دوشنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۰۴:۵۳May 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تهاجم فرهنگی»

شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مسجد می تواند تعلّقات معنوی نسل های مختلف را با دین برقرار کند؛ ارتباط عمیق ائمه جماعت با افراد محل و اجرای برنامه های آموزشی و تربیتی ،مؤثرترین شیوه برای ارتقای سطح آموزش عمومی و تربیت دینی و مقابله با هجوم ویرانگر فرهنگ فاسد غرب است.
فرهنگ سدید   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۴:۳۹    
شاید برای شما جالب توجه باشد که تهاجم فرهنگی تنها دغدغه نظام اسلامی نیست، بلکه یکی از نگرانی های همیشگی کشورهای اروپایی درزمینه فرهنگ، حفظ فرهنگ ملی خود در مقابله با آمریکا بوده است. مجموعه انتقادهای اندیشمندان انگلستان به فرهنگ آمریکایی زمینه شکل گیری مکتب مطالعات فرهنگی را فراهم آورد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
دولت و مجلس شرایطی فراهم کنند تا افسران سپاهِ پیشرفت کشور، ساز و برگی مطلوب و انگیزه ای آهنین و راسخ برای مبارزه با دشمنانی به نام جهل و تهاجم فرهنگی داشته باشند.
اروم نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب گفت: معلم با تعالیم برگرفته از فرهنگ قرآنی، تهاجم فرهنگی دشمنان را که با ابزارهای مختلفی مانند ماهواره و فضای مجازی ترویج می یابد را خنثی می کند.
رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۵:۰۰    
ابراهیمی گفت: هدف از تشکیل شورای عالی انقلاب فرهنگی جلوگیری از تهاجم فرهنگی غرب و تغییر سیاست های فرهنگی دانشگاه و نظام های آموزشی بوده است
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی بافق گفت: دشمن از طریق فضای مجازی، تبلیغات و شبهات جوانان را هدف قرار داده است.
نماینده بسیج دانشجویی گفت: در عرصه مقابله با جنگ نرم دشمن و تهاجم فرهنگی غرب بنظر می رسد بخشی از ناکارآمدی ها و عقب ماندگی های موجود، ناشی از ضعف ساختار اداره دو شورای عالی فضای مجازی و انقلاب فرهنگی است.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
یک کنشگر اجتماعی لرستانی گفت: انتخاب خرم آباد به عنوان پایتخت اسباب بازی ایران علاوه بر این که مانع خروج سالانه 40 تا 50 میلیون دلار ارز از کشورمی شود، از تهاجم فرهنگی در این حوزه جلوگیری و از سویی باعث اشتغالزایی پایدار، محرومیت زدایی، جذب گردشگر ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۲:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
سمیزاری گفت: کانون ها در مساجد بهترین مرکز فرماندهی برای مقابله با تهاجم فرهنگی دشمنان هستند که با حضور نوجوانان و جوانان مدیریت بسیار ارزشمندی در این حوزه دارند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۵:۰۱    
حوزه / امام جمعه شهرستان بویین زهرا گفت: شهید مطهری یک مرزبان هوشیار و بیدار بود که متوجه برنامه ریزی دشمنان اسلام در زمینه تهاجم فرهنگی به کشور شده بود.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت و گو، امیر افشار فتوحی کارشناس و پژوهشگر عرصه رسانه با برنامه گفتگوی فرهنگی در مورد وِلنگاری در شبکه نمایش خانگی گفتگو کرد. ...
تیتر ۱   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۰۹:۵۵    
سید محمد جواد شیخ الاسلامی گفت: پیشنهاد ما به دوستان روبیکا این است که پول بیت المال را خرج مدل ساختار و پیوست اینستاگرامی نکنند بلکه تدبیری بیاندیشند و مدلی را خلق کنند که پاسخگوی نیازهای بومی با ارزش های بومی ما باشد نه اینکه فضای شبکه اجتماعی را رها و ول کنند که هر اتفاقی بیافتد و بعد بگویند که ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
دزفول - ایرنا - امام جمعه دزفول گفت: دلسوزان نظام و کشور با بهره گیری از ظرفیت فضای مجازی و آگاه سازی مردم با تهاجم فرهنگی دشمن مقابله کنند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۳:۴۲    
کماسی، گفت: توسعه و تجهیزات سخت افزاری کانون های فرهنگی هنری مساجد به ویژه در حاشیه نشین شهری در راستای فرایند انتقال ارزش ها و هنجارهای جامعه به جوانان و نوجوانان و مقابله با تهاجم فرهنگی در عصر تکنولوژی یکی از راهکارهای جذب جوانان به مساجد است.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خاورستان به نقل از شبستان ، ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور، یکی از مهمترین نهادهای انقلابی و فرهنگی است که با محوریت خانه های امن الهی بر روی زمین و بر طبق رهنمودها و منویات رهبر انقلاب با هدف مقابله با تهاجم فرهنگی در سال 1371شکل گرفت. ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۱:۰۵    
گویا سوتی های صدا و سیما و سهل انگاری ها در مباحث فرهنگی داستان ادامه داری شده است. صبح خبری آمد مبنی بر این که در دکور برنامه رمضانی شبکه سه از ستاره داوود استفاده شده (شباهت ظاهری با 16 ضلعی اسلامی) و حالا خبر پخش آهنگ جنجالی ساسی در سریال صدا و سیما به گوش می رسد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۹:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
آثار مکتوب و تصویری آوینی می توانست و می تواند و می باید به زبان های معتبر و پرمخاطب بین المللی ترجمه شود تا همچون امام و انقلاب، پیش برنده و افق گشا باشد.
مشهد فوری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
اعضای شورای اسلامی شهر هر چهار سال یک بار توسط مردم برگزیده می شوند تا مشکلات و معضلات شهر را بررسی و حل کنند، شهردار برای شهر انتخاب کنند و با خرد جمعی، مردم را از سد مشکلات برهانند ...
رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۷:۱۲    
اصفهان - حجت الاسلام بهرامی با تأکید بر ضرورت مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن گفت: جامعه شناسی و شناخت مسائل جهانی برای خنثی سازی توطئه دشمنان ضروری است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی فرمانده سپاه ناحیه اهر گفت: هنرمندان به عنوان فرماندهان عرصه مقابله با تهاجم فرهنگی و جنگ نرم دشمنان هستند.
شیوا بیان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۵:۳۵    
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان اردبیل صدا و سیما را مهمترین عامل پدافندی در مقابله با تهاجمات فرهنگی غرب دانست و گفت: صدا و سیما به عنوان رسانه پرمخاطب می تواند در احیای امر به معروف و نهی از منکر نقش کلیدی و مهمی را ایفا کند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۳:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا- فرمانده مرزبانی کردستان گفت: پیش بینی می شود امسال با کاهش تولید دام مواجه شویم لذا در این راستا نیروهای مرزبانی به شدت با قاچاقچیان دام برخورد می کنند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
استاندار یزد گفت: اگر الگو های پیوند دهنده نماز، خانه، مدرسه و مسجد به دانش آموزان ارائه شود شاهد تقویت فعالیت های فرهنگی و نماز در بین دانش آموزان خواهیم بود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۱:۴۸    
حجت الاسلام عاشوری با بیان اینکه دشمنان همواره درصدد تخریب جایگاه رفیع مساجد بوده اند گفت: مساجد در خط مقدم جبهه مبارزه با تهاجم فرهنگی قرار دارند.
هرمز   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۲۰:۵۰    
عضو کمیته بانوان کنگره بین المللی گام دوم انقلاب اسلامی گفت: محور ثابت کرد در تهاجم فرهنگی غرب و استکبار، مواجهه ای فعال و در عمل دارد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۲۳:۱۰    
نخبه علمی سپاه ناحیه شهرستان نظرآباد گفت: جوانان در عرصه تهاجم فرهنگی چه در زمینه رسانه و چه در زمینه میدانی خوش درخشیدند و اعتماد مقام معظم رهبری را به خود جلب کردند، این اعتماد حاصل تلاش های جوانان است.
قم فردا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۰۹:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
نائب رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین با اشاره به اینکه دشمن با تهاجم فرهنگی و جنگ اقتصادی به دنبال آسیب زدن به پایه های اقتدار و امنیت کشور است، گفت: پشتیبانی ها و مانع زدایی ها دو عامل مهم در رشد اقتصاد کشور است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۰۷:۰۵    
مسوولان اگر آموزه های دوران دفاع مقدس را به خوبی و به دور از حاشیه و شعار، سرلوحه کارهای خود قرار دهند، قطعا در آینده ای نه چندان دور مردم شاهد کم شدن مشکلاتشان و رونق اقتصاد کشور خواهند بود.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ - ۰۹:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
مهدی کاشفی فرد با حضور در استودیوی پخش زنده برنامه "تقاطع فرهنگ" در رابطه با مفهوم تهاجم فرهنگی در بعد رسانه ای اظهار کرد: انسان اساسا موجودی فرهنگ محور است و از بدو تولد، وارد یک فرهنگ می گردد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۴:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر ستاد اقامه نماز استان همدان گفت: توجه به نماز موجب رشد جامعه و ابزاری برای مقابله با تهاجم فرهنگی است.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۲۲:۰۲    
خاش-نشست حلقه صالحین با موضوع آسیب ها و مشکلات بسیجیان درخصوص تهاجم فرهنگی به همت حوزه ثارالله سپاه شهرستان خاش برگزارشد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه فرهنگی سپاه پاسداران جوانان متعهد را میدانداران اصلی گام دوم انقلاب معرفی کرد و گفت: حضور به موقع، موثر و فراگیر مردم در جنگ نرم مهمترین راهکار مقابله با تهاجم فرهنگی است.
الف   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
همه موجودات پیش از ظهور در عالم خارج، در عالم علم الهی حاضر بوده و در آن حضرت، اعیان ثابته نام گرفته اند. با تجلی فیض مقدس، اعیان ثابته بر اساس استعداد و اقتضای ذاتی خود، لباس وجود خارجی پوشیده و به عالم عیون خارجی قدم نهاده اند! ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۰۹:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
حجت الاسلام باباخانی گفت: عزم و اراده سازمان تبلیغات اسلامی معرفی مجموعه های فرهنگی و بهره مندی از ظرفیت آنان برای تشکیل یک جبهه واحد در راستای مقابله با تهاجم فرهنگی است.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۰۸:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
مرتضی طاهریان، در برنامه گفتگوی فرهنگی رادیو گفت و گو با موضوع فعالیت های فرهنگی کانون مساجد کشور که به مناسبت سالگرد تاسیس کانون های مساجد کشور پخش شد، گفت: در جریان هشت سال دفاع مقدس و جنگ تحمیلی که مردم ما با اقتدار از کیان مادی و معنوی کشور دفاع کردند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۱:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
اسلام آباد - ایرنا - همزمان با سالروز مبعث پیامبر (ص) سمینار "سبک زندگی اسلامی و جهان معاصر" به همت خانه فرهنگ جمهوری اسلامی ایران در پیشاور پاکستان و مشارکت بخش آموزش و پژوهش دانشگاه این شهر برگزار و سخنرانان بر لزوم مقابله با تهاجم فرهنگی غرب به پشتوانه سیره حضرت محمد (ص) تاکید کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۰۸:۱۹   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: ناامید کردن مردم نسبت به آینده کشور یکی از برنامه های تهاجم فرهنگی دشمن است، اما ملت ایران با امید به آینده از این مرحله هم عبور خواهد کرد.
رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۲۳:۲۶    
جامعه یک مجموعه به هم پیوسته است که نظام های اصلی و فرعی آن در تعامل با یکدیگر به دنبال تحقق هدف واحد وقایع جامعه هستند وجود چنین هدفی حیات یک جامعه را معنا می بخشد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۶:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
رضایی با قدردانی از مجاهدت های خاموش فعالان فضای مجازی در مقابل تهاجم فرهنگی غرب در بستر فضای مجازی، گفت: در مقابل این اخلاص و مجاهدت ها نمی توان ارزش گذاری داشت و تنها باید اجر جهاد طلب کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۴:۰۰    
حجت الاسلام همت پور گفت: ما اگر می خواهیم که در عرصه مقابله با تهاجم فرهنگی و خنثی کردن توطئه های دشمن در رابطه با نسل جوان موفق باشیم و عملکرد مطلوبی از خود ارائه دهیم، باید شرایط و زمینه فعالیت بهتر این نسل در مساجد را فراهم کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۳:۳۶    
نماینده، ولی فقیه در استان قزوین بر لزوم آشنایی با اندیشه بیگانگان برای مقابله با تهاجم فرهنگی تأکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۷:۰۵    
گروه استان ها - آئین بزرگداشت سالروز تأسیس کانون های مساجد به میزبانی نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد؛ آئینی که با تکریم از افسران جبهه فرهنگی و البته گلایه از کم توجهی مسئولان به عرصه فرهنگ همراه بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۶:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
بیرجند- نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به ضعف مدیریت فضای مجازی گفت: امروز فضای مجازی ابزار مهم دشمن برای تهاجم فرهنگی است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه زاهدان با بیان اینکه کار فرهنگی شکیل در دوران تهاجم فرهنگی دشمن بسیار ارزشمند است، گفت: باید همه مساجد شیعه و سنی به کانون فرهنگی و هنری را داشته باشیم.
مرصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۹:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمانشاه گفت: جامعه ایرانی در معرض تهاجم فرهنگی گسترده ای قرار گرفته و این وضعیت به باورهای معنوی افراد آسیب های بسیاری زده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۵:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان معتقد است که مسیر آشنایی دانش آموزان ما با فرهنگ مقاومت و مبارزه با تهاجم فرهنگی از راهیان نور می گذرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان یکی از نقشه های شوم دشمن را تحقیر قلم و ادب انقلابی دانست و گفت: دشمن در تلاش است تا با تهاجم فرهنگی و استفاده از پروژه نفوذ، قلم نیروهای انقلابی را بشکند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۳:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: مقابله با تهاجم فرهنگی یکی از اهداف اصلی احیا و مرمت بناها و اماکن تاریخی و مذهبی کشور است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۱:۰۷    
تقویت باورهای دینی و انقلابی، استعدادشناسی و نبرد با تهاجم فرهنگی دشمنان دستاورد و ظرفیت کانون های فرهنگی و هنری مساجد است که متناسب با نوع مدیریت و حمایت ها عملیاتی شده است.
قم فردا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۲۳:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی با اشاره به اینکه مسجد یکی از سنگرهای بسیار مهم و کلیدی برای مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن است، گفت: برای موفقیت در شکست تهاجم فرهنگی دشمن باید شرایط و زمینه فعالیت بهتر این نسل در مساجد را فراهم کنیم.