دوشنبه ۲۰ مردادساعت ۰۷:۱۵Aug 2020 10

جدیدترین‌های «بنیاد شهید»

 
هرمز   ۷ ساعت پیش    
به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛شهبازی رئیس بنیاد شهید شهرستان حاجی آباد به همراه کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان حاجی آباد همزمان با ایام ولایت و امامت ومصادف با عید غدیر خم و روز بزرگداشت شهدای مدافع حرم با حضور در روستای سردر سیرمند ضمن تکریم و دیدار والدین اولین شهید مدافع حرم [...]
معاون تعاون و امور اجتماعی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی گفت : رفع مشکلات جامعه ایثارگران و اشتغال فرزندان شهدا و ایثارگران بیشترین دغدغه بنیاد است. ...
ایثار   ۸ ساعت پیش    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بندر لنگه گفت: در راستای طرح سپاس، با 17 خانواده شهید و جانباز در شهرستان بندر لنگه دیدار و از آنها تجلیل شد.
برترین ها / رویداد 24   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۹:۴۲   + ۲۹ سایت دیگر  
ایسنا: در پی اظهارات رییس بنیاد مستضعفان مبنی بر استفاده سید محمد خاتمی از یکی از املاک بنیاد مستضعفان به عنوان دفتر کار ، رییس بنیاد باران ضمن رد این اظهارات مالک ملک مذکور که مدت زمانی ست تخلیه شده را موسسه تنظیم و نشر آثار امام و نه بنیاد مستضعفان خواند. ...
ایثار   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۲۰:۰۳    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان حاجی آباد گفت: امنیت، آسایش و استقلال جامعه حاصل رشادت های ایثارگران است.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۷:۴۲    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان گفت: خبرنگاران در دوران دفاع مقدس همچون شهدا، جانبازان و آزادگان ایثار کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۶:۱۵    
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثار گران استان کرمان گفت: فعالیت بنیاد شهید در جهت ترویج ایثار وشهادت است و خبرنگاران می توانند چشم و گوش ما برای حفظ این ارزش ها باشند.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۵:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی جانبازی و ایثار را برای حفظ اعتلای اسلام و وطن درسی ماندگار از مردان بزرگ برای آیندگان عنوان کرد.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۵:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی تکریم خانواده های معظم شهدا و ایثارگران را از وظایف بنیاد دانست و گفت: خدمت به خانواده های شهدای عزیز و ایثارگران توفیقی الهی است.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۵:۳۳    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان گفت: اصحاب رسانه همان گونه که در دفاع مقدس خوش درخشیدند، بی شک نقش قابل توجهی در انتقال فرهنگ ایثار و شهادت دارند.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۵:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین گفت: الگوبرداری از سیره شهدا گره گشای بسیاری از مشکلات امروز جامعه است، به همین دلیل از مسئولان فرهنگی انتظار می رود که در معرفی شهدای شاخص بیشتر تلاش کنند تا جوانان از سیره و منش آنها الگو بگیرند.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران پس از بازدید از چند رسانه در ساری گفت: خبرنگاران نقش مهمی در ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت دارند.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۴:۵۴    
سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان بابیان اینکه صبر و ایثارگری جانبازان که باتحمل رنج برجای مانده از دوران دفاع مقدس روزگار می گذرانند برای ما درس آموز است، گفت: جانبازان با الهام از کردار و منش بزرگ جانباز کربلا حضرت ابوالفضل العباس (ع)، درس فداکاری و شجاعت و وفا آموختند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۴:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - عطا ناوکی ، مدیر کل بنیاد شهید وامور ایثار گران هرمزگان به مناسبت سالروز شهادت شهید صارمی از روزخبرنگاربا حضور درایرنا از تلاش های خبرنگاران این رسانه تقدیرکرد.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۴:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان اظهار کرد؛ سلامتی جامعه ایثارگری و تلاش جهت اعتلای وضعیت بیمه ای این عزیزان اولویت اصلی بنیاد است.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۴:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: روحیه فداکاری والدین معظم شهدا الگویی برای همه آحاد مردم بویژه جوانان است.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۴:۳۱    
مشاور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: مرکز بازتوانی جانبازان امام خمینی (ره) برای رفع مشکلات ایثارگران نیاز است خود کفا شود.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۴:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران به منظور پیگیری اجرای تفاهم نامه تأمین 5000 واحد مسکونی ایثارگران کرمانشاه به این استان سفر کرد.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۴:۰۷    
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: روحیه فداکاری والدین شهدا الگویی برای همه آحاد مردم بویژه جوانان است.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۳:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در تماس تلفنی با ایثارگران تاکید کرد: خانواده های شهدا و ایثارگران همواره حامی انقلاب اسلامی و کشور عزیزمان بوده اند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی به همراه فرمانده سپاه امام رضا (ع)، مدیرکل کمیته امداد استان، رئیس اداره امور شعب ملی و معاون دادگستری استان با حضور در مرکز بازتوانی امام خمینی (ره) مشهد با اهدای شاخه گل از صبر و شکیبایی والدین شهدای بستری در این مرکز قدردانی کردند.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۳:۴۳    
میز خدمت بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شاهین شهرومیمه در مصلی نماز جمعه شهر گرگاب برپا شد.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۳:۲۵    
رمضان علی رازقی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شیروان گفت: خبرنگاران نقش ویژه ای در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ایفا می کنند چراکه آنان با رسانه ای کردن رشادت های شهدا و جانبازان، فرهنگ ایثار و ازخودگذشتگی را در جامعه به طور سریع تری ترویج می دهند.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۳:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان، ایثار اجتماعی را ادامه دهنده فرهنگ ایثار و شهادت دانست و گفت: ایثار و فداکاری پزشکان و پرستاران در دفاع از سلامت هموطنان صحنه های زیبایی را در قالب ایثار اجتماعی و در امتداد ایثار شهیدان در جامعه رقم زده است.
حیات   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۲:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
12:50:0 1399/05/19 مدیرکل بنیاد شهید استان البرز گفت: تعداد 400 واحد مسکونی با همکاری شرکت عمران شهر جدید در یکی از بهتری مناطق شهر ساخته و در آینده تحویل ایثارگران خواهد شد. ...
ایثار   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۲:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل امور هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران از پخش آثار هنری به مناسبت سالروز ورود آزادگان، شهادت شهدای منا، عملیات مرصاد و شهادت شهدای دیپلمات از شبکه های سراسری و استانی صدا و سیما خبر داد.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۲:۵۵    
مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان از کارکنان سادات و فعالان حوزه خبر و رسانه تجلیل کردند.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۲:۵۴    
فرماندار شهرستان رباط کریم با مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ دیدار و به گفتگو پرداختند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: ملاقات هایم را با خانواده های شاهد، ایثارگر و آزاده آغاز کرده ام اما تاکنون این موضوع رسانه ای نشده است.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۲:۴۰    
مسئولان بنیاد شهید شهرستان ابهر به مناسبت 17 مرداد روز خبرنگار، از آزاده و جانباز حوزه خبر این شهرستان تجلیل کردند.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
در نشست رؤسای ادارات حوزه تعاون بنیاد کرمانشاه، معاون تعاون بنیاد مرکز بر محوریت مددکاری در امور خاص تأکید کرد.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران پس از بازدید از چند رسانه در ساری گفت: خبرنگاران نقش مهمی در ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت دارند.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۲:۲۸    
به مناسبت گرامیداشت عید غدیرخم رییس و معاونین بنیاد شهید و امور ایثارگران آران وبیدگل، طی تماس های تلفنی جویای احوال خانواده های شهدا و جانبازان سادات شدند.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۲:۲۲    
مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران استان مرکزی تکریم خانواده های شهدا و ایثارگران را از وظایف بنیاد دانست و گفت: خدمت به خانواده های شهدای عزیز و ایثارگران یک توفیق الهی است.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۲:۱۳    
مدیرکل بنیاد شهید گیلان، مدافعان عرصه سلامت را مصداق بارز ایثار اجتماعی دانست و گفت: از رسانه ها می خواهیم در امر ایثار اجتماعی پیشگام بوده و به انعکاس این فرهنگ در جامعه بپردازند.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۲:۰۷    
مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران خوزستان در دیدار چهره به چهره با ایثارگران مشکلات این عزیزان را مورد بررسی قرار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۱:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس گفت: از ابتدای اسفند پارسال تا پایان تیرماه امسال بیش از 25 هزار و 500 تماس تلفنی با خانواده های شاهد و ایثارگر فارس برقرار شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران هرمزگان، هنر اصحاب رسانه را استمراربخشی به ماموریت حضرت زینب(س) دانست و گفت: این هنر رسانه است که در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و در راستای امیدبخشی و تقویت روحیه امید به مردم با نگاه هنرمندانه قدم های مثبتی بردارد.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید استان البرز گفت: تعداد 400 واحد مسکونی با همکاری شرکت عمران شهر جدید در یکی از بهتری مناطق شهر ساخته و در آینده تحویل ایثارگران خواهد شد.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۱:۴۳    
کرج - ایرنا - کارگروه های ویژه برای بررسی و تسهیل در اجرای تفاهم نامه های بنیاد شهید و امور ایثارگران و وزارت صنعت، معدن و تجارت در البرز تشکیل شد.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایثار گیلان و به نقل از خبرگزاری ایسنا ، مدیرکل بنیاد شهید گیلان، از برگزاری نخستین جشنواره ایثار و رسانه به مناسبت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس در استان خبر داد و خاطرنشان کرد: این جشنواره به مناسبت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس برگزار می شود. ...
ایثار   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۱:۳۷    
در نشست هم اندیشی اجرای تفاهمنامه بنیاد شهید و امور ایثارگران با سازمان صنعت، معدن و تجارت البرز، کارگروه های ویژه برای بررسی و تسهیل جذب ایثارگران در صنعت و معدن استان تشکیل شد.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۱:۳۷    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان گفت: خانواده های معظم شهدا عزت و افتخار ملت ایران هستند و از جایگاه ویژه ای در جامعه برخوردارند.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان قم گفت: روز غدیر خم برابر با 23 سال زحمت پیامبر (ص) برای پایه ریزی و استحکام دین اسلام است.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل بنیاد شهید استان البرز گفت: علیرغم تفکر حاکم بر جامعه یکی از دغدغه های اصلی امروز جامعه ایثارگری بیکاری است.
حیات   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۱:۲۹    
10:0:0 1399/05/19 گفت و گوی حیات با مدیرکل پذیرش و امور اداری ایثارگران: سید نورالدین علم بلادی مدیرکل پذیرش و امور اداری ایثارگران بنیاد شهید و امور ایثارگران در رابطه با جزئیات آیین نامه مصادیق شهید خدمت حوزه سلامت به خبر نگار حیات توضیح داد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۱:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل بنیاد شهید گیلان، از برگزاری نخستین جشنواره ایثار و رسانه به مناسبت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس در استان خبر داد و خاطرنشان کرد: این جشنواره به مناسبت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس برگزار می شود.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۱:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران البرز گفت: به زودی 400 واحد مسکونی برای ایثارگران این استان در شهر جدید هشتگرد ساخته می شود.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۱:۲۲    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شهریار در آیین تجلیل از سادات شاغل در بنیاد شهید گفت:خدمت در نهاد مقدس بنیاد شهید توفیق است که نصیب ما شده و امیدوارم تا با خدمت رسانی شایسته به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران دین خود را ادا نماییم.