چهارشنبه ۰۷ آبانساعت ۰۷:۰۷Oct 2020 28

جدیدترین‌های «فراکسیون جوانان مجلس»

ایسنا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۱۶:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
یک عضو هیات رئیسه فراکسیون جوانان مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم توجه به جوانان در عرصه های مختلف گفت: بیانات اخیر مقام معظم رهبری درباره دادن فرصت به جوانان باید تلنگری به همه دستگاه های حاکمیتی و حکومتی باشد تا فرصت را برای جوانان باز کند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۱/۲۵ - ۱۸:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
عضو فراکسیون جوانان مجلس با بیان اینکه موضوع تأمین مسکن جوانان، تسهیل در ازدواج و اشتغال آنان اولویت مجلس آینده خواهد بود، گفت: مجلس یازدهم به دلیل جوان بودن منتخبان مردم، بهتر از گذشته جوانان را درک خواهد کرد.
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۱/۲۱ - ۱۴:۳۳    
رئیس فراکسیون جوانان مجلس شورای اسلامی، گفت: اقدام وزیر صمت در انتصاب وزیر اسبق بازنشسته، انحراف از قانون منع بکارگیری بازنشستگان و یک تخلف آشکار است. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۲۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
یوسفی با بیان اینکه اولویت کار مجلس یازدهم، تحقق شعار جهش تولید و توجه به مشکلات مردم است که مهم ترین آن اشتغال و معیشت خواهد بود گفت: همچنین با توجه به تعداد زیاد نمایندگان جوان، به دنبال راه اندازی فراکسیون جوانان مجلس هستیم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۱۸:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون جوانان مجلس با بیان اینکه جزئیات اسامی و عملکرد شرکت های وابسته به بانک ها نداریم،گفت:این شرکت ها بنیه مالی دارند و به حوزه هایی وارد شدند که وضعیت کسب و کار را آشفته کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ - ۱۵:۳۶    
عضو فراکسیون جوانان مجلس گفت: از ویژگی های مدیران جوان انقلابی، انگیزه وانرژی مضاعف و دارای ایده های نو هستند که در واقع در رگ های انقلاب و نظام در جهت سالم سازی و یک حرکت پر شتاب رو به جلو ایجاد می کنند.
ورزش 3   ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ - ۲۳:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
عضو فراکسیون جوانان مجلس تاکید کرد رئیس مستعفی فدراسیون فوتبال باید پاسخگوی عملکردش طی سالیان اخیر باشد.
استانداری تهران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۳:۲۱    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، آیین کلنگ زنی و آغاز عملیات احداث خانه جوان شهرستان پردیس با حضور عبدالعظیم رضایی فرماندار شهرستان و سید فرید موسوی رئیس فراکسیون جوانان مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۶:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون جوانان مجلس شورای اسلامی با مدیر بخش وزارت جوانان و ورزش جمهوری آذربایجان در تهران دیدار و گفتگو کرد.
سیتنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۵:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون جوانان مجلس شورای اسلامی، اعلام کرد:نحوه فعالیت و کسب درامد سرویس های ارزش افزوده انتقادات بسیاری را بین مردم در پی داشته است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۰:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
عضو فراکسیون جوانان مجلس گفت: برخی از نهادهای دولتی برای عدم اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان خصوصی نمایی می کنند که دستگاه قضا باید با آنان برخورد کند.
میزان   ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۰۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- رئیس فراکسیون جوانان مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت ورزش و جوانان همه مأموریت های خودش در حوزه جوانان را جامه عمل نپوشانده است و تنها یکسری اقدامات را انجام داده است. تاریخ انتشار: 07:03 - 10 مهر 1398 - کد خبر: 554397
میزان   ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- رئیس فراکسیون جوانان مجلس با بیان اینکه وزارت ورزش و جوانان به همه مأموریت های خودش در حوزه جوانان جامه عمل نپوشانده و تنها یکسری اقدامات را انجام داده است، گفت: شورای عالی جوانان عملاً در واقع نتوانست به آن اهداف اصلی دست پیدا کند لذا ما مجدداً پیگیر احیای سازمان ملی جوانان شدیم ...
سیتنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۱۲:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون جوانان مجلس شورای اسلامی، اعلام کرد: باشگاه استقلال مدتهاست که گرفتار مشکلات ناشی از بی کفایتی های فدراسیون و سازمان لیگ و سوء مدیریت مدیران باشگاه است. خبر بهت آور حذف این باشگاه از جام آسیایی آخرین این موارد است.
شفقنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۵ - ۰۹:۴۸    
شفقنا- عضو فراکسیون جوانان مجلس اهلیت را مهمترین مساله در طولانی شدن روند خصوصی سازی پرسپولیس و استقلال عنوان کرد و گفت: اگر افراد نااهلی تیم را خریداری کنند حتی اگر پیشکسوت هم باشند اما نتوانند آن را مدیریت کنند باز هم تماشاگر بر وزارت ورزش فشار می آورد که چرا تیم را به این افراد فروختید. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۱۲:۱۵    
تهران-ایرنا- رییس فراکسیون جوانان مجلس از تقدیم طرح دو فوریتی شفافیت آرای نظام تقنینی به هیات رئیسه مجلس خبر داد و تاکید کرد: این طرح می تواند شفافیت را به همه سطوح تصمیم گیر نظام تقنینی بسط دهد.
نماینده   ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۱:۱۸    
عضو فراکسیون جوانان مجلس میگوید:گمان می کردیم دستگاه های نظارتی ورود جدی تری داشته باشند اما عزم کافی را در همه جا ندیدیم.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۲ - ۰۷:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون جوانان مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قانون منع به کارگیری بازنشستگان به طور صد در صد اجرا نمی شود از برخورد با متخلفین و پیگیری اجرای این قانون خبر داد.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
نشست اعضای فراکسیون جوانان مجلس شورای اسلامی امروز 10 شهریور ماه 1398 برگزار شد.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۸:۳۷    
اعضای فراکسیون جوانان مجلس در جهت عینیت بخشی به گام دوم انقلاب با رویکرد جوان گرایی و مدیریت جهادی با مدیران جوان سازمان اقتصادی کوثر دیدار کردند.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۰۹:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
اعضای فراکسیون جوانان مجلس در جهت عینیت بخشی به گام دوم انقلاب با رویکرد جوان گرایی و مدیریت جهادی با مدیران جوان سازمان اقتصادی کوثر دیدار کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۲۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
نشست هم اندیشی فراکسیون جوانان مجلس شورای اسلامی با مدیران جوان سازمان اقتصادی کوثر عصر امروز (شنبه) برگزار شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۹:۴۰    
نشست هم اندیشی فراکسیون جوانان مجلس شورای اسلامی با مدیران جوان سازمان اقتصادی کوثر عصر شنبه 26 مرداد ماه برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۷:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
نشست هم اندیشی فراکسیون جوانان مجلس شورای اسلامی و مدیران سازمان اقتصادی کوثر با حضور مهندس محمد رضا اسکندری رئیس سازمان اقتصادی کوثر و اعضای فراکسیون جوانان مجلس آغاز شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۶ - ۱۶:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
سید فرید موسوی رییس فراکسیون جوانان مجلس ایران در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی با حضور در خبرگزاری برنا به مناسبت تبریک روز خبرنگار با خبرنگاران و مدیران خبرگزاری دیدار و گفتگو کرد .
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۳ - ۱۹:۲۹    
سید فرید موسوی رئیس فراکسیون جوانان و نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، ظهر امروز از روستای ایرین شهرستان اسلامشهر و گلدسته در بخش چهاردانگه بازدید کرد.
دانا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۱۳:۱۶    
نایب رئیس فراکسیون جوانان مجلس شورای اسلامی گفت: یک پنجم اعتبارات مشخص شده در برنامه ششم توسعه برای وزارت ورزش برای ازدواج و اشتغال جوانان است.
صاحب نیوز   ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۱۲:۵۲    
نایب رئیس فراکسیون جوانان مجلس شورای اسلامی گفت: یک پنجم اعتبارات مشخص شده در برنامه ششم توسعه برای وزارت ورزش برای ازدواج و اشتغال جوانان است.
برترین ها / پارسینه   ۱۳۹۸/۰۵/۰۹ - ۱۹:۴۹   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: فرماندار تهران در حاشیه مراسمی در پاسخ به سئوال خبرنگاری در خصوص موسیقی خیابانی بر لزوم ضابطه مندی و قانون مند شدن تاکید داشته و هرگز کلامی در خصوص تکدی گری و مسائلی از این دست عنوان نکرده است. ...
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۵/۰۳ - ۱۸:۲۶    
نایب رئیس فراکسیون جوانان مجلس شورای اسلامی با انتقاد از مشخص نشدن مالکان 600 هزار خانه خالی در تهران، گفت: پای طرح "خانه اولی ها" می مانم حتی اگر به واسطه آن نتوانم به کار ادامه دهم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۴/۲۹ - ۰۹:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
عضو فراکسیون جوانان مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بازنشستگانی که پس از بازنشستگی، دوباره بر سر کار بودند، جمعیت شان حدود 7هزار نفر بود، گفت: 1500 مدیر میانی در دستگاه های دولتی بازنشسته شده اند که این تعداد در حال کاهش است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۸:۲۴    
سید فرید موسوی رئیس فراکسیون جوانان مجلس در نشست مشترک منتخبین مجمع مشورتی جوانان و رابطین جوان دستگاههای اجرایی شهرستان ری مطرح کرد: روحیه مطالبه گری را باید در جوانان احیا کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو فراکسیون جوانان مجلس از تعلل کمیسیون اجتماعی در بررسی شکایت از دولت به دلیل عدم اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان انتقاد کرد.
برترین ها / خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۱۶:۳۱   + ۱۸ سایت دیگر  
خبزرآنلاین: حمیده زرآبادی؛ نماینده مردم قزوین نیز نطق خود را با نقد عملکرد گروه های سیاسی آغاز کرد و گفت: بسیار گفته ایم که هرگز منافع جمعی ملت را فدای منافع سیاسی و مطامع فردی، گروهی و حزبی خود نسازیم و در پیشگاه خداوند و محضر مردم سوگند خورده ایم تا سخن نگوییم مگر به صداقت ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۹:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون جوانان مجلس شورای اسلامی گفت: آینده ایران علیرغم همه محدودیت ها روشن است و به کمک جوانان راه کارهای خوبی برای توسعه کشور به کار گرفته خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۱۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون جوانان مجلس شورای اسلامی گفت: با تصویب و اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان در مجلس مسئولان وظیفه دارند بستر را برای حضور و فعالیت جوانان تسهیل کنند.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۴/۱۱ - ۰۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رییس فراکسیون جوانان مجلس گفت: احیای سازمان ملی جوانان نیازمند ساختاری چابک تر و تقویت منابع است تا بتواند یک اقدام مثبتی در حوزه جوانان باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۴/۰۷ - ۱۰:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون جوانان مجلس با بیان اینکه در نحوه اجرای قوانین کشورمان همواره درصد تخلفاتی وجود دارد، گفت: قانون منع به کارگیری بازنشستگان 100 درصد اجرا نشد.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
رییس فراکسیون جوانان مجلس از درخواست بررسی نحوه اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان در مجلس طبق ماده 234 خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۲۰:۰۲    
تهران- ایرنا- رئیس فراکسیون جوانان مجلس از آمادگی این نهاد برای همکاری با دانشگاه صنعتی امیر کبیر جهت برگزاری جایزه ملی لجستیک و زنجیره تأمین خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۱۵:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون جوانان مجلس از آمادگی مجلس برای همکاری در برگزاری جایزه ملی لجستیک و زنجیره تامین خبر داد.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۱۵:۱۳   + ۲۰ سایت دیگر  
رییس فراکسیون جوانان مجلس شورای اسلامی مجلس گفت:در بازه زمانی سال 85 تا 95 حدود 10 میلیون و پانصد هزار واحد مسکن به موجودی مسکن کشور اضافه کردیم اما در همین بازه زمانی صرفاً دو میلیون و چهارصد هزار نفر صاحب خانه شده اند یعنی 77 درصد از عرضه مسکن به تقاضای غیرمصرفی اختصاص پیدا کرده است .
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۳/۲۴ - ۱۱:۱۷    
عضو فراکسیون جوانان مجلس معتقد است: وزارت ورزش و جوانان آنگونه که شایسته است به بحث جوانان نپرداخته یعنی هر زمانی که صحبت از وزارت ورزش و جوانان است، می بینیم که بیشتر به بحث ورزش پرداخته شده و مسئله جوانان کاملا تحت الشعاع مسئله ورزش بوده است.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۸/۰۳/۱۸ - ۰۰:۰۴    
رئیس فراکسیون جوانان مجلس شورای اسلامی با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری نسبت بکارگیری جوانان گفت: ما باید نسبت به آنچه رهبری در استفاده از ظرفیت جوانان گفته اند اهتمام ورزیم زیرا نیاز به یک پوست اندازی در مدیریت کشور داریم. ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۳/۱۷ - ۰۹:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون جوانان مجلس شورای اسلامی با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری نسبت به کارگیری جوانان گفت: ما باید نسبت به آنچه رهبری در استفاده از ظرفیت جوانان گفته اند اهتمام ورزیم زیرا نیاز به یک پوست اندازی در مدیریت کشور داریم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۱۱:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو فراکسیون جوانان مجلس با اشاره به اینکه تخلفاتی در اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان صورت گرفته است، گفت: ما گزارش استنکاف از اجرای این قانون را به قوه قضائیه ارسال می کنیم.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۴:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
نایب رییس فراکسیون جوانان مجلس خاطرنشان کرد: موضوع کنکور هم مبتلا به سیل دردسرهای فراوانی را برای خیل عظیمی از دانش آموزان این مناطق بوجود آورده که در این مورد نیز باید با در نظر گرفتن شرایط دانش آموزان مناطق سیل زده و از سمتی برنامه ریزی سایر دانش آموزان و تحقق عدالت تحصیلی رقم زده شود.
آنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۲:۴۷    
سخنگوی فراکسیون جوانان مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مشکل ازدواج جوانان با تأمین مسکن حل می شود، گفت: اشتغال عامل مؤثری در فراهم آوردن ازدواج جوانان است.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۲:۱۶    
گروه اندیشه رئیس فراکسیون جوانان مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: برای فعالیت در حوزه جوانان و به صورت عام در همه فعالیت های مرتبط و علی الخصوص در حوزه مفاهیم دینی ...
برترین ها / سیتنا   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۰۹:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
برترین ها: فرید موسوی، فعال رسانه ای اصولگرا از انتصاب نعمت زاده (وزیر سابق) توسط رضا رحمانی (وزیر صنعت) خبر داد. فرید موسوی نوشت: اقدام وزیر صمت در انتصاب وزیر اسبق بازنشسته، انحراف از قانون منع بکارگیری بازنشستگان و یک تخلف آشکار است. ...