چهارشنبه ۰۷ آبانساعت ۰۳:۴۵Oct 2020 28

جدیدترین‌های «مدیر حج و زیارت»

ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۴:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد معاون وزیر و رئیس سازمان حج و زیارت کشور طی حکمی مدیر حج و زیارت استان کهگیلویه و بویراحمد را منصوب کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حج و زیارت فارس، گفت: مردم مراقب ثبت نام های جعلی پیاده روی اربعین باشند.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۲:۳۹    
به گزارش روابط عمومی حج و زیارت استان گلستان؛ به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و سالگرد شهادت شهدای فاجعه منا و تقدیم پیام ریاست محترم سازمان و نماینده ولی فقیه درامور حج و زیارت و در ادامه دیدار با خانواده شهدای منای استان ، سید علی میرقاسم پور مدیر حج و زیارت استان ...
شیرازه   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۷:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر حج و زیارت فارس با بیان اینکه امسال برنامه های جایگزینی برای مراسم پیاده روی اربعین پیش بینی شده است، به مردم هشدار داد تا نسبت به تبلیغات کذبی که سوءاستفاده گران در این ایام می کنند، باشند.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۲:۳۶    
در راستای ارتقاء کیفیت و ارائه خدمات صادقانه به زائران و علاقه مندان حوزه حج و زیارت و به جهت شکل گیری فرایند اجرایی جدید با کیفیت بهتر در سازمان حج و زیارت جلسات متعددی با حضور مدیر حج و زیارت استان، نماینده دفتر بعثه مقام معظم رهبری در حج و زیارت ، همکاران ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۷:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- جانشین مدیرحج و زیارت استان بوشهرگفت: تاکنون 821 نفر معادل 91 درصد ثبت نام کنندگان حج تمتع هزینه مرحله دوم را در این استان پرداخت کرده اند.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۴:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر حج و زیارت خراسان رضوی گفت: در حال حاضر هیچ گونه اعزامی در قالب کاروان های زیارتی به کربلای معلی و نجف اشرف از استان انجام نمی شود و مردم مراقب افراد سودجو در این زمینه باشند.
موج رسا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حج و زیارت استان زنجان گفت: در حال حاضر و بر اساس اعلام سازمان مرکزی حج و زیارت، هرگونه ثبت نام برای اعزام زائران به مراسم اربعین حسینی ممنوع است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۰۸:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مدیر حج و زیارت استان کرمانشاه با بیان اینکه امسال هیچ اعزامی برای مراسم اربعین به کشور عراق نداریم، گفت: مردم فریب تبلیغات تورهای غیرمجاز را نخورند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۰۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حج و زیارت استان فارس گفت: پرداخت مرحله دوم هزینه سفر زائرین ثبت نام شده در کاروان های حج تمتع تا 19 شهریور 99 تمدید شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۰:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مدیر حج و زیارت استان کرمانشاه گفت: زائرین جامانده از حج تمتع 1399 که قسط دوم هزینه های اعزام خود را پرداخت کرده اند، برای سال آینده با همین هزینه امسال اعزام خواهند شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۰۹:۴۵    
سمنان- ایرنا- مدیر حج و زیارت استان سمنان گفت: نوروز امسال 1600 نفر در قالب 30 کاروان به صورت هوایی و زمینی برای بهره مندی معنوی از عتبات عالیات به عراق اعزام شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۰۹:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیر حج و زیارت استان سمنان با بیان اینکه سفر به کشور عراق و عتبات عالیات به دلیل شیوع کرونا انجام نمی شود گفت: عاشقان سفر به عتبات مراقب عملکرد غیرقانونی کلاهبرداران و فعالان غیر مجاز باشند.
موج رسا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۲:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر حج و زیارت استان زنجان با بیان اینکه هزینه حج تمتع سال آینده با نرخ ارز امسال محاسبه می شود، گفت: تاکنون 20 درصد زنجانی ها نسبت به پرداخت هزینه های سفر حج تمتع خود را پرداخت کرده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل حج و زیارت استان کرمان گفت: حجاج نسبت به پرداخت مرحله دوم هزینه سفر زائرین ثبت نام شده در کاروانهای حج تمتع تا پایان ساعات اداری روز چهارشنبه 12 شهریور فرصت دارند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۳:۱۰   + ۴۲ سایت دیگر  
مدیر حج و زیارت گلستان گفت: مرحله دوم پرداخت هزینه سفر ثبت نام شدگان در کاروان های حج تمتع، فردا آغاز می شود.
وزارت صنایع و معادن   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۰۹:۵۷    
اخیراً فردی با معرفی خود به عنوان مدیر حج و زیارت استان و یا احدی از مدیران استانداری تحت عنوان ثبت نام حج تمتع اقدام به کلاه برداری از مسئولان استانی نموده است ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۰۸:۵۰    
مدیرحج و زیارت خراسان جنوبی گفت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، نهادی برخاسته از مردمی است که پرچم نظام، انقلاب اسلامی و ارزشها را به دست گرفته است.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حج و زیارت استان گلستان با بیان اینکه حادثه منا برای ما تمام نشده است، گفت: هرچند تکلیف شهدای منا مشخص شده اما سازمان حج و زیارت و وزارت خارجه از طریق سازمان ملل کماکان پیگیر شهدای مان هستند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۳:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیر حج و زیارت لرستان گفت: به مناسب سالگرد شهدای منا، مرکز نیکوکاری به نام این شهدا در استان راه اندازی می شود.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۰۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرحج وزیارت استان خراسان جنوبی گفت: دهه اول ذی الحجه فرصتی برای تکریم بیشتر خانواده های معظم شهدای منا و سانحه سقوط جرثقیل در مسجدالحرام است.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
طرح پویش قربانی و کمک های مومنانه با حضور سید علی میرقاسم پورمدیر حج وزیارت استان گلستان و جمعی از کارگزاران خدمات زیارتی استان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی حج و زیارت استان گلستان ...
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۰۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
در آستانه عید سعید قربان و سالروز فاجعه منا، مدیر حج و زیارت استان گلستان با همراهی نماینده دفتر بعثه مقام معظم رهبری درحج و زیارت، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران، مدیر کانون فرهنگی و هنری مساجد و تعدادی از مدیران و روحانیون کاروانهای حج استان ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۰:۰۳    
در دیدار مدیر حج و زیارت کرمان با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان بر تعامل و هم افزایی هر چه بیشتر تاکید شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۰:۲۵    
سجاد رحمانی با حکم رئیس سازمان حج و زیارت به عنوان مدیر حج و زیارت ایلام منصوب شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۶:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام در دیدار امروز معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان حج و زیارت کشور با استاندار ایلام ، سجاد رحمانی به عنوان مدیر حج و زیارت استان معرفی شد.
خبر ماکو   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۳:۵۴    
مدیر حج و زیارت آذربایجان غربی ، آخرین وضعیت حجاج آذربایجان غربی در سرزمین وحی را تشریح کرد. خبر ماکو : به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه آذربایجان غربی ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۳:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مدیرحج و زیارت استان کرمانشاه به زائرین جامانده از حج تمتع 1399 توصیه کرد، برای اعلام انصراف عجله نکنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۳:۰۹    
گروه استان ها - مدیرحج و زیارت خراسان جنوبی گفت: بسته های آموزشی متنی، صوتی و تصویری برای زائران به صورت مجازی اشتراک گذاشته می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۰:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - علی رضا رشیدیان رییس سازمان حج و زیارت روز چهارشنبه طی حکمی سید حمید مصطفایی را به عنوان مدیر حج و زیارت استان لرستان منصوب کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۰۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حج و زیارت گلستان گفت: با توجه به لغو حج تمتع ، زائرین ثبت نامی گلستان ، به هیچ عنوان نگران نباشند و به محض اعلام عربستان بنا بر نوبت به حج اعزام خواهند شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۲۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی علی رضا رشیدیان، رئیس سازمان حج و زیارت، سجاد رحمانی به عنوان مدیر حج و زیارت استان ایلام منصوب شد.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۰۸:۳۵    
در راستای رسیدگی به امورات مردم و به مناسبت گرامیداشت هفته حج، روز دوشنبه مورخ 9/4/99 سید علی میرقاسم پور مدیر حج و زیارت استان گلستان در دفتر سامد استان حضور یافت. ...
ایثار   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۳:۱۷    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان با مدیرحج و زیارت استان دیدار و گفتگو کردند.
سازمان حج و زیارت استان اصفهان   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۰۹:۴۸    
مدیر حج وزیارت استان اصفهان به همراه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و جمعی از کارکنان حج وزیارت این استان با حضور در گلستان شهدای این شهر به مقام شامخ شهدای مظلوم مکه و منا ادای احترام نموده و فاتحه قرائت نمودند. ...
موج رسا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حج و زیارت استان زنجان گفت: با بهبود شرایط کشور عراق از نظر بیماری کرونا، مرحله جدید ثبت نام عتبات عالیات آغاز می شود.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۱۱:۰۳    
به گزارش روابط عمومی حج و زیارت استان گلستان، به مناسبت گرامیداشت هفته حج، ،سید علی میرقاسم پور مدیر حج و زیارت استان گلستان و حجت الاسلام والمسلمین اصحابی مسئول دفترنمایندگی بعثه مقام معظم رهبری درحج و زیارت استان و تنی چند از کارگزاران خدمات زیارتی روز چهارشنبه 4 تیرماه 99 با خانواده شهید منا حاج ...
موج رسا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حج و زیارت استان زنجان گفت: مبالغ پرداختی زائران حج تمتع با اطلاعیه جدید سازمان حج و زیارت در چند روز آینده، تعیین تکلیف می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۸ - ۰۷:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیر حج و زیارت خراسان شمالی گفت: از مجموع زائران حج تمتع امسال در این استان 63 درصد را افراد ساکن در نواحی شهری تشکیل می دهند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ - ۱۲:۰۱    
مدیر حج و زیارت استان از آمادگی کامل کاروان ها و تکمیل فرآیند ثبت نام و معاینات زائرین حج تمتع 99 در استان زنجان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ - ۰۹:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
قزوین- ایرنا- مدیر حج و زیارت قزوین از تکمیل 97 درصدی ظرفیت کاروان های حج تمتع استان در سال جاری خبر داد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۳/۲۰ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر حج و زیارت خراسان جنوبی گفت: ظرفیت کاروان های حج تمتع خراسان جنوبی برای اعزام به سرزمین وحی تکمیل شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۸ - ۱۸:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر حج و زیارت استان گیلان از ظرفیت 675 نفری اعزام حج تمتع و ثبت نام 521 نفر تاکنون خبر داد و گفت: تاکنون 77 درصد ظرفیت کاروان های حج تمتع در گیلان تکمیل و میزان افراد ثبت نام کننده از 469 زائر سال گذشته به ظرفیت 675 نفر رسیده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۸ - ۱۵:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیر حج و زیارت گیلان، از تکمیل 77 درصد ظرفیت کاروان های حج تمتع سال 99 استان گیلان خبر داد و گفت: تاکنون 521 نفر ثبت نام کرده اند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۰:۳۳    
ایسنا/خراسان شمالی مدیر حج و زیارت خراسان شمالی گفت: هم اکنون ظرفیت حج تمتع استان تکمیل شده و یک هزار و 400 نفر برای شرکت در این مراسم معنوی نام نویسی کرده اند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر حج وزیارت استان البرز گفت: ثبت نام غیرحضوری در کاروانهایی که دارای ظرفیت خالی هستند، آغاز شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرحج و زیارت استان کرمان گفت: امسال قرار است هزار زائر کرمانی در قالب 20 کاروان به حج تمتع اعزام شودند.
مدیر حج و زیارت لرستان از ثبت نام ودیعه گذاران تا پایان آذر 86 در کاروان های حج تمتع در استان خبرداد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۶:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیر حج و زیارت آذربایجان غربی گفت: انجام تست کرونا برای زائرین حج 99 اجباری است.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی حج و زیارت استان گلستان، فرآیند واکسیناسیون زائران حج تمتع 99 استان درحال انجام بوده و معمولاً واکسیناسیون حجاج یک تا دو ماه قبل از سفر حج انجام می شود. ...