شنبه ۰۳ آبانساعت ۰۷:۱۰Oct 2020 24

جدیدترین‌های «تهاجم فرهنگی»

حوزه علمیه خواهران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مدرسه علمیه فاطمیه(سلام الله علیها) شهرستان مشگین شهر با تاکید بر مقابله با تهاجم فرهنگی گفت: پیشبرد اهداف مبلغان دینی به شناخت دقیق آسیب های اجتماعی وابسته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله شاهچراغی گفت: جذب جوانان به ورزش و میادین ورزشی و فعالیت در میادین و محیط های سالم ورزشی میتواند نقطه مقابل تهاجم فرهنگی باشد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله عبادی با اشاره به آسیب ها و تهاجم فرهنگی دشمن، گفت: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران متناسب با کمین دشمنان، در سنگرش با پایمردی ایستاده و امنیت کشور را تامین می کند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
علی اکبرپور گفت: ولایتمداری، پاسخ به شبهات و تهاجم فرهنگی زمانه و تواضه در برخورد با افراد جامعه فارغ از نام و جایگاه، از خصوصیت های بارز امام رضا علیه السلام است که درس ویژه ای برای پیروان حضرت محسوب می شود.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
محمدرضا بهرامی گفت: امروز تنها راه مقابله با تهاجم فرهنگی دشمنان انقلاب اسلامی، تشکیل جبهه فرهنگی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۲۹    
غربی ها در تهاجم فرهنگی شان دست به کار شده اند و به دنبال تسخیر احساسات و گرایشات خانواده ها خصوصاً اقشار آسیب پذیر مانند نوجوانان و جوانان افتاده اند.
شیرازه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۲:۱۶    
پایگاه تحلیلی خبری شیرازه: پس از حادثه عاشورا دستگاه طاغوتی بنی امیه برای اینکه مردم را سرگرم کند و حواس آنها را از جنایاتی که در حق فرزند رسول خدا مرتکب شدند پرت نماید و ظرفیت نهفته نهضت های اسلامی را خنثی کند رو به ترویج فضای اباحه گری و ابتذال فرهنگی آورد و بیش از همه جا ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری شهدای شهرک سینا گفت: تقویت جبهه فرهنگی برای مقابله با تهاجم فرهنگی دشمنان اسلام و انقلاب از مهمترین دغدغه های مقام معظم رهبری است که در فرمایشات ایشان برای فعالان کانون های مساجد کاملا مشهود بود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام عزت خواه گفت: مقام معظم رهبری در 19 مهرماه 1391 بر مقابله با تهاجم فرهنگی و تقویت جبهه فرهنگی کانون های مساجد تاکید کرد و این مسئله باید مورد برنامه ریزی فعالیت های فرهنگی و هنری مدیران مسئول کانون ها قرار گیرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۰۸    
مسئول دفتر نمایندگی کانون های فرهنگی هنری مساجد منطقه ویژه شهرستان بیله سوار گفت: کانون های فرهنگی هنری خاکریز فرهنگی در مساجد هستند و به عنوان خط مقدم مبارزه با تهاجم فرهنگی غرب فعالیت می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
چابهار- ایرنا- امام جمعه چابهار در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: امام حسین(ع) برای نجات انسانها از جهالت، فتنه ها و تهاجم فرهنگی قیام کرد تا ما انسانها در مقابل جهالت و نادانی و ظلم سرخم نکنیم، قیام کرد تا جهالت به عنوان بزرگترین دشمن بشریت ریشه کن شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۴:۴۸    
زاهدان- ایرنا- امام جمعه اهل سنت ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: تقویت اعتقادات و باورهای دینی جوانان و نوجوانان باعث شکست تهاجم و دسیسه های فرهنگی دشمنان اسلام می شود.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۲۰:۳۵    
سیاست مهاجرانی در ارشاد براساس تفکر التقاطی مبتنی بر تساهل و تسامح لیبرالی بود. او همانند خاتمی دهه 1360، نه تنها در مقابل تهاجم فرهنگی غرب نایستاد، بلکه سیاست ها و عملکردی از خود به جای گذارد که در راستای تقویت این تهاجم بود ...
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۶:۰۹    
صدیف بدری نماینده مردم شهرستان اردبیل در گفت وگو با خبرنگار اخبار داخلی بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع پرس؛، با اشاره به دوران هشت سال جنگ تحمیلی اظهار داشت: بلوک شرق و غرب در دوران دفاع مقدس از رژیم بعثی عراق حمایت کردند، اما نه تنها سرانجام مقاومت ما پیروزی بود ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۲:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
صدیف بدری زنده نگه داشتن یاد شهدا را امری ضروری دانست و گفت: یکی از اقداماتی که در مسدودسازی دریچه های نفوذ تهاجم فرهنگی غربی ها موثر است، ترویج فرهنگ مقاومت و ارزش های دوران دفاع مقدس و معرفی زوایای مختلف جنگ تحمیلی و به ویژه تفکر و نهضت حسینی امام راحل (ره) و شهیدان به نسل جوان است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
اگر این سخن را بپذیریم که کرونا نتیجه گناهان ماست ، در درجه اول باورمندان و گویندگان چنین گزاره ای باید مسئولیت خود را در برابر تقصیرها و کوتاهی های خود درباره وضعیت فرهنگی و اخلاقی جامعه بپذیرند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۶:۴۲    
غلامعلی حداد عادل در مراسم چهلم آیت الله تسخیری گفت: تهاجم فرهنگی و فکری و جنگی که یک طرف آن به دنبال تحریف حقیقت است، سالهاست برپاست و آیت الله تسخیری فرمانده لایق مبارزه با این تهاجم بود.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۹:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
کارگردان سینما و تلویزیون با بیان اینکه امروز بهره گیری از مقوله هنر در تولیدات قرآنی از نان شب واجب تر است بر ضرورت مقابله با تهاجم فرهنگی غرب با استفاده از شیوه های هنری و تولید آثار نمایشی تأکید کرد و افزود ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۵:۵۸    
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد کهنوج گفت: امروز دشمن از راه های فرهنگی و اقتصادی قصد تهاجم به کشور و ضربه به نظام جمهوری اسلامی را دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۳:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
یک مدرس دانشگاه گفت: کرونای فرهنگی یعنی تهاجم فرهنگی همه جانبه دشمنان به فرهنگی و هویت ملی ما! و باید مراقب باشیم با فاصله گذاری میان خود و دشمنان مان کرونای فرهنگی را هم شکست بدهیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها نماینده ولی فقیه در سیستان وبلوچستان با بیان اینکه تهاجم فرهنگی دشمن را باید با سیلی محکم پاسخ دهیم، گفت: دشمن جرات تهاجم نظامی ندارد اما باید هوشیار بمانیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۹:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان قزوین در دیدار دبیر شورای عالی آموزش و پرورش کشور گفت: 2030 تهاجم فرهنگی بوده و جلوگیری کامل آن خواست رهبری است.
کرج رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا، شهبازی در چهاردهمین جلسه شورای توسعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت که روز یکشنبه در محل باغ موزه دفاع مقدس با حضور حجت الاسلام و المسلمین کاویانی معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور، برگزار شد، افزود: امید است این باغ موزه که چندی پیش افتتاح شد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۹:۳۱    
یکی از راه های مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن طراحی مد و لباس است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۹:۰۶    
حجت الاسلام میراحمدی گفت: فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان دستگاه فرهنگی و متولی فرهنگ و هنر، در خط مقدم مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن قرار دارد و برای مقابله با تهاجم فرهنگی باید جانانه درمیدان باشد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۸:۴۲    
صفحات معارفی رسانه ها در ششمین روز از مهرماه، نامه رئیس ستاد اقامه نماز به رئیس مجلس شورای اسلامی را بازنشر داده اند. نامه ای که حجت الاسلام والمسلمین قرائتی در آن از رئیس مجلس خواسته است تا برای تأمین بودجه سرانه فرهنگی و مبارزه با تهاجم فرهنگی اقدام کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۸:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
کرج - استاندار البرز گفت: امید است باغ موزه دفاع مقدس البرز نمادی شناخته شده در کشور برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و سدی محکم در مقابل تهاجم فرهنگی مستکبران شود.
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۷:۵۲    
محمد مسلمی در گفت و گو با سرنا اظهار کرد: فرزندانمان را در آغوش جنگ رسانه ای و تهاجم فرهنگی رها کرده ایم. او با انتقاد از اینکه فرزندانمان را در آغوش جنگ رسانه ای و تهاجم فرهنگی رها کرده ایم ...
فرهنگ وهنر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام محسن قرائتی رئیس ستاد اقامه نماز کشور طی نامه ای به محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی خواستار بررسی دو موضوع درخواست تعیین ردیف در بودجه جهت ایاب و ذهاب طلاب و سرانه فرهنگی در کمیسیون تلفیق آذرماه شد.
سینما پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
سینماپرس: ابوالفضل همراه بازیگر سینما و تلویزیون گفت: انقلاب و دفاع مقدس باید هویت و شاخصه سینمای جمهوری اسلامی ایران باشد؛ ما باید در آثار فرهنگی و هنری تمام تلاش مان را به کار ببریم تا نسل جوان کشور را با تولیدات دفاع مقدسی و ارزشی باورمند و قدرتمند کنیم و در عرصه فرهنگ و هنر تو دهانی محکمی به ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۹:۵۶   + ۲۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام محسن قرائتی رئیس ستاد اقامه نماز کشور طی نامه ای به محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی خواستار بررسی دو موضوع درخواست تعیین ردیف در بودجه جهت ایاب و ذهاب طلاب و سرانه فرهنگی در کمیسیون تلفیق آذرماه شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۲:۱۶    
حیدری گفت: برای اینکه بتوانیم آسیب های اجتماعی ناشی از تهاجم فرهنگی دشمن را کم کنیم و اجازه ندهیم که تهاجم فرهنگی، استحاله فرهنگی در جامعه ایجاد کند باید فرهنگ ارزشی دفاع مقدس و بسیجی را تقویت کنیم.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۵:۴۶    
مسئول بسیج خواهران بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات گفت: خانواده سنگربان اول تربیت فرزندان در مقابل آسیب های فردی و اجتماعی بوده و تشکیل کمیسیون خانواده در مجلس اقدامی مؤثر برای مقابله با تهاجم فرهنگی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۱:۳۹    
سنندج - ایرنا - مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت المقدس کردستان با بیان اینکه جنگ امروز سخت تر از دوران دفاع مقدس است، گفت: اکنون با جبهه دیگری در حوزه تهاجم فرهنگی مواجه هستیم و دشمن به دنبال تغییر در افکار و رفتار جوانان است، بنابراین باید هوشیار بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۱:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس کل دادگستری استان یزد گفت: متاسفانه تنازل اخلاق را در جامعه شاهد هستیم، باورها و اعتقادات مردم تا حدودی با تهاجم فرهنگی دچار تزلزل شده و همین امر می تواند باعث رشد آسیب های اجتماعی و افزایش معضل طلاق شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- رییس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان تهران گفت: جنگ تحمیلی 6 رمز موفقیت داشت که نیاز است در شرایط کنونی کشور در مقابله با تهاجم فرهنگی و اقتصادی مورد توجه ویژه قرار گیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۴:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها_ امام جمعه قم گفت: دشمن تهاجم فرهنگی و تحریم اقتصادی را مدنظر قرار داده وهر روز تحریم های تکراری انجام می دهند و راه به جایی نمی برند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۳:۳۴    
سقاء گفت: رمز عبور از مشکلات کنونی کشور بازگشت به فرهنگ دفاع مقدس است و جوانان به تبعیت از شهدا باید در خط مقدم تهاجم فرهنگی غرب مراقب هویت فرهنگی کشور باشند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۶:۵۵   + ۱۸ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی گفت: منشأ اصلی این تهاجمهای فرهنگی فضای مجازی است و نیروی انتظامی در این رابطه نیازمند کمک سایر دستگاه های مربوطه است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۲:۵۰    
حجت الاسلام بصیری با بیان این که تهاجم فرهنگی به سمت فرهنگ ایرانی خیز برداشته است، گفت: فعالان فضای مجازی سربازان جنگ فرهنگی هستند که با ترویج فرهنگ اسلامی و مقابله با فرهنگ غرب وحشی بر این جنگ رسانه ای فائق می آیند.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۲:۲۲    
حجت الاسلام موسوی بر ضرورت انتقال ارزش های دفاع مقدس بین نسل جوان تأکید کرد و گفت: دشمن امروز در قالب جنگ نرم و تهاجم فرهنگی به دنبال تحریف ارزش های دوران دفاع مقدس است.
رسا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۵:۳۲    
خراسان جنوبی - حجت الاسلام والمسلمین عبادی گفت: تهاجم فرهنگی و کارشکنی سبب شده کار مساجد به گره افتاده و نتوانند کارکردهای شایسته خود را به منصه ظهور برسانند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۳:۲۹    
نماینده مردم قاینات و زیرکوه در مجلس با بیان اینکه مبارزه با تهاجم فرهنگی با نگاه متعالی "شعر و ادب فارسی امکان پذیر است، گفت: شاهنامه فردوسی را می توان یک مرجع حکمت دانست.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۸:۱۳    
حجت الاسلام موسوی گفت: مقابله با انحرافات عقیده ای و تهاجم فرهنگی دشمن به انس با قرآن و اهل البیت(ع) نیاز دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۲۲:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
آستارا-ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان گیلان گفت: طلاب و روحانیون برای غلبه بر تهاجم فرهنگی دشمنان باید خود را به علوم روز و مباحث سیاسی و انقلابی مجهز کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه املش با اشاره به تهاجم فرهنگی دشمن و ایجاد توطئه های مختلف برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی گفت: ولایت پذیری با حفظ وحدت و انسجام ملی راه پیروزی انقلاب اسلامی است.
حوزه علمیه خواهران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۹:۳۳    
امام جمعه شهرستان نمین با اشاره به برنامه ریزی متفاوت دشمن در عرصه تهاجم فرهنگی گفت: مقابله با جنگ نرم تکلیفی برای بانوان طلبه است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۸:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها-نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: خواهران بسیجی در امربه معروف و نهی از منکر و مقابله با تهاجم فرهنگی نقش بسیار اثرگذاری دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۵:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست اداره تبلیغات اسلامی گچساران با بیان اینکه برگزاری مراسمات عزادارای ابا عبدالله حسین پاتک جوانان به تهاجم فرهنگی دشمن است، گفت: امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا طرح با برکت هر محله یک روضه در محلات دوگنبدان همچنان درحال اجرا است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
در آیینی با حضور معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر، از طلایه داران تربیت شهرستان تنگستان تجلیل شد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان بوشهر، معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل در این آیین با قدردانی از تلاش های مدیران، دبیران ...