۴۰ سایت دیگر  
سردار احمدرضا رادان فرمانده کل انتظامی کشور درباره تعداد فوتی های حوادث رانندگی گفت: تاکنون براساس آمار 470 کشته در تصادفات نوروزی داشته ایم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۰:۲۸   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور فراجا گفت:30درصد تصادفات نوروزی مرتبط با واژگونی وسایل نقلیه به علت خواب آلودگی رانندگان است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۰۸:۳۲   + ۱۶ سایت دیگر  
عین الله جهانی در گفت وگو با ایران اکونومیست، با اشاره به نزدیک شدن به پایان تعطیلات نوروزی و بازگشت مسافران از سفر گفت: تصادفات رانندگی یکی از معضلاتی است که معمولاً به عنوان سومین عامل مرگ و میر در ایران شناخته می شود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
90 درصد تصادفات جاده ای نوروز امسال بر اثر بی توجهی به جلو و خواب آلودگی رانندگان رخ داده است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۵:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان اصفهان از اجرای طرح توقف و حرکت در جاده های کویری و یکنواخت استان در ایام نوروز با هدف جلوگیری از حوادث ناشی از خستگی و خواب آلودگی رانندگان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رییس پلیس راه چهارمحال و بختیاری گفت: علت بیشتر تصادفات نوروزی در چهارمحال و بختیاری خستگی و خواب آلودگی رانندگان است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۴:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان استاندار سمنان با اشاره به سهم 60 درصدی واژگونی خودروها از سوانح جاده ای این استان که عمدتا به دلیل کویری بودن محورها و خواب آلودگی رانندگان رخ می دهد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۰۱:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه کشور گفت: 82درصد تصادفات به سبب 4 عامل سرعت غیرمجاز، سبقت غیرمجاز، عدم توجه به جلو و خستگی و خواب آلودگی رانندگان است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۰:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان، گفت: خستگی و خواب آلودگی رانندگان یکی از مؤلفه های مهم و عمده در تصادفات جاده ای استان محسوب می شود.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۱۵:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
سرهنگ احمد شیرانی، با اشاره به وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور گفت: در محور مهران-ایلام محدوده های کنجانچم و مهدی آباد ترافیک نیمه سنگین مشاهده می شود. این وضعیت در محور حمیل-سرابله-ایلام محدوده تونل آزادی نیز وجود دارد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۱۴:۲۹   + ۱۷ سایت دیگر  
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی با اشاره به وضعیت ترافیکی جاده های کشور، نسبت به خستگی و خواب آلودگی رانندگان پس از پیاده روی اربعین هشدار داد.
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: یکی از چالش های بزرگ در مسیر بازگشت زوار اربعین، موضوع وقوع تصادفات فوتی و جرحی ناشی از خستگی و خواب آلودگی رانندگان است .
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۱:۱۰   + ۴۲ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه اربعین فراجا از افزایش 47 درصدی استفاده زائران اربعین از خودروی شخصی نسبت به مدت مشابه در سال 98 خبر داد و گفت: به همین دلیل میزان تصادفات در محورهای مواصلاتی محدوده مرزها نیز کمی بیشتر شده که عمده دلایل این تصادفات نیز خستگی و خواب آلودگی رانندگان بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان همدان از افزایش 62 درصدی تردد خودروها در همدان نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد و گفت: خستگی و خواب آلودگی رانندگان منجر به وقوع تصادفات می شود.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۰ - ۱۵:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان اصفهان از اجرای طرح توقف و حرکت در جاده های کویری و یکنواخت استان با هدف جلوگیری از حوادث ناشی از خستگی و خواب آلودگی رانندگان از ابتدای شهریورماه خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۱۷:۵۸    
سرهنگ زارع سرعت، سبقت غیرمجاز و خواب آلودگی رانندگان را سه عامل تصادف ساز در جاده های استان اصفهان اعلام کرد و گفت: نبستن کمبربندی ایمنی باعث پرت شدن افراد در هنگام واژگونی و جانباختن افراد شده است.
تشخیص سطح هوشیاری و خواب آلودگی رانندگان توسط رادارهای موج میلیمتری یکی از راه کارهای جهانی برای کاهش تصادفات است.
کار پرس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۵:۲۱    
: چینی ها به خاطر چشمان کوچک خود در استفاده از فناوری تشخیص خواب آلودگی رانندگان که بر مبنای رصد حرکات چشم و پلک آنها عمل می کند، دچار مشکل شده اند.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۶:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان اصفهان گفت: بنا بر تجزیه و تحلیل صورت گرفته در سال جاری 22 درصد حوادث ترافیکی در استان از نوع واژگونی و سقوط گزارش شده است. سرهنگ اصغر زارع افزود: همچنین عامل 33 درصد از تصادفات در استان در این مدت خستگی و خواب آلودگی رانندگان و مابقی عواملی همچون سبقت غیرمجاز ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۲۳ - ۱۳:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان سمنان، از خستگی و خواب آلودگی رانندگان به عنوان یکی از مؤلفه های مهم و عمده در تصادفات جاده ای استان سمنان یاد کرد.
وقت صبح   ۱۴۰۱/۰۴/۱۸ - ۰۸:۰۴    
ویدئویی از درون کابین یک تریلی منتشر شده که نشان می دهد راننده در حال چرت زدن است. به گزارش وقت صبح ، این راننده که ابتدا سر در گوشی اش دارد، به خواب کوتاهی می رود، غافل از این که به تقاطع غیر هم سطحی نزدیک می شود. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۵ - ۰۹:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
اصفهان-ایرنا- رییس پلیس راه استان اصفهان گفت: خستگی و خواب آلودگی رانندگان وسایل نقلیه عامل 80 درصد تصادف تعطیلات اخیر جاده های این استان است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۴:۵۳    
بندرعباس - ایرنا - فرمانده پلیس راه میناب - جاسک گفت: 63 درصد تصادفات خودروها به دلیل نبود توجه به جلو،خستگی و خواب آلودگی رانندگان در 30 کیلومتری شهرها رخ می دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۱/۰۶ - ۰۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان ایلام گفت: علت کارشناسی 9 درصد از تصادفات برون شهری، خستگی و خواب آلودگی رانندگان است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۰۴ - ۱۱:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - رییس پلیس راه لرستان گفت: عدم توجه به جلو به علت خستگی و خواب آلودگی رانندگان عامل 43 درصد تصادفات جاده ای است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۱/۰۳ - ۱۶:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان اصفهان گفت: مسافران نوروزی استقبال بسیار خوبی از ایستگاه های امنیت و سلامت داشته اند و این استقبال می تواند تأثیر بسیار زیادی در کاهش خستگی و خواب آلودگی رانندگان داشته باشد و در نتیجه منجر به ایجاد روندی نزولی در تصادفات و واژگونی خودروها شود.
استانداری خراسان رضوی   ۱۴۰۱/۰۱/۰۲ - ۱۲:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی گفت: سهم عمده واژگونی سفرهای نوروزی در جاده های این استان ناشی از خستگی و خواب آلودگی رانندگان است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۱۲/۲۶ - ۰۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز تابناک با تو را با کلیک بر تیتر آن بخوانید. واقعا هیچ کسی از این اتفاق شرمنده نیست؟ مخالفت مجلس با یک شرط معافیت سربازی دریافت ویزا در فرودگاه قطر برای ایرانیان با ارائه صورتحساب سه ماهه بانکی مزرعه خشخاش در افغانستان ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۱۲/۲۵ - ۱۰:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
تا چند روز دیگر سفرهای نوروزی در کشور آغاز می شود و عده ای برای تفریح و عده ای دیگر نیز برای دید و بازدید روانه شهرهای و نقاط مختلف کشور خواهند شد، در این سفرها بیشترین سفرها از طریق جاده و با خودروی شخصی انجام می شود و همین موضوع نیز سبب شده تا نگرانی هایی بابت افزایش احتمالی تصادفات ایجاد شود ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۱۲/۲۵ - ۰۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، کانال تلگرامی ایرنا اینفوگرافی درباره راهکارهای رفع خواب آلودگی رانندگان در سفرهای نوروزی را منتشر کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۲/۲۴ - ۱۶:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان اصفهان از اجرای طرح توقف اجباری خودروها به منظور جلوگیری از خواب آلودگی رانندگان در ایام نوروز خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۰/۱۲/۲۲ - ۱۳:۱۵   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی گفت: متاسفانه درصد زیادی از تصادفات رانندگی رخ داده در کشور چه در حوزه شهری و چه در حوزه جاده ای ناشی از خستگی و خواب آلودگی راننده است در حالی که این موضوع به راحتی قابل پیشگیری است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۱۸ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
قزوین- ایرنا- رییس پلیس راه استان قزوین با اشاره به اهمیت این استان در حوزه حمل و نقل گفت: توجه نکردن به جلو ناشی از خستگی و خواب آلودگی رانندگان علت 58 درصد سوانح رانندگی در سطح جاده های برون شهری استان است.
وبگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۱۱/۱۱ - ۱۸:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : اسدالله جلال زاده روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار اظهار داشت: این گونه حوادث غالبا به دلیل توجه نکردن به جلو ناشی از خستگی و خواب آلودگی رانندگان رخ می دهد. ...
قم فردا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۲:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
تصادفات یکی از مهمترین عوامل مرگ و میر در کشور است که همه فکر می کنند زیرساخت ها دلیل اصلی است در حالی که در بیشتر تصادفات عامل انسانی مانند بی احتیاطی، بی دقتی، خواب آلودگی رانندگان و رعایت نکردن قوانین و مقررات، سرعت غیرمجاز و سبقت غیرمجاز دخیل بوده است.
قم فردا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
تصادفات یکی از مهمترین عوامل مرگ و میر در کشور است که در بیشتر تصادفات عامل انسانی مانند بی احتیاطی، بی دقتی، خواب آلودگی رانندگان و رعایت نکردن قوانین و مقررات، سرعت غیرمجاز و سبقت غیرمجاز دخیل بوده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۲۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان سمنان گفت: بیشترین حوادث رانندگی در این استان، واژگونی خودرو به علت خستگی و خواب آلودگی رانندگان است.