پنجشنبه ۰۹ آذرساعت ۰۴:۰۰Nov 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیر حج و زیارت»

ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۶:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر حج و زیارت خراسان رضوی گفت:از ابتدای امسال تا کنون 48 پرونده شکایت در زمینه سوء استفاده مالی و کلاهبرداری افراد و کاروانهای آزادبر غیرمجاز عتبات عالیات عراق در محاکم دادگستری طرح شده در حالی که این تعداد در کل سال گذشته 35 پرونده بوده است.
سازمان حج و زیارت استان اصفهان   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۹:۰۸    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج وزیارت ؛ آقای سید عباس حسینی رییس سازمان حج و زیارت به همراه آقای حسن محمدی مدیر کل بازرسی و ارزشیابی سازمان امروز پنجشنبه به صورت سرزده در دفتر حج وزیارت استان اصفهان حضور یافته و از نزدیک در جریان روند امور اجرایی در این استان قرار گرفت . ...
سازمان حج و زیارت استان اصفهان   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۳:۵۳    
گردهمایی مدیران دفاتر و شرکتهای زیارتی با مدیر حج و زیارت استان اصفهان و برگزاری مجمع عمومی شرکت مرکزی خدمات زیارتی استان اصفهان به گزارش روابط عمومی حج و زیارت در روز یکشنبه مورخ 1402/08 ...
حج   ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ - ۰۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
نشست صمیمی نماینده ولی فقیه در امور حج وزیارت و سرپرست حجاج ایرانی با مسئول دفتر بعثه و مدیر حج و زیارت خراسان رضوی و مدیران شرکتهای زیارتی عتبات در مشهد برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حج و زیارت آذربایجان غربی در نشست مدیریت و ساماندهی کاروان های زائران اهل سنت به عتبات عالیات گفت: اعزام کاروان های حج عمره از سرگرفته می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۰۸:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیر حج و زیارت خوزستان گفت: طبق توافقی که اخیرا ً بین دو کشور ایران و عربستان صورت گرفت سفر به حج عمره و به زودی از سر گرفته می شود و اگر خط هوایی عمره برقرار بشود صف انتطار بسیار کوتاه خواهد شد.
مشهد فوری   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۱۶:۰۹    
مدیر حج و زیارت خراسان رضوی اظهار کرد: به محض آماده سازی زیر ساخت های لازم برای اعزام حج عمره، فراخوان سازمان حج و زیارت از واجدین شرایط ثبت نام خواهد کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۱۴:۵۰    
مدیر حج و زیارت خراسان رضوی اظهار کرد: به محض آماده سازی زیر ساخت های لازم برای اعزام حج عمره، فراخوان سازمان حج و زیارت از واجدین شرایط ثبت نام خواهد کرد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حج و زیارت خراسان جنوبی از اقدامات شبکه خاوران در راستای اطلاع رسانی برنامه های زیارتی مردم استان تقدیر و تشکر کرد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۱۰:۴۸    
مدیر حج و زیارت استان قزوین در دیدار با سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت: در زمینه اعزام زائران به عتبات خوشبختانه استان قزوین رتبه هشتم کشوری را به خود اختصاص داده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۰۷:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیر حج و زیارت مازندران با اشاره به استقبال بالای مازندرانی ها از سفر به عتبات عالیات، گفت: به فکر راه اندازی پرواز چهارم هستیم که به زودی استارت زده می شود.
سازمان حج و زیارت   ۱۴۰۲/۰۸/۰۳ - ۱۶:۱۶    
آیین تکریم از خدمات مدیر سابق حج وزیارت استان اردبیل و معارفه ابراهیم احدی به عنوان مدیر دفتر حج وزیارت این استان با حضور دست اندرکاران حج و زیارت و تنی چند ازمسئولان استانی برگزار گردید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۸/۰۱ - ۱۰:۲۷    
مدیر حج و زیارت استان گفت : مرز خسروی ظرفیت و زیرساخت های لازم برای تردد کاروان های زیارتی عتبات عالیات را دارد، اما وجود برخی مسائل باعث شده تا شرکت های مجری رغبت چندانی برای اعزام کاروان های زیارتی از این مرز نداشته باشند.
سازمان حج و زیارت   ۱۴۰۲/۰۷/۳۰ - ۱۸:۵۵    
با حکم رییس سازمان حج وزیارت آقای ابراهیم احدی به عنوان مدیر حج و زیارت استان اردبیل منصوب شد.
سازمان حج و زیارت   ۱۴۰۲/۰۷/۲۸ - ۲۱:۲۶    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج وزیارت به نقل از روابط عمومی حج و زیارت استان فارس ، بعدازظهر امروز چهارشنبه 26 مهرماه 1402 علیرضا زینلی مدیر حج و زیارت استان فارس باتفاق کارکنان و جمع کثیری از کارگزاران حج و زیارت استان فارس در تجمع بزرگ مردمی شیراز در محکومیت حمله رژیم کودک کش صهونیستی به ...
سازمان حج و زیارت   ۱۴۰۲/۰۷/۲۸ - ۲۱:۲۶    
در این دیدار ضمن تبریک انتصاب مدیر جدید فرودگاه جناب آقای محمدجواد یگانه از زحمات پلیس فرودگاه در امر خدمات رسانی به حجاج در فرآیند اعزام و همچنین برنامه های آموزشی کاروان ها تقدیر و تشکر گردید. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ - ۰۹:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیر حج و زیارت مازندران گفت: درحال حاضر دو پرواز به مقصد عتبات عالیات در طول هفته در فرودگاه ساری انجام می شود که پرواز سوم عتبات عالیات از 11 آبان ماه اضافه می شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۹ - ۱۴:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیر حج و زیارت فارس از انجام اولین پرواز هوایی عتبات عالیات این استان از فرودگاه شهید دستغیب شیراز به نجف اشرف در سال جاری خبر داد و گفت: نخستین پرواز در تاریخ 27 مهرماه جاری انجام خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۱۹ - ۰۸:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیر حج و زیارت مازندران گفت: در طول هفته دو پرواز شامل 6 کاروان به صورت هوایی و 10 کاروان به صورت زمینی به عتبات عالیات اعزام می شوند.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۱۵:۰۴    
در جلسه هم اندیشی حسن نورانی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان و محمد امین یاقوتی مدیر حج و زیارت استان، بر بررسی راهکارهای تعامل بیشتر بین این دو سازمان برای ارائه خدمات مطلوب به ایثارگران تاکید شد.
صدای جویا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۳ - ۲۲:۵۴    
مدیر حج و زیارت استان اصفهان گفت: امسال از استان اصفهان 7300 نفر در قابل 49 کاروان زیارتی به حج تمتع اعزام می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۳:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
امروز در مراسمی، از خدمات و تلاش های سید حسین موسوی رابطی مدیر سابق اداره حج و زیارت استان قم قدردانی و اسماعیل رستمی به عنوان مدیر جدید این اداره معرفی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۰:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیر حج و زیارت مازندران با اشاره به اینکه اعزام به عتبات عالیات از سر گرفته شد، گفت: زائران فریب آزادبرها را نخورند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
همدان - ایرنا - مدیر حج و زیارت استان همدان گفت: تمامی هزینه های ایرلاین حجاج همدانی و کردستانی که وظیفه انتقال و جابه جایی حاجیان استان های مذکور را برعهده داشتند با پیگیری ها و مساعدت استاندار همدان تامین شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه به گفته مدیر حج و زیارت استان کرمانشاه با پایان مراسم پیاده روی اربعین حسینی، اعزام های کاروانی عتبات عالیات در کرمانشاه از سرگرفته شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۹:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
قزوین- مدیر حج و زیارت استان قزوین با اشاره به ثبت نام قطعی بیش از 48 هزار نفر از قزوین در سامانه سماح، از رشد افراد ثبت نامی در این سامانه خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۲۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حج و زیارت استان قزوین از ثبت نام قطعی بیش از 48 هزار و 500 نفر در سامانه سماح خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۶:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیر حج و زیارت مازندران گفت: بیش از 90درصد زائران مازندرانی از مراسم اربعین بازگشتند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر حج و زیارت خراسان جنوبی گفت: 79 درصد از زوار خراسان جنوبی از زیارت اربعین بازگشته اند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۰:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیر حج و زیارت استان البرز گفت: 93 هزار نفر از البرز در پیاده روی میلیونی اربعین حسینی امسال شرکت کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۰:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
مدیر حج و زیارت هرمزگان گفت: 42 هزار و 532 نفر از زائران اربعین حسینی تا صبح امروز به هرمزگان برگشته اند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۰۸:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - مدیر حج و زیارت هرمزگان با اشاره به اینکه امسال 55 هزار و 130 نفر از مشتاقان این استان به زیارت اربعین اعزام شدند، گفت: بیشترین حجم آمار زائران به تعداد 51 هزار و 287 نفر از مرز شلمچه بوده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۸:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیر حج و زیارت خراسان جنوبی گفت: 67 درصد از زوار خراسان جنوبی از زیارت اربعین بازگشته اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۴:۵۶    
مدیر حج و زیارت استان مرکزی از ثبت نام بیش از 64 هزار نفر از استان مرکزی در سامانه سماح خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر حج و زیارت خراسان رضوی گفت: بنا بر آمار ثبتی در سامانه سماح، 278 هزار و 17 نفر از این استان با نامنویسی در این سامانه، به مناسبت اربعین حسینی، راهی زیارت عتبات عالیات شدند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۲۲:۰۸    
مدیر حج و زیارت استان خراسان رضوی گفت: با توجه به مصوبه ستاد مرکزی اربعین ثبت نام پیاده روی اربعین از محرم امسال ماه در سامانه سماح آغاز شده است و تا سیزدهم شهریور ماه 253 هزار نفر برای زیارت اربعین حسینی در این استان پیش ثبت نام کرده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۷:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیر حج و زیارت استان خراسان رضوی گفت: با توجه به مصوبه ستاد مرکزی اربعین ثبت نام پیاده روی اربعین از محرم امسال ماه در سامانه سماح آغاز شده است و تا سیزدهم شهریور ماه 253 هزار نفر برای زیارت اربعین حسینی در این استان پیش ثبت نام کرده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۳:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر حج و زیارت خراسان جنوبی از اعزام 40 هزار و 535 زائر از استان به پیاده روی اربعین خبر داد و گفت: پیش بینی می شود تا 16 شهریورماه 15 هزار نفر از زائران خراسان جنوبی بازگردند.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۰۸:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
راهپیمایی اربعین ، یکی از عظیم ترین و باشکوه ترین راهپیمایی هایی است که هزاران راز ونیاز در دل خود جای داده است. هر سال تمام مسلمانان جهان فارغ از هرگونه تعصبی در کنار یکدیگر قدم می زنند تا به بین الحرمین برسند و در کنار حرم سیدالشهدا و حضرت ابوالفضل العباس سفره دل را بگشایند. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۶:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیر حج و زیارت استان البرز گفت: تاکنون 91 هزار و 861 نفر از مشتاقان پیاده روی اربعین حسینی از البرز برای شرکت در این همایش میلیونی در سامانه سماح ثبت نام کرده اند.
تیتر ۱   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۵:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیر حج و زیارت استان البرز از حضور 91 هزار و 861 شهروند البرز در پیاده روی اربعین حسینی خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
محمدامین یاقوت با بیان اینکه دلیل موفقیت اربعین امسال، همراهی مردم با مسئولان بود، گفت: امسال زائران در کمترین زمان از مرز خارج شدند و اقدامات مهم مانند برنامه ریزی برای عزیمت به هنگام و مدت حضور در عراق را بیشتر از همیشه رعایت کردند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۰۹:۱۴    
مدیر حج و زیارت البرز با اشاره به اینکه تاکنون بیش از 100 هزار نفر از استان در سامانه سماح جهت اعزام به سفر معنوی اربعین حسینی ثبت نام کرده اند، گفت: تعداد ثبت نام کنندگان نسبت به سال گذشته، 12 درصد افزایش داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۰۵:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیر حج و زیارت مازندران گفت: تعداد ثبت نام زائران مازندرانی در سامانه سماح برای اربعین به 91 هزار و 897 نفر رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۰۹:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرحج و زیارت خراسان جنوبی گفت: یک نفر از زائران اربعین حسینی (ع) استان در خاک عراق آسمانی شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۰۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیر حج و زیارت قزوین از نام نویسی 33 هزارتن از شهروندان استان در سامانه "سماح" به منظور شرکت در آیین پیاده روی اربعین حسینی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حج و زیارت استان زنجان آمار ثبت نامی های سامانه سماح در استان را تا روز گذشته 45 هزار و 327 نفر اعلام کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۱:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری مدیر حج و زیارت چهارمحال وبختیاری با اشاره به اینکه تا امروز 29 هزار و 595 نفر از استان در سامانه سماح جهت اعزام به سفر معنوی اربعین حسینی ثبت نام کرده اند، گفت: آمار قطعی امسال زائران حسینی از چهارمحال و بختیاری در مقایسه با سال 1401 حاکی از افزایش 10 درصدی جمعیت زوار است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۰۸:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان مدیر حج و زیارت هرمزگان گفت: تاکنون 54 هزار و 800 نفر از استان هرمزگان برای شرکت در پیاده روی اربعین به کشور عراق سفر کرده اند.
عصر اترک   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۰۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حج و زیارت خراسان شمالی گفت: بیش از 21 هزار نفر از استان تاکنون برای شرکت در مراسم اربعین در سامانه سماح ثبت نام کردند.