چهارشنبه ۰۴ خردادساعت ۱۷:۲۵May 2022 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تهاجم فرهنگی»

فرمانده کل سپاه گفت: دشمنان ما پاسداری را بی دفاع ترور کرده و فکر می کنند جهانی را فتح کرده اند؛ البته که انتقام ذره ذره خون عزیزان خود را می گیریم، اما همگان می دانند که ما درحال پیشرفت هستیم.
قم پرس   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
خانم فاطمه نعمتی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری حوزه در اردبیل، اظهار داشت: مدرسه علمیه فاطمیه سلام الله علیهامشگین شهر از قدیمی ترین مدارس علمیه خواهران استان اردبیل بوده و به حول و قوه الهی توانسته به شکل قابل توجهی در فرهنگ نابسامان شهر ناشی از تهاجم فرهنگی و شبکه های بیگانه غربی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۲۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: برای مقابله با تهاجم فرهنگی و عملیات سایبری دشمنان، درحال تقویت و رشد قدرت دفاعی خود هستیم.
آنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۱۴:۴۹    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت الله آملی سنگر جهاد تبیین را خط مقدم مبارزه با تهاجم فرهنگی و اجتماعی دانست.
دانا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مهدی طائب با اشاره به تاکید رهبر انقلاب که باید از همه امکانات برای تبیین استفاده شود گفت: جهاد تبیین، خُنثی کننده تهاجم فرهنگی دشمنان است.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ - ۱۲:۲۰    
فرمانده قرارگاه عمار با اشاره به تاکید رهبر انقلاب که باید از همه امکانات برای تبیین استفاده شود گفت: جهاد تبیین، خُنثی کننده تهاجم فرهنگی دشمنان است
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - امام جمعه خرمشهر با تاکید بر اطلاع رسانی دقیق، شفاف مشکلات و درخواست های مردم گفت:ایرنا در خط مقدم مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن است.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۷:۰۵    
علیزاده با بیان اینکه رعایت عفاف و حجاب مطالبه ای اجتماعی است، گفت: برای اینکه یک کشور از ریشه پوسیده شود مورد تهاجم فرهنگی قرار می گیرد و هدف دشمن از بین بردن نهاد خانواده و فرهنگ عفاف و حجاب است.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۵:۴۱   + ۲۴ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه ؛ حجت الاسلام محمدجعفر منتظری ظهر یکشنبه در اجلاسیه شهدای حقوق دان غرب کشور که در مجتمع بعثت کرمانشاه برگزار شد، اظهار کرد: دشمنان با تهاجم فرهنگی قصد انتقام گرفتن از مردم و نابودی انقلاب و اسلام را دارند. ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۴:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین موسوی گفت: کم کاری مبلغان دینی در زمینه امر به معروف و نهی از منکر قابل توجیه نیست زیرا مبلغان در خط مقدم با تهاجم فرهنگی قرار دارند.
ایرسا آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۳:۲۱   + ۲۶ سایت دیگر  
ایرسا- اجلاسیه شهدای حقوق دان غرب کشور با حضور دادستان کل کشور و به میزبانی استان کرمانشاه و حضور استان های همدان ، مرکزی ، لرستان ، ایلام و کردستان برگزار شد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو؛ محمود عظیمی، فعال فرهنگی و نویسنده در گفتگو با برنامه الف ب بسم الله ویژه برنامه سی و سومین نمایشگاه کتاب تهران در رابطه با کتاب های زرد و تهاجم فرهنگی و اینکه آیا می تواند مخاطب را جذب کند یا خیر گفت ...
رویش زاگرس   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
جمعیت جوان تضمین کننده پیشرفت در عرصه های گوناگون است/ نتیجه اصلاحات اقتصادی دولت، مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها موجب پیشرفت اقتصاد کشور می شود/ نهادهای نظارتی باید به خوبی جهت کنترل بازار به وظیفه خود عمل و با متخلفین به جد برخورد کنند ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
باقری گفت: مبارزه با تهاجم فرهنگی دشمن از ماموریت های مهم کانون مساجد است و فعالیت های مهم کانون زینبیه نکا هم در این راستاست.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۰۲:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ایرنا، مهدی دهرویه روز پنجشنبه درجلسه انجمن کتابخانه های عمومی گنبدکاووس گفت: ادارات و نهادهای این شهرستان مکان و فضاهای مناسب در اختیار دارند که بلا استفاده است و می توان از این فضاها برای فعالیت های فرهنگی و کتاب خوانی استفاده کرد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۰۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده سپاه امام رضا (ع) گفت: توطئه دشمن امروز توطئه اقتصادی و تهاجم فرهنگی است و دشمن اینگونه به مردم ما آسیب می رساند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۱:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
طالبی با تاکید بر اینکه هیئت اندیشه ورز باید نسبت به شناسایی دلایل بروز آسیب های اجتماعی در سطح استان اقدام کند، گفت: بسیاری از آسیب های اجتماعی، حاصل تهاجم فرهنگی و برنامه ریزی دشمن است.
زنگ خطر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری زنگ خطر / رئیس سابق تبلیغات اسلامی شهرستان گلپایگان گفت : در جلسات انتظاری که از جهاد کشاورزی با آن همه امکانات دارند از تبلیغات اسلامی هم دارند. اکنون اگر کسی به این اداره مراجعه کند تعطیل است چرا که دو نیرو دارد که هر دو اکنون در این جلسه هستیم.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
خانم برقعی گفت: جامعه الزهرا علیهاالسلام هویت بخشی به جوانان را وظیفه خود می داند و با تمام توان حاضر به تعامل و همکاری با نهادها و سازمان های مختلف است به ویژه در مورد زنان و دختران که نوک حمله تهاجم فرهنگی دشمن هستند.
پانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۲:۱۰    
شهرقدس (پانا) - فرمانده سپاه شهرستان قدس، در جلسه کمیته علمی اجرایی طرح نماد، هدف از اجرای این طرح را همکاری و همبستگی ارگان های فعال با آموزش و پرورش که موجب فرهنگ سازی و ابتکارات نوین در راستای حفظ نسل جدید از صدمات تهاجم فرهنگی می شود، دانست. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۰:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا-مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس گفت:مراکز تولید فکر مانند حوزه های علمیه و دانشگاه ها و نهادهای سامان دهنده فرهنگ به ویژه آموزش و پرورش و رسانه های کشور، بار اصلی مسئولیت مقابله با تهاجم فرهنگی را بر عهده دارند.
ربیع   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۶:۵۲    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، مردم ما از روز اول پیروزی مورد هجوم دشمنان اسلام واقع شدند در هر زمان و برهه ای دشمنان برای تهاجم به مردمی که انقلاب کردند به شیوه ای دست زده و از ابزرهای مختلفی استفاده کرده است اما هیچیک از انواع هجمه های او به اهمیت و سختی تهاجم فرهنگی و جنگ نرم نبوده است زیرا جنگ نرم ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۵:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: اقامه مجالس حسینی محکمترین سد در برابر تهاجم فرهنگی است و لازم است هیات های دینی در این زمینه اهتمام ویژه داشته باشند.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۲۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
فکرشهر: استاندار بوشهر گفت: راه اندازی قرارگاه عفاف و حجاب و کمیته های تخصصی در شهرستان های 10 گانه استان بوشهر فراهم شود. به گزارش فکرشهر از تسنیم، احمد محمدی زاده ظهر امروز در جلسه نخستین قرارگاه عفاف و حجاب استان بوشهر با بیان اینکه با تهاجم فرهنگی همه جانبه مواجه هستیم اظهار داشت ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۹:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: فعالان کانون های مساجد با توجه به نقش کانون در مقابل تهاجم فرهنگی دشمنان باید مقابله با آسیب های اجتماعی را در اولویت قرار دهند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۷:۱۶   + ۳۰ سایت دیگر  
سردار سپهر با اشاره به اینکه توسعه ضد فرهنگ بی غیرتی و بی عفتی رأس تهاجم فرهنگی دشمن است، گفت: با شبکه های پیچیده سازماندهی شده ترویج بی عفتی و بی حجابی و انحرافات اخلاقی در جامعه مواجه هستیم، لذا منتظر دستور نباشید.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۲:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- قائم مقام ستاد اقامه نماز کشور گفت: برگزاری جشنواره فرهنگی و هنری نماز با هدف هدایت افکار نسل جوان و پاسخی کوبنده به تهاجم فرهنگی دشمنان است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۲:۱۶    
گروه استانها_قائم مقام ستاد اقامه نماز کشور جشنواره سراسری اذان منتظران را پاسخی به تهاجم فرهنگی دشمن دانست و اظهار داشت: برای مقابله با هجمه دشمن باید در سطح کشور برنامه های متعددی داشته و اذهان مردم را به سمت معنویت سوق دهیم.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۲:۵۵    
جنگ نرم قواعد خود را دارد. پیچیده است و تو در تو. نه پرچم مشخصی دارد و نه لشگر معینی. فرایند استراتژی تا نتیجه آن هم، کاملا روشنی نیست. یارگیری جنگ نرم هم، نامحسوس است. مثل هدفش!. مثلاً اگر بخواهند به مقابله با دیدگاههای رهبری برخیزند . هرگز رودرو نمی جنگند!. تنها کاری که می کنند ...
رسا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۰۷:۴۲    
حجت الاسلام نعیمی با اشاره به استقبال مردم از نماهنگ سلام فرمانده گفت: سلام فرمانده غمی از جنس امید داشت و با تهاجم فرهنگی در مدارس مقابله کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۲۲:۳۷    
دیدگاه تمدن ساز رهبر معظم انقلاب درباره بازگشت تاریخی به فرهنگ شرق در مقابل تهاجم فرهنگی غرب، با اینکه هنوز در جمهوری اسلامی ایران، نهادینه نشده و در غبار حجاب معاصرت است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۰۹:۰۹   + ۱۵ سایت دیگر  
گروه استان ها-تولیت آستان قدس رضوی گفت: جریان تفرعن، استکبار و صهیونیسم با تهاجم فرهنگی به ویژه از طریق فضای مجازی و تبلیغات و سرمایه گذاری های کلان به دنبال معنویت زدایی از جامعه بشری است.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۰۸:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام احسان پناهیان گفت: اولین اجرای گروه سرود شهدای کلاب صوفیان، سرود زیبای سلام فرمانده است که به منظور ارتباط بیشتر بچه های مسجد با امام زمان (عج) اجرا شد و ان شاالله از این پس برای مقابله با تهاجم فرهنگی دشمنان فعالیت این گروه ادامه دارد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۲۳:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا-تولیت آستان قدس رضوی گفت: استکبار و صهیونیسم با تهاجم فرهنگی به ویژه از طریق فضای مجازی و تبلیغات و سرمایه گذاری های کلان به دنبال معنویت زدایی از جامعه بشری است و با ترویج مادی گرایی و ترغیب انسان ها به معنویت های کاذب، دین زدایی و دوری از معنویت دینی را در جهان حاکم کند.
آنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۰:۱۴    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیضا گفت: بهره مندی از دانش دینی و اسلامی نسل جوان را واکسینه و در مواجهه با آسیب های اجتماعی و تهاجم فرهنگی بیمه می کند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۰۹:۴۵    
سیفی گفت: یکی از مهم ترین راه های مقابله با تهدیدات و تهاجمات فرهنگی، دستیابی به علوم روشن بینی و بصیرت افزایی است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۰۹:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان مدیرکل تعاون، کار و رفاە اجتماعی کردستان گفت: بنیان خانواده ایرانی مورد تهاجم فرهنگی دشمنان نظام قرار گرفته و باید محافظت شود.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۲۰:۱۶    
زنگانه گفت: در حوزه تعلیم و تربیت موضوع مهم دیگر مراقبت از تهاجم فرهنگی دشمن است که بخش مهمی از آن در قالب سند 2030 پیش بینی شده است. برای همین ما باید براساس نقشه راه و آینده نگری در حوزه های مختلف از جمله تعلیم و تربیت حرکت کنیم.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۸:۵۶   + ۱۶ سایت دیگر  
امام پناهی با بیان اینکه معلمی هنر و مجاهدت است گفت: هدف دشمن از تهاجم فرهنگی جلوگیری ازپرورش نسلی انقلابی است که سردار سلیمانی را الگوی رفتاری قرار می دهد.
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۶ - ۱۴:۳۰   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش جهان نیوز ، پیمان جبلی رییس سازمان صداوسیما در حاشیه یک مراسم، درباره ریزش مخاطب تلویزیون که در جلسه با سریال سازان آن را مطرح کرده بود توضیح داد: درباره نفوذ فرهنگی دشمن همه باید نگران باشیم، چه ما در صداوسیما چه در حوزه سینما و حوزه فرهنگ و هنر و دیگر عرصه ها ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۳ - ۱۶:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: مشهد به دلیل دارا بودن موقعیت و شرایط خاص، اکنون مورد تهاجم دشمن هم از نظر امنیتی و هم فرهنگی قرار گرفته است.
آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۲/۱۳ - ۱۲:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی در خطبه های نماز عید فطر در مصلی بیت المقدس اراک اظهار کرد: دشمنان نظام اسلامی با استفاده از فضای مجازی، تهاجم فرهنگی و بزرگ کردن مسائل کوچک به دنبال ایجاد فاصله بین مردم و مسئولان هستند و مردم باید با هوشیاری، نقشه های دشمنان را خنثی کنند. ...
سلام نو / ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۳ - ۱۰:۴۱   + ۳۴ سایت دیگر  
خطیب جمعه مشهد همچنین با انتقاد از برخی مظاهر بدحجابی، خواستار احساس مسوولیت همه آحاد جامعه در این خصوص شد و گفت: اگر جریان بدحجابی در جامعه شروع شود نحسی آن گریبان همه را می گیرد، فریضه امر به معروف فقط به ماموران و دادگاه و حکومت مربوط نمی شود، بلکه احیای این فریضه بر آحاد مردم واجب است.
اوشیدا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۲۰:۵۳    
حمید سارانی گفت:: با تلاش و رسالت معلمان بر اساس تعالیم دینی، تهاجم فرهنگی دشمنان خنثی می شود.
روز پلاس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۴:۰۸    
در دیدار 27فروردین رئیس جمهور با علما و روحانیون که به مناسبت ماه مبارک رمضان صورت گرفت در خصوص برخی موارد مانند توجه به پیچیدگی های تهاجم فرهنگی دشمن و ارتباط آن با آسیب های اجتماعی و همچنین در خصوص تلاش برای مردمی سازی حکمرانی و دولت و تحقق مردم سالاری دینی به معنای واقعی تبادل نظر صورت گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۲:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی با بیان اینکه در زمان کنونی دشمن از طریق فضای مجازی به باورهای مردم حمله می کند، گفت: تنها راه نجات ما از دست این تهاجم فرهنگی، قرآن و رجوع به عترت است.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۰۹:۴۸    
مهدی درویشی از معلمان نمونه سیستان و بلوچستان گفت: معلمان، با رسالت پیامبرگونه خود، در تربیت نسل آینده و پیشگیری از آسیب های اجتماعی که متاثر از فضای مجازی است، نقش موثری دارند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه اگر می خواهیم در برابر تهاجم فرهنگی دشمن مقابله کنیم چاره ای نداریم جزء اینکه که نسل جوان را سنگر نشین در مساجد کنیم، گفت: امروز خط مقدم مقابله با جنگ شناختی دشمنان، با آموزش و پرورش و معلمان است.
ایثار   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۳:۴۸    
سرپرست بنیاد اراک گفت: ترویج فرهنگ نماز در جامعه، سد محکمی در برابر تهاجم فرهنگی دشمن است .
پانا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۲۲:۰۱   + ۸۰ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس جمهوری در پیامی با تسلیت درگذشت هنرمند انقلابی و فرهیخته، مرحوم نادر طالب زاده آورده است درگذشت این چهره موثر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی، دل اصحاب فرهنگ و هنر را جریحه دار ساخت و اهالی هنر متعهد را داغدار کرد. ...