چهارشنبه ۱۳ اسفندساعت ۱۹:۱۴Mar 2021 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مجمع تشخیص مصلحت»

جماران   ۴۲ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ سید محمد صدر، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، در گفتگو با خبرنگار سیاسی سایت خبری مدارا، در خصوص درخواست برخی نمایندگان مجلس مبنی بر بازگشت لوایح مربوط به FATF به مجلس گفت: این موضوع اصلا معنی ندارد و به لحاظ حقوقی کاملا خلاف است ...
انتخاب: محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، در نشست خبری به انتخابات 1400 پرداخت. وی تاکید کرد: به بسیاری از دوستان سیاسی می گویم باید الگو ارائه بدهید به طوری که رئیس جمهور، دولت و برنامه آن مشخص باشد، چرا که دیگر مردم زیر بار شعارهایی که عمل نمی شود، نخواهند رفت ...
خانه ملت   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ارامنه تهران و شمال کشور در مجلس در توئیتی به موضوع تصویب مشروط FATF در مجمع تشخیص مصلحت نظام اشاره کرد.
خانه ملت   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در توئیتی به موضوع بررسی FATF در مجمع تشخیص مصلحت نظام اشاره کرد.
خانه ملت   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس در توئیتی به موضوع تصویب مشروط FATF در مجمع تشخیص مصلحت نظام اشاره کرد.
رویداد 24   ۲ ساعت پیش    
بار دیگر فشار برای عدم تصویب لوایح پولشویی در مجمع تشخیص مصلحت نظام نتیجه داد و در حالی که خبر ها از تصویب قریب الوقوع آن حکایت داشت، محسن رضایی گفت که تا فروردین 1400 خبری از بررسی طرح نیست.
پرس شیعه   ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
سردار وحیدی در گفتگو با روسیاالیوم گفت: اگر عربستان، امارات و بحرین وارد ائتلاف با رژیم صهیونیستی علیه ایران شوند، ضربات بسیار قوی و مهلکی دریافت خواهند کرد. ...
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در خصوص جریانی که FATF را به معیشت مردم نسبت می دهند، گفت: آقایان دولتی خیلی توجه زیادی به FATF می کنند والا این لوایح مشکل را حل نمی کند و بر معیشت مردم از لحاظ گرانی و تورم اثری نخواهد داشت.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - دبیر کل حزب مردمسالاری گفت: مجمع تشخیص مصلحت نظام تصویب fatf را به چند هفته دیگر یعنی 1400 موکول کرد با این نوع تصمیم ها شرایط سخت تر می شود.
ایمنا   ۳ ساعت پیش   + ۳۳ سایت دیگر  
رئیس بنیاد امید ایرانیان و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با هشدار به رواج فرصت طلبی سیاسی در کشور، گفت: جریان اصلاحات با بی مهری های زیادی روبرو بوده است و البته مطمئنا این بی مهری ها در نهایت به ضرر حاکمیت تمام می شود.
بازتاب   ۳ ساعت پیش    
در روزهای اخیر مجددا، بحث میان موافقان و مخالفان تصویب FATF داغ شده است. دلیل این امر گفته های محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، مبنی بر تعیین تکلیف این موضوع در مجمع، تا پایان فروردین 1400 است. ...
عصر ایران   ۳ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
این موضوع (FATF) با زندگی و جیب تک تک مردم ارتباط دارد اکنون دو لایحه از آن در اختیار مجمع تشخیص مصلحت نظام است و باید مجمع قدرت خود را برای حل معضلات مالی مردم نشان دهد. مقام معظم رهبری راه را باز کردند و در اختیار مجمع است که هر چه زودتر آن را تصویب کند.
حامیان ولایت   ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: حق شرط نباید با محتوا و موضوع این لوایح مغایرت داشته باشد چرا که اگر مغایرت داشته باشد در حقیقت ترتیب اثری به آن داده نمی شود.
مشرق نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام: برخی در کشور چترباز اقتصادی هستند.حدود 150 نفراند که تقریبا بالای هزار میلیارد تومان سرمایه دارند.
حسن روحانی رئیس جمهور صبح امروز در جلسه هیات دولت دولت گفت: از مقام معظم رهبری درخواست کرد تا زمان تصویب FATF را تمدید کنند و ایشان نیز لطف کردند و تمدید کردند. امروز در اختیار مجمع تشخیص مصلحت نظام است، اگر هرچه زودتر تصویب شود به نفع مردم و کشور هست ...
برترین ها   ۴ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان: دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: یکی از وزرا گفته بود لوایح اف ای تی اف را تصویب کنید تا ما به آن بپیوندیم و تحریم ها برداشته شود، اما هنوز ابهام وجود دارد و ما منتظر هستیم. احتمالا آخرین جلسه بررسی این موضوع در مجمع تشخیص مصلحت نیز در فروردین ماه سال آینده برگزار خواهد شد. ...
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: یکی از پرسش های مداوم مجمع از دولتمردان این است که چه ضمانت هایی هست که اگر CFT و پالرمو تصویب شود، ایران را به عنوان عضو FATF می پذیرند، اما هنوز کسی به ما تضمین نداده است.
همشهری   ۴ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ما نباید اقتصاد کشور را شرطی کنیم و بگوییم اگر FATF پذیرفته نشود به مشکل برمی خوریم، گفت: استنباط ما از فضای صحن علنی مجلس این است که نمایندگان FATF را نمی پذیرند اما مصوبه مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره FATF برای همه لازم الاجراست.
نشست خبری محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، صبح چهارشنبه 13 اسفندماه 1399 با حضور اصحاب رسانه در باشگاه خبرنگاران جوان برگزار شد. محسن رضایی در این نشست با بیان اینکه دهه پنجم انقلاب که وارد آن شده ایم کاملا متفاوت با دهه دوم سوم انقلاب است ...
نشست خبری دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در باشگاه خبرنگاران جوان برگزار شد و دکتر رضایی به پرسشهای خبرنگاران درباره موضوعات گوناگون پاسخ داد.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام: برخی در کشور چترباز اقتصادی هستند، حدود 150 نفر هستند که تقریبا بالای هزار میلیارد تومان سرمایه دارند.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: 9 موسسه وابسته به بانک ها و شرکت ها حدود 70 هزار میلیارد تومان را یکباره از بورس خارج کردند.
رسا   ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
آیا بعد از اثبات ضعف این لوایح، در میان کارشناسان نظام در مجمع تشخیص مصلحت نظام، تصویب آن، به منزله ارسال پیام ضعف جمهوری اسلامی به دنیا نیست؟
انصاف نیوز   ۵ ساعت پیش    
احمد زیدآبادی، روزنامه نگار در یادداشتی تلگرامی با عنوان بعد از تصویب لوایح چه خواهید گفت؟ نوشت: محمد رضا باهنر احتمال تصویب لوایح “سی.اف.تی” و “پالرمو” را در مجمع تشخیص مصلحت نظام “زیاد” دانسته است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۵ ساعت پیش    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: طبق تصمیم نشست کمیسیون مشترک مجمع و دولت، مقرر شد دولت مستندات مکتوب درخصوص دو لایحه cft و پالرمو را به مجمع ارایه کند و تصمیم گیری و رای گیری در این باره به جلسه بعدی در فروردین موکول شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۵ ساعت پیش    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: تکرار دولت های گذشته، سم مهلک است و کشور را با خطر های بزرگ و مشکلات جدی مواجه می کند.
برترین ها / حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۷:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
روزنامه کیهان نوشت: در حالی که هیچ تغییری در رویکرد ضدایرانی گردانندگان FATF رخ نداده، نشریات زنجیره ای، در یک عملیات روانی هماهنگ ادعا کردند نظر مخالفان FATF در مجمع تشخیص مصلحت نظام تغییر کرده و احتمال تصویب دو لایحه مربوط به آن افزایش یافته است! ...
تدبیر و امید   ۶ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
نماینده بوئین زهرا در مجلس شورای اسلامی درباره نامه بیش از 200 نماینده مجلس به رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره رد لوایح FATF خبر داد. روح الله عباسپور نماینده مردم بوئین زهرا در مجلس شورای اسلامی درباره نامه بیش از 200 نماینده مجلس به آیت الله آملی لاریجانی ...
هم اندیشی   ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان از اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام خواست تا در یک اقدام انقلابی و قاطعانه نسبت به رد لوایح FATF اقدام کرده و موجب یاس و عصبانیت هر چه بیشتر دشمنان انقلاب شوند.
عصر ایران   ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام اعلام کرد: تکلیف نهایی دو لایحه FATF در جلسات آینده در فروردین 1400 مشخص می شود. به گزارش ایسنا، محسن رضایی صبح امروز (چهارشنبه) در نشست خبری خود با اصحاب رسانه ، درباره بررسی FATF در مجمع تشخیص مصلحت نظام، گفت: برداشت من این است که نظر مجمع همچنان نظر قبلی است ...
تدبیر و امید   ۶ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در بیانیه ای مخالفت خود را با تصویب لوایح FATF در مجمع تشخیص مصلحت نظام اعلام کرده و از رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام درخواست کرده اند که در جلسه آتی این مجمع لوایح FATF رد شود. نمایندگان مجلس در بیانیه ای خطاب به رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام خواستار رد لوایح FATF شدند. ...
حامیان ولایت   ۶ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
در حالی که هیچ تغییری در رویکرد ضدایرانی گردانندگان FATF رخ نداده، نشریات زنجیره ای، در یک عملیات روانی هماهنگ ادعا کردند نظر مخالفان FATF در مجمع تشخیص مصلحت نظام تغییر کرده و احتمال تصویب دو لایحه مربوط به آن افزایش یافته است!
تجارت نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام اعلام کرد که بررسی FATF در مجمع تشخیص تا فروردین 1400 به تعویق افتاده است. همانطور که فعالان بازار پیش بینی می کردند نرخ ارز فعلا به این خبر واکنش منفی نشان داده است.
ایستا نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
ایستانیوز: سال گذشته، دو لایحه برای الحاق به کنوانسیون های CFT و پالرمو پس از تصویب در مجلس و رد در شورای نگهبان، برای تصمیم گیری نهایی در مجمع تشخیص مصلحت نظام بلاتکلیف ماند.
بسیج   ۶ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
رضایی گفت: این نگرانی از آن جهت است که از 41 توصیه FATF، فقط دو توصیه عملی نشده، اما برخی مواردی که عملی کرده ایم را آن ها نپذیرفته اند.
رویداد 24   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام:قراربود دولتی ها مستندات را به مجمع ارائه کنند، چون با تناقضاتی از دولت رویرو بودیم. می خواستیم اسفند به نتیجه برسیم، اما مستندات دولت نرسیده و احتمالا به بعد از سال جدید موکول می شود.
گام خبر   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
گام خبر: در حالی که سطح جامعه سرگرم مباحث انتخاباتی و لوایح بودجه 1400 و بحث شفافیت آراست؛ با شیطنت دولت، FATF با سرعت تمام و بدون ترمز در مجمع تشخیص مصلحت نظام حرکت می کند.
میزان   ۶ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - محسن رضایی امروز در یک نشست خبری که به مناسبت سالروز تأسیس مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار شد، گفت: ما در دهه اول انقلاب بیشتر به مسائل سیاسی، دفاعی و زیربنا ها پرداختیم، اما چشم انداز فرهنگی نداشتیم. ...
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
قم- ایرنا- رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: مرحوم میرمحمدی عضو فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام هیچگاه هدف خود را که احیای تمدن اسلامی بود، از یاد نبرد و از این رو حزب تمدن اسلامی را شکل داد.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: حدود صد و پنجاه نفر که چتربازان اقتصادی نامیده می شوند این وضع را برای بورس و دیگر مسائل اقتصادی کشور ایجاد کرده اند.
سلام نو   ۶ ساعت پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: مسئله مهمی که امروز ما با آن مواجه هستیم این است که دهه پنجم انقلاب که وارد آن شده ایم کاملا متفاوت با دهه دوم و سوم انقلاب است.
محسن رضایی با بیان اینکه منتظر مستندات دولت درباره لوایح مرتبط با FATF هستیم، گفت: تکلیف نهایی 2 لایحه FATF در جلسات آینده در فروردین 1400 مشخص می شود.
شیعه نیوز   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
برای اولین بار در قانون مدنی ایران در ماده 336 استیفای ناروا از عمل غیر و مطالبه اجرت المثل عمل بیان شده است. در سال 1371 ماده واحده قانون اصلاح مقررات مربوط به طلاق با تبصره های آن به منظور حفظ حقوق زن به تایید مجمع تشخیص مصلحت نظام رسید ...