جمعه ۰۸ مردادساعت ۱۵:۰۴Jul 2021 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آل خلیفه»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
یکی دیگر از زندانیان بحرینی در بند رژیم آل خلیفه به علت بی توجهی و اهمال پزشکی به شهادت رسید.
ابنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۴:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
تصاویری از زندان جو محل نگهداری زندانیان سیاسی بحرین به بیرون درز کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۸:۱۴    
تهران-ایرنا-یک پژوهشگر و فعال سیاسی بحرینی و از رهبران انقلاب 14 فوریه این کشور تاکید کرد که انتخابات فرمایشی آتی رژیم بحرین هیچ گونه اصلاحات یا دستاوردی نخواهد داشت بلکه اصلاحات واقعی تنها در گرو سرنگونی این رژیم است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۵:۳۳    
حوزه/ "علی مشیمع" فعال بحرینی از وضعیت سلامت "حسن مشیمع" زندانی انقلابی و رهبر جنبش حق بحرین، به شدّت ابراز نگرانی کرد و گفت: بار دیگر وضعیت وی به شدّت وخیم شده است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۱:۵۷    
حوزه/ "حسن عبد النبی منصور" جوان بحرینی (35 ساله) در پی تشدید بیماری دیابت و بی توجهی مسئولین زندان در بیمارستان السلمانیه درگذشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۵:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
یک زندانی مبتلا به دیابت در نتیجه اهمال پزشکی در زندان های آل خلیفه جان خود را از دست داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۷:۵۰    
آل خلیفه تعدادی از روحانیون شیعه را به اتهام برپایی نماز عید قربان فراخواند و یکی از روحانیون شیعه را بازداشت کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۲۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
منابع بحرینی اعلام کردند یکی از زندانیان سیاسی که در بند رژیم آل خلیفه است، با وجود بیماری دست به اعتصاب غذا زده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۴:۴۰    
مرکز توانبخشی قربانیان شکنجه لبنان خیام بر نقض حقوق سیاسی و حقوق بشر در بحرین تاکید و اعلام کرد: باید نهاد قضایی مستقل و شفاف باشد و راه حل این مشکل با اصلاح شرایط حقوقی در بحرین امکان پذیراست.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۵:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از صوت المنامه، مردم بحرین تظاهراتی را علیه آل خلیفه برگزار کردند. رسانه های بحرینی اعلام کردند که تظاهرات مذکور در منطقه سنابس برگزار شده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۵:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
منابع بحرینی اعلام کردند تظاهراتی علیه رژیم آل خلیفه در شهرک السنابس برگزار شد و معترضان خواستار آزادی زندانیان سیاسی شدند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۷:۵۸    
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از روسیاالیوم، عفو بین الملل در گزارشی، حسن مشیمع را یکی از مهم ترین زندانیان سیاسی جهان خواند که در زندان های بحرین به سر می برد. در این گزارش تأکید شده که المشیمع بدون احتساب بازداشت های قبلی اش، 3730 روز است که در زندان به سر می برد. ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۴۵    
عفو بین الملل با انتشار گزارشی ذرباره حسن مشیمع دبیر کل جمعیت معارض الحق بحرین که از 3 هزار و 730 روز پیش در زندان آل خلیفه به سر می برد،گفت او یکی از مهم ترین بازداشتی های سیاسی دنیاست که در زندان بحرین زجر می کشد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۲۱:۰۰    
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از صوت المنامه، جمعیت الوفاق بحرین در سالروز انحلال این جمعیت توسط رژیم آل خلیفه بیانیه ای را صادر کرد. در این بیانیه آمده است: آل خلیفه با انحلال جمعیت الوفاق، چشم بینای وطن را کور کرد. ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۵:۲۱    
آیت الله شیخ عیسی قاسم، رهبر نهضت اسلامی بحرین در این بیانیه تأکید کرد که تصویب قانون اساسی جدید، قانون انتخابات، تشکیل مجلس مردمی و توقف استبداد در بحرین ضروری است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۰۰:۰۳    
رهبر شیعیان بحرین خواستار آزادی زندانیان سیاسی از زندان های رژیم آل خلیفه شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۲۳:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
یک روزنامه انگلیسی در گزارشی نوشت که رژیم آل خلیفه از سال 2011 و از زمانی که اعتراضات علیه این رژیم آغاز شده، شکنجه معترضان را تشدید بخشیده است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۷:۰۱    
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از الجزیره، نتایج تحقیقات موسسه حقوق و دموکراسی ها (BIRD) و موسسه حقوق بشری Reprieve نشان می دهد که میزان اعدام ها در بحرین در یک دهه گذشته 600 درصد رشد داشته است. ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۲:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
مخالفت بحرینی ها با سیاست های نظام سرکوب گر آل خلیفه در سلب آزادی بیان و حقوق بشر با ترند هشتگ حقوق سیاسی در برنامه امشب هاشتاع شبکه العالم بررسی می شود. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۰۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مخالفان سیاست های نظام آل خلیفه بحرین هشتگ حقوق سیاسی را ترند کردند. آنها در این هشتگ بار دیگر مخالفت خود را با سیاست های نظام سرکوب گر آل خلیفه که آزادی بیان و حقوق بشر را سلب کرده اعلام کردند.
ابنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۰۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
خانواده دکتر السکنیس می گویند: بسیار نگران سلامتی وی هستند و دولت را مسئول آنچه برای این انقلابی بحرینی افتاده می دانند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۵:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
دادگاه آل خلیفه در ادامه صدور احکام ظالمانه خود علیه بحرینی ها، برای دو بحرینی به سبب مشارکت در تظاهرات مسالمت آمیز ضد عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی، سه سال زندان صادر کرد.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۲۲:۳۹    
یک سرهنگ بازنشسته بحرینی به جرم انتقاد از سیاست های رژیم آل خلیفه، توسط دستگاه قضایی این رژیم، به دو سال حبس محکوم شد. رژیم آل خلیفه محمد الزیانی ، سرهنگ بازنشسته بحرینی، را به خاطر انتقاد از این رژیم در فضای مجازی، به دو سال حبس محکوم کرد. وی از منتقدان رژیم آل خلیفه است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۹:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
رژیم آل خلیفه دو جوان شیعه را به دلیل شرکت در تظاهرات ضد صهیونیستی به سه سال زندان محکوم کرد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، رژیم آل خلیفه بحرین محمد الزیانی یک سرهنگ بازنشسته را به خاطر انتقاد مجازی به دو سال حبس محکوم کرد. وی از منتقدان رژیم آل خلیفه بود. این امر پس از انتقادهای او به فساد در قوه قضائیه بحرین، اتفاق می افتد. ...
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۰:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش نما، دولت بحرین اعلام کرد که شیخ یوسف قرضاوی رئیس سابق اتحادیه علمای جهان اسلام را در فهرست سیاه تروریستی خود گنجاند. وبگاه مرآه البحرین گزارش داد که حمایت های این روحانی اخوانی مصری ساکن قطر از رژیم آل خلیفه هم باعث آن نشد که نامش در این لیست سیاه قرار بگیرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۱۳:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – رژیم آل خلیفه، نام شیخ یوسف القرضاوی مصری را در لیست سیاه تروریسم گنجاند.
ابنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۱۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مبلغ جریمه تعیین شده از سوی رژیم آل خلیفه برای زندانیان شرکت کننده در تظاهرات با مخالفت خانواده زندانیان روبرو شده است.
ابنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۸:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
زندانیان بحرینی در برابر سیاست قتل تدریجی رژیم آل خلیفه در زندان ها روش مبارزه منفی را در پیش گرفته اند.
ابنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۰۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا تظاهرات مردم بحرین در مناطق مختلف این کشور با هدف درخواست آزادی زندانیان سیاسی از زندان های رژیم آل خلیفه ادامه دارد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۵:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مردم بحرین شامگاه جمعه در مناطق مختلف این کشور در همبستگی با انقلابیون بحرینی در زندان های آل خلیفه و در رأس آن دبیر کل جنبش انقلابی حق که حال عمومی او در زندان وخیم گزارش شده است، راهپیمایی کردند.
ابنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
محمد الزیانی از اهل سنت بحرین و سرهنگ بازنشسته ارتش این کشور توسط نیروهای امنیتی دستگیر شده است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
دبیر کل جنبش آزادی ها و دموکراسی در بحرین درباره عواقب توطئه رژیم آل خلیفه برای قتل خاموش دبیر کل این جنبش در زندان حکومتی این رژیم در منامه هشدار داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۰:۴۱    
جنبش آزادی و دموکراسی در بحرین(حق)، در یک بیانیه رژیم آل خلیفه را مسئول در پیش گرفتن سیاست قتل خاموش حسن مشیمع دبیرکل این جنبش دانست.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۴/۱۱ - ۲۲:۰۹    
سیاستمداران انگلیسی طی نشستی درباره وضعیت حقوق بشرِ در بحرین، از مقامات لندن به دلیل چشم پوشی از سرکوبگری رژیم آل خلیفه انتقاد کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۱۱ - ۱۵:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
جمعیت الوفاق ملی اسلامی بحرین در بیانیه ای خواستار آزادی هزاران زندانی سیاسی از زندان های رژیم آل خلیفه در سایه شیوع ویروس کرونا شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۲۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
جمعیت الوفاق بحرین از رژیم آل خلیفه خواست که هزاران زندانی سیاسی را آزاد کند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۱۹:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
شرکت کنندگان در سمینار مرکز اروپایی دموکراسی و حقوق بشر از مقامات انگلیس خواستند به حمایت از سرکوبگری رژیم آل خلیفه پایان دهد.
ابنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۱۲:۰۱    
خالد یوسف الجلاهمه به عنوان سفیر رژیم آل خلیفه در نزد رژیم صهیونیستی معرفی شد.
ابنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
تعدادی از شیعیان بحرین، با برپایی تظاهراتی خواستار آزادی فوری زندانیان سیاسی و عقیدتی از زندان های رژیم آل خلیفه شدند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۲۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
جمعیت ملی-اسلامی الوفاق بحرین از محکومیت سه نوجوان بحرینی از سوی حکومت آل خلیفه خبر داد و همزمان نخستین سفیر بحرین در اسرائیل نیز استوارنامه خود را از پادشاه این کشور دریافت کرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۲:۲۶    
یک مرکز حقوقی بحرین از آل خلیفه خواست به شکنجه بدنی و روانی زندانیان پایان دهد و فعالان سیاسی بازداشت شده را آزاد کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۱۶:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
رژیم آل خلیفه درحالی با سیاست سرکوبگری و امید به حمایت های محور آمریکایی-صهیونیستی-سعودی در تلاش برای بقای حاکمیت خود در بحرین است که با این روش تنها شیب سقوط خود را تندتر می کند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۰۴ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
گزارشگر ویژه سازمان ملل در امور مدافعان حقوق بشر خواستار آزادی سه نفر از مدافعان حقوق بشر بحرین شد، آنها به مدت طولانی در زندان های آل خلیفه بازداشت هستند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۶:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مهر به نقل از صوت المنامه، جمعیت الوفاق بحرین بیانیه ای را در خصوص اقدامات خصمانه آل خلیفه منتشر کرد. این جمعیت در بیانیه خود تأکید کرد: رویکرد قرون وسطایی آل خلیفه با شرایط عصر کنونی همخوانی ندارد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۰:۰۴    
کارگروه ویژه سازمان ملل جزئیات شکنجه مدافعان حقوق بشر در زندان های آل خلیفه را فاش کرد.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۲۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
در پی تصمیم دولت فرانسه به مشارکت دادن رژیم آل خلیفه در یک سمینار در پاریس، 9 گروه حقوق بشری این رژیم را ناقض حقوق زنان خواندند و به این تصمیم پاریس، اعتراض کردند و از دولت فرانسه خواستند مشارکت منامه در این سمینار را لغو کند. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
جمعیت الوفاق بحرین با صدور بیانیه ای اعلام کرد که آل خلیفه از انواع شیوه های سرکوبگری علیه بحرینی ها استفاده می کند.
قم نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۰:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
قم نیوز: چندین گروه حقوق بشری از فرانسه خواستند مشارکت بحرین را در یک سمینار در پاریس، به دلیل نقض جدی حقوق زنان بحرینی توسط رژیم آل خلیفه لغو کند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله شیخ عیسی قاسم، رهبر نهضت اسلامی بحرین تأکید کرد: طرح اصلاحات نخست وزیر بحرین که رسانه های حکومتی آن را در بوق و کرنا کردند، چیزی جز فریبکاری و ادعایی شرم آور نبود و ملت بحرین را از مطالبه اصلاحات فراگیر بازنمی دارد.