پنجشنبه ۰۷ اسفندساعت ۱۱:۱۴Feb 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آل خلیفه»

ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۳:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران – ایرنا- ائتلاف جوانان انقلاب 14 فوریه بحرین سه شنبه شب نسبت به موضع "انیس نقاش" در مخالفت با عادی سازی روابط آل خلیفه با صهیونیست ها قدردانی کردند.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۲:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا- پادشاه بحرین در دیدار با محمد بن زاید آل نهیان درباره روابط دو کشور و تقویت آن گفتگو کردند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، به نقل از خبرگزاری رسمی امارات (وام)، حمد بن عیسی آل خلیفه پادشاه بحرین امروز (دوشنبه) در محل اقامت خود در ابوظبی میزبان محمد بن زاید آل نهیان ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۵:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - شاه بحرین که از دوشنبه هفته پیش به ابوظبی سفر کرده بود بعد از چند روز معطلی بالاخره روز شنبه موفق شد با مقامات این کشور از جمله محمد بن زاید ولیعهد ابوظبی دیدار کند ، تحقیر آل خلیفه در این سفر موجب شد یک دیپلمات ارشد بحرین از آن به عنوان سفر خجالت آور یاد کند.
ابنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
مادران بحرینی به جای آنکه از موفقیت فرزندان خود در امور درسی ابراز خوشحالی کنند، از آزادی فرزندانشان از زندان های آل خلیفه خوشحال می شوند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
مردم بحرین پنجشنبه خونین را به یاد جانفشانی و فداکاری قهرمانان انقلاب شان در زمانی برپا می کنند که ظلم و سرکوب آل خلیفه علیه مردم بحرین همچنان ادامه دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۰۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
فعالان حقوق بشر و ناظران بین المللی به اقدام آل خلیفه در ادامه بازداشت کودکان معترض بحرینی و زندانی کردن آن ها ابراز نگرانی کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۸:۱۵    
رژیم آل خلیفه بدون توجه به قوانین بین المللی درباره حقوق کودکان همچنان به بازداشت و آزار و اذیت افراد زیر سن قانونی ادامه می دهد.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۴:۰۵    
شفقنا- حمد بن عیسی آل خلیفه پادشاه بحرین همه مشاوران نخست وزیر از جمله مهمترین آنها یعنی سلمان فرزند عموی مرحومش و نوه اش خلیفه را برکنار کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از العهد نیوز ...
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۴:۰۰    
دادگاه جنایی بحرین 18 بحرینی را در پرونده ای موسوم به گروهک "قاسم سلیمانی" به تحمل حبس های بلند مدت از جمله حبس ابد محکوم کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۱:۵۱   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - حمد بن عیسی آل خلیفه پادشاه بحرین در سفر اخیر خود به ابوظبی به شدت از سوی طرف اماراتی تحقیر شد .
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۸:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
بغداد – ایرنا – رهبر جماعت علمای اهل سنت عراق در سخنانی به مناسبت گرامیداشت دهمین سال قیام مردم بحرین علیه رژیم استبدادی آل خلیفه گفت که قیام مردم بحرین در جهان منحصر به فرد است.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۷:۵۳    
شفقنا- رویترز در گزارشی به وضعیت بحرین 10 سال پس از آغاز انقلاب مردم این کشور علیه آل خلیفه پرداخته است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا؛ در آغاز بهار عربی، بحرین شاهد تظاهرات و اعتراضات گسترده مردمی علیه حکومت پادشاهی بود؛ تظاهراتی که هدف آن اصلاحات بود ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۷:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
بغداد – ایرنا – رییس ائتلاف سیاسی – پارلمانی الفتح عراق در سخنانی به مناسبت دهمین سال قیام مردم بحرین علیه رژیم آل خلیفه گفت که سرانجام قطعی قیام مردم بحرین، پیروزی است.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۶:۵۳    
رئیس ائتلاف فتح گفت: پیام من به رژیم آل خلیفه و خاندان حکومتی این است که بر مردم کشورشان سخت نگیرند و بدانند سیاست بستن دهان مخالفان راه حل نیست.
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۵:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
حاج احمد حسان یکی از شهروندان بحرینی که از 40 سال قبل در منزل خود اذان است از سوی مقامات امنیتی احضار و مورد بازجویی قرار گرفت.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۴:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
نابرابری های اجتماعی و سیاسی همه طیف های جامعه بحرین، عدم اقدام علیه ناقضان حقوق بشر و ماموران جنایتکار دستگاه های امنیتی وابسته به آل خلیفه و آل سعود، ادامه بازداشت های سیاسی و عدم آزادی زندانیان سیاسی از جمله مهم ترین دلایل گرده همایی اعتراضی هزاران شهروند بحرینی در این سال ها است.
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۱:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای عالی مجمع جهانی اهل بیت(ع) گفت: رژیم آل خلیفه از همه حدود عبور کرد و توافق عادی سازی روابط با اسرائیل را امضا کرد که این اقدام به معنای ائتلاف با صهیونیست ها است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
یک روزنامه نروژی در گزارش خود از 10 سال ظلم آل خلیفه به مردم بحرین و بی توجهی غرب نسبت به نقض حقوق بشر در این کشور پرده برداشت.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۰:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
فارس: حمد بن عیسی آل خلیفه پادشاه بحرین روز دوشنبه در یک سفر خصوصی وارد امارات شد . به گزارش خبرگزاری رسمی امارات (وام)، پادشاه بحرین به محض ورود به خاک امارات، مورد استقبال حمدان بن زاید آل نهیان نماینده حاکم منطقه الظفره قرار گرفت. ...
حوزه   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۲۰:۵۱    
حوزه/ از زمان رسیدن "سلمان" ولیعهد رژیم آل خلیفه به نخست وزیری این کشور، شدت سرکوبگری افزایش یافته و مقامات این رژیم تعداد زیادی از بحرینی ها را بازداشت کرده است.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
حسن هانی زاده با اشاره به انقلاب مردم بحرین که به دهمین سال رسیده است، به "رویداد" گفت: مردم بحرین با طرح یکسری مطالبات معقول و منطقی قیام خود را به صورت مسالمت آمیز اعلام کردند. ...
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۱:۵۶    
یکی از رهبران انقلابیون بحرین در گزارشی نوشت: مرگ مخالفان بحرینی با ابتلا به کرونا به این دلیل که یک بیماری همه گیر در دنیاست، باعث می شود کسی نتواند رژیم آل خلیفه را به دلیل آن محکوم کند.
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۰:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
شهروندان بحرینی به مناسبت دهمین سالروز آغاز قیام مردمی این کشور در مناطق مختلف تظاهرات کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۸:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
مردم بحرین در دهمین سالگرد انقلاب 14 فوریه برای دومین شب پیاپی تظاهرات برگزار کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۵:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
ابراهیم العرادی از مقاومت ملت بحرین در برابر ظلم های رژیم آل خلیفه خبر داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۳:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
دولت بحرین داعشی ها و گروه های تکفیری دیگر مانند طالبان را از مناطق مختلف سوریه و افغانستان به بحرین آورده و به آنان ملیت بحرینی اعطا کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۲:۰۱    
یک چهره سرشناس مخالف رژیم آل خلیفه به مناسب دهمین سالگرد انقلاب بحرین تاکید کرد رژیم آل خلیفه در نهایت تسلیم خواسته های ملت بحرین می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
محمد صالح آل سامان فعال سیاسی بحرینی گفت نظام آل خلیفه مشروعتش را از دست داد و ملت بحرین ثابت کرد سیاست سرکوب شکست خورده است.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۲۳:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
فارس: جمعیت الوفاق بحرین، بزرگترین نهاد مردمی مخالف سیاست های آل خلیفه در دهمین سالگرد شروع انقلاب بر ادامه مسیر تا تحقق اهداف و مطالبات مشروع مردم این کشور تأکید کرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۲۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مردم بحرین در دهمین سالروز انقلاب چهاردم فوریه این کشور به خیابان ها آمدند و علی رغم سرکوب مأموران رژیم آل خلیفه انقلاب خود را احیا کردند.
کیهان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۲۱:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
بحرینی ها به مناسبت دهمین سالگرد انقلاب 14 فوریه، در خیابان های منامه، تظاهرات برگزار کردند. رهبر شیعیان این کشور نیز طی پیامی تاکید کرد، مردم بحرین تا تحقق پیروزی به حرکت خود ادامه خواهند داد.
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۲۰:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
تظاهرات در چند شهر بحرین به رغم حضور گسترده نیروهای امنیتی برگزار شد. اعتراضات بحرین در 14 فوریه 2011 با درخواست اعمال اصلاحات در سیستم این کشور که خاندان آل خلیفه سنی آن را اداره می کند، آغاز شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۲۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
ده ها نفر از فعالان بحرینی امروز با تجمع مقابل سفارت بحرین در لندن، سرنگونی رژیم آ ل خلیفه را خواستار شدند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۵:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
فارس: شیخ حسین الدیهی معاون دبیرکل حزب الوفاق در دهمین سالروز انقلاب بحرین، خطاب به حاکمان آل خلیفه گفت که با سقوط دونالد ترامپ ، وقت آن است که به سوی مردم خود بازگردند. ...
ایران پرس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۵:۴۴    
ایران پرس- آیت الله شیخ عیسی قاسم، رهبر معنوی قیام مردم بحرین، شب گذشته (13 فوریه) به مناسبت دهمین سالگرد قیام مردم این کشور علیه رژیم آل خلیفه سخنرانی مهمی انجام داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۵:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون دبیرکل جمعیت الوفاق بحرین با بیان اینکه آل خلیفه ملت بحرین را از فرایند سیاسی این کشور خارج کرده است، گفت: حکومت باید برآمده از اراده ملت باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۵:۰۱    
جوانان معترض بحرینی تاکید کردند ما تا زمان تحقق فرمان خدا و نابودی باند متوحش و ظالم آل خلیفه به اعتراضات خود ادامه خواهیم داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۴:۰۱    
امروز (یکشنبه 14 فوریه 2021) دهمین سالگرد قیام مردم بحرین علیه تبعیض و بی عدالتی رژیم آل خلیفه است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۳:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
بغداد – ایرنا- یک رسانه عراقی با اشاره به اینکه شعله انقلاب بحرین با گذشت 10 سال همچنان روشن است، نوشت: ملت بحرین با وجود همه سرکوبگری های رژیم آل خلیفه در مسیر پیروزی حرکت می کند.
میزان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۲:۵۵    
خبرگزاری میزان – مردم بحرین همزمان با دهمین سالروز انقلاب این کشور با حضور در خیابان ها تظاهرات برپا کردند. بر اساس گزارش پایگاه خبری لؤلؤ ، دیشب خیابان های منامه و برخی دیگر از شهر های بحرین شاهد حضور مردم این کشور بود. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۲:۱۶    
14 فوریه 2011 روزی بود که مردم بحرین برای سرنگونی رژیم آل خلیفه قیام کردند.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که شیعیان بحرین در برگزاری مراسم مذهبی همه توصیه های بهداشتی را رعایت می کنند، اما مقامات رژیم آل خلیفه کرونا را بهانه ای برای اعمال فشار قرار داده اند.
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مرجع دینی بحرینی از اقدام رژیم آل خلیفه در زمینه عادی سازی رابطه با رژیم صهیونیستی انتقاد کرد.
سراج24   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۱:۰۳   + ۱۷ سایت دیگر  
رهبر شیعیان بحرین در سخنانی به مناسبت دهمین سالگرد انقلاب بحرین که در قم برگزار شد، تاکید کرد که اقدامات رژیم آل خلیفه و حمایت بی دریغ نظامیان سعودی نمی تواند در عزم ملت بحرین خللی وارد کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - انقلاب مردمی بحرین علیه حکومت آل خلیفه در حالی امروز دهمین سال خود را پشت سر می گذارد که فعالان سیاسی و مدنی این کشور می گویند همچنان برای تحقق مطالبات مدنی و انجام اصلاحات سیاسی در این کشور کوچک حاشیه خلیج فارس به تلاش خود ادامه خواهند داد.
ابنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
در حالی که شیعیان بحرین در برگزاری مراسم مذهبی همه توصیه های بهداشتی را رعایت می کنند، اما مقامات رژیم آل خلیفه کرونا را بهانه ای برای اعمال فشار قرار داده اند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رسانه های بین المللی با انعکاس دهمین سالروز انقلاب فوریه ملت بحرین گزارش داد: آل خلیفه اعتراض های مردمی را با پشتیبانی نیروهای سعودی و اماراتی سرکوب کرده است و بازداشت و اعدام معترضان را ادامه می دهد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۸:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
شیخ اکرم الکعبی بر ایستادگی ملت بحرین مقابل ظلم و جور رژیم آل خلیفه تاکید کرد.
ابنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا مردم بحرین در آستانه دهمین سالگرد انقلاب 14 فوریه در مناطق مختلف این کشور تظاهرات برگزار کردند. مردم بحرین به ویژه جوانان این کشور هرسال در بزرگداشت انقلاب 14 فوریه با برگزاری تظاهرات در مناطق مختلف این کشور بر مطالبات خود و دستاورد های این خیزش مردمی تاکید می کنند.