یکشنبه ۲۹ فروردینساعت ۱۶:۵۰Apr 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون های تخصصی مجلس»

جعفر قادری با تاکید بر ضرورت ساماندهی صنعت رمزارزها در کشور از تدوین طرح تامین ارز با استفاده از جهش تولید صنعت استخراج رمزارز خبر داد که جزئیات آن در کمیسیون های تخصصی مجلس در دست بررسی است.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۶:۴۸   + ۲۹ سایت دیگر  
کمیسیون های مجلس در هفته جاری میزبان وزیران امور اقتصادی و دارایی، نیرو، کشور، آموزش و پرورش و تعاون، کار و رفاه اجتماعی، کشاورزی و خارجه است. به گزارش ایرنا، فرهاد دژپسند، رضا اردکانیان، عبدالرضا رحمانی فضلی، محسن حاجی میرزایی، محمد شریعتمداری ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۶:۲۳    
7 عضو کابینه در جلسات هفته جاری کمیسیون های تخصصی مجلس حاضر می شوند تا به سوالات وکلای ملت پاسخ دهند.
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۴:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
7 وزیر کابینه دولت برای پاسخگویی به سوالات تعدادی از نمایندگان و همچنین ارائه گزارش در حوزه های کاری شان در جلسات کمیسیون های تخصصی در هفته جاری حضور پیدا می کنند. به گزارش پیام فوری، دستور جلسات کمیسیون های تخصصی مجلس در هفته جاری به شرح زیر است: کمیسیون آیین نامه داخلی ...
7 عضو کابینه در جلسات هفته جاری کمیسیون های تخصصی مجلس حاضر می شوند تا به سوالات وکلای ملت پاسخ دهند.
مجلس شورای اسلامی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۲۵    
وزرای نفت، نیرو، آموزش و پرورش، اقتصادی، کار، کشور و امور خارجه برای پاسخگویی در جلسات کمیسیون های تخصصی به مجلس دعوت شدند.
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - طبق اعلام برنامه های کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی، در هفته جاری وزرای امور خارجه، نفت و تعاون، کار و رفاه اجتماعی و نیرو برای پاسخ به سوالات نمایندگان در مجلس حضور پیدا خواهند کرد. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۱:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
وزرای امورخارجه، صمت، بهداشت، راه و شهرسازی و دفاع و روسای بانک مرکزی و گمرک روز دوشنبه برای ارائه توضیحاتی در حوزه کاری خود در کمیسیون های تخصصی مجلس حضور می یابند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۹:۰۹   + ۱۷ سایت دیگر  
وزرای امور خارجه، صمت، بهداشت، دفاع و راه در جلسات فردا (دوشنبه) کمیسیون های تخصصی مجلس حضور می یابند.
مجلس شورای اسلامی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۴۷    
وزرای کار، راه و شهرسازی، امور اقتصادی، آموزش و پرورش، امور خارجه، نفت، صنعت، بهداشت و دفاع مهمان کمیسیو ن های مجلس در هفته جاری هستند.
عصر دنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir): محمدرضا شیوا؛ مطابق با بند 213 آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی به منظور تنظیم اصول و مفاد برنامه های توسعه و لوایح بودجه کل کشور و ایجاد هماهنگی بین کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی، پس از تقدیم لایحه مربوط توسط دولت به مجلس ...
هشدار نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۰:۰۶   + ۱۵ سایت دیگر  
هشدارنیوز محمدباقر قالیباف جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی، گفت: با توجه به شرایط کرونا و اینکه نمایندگان سه بخش از مجلس وظایف مرتبط با جلسه صحن علنی را انجام می دهند، هفته آینده تنها روزهای یکشنبه و سه شنبه جلسه علنی برگزار خواهد شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۹:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
عضو فراکسیون مردمی انقلاب اسلامی مجلس گفت: اعضای این فراکسیون بر بررسی دقیق و موشکافانه سند راهبردی توافق ایران و چین در کمیسیون های تخصصی مجلس تأکید کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۸:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم علی آباد کتول در مجلس گفت: شورای راهبردی تنقیح قوانین در مجلس با همکاری کمیسیون های تخصصی مجلس می تواند در راستای حذف قوانین مزاحم تولید کوشا باشد و از پراکندگی قوانین تولید جلوگیری کند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۷:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
کمیسیون های تخصصی مجلس از هم اکنون برای تحقق شعار سال با عنوان تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها گام برداشته و برنامه های خود را برای حمایت از تولید و سرمایه گذاری آماده کرده اند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۳:۳۱   + ۳۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار گروه اقتصادی ایرنا، علیرضا رزم حسینی روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت، افزود: سال گذشته برخی قوانین مخل تولید را به مجلس ارائه کردیم، کمیسیون های تخصصی مجلس نیز همکاری خوبی با وزارت صنعت داشتند ...
اقتصاد آنلاین / خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۱:۰۵   + ۱۶ سایت دیگر  
نشست فوق العاده اعضای کمیسیون های صنایع و معادن، اقتصادی و کشاورزی مجلس با حضور وزرای صنعت، معدن و تجارت و جهاد کشاورزی آغاز شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۳:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
ادامه بررسی طرح اصلاح و الحاق موادی به قانون نظارت مجلس بر رفتار نمایندگان در دستورکار هفته جاری کمیسیون های تخصصی مجلس قرار دارد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۹:۱۷   + ۲۳ سایت دیگر  
ایسنا : دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین الملل بر آمادگی کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی جهت برقراری روابط با همتایان خود در پارلمان نروژ به صورت نشست مجازی و تبادل هیات تاکید کرد.
کیهان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۲۲:۰۷    
قالیباف به همراه سه تن از رؤسای کمیسیون های تخصصی مجلس در ادامه سفرهای نظارتی خود به کردستان رفت و در روز نخست این سفر گفت که توجه به موضوع محرومیت زدایی که در بودجه 1400 نیز به خوبی دیده شده یکی از محورهای ما در استان خواهد بود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۶:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
نایب رئیس اول مجلس از پیگیری وضعیت بازار و افزایش قیمت ها، در کمیسیون های تخصصی مجلس و جلسات مشترک با دولت خبر داد.
اقتصاد آنلاین / خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۷:۰۰   + ۱۸ سایت دیگر  
نایب رییس مجلس در پاسخ به تذکر رییس کمیسیون اقتصادی درخصوص ورود مجلس به دغدغه های معیشتی رهبری گفت: کمیسیون های تخصصی مجلس وضعیت بازار، قیمت کالاها و موضوع کرونا را بررسی خواهند کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم گرمی مغان در مجلس گفت: انتظار این بود که کمیسیون انرژی و ریاست مجلس در جریان چنین موضوعی باشند
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۲۳    
خلیج فارس: هشتمین اجلاس مجلس خبرگان رهبری از دوره پنجم، یکشنبه 4 اسفندماه 1399 به ریاست آیت الله احمد جنتی و با رعایت دستورالعمل های بهداشتی آغاز شد. این اجلاس که قرار بود اسفند سال گذشته برگزار شود به دلیل شیوع کرونا تا کنون چندین بار به تعویق افتاده بود ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
هشتمین اجلاس مجلس خبرگان رهبری از دوره پنجم، یکشنبه 4 اسفندماه 1399 به ریاست آیت الله احمد جنتی و با رعایت دستورالعمل های بهداشتی برگزار شد. انتخابات هیئت رئیسه و کمیسیون های تخصصی مجلس خبرگان و اصلاح آئین نامه انتخابات این مجلس در دستور کار هشتمین اجلاس مجلس خبرگان است.
فرارو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
فرارو- هشتمین اجلاس مجلس خبرگان رهبری در دور پنجم صبح امروز (یکشنبه 4 اسفند) آغاز شد. این اجلاس که قرار بود اسفند سال گذشته برگزار شود به دلیل شیوع کرونا تا کنون چند بار به تعویق افتاده است. انتخابات هیئت رئیسه و کمیسیون های تخصصی مجلس خبرگان نخستین دستور کار هشتمین اجلاس مجلس خبرگان است. ...
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۸:۴۴   + ۱۶ سایت دیگر  
شفقنا- رییس مجلس خبرگان رهبری به مشکلات اقتصادی و سیاسی کشور اشاره کرد و گفت: بسیاری از مردم نمی توانند کسب و کار خود را ادامه دهند که باید چاره ای برای آن اندیشید. ...
رسا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۰:۱۲   + ۳۵ سایت دیگر  
سخنگوی هیأت رییسه مجلس خبرگان اعلام کرد: انتخابات هیات رییسه و کمیسیون های تخصصی این مجلس دوشنبه چهارم اسفند در ساختمان سابق مجلس برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۵:۳۴    
جلسات کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۹:۳۸    
جلسه کمیسیون های تخصصی مجلس با حضور تعدادی از وزرا و روسای سازمان ها آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۴:۳۶    
جلسات کمیسیون های تخصصی مجلس با حضور تعدادی از وزرا و روسای سازمان ها و نهاد ها آغاز شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۶:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- 13 عضو کابینه این هفته با حضور در جلسات کمیسیون های تخصصی مجلس به سوالات نمایندگان مجلس شورای اسلامی پاسخ می دهند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۴:۴۱    
اقتصاد ایران: بازدید از یکی از زندان های کشور، بررسی عملکرد، تدابیر و اقدامات صورت گرفته در خصوص بازگشت شرکای برجامی به برجام و رسیدگی به درخواست تعدادی از نمایندگان جهت انجام تحقیق و تفحص از موضوع پرداخت حقوق های نجومی از جمله موارد کاری کمیسیون های تخصصی مجلس در هفته جاری است.
پانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۱:۵۱   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) - وزیر کشور برای پاسخ به سوال 16 نماینده مجلس در نشست هفته جاری کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها حضور پیدا می کند. براساس دستور کار کمیسیون های تخصصی مجلس در روزهای شنبه (25 بهمن) تا چهار شنبه (29 بهمن)، کارگروه تقسیمات کشوری (بررسی تقسیم استان های سیستان و بلوچستان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۱:۲۷    
هشت وزیر این هفته در کمیسیون های تخصصی مجلس به منظور پاسخگویی به سوالات نمایندگان حاضر می شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۵:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی گفت: باید شفافیت در کمیسیون های تخصصی هم باشد زیرا برخی در کمیسیون یک حرفی می زنند اما در جلوی دوربین حرف دیگری را بیان می کنند.
مجلس شورای اسلامی   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۲:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
علاوه بر حضور رئیس مجلس در کمیسیون برنامه و بودجه، وزرای جهاد، نیرو، دفاع، صنعت، راه ، اقتصاد، تعاون، علوم، آموزش و پرورش، بهداشت، کشور، اطلاعات و خارجه در کمیسیون های تخصصی مجلس حضور پیدا می کنند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۰:۲۲    
عباس آخوندی، وزیر پیشین راه و شهرسازی دولت دوازدهم، به دلیل بی پاسخ ماندن نامه نگاری انجام شده با رئیس مجلس، برای دومین بار خطاب به محمدباقر قالیباف نامه نوشت ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۶:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزرای کشور، فرهنگ و ارشاد اسلامی و ارتباطات این هفته در کمیسیون های تخصصی مجلس حاضر می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۵:۲۶    
وزرای کشور، ارتباطات و فناوری اطلاعات و فرهنگ وارشاد اسلامی به منظور پاسخگویی به سوالات تعدادی از نمایندگان، این هفته مهمان کمیسیون های تخصصی مجلس هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۶:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
وزرای کشور، ارتباطات و فرهنگ به منظور پاسخگویی به 39 سوال نمایندگان میهمان کمیسیون های تخصصی مجلس در هفته آینده خواهند بود.
مجلس شورای اسلامی   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۵:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
وزاری کشور، ارتباطات و فناوری اطلاعات، فرهنگ و ارشاد و راه و شهرسازی مهمان کمیسیون های تخصصی مجلس در هفته آینده خواهند بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۴:۳۲   + ۲۱ سایت دیگر  
مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس گفت: در پانزدهمین نشست شورای هماهنگی روسای کمیسیون های تخصصی مجلس بر اصلاح ساختار بودجه 1400 تاکید شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۲:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس گفت: در پانزدهمین نشست شورای هماهنگی روسای کمیسیون های تخصصی مجلس بر اصلاح ساختار بودجه 1400 تاکید شد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۱:۵۳   + ۱۸ سایت دیگر  
محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی به همراه اعضای هیأت رئیسه و رؤسای کمیسیون های تخصصی مجلس امروز (دوشنبه 13 بهمن 99) با حضور در مرقد مطهر امام راحل (ره) با آرمان های بنیانگذار جمهوری اسلامی تجدید میثاق کردند. ...
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۰:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: در نشست امروز اعضای هیئت رئیسه با روسای کمیسیون های تخصصی مجلس حاضران در مجلس گرانی های اخیر در بازار را اقدامی سیاسی دانستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۰:۴۷    
وزرای صمت، نیرو و دادگستری در نوبت صبح و بعدازظهر مهمان کمیسیون های تخصصی مجلس هستند.