چهارشنبه ۳۰ مهرساعت ۱۱:۲۴Oct 2020 21

جدیدترین‌های «آل خلیفه»

ابنا   ۳۶ دقیقه پیش    
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا صدها تن از شهروندان بحرین ضد آل خلیفه و رژیم صهیونیستی تظاهرات برپا کردند. آنان با در دست داشتن پرچم فلسطین، ضد عادی سازی روابط حکومت بحرین با رژیم صهیونیستی شعارهایی سر دادند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۲:۵۷    
معاون دبیرکل جمعیت الوفاق بحرین در تماس با رهبران مقاومت فلسطینی بر تعهد کامل مردم بحرین به آرمان فلسطین تأکید کرد و سازش دولت بحرین با رژیم صهیونیستی را برخلاف خواست و اراده مردم این کشور خواند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۲:۱۲    
ائتلاف جوانان انقلاب 14 فوریه اعلام کرد که اقدام محور شرارت آمریکایی صهیونیستی آل خلیفه در زمینه آغاز پروازهای مستقیم از رژیم صهیونیستی به منامه باعث جریحه دار شدن احساسات مردم بحرین شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
بحرینی های در مناطق مختلف این کشور دقایقی پس از امضای توافقنامه با رژیم صهیونیستی به خیابان ها آمدند و سازشکاری حکام آل خلیفه را محکوم کردند.
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
مردم بحرین شامگاه یکشنبه در مخالفت با سفر هیات صهیونیستی-آمریکایی به این کشور و توافق سازش آل خلیفه با صهیونیست ها تظاهرات کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۲۵    
مقامات بلندپایه بحرین در مراسم امضای توافقنامه عادی سازی روابط بین این کشور و رژیم صهیونیستی در منامه حضور نداشتند.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
مردم مناطق مختلف بحرین در اعتراض به توافقنامه سازش حکام آل خلیفه با رژیم صهیونیستی تظاهرات کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۸:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی در جریان تماس تلفنی با وزیر خارجه بحرین از توافق عادی سازی روابط آل خلیفه با تل آویو تمجید کرد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۲:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا به نقل از شبکه تلویزیونی اللؤلؤه بحرین، مردم این کشور در مناطق مختلف با حضور در خیابان ها علیه توافق سازش رژیم آل خلیفه با رژیم صهیونیستی تظاهرات کردند. ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۱:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، مناطق مختلف بحرین شامگاه امروز به دنبال سفر یک هیات صهیونیستی به کشورشان و اعلام رسمی عادی سازی روابط میان منامه و تل آویو شاهد برپایی تظاهرات مردمی بود. ...
ابنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
بحرین و رژیم صهیونیستی در منامه، بیانیه سازش امضا کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مناطق مختلف بحرین به صحنه اعتراض مردم به سازش حکام آل خلیفه با رژیم صهیونیستی تبدیل شده است.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۳:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر خارجه رژیم آل خلیفه و نمایندگان رژیم صهیونیستی روز یکشنبه در منامه پایتخت بحرین بیانیه مشترکی را در خصوص برقراری روابط دیپلماتیک بین دو طرف امضا کردند. ...
کیهان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۲:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
همزمان با ورود هواپیمای هیئت آمریکایی-صهیونیستی به منامه با هدف از سرگیری رسمی روابط با رژیم تل آویو، جمعیت الوفاق بحرین از سازمان ملل خواست، زمینه ابراز عقیده مردم این کشور درباره سازش را فراهم کند ، تا آنها و نه رژیم آل خلیفه، حرف آخر را درخصوص روابط با رژیم صهیونیستی را بزنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
جمعیت الوفاق بحرین بر شکست توطئه آل خلیفه علیه ملت فلسطین تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
جمعیت وفاق ملی اسلامی بحرین با انتقاد از حکومت آل خلیفه به سبب توافق سازش با رژیم صهیونیستی خواستار حمایت جامعه جهانی از مردم این کشور شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مقامات رژیم صهیونیستی اذعان کردند که مخالفت های مردم بحرین که در قالب تظاهرات شبانه در شهرهای مختلف و فعالیت در شبکه اجتماعی مطرح می شود بر تلاش ها برای تسریع در روند سازش میان تل آویو و آل خلیفه تاثیرگذار بوده و این روند را کند کرده است .
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۲۰    
خبرگزاری میزان – مقام های رژیم صهیونیستی اعلام کردند که امروز یکشنبه، 27 مهر، روابط دیپلماتیک میان رژیم صهیونیستی و بحرین، طی مراسمی در شهر منامه، رسما آغاز می شود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۲۱   + ۱۹ سایت دیگر  
قرار است مقامات آل خلیفه و رژیم صهیونیستی امروز توافقنامه برقراری روابط دیپلماتیک میان دو طرف را امضا کنند؛ این در حالی است که پیشتر قرار بود توافقنامه سازش میان دو طرف به امضا برسد.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۲۲:۰۰    
آل خلیفه که از اعتراضات داخلی و جهان اسلام در ارتباط با عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی، دچار ترس شده است، به تل آویو اعلام کرد که به جای توافق صلح، بیانیه مشترک را با اسرائیل امضاء می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۳:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
رسانه های رژیم صهیونیستی اعلام کردند که بحرین از رژیم صهیونیستی خواسته است که در مرحله کنونی فقط توافق بیانیه مشترک و نه معاهده صلح، امضا کنند.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۴:۰۰    
همین تابستان بود که ترامپ و نتانیاهو در بوق و کرنا کردند که در حال برقراری روابط دیپلماتیک میان کشورهای عربی و رژیم صهیونیستی هستیم و بعد از آن هم روابط پنهان میان آل خلیفه در مجمع الجزایر دیلمون و آل نهیان در دولت -شهرهای امارات متحده برای آنکه ترامپ بتواند دل صهیونیست ها را به دست بیاورد و البته ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ تعدادی از زندانیان سیاسی زندان "جو "بحرین طی صدور اعلامیه ای خواهان برکناری هشام الزیانی مسئول زندان جو شدند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۲۲    
حوزه/ رژیم آل خلیفه تعدادی از شهروندان و روحانیون شیعه بحرین را به بهانه تجمع غیر قانونی زندانی کرده است.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مخالفان عادی سازی روابط با اسرائیل در بحرین تحت پیگرد قانونی قرار می گیرند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۲۰:۴۵    
مهدی سهوان مداح بحرینی بخش اعظم زندگی خود را به خاطر حضور در مراسم عاشورای امام حسین (ع) در اتاق های بازجویی و سلول های زندان سپری کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۸:۴۰    
شهروندان شیعه بحرینی از سیاست های فرقه گرایانه رژیم آل خلیفه که خطرات آن از خطر ویروس کرونا بیشتر است، رنج می برند.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۷:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
منابع رسانه ای اعلام کردند که اولین کشتی باری بحرین در راستای تقویت روابط با صهیونیسم وارد بندر حیفا رژیم صهیونیستی شده است. به گزارش شیعه پرس به نقل از القدس العربی، اولین کشتی باری متعلق به بحرین وارد بندر حیفا رژیم صهیونیستی شده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۶:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
اداره امنیت و مبارزه با فساد و تخلفات الکترونیکی و اقتصادی وابسته به وزارت کشور بحرین هشدار داد که مردم این کشور نباید با صفحه های مجازی مخالف با سیاست های آل خلیفه تعامل کنند!
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مقامات آل خلیفه شماری از شهروندان شیعه بحرین را به دلیل مشارکت در مراسم اربعین حسینی بازداشت کردند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۲:۰۷    
جنبش الاحرار بحرین در بیانیه ای اعلام کرد: ملت بحرین آل خلیفه را با برپایی مراسم اربعین به چالش کشید.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۳:۲۹    
گروه بین الملل دفاع پرس : در آستانه ایام اربعین حسینی بود که رژیم آل خلیفه فشار ها را بر شیعیان بحرین افزایش داد؛ این رژیم در ابتدا سفر به عراق را ممنوع اعلام کرد و پس از آن در اقدامی عجیب سفر به جمهوری اسلامی ایران را نیز ممنوع اعلام کرد. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۵۸    
رژیم آل خلیفه همچنان به سرکوب خود علیه فعالان دموکراسی خواه و مخالفان سیاسی در کشور بحرین ادامه می دهد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
جمعیت اسلامی وفاق ملی بحرین از احضار و بازداشت 61 شهروند بحرینی به بهانه مشارکت در مجالس اربعین حسینی از سوی دستگاه امنیتی رژیم آل خلیفه خبر داد.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۸:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
مقامات آل خلیفه سرکوبگری ها علیه انقلابیون بحرینی را بیش از پیش تشدید کرده اند تا از این رهگذر بتوانند موجی از وحشت را در صفوف معترضان به رژیم صهیونیستی و عادی سازان روابط با آن، حاکم سازند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۵:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
دادگاه استیناف وابسته به آل خلیفه در ادامه صدور احکام سیاسی خود علیه انقلابیون این بار حکم حبس 10 ساله علیه 2 عضو ائتلاف جوانان 14 فوریه را تأیید کرد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۷:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
عبداللطیف بن راشد الزیانی، وزیر خارجه بحرین این تصمیم را گامی مهم در راستای تقویت روابط برادرانه، همکاری دوجانبه، هماهنگی تلاش های مشترک برای پیشبرد مسیر همکاری به سمت چشم انداز های بزرگتر و فراگیر در جهت منافع دو کشور و دو ملت دانست. ...
کیهان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۲۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
چند هفته پس از علنی شدن روابط رژیم آل خلیفه در بحرین با رژیم صهیونیستی، هیئتی از جوانان ائتلاف انقلاب 14 فوریه بحرین با رهبران گروه های مقاومت فلسطین در بیروت دیدار کردند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۶:۴۸    
حوزه/ وزارت کشور بحرین در بیانیه ای تحریک آمیز و تهدید آمیز علیه شیعیان بحرین گفت: کسانی که مراسم اربعین امام حسین (ع) را با تجمع در خانه ها برگزار کنند، برخورد قانونی می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۶:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
نیروهای امنیتی بحرین اخیرا موج بازداشت و احضار فعالان ضد صهیونیسم و نیز مداحان در این کشور را تشدید کرده اند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
وزارت کشور بحرین از برخورد قانونی با کسانی که در مراسم های اربعین امام حسین(ع) شرکت می کنند، خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۷:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
تظاهرات مردمی در بحرین علیه اقدام رژیم آل خلیفه در عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی ادامه دارد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۷:۰۱    
حوزه/ به دنبال اعلام علنی سازی روابط رژیم آل خلیفه با رژیم غاصب قدس اقشار مختلف بحرینی از جمله کودکان مخالفت خود را به این اقدام غیر قانونی اعلام کردند.
نامه نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۶:۲۵    
العالم نوشت: آل زاید در امارات و آل خلیفه در بحرین می کوشند خیانتشان به امت عربی، مسلمانان و مقدسات اسلامی در فلسطین که همان امضای توافق سازش با رژیم صهیونیستی است را از طریق دروغهایی مانند توقف انضمام کرانه باختری به رژیم صهیونیستی و خرید هواپیماهای جنگی اف 35 آمریکایی توجیه کنند.
برترین ها / رویش افکار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۰:۴۷   + ۱۷ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین الملل در صفحه توییتر خود نوشت: آل خلیفه بحرین و آل سلمان سعودی فقط عروسک خیمه شب بازی واشنگتن و لندن هستند. اسراییل در حال طراحی نقشه تجزیه عربستان است. ...
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۲:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش حق بحرین گفت: حکام مستبدی که هیچ مشروعیتی ندارند امروز دستشان را به سمت رژیم کودک کش صهیونیستی دراز کرده اند.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا، این افراد روز شنبه از طریق شبکه های اجتماعی بیان کردند که تلاش های موساد برای برهم زدن معادلات سیاسی در بحرین به سود آل خلیفه با شکست مواجه خواهد شد و نهضت آزادی خواهی مردم بحرین را محدود نخواهد کرد و موجب حمایت بیش از پیش مسلمانان از [...]