جمعه ۲۶ شهریورساعت ۲۱:۴۴Sep 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون های تخصصی مجلس»

شبستان   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله علی خاتمی با بیان اینکه مسیر تحقق عدالت از مسیر رفع تبعیض عملی خواهد شد که در این زمینه باید قوانین فسادساز اصلاح شود، افزود: در این زمینه کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی بررسی های لازم را انجام می دهند.
موج رسا   ۶ ساعت پیش    
نماینده ولی فقیه در استان زنجان گفت: مسیر تحقق عدالت از مسیر رفع تبعیض عملی خواهد شد که در این زمینه باید قوانین فسادساز اصلاح شود که در این زمینه کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی بررسی های لازم را انجام می دهند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس اعتقاد دارد می توان با افزایش جلسات کمیسیون های تخصصی، قوانین کنونی را اصلاح و ارتقاء داد تا نیازهای مردم برآورده شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
شماری از اعضای کابینه دولت ، امروز میهمان کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی بودند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۰۸:۲۸   + ۴۷ سایت دیگر  
کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی هفته آینده میزبان وزرای نفت، راه و شهرسازی، ارتباطات، نیرو، فرهنگ و جهادکشاورزی خواهند بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۲۰:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- وزیران ارتباطات و فناوری اطلاعات، راه و شهرسازی، نیرو، جهاد کشاورزی و فرهنگ و ارشاد به منظور ارائه برنامه های خود، هفته آینده در کمیسیون های تخصصی مجلس حضور خواهند یافت.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۸:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
محمد باقر قالیباف در 3 ماهه اول سال دوم مجلس یازدهم علاوه بر نظارت میدانی از استان ایلام، شهر پردیس، پایگاه های تزریق واکسن، ماموریت هایی را به کمیسیون های تخصصی مجلس برای حل مشکلات مردم محول کرد که هر کدام از این موارد منجر به نتایجی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۸:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی مجلس از تصویب کلیات طرح ساماندهی مشاوران کمیسیون های تخصصی مجلس در نشست امروز صبح این کمیسیون خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
جلسات کمیسیون های تخصصی مجلس از دقایقی پیش با حضور تعدادی از وزرای کابینه دولت سیزدهم آغاز شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۵:۵۰   + ۳۹ سایت دیگر  
روز گذشته با انتخاب نمایندگان کمیسیون های تخصصی مجلس برای عضویت در کمیسیون ویژه بررسی طرح صیانت گام اول بررسی این طرح در مجلس برداشته شد.
598   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۳:۲۷    
دکتر محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی صبح امروز دوشنبه 15 شهریورماه با رؤسای کمیسیون های تخصصی مجلس دیدار و گفت و گو کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
دکتر محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی صبح امروز دوشنبه 15 شهریورماه با رؤسای کمیسیون های تخصصی مجلس دیدار و گفت و گو کرد.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۰۷:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – سوم شهریور سال جاری از 19 وزیر پیشنهادی 18 وزیر دولت سیزدهم از مجلس شورای اسلامی رای اعتماد گرفتند و رسما از روز بعد یعنی 4 شهریور کار خود را آغاز کردند. ...
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۹:۱۲    
بر اساس دستور کار ارائه شده کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی، جواد اوجی، وزیر نفت، امروز (یکشنبه، 14 شهریورماه) برای بررسی مسائل و اولویت های بخش نفت، گاز، پالایش، پخش و پتروشیمی در کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی حاضر می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۷:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
موضوع بازگشایی مدارس و دانشگاه ها، امنیت خلیج فارس، بررسی تحولات افغانستان و لایحه خشونت علیه زنان از جمله مواردی است که این هفته در کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی بررسی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۷:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
بررسی موضوع بازگشایی مدارس و دانشگاهها در شرایط کرونایی کشور و بررسی طرح حمایت از سرمایه گذاری خارجی ضد تحریمی از جمله موارد کاری کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی در هفته جاری است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۵:۳۷   + ۲۵ سایت دیگر  
تهران -ایرنا - موضوع بازگشایی مدارس و دانشگاه ها، امنیت خلیج فارس، بررسی تحولات افغانستان و لایحه خشونت علیه زنان از جمله مواردی است که این هفته در کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی بررسی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۵:۲۲    
5 تن از وزرای دولت به منظور ارائه برنامه های مرتبط با وزارتخانه های خود این هفته مهمان کمیسیون های تخصصی مجلس هستند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۵:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
در هشتمین جلسه مشترک هئیت رئیسه و کمیسیون های تخصصی مجلس خبرگان رهبری، اعضاء با بررسی مسائل روز، توصیه هایی را خطاب به دولت سیزدهم و رئیس جمهوری مطرح کردند که از آن میان تعیین معاونت امور روحانیت در ریاست جمهوری و اعلام حقوق ماهیانه هیئت دولت قابل اشاره اند.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۲:۳۵    
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: این طور نیست که ما به وزیری رای عتماد بدهیم و بعد از آن برنامه های آن وزیر را در حوزه های اعم از حوزه های معیشتی رها کنیم.
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۱:۳۸   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: حدود 270 جلسه در کمیسیون های تخصصی مجلس جهت بررسی برنامه های وزرای پیشنهادی دولت تا پایان هفته برگزار خواهد شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۲۲:۰۵    
سومین روز بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی دولت سیزدهم در مجلس را شاید بتوان یکی از پرچالش ترین روز های نمایندگان با برخی وزرای پیشنهادی عنوان کرد. این نکته را می توان در نطق های آتشین برخی نمایندگان مخالف و افشاگری آن ها از برخی موارد گفته شده در کمیسیون های تخصصی مجلس دنبال کرد که البته در صحن علنی ...
اقتصاد آنلاین / شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۹:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی گفت: طرح شفافیت آراء در کمیسیون آئین نامه داخلی مجلس در حال بررسی بوده و تقریبا نهایی شده و به زودی با اولویت در دستور کار قرار خواهد گرفت.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۸:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم رشت در مجلس با بیان اینکه کمیسیون برنامه و بودجه یکی از کمیسیون های تخصصی مجلس است که به موضوع توسعه برنامه و بودجه به عنوان ابزارهای مهم مجلس می پردازد، گفت: متاسفانه شاهد قرائت گزارش کمیسیون های غیرمرتبط با موضوعات هستیم ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۲:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: کمیسیون های تخصصی مجلس پس از بررسی برنامه و مدارک و سوابق وزرای پیشنهادی حق اظهارنظر در خصوص آنان را دارند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۲:۵۰    
نماینده مردم قم در مجلس به بیان انتقاداتی درباره اقدامات کمیسیون های تخصصی مجلس برای اعلام مردودی و یا پذیرش وزرای پیشنهادی پرداخت.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۲:۴۲    
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، احمد امیرآبادی فراهانی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی،گفت: بر اساس ماده 202 آئین نامه داخلی مجلس، کمیسیون های تخصصی مجلس موظف هستند که مدارک ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۲:۴۰    
تهران- ایرنا- علی نیکزاد نایب رییس مجلس شورای اسلامی، وظیفه کمیسیون های تخصصی را انطباق سوابق و برنامه های وزرای پیشنهادی دولت با اسناد بالادستی و اظهار نظر درباره آنها عنوان کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۱۲:۲۰    
ایلام - ایرنا - نماینده مردم استان ایلام در مجلس شورای اسلامی گفت: اقبال عمومی فراکسیون ها و کمیسیون های تخصصی مجلس در رای اعتماد به وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد اسلامی بالا است.
رسا   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۱۲:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس مجلس گفت: طبق برنامه ریزی قبلی بیش از 270 جلسه در هفته گذشته در کمیسیون های تخصصی مجلس برای آشنایی نمایندگان با وزرای پیشنهادی و برنامه های آنها برگزار شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۰۸:۵۴   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به برگزاری 270 جلسه فشرده برای بررسی برنامه وزرای پیشنهادی دولت جدید در کمیسیون های تخصصی مجلس گفت: این جلسات موجب شناخت خوب نمایندگان و وزرای پیشنهادی و ایجاد شناخت خوب ایشان نسبت به مجلس ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۰۸:۴۸   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس مجلس گفت: طبق برنامه ریزی قبلی بیش از 270 جلسه در هفته گذشته در کمیسیون های تخصصی مجلس برای آشنایی نمایندگان با وزرای پیشنهادی و برنامه های آنها برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۰۸:۴۵    
رئیس مجلس در نطق پیش از دستور خود در صحن علنی مجلس در روز شنبه 30 مرداد در جریان بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی دولت سیزدهم گفت: بیش از 270 جلسه در کمیسیون های تخصصی مجلس به صورت فشرده برگزار شده است و شناخت بسیارخوبی برای نمایندگان حاصل شد همچنین وزرای پیشنهادی هم به شناخت خوبی از مجلس و نمایندگان و ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۰۸:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
ابراهیم عزیزی در گفتگو با تازه ترین ها به نقل از مهر ، با تاکید بر اینکه نمایندگان با دقت کامل سوابق و برنامه های وزرای پیشنهادی دولت را بررسی می کنند، گفت: کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی به صورت دقیق برنامه و کارنامه وزرای پیشنهادی دولت را ارزیابی می کنند. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۰۰:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: در روزهای گذشته برخی از نمایندگان عضو کمیسیون های تخصصی مجلس و همینطور مدیران عامل بعضی از شرکت های زیرمجموعه نفت از وزیر پیشنهادی نفت حمایت کردند و او را شایسته این سمت دانستند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۲۹ - ۲۳:۲۰   + ۴۴ سایت دیگر  
محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی درباره جلسات بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی در کمیسیون های تخصصی مطالبی را بیان کرد.
شفاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۲۹ - ۱۵:۳۵   + ۱۷ سایت دیگر  
کمیسیون های تخصصی مجلس، هر کدام نظرهای تقریباً موافق و مخالفی را نسبت به وزرای پیشنهادی مرتبط با وظایفشان دارند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۸ - ۰۸:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با اشاره روزهای پرکار کمیسیون های تخصصی مجلس گفت: یکی از ویژگی های محمدمهدی اسماعیلی وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد اسلامی، برنامه محور بودن وی است و در کمیسیون های تخصصی برنامه خیلی خوب و مدونی را برای اداره این وزارتخانه ارایه کرد.
رشت 20   ۱۴۰۰/۰۵/۲۷ - ۰۹:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش رشت20 و به نقل از خبرگزاری دانشجو، مهرداد گودرزوند چگینی نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی، در رابطه با لیست وزرای پیشنهادی دولت، اظهار کرد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۱۹:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
خبر آنلاین : شمارش معکوس برای جلسات رأی اعتماد به دولت سیزدهم آغاز شده و کمیسیون های تخصصی مجلس نیز با دعوت از وزرای پیشنهادی دولت جدید در حال بررسی طرح ها و برنامه های وزرای پیشنهادی هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۱۷:۰۴    
تهران-ایرنا- محمد مهدی اسماعیلی وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت سیزدهم، در هفته جاری در کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی حضور یافت و درباره برنامه های خود با نمایندگان گفت وگو کرد. گزیده ای از برنامه های او در حوزه رسانه را ببینید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۱۷:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
جزئیات کامل چهارمین روز نشست وزرای کابینه سیزدهم با اعضای کمیسیون های تخصصی مجلس را در این گزارش بخوانید.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۰۹:۵۲    
برخلاف آنچه تصور می شد، مجلس به دلیل همسو بودن با دولت، همه وزرا را تائید خواهد کرد، اما شواهد میدانی نشان از بررسی کارشناسانه برنامه وزرای پیشنهادی دارد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۰۸:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
وزرای پیشنهادی دولت سیزدهم در آخرین روز بررسی برنامه ها صلاحیت هایشان در کمیسیون های تخصصی مجلس حاضر شدند.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ - ۱۵:۵۰    
رئیس کمیسیون حقوق و قضایی مجلس گفت: روند بررسی ها در کمیسیون های تخصصی مجلس تاکنون نشان می دهد که وزیران پیشنهادی برنامه های خوبی را تهیه کردند و اطلاعات خوبی نسبت به وظایف وزارتخانه های مربوطه دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ - ۱۵:۰۵    
جلسات نوبت بعد از ظهر کمیسیون های تخصصی مجلس با حضور وزرای پیشنهادی کابینه سیزدهم از دقایقی پیش آغاز شد.