شنبه ۰۱ آبانساعت ۱۱:۴۷Oct 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استخر»

هیئت ورزش های جانبازان و معلولین آذربایجان شرقی از برگزاری مسابقات شنا گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش در این استان خبر داد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش ...
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس سیستان و بلوچستان گفت: 40 پروژه عمرانی ورزشی شامل 34 سالن ورزشی و 6 استخر شنا در مدارس استان از محل اعتبارات ملی، استانی و خیری در حال اجرا است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۵:۳۱    
ایسنا/مرکزی نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی گفت: تنها استخر سرپوشیده خمین سالهاست به سبب نبود اعتبار به بهره برداری نرسیده و در این حوزه برای نیاز مردم پاسخی نداریم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۲:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل شیلات خوزستان گفت: شهرستان بهبهان 50 درصد میزان تولیدات ماهیان گرمابی در استخر های دو منظوره استان را به خود اختصاص داده است.
فدراسیون شنا و شیرجه   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
جشنواره شنا به مناسبت هفته تربیت بدنی ویژه دختران در استخر مشهدی شهرستان شهریار برگزار شد.
عصر همدان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۲۲:۰۴    
به گزارش عصرهمدان؛ در راستای فرهنگ ورزش همگانی و اهمیت ورزش از 26 تا دوم آبان به عنوان “هفته تربیت بدنی و ورزش” نامگذاری شده است که در این راستا می توان شنا را یکی از ورزش های مناسب برای اقشار مختلف به خصوص دانش آموزان و قشر نوجوان دانست. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۷:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو گفت: تعداد استخرهای استاندارد در کشور بسیار ناچیز است و کمتر از 10 استخر استاندارد در کشور وجود دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۷:۱۶    
رشت - ایرنا - مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان گیلان اظهار داشت: تاکنون برای بازسازی این استخر 85 میلیارد ریال هزینه شده اما برای به بهره برداری رسیدن آن، حدود 100 میلیارد ریال اعتبار دیگر نیاز است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۲:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
طبق ابلاغ رسمی وزارت ورزش به استان ها، انعقاد قرارداد با منجیان غریق و بیمه آن ها توسط باشگاه ها، اماکن آبی و استخر های شنا بر اساس قانون تامین اجتماعی الزامی شد.
نجف آباد نگار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۲:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
آغاز به کار و بهره برداری استخر سرپوشیده آزادی با حضور مسوولین استان به گزارش نجف آباد نگار از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان نجف آباد آغاز به کار و بهره برداری از استخر سرپوشیده آزادی شهرستان نجف آباد در دوران پسا کرونا ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
پیش بینی می شود امسال 153 تن ماهی از استخر های دو منظوره کشاورزی در شهرستان بهبهان برداشت شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۹:۲۵    
مدیر جهاد کشاورزی فنوج گفت: 65 هزار قطعه بچه ماهی گرم آبی از نوع آمور و فیتوفاگ توسط پرورش دهندگان در استخر ها و منابع آبی این شهرستان رها سازی شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۲:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی فنوج گفت: با همکاری شیلات آب های داخلی سیستان و بلوچستان بچه ماهی گرمابی تهیه شده ودر بند های خاکی و استخر های پرورش ماهی روستا های شهرستان فنوج رها سازی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۷:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل شیلات استان بوشهر گفت: تا کنون 21 هزار تن میگو از استخر های پرورشی استان برداشت شده که 70 درصد کل پیش بینی برداشت را شامل می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۳:۲۲    
استعدادیابی در رشته های شنا و واترپلو در دو بخش دختران و پسران در استخر های کرانه و المپیک کیش انجام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر امور شیلات سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: برداشت ماهی از مزارع گرمابی استان از جمله استخر های ذخیره آب کشاورزی استان آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۳:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
برداشت میگو پرورشی از استخر های پرورش میگو با استفاده از آب های نامتعارف در خرمشهر آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۲:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
آتش سوزی استخر قیر کارخانه آسفالت شرکت راهسر در جاده سرچم توسط 4 تیم آتش نشانی مهار شد.
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۵:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
زین پس هرگاه نام نمایشگاه اکسپو را بشنویم یاد محمود احمدی نژاد و حاشیه هایش می افتیم. اما هم زمان اینکه ما در استخر حاشیه ها در حال شنا کردن هستیم، بر اساس پیش بینی که یورونیوز انجام داده، امارات که میزبان این نمایشگاه است رقمی حدود 30 میلیارد یورو سود خواهد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۲:۵۱    
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کیار گفت: عملیات احداث استخر شلمزار، پس از 9 سال وقفه مجددا از سر گرفته شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۳:۰۷    
مشهد- ایرنا- محکومیت انفجار مسجد شیعیان قندهار توسط بسیج دانشجویی خراسان رضوی، برگزاری 10 عنوان برنامه گرامیداشت هفته وحدت در تربت حیدریه و 110 عنوان برنامه در خواف و متضرر شدن باشگاههای ورزشی کاشمر به ویژه 2 استخر تازه تاسیس به خاطر شرایط کرونا عناوین خبرهای کوتاه روز دوشنبه خراسان رضوی است.
فدراسیون شنا و شیرجه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۱:۵۲    
مرحله پنجم الی هفتم المپیاد استعدادهای برتر مدارس شنای استان اصفهان با حضور 70 شناگر و مشارکت 27 مدرسه شنای استان اصفهان 22 مهر 1400 در استخر مروارید اصفهان پیگیری شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قم رئیس هیئت شنای استان قم با بیان اینکه80 درصد از استخر های استان فعال هستند، اظهار کرد: با توجه به ابلاغیه ی دانشگاه علوم پزشکی قم، استخر ها با محدودیت پذیرش حداکثر 30 نفر در هر سانس اقدام به بازگشایی کرده اند ...
فوت وفن   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۷:۳۴    
اوچاته، بورگوس، اسپانیا غارهای یخی ایسریزنولت، ورفن، اتریش کادایر ادریس، پارک ملی اسنودونیا، انگلستان غار مادر شیپتون، یورکشایر شمالی، انگلستان دارک هجز، منطقه انتریم، ایرلند شمالی رنیسدرانگر، ایسلند استخر مرمید، دربایشایر، انگلستان ...
اخبار رسمی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۴:۵۰    
دوشنبه 00/7/26 ، (اخبار رسمی) : در این مقاله سعی شده است به تمام سوالاتی که ممکن است برای شما پیش بیاید به بهترین نحو پاسخ داده شود و همچنین اگر سوالات بیشتری دارید می توانید با ما تماس بگیرید تا ما در اسرع وقت به آنها پاسخ دهیم.
راهبردنامه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
علی صفایی فرد روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: این آمار نسبت به مدت مشابه سال قبل که 33 نفر بود 15 نفر کاهش یافته است. وی ادامه داد: از این تعداد 6 نفر در سدها، پنج نفر در استخر کشاورزی، یک نفر در رودخانه، یک نفر در چاه و پنج نفر در سایر مکان [...]
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر شیلات و آبزیان آذربایجان غربی گفت: 45 هکتار استخر پرورش آرتمیا در دشت فسندوز میاندوآب فعال بوده و 60 هکتار در دست احداث است که تلاش می شود تا پایان سال آماده احداث و بهره برداری شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۷:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیر شیلات و آبزیان آذربایجان غربی گفت: 45 هکتار استخر پرورش آرتمیا در دشت فسندوز میاندوآب فعال بوده و 60 هکتار در دست احداث است که تلاش می شود تا پایان سال آماده احداث و بهره برداری شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان اراک گفت: استخر الغدیر اراک به دلیل رعایت نکردن شیوه نامه های بهداشتی در ایام کرونا روز یکشنبه با حکم قضایی مهر و موم شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
گروه استان ها - در اجرا طرح های پرورش میگو در سطح شش هزار و 100 هکتار اراضی ساحلی استان بوشهر تاکنون 15 هزار تن میگو از 2 هزار و 800 استخر پرورشی برداشت شده است.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۶:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس؛ در پی انتشار تصویری در فضای مجازی استان بوشهر با عنوان اینجا نه پارکه نه استخر ترکیدگی لوله آب در خیابان برازجان و تعمیر به وسیله مامورین اداره آب روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب این استان عنوان کرد ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۴:۲۸    
تبریز(پانا) - استخر تورچان عجب شیر جان جوان 25 ساله را گرفت. در پی غرق شدن جوان 25 ساله عجب شیری در استخر تورچان عجب شیر پلیس اماکن این استخر را برای انجام تحقیقات تکمیلی پلمب کرد. ...
فدراسیون شنا و شیرجه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۴:۲۲    
مسابقات لیگ واترپلو زیر 17 سال کشور از 23 مهر سال جاری در پنج گروه چهار تیمی آغاز شد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ لیگ واترپلو زیر 17 سال کشور با برگزاری دیدارهای مرحله گروهی در استخر قهرمانی آزادی تهران آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
بزرگترین استخر ذخیره آب کشاورزی آذربایجان غربی در شهرستان ارومیه آماده بهره برداری است
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی استخر تورچان عجبشیر جان جوان 25 ساله را گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۷:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
استخر تورچان عجب شیر جان جوان 25 ساله را گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۹:۲۵    
کلنگ احداث استخر 200هزار مترمکعبی موقوفه عبدالله رضوی در شاندیز به زمین زده شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۸:۳۵    
دوره استعدادیابی و آشنایی با رشته قایقرانی در استخر شهدای دانش آموز برگزار شد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۰:۲۳    
کرج (پانا)- جلسه شورای تربیت بدنی آموزش و پرورش ناحیه 4 کرج بر اساس برنامه از پیش تعیین شده و با دستور کار گزارش امور جاری تربیت بدنی به مدیرآموزش وپرورش ، مجوز بازگشایی استخر مهر ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۴:۴۶    
آبشار ویکتوریا در جنوب قاره آفریقا بر روی رودخانه زامبزی و بر روی خط مرزی زامبیا و زیمبابوه قرار گرفته است. بی شک ترسناک ترین استخر دنیا در بالای این آبشار 108 متری قرار دارد ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۲۰:۴۰   + ۱۶ سایت دیگر  
براساس گزارش ها و مستندات دریافتی، 15 تن ماهی در این مجتمع از بین رفته و همچنین خساراتی به دیواره و بدنه 51 استخر بتنی وارد شده است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۶:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
الناز حبیبی عکسی لاکچری به همراه سگ خود در کنار یک استخر رو باز در صفحه شخصی اش در اینستاگرام منتشر کرد.
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
الناز حبیبی عکسی لاکچری به همراه سگ خود در کنار یک استخر رو باز در صفحه شخصی اش در اینستاگرام منتشر کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۹:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره حفاظت محیط زیست عنبرآباد گفت:با تلاش چند ساعته شغال گرفتار در استخر سه متری خالی از آب که حالت تهاجمی داشت از تلف شدن نجات یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
سال 88 بود که کلنگ احداث تنها استخر شهر چادگان به زمین خورد و پروژه احداث این استخر 12 سال به طول انجامیده و سال گذشته به پیشرفت 98 درصدی نزدیک شد و در آستانه بهره برداری قرار گرفت، اما دیون باقی مانده پیمانکار باعث شد که این پروژه همچنان پس از 12 سال نیمه کاره باقی بماند.
فدراسیون شنا و شیرجه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۱:۵۲    
رییس هیات شنا استان گلستان گفت: امیدواریم ترتیبی اتخاذ شود که هیات های شنای استانی از استخرهای اختصاصی بهره مند شوند تا بتوانند برنامه های مهم خود را جهت توسعه و گسترش ورزشهای آبی در سطح استان به اجرا برسانند.
فوت وفن   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۰:۲۰    
گنبد نصفه، کالیفرنیا، آمریکا ال کامینیتو دل ری، اسپانیا کوهستان مونت بلک، فرانسه / ایتالیا استخر شیطان، آبشارهای ویکتوریا، زامبیا مسیر کسکید سادل، نیوزیلند بلو هول، مصر آناک کراکاتائو، اندونزی آناپیورنا، نپال
روزنامه شهروند   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۲۳:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا- نظام سنتی تقسیم آب در شهر سمنان قدمتی بیش از یک هزار سال دارد و از قرن ها پیش تاکنون رایج و مورد استفاده بوده است. تقسیم آب به صورت سنتی توسط آب پخش کن یا برجُم کبیر روی رودخانه گلرودبار انجام می شده است و نهایتا پس از تقسیم آب رودخانه در محل پارا (آب پخش کن) توسط 6 نهر اصلی به سمت 6 استخر ...
بانکداری الکترونیک   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۶:۰۳    
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، با توجه به سختی شبکه بیت کوین نمی شود با چند دستگاه به تنهایی بیت کوین استخراج کرد، بلکه باید عضو یک استخر بزرگتر شد. معمولا ماینرها به استخرهای بزرگ خارجی وصل می شوند و بیت کوین را در ولت(Wallet) خود دریافت می کنند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۲۱:۵۰    
ایسنا/خراسان رضوی رئیس کمیته تربیت بدنی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: تکمیل تنها استخر اداره ورزش و جوانان کاشمر که همچنان نیمه تمام مانده نیازمند 10 میلیارد تومان اعتبار است.