شنبه ۲۷ شهریورساعت ۰۳:۵۱Sep 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مجمع تشخیص مصلحت»

آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۴:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
ذوالقدر در سال 1384 و بعد از ریاست جمهوری محمود احمدی نژاد سمت معاونت امنیتی و انتظامی وزارت کشور را در دست گرفته ولی پائیز سال 1386 از این مقام کناره گیری کرد. در آن زمان گفته شد که علت استعفای آقای ذوالقدر ناخرسندی آقای احمدی نژاد از وی بوده است.
میهن نوین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۳:۴۳    
24 شهریور 1400 حضور احمدی نژاد در جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام/ عکس رئیس جمهور اسبق ایران بعد از مدتی در جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام حاضر شد. بازدیدها: 52استقبال مردم لبنان از تانکر های سوخت ارسالی ایران
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۰:۱۲    
محمود احمدی نژاد در جلسه دیروز مجمع تشخیص مصلحت نظام حضور پیدا کرد. پیش تر در پی مواضع وی در خصوص انتخابات اخیر برخی شایعه ی عزل او از مجمع تشخیص را مطرح کرده بودند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۸:۵۴   + ۳۵ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام عصر دیروز چهارشنبه بیست و چهارم شهریورماه به ریاست آملی لاریجانی و با حضور رئیس جمهور، رئیس قوه قضائیه، رئیس مجلس شورای اسلامی، دبیر و اعضای مجمع تشکیل شد.
شمال نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۸:۳۵    
رئیس جمهور اسبق ایران بعد از مدتی در جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام حاضر شد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه هدف منتقدان سرپوش گذاشتن بر ناکارآمدی دولت قبل است، گفت: ادعای منع واردات واکسن به دلیل تحریم و FATF بی اساس و مغرضانه است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۸:۵۰   + ۳۰ سایت دیگر  
جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام به ریاست آیت الله آملی لاریجانی و با حضور دبیر و اعضای مجمع تشخیص مصلحت تشکیل شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۳۳   + ۲۹ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اصل 90 با بیان اینکه هفته گذشته جلسه ای در مجمع تشخیص برگزار و با موضوعی که در این اصلاحیه آمده است مخالفت شد، اظهار داشت: شورای نگهبان هم با این موضوع مخالفت خواهد کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۸:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
خبر آنلاین : قالیباف پس از کناره گیری اش در انتخابات 96 و رفتن از ساختمان شهردای به مجمع تشخیص مصلحت نظام، سفر های استانی خود را آغاز کرد و جای پای محمود احمدی نژاد گذاشت.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۰:۰۶    
خبرآنلاین نوشت : برخی گمانه زنی ها از این قرار است که احتمال دارد سعید جلیلی به جای محسن رضایی به عنوان دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام انتخاب شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۷:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: حضور رئیس جمهور در جلسات به حل زودتر مشکلات کمک می کند، بعضی از مسائل مطرح شده و مسائل اختلاف بین شورای نگهبان و مجلس و موضوعاتی که مقام معظم رهبری در مورد آنها امر کردند نیاز به حضور رئیس جمهور دارد.
مجمع تشخیص مصلحت نظام   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۳:۱۷   + ۴۹ سایت دیگر  
آیت الله آملی لاریجانی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با صدور پیامی درگذشت حجت الاسلام والمسلمین سید احمد زرگر رئیس فقید دادگاه انقلاب اسلامی را تسلیت گفت.
مجمع تشخیص مصلحت نظام   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۷:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
آیت الله آملی لاریجانی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با صدور پیامی درگذشت حاج حیدر رحیم پور ازغدی، فعال سیاسی و از مبارزان دوران انقلاب اسلامی را تسلیت گفت.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
از علی مطهری تا عبدالناصر همتی، علی ربیعی و شخص حسن روحانی علت وارد نشدن واکسن کرونا را تحریم ها و تصویب نشدن FATF در داخل ایران معرفی می کردند. در واقع شرایط اینگونه ترسیم شده بود که تا زمان نپذیرفتن بی چون وچرای آن لوایح ...
آخرین نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
سعید جلیلی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام روایتی از تحول در واردات واکسن در دولت جدید تا بهانه جویی های دولت قبل را در توییتر منتشر کرد. بهانه جویی تمام شد؛ گفتیم می شود، اما شما نمی توانید!
کیهان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۲۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: آغاز کار دولت سیزدهم، دوره تغییر اراده ها، رویکردها و اصلاح رفتارهای حاکمان و آغاز حکمرانی جدید است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با صدور پیامی درگذشت پدر حسن رحیم ور ازغدی را تسلیت گفت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
در ویدئویی زیر به شایعاتی شامل معرفی سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کاظمینی معاون اجرایی مجمع تشخیص مصلحت به عنوان استاندار تهران، حضور بابک زنجانی در ویلای شخصی اش در لواسان به جای زندان ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۰:۳۰    
کنگره ملی بزرگداشت چهلمین سالگرد دومین شهید محراب آیت الله مدنی، با پیامی از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و با حضور محمدعلی زلفی گل وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، حجت الاسلام محمدجواد حاج علی اکبری رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور، علی آقامحمدی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۹:۵۵   + ۱۷ سایت دیگر  
غلامرضا مصباحی مقدم، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، با اشاره به اینکه جلسات مجمع برگزار می شود، درباره آخرین وضعیت FATF توضیح داد: این موضوع هنوز هم در دستور کار قرار ندارد و مشخص نیست کی دوباره در دستور کار قرار گیرد .
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۲:۱۳    
تلاش جریان تحریف برای پیوند زدن مشکلات کشور در خرید واکسن کرونا با FATF با هدف فشار آوردن به مجمع تشخیص مصلحت نظام برای تصویب لوایح درخواستی این نهاد بین الدولی، در حالی صورت می گیرد که عبدالناصر همتی رئیس کل بانک مرکزی در قالب یک پست اینستاگرامی و همچنین یک مصاحبه تفصیلی با سایت بانک مرکزی ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۲۲:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : جلسه کمیسیون اقتصاد کلان، بازرگانی و اداری مجمع تشخیص مصلحت نظام به ریاست محسن رضایی، دبیر مجمع و اعضای کمیسیون مربوطه در روز شنبه 20 شهریور برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۹:۵۰    
رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت حاج حسن جمالی مداح اهل بیت (ع) را تسلیت گفت.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۸:۴۵    
همدان- عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه آیت الله مدنی نسبت به جوانان توجه ویژه داشت، گفت: همواره برای آنان وقت می گذاشت و به آنها اعتماد می کرد و مسئولیت می داد.
جماران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۸:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ به نقل از اعتمادآنلاین، مجید انصاری با اشاره به بازدید سه ساعته رئیس قوه قضائیه از ندامتگاه دماوند که صبح روز جمعه در قالب چهارمین بازدید غلامحسین محسنی اژه ای از زندان های کشور در هفتاد و یکمین روز مسئولیت ریاست دستگاه قضا صورت گرفت ...
مجمع تشخیص مصلحت نظام   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۶:۱۷    
جلسه کارگروه مسکن با موضوع بازنگری سیاست های کلی مسکن در کمیته آمایش، مدیریت شهری، مسکن و شهرسازیِ دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۶:۰۲   + ۲۶ سایت دیگر  
جلسه کمیسیون اقتصاد کلان، بازرگانی و اداری مجمع تشخیص مصلحت نظام به ریاست دبیر مجمع برگزار شد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
غلامرضا مصباحی مقدم، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و نماینده ادوار مجلس کسری بودجه را البته در کنار شیوع ویروس کرونا اصلی ترین چالش دولت عنوان می کند و ضمن بیان هشدارهایی در این زمینه، راهکارهایی را هم برای حل آن پیشنهاد می دهد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۳:۰۷    
ایسنا/همدان عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: محله "حاجی" به دلیل استقرار منزل آیت الله مدنی، حوزه علمیه، کتابخانه و مساجد مهم همدان، محله ای با اهمیت است و باید به صورت محله ای حفظ شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: امروز جوانان ما نیازمند بهره گیری از الگوهایی همچون شهید مدنی هستند؛ پس لازم است مجمع جوانان و پیشاهنگان خدمت و شهادت شکل گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه شهید مدنی در تشکیل موسسات و انجام کارها به تعامل اجتماعی با بانوان تاکید داشتند گفت: ایشان برای جوانان نیز بسیار وقت می گذاشتند.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۱:۳۸   + ۱۲ سایت دیگر  
مدارا: عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: بررسی دوباره FATFبستگی به تحریم های آمریکا دارد. اگر تحریم های آمریکا لغو شود احتمال دارد دوباره FATF در مجمع مورد بررسی قرار گیرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۱:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تسلیت درگذشت حیدر رحیم پور ازغدی گفت: حیات او نشانگر نسبت ایمان با عمل صالح و شعور دینی با شور انقلابی بود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۹:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: آقای لاریجانی هنوز ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام را به عهده دارد و ایشان تنها از عضویت شورای نگهبان استعفاء داده است بنابراین استعفای او از شورای نگهبان خلائی در کارش برای ریاست مجمع ایجاد نخواهد کرد
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۰:۰۵    
خاطرات آیت الله هاشمی: در مسایل داخلی، مشاجره بر سر موضوع حمله به آقایان [عبدالله] نوری و [عطاءالله] مهاجرانی ادامه دارد؛ جناح چپ از حربه اتهام خشونت، علیه راست ها بهره می گیرد و جناح راست، چپی ها و لیبرال ها را مایه تحریک و ناراحتی مؤمنین و وادار کردن آنها به خشونت معرفی می کنند ...
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۲۲:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
سردار سرتیپ پاسدار احمد وحیدی وزیر کشور، سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کاظمینی معاون اجرایی مجمع تشخیص مصلحت و فرمانده اسبق سپاه تهران بزرگ را به عنوان استاندار تهران به هیئت دولت معرفی کرد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۷:۰۹    
شفقنا- رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام با صدور پیامی درگذشت برادر حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی را تسلیت گفت. به گزارش شفقنا از روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۷:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ضمن تقدیر از فعالیت های کارشناسی جوانان انقلابی در استان ها، گفت: نیرو های انقلابی باید برای حل مسائل مردم راهکار داشته باشند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۷:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام با صدور پیامی درگذشت برادر آیت الله العظمی ناصر مکارم شیرازی را تسلیت گفت.
گام خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
گام خبر: بیش از یکماه از پایان دوران زمامداری روحانی و تحویل دولت به ابراهیم رئیسی می گذرد، اما با این وجود، هنوز حُکمی برای عضویت رئیس دولت های یازدهم و دوازدهم در مجمع تشخیص مصلحت نظام از سوی رهبر انقلاب صادر نگردیده است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۰۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: صداقت و امانت داری همه مسئولان منشا شکل گیری اعتماد در جامعه است.
برترین ها / نواندیش   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۵:۰۷   + ۱۵ سایت دیگر  
فرهیختگان نوشت: عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: عضویت حسن روحانی در مجمع تشخیص مصلحت نظام بعید است. اهم گفتگوی آیت الله محسن مجتهد شبستری را می خوانید؛ ...