پنجشنبه ۱۶ تیرساعت ۲۰:۵۵Jul 2022 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ناوشکن»

ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۵:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
جو بایدن امروز (چهارشنبه) اعلام کرد که با هدف تقویت امنیت منطقه ای پس از حمله روسیه به اوکراین، آرایش نظامی نیروهای خود در اروپا را بهبود می بخشد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
اسپانیا و آمریکا یک اطلاعیه مشترک جدید برای به روز رسانی اطلاعیه 2001 میلادی و تقویت روابط استراتژیکشان امضا کردند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۲۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
نیویورک- ایرنا- جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا که در اسپانیا به سر می برد، گفت که واشنگتن و مادرید برای افزایش تعداد ناوشکن های نیروی دریایی آمریکا در این کشور با یکدیگر همکاری خواهند کرد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۰۰:۰۴   + ۷۲ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی سپاه: گذشت آن زمان که یک ناو هواپیمابر که هیچ؛ حتی یک وقتی یک ناوشکن بیگانه وارد منطقه می شد و یک بوق می زد و همه شناورها خبردار می ایستادند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۰۷:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
دخالت آمریکا در جنگ عراق علیه ایران، محدود به حمایت مستقیم یا غیرمستقیم از عراق نگردید، بلکه به مرور زمان سیاست آمریکا تبدیل به یک رویارویی مستقیم با ایران شد که اوج آن را می توان در حمله آن کشور به سکوهای نفتی، ناوشکن های نیروی دریایی ارتش ایران و هواپیمای مسافربری ایران شاهد بود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۰۹:۰۷   + ۳۸ سایت دیگر  
فارس نوشت : امیر دریادار شهرام ایرانی با بیان اینکه نیروی دریایی ارتش توانسته با اقتدار، امنیت مرزهای آبی را تامین کند، گفت: امنیت منطقه نیاز به حضور هیچ مهمان ناخوانده ای ندارد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۰۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
کیش - ایرنا - گشایش دوازدهمین نمایشگاه صنایع دریایی و دریانوردی، وقوع چندین زمین لرزه، اعزام یک کودک خردسال با بالگرد، نمایش ناوشکن ایرانی جماران و آغاز تزریق دُز چهارم کرنا به افراد بالای 18 سال از جمله رویدادهای جزیره کیش در هفته گذشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۲۷ - ۱۲:۱۵    
ساکنان و گردشگران کیش همزمان با برپایی نمایشگاه صنایع دریایی و دریانوردی از ناوشکن جماران که در بندرگاه کیش پهلو گرفته دیدن کردند.
امکان بازدید عموم از ناوشکن جماران در حاشیه نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی و دریانوردی کیش به منظور آشنایی مردم با توانمندی ساخت صنایع دریایی ایران، فراهم شد. قرار است، مردم و گردشگران جزیره کیش با حضور در ناو جماران از قسمت های مختلف این ناو دیدن کنند. ...
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۸:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
ناوگروه 81 نیروی دریایی ارتش روز گذشته پس از گذراندن حدود هشت هزار و 200 مایل دریایی و دو بار درگیری با دزدان دریایی به کشور بازگشت. سازمان ملل هم از نقش نیروی دریایی کشورمان در برقراری امنیت خطوط کشتیرانی در آب های آزاد تقدیر کرده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۸:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
همزمان با برگزاری دوازدهمین نمایشگاه صنایع دریایی و دریانوردی، ناوشکن جماران در اسکله بندرگاه کیش پهلو گرفته است.
هرمز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۱۰:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
کاروان خدان حرم مطهر رضوی در سالروز میلاد امام رضا علیه السلام برنامه خود راهی منطقه یکم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شد و ضمن حضور در جمع نیروهای جان برکف ندسا و اجرای ویژه برنامه های فرهنگی در نشست با سردار غلامشاهی فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی سپاه حاضر شدند.
سلام نو / عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۳/۱۳ - ۱۵:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
کشتی مارشال کیلوف و ناوشکن مارشال شاپوشنیکوف و رزم ناوها و کشتی های ضدزیردریایی و مین روب ها، قایق های موشکی و شناورهای کمکی نیز در حال حاضر در محل تمرین حضور دارند.
مرور نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ - ۱۰:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: امروز ناوشکن ما با اقتدار در کنار همه تهدیدات دشمنان مشغول اسکورت شناورها و کشتی ها در دریاست. ما ارتقای قدرت دریایی مدنظر فرماندهی کل قوا را به جدیت دنبال می کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۲:۵۷   + ۱۵ سایت دیگر  
یک وبگاه آمریکایی با اشاره به ورود آتی دو ناوشکن بومی زاگرس و دماوند 2 به نیروی دریایی ایران تأکید کرد که در سالهای اخیر پیشرفت های ایران در زمینه فناوری نظامی چشمگیر بوده است.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
دهم اردیبهشت سالروز بیرون راندن استکبار جهانی به سرکردگی پرتغال توسط سرداران ایرانی است که به عنوان روز ملی خلیج فارس نام گذاری شده و در همین راستا برای حقانیت این نام مقدس و حساس برای ایرانیان برنامه های متنوعی در هرمزگان به اجرا درآمد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران به مناسبت روز ملی خلیج فارس بر عرشه ناوشکن تمام ایرانی جماران به اهتزاز در آمد.
سلام نو / ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۳:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران به مناسبت دهم اردیبهشت، روز ملی خلیج فارس بر فراز اولین ناوشکن ساخت داخل، ناوشکن جماران ارتش جمهوری اسلامی به اهتزاز درآمد و همچنین یاد وخاطره شهدای خلیج فارس با انجام گلباران در محل شهادت این عزیزان گرامی داشته شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
بمناسبت روز ملی خلیج فارس در مراسمی، پرچم جمهوری اسلامی ایران بر روی ناوشکن جماران برافراشته شد.
بصیر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۰۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
امیر دریادار شهرام ایرانی گفت: ساخت دو ناوشکن زاگرس و دماوند 2 طبق برنامه زمان بندی شده پیشرفت داشته و به زودی هر دو به آب انداخته خواهد شد...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۰۰:۱۳   + ۳۴ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد: ناوشکن های زاگرس و دماوند 2 به زودی آب اندازی می شود.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۱۲:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
ارتش چین امروز (چهارشنبه) آمریکا را پس از آن محکوم کرد که یک ناو این کشور از تنگه حساس تایوان عبورد کرد و گفت: چنین ماموریت هایی به عمد صلح و ثبات را بر هم می زند. ...
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۰۹:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
ناوشکن مذکور روز گذشته از این تنگه عبور کرده است. همچنین ارتش چین ناوشکن مزبور را در سراسر مسیر عبورش از تنگه تایوان، اسکورت کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۰۱ - ۱۳:۴۶   + ۴۷ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: به واسطه اقتدار و حضور ناوگان ما در آب های آزاد و رصدهای مداوم، هیچ گونه مشکلی نداشته ایم و هیچ کشوری جرات نزدیک شدن به آب های سرزمین ما را نداشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۱/۲۹ - ۱۹:۳۴    
فرمانده دانشگاه دریایی امام خمینی(ره) نوشهر با اشاره به اینکه امروز سازنده تجهیزات دریایی در سطح دریا، زیردریایی و پهپادی هستیم، گفت: ساخت تجهیزات دریایی ناوشکن توسط فارغ التحصیلان دانشگاه دریایی نوشهر انجام شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۹ - ۱۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
نوشهر - ایرنا - فرمانده دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره ) نوشهر با اعلام این که دانش بنیان ها جلودار ساخت تجهیزات نظامی هستند ، گفت : امروز این دانشگاه در حوزه دانش و درجه داری به مرحله رسیده که دانش آموختگانش سازنده تجهیزات نظامی زیرسطح ، بالای سطح ، پهبادی ، عرصه تفنگداری و ناوشکن هستند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۲۷ - ۱۵:۰۵    
به گزارش مشرق، کاربرفضای مجازی در توییتر نوشت: ناوشکن آمریکایی سولیوانز در بندر بوفالو در آمریکا در حال غرق است. تیتر احتمالی بی بی سی: عکس دیده نشده از آب خوردن ناوچه آمریکایی. ...
میرملاس نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۲۷ - ۰۹:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
مراد خوش کنار، با اشاره به اینکه 90 درصد تجارت جهانی از طریق دریاست، اظهار کرد: امروز تأمین امنیت تجارت دریایی کشور به دست توانای نیروی دریایی ارتش رقم می خورد. وی افزود: ناو جماران، ناوشکن الوند، سهند، ناو بندر مکران در ارتش ساخته شد و ما سومین کشوری هستیم که ناو بندر داریم. خوش کنار با اشاره [...]
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۹ - ۱۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی ارتش گفت: مراسم رژه روز ارتش، محمول و خودرویی با همراهی انواع بالگردها و هواپیماها از جمله جنگندهای ایرانی در تهران و همزمان رژه دریایی نیز توسط تعدادی از شناورهای نیروی دریایی ارتش، از جمله ناوشکن ها و زیر سطحی های ایرانی در خلیج فارس و دریای عمان برگزار می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۹ - ۱۲:۰۹   + ۵۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی ارتش گفت: مراسم رژه روز ارتش، محمول و خودرویی با همراهی انواع بالگردها و هواپیماها از جمله جنگندهای ایرانی در تهران و همزمان رژه دریایی نیز توسط تعدادی از شناورهای نیروی دریایی ارتش، از جمله ناوشکن ها و زیر سطحی های ایرانی در خلیج فارس و دریای عمان برگزار می شود.
پانا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۴ - ۰۹:۵۱   + ۳۰ سایت دیگر  
تهران (پانا) - فرمانده نیروی دریایی ارتش با بیان اینکه ناوشکن دماوند در حال انجام تست های نهایی است، گفت در سال 1401 روند ساخت تجهیزات دریایی شتاب بیشتری خواهد گرفت. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۱/۱۴ - ۰۱:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
دریادار ایرانی با بیان اینکه ناوشکن دماوند در حال انجام تست های نهایی است، گفت: در سال 1401 روند ساخت تجهیزات دریایی شتاب بیشتری خواهد گرفت.
میزان   ۱۴۰۱/۰۱/۱۴ - ۰۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - رزمایش مرکب کمربند امنیت دریایی 2022 ، از سلسله رزمایش های مرکب نیرو های مسلح کشورمان با کشور های صاحب نام در حوزه نظامی، تابلویی از جنس قدرت دفاعی در تالار اقتدار دفاعی و امنیتی جمهوری اسلامی ایران است. ...
در رزمایش مرکب دریایی آیونز 2022؛ در سومین روز از رزمایش مرکب دریایی آیونز(آیمکس 2022)، یگان های شرکت کننده، عملیات جستجو و نجات قایق غرق شده را با موفقیت اجرا کردند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۱/۱۰ - ۱۵:۱۰   + ۳۳ سایت دیگر  
اهداف تعیین شده در روز دوم رزمایش مرکب دریایی آیونزبا حضور ناوشکن های نیرو های دریایی ارتش ایران، هند، فرانسه و بنگلادش با موفقیت انجام شد.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۰۱/۱۰ - ۱۲:۱۰    
ایران پرس: رزمایش مرکب دریایی آیونز (آیمکس 2022) با حضور نیروهای دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، هند، بنگلادش و کشورهای حاشیه اقیانوس هند و شرکت ناوشکن تمام ایرانی دنا، در بندر گوآ هند آغاز شد.
میزان   ۱۴۰۱/۰۱/۰۹ - ۱۵:۱۰    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی در همین زمینه: آزادسازی کشتی ربوده شده و اطفای حریق در رزمایش دریایی باهم برای صلح و امنیت
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۱/۰۹ - ۱۳:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
رزمایش مرکب دریایی آیونز (آیمکس 2022) با حضور نیرو های دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، هندوستان، بنگلادش و کشور های حاشیه اقیانوس هند و نظارت 14 کشور عضو آیونز، پس از برگزاری نشست های توجیهی، کارگاه های آموزشی و بازدید از ناوگروه های طرفین، از بامداد امروز در بندر گوا کشور هند آغاز شد. ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۱/۰۹ - ۱۱:۱۸   + ۶۹ سایت دیگر  
رزمایش مرکب دریایی آیونز(آیمکس 2022) با حضور نیروهای دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، هندوستان بنگلادش و کشورهای حاشیه اقیانوس هند و شرکت ناوشکن تمام ایرانی جمهوری اسلامی ایران(دنا)، از بامداد امروز در بندر گوا هند آغاز شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۱/۰۹ - ۰۱:۵۲    
الحاق نخستین ناوشکن اطلاعاتی ارتش و 2 ناو موشک انداز به ناوگان نداجا ، انهدام باند قاچاق اسلحه در خوزستان، تشکیل قرارگاه اقتصادی در وزارت دفاع، الحاق 110 فروند شناور بومی به ناوگان نیروی دریایی سپاه و برگزاری رزمایش مشترک پیامبر اعظم (ص) 17 از جمله مهم ترین اخبار دفاعی امنیتی در آذر 1400 بود.
میزان   ۱۴۰۱/۰۱/۰۸ - ۱۰:۵۵    
خبرگزاری میزان - پس از آغاز عملیات نظامی روسیه در اوکراین در 24 فوریه (پنجم اسفند)، مسکو و کی یف سه دور مذاکره در بلاروس برگزار کردند. اکنون مذاکرات به صورت روزانه از طریق ویدیویی انجام می شود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۱/۰۸ - ۰۱:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
ناوشکن آمریکایی فورست شرمن در اقدامی با هدف اطمینان بخشی به متحدان ناتو وارد بندر گدانسک لهستان شد.
شعار سال   ۱۴۰۱/۰۱/۰۷ - ۱۴:۱۷    
صحبت های دریادار سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران در مورد چگونگی نامگذاری ناو های ایرانی شنیدنی است. ایشان مدعی است که اسم ناوشکن ها بر اساس قلل معروف کشور نهاده شده است. ناوهای موشک انداز اسامی شاهنامه ای دارند. ناو های پشتیبانی، اسامی بنادر و جزایر ایران را دارند ...
رویداد 24   ۱۴۰۱/۰۱/۰۷ - ۱۴:۱۶    
سرتیپ امیر حبیب الله سیاری فرمانده پیشین نیروی دریایی ارتش ایران شیوه جالب نامگذاری ناوها و ناوشکن های ارتش را توضیح داده است.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۰۷ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
دریادار سیاری در صدا و سیما نحوه انتخاب ناو کشن ها و کشتی های نظامی ارتش را توضیح داد.
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۱/۰۷ - ۱۸:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
امیر حبیب الله سیاری فرمانده سابق نیروی دریایی ارتش، قاعده نامگذاری ناوهای کشورمان را قلل مرتفع، بنادر معروف و جزایر ایرانی بر می شمرد ولی در این بین، یک ناو معروف، این قاعده را شکست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۱/۰۷ - ۱۳:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
رئیس ستاد ارتش جمهوری اسلامی ایران نام گذاری ناوشکن های ایرانی را برگرفته از اسامی قله های معروف کشور اعلام کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۱/۰۳ - ۰۱:۵۶    
دستگیری عاملان انفجار سراوان، برگزاری رزمایش سپر آسمان 1400، رصد سه ساعته زیردریایی آمریکا از سوی پهپادهای ارتش و الحاق ناوشکن دنا و مین شکار شاهین به ناوگان نداجا از جمله مهم ترین اخبار دفاعی امنیتی در خرداد 1400 بود.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۰/۱۲/۲۹ - ۰۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
به نقل از المیادین، ارتش چین روز شنبه عبور ناوشکن آمریکایی رالف جانسون در تنگه تایوان را اقدامی تحریک آمیز از سوی آمریکا توصیف کرد که پیام نادرستی به نیروهای حامی استقلال تایوان داد. ...