شنبه ۰۸ آذرساعت ۰۳:۳۵Nov 2020 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سود نقدی»

مجمع عمومی شرکت سیمان شرق تقسیم مبلغ 339 ریال سود خالص هر سهم و 140 ریال سود نقدی برای هر سهم این شرکت را در مجمع به تصویب رساند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۸:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
سهامی که قیمت آن نسبت به مواردی مانند جریانات نقدی، بازدهی، سود نقدی یا ارزش دفتری پایین تر از میانگین آن ها در بازه زمانی مشخص باشد، سهام ارزشی نامیده می شود.
مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری سبحان تقسیم مبلغ یک هزار و 962 ریال سود خالص هر سهم و 300 ریال سود نقدی برای هر سهم این شرکت را در مجمع به تصویب رساند.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
سریال اخبار خوش بانک ملت بعد از بازدهی 180 درصدی سهام، توزیع سود نقدی و افزایش سرمایه 314 درصدی با پرداخت سود 3.3 درصدی به سپرده ها ادامه دار شد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۰:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
مجمع عمومی عادی سالانه شرکت شاهد روز چهارشنبه هفته گذشته با حضور 68 درصد از سهامداران در محل سازمان مدیریت صنعتی برگزار شد. در این مجمع مقرر شد به ازای هر سهم 100 ریال سود نقدی بین سهامداران تقسیم شود. ...
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری خوارزمی تقسیم مبلغ 456 ریال سود خالص هر سهم و 50 ریال سود نقدی برای هر سهم این شرکت را در مجمع به تصویب رساند.
جام جم   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۳۱    
DPS مخفف dividend per share می باشد و به بخشی از EPS که بین سهامداران تقسیم می شود می گویند. در ایران به DPS سود نقدی هم گفته می شود
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۴۰    
شرکت بیمه پارسیان از اواخر آذرماه سود نقدی سهامداران را پرداخت می کند. شرکت بیمه پارسیان در اطلاعیه ای زمان پرداخت سود نقدی سهامداران را اعلام کرد. سهامداران طبق این اطلاعیه از تاریخ 30 آذرماه با مراجعه به شعب بانک پارسیان می توانند سود خود را دریافت کنند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۹:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت توسعه بین المللی صنعت گردشگری پدیده شاندیز امروز با حضور سهامداران برگزار شد و برای نخستین بار این شرکت، سود نقدی بین سهامداران تقسیم کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۰:۱۸    
گروه شرکت ها : مجمع عمومی عادی سالانه شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی روز گذشته برگزار شد و بر اساس مصوبات مجمع در مجموع 9 هزار و 600 میلیارد تومان، معادل 99 درصد از سود قابل تقسیم و 120 تومان سود به ازای هر سهم میان سهامداران، توزیع شد .
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی در اطلاعیه ای زمان بندی پرداخت سود نقدی سهامداران شستا را اعلام کرد.
اخبار بانک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
اولین مجمع سالانه شستا بعد حضور در بورس برگزاری و ضمن تصویب صورت های مالی، مقرر شد 120 تومان سود نقدی برای هر سهم توزیع شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۲:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
شرکت های سهامی عام طی یک سال مالی با سرمایه سهامداران شرکت به فعالیت مشغول می شوند و سود حاصل از آن فعالیت ها به سهامداران تعلق می گیرد. بخشی از سود بنا به تصمیم مجمع عمومی عادی سالانه شرکت ها بین سهامداران تقسیم می شود که سبک و سیاق پرداخت این سود که حق مسلم سهامداران هر شرکتی است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۰:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
DPS نشان دهنده مقدار سودی است که به ازای هر سهم به سهامداران تعلق می گیرد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۰:۰۴    
شرکت: سرمایه گذاری چشم انداز توسعه شمال (وشمال) تصمیمات مجمع: صورت های مالی شرکت و گزارش هیات مدیره تصویب شد سود نقدی هر سهم: صفر ریال زیان خالص شرکت: 13,026 میلیون ریال زیان انباشته: 73,210 میلیون ریال ارزش دفتری هر سهم: 266 ریال سرمایه ثبت شده: 121,900 میلیون ریال ...
رادیو سهام   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش رادیوسهام ، مجمع عمومی عادی سالیانه گروه کارخانجات صنعتی تبرک برای سال مالی منتهی به 29 اسفند ماه 1398 در یکشنبه 30 شهریور ماه 1399 برگزار شد. دستور جلسه مجمع عمومی سالیانه “تبرک” برای دوره مالی ذکر شده به شرح زیر بوده است : ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۸:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
در 31 شهریور ماه 1399 مجمع عمومی عادی سالیانه دوره 12 ماهه منتهی به 29 اسفندماه 1398 شرکت تهیه و توزیع غذای دنا آفرین فدک برگزار شد.
اخبار بانک   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۹:۳۲   + ۱۸ سایت دیگر  
مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده صاحبان سهام بیمه سینا با تصویب صورت های مالی سال 1398 و تقسیم 20 ریال سود به ازای هر سهم به کار خود پایان داد.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۴:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
مجمع عمومی شرکت بورس اوراق بهادار تهران تقسیم مبلغ یک هزار و 334 ریال سود خالص هر سهم و 300 ریال سود نقدی برای هر سهم این شرکت را در مجمع به تصویب رساند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
مجمع عمومی شرکت سیمان تهران تقسیم مبلغ 278 ریال سود خالص هر سهم و 200 ریال سود نقدی برای هر سهم این شرکت را در مجمع به تصویب رساند.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۴:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
نماد گروه پتروشیمی ایرانیان که برای برگزاری مجمع عادی سالیانه مبنی بر تقسیم سود نقدی برای چند هفته بسته بود، امروز برای بازگشایی بدون محدودیت نوسان آماده معامله شد.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
در مجمع عمومی عادی سالانه شرکت سرمایهگذاری مس سرچشمه، مبلغ 867 میلیارد ریال به ازای هر سهم 170 ریال سود نقدی بین سهامداران تقسیم شد.
بانک خاورمیانه   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۰۰:۱۲    
مجمع عمومی عادی سالانه و مجمع فوق العاده بانک خاورمیانه صبح روز چهارشنبه 25 تیر 1399 در سالن همایش های هتل ارم برگزار شد. در این 2 مجمع بانک خاورمیانه که به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی با حضور حداقلی سهامداران برگزار و به صورت آنلاین هم پخش می شد؛ بیش از 72 % سهامداران شرکت داشتند ...
ایستا نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۴:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
ایستانیوز:دومین مجمع سالانه فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش بعد از حضور در بورس برگزار و ضمن تصویب صورت های مالی ، مقرر شد 500 تومان سود نقدی برای هرسهم توزیع شود.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۴:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - مجمع سالانه سرمایه گذاری صبا تامین برگزار و ضمن تصویب صورت های مالی، مقرر شد 466 تومان سود نقدی برای هر سهم توزیع شود.
مجمع عمومی گروه پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان تقسیم مبلغ 902 ریال سود خالص هر سهم و 350 ریال سود نقدی برای هر سهم این شرکت را در مجمع به تصویب رساند.
مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین تقسیم مبلغ یک 745 ریال سود خالص هر سهم و 630 ریال سود نقدی برای هر سهم این شرکت را در مجمع به تصویب رساند.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۲۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
دعوتنامه ای از سوی یک شرکت قندی 1399/06/06 - 20:47 نگاهی به صورت جلسه مجمع این شرکت دارویی 1399/06/06 - 20:40 موضوع: تصمیمات مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده صاحبان سهام برای سال (دوره) مالی منتهی به 1398/12/29 سود نقدی هر سهم: 110 ریال سود خالص شرکت: 372,842 میلیون ریال ...
مجمع عمومی شرکت داده گستر عصر نوین تقسیم مبلغ 510 ریال سود خالص هر سهم و 51 ریال سود نقدی برای هر سهم این شرکت را در مجمع به تصویب رساند.
اخبار بانک   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۱:۰۷    
مجمع سالانه بانک سامان برگزار و ضمن تصویب صورت های مالی، مقرر شد 21 ریال سود نقدی برای هر سهم توزیع شود.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۰۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
تعادل مورد نظر در بازار باید به گونه ای ایجاد شود که بین قیمت سهام و سود آن رابطه منطقی ایجاد شده و خریداران سهام مطمئن باشند که حداقل سود نقدی معادل سپرده های بلند مدت بانکی را بدست می آورند.
اخبار بانک   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۲:۳۷   + ۳۵ سایت دیگر  
مجمع سالانه بانک سامان برگزار و ضمن تصویب صورت های مالی، مقرر شد 21 ریال سود نقدی برای هر سهم توزیع شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۳:۴۴   + ۳۰ سایت دیگر  
مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری مس سرچشمه تقسیم مبلغ یک 617 ریال سود خالص هر سهم و 170 ریال سود نقدی برای هر سهم این شرکت را در مجمع به تصویب رساند.
مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری صدر تامین تقسیم مبلغ یک 896 ریال سود خالص هر سهم و 690 ریال سود نقدی برای هر سهم این شرکت را در مجمع به تصویب رساند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۰۰:۲۲    
گروه شرکت ها : مجمع عمومی سالانه شرکت سرمایه گذاری صدر تامین (تاصیکو) با اعلام افزایش سه برابری سود خالص این شرکت و تقسیم مبلغ 690 ریال سود نقدی برگزار شد؛ در این مجمع غلامرضا سلیمانی ...
فکر اقتصادی   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۹:۴۶   + ۳۲ سایت دیگر  
سود سهام داران شرکت بیمه کوثر مربوط به سال منتهی به 1398/12/29 پرداخت شد. به گزارش روابط عمومی و اعلام مدیر اقتصادی و سرمایه گذاری بیمه کوثر؛ سود نقدی سهام داران حقیقی این شرکت (مصوب مجمع عمومی سالانه منتهی به سال مالی1398) امروز از طریق سامانه سجام به صورت متمرکز به حساب آنان واریز شد ...
می متالز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۷:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
می متالز - مجمع عمومی شرکت فولاد خوزستان تقسیم مبلغ یک هزار و 753 ریال سود خالص هر سهم و 530 ریال سود نقدی برای هر سهم این شرکت را در مجمع به تصویب رساند.
رادیو سهام   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۳:۱۷    
مجمع عمومی شرکت فولاد خوزستان تقسیم مبلغ یک هزار و 753 ریال سود خالص هر سهم و 530 ریال سود نقدی برای هر سهم این شرکت را در مجمع به تصویب رساند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۰:۰۰    
مجمع عمومی شرکت فولاد خوزستان تقسیم مبلغ یک هزار و 753 ریال سود خالص هر سهم و 530 ریال سود نقدی برای هر سهم این شرکت را در مجمع به تصویب رساند.
مجمع عمومی شرکت فولاد خوزستان تقسیم مبلغ یک هزار و 753 ریال سود خالص هر سهم و 530 ریال سود نقدی برای هر سهم این شرکت را در مجمع به تصویب رساند.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۲۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
عرضه اولیه ثبهساز در حالی فردا انجام می شود که این شرکت در سال مالی گذشته به ازای هر سهم سود نقدی 958 تومانی میان سهامدارانش تقسیم کرده است.
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۶:۵۶   + ۳۵ سایت دیگر  
بیمه آسیا به عنوان یکی از معتبرترین شرکت های بیمه با انجام عملیات بیمه ای در زمینه های زندگی ، غیر زندگی و اتکایی همواره بر آن است تا با بکارگیری روش های نوین ارائه خدمات و با اتکا بر سرمایه انسانی متخصص در جهت تامین رضایت کلیه ذینفعان تلاش کرده و با بهبود مستمر ترکیب سبد خدمات حضوری موثر در ...
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۷:۰۳   + ۱۸ سایت دیگر  
مجمع عمومی عادی سالانه و همچنین مجمع فوق العاده بیمه نوین صبح روز چهارشنبه 15مردادماه برای بررسی و تصویب صورت های مالی سال مالی منتهی به 29 اسفند 1398 با حضور 51.24درصد سهام داران برگزار و با تصویب مجمع به ازای هر سهم 70 ریال سود نقدی تقسیم خواهد شد.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
هفته گذشته، برخی شرکت ها اقدام به برگزاری مجامع عادی عمومی خود کردند که طی آن تیپیکو سود نقدی 370 تومانی به سهامدارانش را تصویب کرد.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۴:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
می متالز - مجمع عمومی بیمه معلم تقسیم مبلغ 366 ریال سود خالص هر سهم و 200 ریال سود نقدی برای هر سهم این شرکت را در مجمع به تصویب رساند.
مجمع عمومی بیمه معلم تقسیم مبلغ 366 ریال سود خالص هر سهم و 200 ریال سود نقدی برای هر سهم این شرکت را در مجمع به تصویب رساند.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۷:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
می متالز - مجمع عمومی شرکت معادن بافق تقسیم مبلغ 800 ریال سود خالص هر سهم و 700 ریال سود نقدی برای هر سهم این شرکت را در مجمع به تصویب رساند.
مجمع عمومی شرکت معادن بافق تقسیم مبلغ 800 ریال سود خالص هر سهم و 700 ریال سود نقدی برای هر سهم این شرکت را در مجمع به تصویب رساند.
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۲:۱۳    
دنیای معدن - مجمع شرکت فولاد خوزستان امروز برگزار شد و 525 ریال سود نقدی به ازای هر سهم تقسیم کرد.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۳:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
مجمع عمومی شرکت نفت پاسارگاد تقسیم مبلغ 950 ریال سود خالص هر سهم و 400 ریال سود نقدی برای هر سهم این شرکت را در مجمع به تصویب رساند.